Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) userxy válasza warcat (#9800) üzenetére


userxy
őstag

Azért túlzásokba nem kell esni. Aki Ice Climbers-t vesz azért veszi mert őssze lehet pl rakni rajta 300+ main statot.

Így azok az igazán drágák.
Általában nem a MS %-ot keresik rajta főleg, hogyha általában van mellé Lacuni vagy inna cucc is.

(#9802) warcat válasza userxy (#9801) üzenetére


warcat
veterán

Nem értünk egyet,főleg nem a strengthes változat kapcsán.Tény,hogy még egy kis vit jó lett volna.

Szerk.: amúgy vicces, most esett nekem is egy climber cipő,jó szar de az ivory towerek után egy kis színfolt.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#9803) thesound válasza userxy (#9801) üzenetére


thesound
őstag

valamint az egyetlen csizma a játékban 8 affix-szel a hat helyett

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#9804) DonMedve válasza Madn!ght (#9790) üzenetére


DonMedve
addikt

Act3-ba kaptam a az areat crater 2-be.Buffal 320% az MF-em. :)

#9800;9802 warcat: Eddigi legdrágább eladásom 13milla volt,olyat amit magamra tudtam rakni nem esett 1db sem május óta.Már ideje volt. :B
Valóban kis +vit jó lett volna,de az előző cipőmbe nem volt semmilyen élet,a +79 allresről ne is beszéljünk.

#9806 mczuzlak: Cimborámnak mutattam,aki rendszeresen RMAH-zik,havi fizetését megkeresi,azt mondta 100+€. :Y

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9805) mikromanus válasza warcat (#9800) üzenetére


mikromanus
veterán

Saccra ez kb egy kisebb afrikai ország egész éves költségvetésénél is többet ér. Hacsak nem hígult fel nagyon a kínálat, akkor simán lehet ez akár 250ójrós cucc is. Vagy azokon a 250 körüli str mellé vita is kell hogy legyen? Mindenesetre pöpec. :C :DDD

Edit. nekem is esett egy hasonló, csak jóval kevesebb str van rajta és nincs MS. Az olyan átlagos cucc. DonMedve dropja überbrutál verzió :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9806) John D'oh


John D'oh
aktív tag

megvan a gyűrű :C

[ Szerkesztve ]

(#9807) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Mennyit ér szerintetek ? :)

Sorry a dupláért már nem engedett szerkeszteni

[ Szerkesztve ]

(#9808) warcat


warcat
veterán

Na van AH,ránéztem a cipőre,hát estek az árak de mindenképpen 200m+ os tételnek néz ki. Igazából a vitért kár ugyan,de a pickup radius miatt így is szimpatikus.vállason lehet helyette mondjuk % life.Grat hozzá,ha ennyire nem volt bevétel eddig,szerintem add el,bár nem tudom milyen a felszerelésed,de belefér jó eséllyel pár upgrade.
Kezdtem mérges lenni mert van bideltetett cuccom,de így még maradt 45 perc az aukcióból.Bár az EULA megvédi őket ilyesmitől,de akkor is pofátlanság az ilyen AH kimaradás leállított óra nélkül.Mivel bármikor átválthatod az aranyat euróra,konkrét kára van az embereknek belőle...

EA: It's in the crate!

(#9809) Bird válasza John D'oh (#9807) üzenetére


Bird
addikt

hasonlót adtam el soccel együtt 120m-ért..ez olyan 70-80m....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9810) modern válasza warcat (#9808) üzenetére


modern
aktív tag

Nálam nincs AH :(((

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#9811) John D'oh válasza Bird (#9809) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Volt benne ilyen magas average damage, 170 dex és 30+ chd ? 70-80nál szerintem többet ér.

Ez a 2 milliárdért árult (ami persze túlárazott) trifecta darab 3k sebzéssel ad csak többet : )

Ennyit számít a magas + average damage :))

[ Szerkesztve ]

(#9812) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Másnál sem lehet monster power levelt váltani? :F

(#9813) Huma: igaz! :R

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#9813) Huma válasza Madn!ght (#9812) üzenetére


Huma
addikt

Pipáld ki a menüben. Valszeg visszaváltott.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9814) John D'oh válasza John D'oh (#9811) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Mármint ez :

(IMG:http://imageshack.us/photo/my-images/266/screenshot731.jpg/)[L:http://img266.imageshack.us/img266/1015/screenshot731.jpg][link][/L](/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#9815) Robert1987


Robert1987
tag

Végre sikerült eljutnom az überekhez (köszönöm neked Sárpac és a két barátodnak). Hát, mp6-on nyomtuk, 2X3 menetből 5 alkatrész esett, így pont nem tudtam két gyűrűt csinálni, de az az egy is nagyon gyenge lett amit lecraftoltam ;], na nem baj, majd húzni jó lesz a kezdő karikat...

robert1987#2387

(#9816) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ezt a bracert Thrawn kollégától kaptam 1-2 napja, de azóta hozzájutottam egy poison reses verzióhoz is, így ezt tovább is adnám. Mivel ingyen kaptam, így természetesen úgy is adom, egyedüli kérés, hogy olyasvalaki vigye, aki használja is.

[ Szerkesztve ]

(#9817) thomeef


thomeef
őstag

Van ah, csak kell hozzá egy logout-login. Nekem kapóra jött a hibaelhárítás, így el tudtam vinni egy több 10m-ós csukát 7m-ért :C , rátoltam a bidet, rá 2 percre nem volt ah ;]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9818) Szatesz.


Szatesz.
aktív tag

Milyen címre tudok írni a blizzardnak panaszlevelet?

(#9819) radi8tor válasza Szatesz. (#9818) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ticketet kell nyitni és abban panaszkodni szerintem.

Support

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#9820) Robert1987


Robert1987
tag

Pillanatnyilag a Retrieving Hero List-nél kiakad a játék... :(((

robert1987#2387

(#9821) Gyíkac válasza Robert1987 (#9820) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

detto :$

(#9822) Joci93 válasza Robert1987 (#9820) üzenetére


Joci93
senior tag

Szintén.... egyre jobb... :W :W

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9823) DonMedve válasza warcat (#9808) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is előbb felnéztem.Megadtam 250str-t,70allres,+ms-t,nálam 1milliárd alatt nem talált,vagy rosszul csináltam valamit?

Jó persze,szerintem ezek nagyon elszállt árak,de még gondolkodom mi legyen a sorsa.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9824) Szancsó válasza Robert1987 (#9820) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Szintén. Azt hiszem megragadom az alkalmat és irány aludni: legalább korán kelhetek. Hátha reggel megcsípek AH -ban pár duplikált radiant star emerald - ot 300 alatt :)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#9825) Gyíkac válasza Joci93 (#9822) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

Be fog még ez ma lépni, vagy hagyjam a fenébe?

(#9826) Joci93 válasza Gyíkac (#9825) üzenetére


Joci93
senior tag

Hát ezt szerintem még a Blizzard-nál sem tudják. :D Lehet, hogy én inkább az alvást választom. :U

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#9827) Gyíkac válasza Joci93 (#9826) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

:C :R úgy néz ki én is..:)

(#9828) Sirandrish válasza DonMedve (#9823) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ott egy 300M-es is..arra BID-eltek már?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9829) warcat válasza DonMedve (#9823) üzenetére


warcat
veterán

Ne 250el keress ,azért ildomos levinni 240-re.Az így megjelenő 290es mellett volt benn egy 270-80 környékén,azt lehet megvették vagy cancelezték és nincs visszarakva még

EA: It's in the crate!

(#9830) DonMedve válasza Sirandrish (#9828) üzenetére


DonMedve
addikt

Még nem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9831) mpierre


mpierre
veterán

Azonta a gém, hogy: The game was terminated (vagy ilyesmit) Értem én, nem kell rögtön felkapni a vizet... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#9832) Szancsó válasza Gyíkac (#9825) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Nekem belépett: magára hagytam kicsit a háttérben és 5 perc után már a karakterem várt...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#9833) D1Rect válasza DonMedve (#9830) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem rakd ki 250€-ra, hátha rábukik valaki.
Ha gold kell, akkor balacera küldöd ~600 milla lenne.

(#9834) thomeef válasza DonMedve (#9830) üzenetére


thomeef
őstag

Ez egy baromság hogy annyit ér egy cucc, amennyit max bidelnek rá, el ne hidd, nehogy eladd 300m-ért mert megőrülök:D

Én 1milliárd bid-re kidobnám a helyedben. van sok elvetemült, mint pl kongor aki simán kiad ilyenért ennyit, még többet is, tegnap pl 2milliárdért vett necket. Ez egy tipikusan olyan cucc ami többet ér 250euronál.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9835) modern


modern
aktív tag

Szerintetek mennyit érhet?

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#9836) sith7 válasza thomeef (#9834) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K

(#9837) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

egész nap nem megy a game. van már akinek működik?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9838) Bazzzs válasza R3ĐßuŁŁ (#9837) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én bent vagyok, de két haver már vagy fél órája nem tud belépni, elakadnak az authenticator képernyő után. Belülről viszont én úgy látom, hogy online állapotban vannak és a menüben tartózkodnak. Ebből úgy tűnik, hogy azért nem lehet belépni, mert valahogy beragadnak a karakterek :F

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#9839) HZoli87 válasza R3ĐßuŁŁ (#9837) üzenetére


HZoli87
veterán

Az előbb játszottam 2 órát, minden tökéletes volt. De elkövettem egy nagy hibát, kiléptem a játékból és most már nem tudok belépni (Retrieving Hero List ...). :)

(#9840) DonMedve válasza thomeef (#9834) üzenetére


DonMedve
addikt

:DDD Köszönöm a jótanácsot,én is hasonló kép vélekedek.De most nem rakom be aj-ba mert elég labilisnek tűnik,nehogy elvesszen mert akkor én őrülök meg. :B :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9841) R3ĐßuŁŁ válasza Bazzzs (#9838) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

jaja, nekem is eddig jut el. remélem egy jó régi biztonsági mentést kell visszaállítani, hogy elvesszen pár napi akció. mondjuk a 2 óra AH-val jó áron vett witching hour eltűnne, annak örülnék a legjobban :D

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9842) mikromanus válasza DonMedve (#9840) üzenetére


mikromanus
veterán

RMAH-ban egy hasonló volt 199 euróért bidre. Licit még nem volt rá. Mondjuk fél napig nem is ment az AH-RMAH, így ez lehet nem mérvadó.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9843) DonMedve válasza mikromanus (#9842) üzenetére


DonMedve
addikt

Tudom,láttam. :) :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9844) Thrawn válasza Robert1987 (#9815) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak lestem mikor sorba hullottak ki neked a nyersanyagok a gyűrűhöz :) (Lehet ez volt a beetetés a Blizzard részéről... ;] )

szerk: Ahogy elnéztem nem csak az AH, de az emberek is megkergültek. Találtam pár jó ajánlatot és most alszok rájuk egyet, hátha aranyat lelek reggel :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9845) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Hihetetlen, hogy megint nem megy a játék :((
Jól van, negyedszerre csak beengedett.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#9846) Sirandrish válasza thomeef (#9834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azt mondtam..
De ésszerűnek tűnhet hogy nem ér meg 1Mrd goldot ha a 300M-esre nem érkezik bid...szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9847) D1Rect válasza thomeef (#9834) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem a 250€-hoz is mák kéne.
Amikor valaki ránéz és átvált a gold AH-ra azt lássa, hogy a többi 1 milliárd.

(#9848) no01ricsi


no01ricsi
tag

Meglett az első eurós eladásom, de nem tudom sírjak vagy nevessek!
Mikor máskor történt volna ez, hát persze a szerver leállása előtt :(((
Vagy esetleg ez csapta volna le a biztosítékot a szervereknél? :DD
Item name Echoing Fury
Time of transaction 10 November 2012 10:47 PM GMT
Sale price €95.00
Transaction fee €1.00
Applicable taxes €0.00
Your proceeds €94.00
Persze még feldolgozás alatt...
De kérdem én lehet ebből még valami?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: PRicsi83

(#9849) radi8tor válasza no01ricsi (#9848) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogy érted, hogy lehet-e még valami?
Meg fogod kapni a pénzed gondolom.

⭐ Stella

(#9850) no01ricsi válasza radi8tor (#9849) üzenetére


no01ricsi
tag

Többen írták, hogy az egy napja vásárolt cuccai elveszhetnek...?!
Akkor lehet törlik ezt az aukciót is nem?

PSN ID: PRicsi83

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.