Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Sirandrish válasza JSaN (#10296) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek szerint ők is tudják :)
Akkor írhatnának egy listát arról hogy mégis mihez nyúlnak hozzá :K

Mondom...lehet enélkül élni, és én sem fogom felkötni magam emiatt de pl én elvárnám..
Ennyi!

quex Szerintem nem kéne kötözködnöd...nem azért mert Modi hanem mert így a te hsz-ed sem lesz több helyfoglalónál..
D1rect pedig azért javasolta szerintem az 1.000.005 goldot mert néhányan csak gyorsan bepötyögik hogy nekik 1M-ig jó..így a rendszer 1M-ig automatan licitál nekik...így ha te az utolsó pillanatban akár 5 goldal is felül licitálod az nyerő lehet..

Azt hozzátenném hogy én pl ilyen helyzetekben nem szoktam elfillérkedni a dolgot mert azért ezt nem csak mi csináljuk így..utolsó pillanatban mondjuk 1.075.432 goldot tolok tegyük fel..természetesen a szám tök random..amit épp elérek a NUM-Pad-on :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10302) persil válasza ProEvoFan (#10293) üzenetére


persil
nagyúr

Most az ilyen "budget" szarságokhoz komolyan videó kell az embereknek? :S
Beírod, ah-ba, hogy mit akarsz és ott ülsz addig, amíg ki nem fogod a jó vételeket olcsón. Nehogy már ehhez valakinek tutoriálra legyen szüksége. :D

Ennyi erővel lehetne olyan videót is készíteni, hogy "hogy ne vegyünk meg rossz tárgyakat". És akkor a faszikám találna valami méregdrága szart, amit megmutatna és végül nem venne meg... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10303) persil válasza radi8tor (#10295) üzenetére


persil
nagyúr

Borzasztó bonyolult hozzáadni 5%-ot az 1 millióhoz...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10304) Sirandrish válasza persil (#10302) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hidd el hogy sokan, sajna itt a PH!-n is, a videókból szerzik a "tapasztalataikat"...
Neked ehhez nem kell videó, ahogy nekem sem de sokan pl nem hiszik el amíg nem látják..persze kipróbálni nem fogják mert ugye ahhoz 60as kari kell, etc.

"És akkor a faszikám találna valami méregdrága szart, amit megmutatna és végül nem venne meg"

Erről eszembe jut egy régi film vagy sorozat, sajnos már nem emlékszem..
Ott 2 srác "Extrém leNEMugró volt"...felvették magukat videóra ahogy felmásznak minden szarra és onnan jól NEM ugranak le :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10305) mcsabee válasza persil (#10302) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ha valaki nem játszik az adott karival, de szeretne, ám nem akar rá 50-100-250 milliót költeni, annak egy ilyen videó tökéletes. Fogalmam sincs mi ebben az érthetetlen és Diablo ellen való tett. Diablo II-ben is voltak guide-ok, igaz, ott nem videóval, hanem csak szövegesen, de a helyzet tök ugyanaz.

Stay a while and listen...

(#10306) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#10304) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem erre gondoltál? :P

A játék az nem játék!

(#10307) SLYM válasza Gorneck (#10298) üzenetére


SLYM
veterán

a kasztok balanszálatlansága tényleg gáz, de próbálkoznak folyamatosan javítgatni mindent és azért azt látni kell, hogy egy olyan játékban amiben van AH (vagy egy hasonló rendszer) nem lehet mindenre felkészülni, rengeteg minden befolyásolhatja a piacot, hiszen a skillekkel itt nagyon szorosan van kapcsolatban a gear (minek mennyi az értéke, stb, bonyolult, de ha belegondolsz érted miről beszélek, nem mindegy, hogy mondjuk a barbár a skilljeiből fel tud építeni brutális life steal-t, aminek a piacon horror ára van, vagy hogy a WD állatkáinak annyi életük van, hogy meghalni csak úgy tudok, hogyha alámgyújtanak, vagy ha tűzgolyóval soroznak meg, ütéstől max csak nagyon extrém befalazásos esetben, de kb hetente 1x). apróbb bugokról pedig csak annyit, hogy ezekkel nekem eddig nagy problémám sosem volt, ilyenek minden játékban vannak. a random dropot szintén nem vettem észre, bár tény, hogy nem figyelek rá. ami viszont tényleg idegesítő azért, az a mostani megnövelt legend és set drop. bár most öcsémnek nagyon régóta semmi sem esik (ami még így sem csak 2x több, mint ami patch előtt volt), nekem ömlenek a legendek és a setek is. emiatt pedig elértéktelenednek a gearek, aki pedig pénzt rak a játékba, annak újra pénzt kell beletennie (vagy melót), hogy jobb gearje legyen. nézzétek csak meg, hogy hányan gondolják azt a topicban, hogy több száz millás gearjük van, mikor 2 hetente kb feleződik a setek és legendek ára, sokan kb 10x annyira értékelik a gearjüket, mint amit ér valójában. na ez azért tényleg gáz és nyilván ennek csak és kizárólag az az oka, hogy a blizzard pénzt akar látni a sok adásvételből. (bár itt is el lehet azon vitatkozni, így ezek miatt a változások miatt mennyi játékos kap újra motivációt a játékhoz)

[ Szerkesztve ]

(#10308) radi8tor válasza persil (#10303) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ahhoz nem bonyolult, de mondjuk ha 200000-en áll a cucc, akkor már bonyolultabb kiszámolni az 1M körüli licitlépcsőt.

⭐ Stella

(#10309) persil válasza mcsabee (#10305) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából arra gondoltam, csak lehet, hogy nyersen fogalmaztam, hogy ezeknek a videóknak a nagy részében kb semmi érdemi információ nem hangzik el, csak annyi, hogy "látjátok sikerült megvennem ezt a 20milliós övet 120k goldért".

Azt gondolom, hogy a "trükk" az egész "budget build" témakörben annyi, hogy ki kell fogni néhány jó vételt.
(és így a budget karakter már nem is annyira budget karakter, csak szimplán jó vételek vannak rajta)

Persze, ha valaki végképp nem ismer egy kasztot és arra kíváncsi, hogy adott buildhez kb milyen tárgyak szükségesek, az oké. Viszont egy folyamatosan mozgó aukciósházban képtelenség egy ilyen videóhoz igazodni.

radi8tor1
Már elfelejtettem, hogy ki kezdte a témát, viszont az illető 1millás saját max bidre gondolt, nem az akkori 1M körüli állására a licitnek.
Ebben az esetben pedig pontosan 1M+5% az összeg, akár mi is történt az előző licitlépcsőkkel.
Ahogy Andrish is írta picit később, hogy, ha netán valaki másnak 1milliót ér a cucc, de látja, hogy már több van rajta(ami ugye lehet akár +5 arany is) akkor van rá esély, hogy nem licitál tovább.

Andrish
Ez az extrém le nem ugró baromi jó :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10310) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#10306) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh bazz....te vagy a király! :C
Az emlékeim megfakulnak....

Köszönöm! :R

persil Elmebetegek :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10311) quex válasza Sirandrish (#10301) üzenetére


quex
tag

Igazad van, de felbosszantott. Majd legközelebb inkább nem reagálok az ilyesmire.
Köszönöm a választ jjc, Sirandrish és persil!

Szerk.: És biztos, hogy az nyeri a licitet, aki többet ír be, nem az, aki hamarabb lépte meg a legmagasabb licitlépcsőt?

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10312) persil válasza Lézerparaszt (#10306) üzenetére


persil
nagyúr

1. Hsz: 50 ember leugrott :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10313) ProEvoFan válasza Gorneck (#10298) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb 600+ óra játék után ez maradt meg benned?
Persze a hibák felett nem kell szemet hunyni, "de a mit nyújtott, mit adott a játék" opciót is figyelembe kell venni.
Jelenleg nincs olyan hibahalmaz a játékban, (még akkor sem ha jól összegyúrom és megrágom tízszer) ami el tudná homályosítani azt, amit eddig kaptam Diablo 3-tól, mint játéktól.
Pedig nem gyenge a TOPlistám:
Pro Evolution Soccer 3
Diablo 3
Diablo 2
Battlefield 3
Guild Wars

(#10314) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Lehetne 2 napos ez a leállás, és akkor megnyerném szuperolcsón biddel az új nacimat és gyűrűmet amivel 40k dps jönne össze :D

Na mire kimondtam már túl is bidelték a nacim ='(
(nem "nácim" mielőtt valaki félreértené :) )

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#10315) radi8tor válasza quex (#10311) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A kettő nem ugyanaz? :U

⭐ Stella

(#10316) SLYM válasza ProEvoFan (#10313) üzenetére


SLYM
veterán

próbáld ki a mass effecteket, a dragon age-eket, a witcher 1-2-t, vagy éppen az elder scrolls sorozatot. kíváncsi lennék, hogy átalakulna-e a toplistád :)

(#10317) Sirandrish válasza quex (#10311) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nyeri meg a licitet aki még időben a legnagyobb licitet teszi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10318) persil válasza SLYM (#10316) üzenetére


persil
nagyúr

Vagy mondjuk valami igazi rpg-t, mint a baldurs gate, a planescape torment, esetleg wizardry, vagy might and magic...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10319) Gorneck válasza ProEvoFan (#10313) üzenetére


Gorneck
titán

Igen ez.

Ha nem monkkal kezded a játékot, hanem pl egy wizzel/wdvel vagy 500 óra után is kihívás lett volna számodra egy 10-15 millás item vétele, akkor kb hasonlóképp gondolnád.
De mivel veled nem ez történt így nem is nagyon tudod átérezni azt a keserűséget amit érzek.

Imádtam a dio2-öt, dio3 az egyetlen játék amivel játszom és ha nem lennének a TSes bohóckodások, akkor már rég nem játszanék vele, mert nekem kell keresnem benne vmit apró motivációt amit magától nem tálal a játék...persze lehet úgy is nézni, hogy kínálja, hisz be lett téve, de akkor nem érdekelt.

Gorneck#1239

(#10320) quex válasza radi8tor (#10315) üzenetére


quex
tag

Nem ugyan az. Nem tudom, hogy működik a rendszer, csak kérdezem.
Mert pl. ha 1 millión áll a licit, a következő licitlépcső 1.050.000, de azt senki nem tette meg, viszont többen is tettek maximális licitet 1 millió és 1.050.000 közé, akkor nem tudom, hogy az történik-e, hogy közülük a legmagasabb licit nyer, pl. 1.049.999-el, vagy az, hogy kerek 1 millióért viszi az, akinek először érte el az 1 milliót.

Oké, így már értem, hogy miért írta D1Rect az 1.000.005-öt. Köszönöm a segítséget mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10321) mikromanus


mikromanus
veterán

Ma reggeli játék:
Keresd a hibát!
Armorika

Ha nem találod, akkor gyenge vagy, vagy pedig lekésted a határidőt :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10322) R3ĐßuŁŁ válasza persil (#10318) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

a heroes 3 az a játék amivel eddig a legtöbbet játszottam (SLYM voltam) :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#10323) SLYM válasza mikromanus (#10321) üzenetére


SLYM
veterán

majdnem jó a DPS :)

(#10324) radi8tor válasza quex (#10320) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aki licitlépcső alá licitált az utolsó lépcsőnél, az azonnal vissza kapja a goldot.

⭐ Stella

(#10325) persil válasza mikromanus (#10321) üzenetére


persil
nagyúr

Engem az érdekelne, hogy egy 82es meg egy 105ös fegyverrel miért csak 70 a dps-ed :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10326) ProEvoFan válasza Gorneck (#10319) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

WD volt az első karim.Aztán jött a Wizard, de 94 óra játék után abbahagytam az önkínzást.
Azóta persze jobb a ranked karik helyzete.Ezért is gondolkozok egy DHban.Múltkor átpakoltam Ugrinnak a DHnak gyűjtött cuccaimat, és kb 90k unbuffed sebzésről indulnék.Kavicsokkal meglenne a 100K.All res kb 350, élet 50k+, chc38%...stb.Kezdésnek nem lenne ez olyan rossz.

(#10328) SLYM
Mi a baj a Monkkal?
Semmi bajom nincs vele :N
Maximum az, hogy mpl5 szóló kezd unalmas lenni, mert nem egyenlő a küzdelem :))

[ Szerkesztve ]

(#10327) persil válasza R3ĐßuŁŁ (#10322) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem is benne van a top5-ben(de talán a 2-vel többet), ha azt nézzük, hogy mivel játszottunk sokat, csak ezek már túl messze vannak az rpg-től, én meg a felsorolásból arra következtettem, hogy most szigorúan ezekről van szó :)

ProEvo
RanGed karakter, nem ranked. Nem hiszem, hogy elírás, mert mindig így írod.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10328) SLYM válasza ProEvoFan (#10326) üzenetére


SLYM
veterán

de mi a baj a monkkal? egyébként akkor már inkább WD, DH csak partyba jó, soloban a DPS-en kívül még költeni kell a védelemre is és az sokba kerül. vagy élet és life steal kell, vagy sok movement speed

persil az a baj, hogy ezek régiek. és idővel azért tényleg megszépülnek az emlékek. azért a mai mezőnyben egy balrurs gate nem rúghat labdába. csak próbáld ki, hogy felteszed újra a játékot. és itt nem csak a grafika a lényeg, látszik, hogy akkor még nem volt párszázezer $ egy komolyabb írót felvenni, vagy szintén ugyanennyi egy normális zeneszerzőre. ez akkor kb az összköltségvetése volt a játéknak

[ Szerkesztve ]

(#10329) mikromanus válasza persil (#10325) üzenetére


mikromanus
veterán

Jé tényleg. Azt észre se vettem. Azért van még 1-2 szembetűnő apróság amit nem említettetek. Persze lehet azért mert egyértelmű. :DDD

AH témához:
Nekem időnként mennek el dolgok. Két verzió van:
- egész olcsón, vagy nagyon áron alul kínálom: ezek többnyire olyanok, ahol sok az olcsó versenytárs. Gyakoribb kombók, vagy nem annyira keresettek
- elég jó áron mennek el: ezek milla felett is lehetnek. Többnyire az igazán jó rollok. Némelyik olyan amit lecseréltem másra, vagy olyan amit találtam. Itt igen kicsi a mozgás. Veszett sok a visszajövő áru. A korábbi csúcs itemek most alig érnek félmillát, vagy még annál is olcsóbbak néha.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10330) persil válasza mikromanus (#10329) üzenetére


persil
nagyúr

Esetleg még a színes ruházat, bár az tényleg egyértelmű(igen a hellfire is az... :D ).

Az a baj, hogy jó régóta nem láttam kis szintű karaktert, már fogalmam sincs, hogy milyen értékek a reálisak, szóval hacsak nem a legend/set-fesztiválra gondolsz, akkor én feladtam :P

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy így hány másodperc egy szintlépés.. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10331) Peat;) válasza SLYM (#10316) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezek kommersz vackok. Ha olyan címet keresel ami tényleg beledöngöli hangulatban és élményben a D3-at a földbe akkor az a Dark Souls. Aki nem hiszi próbálja ki és utána nyilatkozzon. :)

(#10332) persil válasza Peat;) (#10331) üzenetére


persil
nagyúr

Már önmagában azért börtönbüntetést érdemelnél, hogy a dragon age 1-el egy lapon említetted azt a japán förmedvényt... :D

Szrk.: szúrtam egy smiley-t, hogy ne vegyél túl komolyan.

SLYM
Pont a történet és a zene az, amihez nagyon fel kéne nőnie a frissebb játékoknak. Dragon Age 1 méltó "utód" és hangulatban egy elder scrolls 3-4-5 is nagyon ott, de ez utóbbiak, mint rpg, kevesek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10333) Pompi válasza mikromanus (#10329) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

1.0.5 óta kurv@lassan (van, hogy napokkal később) frissül és akkor is hülyeségeket írogat ez a webes profil :(

Feel Good Inc.

(#10334) mikromanus válasza persil (#10330) üzenetére


mikromanus
veterán

Kis segítség: nézd meg a karaktert és nézd meg az itemjeit! Na? Na! Naaaa!!! :D
Semmi?! Eh, akkor mindegy. Szájbarágósabban nem közlöm. Ez is csak egy egyszerű Armory frissítés bug, csak ilyen durván nem láttam eddig. :Y

Szintlépés? Az biza nem máásodpercekben mért. Túl lassan jön az ellen hozzá. Normon egy ütés egy ellen (vagy több ha több halál van ott ahova csapok). A bossoknál reménykedtem, hogy felmegy a fury egy kis földrengés elnyomásig, de még ott is néha csak a semmire lőttem el. Gyenge nagyon az ellen. Meg benéztem és nem állítottam MP szintet. Mindegy is lett volna. Az ütést tán úgy bírják (egyet pluszban) az elitek, de ha kipattan a tűzlaszti, akkro megfekszik azonnal minden. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10335) SLYM válasza SLYM (#10328) üzenetére


SLYM
veterán

na közben írtak 5-en, szóval ez persilnek ment, hogyha esetleg nem látná (szerkesztettem egyet):

az a baj, hogy ezek régiek. és idővel azért tényleg megszépülnek az emlékek. azért a mai mezőnyben egy balrurs gate nem rúghat labdába. csak próbáld ki, hogy felteszed újra a játékot. és itt nem csak a grafika a lényeg, látszik, hogy akkor még nem volt párszázezer $ egy komolyabb írót felvenni, vagy szintén ugyanennyi egy normális zeneszerzőre. ez akkor kb az összköltségvetése volt a játéknak

[ Szerkesztve ]

(#10336) ProEvoFan válasza persil (#10327) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszönöm tanár úr :)

(#10328) SLYM
Mindig is szerettem a ranged karaktereket.GWben is Ranger volt a kedvencem.
Amiket felsoroltál, azokkal tisztában vagyok.Mind meg is lesz ha tényleg rágyúrok a DHra:)

(#10337) persil
Nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

(#10337) persil válasza ProEvoFan (#10336) üzenetére


persil
nagyúr

Nem szemétkedés ne értsd félre, csak tipikusan az a példa, hogy az ember megtanul valamit rosszul.
Angol szó és nem is túl bonyolult, de mindig rosszul írtad, tehát nem elírás, meg nem te vagy a hülye, hanem rosszul tanultad meg, ezért szóltam :)

SLYM
Láttam, amit írtál és én is egy korábbimat szerkesztettem. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10338) SLYM válasza persil (#10332) üzenetére


SLYM
veterán

azért régen nem voltak hasonló zenék, mint pl ezek (witcher):

[link]
[link]

(#10339) persil válasza mikromanus (#10334) üzenetére


persil
nagyúr

Azt nem is néztem :D

Akkor meg nem értem, hogy miért ilyen szarokba öltöztetted 60-as szinten :D
Bár, ha bugos, akkor igazából nem tudom, hogy csak az armory szerint "maradtak" rajtad a kis szintű cuccok és azóta már más van a karin, vagy "csak" a szint jelzése rossz és szándékosan tettél lvl20-30 cuccokat rá :D

Egyébként fura ez az armory, mert spec nekem általában jó, vagyis inkább úgy mondom, hogy én még nem vettem észre hibát vele.

SLYM
Végignyomtam mindet, amiket legelőször felsoroltál, szóval nekem igazán nem kell bemutatni semelyik jobb rpg-t :)
Amúgy, ha zene: Might and Magic 7.

De most már hagyjuk az offot, mert ki leszünk gyomlálva :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10340) SLYM válasza persil (#10339) üzenetére


SLYM
veterán

milyen kár, hogy annyi időm még nekem sincs, hogy ezeket évente 1x mindig újrajátszhassam. talán ha kevesebbet diabloznék ;] :D (nade majd az újak, remélem még több pénz kerül az iparba és egyre jobb alkotások születnek)

(#10341) Gorneck válasza ProEvoFan (#10326) üzenetére


Gorneck
titán

Erről beszélek, ha tovább viszed és nem váltassz egy könnyebb/életképesebb kasztra tudnád mennyire nem volt balansz és mennyire volt szívás. Kb, mintha egy béta játékkal játszottál volna.

Te ráadásul kezdetek óta tolod...nagyon is jól tudod mit össze szenvedtem a játékkal, mivel nagyon sokat játszottunk együtt. Uccsó két pecs óta ez persze javult, de azt egy marhának is látnia kellett volna, hogy ebben a formában amiben kijött a játék nem lesz életképes több kaszt sem.

Vagy pl egy már nem aktuális eset mikor jött az uccsó pecs, refik nagyon fájtak, vettem másik fegyót, mert kellett a balansz, halni meg ugye nem szeretek. Eltelt pár nap, a fegyó bevált, de még mindig nem volt az igazi, össze vissza cseréltem mindent már a gearen/builden, de még mindig uaz, ha vittem egy skillt akkor még bántani is tudtam a refis elitet (5,8 ls volt már), aztán megint 1-2-3-7 nap múlva tán jött egy hotfix is és ismét nem volt gond a refikkel.
Tegnap esett két skorn is, végre intes, igez nem nekem, mert nekem dexes esett. LS nélkül is csapkodni tudtam a refis eliteket. Wtf? :D De azé visszaraktam a jól bevált cuccaimat, mert vannak helyzetek mikor 3-4szer jobban fáj a refi, akkor viszont jól jön a lándzsám. :)
Persze ilyenbe is kb 2 hetente futok és nem értem miért van ez...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#10342) mikromanus válasza persil (#10332) üzenetére


mikromanus
veterán

Bazinagy OFF

Volt egy rakat jó játék régen (is), ami nagyon szar volt több szempontból, viszont mégis sokkal tovább lekötött mint a "Csiszoltabb/kiforrottabb" társaik. Pár kevésbé ismert név:
Septerra Core: egy újság mellékletéből szereztem. Régi, hangulatos, eleinte még "szép" is volt, de a harcrendszer kész katasztrófa. Egy idő után sajna már csak a makacsság vitt tovább. Jók a harc animációk, de nem lehet kikapcsolni és századszorra azok az 5 másodperces megszakítások nagyon gázosak.
Bard's Tale: a történet és a zenék nagyon bejöttek. A harcrendszer ilyen diablos hentelős jellegű volt, de sokkal hamarabb monotonná vált. Azért nagy kedvenc
Mad Car: iszonyat jo (?) grafika, hangulatos kis autóverseny, meg verda fejlesztgetős játék. Höhö. Ilyen szimulátorban ez az egyik amivel többet játszottam. A másik a Re-volt. Az se épp átlagos a kategórián belül. :D

Ezek meg annyira nem szarok, de szeretm őket:
Lövöldözős kategória nem áll annyira közel hozzám: Azért a Far Cry miatt eléggé bekockultam. A csinosabb utódai valahogy nem adták ugyanazt. Esdetleg az Evil Dead is kellemes időtöltés volt, de néhol az is monotonitásba fulladt. Újrajátszhatósága minimális.
Stratégiát nem emlegetek, mert abból nagyon populáris kedvenceim vannak (HotMM, Civilization, StrCraft).
RPG szerű játékokat se nagyon nyomtam. Ott nekem a Fable - The lost Chapters jött be. A hármas már nem volt olyan hangulatos, bár ott is jól elvoltam néha. csak az már tele van bugokkal, gyenge az újrajátszhatósága és másodjára vontatott. Meg gyenge a harc benne.

Bazinagy OFF off :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10343) SLYM válasza mikromanus (#10342) üzenetére


SLYM
veterán

nade nem mindegy a minőség, hogy azt a 100 órát milyen érzésekkel játszottad végig. ezért nem értek itt én sokakat, hogy játszanak, de folyton a bugokat keresik, idegesíti őket sokminden, mikor ez nem erről szól. nekem is voltak régebben játékok, mint pl a carmageddon, a fifa 2000 amikkel ugyan sokat játszottam, de nem azért mert jók voltak, hanem mert végtelen "történetük" volt és akkor éppen nem foglalkoztam az új játékokkal, mert nem volt kedvem telepítgetni, utána olvasni, mik a jók. de a legnevetségesebb, hogy az aknakeresővel és a windows fliperrel is eljátszottam sok-sok órát, de mégsem azért, mert jó játékok. tehát a minőség is számít, nem csak az idő amit a játékkal töltöttél

[ Szerkesztve ]

(#10344) D1Rect válasza quex (#10294) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha az "aktuális bid" +5% kevesebb, mint amit te rátolsz "látatlanban", akár 1 golddal többért is elhozhatod.

Példa:
Aktuális bid az itemen 200K.
A user megteszti 1 000 000-val.
B user az utolsó pillanatban megteszi 1 000 005 golddal, akkor ő nyeri.

Ha már 1m az aktális bid , akkor a következő lépcső 1 050 000.

(#10345) mikromanus válasza persil (#10339) üzenetére


mikromanus
veterán

Na jó. Akkor elmesélek mindent.
Az armory szarul frissült. Az itemeket jól szinkronizálta, a skilleket, szintet és statokat nem. Így látszólag a 13-as karakteremen van egy rakat 30+-os item. Kb ennyi. ;)

Tegnap este pár óra alatt rádobtam 25 szintet. MP csak nightmare váltásnál ugrott be. Be is raktam MP10-re. "Véletlen" sok lett rajta a legend és set, így kipótoltam a maradékot. Jó vastagon rá is fizettem goldban. Ha már szart veszek, akkor minőségi szar legyen. Most nem? Ezzel is támogatom a gyengébb helyzetű játékostársaimat.
MP 10-esen iszonyat erősen jön az xp. Így már nm-en többet bírnak az ellenfelek, de a tűzlabda még így is durván károsítja Ön és környezete egészségét :DDD

(#10343) SLYM
Az említettek nekem így is bejöttek. Az olyan hibák a bosszantóak, amikre egyszerű lett volna megoldást találni, nem megkerülhető, lassítja, vagy megszakítja a játékot. A Septerra Core-ban ilyen volt a komolyabb harc animáció, Fable 3-ban a történeti szálak nagyjának "kötelező" végighallgatása. Másodjára/sokadjára már nem adja ugyanazt az élményt mint elsőre...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10346) D1Rect


D1Rect
félisten

"Who's the Greatest "Great Evil"?"
Jay Wilson miért nincs a válaszok között? :D

(#10347) mikromanus válasza D1Rect (#10346) üzenetére


mikromanus
veterán

Túl könnyen nyerne... ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10348) F-ECT$ válasza mikromanus (#10345) üzenetére


F-ECT$
titán

És minek neked még 1 barbi?

Dive ever, work never.

(#10349) quex válasza D1Rect (#10344) üzenetére


quex
tag

Éppen radiátor írta, hogy A és B user egyszerre nem tud 2 azonos licitlépcső közé tenni, mert azonnal visszaadja a pénzt, ha a következő licitlépcső alatt van a bid-je. Ha 200k-n áll a bid, majd valamelyik hamarbb teszi meg, akkor már vagy A vagy B nem tudja megtenni a példában szereplő összegű tétjét, függetlenül attól, hogy melyikük tett volna 5 goldal nagyobbat. Tehát 5 goldal nem nyer semmit. Illetve csak akkor, ha éppen ott a licitlépcső ugrás az 1 millió és az 1 millió + 5 gold között, aminek elhanyagolhatóan kicsi az esélye.

Szóval ilyen esetben nem az számít, hogy melyiük tesz 5 golddal többet, hanem hogy melyikük teszi meg hamarabb a tétjét.

Ebből adódóan (#10299) jjc elgondolása is bukik, miszerint ha látja, hogy alacsonyabb a bid, mint amennyit rápakolt, de mégsem nyerő, akkor 1 licitlépcsővel már biztosan pillanatnyilag nyerő lesz. Ez nem így van, mert bármikor így látszik, amikor az a helyzet, hogy valaki vezet bid-el úgy, hogy van rajta még a mi tétünktől nagyobb összeg, és mi alacsonyabb összeget rakunk rá, mint az ő maximum bid-je, és nem találtuk pontosan el a licitlépcsőt. (Pl. mert nem számoltuk ki.)

Egyedül Sirandrish-nak van igaza itt: (#10301). Ha van rá 1 milla aranya, rádob random némi számot a végére. Ennek az az értelme, hogy nem kell hozzá kiszámolni a licitlépcsőket és megelőzi azokat, akik kerek számokat adnak meg maximális bid-nek.

Egyszerűen csak nem értettem, hogy miért írod a +5 goldot, de így már értem, hogy hogy gondolkodtál, ami jó is lehetne, de a rendszer nem így működik. Szóval Sirandrish módszere a jó!

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10350) mikromanus válasza F-ECT$ (#10348) üzenetére


mikromanus
veterán

Kell Fiona az ogrék közé. :D
Kis szintezésre volt kedvem, meg nem akarom mindig az öreg fószert nézni. Meg persze így több haszontalan/eladhatatlan itemet tudok tárolni. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.