Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 20:12:54

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92611) NightLord válasza fecus (#92597) üzenetére


NightLord
tag

Főverzió váltásnál a a lineage-nél is full gyalut kell majd csinálni.

Láttam a fórumban hogy más is mókolt a vbmetával, de nem véletlenül nem szerepel az eredeti leirásban, nem lenne szabad, hogy erre szükség legyen, ha mindent jól csinálsz. GSI felrakásnál az egyetlen rész, amit módositasz, az a system particio (tegyük félre, hogy a productot törlöd, ha kell a hely), a tobbihez nem nyúlsz hozzá. Emiatt a "fastboot flashing unlock critical" is szükségtelen kéne legyen, mivel az a kritikus particiokat védi, a system pedig nem tartozik ezek közé.
Sikeres "fastboot flashing unlock" után az 'android verified boot' státusza 'narancssárga', vagyis 'unlocked' lesz - erről értesitést is kapsz a képernyőn, amikor bekapcsolod a tabletet ('Orange state - OS is not being verified or custom OS' jelenik meg a mienken). Ebben az állapotban a figyelmeztető üzenet megjelenitése mellett bootoláskor a rendszer már nem ellenőrzi, hogy az egyes védett particiok (pl system) integritása megfelel e a vbmeta particion eltároltaknak, ezért szükségtelen is unlocked állapotban az azzal való játék.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.