Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) radi8tor válasza Trak (#10050) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért, mert ha nincs rajta Authentikátor, akkor az feltörési kísérletnek minősül. Van IP cím figyelés és tudják, hogy a játékosok nem fénysebességgel utaznak a Földgömbön.
Ha van rajta Authentikátor, akkor az egyértelműen azonosít téged, viszont ilyenkor mással nem tudod megosztani a játszás lehetőségét.

⭐ Stella

(#10052) userxy válasza Trak (#10050) üzenetére


userxy
őstag

Haverod odadja hogy ingyen játszál vele azzal semmi baj nincs.

Nyugodtan toljad úgy.
Azzal van baj ha vki idegen eladja és stb............

Authenticátors accal is játszhat 2 ember.
2 mobilt is lehet ugyanarra a kódra állítani haverom is úgy tolja másik haverral.
Mivel minidg kéri a kódot így nem is reklamál a 2 ipért.

[ Szerkesztve ]

(#10053) Bird válasza Trak (#10050) üzenetére


Bird
addikt

Példának okáért neki nagy valószínűséggel más az IP címe, mint Neked! ;) Szerintem pedig ez nem hülyeség egy olyan játékban, ahol több száz millát érő (persze goldban :D) gearek is vannak.
A Blizz nem csak magát védi ezzel, hanem az accodat is... ;] Na jó picit ironikus is voltam, de eszed nem eszed ez van. Megszoksz vagy megszöksz... :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10054) Kephamos válasza Trak (#10050) üzenetére


Kephamos
addikt

"Najó, értem én, hogy mi a helyzet, de most ez miatt nagyot esett a Blizz a szememben, nem gondolnak a nem fanatikus játékosokra."
Nem csak a blizzardnál megy ez. Az egész iparban bevett eljárásnak számít. Lásd: steam és társai.

(#10055) Trak válasza Bird (#10053) üzenetére


Trak
addikt

Ezt értem, gondoltam, hogy IP alapján, de Ő is BP én is BP.
Mi van ha a munkahelyén is játszik, meg otthon is? :)
Vagy épp költözik :)

Najó, értem a dolgokat!.

Haverom most belépett, megváltoztatta az adatokat, már nálam van minden adat az account-hoz is, majd otthonról kipróbálom, remélhetőleg így menni fog :)
Ha megy, akkor majd jövök a hülye kérdéseimmel, pl. hogy második szintű vagyok, mit kell csinálnom, hogy 100 legyek? :D

Kössz mindenkinek!

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10056) Trak válasza Kephamos (#10054) üzenetére


Trak
addikt

Látszik, hogy már több éve nem játszom...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10057) Bird válasza Trak (#10055) üzenetére


Bird
addikt

Ezt értem, gondoltam, hogy IP alapján, de Ő is BP én is BP

Kettőtök IP címének tudtommal semmi köze ahhoz, hogy BP-n laktok mind2en... De lehet, hogy tévedek! ;]

Arról nem is beszélve, hogy ideiglenes zárolják az accot ha több helyről lépsz be.... Akkor jöhet a biztonsági kérdésre a válasz, vagy a mobiltelefonos ellenőrzés, feltéve ha aktiválva van az SMS protect. Azt javaslom tájékozódj és akkor nem érhet meglepetés. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10058) persil válasza Trak (#10055) üzenetére


persil
nagyúr

"Haverom most belépett, megváltoztatta az adatokat, már nálam van minden adat az account-hoz is"

Azt az egy apróságot felejtetted csak el, hogy az egyetlen adat, ami valóban fontos és ér is valamit, az nem változtatható meg, szóval, ha a barátod, valamikor úgy dönt, akkor két kattintással visszaveheti az egész account-ot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10059) Trak válasza Bird (#10057) üzenetére


Trak
addikt

Jajj, de nagyon kötözködőek vagyunk ma, nincs most erőm munka mellett felvenni a kesztyűt :)
A lényeg, hogy nálam minden adat, még a biztonsági kérdés is, remélhetőleg így nem lesz gond ;)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10060) Bird válasza Trak (#10059) üzenetére


Bird
addikt

Bocsi, csak segíteni akartam.... :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10061) Trak válasza persil (#10058) üzenetére


Trak
addikt

Nem félek ilyesmitől, de felőlem nyugodtan vegye vissza, ingyen volt :)
Majd iszunk rá egy sört ha legközelebb találkozunk.
Nálam ez már nem így megy, annál sokkal jobb barát, csak ki akarom próbálni a játékot, úgysem lesz időm sokat játszani.
Szóval ez nem probléma, csak azért kérdeztem be ide, hogy technikailag hogy megy a dolog.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10062) persil válasza Trak (#10061) üzenetére


persil
nagyúr

"annál sokkal jobb barát"

Nyilván, ha barátodról van szó, akkor ez valószínűtlen, de ha idegentől veszed/vennéd, akkor erre érdemes odafigyelni, akár későbbiekben, más játéknál is, hogy nagy általánosságban a legfontosabb adat nem módosítható, szóval sokszor nem lehet véglegesen átruházni account-ot.

Szrk.: offba téve, bocs érte.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10063) rongyi válasza Trak (#10061) üzenetére


rongyi
aktív tag

Nem kötözködés, de ha csak kipróbálni akarod, akkor arra ott a Starter Edition. Mire ezt végigjátszod (akár minden karakterrel) bőven eldől, hogy tetszik és megveszed vagy nem tetszik és törlöd a játékot. Szvsz én senkinek sem adnám oda az accomat. Se barátnak, se barátnőnek, se kutyának, se macskának.

[ Szerkesztve ]

(#10064) Trak válasza Bird (#10060) üzenetére


Trak
addikt

Tudom, és csak vicceltem :)
Köszönöm a segítségeket, már tisztábban látom a dolgokat!

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10065) Bird válasza Trak (#10064) üzenetére


Bird
addikt

Akkor nagy- nagy peace, love and unity! :) :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10066) mpierre


mpierre
veterán

Nos itten van a taktikai csapásmérőm. Végre van olyan értékű resim, meg armorom, mint ami 1.0.5 előtt megvolt, de a dps-n javítanom kéne. A gondom annyi, hogy az oh fegyómon maradt 200 vit pont.

Kavics cserével nem nyernék rettenet sokat. Akkor marad a chd-s fegyó, mint megoldás, k... sok vittel?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#10067) adrian360


adrian360
őstag

Azért tegyük hozzá, hogy nem a Blizzard kitalációja az, hogy a játék nem átruházható, az összes nagy cég szabályzatában benne van hogy nem eladható. Csak van olyan cég ami foglalkozik vele, van amelyik leszarja. De nagy általánosságban most már mindenki arra törekszik, hogy a használt játék piacot (ami eddig is feketén/szürkén folyt ) megszüntessék,

(#10068) F-ECT$ válasza mpierre (#10066) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy nézem csak egy kis védelem/hp rovására tudsz dps-t emelni. Mondjuk szerintem a hp-ból nyugodtan el lehet dobni pár k-t, cserébe mehet oh-ba egy kisebb dps-ű, de cserébe chd+socket+loh-os darab.

Dive ever, work never.

(#10069) vendingo


vendingo
veterán

Lenyomtam a szokásos A3-as runomat. kb 1 óra alatt meg is voltam.
Ezalatt az idő alatt esett 9 legend, volt olyan, hogy 1 elit pakkból 2 is esett. Ma összesen 16 legend pottyant, és egyik se ér semmit! Tegnap óta összesen 24-25 legend gyűlt össze.

Mi értelmük van azoknak a szar legendeknek, amiből a legjobb rollal rendelkezőt se raknám rá egy kezdő 60-as karira se? Ilyenből volt jó pár. Amiből meg lehetett volna akár sok sok millió, abból meg a legrosszabb roll jött ki.
Kezdek belefáradni a D3-ba, mert 1.05 óta nem esett ki értékes cucc. Talán kettő 5 millás eladásom volt.
Azt se lehet mondani, hogy keveset játszok, mert pl 2nap alatt léptem plv.40-ről-45re és előtt is sokat nyomtam.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10070) Szatesz. válasza vendingo (#10069) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Nekem is ugyan ez van esik legend, de jó legend ugyan annyi esik min 1.0.5 elött. Kurva kevés... :))

(#10071) Kephamos válasza vendingo (#10069) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem legalább 100 elit kill óta egy sem esett. Hihetetlen, pedig mp4-5-ön megyek.

(#10072) vendingo válasza Kephamos (#10071) üzenetére


vendingo
veterán

Èn mp2-n nyomtam. Xp-t farmoltam.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10073) Tyler Durden válasza vendingo (#10069) üzenetére

Nekem is hasonló a bajom. ~400 óra playtime és a legjobb item ami találtam volt 20 milla. Amit összeszedtem gear meg gold az nem a droppoknak, hanem az ah-ban túrkászásnak az eredménye. Elmúlt 1 hétben alig esik vmi, ha esik az is tré. Ez így pöttyet unalmas, kicsit asszem megint polcrakerül a game..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10074) vendingo válasza Tyler Durden (#10073) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem patch előtt kipotyogott pár száz milla. 1.05 óta ilyen siralmas a dropp.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10075) oxox válasza Tyler Durden (#10073) üzenetére


oxox
addikt

mazlista :DDD ...nekem eddig 3x volt 10misi feletti eladasom, es kb 4x 3-10 kozotti...a legmagasabb meg 16.5 volt ket napja...jatekido szinten circa 400h

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10076) Tyler Durden válasza oxox (#10075) üzenetére

NIncs ezzel semmi gond, ha havernak aki 200 óra played-et is alig éri el nem esett volna ki párszáz milla. Jelenleg ott tartok, hogy jövedelmezőbb 1-2 órára reggel /6-7óra körül/ benézni ah-ba, kiszed/berak és többet hoz a konyhára, mintha egész nap farmolok.. :(((

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10077) Sirandrish válasza vendingo (#10069) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a rekord egy nap 22 legend és 3 vagy 4 set...
Ha annyiból már 2 eladható akkor a seggemet a földhöz verem

Szerk: tegnap is esett 14-16legend...ergo lett 14-16 brimstone-om..

A darabszámmal most már általában sosincs gond de az eladhatóság..nah az egy darab szarral egyenlő..

Szerk2: Most még vigasztalom magam hogy "nem baj mert legalább az EXP jön"...hát 100on nem tudom mivel fogom magam vigasztalni..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10078) Gyuri27 válasza vendingo (#10074) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mit siránkozol? Sokunknak se patch előtt se patch után nem esett 10 millás cucc se. Nem hogy 100 millás?

Érdekes nép a magyar. Soha nem jó semmi. Illetve soha nem elég semmi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10079) Mrdevil válasza Sirandrish (#10077) üzenetére


Mrdevil
addikt

A darabszámmal neked általában azért nincs gond, mert RENGETEGET játszol. Legalábbis hozzám/hozzánk képest. ( Nem tudom mikor leszek én paragon96 :) ) Képzeld aki napi max 1-2 órát játszik vele, annak mi eshet. Itt csak az a döbbenetes, hogy abból a jó pár cuccból amit te találsz, abból sincs annyi eladható amennyi kellene, hogy legyen. Ergo aki keveset játszik, az egyáltalán nem is szólhat szinte semmit, ha nem talál semmi eladhatót. A baj az, hogy egyre többet és többet kellene nyomni, mármint időben, hogy legyen pár jó cucc.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10080) Sirandrish válasza Mrdevil (#10079) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezzel tökéletesen tisztában vagyok.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10081) Mrdevil válasza Sirandrish (#10080) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze azt tudom, nem is azért írtam, vagy nem is szekálásból. Csak magamban gondolkodok itt, hangosan. :D Egyébként egy részben ezért is vettelek fel téged isminek, hogy lássam mennyit játszol te ezzel a játékkal, de jól sejtettem én ezt. ;) Meg egy részben azért is írtam, mert sokan nem tudják, hogy te lassan a paragon 100-at vered. És ők várnak a csodára ( mint én is ) , napi pár óra játékkal.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10082) Agro válasza Mrdevil (#10079) üzenetére


Agro
senior tag

Annyira random a drop hogy gyakorlatilag full mindegy mennyit jatszol... Haver a minap 1 honap utan belepett 1 orat hentelni azt NV2-n egy kupac csontbol kiesett neki egy manticore. Ezen meg nem is akadtam voln ki, nekem is esett mar vagy 2.... De a roll az kb ez volt: 1200+ dps, 2 socket, dex.

Reggel nekem is esett egy Fire walkers, egy Lacuni meg egy Skorn de mindre ertekelhetetlenul szar roll kerult. Az a baj hogy a rollt nem tudod semmivel se befolyasolni. Nekem ezen a heten nem volt 500k feletti eladasom. Egy hettel ezelott meg majdnem minden nap esett egy 10M+os item es 1-2 db 30+os is.

(#10083) D1Rect válasza Agro (#10082) üzenetére


D1Rect
félisten

"Az a baj hogy a rollt nem tudod semmivel se befolyasolni."
MF hatással van a rollra.

(#10084) Sirandrish válasza Agro (#10082) üzenetére


Sirandrish
legenda

"gyakorlatilag full mindegy mennyit jatszol"

Ezt kifejtenéd?
IP alapján dob a blizz nekünk 1-10 "csontot" naponta, és még a napi első belépésnél leolvassa az egérmozgásodból hogy mennyit is fogsz aznap játszani és úgy ossza be a "csontokat"?

Persze kieshet 3 perc alatt is a 150M-es cucc, de azért ne viccelj már hogy napi 20perc játékkal ugyan annyi valakinek az esélye a jó dropra mint a másiknak napi 4-6-8-10órában..

Nyilván lehet nézni sarkosan is...50%..vagy esik vagy nem de azért ne ragadjunk le ennél szerintem :N

D1Rect Hja..kb pont annyira mint a Merkúr állása a földről nézve... :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10085) Tyler Durden válasza Agro (#10082) üzenetére

Nahh ezaz, hogy vki legalább addig eljut, hogy szar roll kerül rá :U Nálam elmúlt 2 hétben olyan legendek estek, hogy ivory tower, azurewrath, sever, warmonger, gladiator gauntlets és társai. Ezekre tökmind1 milyen roll kerül kuka.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10086) D1Rect válasza Sirandrish (#10084) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor is hatással van a MF a rollra.
Az, hogy egy kicsi mintavételben nem látod, egy dolog.

(#10087) Mrdevil válasza Agro (#10082) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez azért nem teljesen így van. Jó, most a haverodnak esett egy cucc, kevés idő alatt, de előtte mikor kapott jó cuccot, és ezek után mikor fog? Ha keveset játszik, szerintem nagyon kevés az esélye, viszont ha napi 35 órát farmolna, akkor tuti fog kapni egyszer csak, vagy legalábbis kellene, de látod Andris példáját, pont ezt mondtam, ő pedig nyomja ezerrel, és ahhoz képest nem sok igazán jó cuccot kap. És igenis, a jó Roll-t nem csak a MF befolyásolja, hanem a játékórák száma. ( talán inkább jobban az utóbbi ) :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10088) Helmoras válasza D1Rect (#10086) üzenetére


Helmoras
őstag

MF semmilyen hatással nincs a rollra, volt erről szó blizzard forumokon is régebben, csak arra van hatással mennyi szürke helyett fehér, mennyi fehér helyett kék, kék helyett sárga sárga helyett barna vagy barna helyett zöld essen

(#10089) Sirandrish válasza D1Rect (#10086) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minden nap 2 másik emberrel partyzom..
Az egyikmel 20al a másiknak 30al vagyok felette Paragon szintbe és általában én kapom a legszarabb rollokat az azonos cuccokra..sőt...ha solozom akkor jön a segítőm is ami még ad majdnem 30at és akkor is szarabbat nyitok..

Az hogy esetleg amit állítasz le van írva valahova (de ahogy olvasom nincs) AZ egy dolog..
Az viszont tény hogy +100-150MF-el szarabb rollokat kapok...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10090) D1Rect válasza Helmoras (#10088) üzenetére


D1Rect
félisten

Én úgy tudom, hogy azután is befolyásolja a rollt, hogy eldőlt pl. az, hogy rare lesz.
"If a rare item drops, Magic Find increases the chances for it to spawn with more modifiers, giving it a better chance at higher stats."
Forrás:[link]

"The game randomly "rolls" on each property in the chart to determine which affixes your item will get. Your magic find score is applied as a bonus to these rolls."
Forrás:[link]

(#10089) Sirandrish: nyilvánvalóan a magasabb MF mellett szarabb a drop. :U
Egyébként le is van írva.

[ Szerkesztve ]

(#10091) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok Nektek is rossz ha partyba hívtok valakit?Be invelem ismerősöm és csak tölt nem csinál semmit :F

(#10092) persil válasza D1Rect (#10090) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig nem. A roll random.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10093) Helmoras válasza D1Rect (#10090) üzenetére


Helmoras
őstag

A forrást linkeld be ehhez kérlek, lehet akkor neked van igazad, egy darabig egyik blizz topicban követtem erről az értekezést amikor egy gm beirta amit én mondok lehet azóta módosult.

(#10094) ttt1


ttt1
őstag

Ütöttem egyet ..

(#10095) sith7 válasza ttt1 (#10094) üzenetére


sith7
nagyúr

Izmos egy tasli volt :D

(#10096) D1Rect válasza Helmoras (#10093) üzenetére


D1Rect
félisten

Közben szerkesztettem, ott a forrás.
Ha tudod kerítsd már elő a topicot ha tudod, mert lehet ez az infóm outdated.
Ugye ezek az infók még elég korai stádiumból valóak, lehet azóta tekertek rajta.

(#10097) Sirandrish válasza D1Rect (#10090) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azt mondtam...nem tudom miért kell kiforgatnod a szavait az embernek!
Mondom másképp..
Nekem kb 100al több az MF-em mint a többieknek és mégis kb 100 AZONOS itemből 90nél nálam szarabb a roll...
Ha a blizzard esküt tesz hogy nekem jobb, akkor is szarabb...

És az a fajta ember vagyok aki a saját szemének jobban hisz mint egy forumos postnak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10098) thomeef válasza D1Rect (#10090) üzenetére


thomeef
őstag

Én is azt olvastam még annó hogy az mf csak azt befolyásolja hogy az adott item milyen színű lesz amikor kiesik, minél több mf, annál nagyobb a valószínűség hogy szürke helyett kék sárga narancs cucc essen.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#10099) AtHoS válasza thomeef (#10098) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az optimális mennyiségű MF-et kellene kitalálni, ahol nem szorul hátrányba a legend és set esélye a rare és magic eséllyel szemben.

D2-ben ez kb. 300 MF magasságában volt

read-only mode on the forum

(#10100) Tyler Durden válasza Sirandrish (#10097) üzenetére

Erre mondhatná azt a blizz, hogy hosszú távon sok játékkal kijön ez.. Nade pont itt vagy te ellenpéldának, frankón lehet 1xűbb ha leugrik az ember kaszinózni :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.