Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) D1Rect válasza F-ECT$ (#9200) üzenetére


D1Rect
félisten

Necces. :)
De elleszek vele amíg kiesik a trifecta(as, chc, chd).

Rögtön dobott 12K DPS-t, így meg is ugrottam a 60-ra kitűzött unbuff 120K-t.
Lett 130K. :D

[ Szerkesztve ]

(#9202) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Vannak még feltörekvő Pajzsos Barbik?

Ingyen vihető!

Mivel a cucc értéke talán 2-300K, így olyan emberkének adnám akit nem nagyon vet fel a della..
A milkósok vegyenek maguknak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9203) Pekkk válasza D1Rect (#9195) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Te kezded kimeríteni a szerencse fogalmát. Új szót kell kitalálni. :)

(#9204) ProEvoFan válasza D1Rect (#9195) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
Ne viccelj már.Ez bitang jó ring. :C

(#9205) sto1911 válasza Sirandrish (#9202) üzenetére


sto1911
veterán

En elkernem, ha meg megvan!

(#9206) Sirandrish válasza sto1911 (#9205) üzenetére


Sirandrish
legenda

öhm..
privibe is jelentkeztek érte..
megnézem melyikőtök kérte hamarabb

tudom hogy privit nem szabad megosztani de úgy érzem ezzel nem ártok senkinek..

Ennek fényében Boc1ka kapja

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9207) Tyler Durden válasza Sirandrish (#9202) üzenetére

Komolyan kicsit vicces, hogy a pajzsok nem érnek szinte semmit. Tankos időszakomból való pajzsomat próbálom eladni, max block és 9% crit és nem nagyon akarják elvinni.. /be is fogom próbálni rmah-t, mostanában az mintha jobban pörögne/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9208) Sárpac válasza D1Rect (#9195) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A közös vadászat eredménye :C , minimum helyett kellett volna egy 35%-os chd akkor lenne igazán teljes! Szal van még mire gyúrni! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#9209) sto1911 válasza Sirandrish (#9206) üzenetére


sto1911
veterán

Semmi gond, igy korrekt! :R

Egyebkent rohej, hogy ilyeneket ennyire olcson is meg lehet kapni, emlekszem az elso idokben meg csodajara jartak az emberek, vagyonokat emlegettek, ha stormshieldet talalt valaki :DD

(#9210) kornel76 válasza sto1911 (#9209) üzenetére


kornel76
aktív tag

Egy tök gáz stormshildet sikerült eladnom 5 milláért csak azért mert volt rajta 6% chc, 170 környéke str. volt rajta meg talán 30% block. Amin van 225 str meg a stashben pihen mert nem tudom eladni, a franc sem érti.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#9211) Thrawn


Thrawn
félisten

Van egy Inna övem, ami ad 8% Holy dmg-t, kapom a plusz sebzést ahogy kell. Emellé stackelhetek pl. Lightning dmg-t? Ha jól láttam a Tal-Rasha amuletten az van.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9212) Tyler Durden válasza kornel76 (#9210) üzenetére

A 30% block már nem rossz, valamint a chc drágítja meg a pajzsokat is leginkább. Ha 30% block van rajta, de a chc helyett más a random, akkor olyasmi áron tudod ellőni, mint amit Andris is írt..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9213) F-ECT$ válasza kornel76 (#9210) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem 3 oka van, hogy az str-es pajzsok nem kelendőek (lehet, hogy a dexesek sem azok, de azokat nem szoktam nézni):
-a folyamatos nerfeknek hála a barbárnak nincs szüksége rá a túléléshez (ha elvennék a 30% dmg csökkentést tőle, akkor hirtelen ismét lenne rá kereslet)
-egyszerűbb/olcsóbb egy pörgős barbárt összerakni, és sok a Skornos is
-ha nincs ultra brutál geared + 1h-d mellé (=Andrish), akkor kicsi lesz a dps-ed. (Ezért lett fontos a chc a pajzson, mert azzal nem buksz olyan sok dmg-t.)

Dive ever, work never.

(#9214) persil válasza Thrawn (#9211) üzenetére


persil
nagyúr

Lehet persze, triumvirate-en is 3 féle sebzés van.

Egyébként szerintem ezek bugosan működnek.(inna's favor, triumvirate stb)
Nem szabadna konkrétan megadni azt a pár % sebzést, mert az van ráírva, hogy "adds x% to holy/fire/stb damage" szóval az adott sebzéstípust kéne erősítenie, amikor olyat használsz, nem pedig egyszerűen hozzáadni a sebzésedhez X%-ot.

Bőven elképzelhetőnek tartom, hogy vagy átírják a tooltipeket, hogy ne legyen sánta, hogy megváltoztatják és nem fogja megadni az extra sebzést.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9215) F-ECT$ válasza Thrawn (#9211) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem stackelhetsz. A triumvirate-en pl 3x5-6% elemi sebzés van, ennek hatására nagyobbat dob a dps-en egy 230-as average dmg-jű Triumvirate, mint egy 300-as average dmg-jű Oculus, pedig ez utóbbin több a chc és az int is. (Persze csak akkor ha a fegyvered tisztán fizikai.)

Dive ever, work never.

(#9216) sto1911 válasza kornel76 (#9210) üzenetére


sto1911
veterán

En az Andariels sisakkal vagyok igy, van 4 db 5-6%-os tuzsebzessel, nem akarnak elmenni az istennek sem :(

(#9217) Thrawn válasza persil (#9214) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem bugosak ezek, csak nem egyértelmű a megfogalmazásuk. Megszívatott anno engem is, direkt Holy dmg-s íjat vettem, persze hiába. Szerencsére olcsón megúsztam.

F-ECT$: Csak fizikai sebzést ad.

szerk: Kalkulátor szerint adna +10k dpst. Hm... ;]

Véééééégre megoldották a Hellfire Ring-et diabloprogressen! :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9218) mikromanus válasza F-ECT$ (#9213) üzenetére


mikromanus
veterán

Korábban chc-vel kisérleteztem pajzson. Az is egész jó és viszonylag olcsó alternatíva. Kevesebb damot buksz (ha buksz) és könnyebben fenntartható a furi utánpótlás a critekből. Van 1-2 darab 15-16 chc-s darabom egész jó blokkal és resisttel. Szerintem nem fogják elvinni (a max skilles chc 18 lehet. ww-re és seismicre van speckósom. Nagyon tuti amúgy. 10+6% chc.. hehe :DDD ). Pedig nincs hozzá fogható sehol jelenleg...

(#9217) Thrawn
"Véééééégre megoldották a Hellfire Ring-et diabloprogressen! "
1-2 napja megvan már. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9219) Sirandrish válasza sto1911 (#9209) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben lett egy ilyen:

Gyengébb mint az előző de ha érdekel... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9220) Sárpac válasza sto1911 (#9216) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Tűz sebzéssel? Én még nem láttam, csak olyat amivel több tűz sebzést kapsz!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#9221) sto1911 válasza Sárpac (#9220) üzenetére


sto1911
veterán

Igen-igen, ugy ertettem en is.

@Sirandrish: megnezem majd jobb van-e, aztan visszajelzek amint tudok. Ha kozben akad olyan, akinek tutira kell, akkor nyugodtan add oda, nekem nem eletbevago. :R

(#9222) mikromanus válasza Sirandrish (#9219) üzenetére


mikromanus
veterán

Egyre jobbak esnek. Már ha a lomkészlet bővítéséhez keresel extrém alsó kategóriásat. Bár ahhoz meg sok a blokk ;]
Megnézem a sajátomat. Hátha én vezetek még vele a saját dropos crap listán. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9223) Sirandrish válasza Sárpac (#9220) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ő is arra gondolt...nem véletlenül írta hogy 5-6%os..
Ha +fire dmg-t adna akkor gondolom az 5-6%os szar lenne és nem csodálkozna azon hogy miért nem megy el :K

Persze lehet rosszul tudja, és én meg túlkombináltam de izébigyó (ala Gorni) :C

mikromanus Az első k*rvajó volt..
Majdnem maxos block, sok str + socket..arról nem a pajzs tehet hogy naponta kihullik belőle 200M darab :N

1.0.3ban egy ilyen pajzs fele ennyi STR-el 15-20M volt...de változnak az idők :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9224) kornel76 válasza Sirandrish (#9219) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ezt én is fel tudom ajánlani, úgysem viszik el.

Közben szarrá égettem a pofámat a qrva cigivel :W

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#9225) Sirandrish válasza kornel76 (#9224) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez pöttyet jobb mint az enyém..add oda Sto-nak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9226) kornel76 válasza Sirandrish (#9225) üzenetére


kornel76
aktív tag

Amint felvesz dióban átadom, azért raktam ki ide.

(#9227) sto1911 Battletagem az aláírásom végén és nincs mit.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#9227) sto1911 válasza kornel76 (#9224) üzenetére


sto1911
veterán

Ez viszont tutira jobb, mint a meglevo, akkor inkabb ezt vinnem :)

Andy sisakok.

@(#9226) kornel76: csak este 5-6 korul tudlak, addig nem vagyok dio-kozelben. :R Koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

(#9228) mikromanus válasza Sirandrish (#9223) üzenetére


mikromanus
veterán

Ehhehe. Azért a dropom még vezeti a crap toplistát :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9229) kornel76 válasza mikromanus (#9228) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nehogy azt hidd , ezeket (3-4 db) reflexből küldöm zúzásba. Az ilye szemetekből van a 157 brimstoneom rmah-ba kirakva , de már azt sem viszik (nem csoda mondjuk 10k-s gold ár mellett).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#9230) persil válasza mikromanus (#9228) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor én most nem linkelem be a béka segge alatti ivory tower-t és 700-as sebzésű wormwood-ot, jó...? :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9231) sto1911 válasza kornel76 (#9229) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem is esett egy brimstone-nak valo, 8k felett picivel adtam el a kavicsot - regen talan 250k is volt az ara, pislogtam is rendesen...

(#9232) Tyler Durden

2 itemet én is feltudnék ajánlani ha kell vkinek. Egyik se nagy szám de kezdőnek/kis költségvetéssel rendelkezőknek jól jöhet..

csizma
shield

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9233) mikromanus válasza persil (#9230) üzenetére


mikromanus
veterán

A különbség azok közt és a storm közt az, hogy a storm lehet jó is. Ez amolyan kategórián belüli verseny. Mondjuk AH-ban tuti van sok szarabb, de dropként kifogni egy ilyet, az kész (anti)mázli. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9234) D1Rect válasza Pekkk (#9203) üzenetére


D1Rect
félisten

Az új szó legyen: kitartás. Az első ~10 ring GF meg MF lett. :)

(#9204) ProEvoFan: Bizony.

(#9235) Sárpac válasza sto1911 (#9227) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A fejemen is van egy, igaz az szinte minden statból maxos+MF tűz meg 10% ami még tűrhető!
Amúgy kezd egyre jobban tetszeni a barbi ez most full unbuffos alap! :)
[link]
Gatya vitásra, cinder 640 armoros két socket 160str-esre lesz cserélve ma este! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#9236) persil válasza Sárpac (#9235) üzenetére


persil
nagyúr

Ezek szerint én bazi jól jártam az 5%-os andariel sisakkal, mert szintén max roll közeli, a gagyiságok helyett 8% life van rajta és 300k-ért vettem buyout-tal... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9237) Sárpac válasza persil (#9236) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez kerek 100K volt és direkt ilyet kerestem! :DD

Amúgy MF nem is olyan gagyiság tegnap bőven 500 feletti MF mellett Mp7-en nem győztem haza portolni annyi sárgát dobott, míg a többiek csak lestek, hogy hol vagyok már! Lett is pár 3-5Milla 1-2db 10Milla körüli item! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#9238) radi8tor válasza Sárpac (#9237) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, mert barbárra nem ez a legjobb, ezért nincs túlárazva.

⭐ Stella

(#9239) persil válasza Sárpac (#9237) üzenetére


persil
nagyúr

HP-val és 5%-kal azért elég kevés van ilyen áron... :D

Amúgy mempoval nem jobban járnál? Sokkal több barbin láttam olyat.

"Amúgy MF nem is olyan gagyiság"
Persze, hogy nem, de nem az andariel 18%-a miatt kaptad a sok cuccost, hanem a másik 480% miatt :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9240) Sárpac válasza persil (#9239) üzenetére


Sárpac
nagyúr

MF-et csak 60% allres-re cserélném le max! De jobban járnék ha lenne zseton rá, de az lesz gatya páncél csere után a következő!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#9241) Bird


Bird
addikt

Help!

Az Immortal Tribal övön lévő frenzy bónusz mennyivel növeli a dpst? Tegyük fel , hogy a dps-em 105k, az övön lévő frenzy bónusz pedig 14%.

thx :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9242) radi8tor válasza Bird (#9241) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Frenzy-re tesz még rá 14%-ot. Nézd meg frenzy / maniac-al mennyit kapsz és arra adj még 14%-ot.

⭐ Stella

(#9243) userxy válasza Bird (#9241) üzenetére


userxy
őstag

Ezt egyszer már kérdeztem én is, Mikormanus akkor azt mondta nem éri meg vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#9244) Helmoras


Helmoras
őstag

A health globe bonusz mint affix, mindig is hatott a potira csak én nem vettem észre mert sose figyeltem rá, és csak most tünik fel mert 12k bónuszom van rá, vagy valamelyik patchben jött be? :P

(#9245) radi8tor válasza Helmoras (#9244) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyik ismerősnek 70k HP bónusza van :)
Igaz van hozzá 130k élete.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#9246) persil válasza Helmoras (#9244) üzenetére


persil
nagyúr

Patch-el jött be.

radi8tor1
Ez biztos? Én nem vettem észre régen, hogy többet gyógyítana, most viszont igen.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9247) D1Rect válasza Helmoras (#9244) üzenetére


D1Rect
félisten

1.05-től van.
Tegnap én is begyűjtöttem 10K-t, nagyon hasznos. :K

(#9248) Helmoras


Helmoras
őstag

Áh oksa, akkor ez relative uj dolog, elég jó amugy igen :)

(#9249) mikromanus válasza userxy (#9243) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. Én azt mondtam, hogy max párszáz DPS-t adott régebben amikor teszteltem. A következtetést te szűrted le. Vagy mondtam azt is, hogy nem éri meg? Hm. Lehet. De akkor árakat is mondtál. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9250) Thrawn


Thrawn
félisten

Az alábbi cuccok ingyen elvihetők!

Azok jelentkezését várom, akik használni is tudják ezeket az itemeket, nem elsősorban a nyerészkedés a céljuk. Bár, túl sokat azt hiszem egyikkel sem lehetne kaszálni. Amelyik nem kell senkinek abból brimstone lesz. Az ajánlat holnap délig van érvényben.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.