Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) Nordic válasza Helmoras (#9543) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem monk vagyok, szóval az egymás healelgetése kimarad:DDD

Sirandrish: Hát vagy 2 hónapot nem játszottam(kicsit befásultam, nem szórakoztatott a game, így szüneteltettem), így szépen elszaladt mellettem mindenki, mind gear-ben, mind goldban. Ahogy látom, itt már nem sokan vannak olyanok, mint én, hogy 2-3 milla goldból gazdálkodnak:D. Váltottam a DT-buildről is(de lehet hogy mászok vissza, ez még nem dőlt el), és kicsit elszoktam a dolgoktól. Akkor sem voltam olyan kemény, csak nem volt mp. Most hogy van, azért megmutatja a játék a foga fehérjét. Alap mp-n nincs probléma, de annak már nem látom értelmét. Föl kéne rakni újra a ts-t is.

[ Szerkesztve ]

(#9552) Helmoras válasza Nordic (#9551) üzenetére


Helmoras
őstag

Jahopszi, bocs :D azthittem, de ettőlmég egy monk mehet veled :P vagy akár kettő is a fent leírt párosításban, meg egy stunlockos wiza... najó abbafejeztem... :)

[ Szerkesztve ]

(#9553) Nordic válasza Helmoras (#9552) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem akarok senki hátán púp lenni, hogy mindig engem kelljen felvakarni a földről :D

(#9554) D1Rect válasza Gorneck (#9544) üzenetére


D1Rect
félisten

" Akinek kell LS az fizesse meg az árát..."
Kivéve... Az a kaszt, amelyikre nem szabad semmit mondani, amelyik az övön, meg passzív skillen hordja a LS-t.

(#9545) Sirandrish: Az a verziója, ahol fosásig esnek a legendek és a LS-es Fury olcsóbb mint egy jó LS offhand.
De te biztosan tisztában vagy ezzel, hiszen te farmolsz itt a legtöbbet és ismered a piacot.
Gyakorlatilag nincs magas DPS+LS. Azaz van 1,5 meg 2 milliárdért.

[ Szerkesztve ]

(#9555) Helmoras


Helmoras
őstag

Ne piszkáljátok már egymást... olyan búúús "passzívfélévescsóróépítészhallgató" leszek :(

(#9556) D1Rect válasza Helmoras (#9555) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne forduljál annyira magadba, legutóbb is megbeszéltük ingame, hogy nem hoztam fel a "barbár OP" vitában a LS dolgot. ;]

Most megkapja. :DDD

(#9557) mpierre válasza Nordic (#9553) üzenetére


mpierre
veterán

Mennyi az a dps? 56k-val simán megy mp4, társasban mp5 is. Igaz allres+armor van bőven.

Ha gondolod vegyél fel, komótosan szoktam ballagni, csak a uzsgyi sirne taszajt nagyot rajtam. :DDD Púp, meg nem leszel.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#9558) Gorneck válasza D1Rect (#9554) üzenetére


Gorneck
titán

Még mindig nem értem ez, hogy jön ide? Pont annyira nem érdekel a barbár, mint a monk. Rém uncsi kaszt mind2...számomra...pont ennyire nem érdekel ki hol szerzi/pótolja az életet.
Egyébként van nekem is 3% LSes skillem. :D Sőt...egy valag ami folyamat gyógyít. De ez nem is lényeges...

Szal mi akadályoz meg benne, hogy eldobd a furit egy LS fegyóért vagy egy LSes offhand szerzésében? DPSt buksz? Statot buksz? Miért kell LS? Lecsapnak?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#9559) D1Rect válasza Gorneck (#9558) üzenetére


D1Rect
félisten

Fury kell, musthave(a +AS miatt). LS is kell, mert nincs annyi LoH a világon, hogy elég legyen 7-8 fölött.
2 lehetőség van:
Vagy a furyn van a LS vagy az offhanden. A furyn olcsóbb.
LS nélkül egy sima reflect elitet sem tudsz megölni, csak ha vársz minden 4 sec sebezhetetlenségre...

Az AS nerf óta nem az igazi a dolog, nagyon nehéz már összehozni a 3.0+ AS-et.

(#9560) sith7


sith7
nagyúr

Na, .... én is hozzászólok a témához .....

mármint a Diablo 3 -hoz :)

Ezzel a cuccal most szedtem össze a kulcsokat szólóban, elsőre mindhárom act - ban, mp lvl 5 - ös szinten

Igen nagy király vagyok, és szerény :D

3 hete még monk - ot toltam, de most kipróbáltam a wd - t, és nagyon tetszik ............................................ gondolom k@rv@ra érdekel mindenkit :D :DDD

(#9561) R3ĐßuŁŁ válasza F-ECT$ (#9385) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

dexes witching hour ennyi vittel aranyárba van sajnos, de majd előbb-utóbb az is meglesz. XP meg olyan nagyon nem érdekel, hogy rááldozzak ennyi life%-ot

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9562) R3ĐßuŁŁ válasza Iginotus (#9389) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

350 allresem van, ez több, mint 50% amit levesz a rám mért sebzésből. ez kb az átlag a DH-k között. életet pedig az eldobott életitalokból szerzek, egyébként kb sosem halok meg MPL4-en, 5-ön már néha-néha, így ott nem is játszok, de akár 10-en is menne, csak az kb szenvedés. loh pedig éppen elég, bár nem is lenne fontos, az elemental arrow egyszerre több ellenfelet is sebez, így ez a loh is elég (erre ad még 8% sebzést a dead mans legacy-m egyébként). movement speed kb felesleges, nem nagyüzembe nyomom, így nem érdekel, hogy milyen gyorsan haladok, plusz nekem nem kell menekülni, mert folyamatosan tudom tölteni az életet a kidobott italokból és a LOH-ból és a shadow power és vengeance kombinációját sem kell magyarázzam asszem annak aki ért hozzá

Bird azért kíváncsi lennék akkor már a te karakteredre, meg hogy melyik MPL-t farmolod halál nélkül, ha már te ennyire értesz hozzá :U

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9563) R3ĐßuŁŁ válasza R3ĐßuŁŁ (#9562) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

hehe, mondom csak lecsekkollak akkár már bird, ha ennyire komoly vagy. hát ez aztán űber ez a karakter :D [link]. heroscore-t nem mondok, mert sokak szerint az nem mérvadó, de a komoly 78k DPS unbuffed skorn-al, az már nagyon adhatja akkor. :D nemtudom, esetleg ha ismered sirandrish-t (bár nem szereti ha vele példálózok, de most dícsérem, azt talán megengedi), neki 1 kezessel van 100k-ja unbuffed... azért 55 paragon levelre ez hatalmas teljesítmény, szerintem rajtad kívül ennél többre ember nem lehet képes, azért egy radiant star emeraldra ha nem nagy kihívás ruházz be, de ha gondolod adhatok pár AH tippet ha gondolod, akkor talán paragon 80-ra meglesz. bár én mire eljutok 55 paragonig szerintem lecserélem az egész gear-em egyel jobbakra, meg egy unity és esetleg egy dupla socketes manticore is befigyel majd, de te jobban tudod úgyis hogyan kell egy karaktert felépíteni ;)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#9564) Nordic válasza mpierre (#9557) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sajnos dps-t csak úgy tudtam növelni, hogy az az armor meg a res rovására ment(így tudtam megoldani 1,5M-ból). Persze, ha lett volna nekem is pár 10 millám, máshogy is megoldhattam volna. Most buffolva 7000 armorom meg 500 allres-em van. Mp4 tulajdonképpen nekem is megy, csak már sokszor halok ott, és nem annyira folyamatos a farm, mint mp3-on. Valahogy meg kellene oldanom, hogy ehhez a dps-hez kicsit megerősíteni a védelmet, de ahhoz meg temérdek gold kell, vagy napokig csak ah-zás, hogy ha mázlista vagyok akkor kifogjam a jó vételeket...

(#9560) sith7: Ráhibáztál...qrvára senkit sem érdekel, mert itt már mindenki a másikat szapulja ;] Tudod mit? Elég szar a WD karaktered, szerintem azt se tudod, hogy kell játszani vele:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9565) ProEvoFan válasza D1Rect (#9537) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Rafinált egy alak vagy :DD

"LS nélkül egy sima reflect elitet sem tudsz megölni, csak ha vársz minden 4 sec sebezhetetlenségre..."
Már mpl5 fokozaton is kinyírom magam 2sec alatt, ha késő veszem észre h refit ütök éppen.A dodge nerf miatt van, már nem véd ellene.

Igen, sajnos jól mondod.Offhandbe nincs magas dps+ls párosítás.Egy komolyabb Echoning Fruy 500millió++ :W A "nem annyira komoly" már 300 millióért is van...hudejó. Viszont ha nem nem veszel legalább egy olcsó (70-100millió) offhandet, addig a refiesk halálra szívathatnak.Jelenleg én egy LOHt adó legend gatyát rántok magamra, ha jön egy bitang erős refis elit.

(#9529) Sirandrish
"a gearem kb 2szer de lehet 3szor annyiba van mint ProEvonak"
Ami rajtam van az kb 200 millió.
Kell vennem egy ls offhandet, akkor lesz minimum 370 millióba.Fruyról csak álmodom, az minimum 300 millió.
De az vicces, hogy a refisek szívatnak, egy 200 milliós gearban :D Minél nagyobbat odabaszok, annál jobban szívatom magam.Tök jó.
Szvsz kötelező az ls, amit csak fegyveren tudok beszerezni, eszméletlen sok arany fejében.

(#9560) sith7
Csak belekezdtél az mpl5be :C
Mennyibe került a gear?

Béke.

[ Szerkesztve ]

(#9566) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#9565) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Annyit még hozzátennék, hogy a közel 200 milliós gearben olyan szinten haladok mpl5ön, mint régen az akkori gearemel infernon.Eszméletlen gyorsan megy, mint kés a vajon.Igen, még az elitek is.Kivéve a refis elitek.
Mpl6on is kipróbáltam.A sima mobok ott is fekszenek ha rájuk nézek, viszont az eliteknek a több HPja lassítja a haladást.

szerkesztés:
(#9565) ProEvoFan
Ami rajtam van az kb 200 millió.
Kell vennem egy ls offhandet, akkor lesz minimum 370 millióba

270millióba***

[ Szerkesztve ]

(#9567) no01ricsi


no01ricsi
tag

Mennyi ideig tudom sikeres eladás után a goldot/eurót "send to stash"-t mellőzve az ah/rmah- ban tartani?
Van valami időkorlátja?

PSN ID: PRicsi83

(#9568) Nordic válasza no01ricsi (#9567) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nincs időkorlát...db-szám maximum van, de azt nem tudom pontosan hány tétel(azt hiszem 50...)

(#9569) no01ricsi válasza Nordic (#9568) üzenetére


no01ricsi
tag

igen db ra nekem is 50 ugrik be, köszi a gyors reagálást.

PSN ID: PRicsi83

(#9570) Sirandrish válasza Helmoras (#9555) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...én adtam neki az ötletet, ne viccelj :DDD

ProEvoFan Erre mit mondjak? Rajtam a cipi+amu+main hand többe van :K
Az meg 3 item...nem épp egy fullos gear :C

Nordic Hát igen...egyszer volt budán kutyavásár...gondolok itt az 5 perc alatt 2 stormra :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9571) Kobe


Kobe
veterán

Ah ban ralehet vhogy keresni az andariel sapi x% fire damage taken tulajdonsagara ? Ha igen melyik az a listsban ?

(#9572) sith7 válasza ProEvoFan (#9565) üzenetére


sith7
nagyúr

Megfelelő motiváció mellett :R

Tegnap pont ezen a runon dobott egy amut, amivel 94k lett a 90kdps, és a 35.5 chc 38 :K
Mennyibe van ? hm... 90 - 100 ? :F
A sityakot kaptam, azt nem vettem, csak a többit

(#9573) mpierre válasza Nordic (#9564) üzenetére


mpierre
veterán

Mennyi az a sokszor?
Nem olyan gáz az a gear. Alapból nagyobb fájdalmat osztasz (81k dps), de az armor tényleg lent van. Barcered milyen volt? (chc; str, vit...stb)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#9574) jjc válasza Kobe (#9571) üzenetére


jjc
aktív tag

sajnos nem lehet.

@proevo: nekem egy main hand-et kell cserélnem mp5ön a refisek ellen, h ne haljak meg 2mp alatt. és így 5.8 ls-sel is figyelni kell néha. kár, h csak fegyverben lehet ls-ünk. azt hallottam, h van olyan karakter, akinek az övén és passzívban is lehet ls. :-)

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#9575) D1Rect válasza sith7 (#9560) üzenetére


D1Rect
félisten

Senkit nem érdekel, hogy te élvezed a játékot és szórakozás. :DDD

(#9565) ProEvoFan:
"A dodge nerf miatt van, már nem véd ellene."
A dodgenek soha nem kellett volna védenie a refi ellen, az nem szándékos volt.
Az molten/posion/refi/stb. sebzések ellen csak az armor és a resist ad védelmet.

(#9566) ProEvoFan: Azért azt tegyük hozzá, hogy te csak úgy vásárolsz geart, hogy "Hahaha, nézd már az idiótát mennyiért rakta ezt ki. :D :D :D"

(#9576) ProEvoFan válasza jjc (#9574) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

1600LoH mellet már nem annyira vészes (ehhez egyelőre kell a legend LOHs gatya is, felkapom a refis elitek előtt, -12k sebzés....), persze így kell futkározni bőven.

(#9575) D1Rect
Értelek, viszont én nem tudok magamra pakolni sok armort, ami megvédene.Illetve de, viszont akkor olyan lassan haladok dps hiányában mpl4en is, h kb elalszok közben.

(#9572) sith7
90-100 millió?Az szép.
De neked is kell egy ls fegyver, vagy rengeteg LOH, ami éppen nem lesz olcsó mulatság.
Meg gondolom nem állsz meg holmi 100k alatti sebzésnél:)

[ Szerkesztve ]

(#9577) sith7 válasza D1Rect (#9575) üzenetére


sith7
nagyúr

Pedig így van ... :K

(#9578) F-ECT$ válasza sith7 (#9577) üzenetére


F-ECT$
titán

Repkednek itt a 100 milliók, a rajtam lévő cuccból meg kb egyik sem ér többet 10m-nál. Mondjuk nem is mpl5-ön megyek, hanem csak 3-4-en. (Jó csapatban mondjuk az 5 is belefér.)

Dive ever, work never.

(#9579) D1Rect válasza ProEvoFan (#9576) üzenetére


D1Rect
félisten

Vettem tegnap egy dmg amut(2m volt bidelve a kutyának nem kellett, nem egy nagy szám) így 140K DPS-sel mondom megnézem milyen 700loh mellett.
MP6 minden szép és jó, érezhetően gyorsabban pörögnek lefele a mobok.
Egész addig amíg nem jött a pocakos 2 buzogányos csúnyaságból egy refis.
Olyan gyorsan haltam meg, hogy azt se tudtam mi van. :D

(#9577) sith7: Pedig ez itten komoly vérre menő dolog, nem holmi szórakozás! :DDD

(#9580) Nordic válasza Sirandrish (#9570) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát igen...tegnap meg két immo kalapács volt:DDD(igaz az fél óra eltéréssel:D)

(#9581) Gorneck válasza ProEvoFan (#9565) üzenetére


Gorneck
titán

Nem lehet, hogy a geared moslék? Nem értem, hogy a monk miért hal a refitől...mikor eleve 20-30 reduce van rajta, pont mint a barbáron.

Kevés resi? Kevés armor?

Furi témát hagyom aszhem, mert felesleges ismételnem, hogy még mindig nem only monk fegyver és van élet utána is....

Gorneck#1239

(#9582) persil


persil
nagyúr

Srácok!

Aki skorn-nal nyomul, az írna nekem valami barbár buildet, ami olcsó és mondjuk mp1-en el lehet vergődni vele low budget cumókban? (annyit játszottam már a wizarddal, hogy kezdek megőrülni a spectral blade hangjától, szóval elővettem a régi barbit :D)

A másik, hogy ki hanyas mp-n játszik és mennyi dps-sel? A wizardomnak most 81k a dps-e de már a monster 3-at is lassúank érzem. Tudok haladni meg minden, nem is nagyon halok meg, csak pl a nagy dagadt felrobbanó ellenfelek, vagy a szintén dagadt tüskés genyók is elég lassan halnak meg.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9583) Gorneck válasza persil (#9582) üzenetére


Gorneck
titán

WD - Mpl2-3 - ~150-160k.

Gorneck#1239

(#9584) persil


persil
nagyúr

A két éves kislányom egy lakberendezési újságot lapozgat és némely képre tágra nyitott szemekkel, csücsörítve üvölti, hogy "úúúúúúúú" :DDD
Bocs az offért, de én beszartam a röhögéstől :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9585) Nordic válasza persil (#9582) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én így tolom mp3-on act 3-at.[link] Skorn-al megyek. A többiekhez képest elég low budget a cuccom, szerintem az összértéke nem éri el a 20M-át. :)

(#9586) userxy válasza persil (#9582) üzenetére


userxy
őstag

Cleave vagy frenzy vmelyik szimpatikus rúnával.
Battle rage vmelyik szimpatikus rúnával
War Cry ....
Yeti mód
Hammer of the Ancient Smash rúnával
Rend Blood lust rúnával.

(#9587) Helmoras válasza Gorneck (#9581) üzenetére


Helmoras
őstag

dps monknak nem jön ki sok resi vagy sok armor 600-650 körül van a resje és 4-4500 az armor, a refis enemyvel az a gond hogy effektív 200k dpsnél ha egyet ütsz már szinte kikapcsolja az 1k life on hitedet és gyakran nyilván több ellenfelet csapsz egyszerre, így folyamatosan őrlöd magad, és akkor itt még csak reflectje van a 3 másik random affix a perdöntő, mert ha ott nincs valami genyaság nem vészes önmagában a reflect

(#9588) Sirandrish válasza persil (#9582) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én jelenleg MPL3 200K DPS-el (fránya Leoric :C )
Amúgy MPL5-öt tologattuk eddig 220K DPS-el, de most EXP fanatikok lettünk :DDD

Gorneck23 Nem moslék csak már lassan mindent eldobott a DPS-ért..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9589) Coyot


Coyot
őstag

Hamarosan használható lesz a DT barbár mlvl 4 talán 5 ön és még mindig 10 misi alatt vagyok bőven.

Ja és a barbár OP ;]

Má' nem

(#9590) persil


persil
nagyúr

Köszi mindenkinek, akkor nagyjából reális, hogy 80k-val lassú az mp3. Azt hittem, velem van a gond :)
MP2 faceroll, szóval annyira nem aggódom :)

user és nordic
köszi nektek is, meg fogom nézni mindkét buildet. Mondjuk az én barbim még 1.0.3-ból ragadt itt, borzasztóan le volt maradva(28k dps... ) Most tök véletlen találtam egy törött, rozsdás, életlen skornt 300k-ért, és ennyiért nem akartam itthagyni. Most alapból van neki 59k, de az egész karakter papírból van, szóval majd nézek neki valami göncöket :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9591) Agro


Agro
senior tag

végre megvan a 180k dps :)

(#9592) Nordic válasza persil (#9590) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát a gearem 80%-a nekem is 1.03 előtti(én a játékot szüneteltettem nem a barbárt :D ).

Igazából haladnék én mp3-on is gyorsan(ha csak megkeresném az eliteket, és azokra koncentrálnék), csak a sok thrashmob sokáig tart. Viszont csak az elitekre meg nem pályázok, a legendek 95%-a thrashmobból esett, még akkor is, ha az összes szar volt.

(#9593) persil válasza Nordic (#9592) üzenetére


persil
nagyúr

1.0.4 után valamivel én is abbahagytam és csak most 1.0.5 óta játszom, szóval mindenkit ilyen 20k dps-ről szedtem fel :D De csak a wizarddal játszom komolyan amúgy.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9594) ProEvoFan válasza Gorneck (#9581) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Moslék? no comment...
Többször leírtam.Dps Monknak kevés az armora, kb 4500-5000, nekem 5200..A refik ellen eddig védett a dodge, nerf után nem.Ok, ez még nem baj, legyen.De ha több armort húzok magamra, pl mantra skillel, akkor a sebzésem nagyon gyenge lesz, hiszen a dps mentra helyett kell használnom a +20% armort adó mantra skillt.Def skillel a sebzésem annyira gyenge lesz, hogy például mpl4en elalszok...hiszen a kukába dobtam +48% dmgt.Vegyek magasabb armoros itemeket?Örülök ha elérném úgy is a 5600 armort....lehetetlen összehozni megfelelő armort a refi ellen.
Na de most jön a poén, kedves only WD-hez értő Gorneck kolléga.
A def skill mellett lesz kb 6300 armorom.Odamegyek egy refishez, csapok rá kb 1-2 sorozattal többet, mint általában amikor a dps mantra van rajtam és hoppá...ugyan úgy lemegy az életem, mintha 5200 armorom lenne.6300 vs 5200 armor ennyit ér...
De miért is?
Megsúgom, kedves moslékozó fórumtársam.Mert akkorát sebzek a moslék gear-emel, hogy a refik ellen nem véd meg!Vágod?Kb 223K üzemi sebzéssel osztom az áldást, 2.0 feletti attack speddel + a megidézett több tucat tornádó amiből egy 3x60Kt sebez.Ütés közben röpködnek a 200k feletti critek, kb minden harmadik az.
Összeraktad?Beleöntötted a moslékos vödörbe?Összeállt?Akkora sebzést kapok vissza, aminek nem tudok ellenállni.
Megoldás?Van!LS!
Erre beöntöd a közösbe te is. "Nem értem, hogy a monk miért hal a refitől...mikor eleve 20-30 reduce van rajta, pont mint a barbáron" illetve "felesleges ismételnem, hogy még mindig nem only monk fegyver és van élet utána is."
Na nézzük csak.
30% reduce ennyit ér.Armor problémát is vázoltam.
Fury fegyver ad nekünk bitang nagy attack speedet és az offhandnek is adja.Mit nem lehet benne érteni?
Ok, értem én, nem kell bele az ls, mert drága.Nem kell, legyen.Vegyünk offhandes ls fegyvert.Csak itt a bökkenő az, hogy offhandbe az ls nagyon drága, főleg olyan ami nekem adna plussz sebzést, esetleg megtartanám vele a sebzést.De sajnos csak olyanokat találok, ami leviszi a sebzésemet mínuszba.
Értem én, Fury után is van élet, kb -30k sebzéssel, igen van.Köszi, rendes vagy.-30k sebzés nem "balanszolás", hanem a fejlődés kényszerű visszatartása.
Fingod sincs az egészről.

szerk:
Még annyit hogy csak a refisek szopatnak.A többi elitet megeszem reggelire ezzel a moslék gearel is.
HPm 45k, most ami látszik az armoryban, az az xp farmolási felállásom.Mpl5ben nyomulok, gond nélkül; kivéve refisek...

[ Szerkesztve ]

(#9595) Sirandrish válasza ProEvoFan (#9594) üzenetére


Sirandrish
legenda

A moslék szó a gyengéd úgy látom! :B

220-240K DPS-nél szerintem 20-30K beáldozása a túlélés érdekében igen is balance-nak számít..
Ezt csinálom én is és Gorneck is...vagy pl Ugrin is...aki nem akar meghalni az áldozatokat hoz.

A többit meghagyom Gorninak..

Puszika :R

szerk: a cipit tartsd meg...ha jól tudom az első item amit magadnak dropoltál és érdemben hozzá is tesz a gearedhez :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9596) D1Rect válasza Gorneck (#9581) üzenetére


D1Rect
félisten

"Kevés resi? Kevés armor?"
Igen, és a dex nem hat a refire. /és semmi másra sem/

A str meg igen, ráadásul durva bónuszokat kap rá.
Egy monk nincs 500K EHP, egy barbár ennek a duplája-triplája+bónuszok.

(#9595) Sirandrish: Nem 10% dmg-et kell beáldozni, hanem minden slotot ahova LoH kerülhet vagy LS.

[ Szerkesztve ]

(#9597) oxox válasza sith7 (#9560) üzenetére


oxox
addikt

engem erdekel biza...neztem is a profilod, hogy ez meg mi?! :K

Amugy a komponenseket milyen szinted dobalja nagy valoszinuseggel? csakmert kb 7x voltam mar lent (lvl4-en), de eddig csak egy darabot adott...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9598) Sirandrish válasza D1Rect (#9596) üzenetére


Sirandrish
legenda

Off.handbe kell venni LS-es..azon beáldozol 10% DMG-t és kész..
Az amudba benne maradhat a 800loh illetve mindened maradhat...egy off-handet kell venni és valószínűleg megoldja a refis gondokat... :K

Tegnap esett egy fury...900 körüli a DPS-e és nincs is benne semmi csak 2,4 LS...50-100K-t ér..ha gondolod megajándékozlak vele :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9599) ProEvoFan válasza Sirandrish (#9595) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem.A megoldás egy kibas@ott Fury ls-el, vagy offhandbe kell ls.
A minusz dps csak az, ha kiveszem a furyt és beleteszek egy hasonló másik nem Furyt....és jön vele a 25% as veszteség is.És ez az unbuffed veszteség, nem a buffolt.A buffolt az sokkal több.
Ugrin -10k unbufedet veszített.

[ Szerkesztve ]

(#9600) Gorneck válasza ProEvoFan (#9594) üzenetére


Gorneck
titán

Sajnálom, hogy ennyire felkaptad a szart nem állt szándékomba.

Mindent beáldoztál a DPS-ért, most meg jön egy refi pakk és meghalsz. Ez szted jó így? Régen 3 pakk közt ácsorogtál és messze jobban bírtad, mint egy baba.
Égne a pofám, ha a monk+baba karim elhalna egy refis pakkon. Persze az már bűdös, hogy egy kis alllrest+armor-ért beáldozz némi dps-t a balansz oltárán, hogy ne kelljen 300m-ért furit vagy vmi oh-t venni.

Egyébként xp-t nem mpl5ön fell gyűjtögetni...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.