Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) RockHaRD válasza D1Rect (#9149) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez az a method, amit már kijavítottak, ahogy a blizz hackes fórum postból is le lehetett szűrni. Most valami mást csinálnak, amit még mindig senki nem tud, hogy mit, de valszeg nem a blizzard jött rá a hackre, és állította meg, hanem a gem dupeolok gondolták úgy, hogy inkább hagyják felszökni az árakat újra, és eladják drágábban-lassabban, mielőtt tényleg elkezd vele foglalkozni a blizz

(#9150) Lézerparaszt a kiejtésétől kapok agyf.szt... még az ausztrált is megértem, meg a ghettó négereket, de ez az akcentus, amivel ez a gyerek próbálkozik (+ alapból beszédhibás szvsz), ettől én kiakadok. Saját hülyeségem nyilván, de akkoris

[ Szerkesztve ]

(#9152) D1Rect válasza RockHaRD (#9151) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor csak poénból rakják fel a gemeket éjjel 266 goldért. :)

(#9153) mikromanus válasza D1Rect (#9152) üzenetére


mikromanus
veterán

Még 1.0.4-ben a jewelcrafting tome-okat rakták fel 43 goldér tízezresével kora reggelente. Azon lehett nyerni 1-2 millió aranyat még a blizz sarccal is ha elkaptad a ritmusukat. Ha nem, akkor kb nullszaldós lett. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9154) D1Rect válasza mikromanus (#9153) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy tome párszáz gold.
Egy fullos gem 15m+.

(#9155) radi8tor válasza D1Rect (#9149) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ma bevásároltam gemekből, így nem kell aggódnom mi lesz velük (kemény 4db-ot vettem). Aki tud olcsón venni az vegyen. Ilyen ez a tőzsde :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#9156) persil válasza radi8tor (#9155) üzenetére


persil
nagyúr

Miért most hogyé' adják a star és a fölötti smaragdot és topázt? (nem otthon vagyok)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9157) mar_tin


mar_tin
tag

Wizardal meglett az 50 -es paragon szint, ennek örömére hozzám vágott egy ilyet a program:

A barbárom most örül, közel annyi a DPS -e mint a wizardomnak, persze buffed. :)

@persil

Radiant start topaz 8.5M, emerald 10.5M a többit nem tudom, de azok eddig sem voltak olcsóbbak sokkal az előállítási árnál.

[ Szerkesztve ]

(#9158) Nordic válasza mar_tin (#9157) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Utállak :((( (a fegyver miatt...)

Én megnéztem minden gemet...mind 5M felett van.

(#9159) radi8tor válasza mar_tin (#9157) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

ChD lehetne jobb is. ;]

⭐ Stella

(#9160) Edge


Edge
veterán

Akárhogyis a 90% chd-s gemhez képest a 100%-os akkor érte meg amikor 5 mill körül volt, +10%chd-ért kifizetni 10+millt: luxus.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9161) Nordic válasza radi8tor (#9159) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ja...meg nincs life steal, meg attack speed...szal max egy brimstone-t ér:D

(#9162) mikromanus válasza Edge (#9160) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Végül is lehet nyomulni hellen is. Nem kell 60-70, vagy esetleg 80-90% chd sem. ;]

Amúgy meg pontosan mit akarsz írni? Nem egyértelmű. Craftolni nem érdemes, mert gyártási költség alatt van az összes maxos kavics. (Igen, a 10 milliós radiant star is 5 millióval olcsóbb mint amennyiért alapanyagolból le lehet craftolni). Eladod a 90%-osat a 100%-os feléért, buksz rajta minimum 15%-ot, de még így is olcsóbb, mint megvenni vagy felcraftolni kisebb kavicsokból. Lehet volt olyan helyzet, hogy egy vagy kettővel kisebb kavicsból lehetett haszonnal eggyel nagyobbat craftolni, de ez is csak a szétcseszett szarrá csalt rendszer miatt van.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9163) Edge válasza mikromanus (#9162) üzenetére


Edge
veterán

Mit is? ha már van 90%-os kavics a fegyódban akkor nem éri meg a +10% chd ami kb +1.5k DPS a 10 millát, annyiból lehet venni más upgradet is és több DPS-t lehet nyerni, de te ezt nem fogod sose megérteni amikor már 103 előtt is radiant gemek voltak még a followered ánuszában is :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9164) adrian360


adrian360
őstag

Van 3 überboss portálom, keresek hozzá 3 csapattársat ma este kb 18h-tól. jó lenne ha lenne másnak is pluszban :)
Papirsarkany # 2406

(#9165) mikromanus válasza Edge (#9163) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. Ott nincs. Nagyon zavarná a barbáromat a "közeledési kisérleteiben" :DD
Mellesleg egy szint után nem tudsz ennyi sebzést összedobni másból. Minnél magasabbak a jellemzőkön és itemeken az értékek annál drágább minden kicsivel jobb item is. Ha meg erős az alapod, akkor a 10% chd az nem feltétlen 1,5k DPS. Nekem a jelenlegi karakterállásban ez barbáron 2209 DPS lenne (játékbeli/üzemi sebzésen az alaphoz képest +2732 DPS).
A félkész wizardomnál: +2335/ 2538 DPS

edit: egyébként nem +10 millió, "csak" +6 millió.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9166) Huma válasza mikromanus (#9001) üzenetére


Huma
addikt

Olyan erős a WD-m, hogy nincs rászorulva arra a nyamvadt kavicsra. :)

Mostanában kevesebbet játszok mert nincs annyi szabadidőm. Sajnos dolgoznom is kell néha. :O

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9167) Edge válasza mikromanus (#9165) üzenetére


Edge
veterán

Agreed, ebben egyetértek, nálam is kb 2k és egy idő után tényleg mással nem lehet több dpst nyerni akkor megéri. Nekem jelenleg nem, még van mit cserélnem, nincs minden slotomon endgame item. Igazából a morgásom oka az hogy mér voltam akkora balfék múltkor hogy kihagytam a ziccert amikor csak 5m volt :P :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9168) mikromanus válasza Edge (#9167) üzenetére


mikromanus
veterán

Egyrészt örülök, hogy nekem nem kellett ezen agyalnom akkor, meg azért is, mert így a meglévő cuccaim értékesebbek maradtak, másrészt sajnálom, mert kereshettem volna azért rajta jópármilla goldot, ha akkor bevásárolok. A fene se gondolta, hogy "felszívódik" valahogy a felesleg :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9169) ooooobi


ooooobi
senior tag

AHban az Expired az mi lenne, még mielőtt lejárt volna a licit ez lett belőle, nem volt felső határ szóval nem vehette meg senki, de az uccsó 2-3 percben már nem tudtam bidelni. Most meg zavar, hogy ott van már 2 expired tárgy is :D Ezek majd eltűnnek?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9170) Edge válasza mikromanus (#9168) üzenetére


Edge
veterán

Lehet összeesküvés elmélet az amit most mondok, de jópáran megszedhették magukat ezen olyanok akik tudták hogy drágább lesz és itt nem a jövőbe látás képességre célzok. Kicsit nekem mesterkélt volt ez a folyamat ami a szemünk előtt zajlott le.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9171) radi8tor válasza ooooobi (#9169) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen ezek eltűnnek hamarosan.
Valószínűleg visszavonta az aukciót a tulaj.

⭐ Stella

(#9172) Szatesz. válasza radi8tor (#9171) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

Így végülis bármikor levehetik előled a cuccot ha az eladónak nem tetszik az ár hiába is bidelsz?

(#9173) Huma válasza radi8tor (#9171) üzenetére


Huma
addikt

Nekem már volt olyan, hogy még nem járt le az aukció és eltűnt. Pedig előtte bideltem rá.
Hacsak nem képzeltem az egészet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9174) adrian360 válasza Szatesz. (#9172) üzenetére


adrian360
őstag

elvileg ha már volt rá bid, nem lehet visszavonni az aukciót.

(#9175) Lézerparaszt válasza adrian360 (#9174) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Elvileg itemeket sem lehet duplázni :U

A játék az nem játék!

(#9176) SLYM


SLYM
veterán

megvan a 100.000 unbuffed DPS a WD-vel :) [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#9177) adrian360 válasza Lézerparaszt (#9175) üzenetére


adrian360
őstag

ezért mondtam hogy elvileg, különben azt írtam volna hogy szimplán nem lehet :)

(#9178) sith7 válasza SLYM (#9176) üzenetére


sith7
nagyúr

milyen mpl lvl - en tolod ?

(#9179) adrian360 válasza adrian360 (#9164) üzenetére


adrian360
őstag

most valaki ?

(#9180) radi8tor válasza Szatesz. (#9172) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bid után nem lehet levenni már a cuccot. :N

⭐ Stella

(#9181) matepalfi


matepalfi
aktív tag

Üdv!
érdeklődnék, hogy egy intel hd 4000-es igp-n hogy futna a diablo 3?
1366X768ban menne.

(#9182) HZoli87 válasza matepalfi (#9181) üzenetére


HZoli87
veterán

Medium beállításokkal szerintem elfutna. Mobil HD4000-en így. -> Link

(#9183) Iginotus válasza matepalfi (#9181) üzenetére


Iginotus
őstag

A céges laptopomban ilyen van kicsi trükközéssel indul, és csak ahra elég :D (Intel 4000 re elvileg benne van a nem indulok el kategoriában blizznél.)
De ha szereted a képeskönyvet akkor jó.

HZoli87 ha ati HD 4XXX akkor elfut, de az inteles az beépített az vacak :)

Ez alapján viszont egész jó! low minimumon

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#9184) HZoli87 válasza Iginotus (#9183) üzenetére


HZoli87
veterán

Táblázat szerint 25 fps az átlag, az már a játszható kategória. Persze ha több lenne, az még jobb lenne.

(#9185) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Ma pottyant egy Tal Rasha mellvért, csak kár, hogy nem túl jó statokkal (life regent és plusz armort adott a két random stat, az int meg csak 130-as). Második zöld tárgyam. El sem hiszem, hogy már kettő esett, úgy 360 óra alatt... :DDD (Igaz, ebből a fő karakteremben, aki találja ezeket, még "csak" 150 óra van).

Endure. In enduring, grow strong.

(#9186) Iginotus válasza HZoli87 (#9184) üzenetére


Iginotus
őstag

Én csak azt írtam le, amit én láttam, persze az én CPU-m is gyenge lehet azért képeskönyv..

Plug and Pray... :)

(#9187) HZoli87 válasza Iginotus (#9186) üzenetére


HZoli87
veterán

Tesztben ez szerepel, mobil fronton egész erős darab.

Core i5-3360M

(#9188) jjc válasza matepalfi (#9181) üzenetére


jjc
aktív tag

töltsd le a starter editiont és meg tudod nézni!

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#9189) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Szeretném megváltoztatni a Battle.net email-emet, és természetesen fogalmam sincs, hogy mi a secret answer, amit meg kell adni ilyenkor. Most ott tartok, hogy ticket-et nyitnék, viszont valami "Identification"-t kérdez, és ezt nem tudom, hogy pontopsan micsoda. ("Accepted formats are BMP, GIF, JPG, LOG, PCX, PNG, SPX, TGA and TXT. Maximum file size is 5 MB.")

Aki tudna segíteni, megköszönném.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9190) Tyler Durden válasza jaffa 2843 (#9189) üzenetére

Bescannelt személyi vagy jogsi tökéletes lesz nekik a felsorolt formátumok valamelyikében.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9191) stevve válasza jaffa 2843 (#9189) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezekhez az esetekhez nem ticket kell... simán skype-on felhívod az angol supportot ingyen és amikor ott kérdeznek, válaszolj... a ticket a technikai problémákra való.

Tyler Durden:
Én nem küldeném el a személyimet a neten senkinek, paranoia ide vagy oda... milyen jogon kérik? Másfelől mit állapítanak meg róla? Semmit...

[ Szerkesztve ]

(#9192) radi8tor válasza stevve (#9191) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem Facebookos profilképet kérnek :))

⭐ Stella

(#9193) adrian360 válasza stevve (#9191) üzenetére


adrian360
őstag

hogy te az vagy az akinek állítod magad, oké a személyit is lophattad de arra kicsi az esély.

nyilván a blizzard meg majd készít egy után gyártott személyit a te másolatodról, felvesz rá 10000000 millió dollár hitelt, és lelép. annyira szeretem az ilyen nem adom meg az adataimat hisztiket.

(#9194) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Na, az imént csaptam le Diablót Infernón a magatalálós, AH-nélküli szerzetesemmel. Ezután most már "megengedem" neki a jövőben, hogy az AH-ban is csencselgessen:DDD

Íme :))

151 óra, de normálon és nightmare-en is mindig végighallgattam/olvastam minden párbeszédet és minden zegzugot bejártam, így bőven 50 óra felett mentem át hellre. Az Inferno farmolás (Act1-ben, majd később Act3-ban) pedig nem volt kényszer, őszintén megvallva élveztem a tárgyvadászatot. "Túl is farmoltam magam", ha szabad így fogalmaznom, mert Act3 és Act4 is röhejesen könnyű volt. Természetesen tudom, hogy rengeteg nerf volt mostanáig, és 1.03 előtt esélyem sem lett volna magatalálósan. Valószínűleg úgy még mindig Act2 végén, Act3 elején szenvednék.

Mindegy, most örülök! :) Azt hiszem, futok is egy kört Act3 Heart of Sin küldetésében...

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#9195) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha jól számolom a 21 vagy 22. HF ringem:

(#9194) Gothmog: Grat! :R

[ Szerkesztve ]

(#9196) Tyler Durden válasza stevve (#9191) üzenetére

Én annó wownál adtam meg személyit, szerintem blizzard szintű cégnél nincs miért pánikolni. Esetleg ha vki mégis parázik, akkor ott a jogsi, ugyanúgy elfogadják.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9197) persil válasza D1Rect (#9195) üzenetére


persil
nagyúr

Hát nekem a rohadék machine terv az istennek nem akar kiesni, még egy sem jött :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9198) D1Rect válasza Tyler Durden (#9196) üzenetére


D1Rect
félisten

Kicsit túl van ez lihegve. Egy telefon előfizetésnél is lefénymásolják...

(#9197) persil: 6-7-en próbáld, ott már jól dobja.
(álljatok össze, mert vagytok páran akiknek nem dobja :) )

[ Szerkesztve ]

(#9199) Tyler Durden válasza persil (#9197) üzenetére

Ha ez vígasztal nekem 30 mp5 run alatt nem esett, most kicsit pihentetem..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9200) F-ECT$ válasza D1Rect (#9195) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezért megérte, nem? :)

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.