Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) ProEvoFan válasza Gorneck (#10948) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ebből annyi igaz h ezt mondtam:"nektek ez tényleg nem lesz jó".
De nem azért mondtam, mert a fury elkergette a mobokat. :N
Hanem azt a baszogatást amit kaptam tőled és főleg Andristól, az elég durva volt és érthetetlen.A szar és szinonimái igen csak röpködtek a fejemhez...Ezért mondtam nektek;"ez nagyon nem lesz így jó".
Van különbség.

[ Szerkesztve ]

(#10952) Gyuri27 válasza Sirandrish (#10949) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na erről van itt szó. Szerinted szar. Játszottál wd-l? Láttad játszani?
Akkor honnan jön ez a hatalmas tudás, hogy ezek nélkül leszarozod?
Én fényeztem a karimat? Valamit mellé olvastál. De elnézzük neked. Hiszen mindig mindenben igazad van. Illetve az utolsó szó is mindig a tied. Most is lehet a tiéd. Írj valami okosat és haladjunk tovább.

Gorneck23: minek szólok bele? Nem nyilvános a fórum? Amúgy meg furyt használok. Talán van valami kompetenciám hozzá. Debóról meg annyit, hogy ő már akkor nyomta nagyba mikor te vagy én még sehol nem voltunk. Sőt még Andris se volt sehol barbival. Ez meg magáért beszél.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#10953) Gorneck válasza ProEvoFan (#10951) üzenetére


Gorneck
titán

Attól még elmentek a mobok és rajtad kívül senki se tudta bántani őket. :)

Gorneck#1239

(#10954) Sirandrish válasza Gyuri27 (#10952) üzenetére


Sirandrish
legenda

Okos vagyok és szép..és nekem van igazam mert OP vagyok...pont :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10955) Kicsimix válasza persil (#10902) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hát abban ,hogy ilyet nem nagyon fogsz találni max fél milliárdtól...Ha egyáltalán... 1.40-as el ? ccc : )... Furyban sokkal egyszerűbb beszerezni... Amúgy ha spectral blade-el belevágsz a tömegbe max egy egy mob szalad el igen ritkán de csak akkor ha nincs elég dps-ed.. Az eliteket kicsit többet kell ütni, ott nagyobb eséllyel bekövetkezik a fear ami single-ben magasabb mp leveleken kifejezetten hasznos.. Multiban is inkább előny a magas dps minthogy ne legyek jóval hatékonyabb... Sosem szóltak be miatta még.

Na mindegy is nem kifejezetten neked ment (csak a spectral blade szétkerget mindenkit...)... Ha mérlegre kellene tenni akkor inkább 90%-ban mellette érvelek mint sem.. Hagy fusson pár mob.. Ha tud. Alacsony mp-ken ez a veszély még kevesebb.

Egy wiz.

:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#10956) rongyi


rongyi
aktív tag

Szakavatott monkoktól kérdezném, hogy innentől mit fejlesszek még? Ahogy nézegettem AH-t innentől kezdve igencsak zsebbe nyúlós lenne az upgrade. Gondolok itt olyan kesztyűre, amin van CHD vagy egy Lacunira, ami ad CHC-t is. Egy 1100-1200 DPS-el rendelkező Furyt már meg sem említek.

Bulma

[ Szerkesztve ]

(#10957) sith7 válasza rongyi (#10956) üzenetére


sith7
nagyúr

"Szerintem" egy kis Hp - t még szedhetnél magadra

(#10958) Cyberbeni válasza sith7 (#10957) üzenetére


Cyberbeni
addikt

35k+-5k pont jó monkra, több csak akkor kellhet, ha HC-ban tolod.

32 óra 8 perc alatt HC végigtolva witch dokival, csak talált cuccokkal, és egy "kis" profittal: [link]

@rongyi:
gemeket pl
natalya cipő+gyűrű szerintem, mert kicsi az attack speeded, meg magasabb MP-re lifesteal(/loh) lehet jól jönne

[ Szerkesztve ]

(#10959) ProEvoFan válasza rongyi (#10956) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Például az én régi fegyveremet 12 millióért:)
DPS kalkulátorban megnéztem, ha teszel bele egy 100%os chd kavicsot, akkor ad neked 4483 plussz unbuffed sebzést.
A fegyver. Mace- 801dps, 163 dex, 380LoH, 100%CHD és socket.-

A gearodat nehéz lesz fejleszteni, mert a HPdban nincs tartalék.
Egyszerre 2-3 itemet kell kicserélni, hogy a HPd ne csökkenjen.
Az offhend fegyveredet cseréld le, egy macera, amiben van Loh vagy LS(ez később még nagyobb sebzésnél jól jön majd), és alapból chd+socket és némi dex.(az enyémet ajánlottam ha kell szólj)
Amuba is kellene LOH, mert látom az nincs sehol és az itt elvesztett CHDt tudod pótólni a offhand fegyvereden.
Mondhatnám hogy azt a király csizmát cseréld le egy Natalya csizmára (akár lehet vit-es is, kicsit drágább lesz, na jó, a duplája...) és az egyik gyűrűdet is Naty ringre (sok avg dmg+9%AS, 50+ vit, min 80 dex)Akkor set bónuszban lenne +7%chc (esetedben +2.5). Ezzel az a baj, hogy az Ice Climbersen sok az élet, ezért a Naty setben kell lennie életnek.
Ejjj, ez nehéz lesz.Ahogy írtam az elején, itt egyszerre kell 2-3 itemet lecserélned, mert nincs vit tartalékod.Én 100k unbuffed sebzésnél nem voltam ekkora bajban, mert volt sok vit tartalékom.
Így 137k unbuffed sebzésnél már nekem is kell vakarózni.
De elvileg holnap meglesz a 145k unbuffed sebzés is, csak nyerjem meg a bid wart.

[ Szerkesztve ]

(#10960) persil válasza Kicsimix (#10955) üzenetére


persil
nagyúr

Látom sikerült kiragadni a lényeget ... :)

Szrk.: igazából én sem kampányolok sem ellene, sem mellette.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10961) Gothmog


Gothmog
aktív tag

De kemény! Elkezdtem MPL-ben farmolni (csak 2-esen, bár könnyen és gyorsan megy ezen; nem is értem, eddig miért nem éltem ezzel az opcióval) a szokásos Act3-as utamat, erre egyetlen fehér mobból kettő legendary cucc esik ki!! Szarok lesznek tuti (még nem azonosítottam be), de már az élményért megérte :DDD

Szerk: Devil Tongue és Windforce (utóbbit harmadszorra találom meg), úgyhogy kovácsnak való cuccok.

(Viszont előtte két perccel meg esett egy Slorac's Madness közel 1000 es sebzéssel, majdnem maxos ChD-vel, valamint kritikusra AP-t töltő és +Intet adó tulajdonságokkal)

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#10962) thomeef válasza rongyi (#10956) üzenetére


thomeef
őstag

Ha veszel egy hasonló amulet-et mind amid van, csak min. 30-40 avarage dmg-vel pluszban, az tuti hoz 3-4k pluszt :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#10963) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok Segitséget szeretnék kérni ! Wizzard karrakterem van , jelenleg igy néz ki : [link]

aki tudna segiteni hogy mit cseréljek le pl gatyo , cipő , ring , stb az irjon
olcsó fejlesztés érdekelne ami ettől jobb mert mondtak hogy ami jelenleg van rajtam ettől jobbat lehet ki rakni olcsón

megkérném hogy vegyen fel akkor diablo 3 friendsbe és ott akkor segitsen előre is köszi :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#10964) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis esti cc test. "Frozen one" :D

Diablo 3 - MP5 - solo wizard - CM build - Azmodan kill

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10965) grex4


grex4
aktív tag

hali.

260 armor (maradna3600), 1100life (maradna 28k) pici sebzés bukva megér cirka 110 Allres plusszt? (600-700lenne) Zuni gyűrűre licitálok és nemsokára lejár.

WD

[ Szerkesztve ]

üdv

(#10966) proci985 válasza mikromanus (#10964) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, alakul a critnuke wizardod:).

lehet megint felgearezem lassan a sajátom is, miután egy kb félmillás barbival lenyomtam inferno diablot egyedül, lassan a wizardnak is használhatónak kéne lennie.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10967) Gorneck válasza mikromanus (#10964) üzenetére


Gorneck
titán

Jó kis Aurora. :)

Makro kész már a 3 gombra? Borzalom egy build... :D

Gorneck#1239

(#10968) Gorneck válasza grex4 (#10965) üzenetére


Gorneck
titán

Attól függ mi a célod...egyébként a teljes set eléggé alap egy WDnek... :) Szal sztem hajrá... :)

Gorneck#1239

(#10969) grex4 válasza Gorneck (#10968) üzenetére


grex4
aktív tag

Megnyertem a gyűrűt remélem nem bánom meg, majd holnap letesztelem. Ha mást nem, tovább passzolom.

2M-ból meglenne a set nem az a para, hanem hogy szükségem van védelemre mert a laposomon nem fut 60fps-el a gém :)

üdv

(#10970) mpierre válasza mikromanus (#10964) üzenetére


mpierre
veterán

Jéé, ilyen nagy az azmos pálya? Mennyit lehet rajta szaladgálni... ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#10971) persil válasza grex4 (#10969) üzenetére


persil
nagyúr

Biztos én értelek félre, de a zunimassa set-et vennéd meg 2milláért?:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10972) Zan válasza persil (#10902) üzenetére


Zan
aktív tag

A különbség a két említett fegyveren az, hogy a Fury-ban van még 0.21-0.25 APS! EZ az, amiért "mindenki" ezt használja fear-t lesz@rva!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#10973) persil válasza Zan (#10972) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, de ez, mint már írtuk csak akkor lényeges, ha két egykezes fegyvert használsz. Máskülönben semmivel sem gyorsabb, mint egy sima 1.4-es(illetve, ha maxos speed-et kap, akkor 0,05-tel) fegyver.

mikromanus
A videódon mitől van folyamatosan fagyasztva azmo? Arra gondolok, hogy én 45% crit chance-sel tudok folyamatosan fagyban tartani egy ellenfelet, mert nem jár le a nova cooldown-ja.
Kell hozzá legalább 3-4 ellenfél, hogy normálisan működjön. Vagy a twister-ek proccolják ennyire durván?

Mert az már akkor op :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10974) Sirandrish válasza persil (#10971) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ alap Zuni szerintem tényleg kijön annyiból :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10975) persil válasza Sirandrish (#10974) üzenetére


persil
nagyúr

Én pont tegnap néztem, és a legócskább páncél is 4, vagy 5 mill volt.(nem emlékszem már)
Nekem meg mondjuk kéne 170 int-tel, meg vagy 80 vit-tel és 500+ life reg-gel, szóval egy ideig még gyűjtögetek :D

Vagy ti a "régi" szettről beszéltek? Bár szerintem kompletten talán még az is több lehet kicsit, mint 2 :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10976) Sirandrish válasza persil (#10975) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én nem tudom..
A Sapi alapstatokkal kb 100K-t se ér..a cipő dettó..
Lehet a többi része valamivel drágább azért :K

Gondolom a ring sem jön ki 2-300K-ból..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10977) persil válasza Sirandrish (#10976) üzenetére


persil
nagyúr

Há' mondom, a gyűrű olyan 1-2, a páncél meg 4-5, ha ár szerint sorbarendezed statok nélkül és a legolcsóbbat nézzük :)

Csizmát már sikerült szereznem, de mire lesz páncélom is 500 life reg-gel, addigra megőszülök :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10978) grex4 válasza persil (#10971) üzenetére


grex4
aktív tag

Természetesen nem, de a linken láthatóan chest+cipőm már van. Gyűrű és a fejes megvan 2m-ből amikor akarom. Bocs ha félreérthető voltam.

üdv

(#10979) quex válasza ProEvoFan (#10938) üzenetére


quex
tag

Két különböző szituáció az, amiről beszéltek. Nem igaz, hogy egyikőtök sem látja, hogy mindkettőtöknek igaza van!

Abban az esetben, ha rád mászik annyi elit, hogy ha egyszerre ütnek, akkor kivégeznek, akkor nagyon is hasznos, ha 1-2 elszalad belőlük. Viszont ha eleve nem fér hozzád annyi elit, ami meg tudna ölni, mert kénytelenek sorbaállni a helyért, akkor kifejezetten bosszantó, ha elszaladgálnak és amiatt egyszerre kevesebbet érsz.

Ennyi az egész lényege. Mit kell erről ennyit vitázni? Inkább csatlakozz be hozzájuk játszani, írták, hogy általában csak 3-an mennek...

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#10980) mikromanus


mikromanus
veterán

Kaptam hozzászólást a hammer-rend buildes Azmo killhez (MP10). De ez mi ez? :D
"17k hp POS, cant survive a single elite pack so no 5 stack video, takes 2x - 3x longer to kill azmo than other barbs on mp10"

Valaki ért annyira magyarul, hogy ezt megértse amit angolul próbál írni? Vagy ez indíai angol szóhasználat? Kb meglehet mit akarhat, de mi az a POS? Meg véletlenül se 17k life volt, hanem kemény 25k. Az 1 milla HP/sec sebzési sebesség feletti teljesítményre meg hogy 2-3* gyorsabb is lehet? wtf? :DDD

A tergnapi fagyi stílusr ameg kaptam már 2 dislike-ot. Beníííí, ezért új accot létrehozni?!? Te beteg vagy ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10981) Gorneck válasza mikromanus (#10980) üzenetére


Gorneck
titán

Igazából lecsirkézett, hogy ennyi HPvel nem tudsz lenyomni 5 elitpakkot így az 5ös valor sincs meg oszt mellé még sokáig is tartott. Legalábbis sztem.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#10982) Szancsó válasza persil (#10973) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Ha tippelnem kellene akkor az Energy Twister - Wicked Wind az egyik oka, gondolom nem véletlenül azt használják sokan. A másik, hogy neki 52% chc -je van (+5% a sityakban az Explosive Blast -ra) 2.38 -as attack speed -el, szóval minden együtt van...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#10983) mikromanus válasza Gorneck (#10981) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja: Az kb megvolt, hogy hiányolja a 5 NV-t, de hogy neki 138 milla HP 130 másodperc alatt (- pár másodperc előtte és utána harcmentesen bambulás) lassú és 2-3* gyorsabb is lehet? Hát ja. De az már top 10 (vagy 100) DPS barbi karival max. 310-320k DPS yetivel nem jön jobban ki. Most vag ymá svideóhoz írta véletlen a megjegyzést, vagy nagyon nincs képben a gyerek :Y :D

(#10982) Szancsó válasza persil (#10973) üzenetére
Elég magas chc kell. A folyamat fagyi a friost novától van. A CM passzív miatt minden crit valami eséllyel csökkenti a cd-ket 1 másodperccel. A twister is crittel szépen. Minnél több van annál jobb. Meg a blast is critel és annak azt hiszem kisebb is a cd-je. A 12 másodperc frost cd simán lemegy 1 vagy 2 másodpercre. Az meg elég. Van valami növekvő immunitása infernon az ellenfeleknek, így nem folyamatos a fagyi. Néha kiszivárog egy kis tűzlaszti vagy véres vizelettócsa. ;)
Amúgy még javítható. Most 15 ApoC van. Offhand-fegyver-sipka mindegyikére javasolják. Sisakon csak 5 van, sourcoun 0. Van még upgrade lehetőség. Meg a sebzés zsenge most még...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10984) Gorneck válasza Helmoras (#10940) üzenetére


Gorneck
titán

Igen ezt. [link]

Elég nagy az a dungi, keep 1en szoktunk benézni az első szobácskába hátha van elit. 3 nem lenne rossz (elején ugye sok esetben 2 elit is van), de törekszünk minél rövidebb idő alatt minél többet ölni dologra. Így maradtunk az eredeti verziónál.

Gorneck#1239

(#10985) Gorneck válasza mikromanus (#10983) üzenetére


Gorneck
titán

Ő nem magához, hanem más mpl10es barbárok sebességéhez hasonlítja a tied. Nem nagyon szoktam ilyen videokat nézegetni így nemtom egy pörgettyű vagy csak simán odaállok és ütöm barbár mennyi idő alatt végez.

Gorneck#1239

(#10986) RockHaRD válasza Gorneck (#10984) üzenetére


RockHaRD
addikt

mi tegnap futottunk pár alkaizer kört 3-an MP1-en... először nagyon nem akarták a többiek az mp1-et, de rájött mindenki, hogy iszonyat gyorsan lehet tolni, és kb f.ssa magából az xp-t meg a lootot a játék...

ti mp3-on toljátok a runt ebből is?

(#10987) mikromanus válasza Gorneck (#10985) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát... Nagy hirtelen nem találtam harmadannyi idős példát barbira. Sőt, kb ilyet se. Monkra volt egy gyorskill, de kb ennyi. Keresni meg most épp lusta vagyok. Jó az a 138 milla HP 130 másodperc alatt. Különben is "olcsó" a felszerelésem. Tán még az egymilliárd goldot sem éri el az értéke. 100-500 millákat meg nem áldozok darabonkénti fejlesztésre...:DDD

#10986) G^zC^mp€r
MP3 a jobb. Alatta nem éri meg átgearelnem, mert amúg yis minden a látványomtól halna, viszont annyi furyt se adnának ami a spuri üzemanyaghoz elég. MP3-on is minden hal. Egyszerű monstrák egy forgószéltől, a mészárszéki keménykedőbbek és a lecsapó csontikhoz lehet két környi forgószél is kell. Vagy yeti mód. Nem éri meg lejjebb adni. Esetleg ha gyengébb a sebzésetek, akkor lehet... Sprint nélkül dupla barbi irtás MP5-ön is majdnem haladási sebességgel ment megállás nélkül :D

(#10988) F-ECT$
Most 15 van. Szerintem ennyi is elég. Persze a több az jobb mindig... Sisakon nehéz olyat találni, ami chc és explosive blast chc kombós +APoC is van rajta magas. Ez lenne az optimális, de csak ez jött ki. Mondjuk ez is pöpec. Andarielhez képest gyengébb a sebzés, de jobb a crit.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10988) F-ECT$ válasza mikromanus (#10983) üzenetére


F-ECT$
titán

A 20 apoc is elég lehet, akkor az egyik itemen nem kell lennie.

Dive ever, work never.

(#10989) Helmoras válasza Gorneck (#10984) üzenetére


Helmoras
őstag

Nekem kerek 30 perc MP-4-en a kör ugy hogy ice dungi meg keep 3 is benne van ennyi idő alatt kb másfél inventory cucc lesz, majd megnézem mennyivel jobb mp 3... mondjuk nekem fontos az item is nem csak az xp.

[ Szerkesztve ]

(#10990) Thrawn válasza mikromanus (#10980) üzenetére


Thrawn
félisten

POS

Elég nyers véleménye van :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10991) Gorneck válasza RockHaRD (#10986) üzenetére


Gorneck
titán

Ha van egy barbár a társaságba, akkor iszony gyors tud lenni (húzza a többieket - futi futi skill+runa párossal)...nem alszom el rajta, mert kb folyamat van mit csinálni. Így hiába megyek 10-15 kört nem tűnik fel és nem is alszom be rajta.
Egy gond van vele, hogy ha megszokod ezt a tempót (mármint a 24+ MS-t), utána 1-1 solo és semmi kedved se lesz játszani, sőt azon fogsz háborogni amin én...köcsög blizz mijjé ilyen lassú MS-t biztosít... :D Mondjuk WDként szerencsére ez is megoldott, ha van elég mob, így sokat nem lassulsz, max 1-1 nehezebb elitnél.

MPL5-6 kulcsvadászat/majdnem full act3 takarítás után megváltás volt...ez a pörgés. :)

MPL2 inkább, de anno MPL3-on kezdtük, de mivel uannyi XP-t kaptunk így MPL2-ön megyünk talán picivel gyorsabb. Loot semmivel se rosszabb...ha esni akar, akkor így is fog...hanem akar nem fog...

Tegnap pont ezt beszéltük Rolival, hogy ha nem ezt csinálnánk, akkor kínszenvedés lenne már a játék...így meg azé van vmi cél...mondjuk ha meglesz a 100 és sehol a kieg, akkor nemtom mi lesz, de sztem pótlom az elmaradt sorozataim és kiegig nem játszom. :)

(#10989) Helmoras: Így is messze több a loot...mint 1 óra act3 mész végig vs 1 óra ilyen run. Mi megyünk 4 kört, majdnem 2 inv tellik meg, míg szimpla MPL4-5ös kör alatt nem volt 1 se. De ez is olyan random, mint állat. Mivel eleve több elit és mob megy le így az item se kevesebb, nem csinálnánk, ha nem így lenne, persze elsődleges nálunk az XP, de azt meg kill után kapjuk.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#10992) mikromanus válasza Thrawn (#10990) üzenetére


mikromanus
veterán

ööö. Le van tiltva a lap, de sejtem mi lehet... Piece of Schwarzbär ? :Y :DD

Edit: megnéztem kerülőúton: "Parent Over Shoulder "
Hogy jön ez ide? :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10993) RockHaRD válasza mikromanus (#10992) üzenetére


RockHaRD
addikt

szerintem a srác úgy értette, hogy "Positively Outstanding Service"

(#10994) mikromanus válasza RockHaRD (#10993) üzenetére


mikromanus
veterán

Így mindjárt érthetőbb. Amúgy lehet magyarul kellett volna válaszolnom. A látogatók 98%-a szerintem PH-s vagy magyar. A többi meg bekaphatja. Ők adják a dislike-ot. Meg Cyberbeni :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10995) tomazin válasza dvd_R+ (#10963) üzenetére


tomazin
veterán

Én is ezzel a setuppal megyek, és ehhez nem kell AS. Én a helyedben az AS-es cuccaimat szépen lecserélném chc-re, mert az jó.

(#10996) persil válasza mikromanus (#10983) üzenetére


persil
nagyúr

"Elég magas chc kell. A folyamat fagyi a friost novától van. A CM passzív miatt minden crit valami eséllyel csökke... blablabla" :D

Nem tudom mennyire (nem) jött át a kérdésemből, de pontosan tudom, hogy mit csinálsz a videón, sőt, én is hasonló build-et használok, csak azon csodálkoztam, hogy folyamatosan fagyiban tudod tartani, miközben nekem kell 2-3-4 ellenfél, hogy az egész gépezet működjön. Egy ellenfélnél nálam, 45% chc-vel nem tudok ilyen gyakran novázni.
Ezért kérdeztem, hogy a twister proccol-e ennyire brutálisan, vagy esetleg szimplán még a 45-nél is sokkal magasabb a chc-ed.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10997) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

meglett a dexes witching hour [link] :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#10998) mikromanus válasza persil (#10996) üzenetére


mikromanus
veterán

"Nem tudom mennyire (nem) jött át a kérdésemből.. blablabla... :D"

Egyrészt valamivel magasabb chc van, másrészt kattognak a twisterek is, harmadrészt a robbanások is critelnek (+ezekre van még skill chc bonus is). Ja, meg a csicskán van buriza és fagyis amu amu. 11,7+4,5% fagyi esély. Lehet az is bepróbálkozott néha. :C

Edit:
A crit 52% + 3% (csicska) +15chc ha ötöt eltalálok (az itt nem játszik), +5% explosive blastra. Ennyi van.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10999) F-ECT$ válasza persil (#10996) üzenetére


F-ECT$
titán

A twister és a chain szerintem alap a CM wizhez, ha jó a geared védelmi szempontból, akkor pedig az armort le lehet cserélni Storm-ra, az is segít a CM-en.

Dive ever, work never.

(#11000) persil válasza mikromanus (#10998) üzenetére


persil
nagyúr

Jauu, értem, nekem "csak" 45% van összesen. (plusz novából a 15 ha úgy alakul)

Viszont nincs apoc-om, így twisterek helyett spectral-ozok. Előnye, hogy gyógyít, illetve tulajdonképp így nem is használok arcane power-t, hátránya viszont ezek szerint, hogy ugyan állandóan crit-elek, de nem proccolja annyiszor a critical mass-t.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.