Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9701) mikromanus válasza Mrdevil (#9697) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem mehetne. Kifogyott a szabad jellemzőkből. DPS szempontjából ez a legjobb kombó. Az allrest majd összeszedi máshol. Már ha kell. A barbár túléli anélkül is (vagy nem) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9702) P00By válasza Rossi (#9700) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem is lett volna 4 órám délután. Ez van :)

flash-: Tényleg???

[ Szerkesztve ]

(#9703) flash-


flash-
veterán

nem tudok belépni,beírom az authentikátor kódot,de csak retrieving hero listet ír már vagy 10 perce...
mitől?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9704) Bird válasza Sárpac (#9699) üzenetére


Bird
addikt

Jó lenne némi információ arról, hogy ez egyedi eset-e vagy tömegeket érint.... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9705) mikromanus válasza flash- (#9703) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez azért van, mert neked ez túl összetett játék. Vagy mert b@sztál visszaolvasni 2-3 üzenetet. Nem mintha tízből hét nem erről szólt volna eddig ezelőtt. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9706) Pompi válasza Bird (#9704) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A belépéssel kapcsolatos problémára gondolsz?! Az nem egyedi eset. Kicsit illene visszaolvasni.

Feel Good Inc.

(#9707) Mrdevil válasza mikromanus (#9701) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tudom, hogy nincs több hely, de nekem akkor is kellene rá. Mindenre kell minden. ;) ;]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9708) Kicsimix válasza Sárpac (#9689) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ma találtam 3 legendet azt leszarom ha elveszik de éjszaka vettem egy 100m-s amut... Az megizzasztana csöppet...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#9709) Thrawn


Thrawn
félisten

B E E N G E D E T T !!!

Na jó, nem is ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9710) Huma


Huma
addikt

Ne működik! Nem működik!!!! :O

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9711) Szancsó válasza Kicsimix (#9708) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Én tegnap lemaradtam pár jó boltról: hátha most újra próbálhatom ;]
(Az esti drop meg szokás szerint mehet a levesbe...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#9712) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Repkednek ám itt a több tíz milliók / száz milliók. Nem semmi. :DDD
BTW van itt valaki aki HC játszik, vagy csak a noob normál módot toljátok? ;] :P :DDD

Feel Good Inc.

(#9713) Zan


Zan
aktív tag

Nálatok megy a game? Mert nálam nem enged be..!

Bocsi,látom, hogy nem csak nálam áll fenn a probléma..! :R

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#9714) Huma


Huma
addikt

Annyira örülök, hogy egyre több minden függ a nettől. Ha már ránk erőszakolta a Blizz ezt a megoldást legalább arról gondoskodnának, hogy ne legyenek ilyen leállások.
Ezért sem lesz soha felhő alapú op rendszerem. Valami beszarik 600Km-re tőlem és én meg nem tudom használni a gépem.

(#9712) Pompi:
Nekem van egy HC, paragon 1-es barbárom.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9715) Joci93


Joci93
senior tag

Napi Blizzard-os hír.
Azért van benne némi igazság. :))

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9716) Bird válasza Pompi (#9706) üzenetére


Bird
addikt

Csak azzal tudok visszavágni, amit Te magad is írtál.... Olvass vissza! ;] Természetesen nem erre gondolom....az elveszett gearről kérdeztem.. :R

Madn!ght: Persze orvosolják, sőt a gearedet is elveszik! ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9717) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Remélem egyúttal orvosolják a hetek óta tartó szerencsétlen dropjaimat is. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9718) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na, hogy tisztázzuk ezt a dolgot: leállás nincsen, és nem is lesz! Annyi történt hogy Chuck Norris most vette meg a Diablót, és a Blizzard nem számított ekkora keménységre.

A játék az nem játék!

(#9719) ProEvoFan válasza Joci93 (#9715) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb semmi.Olvasd el a hír utolsó mondatát.Okostelefonra ingyenes.Nekem is azon van.

(#9720) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én bent vagyok és játszom :K

....az egérrel a menüben :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9721) Huma


Huma
addikt

Azért némi kárpótlás kijárna az embereknek egy ilyen leállás után. Végül is a Blizz hibájából rövid ideig használhatatlanná vált a játék amiért fizettünk.
Én egy IK chestre gondoltam a barbim számára. :D

(#9720) Sirandrish:
Az bassza a csőröm, hogy pont akkor léptem ki mikor elromlott a beléptetés mert az unokaöcsém acc-ával akartam visszalépni. Szerencsétlen meg nem érti, hogy miért nem működik a D3 és itt okoskodik mellettem, hogy mi lehet a probléma (9 éves).

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9722) modern válasza Sirandrish (#9720) üzenetére


modern
aktív tag

EU-n vagy?

XD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#9723) Nordic válasza Pompi (#9706) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem is van egy HC barbárom...valahol act 1 közepén tanyázik...

(#9724) golya87 válasza Huma (#9721) üzenetére


golya87
őstag

Szerintem egy free Hell ring is megtenné...

(#9725) Sirandrish válasza modern (#9722) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen...EU-n :K

Huma Igazából tökmindegy...ha a menü nem köti le akkor nem élvezné :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9726) Joci93 válasza ProEvoFan (#9719) üzenetére


Joci93
senior tag

Szerinted mindenki rendelkezik okostelefonnal? :U

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9727) flash- válasza mikromanus (#9705) üzenetére


flash-
veterán

ígyvan BASZTAM VISSZAOLVASNI!

amúgy de ***** vagy mikroman,bezzeg multkor rámírtál diablón segítsek überezni,mert nem megy..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#9728) userxy válasza Joci93 (#9726) üzenetére


userxy
őstag

Pc-re rakható android emulátor, bárki számára elérhető, ha nem akar se okostelefont venni se authenticátort.

(#9727) flash-

Szerintem poénkodott csak mert már vagy 50hsz van arról, hogy mi folyik itt....

[ Szerkesztve ]

(#9729) modern válasza flash- (#9727) üzenetére


modern
aktív tag

:C :DDD

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#9730) Huma válasza Joci93 (#9726) üzenetére


Huma
addikt

Nekem PC-s authenticatorom van. Mondjuk így nem 100%-os a védelem, de ez van.
Amúgy vicc, hogy a Blizz erőlteti az authenticatort mert fő a biztonság, de közben a beléptetés nem Case-sensitive.

(#9728) userxy:
Nincs szükség emulátorra. Van rendes PC-s program. Nem hivatalos, de tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9731) P00By válasza Joci93 (#9726) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez egy plusz szolgáltatás nem kötelező használni! :N

(#9732) Bird válasza Joci93 (#9726) üzenetére


Bird
addikt

Mindenki magából indul ki.... Neki van akkor mindenkinek van. :B Ettől függetlenül nem értem miért kellett "szegény" Blizzt perbe fogni, mert winre is van megoldás. ;] Egyébként meg mindenki jól felfogott érdeke az autentikálás...

P00By: Ha pénzt is szeretnél látni a játékból akkor kötelező... :P

flash-: Csak poénkodott szegény mikro.... Tényleg elgurult a gyógyszered! :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9733) userxy válasza Huma (#9730) üzenetére


userxy
őstag

Ami nem hivatalos azzal én nem foglalkozok :R Túl drága a karakterem, hogy bármi nem hivatalos progi miatt baja legyen :DDD Meg amúgyis van okostelefonom :DDD

(#9734) ProEvoFan válasza Joci93 (#9726) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem kötelező venni ilyen kütyüt.Ahogy lentebb írták, van PCre is, bár az nem hivatalosan támogatott megoldás.
A Blizzard sohasem mondta h meg kell venni.csak ajánlotta ezt a biztonsági szolgáltatást.
Szerintem megéri az árát.Az a kütyü 5 évre szól, 3ezer forintért nem tétel, mert biztonságos.
Inkább örülni kellene hogy van ilyen szolgáltatás.GW2 pl nincs.Steamen okosan megoldották, bár itt ha ellopják az emailodat, akkor ugyan úgy ellophatják az accountodat.

(#9735) mikromanus válasza flash- (#9727) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm. Ez nem rémlik. Max megsajnáltalak, hogy kint ácsorogsz a menüben elveszetten és árván, így meghívtalak egy überezésre (Kb: "vagyunk hárman. Hívjunk még valakit!"). Annyi alias van a játékban a friendslistámon, hogy nem rémlik ki is vagy hirtelen. De majd jól megnézem az első hozzászólást és az első 50 nicket a listán :DDD

Amúgy pozítívumként megemlteném, hogy most már követi a státusz lap a valós helyzetet. Már jelzik, hogy nem megy az EU game server. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9736) D1Rect válasza Huma (#9730) üzenetére


D1Rect
félisten

(#9737) Gothmog


Gothmog
aktív tag

A bejelentkezéses technikai problémához...
Reggel is vacakolt már. Az achievement listát nem is tudta megjeleníteni. Eddig csak fórumot olvastam (munkahelyen), belépni az imént próbáltam, és most viszont tényleg le van már halva teljesen. (Nem tudom, hogy a helyi grammar nazink a passzív felesleges használatára is ugrik-e, de már nem fogalmazom át az előző mondatot :D )

Endure. In enduring, grow strong.

(#9738) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Na legalább odáig eljutottak, hogy breaking newsként kirakták a bejelentkező képernyőre, hogy gondok lehetnek. Persze kicsit ferdítenek, mert nem lehetnek hanem vannak, de hát ez ilyen. Mondjuk kicsit gáz, hogy lassan 4 órája nem megy.

Szerk: és az EU game szerver a jelen állás szerint down. [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#9739) Gyuri27 válasza Pompi (#9738) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem is baj. Nekem 2 ivoryt dobott délelőtt. Ezt javítani kell. Mert attól tartok ez megint 2-3 hetes legendary droppom volt. Mondjuk nincs is szebb mikor legendary meg a vendornak.
A craftot is át kellene alakítani. Ugyanis manapság semmit nem érdemes craftolni. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#9740) Huma válasza D1Rect (#9736) üzenetére


Huma
addikt

A lényegen nem változtat. A nagybetű + nehézség.
Az én jelszavam pl: HumaalegnagyobbIsten
Most pl lehetőség van arra, hogy tiszteletlenül, kisbetűvel leírva is be tudjanak lépni az accomal. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9741) Neró


Neró
őstag

Már működik a szerver.

| www.diablohungary.hu

(#9742) Franklin


Franklin
addikt

Addig beszélgessünk kicsit a sztoriról.

*SPOILER!*

Az ACT3 eleji cinematicban Azmodan azt mondja Leahnak, hogy "azt gondoltad, hogy okos vagy... hogy túljárhatsz mindannyiunk eszén... a testvéreink egytől-egyig a csapdádba estek... de én nem fogok..."

Itt valójában Diablóhoz beszél, nem? Szóval tudja, hogy ő van Leah testében. És a helyszín is, a trón... az Diablo "otthona", nem?

Legalábbis nem logikus, hogy Leahnak mondana ilyeneket.

(#9743) Nordic válasza Neró (#9741) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Megerősítem...megy a szerver nálam is. :B

(#9744) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hmm.. Kb. 5 perc játék után:

Ez mipénzt ér goldban?

Véleményem szubjektív...

(#9745) Robert1987 válasza Sárpac (#9680) üzenetére


Robert1987
tag

Én is úgy gondoltam! ;]

robert1987#2387

(#9746) D1Rect válasza Franklin (#9742) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, ha ismered a sztorit és újranézed egész másként hat. :)

(#9747) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Sziasztok!

Valamiért nem engedi a diablo hogy belepjek!
Közvetlen elötte bideltem egy amulettet amire 60 millaval bideltem de a bid még csak 28 millanal jart... Az utolso masodpercig is csak 28 millan jart aztan abban az utolso 1 masodpercben felugrott kereken 60 millara és ugy kelt el aztan meg már a táskába sem tudtam betenni. Utána logout ,és vissza probaltam menni de azota nem enged be de nem csak engem hanem haveromat se. Szerintem kereken 60 millara nem lehetett hogy elhozzam mert sosincsen ilyen kerek összeg csak ha esetleg valaki 58.564.123 ra bidelt pont vagy valami ilyesmire. Szerintetek ezzel tudok valahova fordulni? Vagy beszoptam?

Most beléptem és ugyan ugy 60 millaba került pontosan nem kaptam vissza goldot! Ugrott 30 millám kinek tudok irni ez ügyben?

(#9748) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Na, úgy látom, a Blizzard némiképpen kárpótolni akar a technikai problémákért. Még reggel esett egy Natalya köpeny, ami szar, de legalább zöld :DDD , most meg egy Windforce íj. Azt nem tudom, hogy itt mit ér, mire jó (majd utánanézek), de D1-ben a kedvencem volt, amikor rugóval nyomultam.
(Egyébként egy vicc, hogy a DH-t kedvelem a legkevésbé, és erre nekivaló nati sisak és köpeny esik a játékban, most pedig egy jó sebzésű, ias-os, knockbackes, életszívós íj...)

Endure. In enduring, grow strong.

(#9749) Gyick válasza Gothmog (#9748) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem meg monk cuccok esnek mindig,ma esett egy inna fejes már vagy harmadszor,az egész szett kiesett már lassan,pedig a monkommal nem is játszom :) a barbár a main és farmolos karim.

[ Szerkesztve ]

(#9750) vendingo válasza Gothmog (#9748) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem minden esik, kivéve az, ami jó lenne a WD-nek.
Leginkább monk/DH cuccok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.