Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) Nyusziman válasza jani32 (#35999) üzenetére


Nyusziman
tag

Igen felcseréltem elnézést!
Akkor egyiket sem veszem meg!

(#36002) baalco


baalco
tag

Sziasztok, kinéztem agy Prestigio MultiPad 9.7 ULTRA DUO -t. Ahogy itt olvasgattam, nem rossz választás hétköznapi használatra (netezés, ebook, néha videó esetleg játék).
Megerősítést kérek, hogy nem rossz kis masina ez. :DD

(#36003) Švejk


Švejk
őstag

Tud valaki valamit úgynevezett tablet joystickokról? Ilyesmi izé, pár száz forint, rendeltem is egyet Kínából, de van valakinek ilyen, és ha igen, akkor működik egyáltalán?

(#36004) z0d1AK válasza Švejk (#36003) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nekem Logitech van, az jól működik.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36005) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Galaxy Tab 2 vagy Nexus 7 lenne a jobb választás? Esetleg ilyen árban valami más?

Köszi előre is

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#36006) csiribacsi válasza Kobe (#35980) üzenetére


csiribacsi
tag

Én magam is a Chuwi v88 és az onda v818 között vaciláltam. (mindkettő egy IPad klón) Ám ha jobban utánnajársz a processzoroknak akkor kiderül hogy az RK3188 most messze veri a piacon lévő SoC-okat, az Allwinner A31s se rossz csak hát Rockchip jobb márka. Viszont a chuwi kevésbé elterjett, de angol nyelvű, flash-ekkel tüzdelt honlapja megnyerő. Végül ugy vagyoltam vele hogy megrendelem a chuwi-t, ha megjön irok egy cikket róla.

Üdv. Ádám

(#36007) this is life válasza Bdanyy (#36005) üzenetére


this is life
Ármester

Attol fugg mi a lenyeg ha a bovithetoseg akkor samu, ha a sw frissitesek a jovoben akkor n7 , na persze ha az erosebb hw akkor is az n7...

Csiribacsi

Nem is azert jobb a rk3188 mert jobb marka, hanem mert keskenyebb csikszelessegu a soc , illetve fejletebb magokat hasznal. Az alwinner a31 cortex a7 , a rk3188 cortex a9 magokkal teszi a dolgat. Az a7-es magok azonos tempon is sokkal gyengebbek mint az a9-esek..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36008) Kobe válasza csiribacsi (#36006) üzenetére


Kobe
veterán

elég sok brutális Rk3188as jön mostanában, a Pipo M9, Cube U9GT, Cube U33GT. Mind tetszik, 10000mAh-es akksi, 2 giga ram....egy baj van velük, a retina display nagyon megdrágítja :( nekem nem kéne retina, főleg a képarány és akkuhasználat miatt sem...de olyan tulajdonságokkal csak retinásat találtam :(

[ Szerkesztve ]

(#36009) student válasza csiribacsi (#36006) üzenetére


student
őstag

nice hol rendelted mennyiért?

(#36010) csiribacsi válasza student (#36009) üzenetére


csiribacsi
tag

Aliexpress, a nyers gép volt (az 1GB-os rammal) 170$ (39.000Ft) és ahhoz egy tok ( durván 1500Ft)

Üdv. Ádám

(#36011) HF77


HF77
senior tag

sziasztok
most vennék egy tablettet,max 40e lenne rá!
ez szerintetek: Navon Raptor 8 ?
leginkább netezésre kellene,ill pár filmet nézni rajta
esetleg ebben az árban valami más!?

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#36012) Laci13


Laci13
tag

Sziasztok!

Most szeretnék androidos 10" tabot venni kb max 180e-ig .
Melyik a legjobb vétel most?
Köszönöm

(#36013) this is life válasza HF77 (#36011) üzenetére


this is life
Ármester

Eleg ismeretlen darab, bar itt egy testvere de nehogy [meg vedd] csak peldanak irtam, lehet valami ismertebbet kene valasztani...a navon eleg szurke lo, nem tudni van e vagy lesz e megfelelo support es tsai. Az overmax meg egyenesen kerulendo, akar csak a myaudio cuccai.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36014) HF77 válasza this is life (#36013) üzenetére


HF77
senior tag

:R köszi

valami tipp akkor??

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#36015) csiribacsi


csiribacsi
tag

Másik kérdésem hogy megéri-e a 2GB ram az 1 helyett ami 3000 Ft-al olcsóbb. Lehet e érezni a különbséget, vagy ki tudja használni egyátalán az ember a 2 gigát, vagy bőven elég az 1.

Üdv. Ádám

(#36016) CHIPman válasza this is life (#36013) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Magyarországon a Navonra tényleg azt mondod, hogy ismeretlen, és az OverMax-ot hozod helyette példának? :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#36017) this is life válasza HF77 (#36014) üzenetére


this is life
Ármester

Talan ez lehetne,[link] ezzel is vannak aprobb nyugok, de legalabb 2 ev garancia van hozza...

Chipman
Az overmaxot mint elrettentest irtam ki, a navon ismert lenne gps markakent de a tabletek birodalmaban szerintem neve sincs ceg ..

Laci
Nexus10

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36018) Mezcal válasza Laci13 (#36012) üzenetére


Mezcal
addikt

Nexus 10

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36019) |AP| válasza Bdanyy (#36005) üzenetére


|AP|
veterán

Ez a 60k-s ár a Nexus 7-ért elég jó! Ez rendes két év Asus garival van, nem refurb?

(#36020) troland26 válasza |AP| (#36019) üzenetére


troland26
őstag

Ez szinte biztosan nem 2 év garis :( szerintem

[ Szerkesztve ]

(#36021) Bdanyy válasza |AP| (#36019) üzenetére


Bdanyy
addikt

Jó kérdés, nem tudom sajnos, mert edigitalnál a refurb van ennyiért (garija akkor annak nem is az asushoz tartozik?), de másik változat nincs is a honlapon.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#36022) CHIPman válasza Bdanyy (#36021) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ediginél a 16GB-os refurb 1B012A, a rendes 1B030A. Ez egyik sem. :D
szerk.: Több helyen a 1B006A a 32GB-os 3G változat.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#36023) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok! tudnátok nekem ajánlani 30k-ig egy jó táblagépet? új és használt egyaránt érdekelhet, a lényeg, hogy jó legyen a hardvere, mert miért ne ;] és ROMolható legyen pl CM-el, mert nem szeretem a bóvli OS-t.
wayteq xtab-70dci-vel szemeztem, ez jó választás lehet?

(#36024) this is life válasza dobobazsy (#36023) üzenetére


this is life
Ármester

Nemely wayteqnel 70dci-nel akad wifi gond, de eddig nem tunik altalanosnak a romolassal nincs gond,a samsung galaxy tab2 p3110 50000ft sok lenne?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36025) dobobazsy válasza this is life (#36024) üzenetére


dobobazsy
őstag

sajna sok lenne, nekem annyit nem ér egy táblagép, és galaxy tab 2 7.0 már van a családban :DDD

(#36026) this is life válasza dobobazsy (#36025) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor marad a wayteq, eleg nagy fozocskezo es okosito kozossege van itt :D

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36027) dobobazsy válasza this is life (#36026) üzenetére


dobobazsy
őstag

ez a Concorde Tab SPEEED cucc elég új még, elképzelhető, hogy ezt is fogják hasonlóan okosítani? :))

(#36028) this is life válasza dobobazsy (#36027) üzenetére


this is life
Ármester

Arrol az itteni fiukat kene kerdezni, de ha az eddigi trendeket nezzuk akkor keves ra az esely.Xda se valoszinu , mert nem egy tul ismert darab, ezert is irtam hogy talan samu gt2 kene, mi lenne ha elkunyiznad a samut , akie meg az o meg kapna egy prestio primet?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#36029) dobobazsy válasza this is life (#36028) üzenetére


dobobazsy
őstag

anno még pénzt is ajánlottam a samsungért, de nem adják ide.. egyébként anyuméké, nem akarom átverni őket valami noname vacakkal, ráadásul samsung útáló vagyok :DD jólesz nekem akkor a wayteq :K

köszi az útbaigazítást! :R

(#36030) papaya


papaya
senior tag

mit ajánlotok a következők specre:

Android
IPS kijelző (7" <)
microSD/ SD bővíthetőség
Tv-re ráköthető legyen (microHDMI vagy olyan usb)
Nagy kapacitású akksi.

felhaszn:
Játék 0% , youtube hd vidik 50%, böngészés 50%..

Márka mindegy, az ára inkább.. :B

köszi

(#36031) csiribacsi válasza papaya (#36030) üzenetére


csiribacsi
tag

talán ainol crystal, megbizható is....

Üdv. Ádám

(#36032) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Találta, egy gyöngyszemet. Androdid tablet+telefon, elég fullos, 4.2.1-es robottal, APPLE Lightning csatlakozóval. Ezt hogy rakták össze a kínaiak? :Y

Pandawill

Spec: 1 x Data port(Lightning) Fórumának második oldalán rá is kérdez valaki, és megerősítik. :DD

[ Szerkesztve ]

What else?

(#36033) Crytek válasza ATM_automata (#36032) üzenetére


Crytek
veterán

Ilyen miért nem tudnak csinálni értelmesebb procival 2gb rammal és min32GB tárhellyel?
Csapnék is le rá!

Next PC Upgrade: 2022

(#36034) Laci13 válasza this is life (#36017) üzenetére


Laci13
tag

Köszönöm infót.
Várható mostanában 1-2 hónapon belül tablet ami jobb lesz mint nexus 10?
Szerintetek Nexus 10 elég lesz teljesítménybe kb 2 évig nem lesz gond progik és játékok futásával?

(#36035) tjb007 válasza ATM_automata (#36032) üzenetére


tjb007
nagyúr

Erre simán rászállhatna az Apple (jogosan), nem lennék meglepődve, ha pár nap múlva kámforrá válna ez a tablet.

(#36036) ATM_automata válasza tjb007 (#36035) üzenetére


ATM_automata
őstag

Igen, én is ezért lepődtem meg ezen.

What else?

(#36037) WP14 válasza tjb007 (#36035) üzenetére


WP14
őstag

Samsungot is jól lehúzta a férges alma, ebből tud csak fennmaradni :DDD

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#36038) Zeki válasza tjb007 (#36035) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kínában ez a kis gyártó körberöhögi az apple-t. Aztán gyártja tovább, amit akar.

(#36039) tjb007 válasza Zeki (#36038) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kell bemutatni a kínai gyártókat.

(#36040) Crytek


Crytek
veterán

Melyik most a legjobb kínai tablet ami 7-8 colos 4 magos és van benne 3g is no meg persze ips panelja van és 1-2gb ramja?

Next PC Upgrade: 2022

(#36041) fateless válasza Crytek (#36040) üzenetére


fateless
veterán

Épp az imént írtak egyről

MOD
remélem, egy hét múlva már a kezemben lesz

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36042) Mr. Teddy válasza fateless (#36041) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Nem tudom, de szerintem ez a WCDMA 3G modul nem igen fog itthon működni. Én is keresgéltem azon az oldalon 3G-s tabletek után, de mindegyikbe ilyen van, és ez szerintem nem fog működni itthon.
Vagy valakinek egyéb tapasztalat?

(#36043) ATM_automata válasza Mr. Teddy (#36042) üzenetére


ATM_automata
őstag

Korábbi Pandawill-es hozzászólásokban rákérdeztek és ott azt írták, hogy európában ezek működnek, de azért erősítse meg olyan is, aki járatosabb a témában nálam. Amúgy pont most nézegetem a youtube-on ennek a NO.1 P7 MTK6589-nak a videóit. Hát rohadtul megfogott a kérdés, hogy megvegyem-e az ASUS Fonepad-ját, ami a héten érkezik az országba és 80K lesz bruttó, 2 év garral, vagy ezt 190$-ért. Valaki, aki nálam okosabb a témában (mondjuk megszólítanám ez ügyben tjb007 kollégát) indítana egy eszmefuttatást, hogy mit szól egyik-másik ellen/mellet vagy éppen Atom vs. MTK6589 proci ügyben. :R

[ Szerkesztve ]

What else?

(#36044) Crytek


Crytek
veterán

Ez az APPLE Lightning csatlakozó mi a fene?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#36045) ATM_automata válasza Crytek (#36044) üzenetére


ATM_automata
őstag

Az apple saját csatija ami az ipad és iphone kütyükbe van (talán csak az újabbakba), szóval érthetetlen a számomra, hogyan kerül ebbe, bár ha megnézed a kütyüt, akkor tiszta ipad mini, még a doboza is.

What else?

(#36046) fateless válasza ATM_automata (#36043) üzenetére


fateless
veterán

Nekem 18-án postázták el, szóval remélem, legkésőbb a jövő hét elején megkapom, akkor tudok mondani személyes tapasztalatot.
Nekem is nagyon tetszik az Asus, főleg a proci miatt, de max majd eladom ezt, ha annyira megtetszik az. A z2420-assal szerelt már elérhető 70k-ért

Mr Teddy
én most is egy olyan 3G-s tabletet használok, aminek ezek voltak a paraméterei és megy.

MOD
Az iPad minihez a chuwi v88 és az onda 818-as hasonlít igazán.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36047) ATM_automata válasza fateless (#36046) üzenetére


ATM_automata
őstag

Gyóóó. Te dög. ;] Ha megkaptad, akkor egy privát üzenetet dobj már rám légyszi, ne felejtsd el! :R Főleg a melegedés, akku idő érdekelne, na meg persze a többi is :D

What else?

(#36048) tjb007 válasza Mr. Teddy (#36042) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerinted itthon (meg úgy kb. mindenhol) melyik hálózati protokoll van használatban ? :)
Segítek, a WCDMA. Ezeknél a kínai 3G-s tableteknél csak arra kell figyelni, hogy tudja/ismerje a 2100MHz-es sávot amit itt Magyarországon is használunk. Ha többet tud az nem baj, de ezt mindenképpen tudnia kell ha Európában használni szeretnéd.

(#36043) ATM_automata

Az Atom még kiforratlan, az x86 miatt előfordulhat, hogy 1-2 alkalmazás nem fog menni (lehet, hogy pont az amire szükséged lenne), mindezek ellenére lebeszélni nem fogok róla senkit sem. Ha nincsenek nagy elvárási az embernek akkor jó választás a Fonepad, nem is drága annyira, benne van minden, lehet vele telefonálni is és 2 év garancia van rá.
AZ MT6589 sem egy bivalyerős SoC, de ennél olyan jellegű kompatibilitási problémán nincsenek mint az Intel chipjeinél, és GPU-ban is erősebb (már ha játékra kellene).

(#36044) Crytek

Tavaly év végén mutatta be az Apple, ez váltja náluk a 30 tűs csatlakozót.

(#36049) BoB válasza Mr. Teddy (#36042) üzenetére


BoB
veterán

Amire Te gondolsz az a CDMA, az nem működik itthon. Nem összekeverendő a WCDMA-val.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#36050) spileraaa


spileraaa
senior tag

Na megjot a tablet Hyundai x600 [link]... 20 nap allat ert ide Kinabol... edig nagyon tetszik pl a kijelzoje ips de csak 150 fokban de nagyon szep a szinek rajta szebb mind a monitoromon LG E1941

Ezzel kapcsolatosan lenne kerdesem:

1. Akinek van tabletje irna par tanacsot mire ugyeljek vagy mit erdemes bealitani rajta vagy miket telepiteni ra ?

vagy vedo foliat vagy tokot erdemes veni ? ha igen milyet ?

2. Milyen wifit vegyek hoza ?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.