Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) D1Rect válasza kornel76 (#10745) üzenetére


D1Rect
félisten

"Azért mert nem éri meg +20m goldnál többet kiadni rá, nem ad annyival több sebzést."
Ezzel kezdtem, hogy nincs elég sebzés a geareden.(Kevés CHD)

Igenis irreális, hogy a 2 nagyságrenddel jobb fegyvert olcsóbban adják.

(#10750) kornel76: Nem az "alapDPS" kiírás a legfontosabb.
1000dps+100chd több mint 1200dps, ezért is drágább.

[ Szerkesztve ]

(#10752) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Esett egy olyan Cinder, aminke Fire monkként örülnék igencsak, mert +92 fire res van rajta, meg dex lett a main, erre jött armor és strvit.

I am having fun staying poor.

(#10753) kornel76 válasza D1Rect (#10751) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ezzel a fejszével bukok 2-3k dps-t, tudom mert kipróbáltam.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10754) D1Rect válasza kornel76 (#10753) üzenetére


D1Rect
félisten

Kevés rajta a chd. NINCS.
Critical Hit Damage.

Előbb-utóbb, (nálad inkább már utóbb, mert 100K körül van a "határ") el fogsz jutni oda, hogy nem tudod növelni a sebzést csak chc+chd növelésével.
Ha van rendesen chd és chc akkor a "900"-as fejsze "minden másodk ütése" critel és akkor sebez "4-5x akkorát".
LS nagyon durva lesz, a loh pedig egyre gyenegül a sebzés növekedésével(ugye az csak az AS-del skálázódik).

(#10755) mikromanus válasza kornel76 (#10753) üzenetére


mikromanus
veterán

Talán azért, mert mindkettő crap? Mindkettő satnya. Mondjuk nem is nagyon költöttél DPS növelő jellemzőkre. Itemből van neked 4,5 chc-d és 178% chd-d. AS-re valamennyit azért gyúrtál (24% )... Ha sebzést akarsz, akkor a chc*chd kombót nem hagyhatod ki. Persze ha neked ráér a hentesmeló... :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10756) kornel76 válasza mikromanus (#10755) üzenetére


kornel76
aktív tag

13,5 itemből a chc de ez mind1. Egyszerűen szeretem ezeket a cuccokat magamon :DDD , illetve keresem én a jobbakat csak az árukkal nem vagyok kibékülve. Találhatok akármilyen legendet vagy rare-t tőlem egyszerűen nem vesznek semmit, pedig próbálom ár alá belőni. A vásárláshoz meg gold kell, jah és nem akarok chc-t chd-t nyerni ha máson pl allresen bukok. Mert akkor csak sebzek nagyokat de egy tűztócsától esek-kelel-esek.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10757) mikromanus válasza kornel76 (#10756) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha ilyen padlóérzékeny vagy, akkor lehet le kellene váltanod a nacit. Buksz 100 vita setbonuszt, de nyerhetsz +50-80 allrest, ami töbebt ér. Kis szerencsével még akár +2-300 armort is. A resisteket halmozhatod kedvedre ha egyszer armorban nem éred el a (városi legenda szerinti) töréspontot :) Mondjuk ez se rossz amid van. Már csak fegyvert kell cserélned és meglesz a fullset-legend felszerelés. Az is szép. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10758) kornel76 válasza mikromanus (#10757) üzenetére


kornel76
aktív tag

Igen , keresem is a SkyCuttert vagy mit, mert most csak egy Sankish fejsze van a tarsolyban, de abból brimstone lesz holnapra (180. tüzes kavics 1.05 óta :Y ).

Am nem vagyok padlóérzékeny annyira, ebben a gearben ezekkel a skillekkel mpl5-6-on nem halok. Mpl7 Überfightba 4-es partiba megint csak nem haltam meg 1-szer sem. (Lehet nem a barbárom OP hanem én? :P :DDD ).

(#10759) mikromanus A Fury nem tetszik mert folyamatosan elrohangálnak a mobok, ahelyett,h támadnának és ez idegesít. Haveromnak az van , állandóan cseszegetem h tegye le mert 17% esélyes fear nagyon hasmenéses mobokat generál.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10759) mikromanus válasza kornel76 (#10758) üzenetére


mikromanus
veterán

Inkább Echoing Furyt vegyél. Az ad alap sebesség növekedést is. Meg legendből a legnagyobb sebzésesek ezek lehetnek. Mondjuk az említett gyilkolóeszköz biztos olcsóbb...

Más téma
Rájöttem mikor cseszödhet el a MP beállítás. Mindig amikor állítok a hanghatásokon, akkor újraindítás után az MP ki van kapcsolva. vagy majdnem mindig. De rossz... :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10760) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Kis MP6 Wizard Farm :) Ezt most csak úgy ... Adatok a vid alatt..

[link]

Iszonyat költséges már a fejlesztés... Lehet mostmár Rmahzni fogok inkább..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#10761) Szatesz. válasza kornel76 (#10758) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Miért nem használsz skornt? Ha jól látom elég nagy armorod van a pajzs nélkül is! A skornal sokkal több dps ed lenne szerintem...

(#10762) kornel76 válasza Szatesz. (#10761) üzenetére


kornel76
aktív tag

Skorn -300 str a pajzsból 106 a fegyverből az 406 (sebzés armor minusz) , allres minusz, lassú, és nem tetszik a 2h. Jah meg a WW barb sem.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10763) wukodlak


wukodlak
aktív tag

na.azota sikerult par kollega segitsegevel fejlesztenem a DHm.ezuttal is halas koszonet.azota act3-ba vok
igaz mplvl0-an,de itt mar jobb drop van es nem halok annyit.koszonet nekik.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#10764) Szatesz. válasza kornel76 (#10762) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Nekem ami volt 330str és 230 vita volt rajta 1,55 sebessége volt az as ek miatt és kurvasok dpst dobott az egykezes+ pajzshoz képest! Én is féltem az armor és allres vesztés miatt de így hamarabb megöltem aki sebzett így nem volt akkora resire és armorra szükségem.sokkal haladósabb volt! Egyszer ha teheted prőbáld ki!
De ízlések és pofonok! Csak mondom hátha segítek mert ha jól látom nem túl sok a dpsed.
:R

(#10765) Gyuri27 válasza kornel76 (#10758) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link], a chance to meg kimondottan baba cucc.
Az axe meg ugye bónuszt is ad babának. Szóval szerintem ez se rossz.
A furynak meg a fear tulajdonságát valaki vagy szereti vagy nem. Én kimondottan szeretem. Használtam ezt a az axét. Pér óra alatt el is adtam. Nekem nem jött be. Amúgy jóval olcsóbb mint a fury.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10766) Kicsimix válasza Kicsimix (#10760) üzenetére


Kicsimix
őstag

Mármint amit találok eladom rmah-ba mert eddig mindent befektettem szinte...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#10767) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok tippeket adni hogy mit lenne érdemes cserélni? mp3-4 elég kényelmes azért így is, kulcsot is tudok farmolni 6-7 es szinten de néha az már döcög.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jessa-2832/hero/15761661

A gatyám helyett van egy másik amivel nyerek plusz 4-5k dps-t de ugynézki most ebbe logoltam, ki, illetve a hellfire helyett is van gyűrűm. Azokkal összesen 125k dps-em van. Mire lenne érdemes befektetni?:D

Az álom egy chd-s 1200 as echoing fury de az drága:S illetve egy 180vit 180 str-es ik chest, de azis drága. Gyűjtögessek ezekre? 100 millióm van most.

Szívesen fogadnék 1-2 tippet. Előre is köszönöm:)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#10768) warcat válasza Zoona (#10767) üzenetére


warcat
veterán

Csak kocabarbárként:

elég kevés a strength

-az a rare gyürü gyengus,a hellfire is de az ugye érthető.szerintem egykezes wwnél fontosabb a chd,mint az attack speed (ne értsd félre nagyon kedvelem én az asp-t,de ha választani kell..)
Kesztyüböl mehetne egy hasonló strengthes, csak asi/crit komboval (a crit/chd emlékeim szerint drágább jóval)

-a lacunid ebben a formában nagyon tescos,vagy legyen rajta allres strengthel ha futja vitalityvel is,vagy allres nélkül crittel,normális statokkal.Ha nem futja,akkor rarek, vagy allreses strongarm bracer.

-az ik chest az adott,megfontolandó egy olcsóbb 180 str/valamennyi vit/hasznos statos olcsón,a gagyik már 25 millión vannak,ezért 25-60 között ki lehet korrekt darabokat fogni frissen kirakva

-a vállas nemrossz,de el lehet lenni pickup nélkül.A megengedhetöbb vile wardok hpban mindenképp visszalépések lennének ,de mondjuk lenne allres,armor (és life regen)

-az alap ik csizmánál azért vannak jobb darabok ha dps kell

Összegezve:kerits normálisabb ékszereket(ezeken az allres luxus),bracert,a többi meg ahogy futja.

Szerk.: offhandre keríts lifestealt,a 6% körüli érték sokkal stabilabban gyógyít,nem baj ha kevesebb az élet akár...Echoing furynak chd nélkül,csak strengthel van valami értelme wwnél? offhandet elvileg nem is használod,így aztán pár millióért van socketes 1150+ os axe is,ami ugye 10% krit

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#10769) mikromanus válasza Zoona (#10767) üzenetére


mikromanus
veterán

Vállason esetleg cserélhetsz. Pármilláért van egész jó Vile Ward. Mondjuk 200-250 str felett már nem pár milla, de ez egy értelmezhető fejlesztési irány. EZ épp vita szempontjából minusz (vagy még drágább), de durva armor és resist pluszt ad és 2-300 life regent.

Opcionálisan vagy a gatyeszhez tartozó más itemet kellene szerezned (amu), vagy ezt lecserélni. Lehet szép a Loh, de azt szerintem inkább offhanden olcsóbb összeszedni (esetleg ring és amu, de az vagy valami rovására megy, vagy igen drága). A másik lehetőség a nadrág csere. magas vita, valamenyni main stat, allres és 2 socketes az optimális. Ha nem armoros, akkor olcsóbb. Úgy sincs ezen se.

A "hosszú távú terveid" szépek, csak kicsit tán túlzóak Legyél figyelemmel azért a valóságra! Ezek igazán ritka rollok már és nem tudom megérik-e az árukat. De ha neked ez kell...:D

(#10768) warcat
Az echoingot nem értem. Most mi van? Hogy jöttt az a képbe, hogy NEM használja a main handet? :DDD
A socket-main stat kombós jobb DPS-es lehet jobb. Azért jó ez, mert alap AS-t ad és mert bazi nagyot csap. Meg mace, amire +10 chc jár passzívból ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10770) warcat válasza Zoona (#10767) üzenetére


warcat
veterán

Mégvalami,ez már lemaradt a szerkesztési időből: Nem tudom milyen útvonalat használsz,de ha nem tartod fenn konkrétan 1-2 percig a wrath of the berserkert,akkor sokkal hasznosabb a 100 % damage rúna az elitek bedarálására,de ez ízlés kérdése végülis.

EA: It's in the crate!

(#10771) Zoona válasza warcat (#10768) üzenetére


Zoona
aktív tag

Azt a rare gyűrűt csak úgy vettem, mert az is jobb volt mint az előző ami bent volt helyette, próbálgattam a határokat, meddig mehetek le All-ressel kapcsolatban.

Ugye az Attack speed az hatással van a tornádók sebzésére, vagy ezt én tudom rosszul? Ezért is van egy olcsóbb echo meg egy dagger offhandben bent. Nézegetem a piacot, mert szeretnék life-steales offhandet, ugye a 3% passzív bentvan meg az öv is ad 3%-ot, és így egész tűrhetőeket gyógyulok, de esetleg a passzív leváltására vagy az ls növelésére jobb lenne, csak daggerba drága.

Igen, most hogy kapom a tanácsokat megfeledkezem 1-2 dologról:) Anno a lacunit is azért vettem, hogy kipróbáljam, nem is volt több talán 300 ezernél, és azóta megmaradt, de tervben van a csere egy chc-s változatra még.

De köszönöm szépen a tippeket, majd szétnézek még a piacon:)

A berserk formot fent tudom azért tartani, de inkább a kényelem szempontjából van bent ez a rúna hozzá, így egy champ packot tutira végig pörgök berserkbe, illetve ha netalán a következő ajtó mögött van mégegy - ami általában van és még frozenes is:D igy egyszerűbb nekem. De hol a 100% dmg van hol a másik

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#10772) warcat válasza Zoona (#10771) üzenetére


warcat
veterán

Számít az attack speed igen mert gyorsabban beketyeg a tornádó sebzése,de biztos vagyok benne,hogy csak a mainhandra kiszámolt attack speed alapján van ez.Az meg rég rossz,ha az offhanddel ütöttél utoljára és azzal pörögsz.
Nem követtem,hogy mit variáltak patchben esetleg ezt bevallom,de tudtommal továbbra is csak stat stick ww barbárnak az offhand,a sebesség és a nem teljesen gagyi 200as dps csak azért lényeges,ha leállsz furyt tölteni valamilyen okból.Ilyenkor nem mindegy,hogy mekkorát/milyen gyakran csap az offhand LS és loh szempontból,és elvileg ha nem figyelsz oda és az pffhand ütése következne,akkor annak a statjai alapján sebez a whirlwind.
Javítsatok ki,ha átvariálták azóta,de ha így van nyugodtan vagyél lassabb fegyvert, a statok a fontosak.

EA: It's in the crate!

(#10773) Rizzo válasza warcat (#10772) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Itt egy alapos leírás a DT működéséről.

Tornado:

4. When dual-wielding, tornado tick frequency depends on the attacks per second (aps) of the last weapon swung before using Sprint.

WW:

3. WW tick frequency scales with aps the same way tornado tick frequency does, they even have the same breakpoints.

Lényeg, hogy a damage az mindig a MH alapján számítódik, míg az attack speed a legutóbb használt fegyver sebessége alapján.

[ Szerkesztve ]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#10774) mpierre válasza Rizzo (#10773) üzenetére


mpierre
veterán

Még jó, hogy az egyik 1,44, míg a másik 1,43 as-sel rendelkezik. :DDD Nem is olvastam utána ilyen mélységben...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#10775) thomeef válasza Zoona (#10767) üzenetére


thomeef
őstag

Szia, én az offh fegyódat cserélném így elsőre, egy hasonló dps-ű, hasonló statúra. Lehet kapni olcsón akár 300körüli streght-el, az szerintem kb 10k plusz dps-t adna, és ha szerencsés vagy nagyobb dps-t, vagy akár nagyobb chc lehet rajt.

+neckből vegyél valamivel magasabb chc/chd arányút (az 5,5 chc necken nagyon kevés), és mindenképp legyen rajta plusz dmg (avarage dmg 30+++)

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#10776) Gyuri27


Gyuri27
félisten

World First & Last Diablo MP10 Inferno Naked kill Live video csak erős idegzetűeknek!

Amd - Radeon - Ryzen

(#10777) Joci93 válasza Gyuri27 (#10776) üzenetére


Joci93
senior tag

Én ezt élőben néztem... Párszor, azért majdnem meghalt. :C

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#10778) persil válasza Gyuri27 (#10776) üzenetére


persil
nagyúr

Nem erős idegegzetűeknek való, hanem időmilliomosoknak...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10779) Helmoras


Helmoras
őstag

Elkezdtem ujra WD-zni kicsit meguntam a monkot most, a diablo hungarys honlapon levő video alapján 3 millából összeraktam, egész jó :) most megint van kicsit kedvem játszani mondjuk teszem hozzá egy monkal partyzom... soloban nem tudom hogy menne :S

(#10780) userxy válasza Gyuri27 (#10776) üzenetére


userxy
őstag

A mami a legjobb arc benne. :DDD

Athene verhetetlen ha ingyen cirkuszt kell csinálni . :DD hatalmas arc.

[ Szerkesztve ]

(#10781) radi8tor válasza Gyuri27 (#10776) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1550-es crossbow-al ment neki. Nem aprózta el. :C

Zan: Forintban lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10782) Zan válasza Kicsimix (#10766) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát...ilyen szinten már persze, hogy költséges...! BTW, ezen a karakteren mit akarsz még fejleszteni? :) Azaz, igen, tdom, hogy lehet még mit rajta...de minek? Mp6 faceroll, akkor meg? Mp10 a cél? Miért nem kezdesz egy új karit, amit ugyan így felhúzol? Nekem ha lenne egy ilyen wizzem, már csak akkor fejleszteném, ha találnék rá jobb cumót, mert it már nem nagyon éri meg azt a 200-300 millát egy jobb cucc, amitől tegyük fel lesz + 10k dps-em..! Vagy ahogy te érzed. Ez csak az én véleményem. Minden esetre grat a karihoz, gondolom nem 2-3 millából hoztad össze :C !

Minél jobb, annál jobb!

(#10783) proci985 válasza radi8tor (#10781) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja:D

egyébként csodálom, hogy nem enragelt diablo, nem kéne neki egy idő után?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10784) ProEvoFan válasza kornel76 (#10745) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A socket+chd fegyver alap.A chd nagyon megnöveli a sebzésedet.Egy kb850 dps socket+80% chd fegyver többet ér, mint egy 1200 dps+socket fegyver.Kb dpsben ugyan ott vagy, viszont a több chd miatt nagyobbat kritelsz.Ha meg van rajta main stat, pláne.
Sok chc, chd.Ez a magas sebzés titka.De ezzel nem mondok újat.

(#10785) Gyuri27 válasza radi8tor (#10781) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mindegy ha az ember naked. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#10786) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis Diablo 2 nosztalgia.
Honnan ismerős a helyzet? :D

edit: Ok. Stornó. Mindjárt javítom

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10787) P00By válasza mikromanus (#10786) üzenetére


P00By
nagyúr

Ezt a videót a felhasználó eltávolította.:/

(#10788) mikromanus válasza mikromanus (#10786) üzenetére


mikromanus
veterán

Na, itt az emlegetett:
Diablo 3 - Act 3 - Big Fat Elite issues :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10789) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok,
Valaki tudna segíteni abban , hogy ha kikapcsolom a v-sync-et és beállítom a max fps számokat, vagy nem állítok be és hagyom, akkor teljesen szakad a kép 100+ fps mellett. Semelyik játéknál nincs ilyen problémám, hogy teljesen beszakad a kép ha kikapcsolom. WW barbárral játszok, és így 60plvl után, csak úgy random 2-3 napja folyamatosan szakad a játék, ezalatt zéró runt tudtam végigvinni mert folyton kivág praktikusan mindig 5 valorral. Olvastam blizz fórumon , hogy jó 2-3 hónapja megvan ez a bug... elég vicces , hogy csak most jött elő.. és néhány embernek az segített ha kikapcsolja a v-sync-t.

(#10790) proci985 válasza mikromanus (#10788) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mephistora és andarielre gondolsz akiket megfelelő helyre csalva halálra lehetett meteorozni a távolból, vagy?;)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10791) mikromanus válasza proci985 (#10790) üzenetére


mikromanus
veterán

Neem. Ott a súgó a leírásban. Apró kis figyelmesség Act 2-n miután teljesítetted a küldetést, de nem beszéltél időben mindenkivel akivel kellett. Vagy valami ilyesmi volt az előidéző ok :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10792) Nordic válasza mikromanus (#10788) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem értem miért nem rongyoltál be közéjük... :U Annyira nem vagy OP... :(((

;] :DDD

Más:Valakinek van kedve überezni? Kéne már nekem is egy gyűrű, és van pár kulcsom(6db). Az se baj, ha azoknak is van, aki jönnének.

[ Szerkesztve ]

(#10793) mar_tin válasza Rison77 (#10789) üzenetére


mar_tin
tag

Radeon kártyákon nem is igazán lesz jó soha vsync nélkül, már ha olyanod van. Ha igen akkor esetleg próbáld meg azt, hogy a CCC -ben álitsd a Vsync -et Mindig ki, vagy Ki, ha csak az alkalmazás másképpen nem határozza meg lehetőségre. A játékban max fps -t meg ne állítsd se kisebbre se nagyobbra mint amit a monitorod tud, különben akadni fog. nVidia esetén talán majd valaki más.

[ Szerkesztve ]

(#10794) radi8tor válasza mikromanus (#10788) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Alcarnus-ba vezető hídon is nem egyszer össze torlódnak a mobok.

⭐ Stella

(#10795) mikromanus válasza Nordic (#10792) üzenetére


mikromanus
veterán

Talán azért, mert nem WW builden voltam és így nem tudok átsuhanni a husin? Vagy azért, mert épp 17k life volt rajtam, ami elektromos-moltenes-fejjelcintányérazós-böszmenagy elitek ellen nem annyira strapabíró? Nem tudom. Mindig csak a kifogások... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10796) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Lenne egy teljesen noob kérdésem. A chat másoknál is úgy működik, hogy a fel és le nyilakkal az eddigi beszélgetés elejére vagy végére ugrik? Nálam van valami hiba vagy mindenkinél ilyen? Nem tudom visszanézni, ha többen is írtak, mert csak a szöveg elejére tudok visszaugrani.

D1Rect: Köszi, akkor nem csak nálam ilyen. Mondjuk ez legyen a legnagyobb bajom a játékkal :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#10797) D1Rect válasza Bazzzs (#10796) üzenetére


D1Rect
félisten

Ilyen. :(
Annyit tudsz tenni, hogy kisebb betűméretre állítod akkor többet látsz belőle.

(#10798) Bazzzs válasza D1Rect (#10797) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Közben azért rákerestem battle.net fórumon is. Annyit találtam, hogy kikapcsolt V-Sync mellett nem hülyéskedik. Kipróbáltam, úgy tényleg jó, a következő patchben elvileg javítják.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#10799) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Valaki segítene megölni a Keywardeneket, és megszerezni a hellfire-t? (természetesen MP10) így nézek ki

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#10800) nepszter1


nepszter1
addikt

[link] Jelenleg így nézek ki milyen build ajánlott hozzá? Nem igazán sikerül megtalálnom a megfelelőt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.