Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Gyuri27 válasza Thrawn (#10650) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valóban a tömeg pusztitás mestere a wd. Szó nincs róla, hogy ez nem így lenne.
Más classoknak is van többiekre ható spellje vagy passzivja. Babával vagy monkkal egyből 30%-l kevesebb a sebzés. A baba buffok egy wd-n nagyon erősek.

Nem csapnak agyon minden sarkon! Miért csapnának? A refikre (meg egyes vortex-re) kell vigyáznom, odafigyelnem és nincs tré.

SLYM: igen az a life reg szép. Majd egyszer nekem is lesz annyi.
Egy armoryt linkelhetnél. :K

ProEvoFan: csak a barbárok nem szivnak vele? Miért nem lepődök meg ezen. :DDD
Ja Jay is babával tolja. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#10652) Gorneck válasza SLYM (#10649) üzenetére


Gorneck
titán

Hurrááááá...de ő macizik így a LOH-t a hajára kenheti...dps-e meg bőven jó hozzá...

Liferegen meg nem véd meg maci esetén mert 8-10k-t, ha nem többet üt vissza egy refis... :)

A te bulidedhez teljesen oké amit írsz, de Gyurijéhoz nem.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#10653) SLYM válasza Gyuri27 (#10651) üzenetére


SLYM
veterán

armory: [link]

egyébként a WD állatkái is fontosak a túléléshez, bár ezt nem lehet számokkal mérni, de rengeteget számít, hogy a kutyákat és a hústornyot ütik helyetted. emiatt ütéstől meghalni kb esélytelen, amikre figyelni kell azok a tűzgolyók és a befalazás

(#10654) Gorneck válasza ProEvoFan (#10648) üzenetére


Gorneck
titán

Én se...csak lusta vok SB-t vinni magammal... :)

Gorneck#1239

(#10655) mikromanus válasza Gyuri27 (#10651) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha van 75% resisted és armorból is ugyanennyi, akkor nem szív semelyik kaszt sem a refisektől. Egy kis leach, vagy egyéb élettöltés azt' boldogság és halhatatlanság van a földön. Legalábbis reflect nem árthat bivalyerős szervezetednek többé. :D
Az armor kevéske más kasztoknak. Ez ilyen. Nekik több life support kell. Azért lehet szerezni armort itemeken. És nem csak 8 ruhadarabnál 2-3-on. Meg esetleg "rajtamaradt" alapon lehet ringen és amun is :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10656) Sirandrish válasza ProEvoFan (#10648) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre mit mondjak?
A furyd 50K a másik maced 57K minuszt jelentene nekem..
Buff nélkül...full buffed olyan 65-80K minusz..
Akkor a cuccaid szarok? Kétlem... :K

És igen...szerzek LS-t passzivból..és bukom is a DEF-em elég nagy %-át..
Tudod..ez a valamit, valamiért szitu...amiben te nem hiszel mert csak DPS és DPS... :U :R

Passzivból rakj be még 1500DEF-et és te se fogod nagyon megérezni...ennyi :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10657) Thrawn válasza Gyuri27 (#10651) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt a -30% dmg-t nem értem. Azt tudom, hogy a barbár és a monk alapjáraton is ennyivel kevesebb sebzést nyel be, nade ez nem vonatkozik a többi karakterre, még akkor sem ha egy csapatban mennek.

Miért, nem csapnak? :D Refisek ellen nekem két lehetőségem van, pl. ha kombinálom fegyveren a maxos LOH-t és a Life Stealt (gondolom sejted ez a kettő együtt mennyibe fájna). Ezzel egy a baj, egy bizonyos DPS után ez mind kevés. A másik lehetőség, hogy beteszek egy aktív skillt ami ezt megoldja. Utóbbit választottam, de az is biztos, hogy soha többet nem veszek olyan fegyvert, amin nincs Life Steal! Magas DPS karaktereknek szerintem elengedhetetlen, főleg ha még kissé papírból is van.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10658) vendingo válasza Thrawn (#10650) üzenetére


vendingo
veterán

Azért tűnik neked úgy, hogy nélküled gyorsabban haladnék, mert mindig előreszaladok és legyakok mindenkit, mire odaérsz. Amúgy egyáltalán nem hátráltatsz, ráadásul utálok solozni. Dh-al tudok a leghatékonyabban haladni.
A zavaró effect alatt a malacot érted? Tudok csirkés skillt is vinni.:)

A zavaró skillekről ne beszélj nekem, amikor a kamu legend csapdákat nyomatod! :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10659) ProEvoFan válasza Sirandrish (#10656) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én már nem érzek semmit :))
Megtanultam a refik ellen játszani.Szólóban nagyon megy már.Csapatban nehezebb, mert ott mindenki üt mindenkit.
Monknál vagy van védelmed, vagy van dpsed.Ha van védelem, kb mpl4en elalszol játék közben, ha van dpsed mint kés a vajban.
Napi szurka-piszka off. De ez most jól esett :DD :R

Ja, közben a gearem már kb 235 millió (+ az item cserélgetések, ami kurva sokba lehet) .Vettem egy WH övet.Csak 7k sebzést ad :))
Most 139k unbuffed sebzéssel rohangálok :P
Szólóban, üzemi hőmérsékleten 204k az "alapsebzésem" :)) De az elitek előtt felpumpálom magam 244Kra + sweeping wind.
Tényleg nem kell a dps ;]

[ Szerkesztve ]

(#10660) Gorneck válasza vendingo (#10658) üzenetére


Gorneck
titán

Olyan van nekünk is...BBV. :D

Gorneck#1239

(#10661) Sirandrish válasza ProEvoFan (#10659) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Megtanultam a refik ellen játszani."

Kevesebb balklikk? Az nekem eléggé félmegoldásnak tűnik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10662) Gyuri27 válasza mikromanus (#10655) üzenetére


Gyuri27
félisten

A + armoros cuccok nem olcsóak. Nézd meg a shoulderem pl. Armorral 8 misi körül van az ára. Nélküle 500k. nem mindegy. Az övem 750k körül ér. Life reggel 3 misi körül van. Szóval értem én amit mondasz csak goldom nincs hozzá. Azaz visszatértünk a kályhához. A ringeket, amukat hagyjuk. Ott az all res vagy life reg, armor nagyon sokba kerül. Nagyon, nagyon sokba.

Thrawn: de ha elengedem az összes macit. :K Ezért a pásztor bot. Felváltva tolom rájuk a feart.
Persze a teleportos, ugribugri refisek gáz. Mert hiába akarsz te egyet macizni, ha hirtelen ott van a másik kettő is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10663) ProEvoFan válasza Sirandrish (#10661) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kevesebb balklikk? Az nekem eléggé félmegoldásnak tűnik
Igen....ööö nem.Mert a tornádók kinyírják helyettem :DDD

A teljes megoldás úton van.70 millióért :))
Akkor most én leszek az op?

[ Szerkesztve ]

(#10664) D1Rect válasza Sirandrish (#10656) üzenetére


D1Rect
félisten

A furyja olyan +50K DPS-t jelentene neked, ha str lenne rajta dex helyett.
Hogy számoltad ki ezt a -50K-t? :F

[ Szerkesztve ]

(#10665) Thrawn válasza vendingo (#10658) üzenetére


Thrawn
félisten

Én meg csipegethetem a maradékot :(( :D

A macik nem zavarnak, sőt! Ha meglátom őket mindig megnyugodok kicsit, hogy végre beindult az úthenger. Mob legyen a talpán amelyik átjut rajtuk ;]

A totemoszlopos arc a kék aurával nekem zavaróbb, attól meg egyenesen agyf....t kapok amikor hirtelen megjelenik vagy ezer darab bicskás kiscsávó és szanaszét futkorásznak. A csirkékről meg a töménytelen nyüzsgő apró férgekről már ne is beszéljünk... :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10666) P00By


P00By
nagyúr

Barbárommal merre tovább? :F Költséghatékony dolog kellene :D

(#10667) Nordic válasza Thrawn (#10650) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

" Ha meguntad a solózást akkor nekem bármikor szólhatsz, igaz egy tank
karakterrel sokkal jobban jársz ha tényleg minden sarkon agyoncsapnak. De
melegen ajánlom, hogy partyban is játssz, hidd el, sokkal egyszerűbb dolgod lesz." - Sajnos hiába megy melee karakterrel partyban itt nincs aggro, így a meleeről gyakorlatilag bármikor lerusholhatják a mobok. Persze partyban könnyebb ezt elismerem.

(#10668) Sirandrish válasza D1Rect (#10664) üzenetére


Sirandrish
legenda

Belinkeltem az Evo fegyverét magamnak
Megnéztem most egy STR-essel..
1041es DPS (több mint az Evoé) és 210STR-el...minusz 17K...full buffban olyan 25 minusz..

P00By Barbár? Akkor kész...OP vagy :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10669) D1Rect válasza Sirandrish (#10668) üzenetére


D1Rect
félisten


(dps calculatorral legközelebb, mert elszámoltad magad ~100K sebzéssel)

A modra: hagyd a linkelgetést mert nem jó, használj külsős siteot!

[ Szerkesztve ]

(#10670) P00By válasza Sirandrish (#10668) üzenetére


P00By
nagyúr

Nya ne izébizé :U :D

(#10671) Thrawn válasza Nordic (#10667) üzenetére


Thrawn
félisten

DH-m van, külön mesterség vele egyedül játszani, mert amelyik mob megjelenik a képernyőn, az első körben nekem fog jönni és csak a másodikban a segítőmre. Ha jön egy barbár mondjuk... Nos... Hát őt sokszor nem is látom, hogy merre van, csak egy bazi nagy mobkupacot látok ami alól időnként kihallatszik egy-egy üvöltés :D Nagy segítség nekem ha megy előttem egy "mobmágnes" és relatíve szabadabban mászkálhatok. Ha folyton keülgetni kell meg menekülni kell a mobok elől, vajmi kevés DPS-t tudok kiosztani. Ez partyban megfordul ha jól helyezkedek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10672) Nordic válasza P00By (#10666) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

sajna telefonról vagyok, így nem látom a cuccaidat rendesen, de ennyiből azt mondanám, hogy ha több dps kell, akkor chd, chc növelés kellene, esetleg két fegyverrel megpróbálni

Thrawn: hát igen...amikor dh-val partyzom én se látok mást, csak hogy valahonnan repkednek a képernyőn túlról a cluster arrowok, meg a multishotok:D

[ Szerkesztve ]

(#10673) Gorneck válasza Sirandrish (#10668) üzenetére


Gorneck
titán

1,5x miatt valszeg nem jól mutatja...mondjuk nálam a calc is szarul mutat mindent... :D Még szerencse, hogy nincs szükségem rá... :D Ahogy neked furira... :D :DDD

Gorneck#1239

(#10674) Sirandrish válasza D1Rect (#10669) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kardal (direct kő nélkül mert azért nem veszek socketes furyt hogy linkeljek 2 képet)

Furyval:

Ezzel:

Erről ennyit...

A játéknak jobban hiszek mint egy DPS kalkulátornak :K

Szerk: amikor linkeltem, pont ezt mutatta..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10675) vendingo válasza Thrawn (#10665) üzenetére


vendingo
veterán

A kék aura helyett este viszek piros aurát, azt te is szeretni fogod ;)
A bicskás csicskákat már régóta nem használom de mivel tudom, hogy zavar, majd igyekszek többször betenni ;]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10676) Nordic válasza Sirandrish (#10674) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az én furym eladó...kell? olcsón megszamitom...

elég a fél életed:DDD

(#10677) D1Rect válasza Sirandrish (#10674) üzenetére


D1Rect
félisten

Tedd át a swordot offhandbe és legyen mindkettőben kő.
/így 200% chd-val kevesebb van, persze WM legyen +10%chc/

(#10678) persil válasza D1Rect (#10677) üzenetére


persil
nagyúr

Ha egyikben sincs kő, az pont ugyan olyan jó az összehasonlítás miatt, mintha lenne bennük...
Csak így nem kell feleslegesen socket-es fury-t venni, kistrillió goldért...

duh

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10679) D1Rect válasza persil (#10678) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem lesz ugyanaz, mert a sebzést erősen befolyásolja 200% chd és 10% chc.

duh

/ezért jó a calculator, mert az ingyen van/

[ Szerkesztve ]

(#10680) Sirandrish válasza D1Rect (#10677) üzenetére


Sirandrish
legenda

Öhm...Shield...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10681) Nordic válasza D1Rect (#10677) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nem fogja a tepsijét lecserélni,az már hozzánőtt a bal karjához:DDD

Sirandrish:mondtam...:D

[ Szerkesztve ]

(#10682) Sirandrish válasza Nordic (#10681) üzenetére


Sirandrish
legenda

főleg nem egy furyra

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10683) D1Rect válasza Sirandrish (#10680) üzenetére


D1Rect
félisten

Furyt mainhandbe pajzzsal?
/nem is értem miért nem jutott eszembe, hogy valaki 1H felállásban akarja használni a furyt/

(#10684) ProEvoFan válasza Sirandrish (#10674) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"A játéknak jobban hiszek mint egy DPS kalkulátornak "
Ez nagyon nagyon jó dps kalkulátor.
Ezt használom 1.5 hónapja.

(#10683) D1Rect
Kb.Én megnéztem már neki.A mostani fegyverével + kb 1050 dps-es Furyval kb 40-45k sebzést nyerne.

[ Szerkesztve ]

(#10685) Sirandrish válasza D1Rect (#10683) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A furyja olyan +50K DPS-t jelentene neked, ha str lenne rajta dex helyett."

Ki, mikor és hooool beszélt arról hogy a shieldet is vegyem le???
Te azt írtad hogy +50K DPS-t adna ha STR-es lenne..
És "ad" MINUSZ 17K-t..

Miről beszélünk?

Nem is értem miért vitázok veled mikor folyamat belesülsz a mondandóidba, majd úgy állítod be mintha végig teljesen másról beszéltünk volna..

ProEvoFan HA eldobnám a pajzsot..nem tudom erről mikor volt szó :N
De akkor már vennék egy fos Skornt 20M-ért és dobna rajtam 80K-t.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10686) mikromanus válasza D1Rect (#10683) üzenetére


mikromanus
veterán

Alapból a te sujtód az ő jobbjában -7743 DPS-t adna. Az ő kardja a te kezedben meg valami -11k DPS. Hogy tudtátok ennyire megkavarni a "rendet"? Semelyik nem jó a másiknak :D

Edit: "alapsebzésekez" néztem. Kiáltással és csicskával eltérhet, de nem sokkal.

(#10685) Sirandrish
Nem, nem dobna. Egy fos skorn még minuszba is vinne. Egy kevésbé fos talán tartaná a DPS-t. Egy jó meg überelné,d e nem 80k-val. Fene se számol utána, de tuti. Kevéske a chc-d az überbrutál sebzésnövelésekhez . ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10687) D1Rect válasza Sirandrish (#10685) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne haragudj, de fel sem tételeztem, hogy Furyt mint main hand fegyvert akarsz használni pajzsal.
Miért? Mert hatalmas baromság.

Persze annyira nem értesz a játékhoz, és alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, hogy nem is csoda, ha elbeszélünk egymás mellett.

(#10688) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#10684) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb.Én megnéztem már neki.A mostani fegyverével + kb 1050 dps-es Furyval kb 40-45k sebzést nyerne.

Elnézést.Fejben volt a számolás.Korrigálom.
Pontosan---> A mostani fegyverével + kb 1080 dps-es Furyval (min-max sebzés 600-900; 150 str, socket) kb 57-58k sebzést nyerne.
De nem fog 2hra váltani, mert azt hiszi hogy odaveszne a kényelmes haladás.
Csak azt nem tudja, hogy ekkora sebzéssel nem kell magas armor ;)
A puding próbája az evés.

(#10685) Sirandrish
De akkor már vennék egy fos Skornt 20M-ért és dobna rajtam 80K-
Igen.De az kibas@ott lassú.
De a Fury miatt gyorsabban ütnél (az offhand is kap tőle ASt) és gyorsabb ütés = sok-sok életlopás.Ekkora sebzéssel nem kell magas armor, hiszen gyorsan lopnád az életet.Ilyen szintű sebzésnél az LS a mennyország... :K
Próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

(#10689) Sirandrish válasza D1Rect (#10687) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ne haragudj, de fel sem tételeztem, hogy Furyt mint main hand fegyvert akarsz használni pajzsal."

Aha...gondolom minden második HSZ-em arról szól hogy én furyt akarok de azonnal..és ezért te arra gondoltál hogy a pajzs helyére...értem én..
Hja nem..szó nem volt ilyenről csak beleképzelted a semmibe...

"Persze annyira nem értesz a játékhoz, és alapvető dolgokkal nem vagy tisztában"

No Comment MF hat a rollra :C

ProEvoFan Te meg azt nem tudod hogy engem ez nem érdekel.. :N
Miért akarjátok mindenkire ráerőltetni a saját akaratotokat??
Ha váltanék akkor sem egy nyomorult furyt vennék mert én nem vagyok OP mobrateleportálós monk :C

mikromanus Kb egy hete találtam egyet ami olyan 8-10M-et ért és dobott rajtam 65K-t :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10690) mikromanus válasza ProEvoFan (#10688) üzenetére


mikromanus
veterán

Erre vonatkozó pudingos állítás verziója:
A kisérlet próbája a fekvés... :DDD

(#10689) Sirandrish
Magasabb MP szinten és csapatban elég jellegzetes ez a probléma. Elfutkosnak az ellenfelek a Furyktól. EZ eleinte jó móka, de ha nincs sprint, akkor idegesítő tud lenni. Főként a fallen shamanoknál, vagy "mezei" fallen eliteknél. Azok alapból is imádnak iszkolni :D

(#10691) D1Rect
A barbár nem OP, csak ti nem értitek a kasztotokat. Vagy a barbárt. Bírtam mikor az egyik OP-barb monk írogatóval nyomultunk. Mindenki feküdt, csak ő facerollozta az übereket. Ennyit arról, hogy OP. Ha sokat áldozunk a DPS-ért,a kkro minden más kaszt ami bírja az OP-nak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10691) D1Rect válasza Sirandrish (#10689) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, az MF hat a rollra.
Igen, a resist nem minden, még ha azt se tudod mi az az EHP.
Igen, a barbár OP bármennyire nem érted az okokat.

Igen, nem érted a játékban az összefüggéseket, csak ~végtelen szabadidőd van.
Semmi baj ezzel, csak ne akard megmondani ProEvoFan-nak, hogy mit vegyen és hogy lesz jó.
/nagyon cost-effective a gearje, még ha a tied 100m-val többe is volt/

[ Szerkesztve ]

(#10692) Sirandrish válasza D1Rect (#10691) üzenetére


Sirandrish
legenda

pfffff

Mondtam Evonak hogy vegyen valamit? Te más forumon olvasol mint ahova írsz?:DDD
Ti akarjátok rám erőltetni azt a sz*rt folyamat...

A barbár OP mert ha költ tank abilitásra akkor nem hal meg..
Értem én ezt..
Csak te nem érted hogy ha én is leszarnám a resistet meg a +armort akkor ugyan ugy fájna minden..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10693) ProEvoFan válasza Sirandrish (#10689) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te meg azt nem tudod hogy engem ez nem érdekel.. :N
Miért akarjátok mindenkire ráerőltetni a saját akaratotokat??

Tudom.De én csak jót akarok, és nem erőltetem rád.Emlékezz vissza TSen is csak hitetlenkedtem h a dps Monkok hogy a francba maradnak életben azzal a kevéske armorral...kipróbáltam, rájöttem miért is.Na ezért van dps Monkom.Az életben nem cserélném le!

Ha váltanék akkor sem egy nyomorult furyt vennék mert én nem vagyok OP mobrateleportálós monk
Hidd el az annyira nem op.Mikor menekülni akarok, van h ráteleportálok az ellenfélre...és bummm a fejbe :DDD
Ja, és kb a hatósugara az kb 10-12 pickup-nyi távolság.Talán 2vel többet ütök bele, míg de odaérsz.
Persze jó skill, senki nem mondja h nem az.

(#10690) mikromanus
Nekem a fear per hit 11% alatt van.
Már-már zavaró h nem futnak el az ellenfelek, mint amikor 15% feletti volt ez a képességem a fegyveren.

[ Szerkesztve ]

(#10694) Sirandrish válasza ProEvoFan (#10693) üzenetére


Sirandrish
legenda

De te el akarod venni a pajzsomat brühühü..de nem adom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10695) D1Rect válasza Sirandrish (#10692) üzenetére


D1Rect
félisten

Többször ajánlgattad neki, hogy költsön 300 millát "tank képességekre".
Feltételezem, hogy ez valódi tanács nem csak "epéró rángatás".
/a karaktere "szar" lenne 300 milla elköltése után is, kivéve ha vesz egy LS furyt/

(#10696) Sirandrish válasza D1Rect (#10695) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen...ha olyan tank abilitást akar mint ami nekem van akkor költsön..
De neki nem kell mint kiderült mert tudja kezelni a témát..

Azt még mindig nem értem hogy miért nem jó Off-handen az LS de gondolom 300M-ből már az is kijönne.. :K

SzerK: mármint az LS-es Fury

5M körül van 850+ DPS-es Mace, 70% CHD, 2,5-7LS +socket-el..
Az miért nem jó egy DPS monknak?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10697) D1Rect válasza Sirandrish (#10696) üzenetére


D1Rect
félisten

"Azt még mindig nem értem hogy miért nem jó Off-handen az LS"
Mert drága.

"5M körül van 850+ DPS-es Mace, 70% CHD, 2,5-7LS +socket-el..
Az miért nem jó egy DPS monknak?"

Pont azért amiért neked sem jó egy 850 sebzésű fegyver.

(#10698) ProEvoFan válasza Sirandrish (#10696) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te is tudnád kezelni a témát.Lentebb írtam.
Azon a sebzés szinten, már nem kell annyi armor.Azért az a minimum 58K plussz sebzés nem kevés ám. :N
Offhandnek is jó az LS.Csak D1Rect top Monkot épít.Szép lassan cseréli a tárgyait.Ha nem unja meg a farmolást, akkor világbajnok top Monk kerekedik ki belőle.

"5M körül van 850+ DPS-es Mace, 70% CHD, 2,5-7LS +socket-el..
Az miért nem jó egy DPS monknak?"

A jó válasszal megelőztek.
Amúgy ez rossz példa.5 millióért nincs.
Ami nekem adna plusz sebzést vagy nem veszítenék sok dmgt az 70 millió környéke.

[ Szerkesztve ]

(#10699) Sirandrish válasza D1Rect (#10697) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Evo kezébe jelenleg egy 800as DPS-ü off hand van..
Mikronak is 900 alatti van..

Akkor ezek szerint azért a 850+ annyira nem használhatatlan szerintem...
Off handbe természetesen..

ProEvoFan Ember jelenleg kisebb DPS-üt használsz...most akkor mivan?
Ha a Main Hand-be lecseréled a furyt egy LS-esre akkor még ugyan úgy 800 DPS-e lesz az off handnek :U
A világbajnok top monk meg ne is jöjjön ki 5M-ből :N

Amit leírtam...864 DPS, 2,6LS, 69%CHD+socket az most jelenleg bent van az AH-ban 5M goldért..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10700) userxy


userxy
őstag

Gyááá azt hittem eltelik egy hétvége az Op nem OP téma nélkül.

De mindig van aki gondoskodik róla. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.