Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) D1Rect válasza quex (#10349) üzenetére


D1Rect
félisten

Van az item:
Valaki rátesz 200K-t.
A következő user megteszi 1 000 000-val. (aktuális bid 210K)
A következő user megteszi 1 000 001 golddal és nyer.

A minimális emelés(5%) csak az aktuális bidre érvényes.
Ami jelen esetben 210K volt.
Nem tudsz 210 001 goldot tenni, de a "nem látható licitek" között akár 1 gold is dönthet.

[ Szerkesztve ]

(#10352) quex válasza D1Rect (#10351) üzenetére


quex
tag

Lehet, hogy igazad van, de akkor ez nagyon nincs rendjén.

Azt mondod, ilyenkor az nyer, aki 1 000 001-et teszi. Ugye licitlépcsőnként lehet tétet emelni, tehát alapár*1.05^n értékekért kellhet el csak a tárgy. Jól gondolom? Ha így van, akkor aki a 1 000 001-es tétet tette, de az 1 000 000 után, az elvileg nem nyerheti meg, mert pl. 999.500-ért kapja meg, de annyit már megadtak érte előtte. Nem? Mert ebben az esetben nem teljesülne az, hogy az nyer, aki hamarabb lépi meg a licitlépcsőt.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10353) thomeef


thomeef
őstag

Nem tudja valaki véletlenül hogy az "increases dmg againt elites by x%" stat hat e überekre? (stone of jordan pl)

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#10354) D1Rect válasza quex (#10352) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem egészen értem. :F

1 000 001 lesz az aktuális bid, ő ennyiért kapja meg. Miért lenne 999 500 gold? :F
Ha valaki erre akar tenni, akkor az 1 050 001.

(#10353) thomeef: Szerintem hat. A "sima" bossokra biztosan hat.

[ Szerkesztve ]

(#10355) quex válasza D1Rect (#10354) üzenetére


quex
tag

Akkor úgy kérdezem, hogy az alap ár * 1.05^n, (ahol n=0..inf) -ért lehet csak megvenni egy tárgyat, vagy ettől eltérő összegekért is.

Konkrét példával, ha esetleg úgy szemléletesebb lenne, hogy mit nem értek:

Ki van rakva 1000 aranyért.
Az A user rátesz 5000 aranyat.
Ekkor az ára 1000 aranynak látszik.
A B user rátesz 1050 aranyat, ekkor nem fogadja el tőle a pénzt a rendszer, hanem A user-é lesz a vezető licit, de már 1050 arannyal.
Ha erre C user 5001 aranyat licitál, akkor a rendszer elkezd lépegetni automatikusan...

1050, 1103, stb... tehát max{x = 1000*1.05^n < 5002, n=1..inf} halmazból fog felvenni értékeket.
n < ln(5)/ln(1.05) => n = 32.
Ebben az esetben 4765 goldért kellne elvinnie B usernek.

Abban az esetben, amit Te mondasz, itt szerinted 5001-aranyért vinné el C?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10356) D1Rect válasza quex (#10355) üzenetére


D1Rect
félisten

Túlbonyolítod. :)
Nem "lépeget a rendszer", csak az "aktuális bid" az ami "lépeget" (aktuális bid * 1.05).

Amíg a "megtett összegtől" kevesebbet(vagy pontosan annyit) rak rá valaki rögtön visszakapja a pénzét.
Amikor a "megtett összegtől" többet rak rá valaki, akkor ő vezet.
(a "megtett összeg" tulajdonosa pedig visszakapja a pénzét)

(#10357) mikromanus


mikromanus
veterán

NO, meglett a Starcraft 2 HotS megjelenési dátum és ár. Ez alapján ojrót kell bnet balancera halmoznom. Esetleg számítva a Diablo 3 expjére lehet az 80 ojró is. Mondjuk utóbbira is minimum egy év van szerintem. SC2-re meg 4 hónap, de ez már hivatalos. Csak meglesz :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10358) persil válasza quex (#10349) üzenetére


persil
nagyúr

"Tehát 5 goldal nem nyer semmit. Illetve csak akkor, ha éppen ott a licitlépcső ugrás az 1 millió és az 1 millió + 5 gold között, aminek elhanyagolhatóan kicsi az esélye."

Szerintem te félreérted, amit feljebb írtunk.
Van egy tárgy, áll X goldon, az most mindegy. Jövök én és azt mondom, hogy ez reálisan nekem 1-et ér meg, így teszek rá 1milliót, plusz egy keveset, legyen ugye 5 arany.
Jössz te és te is úgy ítéled meg, hogy neked 1 millát ér meg, ráteszed, a játék meg visszadobja, hogy sajnos öreg, ennyit már más is tett rá, szóval felejtsd el.
És mivel nekem nem ér többet 1-nél, ezért van esélye, hogy ott hagyod.

Nyilván nem ezen fog minden üzlet eldőlni, de simán előfordulhat, hogy neked kerek 1-et ér meg, se 10k-val, se 200k-val nem többet és mivel látod, hogy 1-nél már magasabb az aktuális licit, ezért lehet, hogy szimplán nem foglalkozol vele tovább.

Szrk.:
Bocsánat most látom, hogy a hsz-ed végén igazat adtál Andrishnak, és leírod kb azt, amit én feljebb, szóval akkor csak elhamarkodott voltam és egyről beszélünk :))

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10359) quex válasza D1Rect (#10356) üzenetére


quex
tag

Nem túlbonyolítani szeretném, hanem megérteni.

Szóval azt monod, nem lépeget, csak arra figyel, hogy minimum 5%-al nagyobb legyen az aktuális ár, mint az előző. Ha pedig A user-től magasabbat tett meg, B user, akkor min({A*1.05, B tétje}) lesz a következő aktuális ár?

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10360) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

Szerintetek hogyan lenne érdemes továbblépnem?
A kis wiz-em: [link]
Én egy kis LS/LH-ra gondoltam még, de az kissé drága.

Vagy hagyjam a fenébe ezt a wiz dolgot és menjek barbárral? Úgy is csak immo setet találok.

Előre is köszi :)

(#10361) mikromanus válasza persil (#10358) üzenetére


mikromanus
veterán

ööö. Izé. Megint mit agyaltok? Aki előbb dobja rá az összeget az nyer. Már ha ezen felül nem licitálnak. Ha rádobott valaki 1 milla goldot, a következő meg 1 milla + goldnyit, akkor csak akkor nyer az 1 milla 5 goldos emberke, ha épp 1 millió és 1 millió 5 gold közt van az egyik licit lépcső. Vagy félreértettem valamit?
Röviden:
IF
1 milla gold < létező licit lépcső <= 1 milla 5 gold
akkor Player 2 win
:DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10362) quex válasza mikromanus (#10361) üzenetére


quex
tag

Ezt gondoltam én is, de most nagyon úgy tűnik, hogy nem. :)

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10363) persil válasza quex (#10359) üzenetére


persil
nagyúr

"hogy minimum 5%-al nagyobb legyen az aktuális ár, mint az előző."
Csak az aktuális licitnél számít, amúgy értelemszerűen, aki magasabbat tesz meg. Ez csak akkor nincs így, ha az aktuális licitnél szeretnél kevesebb, mint 5%-kal nagyobbat tenni.(amit ugye nem lehet)

De a példánál maradva, ha most 200k-nál áll a licit, akkor teljesen mindegy, hogy a licitek hogy alakulnak majd, attól még bármennyit beírhatsz, ami 200k+5%-tól nagyobb. Akár 1mill+5 goldot is. Az 1mill5 goldot csak akkor nem fogadja el, ha a licit már olyan magasan jár, hogy a köv lépcső több, mint 1m5gold.
Aztán ha a későbbi figura tenne meg mondjuk egy 1 millás licitet, akkor a program csak azt fogja nézni, hogy ez biza kisebb ,mint 1mill+5 gold és nem fogadja el.
És akkor itt kell legalább 1mill5gold + 5%-ot tenni, hogy a játék azt elfogadja. Ha ezt ő nem teszi meg, akkor te nyertél 1m5gold-dal. Ha megteszi, akkor megy tovább a móka innen.

"ööö. Izé. Megint mit agyaltok?"
Én csak quexnek próbálom leírni :)
Aztán lehet, hogy nem épp a legérthetőbben sikerült... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10364) quex válasza persil (#10363) üzenetére


quex
tag

Magyarul a (#10359)-ben írt képlet a helyes?

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10365) persil válasza quex (#10364) üzenetére


persil
nagyúr

Igen. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10366) Gorneck


Gorneck
titán

Sziasztok,

Tegnap történt egy kis malőr ami miatt nem volt hajlandó elfogadni az mobil auth kódom a játék (error 3). Szerencsére volt sms prot az accomon így le tudtam venni és egyből be tudtam jelentkezni.

Gondoltam újra rakom a mobil appot. Generáltatok vele új kódot és azt csapom hozzá az accomhoz. Viszont most nem EU-s kódot kaptam, hanem US-t. Ez jó nekem?

Gorneck#1239

(#10367) F-ECT$ válasza Huha81 (#10360) üzenetére


F-ECT$
titán

Számomra kicsit furcsa a wized pl ezek miatt:
-disintegrate-et használsz, és nincs apoc-d
-nem vagy tank wiz, mégis közeli spellekkel operálsz: frost nova, storm armor, archon robbanós rúna
-nincs move speeded
-templarral mész

Hanyas mpl megy simán, mit szeretnél elérni? 1.5% LS-t pl lehet szerezni skillből is, de jobb lenne 2-3% körüli fegyverből. Szerintem érdemes átállni 1h + source-ra. Mondjuk ha megnézel engem: a wandom 5m volt biddel, a source-om 12m volt pár hónapja, hasonló dps-sel vit nélkül most kb 2-3m-ért lehet venni.

Dive ever, work never.

(#10368) F-ECT$ válasza Gorneck (#10366) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha rá tudod rakni, akkor jó.

Dive ever, work never.

(#10369) D1Rect válasza quex (#10359) üzenetére


D1Rect
félisten

B*1.05 lesz az aktuális bid.

(#10370) persil válasza D1Rect (#10369) üzenetére


persil
nagyúr

Dehogy is, b*105 az lesz, amit majd következőnek kell tenni ahhoz, hogy b-t túllicitáld.

De ezt az egészet már annyira túlbonyolítottuk, hogy aki eddig értette, azt most az őszi szellő lengeti a kapu előtt, mert felkötötte magát :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10371) Gorneck válasza F-ECT$ (#10368) üzenetére


Gorneck
titán

Működni működik, kérdés otthon a játékban fog e...profilomnál müxik...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#10372) Huha81 válasza F-ECT$ (#10367) üzenetére


Huha81
tag

Igazság szerint azért ilyen a build, mert kb minden variációt kipróbáltam és nekem ez jött be legjobban.
MPL3-on szoktunk menni csapatban. Egyedül 3-4-5 mikor melyikhez van kedvem és persze hogy mennyire dobál kulcsot a gép.

APOC hasznos lenne, de amióta Storm armorom van, ami kb 250k-350k között critel szinte mindig, sosem hogy el az AP.
A frost nova nekem a legjobb menekülő skill és csapatban is hasznos.
A robbanós archon nagyjából kivégez frost nova után egy elit packot (néha persze engem is :))

MS az jó lenne, arra már pályázom egy ideje, de még nem találtam hozzá jóféle cipőt a jó lacuni pedig még megfizethetetlen nekem :)

Nagyjából két dolog okoz gondot. A reflect-es drágaságok és az überek. Ezek is nagyjából az élettöltés relatív hiánya miatt. Ezt a 600+ LH-t egyelőre annyira nem érzem meg.

Érdemes szerinted ennél több DPS-re menni? 100k felett nem jobb életre + resre gyúrni?

(#10373) mikromanus válasza persil (#10363) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm Akkor most mi van? Nem így működik?:
- "A" rak 1 milla 5 goldot. Mivel mondjuk a következő aktuális licit 200k, így 200k-n áll a licitállás
- "B" játékos rárak 1 milla goldot. Elkezdődik a licitállás. Az egymillás ajánlat és "B" játékos bukik. Az aktuális licit az lesz, ami közvetlen egymilla alatt van (vagy egymilla)
- bármelyik játékos csak akkor veheti át a vezetést, ha ennél a lépcsőfoknál egy olyan magasabb licitet ad meg, amire az 1 milla 5 goldos ajánlat már nem nyújt fedezetet. Nem az 1 milla 5 goldra dobja rá a teljes licit lépcsőt..
Ennnyi, azt kész. Vagy nem így megy?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10374) persil válasza mikromanus (#10373) üzenetére


persil
nagyúr

Dedede, pontosan.

" Nem az 1 milla 5 goldra dobja rá a teljes licit lépcsőt.."
Viszont ebben nem vagyok biztos. Mivel 1m5goldig mindent el fog a játék utasítani azzal, hogy kevesebb, mint a minimum megadható, ezért ennél(1m5g) kell 5%-al legalább nagyobbat megadni majd köv. lépcsőnek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10375) mikromanus válasza persil (#10374) üzenetére


mikromanus
veterán

hm... Szerintem nem így megy ez. Enged a rendszer bármiylen licitet ami megfelel a "jelenlegi licitnél egy licit lépcsővel magasabb" elvárásnak. Ha van lekötött gold az üzletetn, akkor a lekötésben szereplő goldmennyiségig licitál, viszont ami nem esik bele egy licitnyi mennyiségbe a legmagasabb lehetséges lépcsőfok felett az gyakorlatilag "hulladék", így nem képezi alapját a következő lépcsőfok kiszámításának. Ha pl az 1 milla 5 goldunk van és a magasabb licit lépcsőfok 1 milla 6 gold, akkor nem az 1 milla 5 goldra dobja rá a licit teljes értékét, hanem 1 milla 6 golddal már nyerhet a következő ember. (?)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10376) D1Rect válasza mikromanus (#10373) üzenetére


D1Rect
félisten

Eddig fordítva volt A és B, és a licitek is. :)
Ebben az esetben is B*1.05 lesz az aktuális bid, de még A vezet.
Ha valaki megadja a B*1.05-öt akkor A visszakapja.

(#10377) F-ECT$ válasza Huha81 (#10372) üzenetére


F-ECT$
titán

DPS annyi kell, hogy azon a szinten, ahol farmolni szeretnél a mobok kb azonnal haljanak, és az elitek is max 10-20 sec alatt. Ha ez megvan, akkor lehet menni hp/res-re. Szerintem 12% move speed kell, a 24% is jól jön. Én tegnap vettem egy fire walkert: 151 int, ~70 vit, ~60 all res, 12% ms ez volt talán 5m, szóval nem megfizethetetlen kategória már ez sem.

Ha nem kell az apoc és még több dps, akkor maradhat a skorn.

Első körben cseréld le a Magic Weapon rúnáját az utolsóra, az ad 1.5% LS-t, ez kiegészülve a 600 körüli loh-hal szerintem már elég lehet.

MPL3-on meg szerintem a storm armort is nyugodtan cserélheted prismatic-ra.

Dive ever, work never.

(#10378) mikromanus válasza D1Rect (#10376) üzenetére


mikromanus
veterán

A "B" az az egymillás ajánlat. B*1,05 goldja nincs már bent "A"-nak, így annyival nem vezethet. A az egymillánál kisebb, vagy egyenlő legmagasabb licittel vezet és ha nyer ennyivel is nyer, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10379) D1Rect válasza mikromanus (#10378) üzenetére


D1Rect
félisten

1 050 000 az aktuális bid, de ha senki nem adja meg A nyer és visszakap 5 goldot.

(#10380) Edge válasza F-ECT$ (#10377) üzenetére


Edge
veterán

Ezt alátudom támasztani nekem van 694 loh-om és remekül együttműködik hatékonyságban a blood magic-el, persze a healing blades is dob rajta nem kicsit :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#10381) Huha81 válasza F-ECT$ (#10377) üzenetére


Huha81
tag

Régebben prismatic-ot használtam, de 1.0.5 után nem igazán éreztem meg a hiányát.
A blood magic-kel teszek még egy próbát. Anno nem különösebben használt, igaz akkor kevesebbet sebeztem. Ha megjön végre az új videokártyám, akkor reszkess AH, mert szerzek egy új csizmát :)

EHP-ban egész jól állok a diabloprogress szerint 472,831. Szereztem egy blackthorne chestet pár napja. +72 all res +100 vit lenne a mostanihoz képest. Ez is dobna rendesen rajta némi DPS csökkenés árán. Nem egyszerű ez :)

(#10382) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Mi ez az új légycsapó build a barbinak? :) Hatékony?

(#10383) mikromanus válasza Pekkk (#10382) üzenetére


mikromanus
veterán

Hammer of ancients jobbgombos skill van benne. Másban kb olyan mint a MikroMonster karim. Overpower helyett warcry szükséges lehet ha nem csapatban nyomulsz. Ha csapatban mentek és van más barbi is, akkor egyikőtök spórolhat egy warcry-nyit. Ha jó az életszívásod, akkor épp lehet elégséges az is, de nekem a reflectesek azok már karcoltak erősen ha hanyagoltam a resist rúnát.
Jól sebez. Ha mindhárom skill bent van, akkor brutális sebzést tudsz leadni időegység alatt:
Rend: 700% 5 másodpercig
OP: 165% sebzés kis területre és +10%chc
Hammer-Smash: 406% dam értékelhető, de nem túl nagy területre.
HA időszakos supportnak kell csak akkor lehet überyeti is örökyeti helyett. Valahogy mindig ritkul az ellen ha komolyan örökyetiben akarok szaladgálni :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10384) xavix13


xavix13
senior tag

Valaki ötlet? Reggel óta idáig jutok amikor indítanám a játékot. :F

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10385) radi8tor válasza xavix13 (#10384) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Reboot volt már?

⭐ Stella

(#10386) xavix13 válasza radi8tor (#10385) üzenetére


xavix13
senior tag

2x is. :(

Mind1 majd egy pár óra múlva megint rápróbálok.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10387) F-ECT$ válasza Huha81 (#10381) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem talán 310k ehp-m van, és semmi gondom sincs mpl3-on, de nagyon mpl4-en sem. (Sőt csapatban mpl5-ön tegnap futottunk 2 kör a2 kulcsrunt, és 1x sem haltam.)

Szóval szerintem neked inkább a dps-t kellene növelni akár a mostani ehp-t csökkentve egy picit, és akkor szinte ugyanolyan gyorsan menne mpl4, mint most az mpl3, viszont az mf/gf/exp bónusz nagyobb lenne.

Mpl5-höz már 200k fölötti dps kellene, hogy ne legyen lassabb, mint a mostani runok.

Dive ever, work never.

(#10388) Helmoras


Helmoras
őstag

Srácok, mia a teendő hogy a diablo progress oldal érdemben frissítsen? Arra gondolok itt hogy én nyomkodtam az update gombot de még mindig egy 4 nappal ezelőtti állás van...

el akartam dicsekedni az offhandemmel :)

[ Szerkesztve ]

(#10389) D1Rect válasza Helmoras (#10388) üzenetére


D1Rect
félisten

Frissít/F5
Pár óra pihi, megint.

A 147dex+42 chd?

[ Szerkesztve ]

(#10390) Helmoras válasza D1Rect (#10389) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem, egy elsőre gagyinak látszó balta... 745 dps + 100 dex + socket + 82 chd + 2.8 ls + 540 loh (10 misi volt) megmaradt az unbuffed 100k+ dps és hát jött még ls loh is szal most öröm és bódottá van :)

Most sikerült be frissítenie de amit látsz a régi ami szintén nem volt rossz darab azért....

[ Szerkesztve ]

(#10391) Ifju válasza Helmoras (#10388) üzenetére


Ifju
aktív tag

Az armorynak kell lefrissülnie (napi 1x teszi).
Ha az megvan, akkor a progressen Update-re nyomva 1 percen belül megcsinálja.

(#10392) Helmoras válasza Ifju (#10391) üzenetére


Helmoras
őstag

okidok, köszi :)

(#10393) mikromanus


mikromanus
veterán

Aki valami ranged jellegűbb karakterrel játszik az milyen csicskát használ? Scoundrelt valami CC itemezéssel próbáltátok? Ha igen, akkor melyik lehet a jobb? Buriza (piercing attack és freeze), vagy windforce (knockback)? Épp tesztelgetem, de ha valaki már kipróbálta és van tapasztalata, azt megírhatná :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10394) D1Rect válasza mikromanus (#10393) üzenetére


D1Rect
félisten

MF-ra és tankra a templar a legjobb
DPS-re zsivány+széltoló(Windforce)
A csajszi szerintem a nerf óta nem az igazi.

(#10395) Joci93


Joci93
senior tag

Az igen! :Y Bideltem egy Legendary övre, majd kiléptem a játékból. Most visszaléptem, hogy mi a helyzet... erre eltűnt az öv meg a pénzem.... :W Ezmiez? :W :W :W :W

radi8tor1: Sehol semmi.... :(

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#10396) radi8tor válasza Joci93 (#10395) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Completed fülön sincs semmi? Logban sincs?

⭐ Stella

(#10397) warcat válasza Joci93 (#10395) üzenetére


warcat
veterán

Nekem úgy tünik,hogy megint behalt az AH ,pl cancelezni se lehet,szóval no para.

EA: It's in the crate!

(#10398) radi8tor válasza warcat (#10397) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagyon ajánlom neki, hogy hajnalra jó legyen. :W

⭐ Stella

(#10399) John D'oh válasza warcat (#10397) üzenetére


John D'oh
aktív tag

na bazz pont most jár le valami hamarosan amit az utolsó pillanatban akartam bidelni...

(#10400) Joci93 válasza warcat (#10397) üzenetére


Joci93
senior tag

Remélem ,hogy igazad lesz. :U

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.