Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) Sirandrish válasza userxy (#10700) üzenetére


Sirandrish
legenda

DH-d OP már?
Megvan a para 100, van időm a DH-ra..de csak akkor lesz OP ha tolod vele :C

ProEvo:
"Ami nekem adna plusz sebzést vagy nem veszítenék sok dmgt az 70 millió környéke."

Ez a pont mindenki életében eljön egyszer...erről senki sem tehet...
Csak az AH árak..azokat meg nehéz megfenyegetni :DDD

Nyah mindegy..megyek én gamelni mert sose esik ki egy OP Immo sapi :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10702) Nordic válasza Sirandrish (#10685) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

" ProEvoFan HA eldobnám a pajzsot..nem tudom erről mikor volt szó
De akkor már vennék egy fos Skornt 20M-ért és dobna rajtam 80K-t.." - történetesen én pont skornról váltottam furyra meg valami offhand socketes kardra és +30k dpst adott...akkor most hogy van?

sajnos hiába van chd meg magas dps a skornon, a fury +as-je bőven túlszárnyalja...

(#10703) D1Rect válasza Sirandrish (#10699) üzenetére


D1Rect
félisten

150 main stattal, 100% chd-vel és 350 körüli lohhal.
Ezt nem tudja jobbra cserélni, mert az 50-100m.

"Ember jelenleg kisebb DPS-üt használsz...most akkor mivan?"
Az, hogy a -30chd és -150 main stat ~12-14K DPS mínusz lenne neki.
Valójában nagyobb a DPS-e a jelenleginek.
/nem csak az számít ami rá van írva szép öles betűvel/

(#10704) ProEvoFan válasza Sirandrish (#10699) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen az van.De nézd meg, hogy 200% chd van rajta. 10% chd ad nekem kb 2100 sebzést. 10 dex ad 512 sebzést.Innen lehet számolni mennyit jelent a chd ill. dex veszteség
Senki nem mondta hogy használhatatlan.Csak ezen a szinten már meg kell fizetni az LSt benne.Ezért nehéz kifogni belőle olcsó(?? 70 millió...) darabot.
Nagyon elmegyünk más irányba.Én már osztottam, szoroztam minden lehetőséget kipróbáltam.Neked is megnéztem mi merre mennyi lenne.Ha kell egy olcsó Furyval kb 58k plusz sebzés, akkor kipróbálod.Ha nem kell, akkor nem...ennyi.

(#10705) userxy
Én is gondolkodok egy DHn.Másodkarinak pont jó lenne.Vannak hozzá cuccaim is.Elvileg kb 100k alapsebzésről indulnék :B

[ Szerkesztve ]

(#10705) userxy válasza Sirandrish (#10701) üzenetére


userxy
őstag

A DH-m olyannyira OP hogy MP3 MP4 laza vele. Feljebb nem megyek mert nincs kedvem költeni rá.

Nettó 120k dps-e van. (Szűk 10 millát költöttem rá.)
Csak archery passív van neki dmg növelés.

(#10706) Sirandrish válasza D1Rect (#10703) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aranyszabály hogy ne halmozzunk mainstatot fegyveren mert nehéz és DRÁGA cserélni :K

Ha nem akartok semmit sem beáldozni az LS-ért akkor ne csodálkozzatok hogy drága..
Én 3K Def-et áldoztam be hogy használhassam a passzívot, és 55 resit+150VIT-et némi DPS-ért az övvel..
Ha én is mindent meg akartam volna tartani akkor ahhoz 500M is kevés lett volna..
Annyim meg nem volt ilyen célokra... :N

ProEvoFan Fenti szösszenet neked is szól... :K

Nordic A fury egy nagyon jó dolog..sosem állítottam hogy nem az..
De amíg elzavarja a mobokat addig nekem nem kell..
És amúgy sem kéne mert szeressem a pajzsomat :B

userxy ÁÁ az nem elég...akkor még nem foglalkozom vele..szólj ha MPL8 megy halál nélkül elit/2seces tempoval :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10707) ProEvoFan válasza Sirandrish (#10706) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én hogy mindent megtartsak, ahhoz kell vennem egy offhand LS fegyvert, ami kb 70 millió.Írtam lentebb, elvileg már úton van ;) De ha nem veszek már az sem gáz.Ezt is lentebb taglaltam.

A fegyveren már van main stat.Máshol a kis pénzemből kihoztam a maximumot.Minden gear más.Ha elveszek innen egy kicsit, totál összedönti az összképet.Vagy fizetek érte, vagy óriásit nerfelek a gearemen.
De az a 70 millió nem drága.Szó sem volt róla hogy drága lenne, vagy hogy a drágaság miatt nem kell.Az a baj hogy nincs megfelelő fegyver számomra.az a baj, hogy alig ad, vagy mínuszba viszi a sebzésemet egy 50+ milliós fegyver..epic lol:) Ez a fájó benne. Vagy ezt eddig rosszul fogalmaztam?

[ Szerkesztve ]

(#10708) Sirandrish válasza ProEvoFan (#10707) üzenetére


Sirandrish
legenda

"hogy mindent megtartsak...kb 70 millió"

Hát ez ilyen dolog...
Ha semmiből sem akarsz bukni akkor zsebbe kell nyúlni keményen :K

"De ha nem veszek már az sem gáz"

Akkor ne is vegyél..költsd azt a dellát a secondary karidra :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10709) Nordic válasza Sirandrish (#10706) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

nem is mondtam, hogy cseréld le, csak leírtam,hogy miért jobb mint egy skorn;)

(#10710) D1Rect válasza Sirandrish (#10706) üzenetére


D1Rect
félisten

Teljesen másképp látjuk a fegyvervásárlást.
Én csak nagyon nagy sebzésű fegyvert vennék 80% alatti chd-vel.
100m-t meg biztos nem költenék semmire, amin nincs egyáltalán chd.

"Én 3K Def-et áldoztam be hogy használhassam a passzívot, és 55 resit+150VIT-et némi DPS-ért az övvel.."
A 3K armort nehéz eldobni, ha cserébe gyógyulsz 10K HP-t másodpercenként.
Ugyanez igaz a WH-ra is: több DPS=több gyógyulás.
/nyilván van egy szint amit a tanknak el kell bírnia amíg visszaszeded a HP-t, de ez drasztikusan csökken a sebzés emelése+LS-re/

Ha neked is annyit kéne költeni +3-4-5K DPS-re, te is hülyén néznél az ilyen "dobjál le 20K sebzést" ötletekre.

(#10711) userxy válasza Sirandrish (#10706) üzenetére


userxy
őstag

Arra vàrhatsz. Olyan mostansàg nem lesz. A nincs kedvem jàtszani fàzisba vagyok. :-)

(#10712) Sirandrish válasza D1Rect (#10710) üzenetére


Sirandrish
legenda

25% armort igen is nehéz eldobni, még ha te nem is érted hogy miért..

Igen..a WH-al nyertem vagy 14K DPSt...csak buktam bele 150VIT-et, buffal 60all resit meg 3% LS-t..ami szépen meg követelte még hogy bukjak 3K Armort is (passziv miatt)..és ez került 30M-be..

"Ha neked is annyit kéne költeni +3-4-5K DPS-re, te is hülyén néznél az ilyen "dobjál le 20K sebzést" ötletekre."

14K-t dobtam el a régi beltemmel...de mivel mostanában MPL2-3on megyünk így jó a WH is..de a régi beltemet is megtartottam...
Amúgy rajtatok kívül mindenki ezt csinálja...vagy 100M-eket költenek itemenként..
Lehet választani :K

Hja és reggel néztem..egy 120M-es amuval (amivel szintén beáldoznék 50all resit) már akár 6K DPS-t is nyerhetek... :Y

userxy De akkor most én micsináljak? :O ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10713) userxy válasza Sirandrish (#10712) üzenetére


userxy
őstag

Adj nekem 100 m goldot és adok tanàcsot, hogy mit csinálj. :DDD

(#10714) Sirandrish válasza userxy (#10713) üzenetére


Sirandrish
legenda

De az nem elég..játszanod kell vele, csak akkor lesz OP :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10715) userxy válasza Sirandrish (#10714) üzenetére


userxy
őstag

Nem szabad minden kasztból OP-t csinàljak. Elmegy a többi ember jàtékkedve. Így még csak az én kedvem ment el.

(#10716) D1Rect válasza Sirandrish (#10712) üzenetére


D1Rect
félisten

"25% armort igen is nehéz eldobni, még ha te nem is érted hogy miért.."
3%LS többet ér mint 25% armor.
Tudod honnan tudom? Te is azt használod, pedig ingyen cserélgetheted.
A WH meg csökkenti valamennyire a tank veszteségeket, nyilván egy jó barbár öv sokkal többet tankol.

30 milla volt? Meg ne nézd mennyi lenne dexxel! ;]

Nekem az 1 milliárdos amu lenne +3K DPS, na kemény vagyok? :))

(#10717) Sirandrish válasza userxy (#10715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért untad meg ennyire?
Kitűzött cél elérve és nincs több?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10718) userxy válasza Sirandrish (#10717) üzenetére


userxy
őstag

Nem tudom.
Szerintem az a baj, hogy nincs újdonsàg. Nincs semmi motivàció. Mit àllítana a fórumba egy kèt ember ha bebizonyítanám az ellenkezőjét. A mostani gear is bőven sok. 10 millàs gearrel is bőven lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#10719) Sirandrish válasza D1Rect (#10716) üzenetére


Sirandrish
legenda

"30 milla volt? Meg ne nézd mennyi lenne dexxel! "

Ez kb olyan mint az Ice Climber..
200+DEX+12move 100M..
Ugyanez STR-el 300...
Vannak ilyen itemek, ennyi..

"Nekem az 1 milliárdos amu lenne +3K DPS, na kemény vagyok?"

Hjaa hát ha én sem akarok veszteni semmit csak mondjuk CHD-t növelni akkor meg jelenleg nem tudok Amut venni...akkor én vagyok a király?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10720) vendingo válasza userxy (#10718) üzenetére


vendingo
veterán

Motivációt szeretnél? RMAH!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10721) userxy válasza vendingo (#10720) üzenetére


userxy
őstag

Engem az nem motivàl. Nem a pénzért jáccok.
Mèg egy dolog van amit nem csinàltam meg a DHval MP10 Dio kill. Csak fegyóval. De ehhez sztem türelmetlen vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#10722) D1Rect válasza Sirandrish (#10719) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha a kardodat cseréled valami axe/mace-re akkor van +10%chc.

"Ez kb olyan mint az Ice Climber..
200+DEX+12move 100M..
Ugyanez STR-el 300...
Vannak ilyen itemek, ennyi.."

Örülök, hogy megértetted miért hülyeség kinézni a gear egyetlen darabját és azt nézegetni, hogy az mennyibe kerül.
Ez azért nagy előrelépés afelé, hogy jobban átlásd melyik karakter mennyiből gearlehető.

Ugye alapból van rajta int/ a str kiváltható might belttel amin van LS/ dex ezért a legdrágább.

(#10720) vendingo: Ha pénzt akarsz csinálni nem játszol, hanem AH-zol.

[ Szerkesztve ]

(#10723) Gorneck válasza userxy (#10718) üzenetére


Gorneck
titán

Majd talán a kieg... :)

Gorneck#1239

(#10724) Sirandrish válasza D1Rect (#10722) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ha a kardodat cseréled valami axe/mace-re akkor van +10%chc."

De bukok 15% DMG-t meg speedet..

"dex ezért a legdrágább."

Amivel van all resi..az meg a monknak....

De erre már nincs energiám :N

Megyek játszok és várom hogy user OP-vá tegye a DH-t :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10725) D1Rect válasza Sirandrish (#10724) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha van rajta 8% AS már megütni az 1.4-et az axe is.
10% chc-nek többet kéne dobnia mint 15% dmg, ezért nem szoktak barbárok mainhandbe swordot használni.

""dex ezért a legdrágább."
Amivel van all resi..az meg a monknak....
De erre már nincs energiám""

vs.

"Ez kb olyan mint az Ice Climber..
200+DEX+12move 100M..
Ugyanez STR-el 300...
Vannak ilyen itemek, ennyi.."

Néha úgy érzem csak szándékosan sz0patsz az értetlenkedéseddel. :U

A DH akkor lesz OP, ha a barbár nerfelésénél megszalad a balta /Blizzéknél ez előfordul/.

[ Szerkesztve ]

(#10726) userxy válasza D1Rect (#10725) üzenetére


userxy
őstag

Hehehmn.... A DH akkor lesz OP amikor én úgydöntök és feltöltök vmi középszerű videot. :DDD

(#10727) kornel76 válasza D1Rect (#10725) üzenetére


kornel76
aktív tag

Hmmm, nekem is sword van mainhandbe, a stashben van egy balta amit kipróbáltam 20-30 dps van köztük számszerűleg, csak a sword-ön van str +110... és máris jobb a sword cirka 5k damage-el Axe+str+soc 1200dps felett meg horror áron van.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10728) D1Rect válasza userxy (#10726) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha meg tudod duplázni a SS idejét és a NT-t visszaállítod eredeti formájába akkor lesz OP a DH.
A barbár sem a te papírbarbi buildedtől lesz OP. ;)

(#10727) kornel76: Kevés CHD. Gondolom 100K alatt sebzel.

(#10729) kornel76 válasza D1Rect (#10728) üzenetére


kornel76
aktív tag

110k...... 278% chd 26,5% chc Igen Unbuffed

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10730) D1Rect válasza kornel76 (#10729) üzenetére


D1Rect
félisten

Ugye ez unbuff?

A 278 így néz ki:
50 alap
90-100 kő
50 skill
+78 amu+ring+fegyver?

Jaja kevés lesz ez, gyakorlatilag egy 80% chd socketes fegyver + ami alapból van.

[ Szerkesztve ]

(#10731) kornel76 válasza D1Rect (#10730) üzenetére


kornel76
aktív tag

Immo kesztyű + hellfire ring ad 78-at de +100 a fegyver + a skill +az alap. Am mihez kevés ez? MP5-6 simán haladós. MP7 akadozik. Felette nem próbáltam mert nem vagyok mazopista.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10732) D1Rect válasza kornel76 (#10731) üzenetére


D1Rect
félisten

Chd kevés. Fegyeren nincs is? Csak socket?
Az sztem pazarlás. Az ilyen 50% körüliek nem vészesek már, nem kell 1200+ dps.
Axe vagy as mace, minimális chc mindenhol, sok Chd. Ha elég nagyot critelsz a trash 1 hit.
A haladós mindenkinek mást jelent. ;)

(#10733) Gyuri27 válasza userxy (#10718) üzenetére


Gyuri27
félisten

Motiváció? Ha nem agyatlanul farmol az ember vagy mint egy robot akkor van. Meg ugye akkor is van ha nem találsz semmit. Én is mindig úgy ülök le, hogy most esek majd egy jó 100 millás cucc. Aztán jól nem esik. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#10734) kornel76 válasza D1Rect (#10732) üzenetére


kornel76
aktív tag

Haladós halál nélkül 50p egy run. A trash egyhit igen az exta health és resis ellenfelek meg lassabbak , am nem értem, keress nekem pls 1100 felett +chd-s +as +socketes Axe-ot vagy Mace-et ah-ban normális áron (jelzem nem 15m fölött a nekem a normális, főleg h a mostanit találtam :P ).

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10735) Kobe


Kobe
veterán

no, kis összeesküvés elmélet megint on. Szerdán ugye volt megint valami leállás és tervezett karbantartás, na azóta, napi 3-4 óra játék mellett sem láttam legendaryt, pedig relatíve sokat toltam, többet mint amit amúgy szoktam. Előtte akármit csináltam átlagosan 3 körre jutott legalább 1 legend....és nem, még mindig hiszem hogy a loot minden, csak nem random :)

(#10736) kornel76 válasza Kobe (#10735) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nekem a héten kiesett A zunimasa set majdnem teljesen talán a gyűrű nem. Illetve Natalya vért "sipka" és csimma is. Jah de én vagyok a másik véglet.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10737) mar_tin válasza Kobe (#10735) üzenetére


mar_tin
tag

Csak szerencse kérdése. :) Tegnap tegnapelőtt egy legend sem volt. Ma eddig ötnél járok, igaz abból három brimstone, egy vendor, egyet meg talán el lehet adni 400-500k -ért. Átlagosan úgy napi két három legend esik. Amibe az is belefér, hogy két napig semmi. :)

(#10738) SLYM válasza Gorneck (#10723) üzenetére


SLYM
veterán

van valami infó arról, hogy mikor jön?

az OP, nem OP vitához annyit, hogy felesleges egy olyan embert győzködni, akit nem lehet meggyőzni, mindenki tudja, hogy OP a barbár Sirandrish-on kívül, de most ettől függetlenül, full komolyan, ez mégis ki a faszt érdekel? még 1 hónapja lehet, hogy izgalmas volt a téma, de hogy minden nap 2 órát beszéljetek erről ez egy kicsit azért durva. bár Andrist se értem, hogy a picsába lehet századjára is ugyanazt a poént elsütnie, ezzel kb kiprovokálja a vitát :(

[ Szerkesztve ]

(#10739) vendingo


vendingo
veterán

Számomra a legendeknél mindig is a minőség, és nem a mennyiség volt a lényeg. Hiába voltak olyan napjaim, amikor esett 15-25 legend, hiába esett 1 óra alatt 9... Mind landolt a kovácsnál... Jobban örültem volna 1-nek, de legyen használható/eladható.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10740) D1Rect válasza kornel76 (#10734) üzenetére


D1Rect
félisten

Rögtön találjak neked egyet ingyen nem? :D

Itt van gyorsan szerkeszthető dmg calculator:[link]
Ez több dolgot mutat, de lassabban tudod "próbálgatni" a cuccokat: [link]

A haladós nekem ~1 hit trash 10-15 sec elite. A nagyon haladós amikor az elit is 3-4 sec.

(#10741) kornel76 válasza D1Rect (#10740) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nem azt mondtam h vedd meg, csak mutass egyet ah-ban. Am milyen mpl szinten is játszol?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10742) mikromanus válasza Sirandrish (#10699) üzenetére


mikromanus
veterán

NO. Elkezdtem visszaolvasni és idáig jutottam: Lehet 900 alatti, de jobb is össz DPS-ben (mármint kiírtban gyengének tűnhet, de nem az valójában):
889 DPS kard, 100%chd+socket, 173 main stat. Szóval annyira nem gyenge-gyakori-de-legalabb-olcsó típus :D
Azért ez lett, mert ez adta a legtöbbet (számomra a sokszázmillás darabok nem versenyképesek).
Már scak 45 hozzászólást kell étnéznem és naprakész leszek. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10743) D1Rect válasza kornel76 (#10741) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha jó áron akarsz fegyvert venni, akkor gyakran csekkolod az AH-t főleg este 7-8 és 10 körül.
Megadod a keresési feltételeket és időrendben nézed a listát.
Elég gyakran elírják egy nullával, na akkor van pár másodperced. ;)

XP-t négyesen, kulcsot hetesen.
(XP-re sun keeperrel megyek)

(#10738) SLYM: A kiegről annyit tudni, hogy a részvényeseknek mondták "már készül".
Az OP barbiról annyit érdemes, hogy sztem már nem éri meg "váltani rá".
(persze "szerintem" már 1.04-ben nerfelik :D )

[ Szerkesztve ]

(#10744) mikromanus


mikromanus
veterán

Akkor énis-énis-énis. Összeesküvéselmélet on:
Valami bug van a rendszerben. Csapatban mindig van egy ember aki a legend dropokat kapja. Ő a szokásos "droplopó", csak most bele is van égetve a rendszerbe és nincs is semmi "zsákos magic" benne. Az egyik társam ahányszor csak belépett 5 percenként linkelte a legend, vagy set dropjait. Az ötödik után kezdtem nagyon nem kedvelni. De még überelte párszor a piszok. Kész, vége. Ellopta az összes dropomat :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10745) kornel76 válasza D1Rect (#10743) üzenetére


kornel76
aktív tag

Tehát nem tudsz mutatni? Mert csak mellébeszélsz. 2 hete nézegetem az AH-t reggel délben este , ha éjszakás vagyok akkor éjjel hajnalban, de nem találtam, persze ettől még lehet ,h van csak ultra ritka ,de mivel a családdal is kell lenni, melózni is , farmolni is kell , meg néha aludni sem árt azokról valszeg lemaradok.

(#10747) D1Rect Nincs irreális elvárásom, csak rá akartam világítani, hogy miért nem vált mindenki az általad hirdetett Axe/Mace +10% chc fegyverre. Azért mert nem éri meg +20m goldnál többet kiadni rá, nem ad annyival több sebzést.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#10746) RockHaRD válasza mikromanus (#10744) üzenetére


RockHaRD
addikt

na ezért fogok 4 monkkal multiboxolni :DDD

ha az egyik lopja a dropot a másiktól, az nekem ugyanúgy jó ;]

(#10747) D1Rect válasza kornel76 (#10745) üzenetére


D1Rect
félisten

Irreális elvárásod van az árral kapcsolatban, de elmondtam hogyan lehet egy kis szerencsével mégis hozzájutni annyiért.
Többet nem tudok tenni, maxos trifecta gyűrűket se tudok 50K-ért.

(#10748) mikromanus


mikromanus
veterán

Tesztelgettem pár napja a cc effekteket. Ma összejött egy über party amiben alaposabban körbejárhattuk a témát. Ha beszervezünk egy wizardot, vagy mége gy barbit, akkor szerintem az ellen ki se kúszik a cc hatások alól. Eleinte minden kör "faceroll" lett, aztán a 3. vagy 4. hármas körben kezdtünk fáradni. Legalábbis én. :D
Itt egy videó ahol még kb eltaláltam az ellent:

Diablo 3 - Mp6 - stun-crowd control style - 2 barb+1 monk

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#10749) Nordic válasza kornel76 (#10745) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A régi mace-em 3 M-ba fájt:

890dps, 900 loh, 43% chd, meg socket... :U Kisebb dps-ért/as-ért cserébe is megéri mace-re váltani

[ Szerkesztve ]

(#10750) kornel76 válasza Nordic (#10749) üzenetére


kornel76
aktív tag

Az lehet de én 1100 Dps felett keresek - inkább 1200 ott elgondolkodnék a váltáson, de nem csilliárd goldért. Így köszönöm jól vagyok.

(#10751) D1Rect Mind1... Nem megyek bele parttalan vitába...

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.