Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) nOvOp válasza pralipe (#7297) üzenetére


nOvOp
senior tag

Akkor lehet, hogy nem tudja? Elvileg USB csatlakozás nélkül is megjelenik ez a funkció a beállításokon belül, csak szól, hogy nincs USB csatlakoztatva. Amennyiben elvileg kellene, hogy tudja, akkor egy visszaállítást csinálnék a TV-n.

(#7302) mc.g válasza Cartmenn (#7299) üzenetére


mc.g
tag

Alapvetően semmi más nem érdekel, mint a képi megjelenítés, csak egy HDMI kábel fog rá csatlakozni, amin csak képi információ fog közlekedni (szóval pl. hang el sem jut a TV-ig, van komolyabb házimozi rendszerem). Az az egy érdekel, hogy egyetlen gombnyomással tudjam bekapcsolni, hogy mindjárt pl. a HDMI1-re kapcsoljon (ez feltétel), ne kelljen menüben keresgélni a bemeneteket minden bekapcsoláskor, vagy a távirányítón pl. az AV gombot nyomni/nyomkodni (jegyezze meg mit használtam utoljára).

Nem kivánom méregetni a pont középen ülő családtagom fejének a pozícióját (vagy a sajátomat), a többiek már nem szemből nézik, az ebédlőből meg kimondottan lapos szögből látjuk a képet.
Engem nagyon zavar a színtorzulás, (van otthon több IPS, és VA kijelzős TV/monitor, ismerem a sajátosságukat, kifejezetten zavar mikor a monitornak használt 43" Sony VA TV-n a kép szélei felé elszineződnek bizonyos színek, de csak a műhelyembe használom, oda megteszi).
Volt egy felsőkategóriás mobilom valamiféle csúcs VA-LCD -vel (az OLED-ek elterjedése elött), de nagyon elcseréltem volna a kijelzőjét a feleségem belépő kategóriás mobiljának IPS kijelzőjére !
A VA paneles megjelenítők jellemzően szemből sem tudnak olyan természetes képet mint az IPS.
Az IPS technológia sokkal lineárisabb szabályozhatósáhot tesz lehetővé, egy élénk pl. zöld szín az jellemzően világos/fényes egy IPS-en, VA-n sokszor mélyebb/sötétebb tónusként szokott megjelenni. VA-n statikusabbnak hat a kép, mintha egy kinyomtatott megfogható lap lenne, IPS-en inkább érzem úgy, hogy elöttem van a téma, egy "ablak" a képernyő.

"Hisense 65E7K PRO"-t volt alkalmam személyesen megtekinteni egy üzletben másokkal összehasonlítva, eléggé meggyőző a panel minősége, kontrasztosabb mint a többi IPS, és jobbak a látószögei mint a VA paneleseknek. (A keret alsó részén a két szélen az a gagyi pönnyös/csillogós matrica az nagyon nemtetszik) A "G"-s energiacimke is hátráltat a megvételben, "E" szimpatikusabb lenne...

(#7303) mc.g válasza rainman72 (#7300) üzenetére


mc.g
tag

A Philips-eket én is néztem (net-en: 75PML9008, 75PUS8818) de 55"-osakat tudtam csak szémelyesen összehasonlítani, boltban a PUS8818 tetszett jobban, és az "E"-s energiacimkéje is a "G"-vel szemben (a TV cserém lényege, hogy nagyobbra, és alacsonyabb fogyasztásúra cseréljem a legjobb képminőség, tartósság, és megbízhatóság mellett).

OLED-et a (gyengébb) tartóssága, nagyobb fogyasztása miatt (és esetlegesen a túlzó árai miatt, mert OLED-ből Panasonic-ot vennék) nem terveztem venni...

[ Szerkesztve ]

(#7304) pralipe válasza nOvOp (#7301) üzenetére


pralipe
friss újonc

PVR function: Yes, depending on location
Time shift: Yes, depending on location

ezt írja a hivatalos oldal....

(#7305) rainman72 válasza mc.g (#7303) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ha valamit nem nézek egy tv-nél az a fogyasztás :DDD

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#7306) Cartmenn válasza mc.g (#7302) üzenetére


Cartmenn
tag

Ha arra a belépő modellre azt mondtad nem rossz (pedig engem a sima direct ledes háttérvilágításnál zavarna már a sötét szürke/fekete ) --mostmár kíváncsi lennék milyen lenne az U8 :) ha azt vennéd

(#7307) rainman72 válasza Cartmenn (#7306) üzenetére


rainman72
nagyúr

Elvileg a 65U8KQ VA a 75 meg IPS?
Nem követem annyira mostanában a márkát!
A 65st megnézném szívesen,csak oled ár még jelenleg :DDD

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#7308) Cartmenn válasza rainman72 (#7307) üzenetére


Cartmenn
tag

Úgy néztem én is :) Én is oledet vennék ha túl közel lennének az árak ----c805öm lett , így én is a tcl fórumba nézek be néha,de ott meg mindenki állandóan frissíteni akar,meg mindent beállítani :))

(#7309) klaya86


klaya86
senior tag

Sziasztok. Tv vásárlás előtt állok. Viszont elég nagy a katyvasz a fejemben. Jelenleg egy középkategóriás, 50es, VA paneles Samsungot használtok. Szeretnék váltani. 55 vagy 65 col felé. A keret, amit tévére szánok, az 200k. Nézegettem a hisense tvket. Egész jó vélemények vannak. A kontraszt miatt elsősorban VA paneles tvket szeretem, de normálisabb ips sincs kizárva. Mik a tapasztalatok a hisense tv-kel kapcsolatban? Megbízhatóság, kép és hang minőség? Illetve tudnátok ajánlani valamit? 55 colban az e7q és a7q qled, u6k meg miniled. Melyik technológia jobb minőségű?

(#7310) rainman72 válasza klaya86 (#7309) üzenetére


rainman72
nagyúr

Általában a Hisense 55 meg 65"-ban
IPS-t használ az Eu-ban.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#7311) klaya86 válasza rainman72 (#7310) üzenetére


klaya86
senior tag

Az szép. A displayspecifikations-on néztem,ott a qled és miniled esetén is VA panel szerepel. Akkor a qled 3200 :1 és miniled 5000:1 kontraszt arány itthon felejtős? Mert akkor. VA panel esetén ezek a mert értékek. De ha itthon ips....

(#7312) SztiviVander válasza klaya86 (#7311) üzenetére


SztiviVander
őstag

Csak az baj az nem egy európai oldal, így ott van hogy csak az usa modell van fent.. Ez általában a típusból látszik is, pl az 55u8gq és az 55u8g két különböző modell, utóbbi az usa-s ráadásul azokon android/google tv van mint os (erről is megismerhető hogy az nem eu-s) nem is ez a vidaa amit az eu-ba raknak ra. De még ha a pontos típusra keresve meg is találod akkor sem 100% hogy helyesek ott az adatok, érdemes több fórumban (lehetőleg nem amcsi fórumokban, hanem pl avforums.com az angol, ott is eu modelleket árulnak) is keregélni, vagy üzletben megkopogtatni a kiállított darabot :)

[ Szerkesztve ]

(#7313) klaya86 válasza SztiviVander (#7312) üzenetére


klaya86
senior tag

Köszi a segítséget. Mivel szimpi pár típus így specko alapján,igy megpróbálom előben is megsasolni. Aztán, ha okénak tűnik, akkor online megrendelem. Így ha mégsem jön be, 14 napon belül vissza tudom küldeni.

(#7314) jonhy86


jonhy86
csendes tag

55A9G Meg jött a Frissités de még mindig nem tudom Képárányt állítani usb Film lejátszás alatt

(#7315) SztiviVander válasza jonhy86 (#7314) üzenetére


SztiviVander
őstag

Mert ebbe a verzioba meg rossz. Mi is ezt kaptuk tavaly osszel a regebbi 2021-es tv-kre, en vissza is raktam a regi fw-t, mert inkabb jo keparany, gyors reagalas meg jo hangkiegyenlites mint apple tv app...

(#7316) SunMount3r válasza SztiviVander (#7315) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

mint apple tv app...-> :F

(#7317) Cartmenn válasza klaya86 (#7309) üzenetére


Cartmenn
tag

Az u6k-t itt pont tesztelték, én annyiért pont ezt venném,de sajnos IPS ( 65ös 200e ),bár itt nem dícsérik ,nekem a régebbi nagyobb kategóriás u8qf (VA) van az simán ajánlanám :) a u6k-t amúgy nem ismerem : https://prohardver.hu/teszt/hisense_u6kq_teve_teszt/hisense_u6kq.html Mondanám még innen ezt a tv-t ,én is innen volt szerencsém venni az u8-at (2020as már nem volt kapható 1.5 éve) ,talán ezt venném a kereten belül,és talán egyedül ez nem képhibás ,csak max esztétikai : https://depostore.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-smart-tv-qled-tv-oled-tv-4k-tv/hisense-65u7qf-uhd-smart-tv-ultra-hd-165-cm-led-4k-tv.html

[ Szerkesztve ]

(#7318) klaya86 válasza Cartmenn (#7317) üzenetére


klaya86
senior tag

Igen, u6k-t néztem én is. Egyik esélyes most nálam.

(#7319) Cartmenn válasza klaya86 (#7318) üzenetére


Cartmenn
tag

Írtam még hozzá ,csak most ment a módosítás :) nekem is az u8 keretje van megütve kicsit,ha belefér persze ilyen---amúgy küldenek képet,aztán vagy látszik rajta hiba vagy nem --de attól még van :) nekem is ugye 2020as típus mint ez amit a végén jelöltem u7qf,meg ugye az VA panel : https://www.kitele.com/en/tv-hisense-65u7qf

[ Szerkesztve ]

(#7320) SztiviVander válasza SunMount3r (#7316) üzenetére


SztiviVander
őstag

Mit nem ertesz? Az az ujdonsag/plusz az N-ben az L-hez kepest. Meg az ujabb es lassabb vidaa. Meg a bugok :U

(#7321) Cartmenn válasza klaya86 (#7318) üzenetére


Cartmenn
tag

Amúgy nemrég vettem egy TCL 75ös c805öt ,azt a típust bőven ajánlanám de ott már az 55ös is 260felé van ---én ahhoz tudom hasonlítani a Hisense-t igaz az U8QF (55") ---kevesebb zónás a háttérvilágítása,de az is bőven jól működik ,és amilyen "feketét" tud, az már elfogadható---hang mindőség kifejezetten jó (JBL) bár csak 2.0 de alsó szekrényen rohadt jól szól szerintem :) vidaa -rendszerrel nincs gondom (nekem épp nem hiányzik a HBO ami még nincs rajta) lefagyás ritkán van (mikor ki kell húzni a konektorból :) ) Eleinte volt kifagyása USBn külső hdd-ről lejátszott 4k videóknál, de volt egy szoftverfrissítés ,meg dupla tápot adok a külső hdd-nek 2 usb-ről ,mert azok csak 500mA-s-ek --azóta azzal sincs gond . De az ugye mint írtam ez az u8qf ,hogy épp milyen lehet amit jelöltem az u7qf azt nem tudom ,talán nézni YT-n róla véleményt. De így én se tudom hogy venném ezt a szépséghibásat vagy épp újan a u6kq-t :)

[ Szerkesztve ]

(#7322) klaya86 válasza Cartmenn (#7321) üzenetére


klaya86
senior tag

Közben emagon 140k most az 55ös u6kq. Holnap megnézem előben valahol, aztán szerintem rendelek is egyet. Max megy vissza, ha nem tetszik mégsem.

(#7323) nOvOp válasza pralipe (#7304) üzenetére


nOvOp
senior tag

Jó, és mely helyeken elérhető? Esetleg írj az ügyfélszolgálatnak, kérdezd meg tőlük.

(#7324) Kiskutya válasza jonhy86 (#7314) üzenetére


Kiskutya
veterán

Tegnap jött meg nekem is! (65a9g)

hmm...

(#7325) Kiskutya válasza Kiskutya (#7324) üzenetére


Kiskutya
veterán

Képarány állítás nálam se lett jobb! A kép viszont mintha szebb lenne a dolby vision tuti jobb lett! Ami viszont érdekes olyan mintha a gyors bekapcsolás be lenne mindig kapcsolva hiába kikapcsolom.....

hmm...

(#7326) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha rá van dugva tv-re led szalag, és kikapcsolom a tv-t, akkor utána még egy csomó ideig világít a LED, mert kap áramot az usb-ről

Meg lehet ezt a dolgot valahogy szüntetni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7327) rainman72 válasza Kiskutya (#7325) üzenetére


rainman72
nagyúr

Kellett neked Hisense Oled :C
Megszületett 2021.06..

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#7328) SunMount3r válasza rainman72 (#7327) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Mi mi a baj a Hisense OLED-el?

(#7329) zseko válasza enginev3.0 (#7326) üzenetére


zseko
veterán

Nem hiszem. De engem az enyémnél az jobban zavart, hogy

- hajnal kettőkor mindig bekapcsolt pár perce,
- mindig baszkurálnom kellett a tévé bekapcsolásakor, mert mindig az idióta színváltogatós módban indult el.

Ezért már inkább külön hálózati töltővel használom, így akkor kapcsolom be meg ki, mikor én akarom. Én egyébként szoktam használni éjjeli fénynek is azért jobb nekem így, hiába volt kényelmesebb hogy a tévével együtt ki-be kapcsol.

HR24.hu

(#7330) KD6-3.7 válasza zseko (#7329) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ez a rendszeres bekapcsolás valami Hisense betegség, mert anyámémnál van 4-5 évvel ez előtti modell és az is bekapcsol! Időzítőre lett kötve és hajnalban nem kap áramot ez miatt. :DDD

(#7331) enginev3.0 válasza zseko (#7329) üzenetére


enginev3.0
félisten

Meg tudom oldani okos konnektorral
Csak így egyszerűbb lett volna

Amúgy Samsung tvnel ugyanez volt
Szóval nem hisense gond

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7332) nOvOp válasza zseko (#7329) üzenetére


nOvOp
senior tag

Szerintem hajnalban az EPG frissítés és talán a FW ellenőrzés zajlik. Én is szoktam látni, hogy ekkor villog a visszajelző piros fény. Az is lehet, ha ezeket a frissítéseket kikapcsoljuk a tévén, akkor a probléma is megszűnik. De én is külön tápra tettem a LED-et, az a biztos. :)

[ Szerkesztve ]

(#7333) Kiskutya válasza rainman72 (#7327) üzenetére


Kiskutya
veterán

De legalább jó a kép! :DD

hmm...

(#7334) Pityu89 válasza nOvOp (#7332) üzenetére


Pityu89
senior tag

Kikapcsoltam én is mindent az Oleden. Akkor is kapcsolgat…

(#7335) Kiskutya válasza Pityu89 (#7334) üzenetére


Kiskutya
veterán

Legalább már az erősítőt nem kapcsolja be mint régen az m-es szoftverrel! Marha jó volt éjszaka arra ébredni hogy valaki beszél a szobába mert az erősítő meg a Telekom boxot kapcsolta be.... :Y

hmm...

(#7336) Cartmenn


Cartmenn
tag

Nem is tudtam hogy már a HDR10+ 2020ban is megvolt ( U8QF) :) Most töltöttem le a Levegő urai-t ezzel a formátummal --kép módnál : HDR10+ standard ---színház -- és Vivid :) Meg van a Prehistoric planet ,annak is a 2 évada van ebben a formátumban,csak épp a TCLre van rákötve,így épp a Hisense-n nem néztem ---amúgy persze semmi különleges :) Ja és általában javasolják hogy minden képjavítás legyen kikapcsolva ---most hogy a netflixen néztem a 3test problémát --be lett kapcsolva a UltraSmoothMotion (valamelyikre) meg mellé a ClearMotion (tisztamozgás ) is --mert a háttérben sokminden akadozott (tárgyszélek)

(#7337) vick33


vick33
tag

Sziasztok,
Tudom, hogy voltak már hasonló kérdések, meg a neten is próbáltam utánanézni, de nem igazán találtam magyarázatot a 65A85H 400k alatt elérhető, ami 100k val olcsóbb mint a legolcsóbb LG oled. Van probléma ami miatt indokolt ez a diszkont ár? vagy vegyek LG C3-at 150k-val többért?
Más kérdés akinek van ilyen lehet egyszerre két bluetooth fejhallgatót csatlakoztatni a tévéhez? Alszik a gyerek és nincs jobb ötletem, hogy oldjuk meg ha filmezni akarunk az asszonnyal :)

(#7338) tigribigri válasza vick33 (#7337) üzenetére


tigribigri
lelkes újonc

Ahogy látom ez a tv jelenleg csak az euronicsban elérhető és ők kínálják egy rendkívüli akcióban 200k - val olcsóbban. Gondolom nem lehet sok belőle..

(#7339) vick33 válasza tigribigri (#7338) üzenetére


vick33
tag

Egy ideje már van hasonló áron, de az elmúl 1 évben eleve nagyot esett az OLED-ek ára. 77 inchre fájna a fogam, de az még mindíg túl drága...

[ Szerkesztve ]

(#7340) tigribigri válasza vick33 (#7339) üzenetére


tigribigri
lelkes újonc

A specifikáció és az olvasott tesztek alapján jó ár/érték aránynak tűnik. Én is tartottam a márkától, de eddig (pár hete van meg) meg vagyok elégedve az enyémmel, de az ugye csak egy belépő mini-led-es készülék, meg sem közelíti sem minőségben sem árban az A85H-t.
Próbálj érdeklődni róla az OLED tv topicban hátha van valakinek ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#7341) rainman72 válasza vick33 (#7339) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nekem az elődje volt.
Az A85H ennyiért nagyon jó vétel.
Talán a mozgásmegjelenítés nincs olyan mint egy Lg-n vagy Philipsen de teljesen élhető tv.
2 BT fülest nem sok tv kezel.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#7342) nOvOp válasza vick33 (#7337) üzenetére


nOvOp
senior tag

Nálunk, mikor kicsik voltak a gyerekek, akkor leginkább feliratos filmeket néztünk. Így halkan ment a tévé és a gyereket is hallottuk, ha felébredt volna. :)

(#7343) zseko válasza vick33 (#7339) üzenetére


zseko
veterán

"de az elmúl 1 évben eleve nagyot esett az OLED-ek ára."

Hát, nem tudom hogy a nagyszerű forintunknak hála-e, de én ezt nem látom az árakban. Két éve, mikor az enyémet vettem, 250e volt a legolcsóbb 55" (Hisense) Oled, most 300e alatt eleve nincs, ott is csak számomra ismeretlen, Hisense-ből meg a legolcsóbb 55"-ös 400e fölött van. Azt, hogy most a 65"-ös történetesen éppen alá ment az akció miatt, szerintem nem kellene ide számolni.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7344) Kiskutya válasza zseko (#7343) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ugyan igy látom én is! Minden évben várom az oledek árcsökkenését de egyre drágábbak!

hmm...

(#7345) jovás válasza vick33 (#7337) üzenetére


jovás
aktív tag

"Alszik a gyerek és nincs jobb ötletem, hogy oldjuk meg ha filmezni akarunk az asszonnyal"

Mi ezt úgy oldottuk meg anno (1991-től), hogy állandóan szólt a TV, (természetesen nem bömbölve), olyan nyugodtan aludtak a gyerkőceink, öröm volt nézni őket. :)

(#7346) JoolsNOS válasza jovás (#7345) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Lehet jó kis áramszámla :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7347) Hülye


Hülye
friss újonc

Sziasztok! Rendszeresen olvasom a fórumot de csak most regisztráltam. Sokan hiányoltátok az HboMax-ot a tv-ről, nekem sikerült böngészőböl megnyitni (58a7gq) és tökéletesen működik.

(#7348) tigribigri válasza Hülye (#7347) üzenetére


tigribigri
lelkes újonc

Böngészőböl lehet, csak app nincs hozzá.

(#7349) SunMount3r válasza Hülye (#7347) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

És a böngészőben hogyan lehet vezérelni az IR-es távval?

(#7350) Hülye válasza SunMount3r (#7349) üzenetére


Hülye
friss újonc

Én a telefonos appot használom.

(#7351) jovás válasza JoolsNOS (#7346) üzenetére


jovás
aktív tag

Akkor még nem számított. :DDD

(#7352) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Soha többé ezt a retek gyártót
Hogy arra nem lehet használni ezt a köcsög tvt amire kitalálták mert akadozik a kép meg blokkosodik :W
Az isten verje meg hogy ezt vettem és nem küldtem vissza azonnal

Szutyok szar

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7353) Hülye válasza tigribigri (#7348) üzenetére


Hülye
friss újonc

A böngészőben van egy olyan opció, hogy hozzá adás a home-hoz.
Ekkor kirakja a többi app közé és 2-3 gombnyomással elérhető.

(#7354) Hülye válasza SunMount3r (#7349) üzenetére


Hülye
friss újonc

Távirányítóval is működik.

(#7355) Kiskutya válasza enginev3.0 (#7352) üzenetére


Kiskutya
veterán

Egy xanax nem ártana úgy látom! :DD :DD :DD :DD

hmm...

(#7356) enginev3.0 válasza Kiskutya (#7355) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ott volt a legalapabb Samsung ami eddig is volt
Vagy egy qled

Mondom oké, egy ezressel drágább havonta, akkor legyen qled hisense
Ja meg van rá 5 év garancia

De hogy arra sem jó amire kitalálták az elég durva

Bánom minden percét

Kapcsolgassam ki be ugyanazt a funkciót pár naponta hogy meg javuljon, majd újra előjön a hiba
És újra
És újra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7357) atee


atee
őstag

Melyik típus ez amire ennyire haragszol? Mert egy jomplett márkát azért nem hiszem, hogy érintene a problémád!

D-day 2002-01-04 01:54

(#7358) enginev3.0 válasza atee (#7357) üzenetére


enginev3.0
félisten

75A7KQ

Egyszerű szoftveres gondja van
De simán nem érdekli őket
Pedig szóról szóra leírtam nekik minden segítséget amit lehet, hogy tudják orvosolni

De holnap írni fogok újra
Mert az hogy 2024ben egy tvnek nehezére essen mozgóképet megjeleníteni az azért több mint vicces

Egyébként kb 1 hete át váltottam mozi nappali módra kép beállításoknál, és napokig hibátlanul működött
Az hittem ezzel megoldódott

De tegnap újra előjött a hiba
És ma is
Majd megint ugyanazzal az egyszerű megoldással el is tűnt a gond

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7359) zseko válasza Hülye (#7347) üzenetére


zseko
veterán

Akkor azon egy használhatóbb böngésző lehet, az enyémen azt írja hogy nem támogatott. A SkyShowtime meg bejelentkezésnél is a regisztrációs lehetőséget dobja be végtelen ciklusban.

HR24.hu

(#7360) Prince1 válasza Hülye (#7353) üzenetére


Prince1
csendes tag

Szia, ez Yettel TV appal is működik ?

(#7361) Hülye válasza zseko (#7359) üzenetére


Hülye
friss újonc

A Skyshowtime-ba be tudok jelentkezni de utána a filmeknél már nálam is elakad.

(#7362) Hülye válasza Prince1 (#7360) üzenetére


Hülye
friss újonc

Azzal nem próbáltam mert nincs Yettel tv-m.

(#7363) JoolsNOS válasza Hülye (#7353) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekem böngészőből se megy, igaz régebben próbáltam, jópár frissítéssel ezelőtt. Hazamegyek megnézem.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#7364) Kiskutya válasza enginev3.0 (#7358) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha gond van nyaggasd őket de nem hiszem lesz érdemi megoldás max kapsz egy másik szoftvert amit felrakhatsz! Egyébként nálam a mozgással soha nem volt gond pedig féltem én is ettől de az is igaz hogy az én szemem annyira nem érzékeny rá! (65a9g)

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#7365) classic B válasza enginev3.0 (#7352) üzenetére


classic B
aktív tag

Én a TCL-lel vagyok ugyanígy. Hulladék az is szoftveresen. (Véletlenül tévedtem erre amúgy :) )

(#7366) enginev3.0 válasza classic B (#7365) üzenetére


enginev3.0
félisten

Próbáltam androidos stickkel is
De hiába, nem segített rajta

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7367) rainman72 válasza Kiskutya (#7364) üzenetére


rainman72
nagyúr

Meg kellene alapítani a "NossMilyentvtnevegyek" topikot mivel az alap gyártók nem képesek kiszolgálni azt amit igértek.
Elég szomorú hogy a tv gyártás ide jutott hogy csak köpködni lehett mindent.
Ez amúgy bevett magyar szokás is sajnos :DDD
De sajnos ez van,haza viszed kibontod,király meg van érzés😂

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#7368) Kiskutya válasza rainman72 (#7367) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az a baj hogy ott kb ugyan azok a modelleke lennének mint a milyen tv-t vegyek topikba! :D :D :D :D Ettől függetlenül a kínai gyártók a szoftveres oldalra tényleg figyelhetnének jobban! Emlékszem az lg-nél volt egy frissítés ami elcseszte a fényerőt az oledeknél kb 2 napra jött a javítás! A Tcl meg a Hisense is botrányos ezen a téren pedig jó cuccokat gyártanak szerintem!

hmm...

(#7369) badb


badb
tag

Sziasztok. Rendeltem egy Hisense 65U6KQ tv ét van hozzá jó képbeállítás valakinek?

a Gépem:MSI B450 TOMAHAWK MAX , AMD Ryzen 5 3600 , Crucial Ballistix BL16G32C16U4B 2x16GB 3600 , Inno3D GeForce GTX 1070 iChill 8GB , Patriot VPR100-256GM28H ssd , Arctic Freezer 34 eSport DUO , FSP 700W Hyper K 700 , SilentiumPC Signum SG1 TG

(#7370) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Már a francia oldalról is tölthető az n1213 firmware! (65a9g)

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.