Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) tragiQss válasza gps76 (#27000) üzenetére


tragiQss
tag

Ma megkérdeztem: ha lehet hinni a szervizes srácnak (IPS-t következetesen ISP-nek mondta, ezért a "ha" :) ), akkor úgy 1000Ft nagyságrendű összeg mostani árfolyamon az aksicsere.

(#27002) gps76 válasza tragiQss (#27001) üzenetére


gps76
őstag

Ezt gondoltam,hogy ilyen áron számolnák el,bezzeg ha gariidőn túl cseréltetni akarnám valami miatt,pislognék az árán.

(#27003) b0bcat válasza tragiQss (#27001) üzenetére


b0bcat
addikt

Egy magára valamit is adó szervizben az akkucsere munkadíja nem jön ki ennyiből... :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27004) tragiQss válasza b0bcat (#27003) üzenetére


tragiQss
tag

Én is úgy saccoltam, hogy kb. az új gép árának a fele... Bár ha belegondolok, hogy kb. 5 perces melónak tippelném... Ha forrasztva van, akkor 10.
Dehát a srác ezt mondta, írásos infót meg nem sikerült szereznem.
Ja! Ami külön szép ezekben a prestigiokban, hogy azt írják, a prestigio.com/service oldalon találni a lokális szervizek elérhetőségét. Van egy budapesti, meg egy... nem is tudom, tán miskolci szerviz. Ők közölték, hogy a tablet gépekhez semmi közük, forduljak bizalommal az asbis.hu-hoz. :)
Fordultam, infók tőlük.

(#27005) tvamos válasza hun_gery (#26977) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azert irtam, hogy szenvednek, mert mog pl. a Texas Instruments komplett desogn example-t keszit, experimental boardok tomkelegevel, es portolja az android a processzorara, megmutatja, hogyan fordits hozza Androidot, addig ezek a kinai gyaertok neha meg a tesztkornyezetet sem publikaljak, ahol elkeszult a processzor.

(#27004) tragiQss válasza b0bcat (#27003) üzenetére
En a display-re gondoltam, hogy kb. a felele lehet... de rettenetes vacak aksik tudnak bennuk lenni. Persze, vannak kivetelek, csak eppen amig meg nem veszed, nem tudhatod biztosan... Aksira nehez ugy garanciat adni, mert a feltoltesek, es kisutesek szamaval jobban mertheto az elhasznalodas, mint az eltelt idovel. Van 1-2 marha, mint en is, aki napi 2x tolti a telefonjat. Masnak ugyan ez elmegy 2 napig. Ha 300-500 ciklust bir egy aksi, en fel ev alatt elhasznalom, a masik embernek 2 ev ugyan ez. Es persze mindenki maskepp reagal, ha az akumlatora csak 60%-os kapacitassal bir.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27006) tvamos válasza hun_gery (#26977) üzenetére


tvamos
nagyúr

"Szóval nem bántásképp, de ha előbb olvasol, VÁRSZ a felhasználói tapasztalatokra, slatedroid-on körülnézel, nem veszel első szériát bétatesztre drágán, majd utána körültekintően választasz, akkor nem biztos, hogy ez a kép alakult volna ki benned a kínai táblákról."

En is ezt irtam, ha figyelmesen visszaolvasol...
Viszont egy elemedett koru kinai tabot megvenni meg azert veszelyes, mert felejtosek a frissitesek. Az elso tabommal pont igy jarta, megrekedt a Froyonal, ami szerintem a useless kategoria. Az Android nekem a GB-nel kezdodik.

A velemenyem a sajatom, fenntartom, hogy olcso husnak hig a leve. Es azt tapasztalom, hogy igaz ez a Nexus-ra is. Jo az a keszulek, de latszik, hogy a 200 USD kategoria, nem 300, vagy 500. De a 100 USD-s gagyinal jobb sokkal.

Egyebkent nem bantasz meg, csak nem ertem, miert muszaly szemelyeskedni!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#27007) ugyeletes


ugyeletes
tag

A pandawill mekkora szemet!
Van a happy hour akciojuk, U20GT-t szerettem volna 165.99-ert. Megvartam mig lejar a countdown, gyorsan kattintottam vegigporgettem, mindenhol 165.99 volt az ara, a fizetes utan lattam, hogy 199.95-tel csapoltak meg.
Gyors keszitettem kepernyokepet, hogy meg mindig 165.99-ert aruljak es meg 3 db van az 5-bol!

A Pandawill bekaphatja, ez az igazi fraud... Ha nem figyelsz akkor 165.99 vagy 195.99 alig van kulonbseg.
Probaltam mindenhol figyelni valtozik-e, de megtevesztettek okosan.
Ha siettek, meg van 176-ert. :) :) http://www.pandawill.com/happy-hour

(#27008) tragiQss válasza ugyeletes (#27007) üzenetére


tragiQss
tag

Hát én már korábban is jeleztem, hogy a hírek szerint a pandawill kerülendő...

(#27009) fateless válasza ugyeletes (#27007) üzenetére


fateless
veterán

Írd majd le a Pandawill válaszát is (vagy annak a hiányát), mert úgy lesz teljes a kép, így még csak egy kirohanást olvashattunk :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27010) hun_gery válasza tvamos (#27006) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Az olcsó hús-híg lé kapcsolatáról énis elmondtam a saját álláspontom, mások vagyunk, ennyi.

"Szóval nem bántásképp, de ha előbb olvasol, VÁRSZ a felhasználói tapasztalatokra, slatedroid-on körülnézel, nem veszel első szériát bétatesztre drágán, majd utána körültekintően választasz, akkor nem biztos, hogy ez a kép alakult volna ki benned a kínai táblákról."

En is ezt irtam, ha figyelmesen visszaolvasol...
Akkor megkérdezhetem, hogy miért vettél AML-es táblát, amikor ez már a sokadik generációja, és még mindig egy bughalmaz?

"Viszont egy elemedett koru kinai tabot megvenni meg azert veszelyes, mert felejtosek a frissitesek. Az elso tabommal pont igy jarta, megrekedt a Froyonal, ami szerintem a useless kategoria. Az Android nekem a GB-nel kezdodik."

Én hol írtam elavult táblákról?
(egyébként a párom teljesen elvan az ideos 7-es táblájával, amin 2.2 van. Mérgesmadarazik, olvasgat, filmet néz, fészbúkol, netezget, zenét hallgat. Ezeket mind kiválóan tudja a táblája, és neki így jó. Nem mindenki akar romot flashelni naponta 3x, mint mi :) )

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#27011) stmiklosi válasza ugyeletes (#27007) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Nekem nem volt gondom a Pandawillel, igaz normál volt a vásárlás.
De.. Paypales fizetésnél ahogy haladok előre az oldalakon 2-3 oldalon is ott van a fizetendő.
A legvégén összegezve címmel, fizetendővel, mindennel.
Ha erre nem kattintok rá, akkor nem fizettem, semmi gond, ha igen, akkor meg annyi lesz, amennyi ott volt.
Tudod, biztosítónál az apróbetűben van a lélnyeg, itt meg ebben. Azt ugyan nem mondanám, hogy ez így abszolut korrekt, de ott van feketén fehéren, a "toll" meg a Te kezedben.
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#27012) tib78


tib78
tag

Sziasztok!

Végre tegnap megjött a Novum és kicsit tudtam nyomogatni is este.

Ég és föld a MyAudio 908A után, egy álom a sebessége. Első tapasztalatok:

pozitív:
- mivel előrendelésem volt, 60E + szállítás volt az ára, ami elég baráti.
- gyors, bírja a multitaskot
- stabil a wifi, nem dobta el a jelet és mintha erősebb térerőt is mutatott volna

negatív:
- az előzetesen ígért gyári 4.2 helyett 4.1.1 van rajta
- halk a külső hangszórója, még a MyAudiohoz képest is
- az első kamera hiába 2MP, ugyanolyan a képe, mint a 0,3MP volt
- filmnézés közben az alsó, felső fekete csíknál látszik a panel megvilágítása
- friendcaster app nem kompatibilis :(

Kár a hibákért, de egyelőre szeretem. Akksiról még nincs tapasztalat, se játékokról.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#27013) kovacspityu2 válasza fateless (#27009) üzenetére


kovacspityu2
tag

A Pandawill-lel nekem is volt gondom így Karácsony közeledtével.
ugyeletes leírta a problémáját, ennyi. Ő rontotta el, hogy nem figyelt oda a "kasszánál". Mások talán tanulnak belőle. Ez nem kirohanás volt ez egy kerek történet, ennyi!! Én is leírtam korábban a Pandawill-lel kapcsolatos történetemet. Aki olvassa rendszeresen a fórumot, az tudja miről van szó, aki nem az nem.
Nem kell ezt ennyire felfújni és a kákán is csomót keresni!! Pandawill és LighTake is szereti extra akciókkal bevonzani a vásárlót és a háttérbe meg az van ami van. Engem is 1-1 héten keresztül hülyének néztek, pedig rendelés előtt online-ba leegyeztettem, hogy van-e raktáron. Ennek ellenére egy hétig semmi előrelépés sem volt, csak a hitegetés. Ez üzlet semmi több. Ha valaki ilyen hozzáállást tanusít, akkor felejtős az üzlet. A pénzvisszafizetéssel abszolút semmi gond sem volt, pikk-pakk visszajött. Fogok tőlük rendelni, de gyanakodva és "B" tervet kidolgozva.

(#27014) Khelben


Khelben
nagyúr

Valaki mondana pro és kontra dolgokat a Wayteq xTAB-70dc és a Concorde TAB Play 16GB mellett/ellen? Ezek közül kellene választani karácsonyra, 10-12 éves gyereknek játékra, facebookra, netezésre.

(#27015) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Erről valaki vélemény? Megéri? Van jobb?
[link]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#27016) smkb válasza lostprophet (#27015) üzenetére


smkb
őstag

Nagyon drága. Ez egy egymagos Allwinner csipes tablet. Az 1,5ghz pl simán kamu, nem bírnk ezek 1,2 nél többet.

(#27017) lostprophet válasza smkb (#27016) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Áhá, köszi. Csak próbálok ismerősömnek tabletet nézni, de az igazat megvallva nem vagyok járatos tabletügyben.
-Legyen legalább 10 colos
-Word-internet-excel/word-filmnézés/zenehallgatásra lesz használva, játékra nem
Max. 65000-et tudna rá áldozni.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#27018) ugyeletes válasza kovacspityu2 (#27013) üzenetére


ugyeletes
tag

akkor hogy lett olyan screenshotom, hogy meg utanam 3 embernek ajanlgatja 165.99usd-ert?
itt a furcsasag... es a scam. :)
es utana meg orakig 17x -ert is volt, akkor velem vajon miert cseszett ki? hatha nem figyelek?! :)

[ Szerkesztve ]

(#27019) stmiklosi válasza lostprophet (#27015) üzenetére


stmiklosi
tag

Szevasz!
Mindenkinek mások a szempontjai.
1: Szerintem ennyi pénzért megéri.
2. Van jobb, de messze nem ennyiért, első tabnak mindenképpen jó, közvélemény szerint ezek egyébként sem hosszú életűek, már ami az avulást illeti. Ezzel a hangoztatott "ne vegyél, elavult mert már van kétmagos,holnapután itt a négy " nézettel nem értek egyet, nálam mindig az a kérdés: alkalmas-e arra, amire venném.
Van 5 éves navigátorom, tökéletesen teszi a dolgát, igaz utcaneveket nem mondatok be vele és nem kérem, hogy menetközben épületek nőjenek a képernyőn, mert akkor már lassul, de előzőek nélkül simán elvagyok.
Sokan ódzkodnak az egy magtól, de nagyon sok mindenre jó, nekem (nekünk) van ilyen is olyan, a különbség azért észrevehető, de az 1 magosnál (az A10, 1,2GHZ, 1GB) is bőven tolerálható a váltási idő. Ebben a párosításban azért az 1GB RAM döntő.
Ami jó benne: 7000mAh akku, csak igaz is legyen.
Ez jutott eszembe, üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#27020) lostprophet válasza stmiklosi (#27019) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Köszi, ismerősömnek már elküldtem a linket, de ha felbukkan valami jobb, akkor szólok neki. Tanuláshoz kell neki főleg, de a sorozatait is ezen nézné és netezne is rajta.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#27021) DGery válasza gps76 (#27000) üzenetére


DGery
aktív tag

és tudsz mondani olyna gépet, amiben ilyen áron 1GB ram van? mert sajna én nem találtam semmit... kínai vacakot készüléket meg nem akarunk venni...

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#27022) uhu20


uhu20
tag

Sziaztok,

Van egy lenovo thinkpad tabletem és kellene hozzá egy bökő.

Lehetne rendelni, de horror áron (20e ft felett). Kérdezném a szakértőket, hogy mit javasolnak, milyet vegyek? Olyan kellene, aminek viszonylag hegyesebb a vége, azaz pl. egy táblázat adott celláját eltalálnám vele.

Lehet drágább is, de azért a pofátlan 20ezres határ alatt (inkább 10e alatt).

Vagy esetleg van erre egy szaktopik?

(#27023) b0bcat válasza uhu20 (#27022) üzenetére


b0bcat
addikt

A DAGi stylus-okról jókat írtak itt korábban, úgy emlékszem. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27024) ugyeletes válasza b0bcat (#27023) üzenetére


ugyeletes
tag

vekony nincs csak DAGi? :C

(#27025) üszök válasza azozo (#26972) üzenetére


üszök
őstag

Köszi,megnézem.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#27026) uhu20 válasza b0bcat (#27023) üzenetére


uhu20
tag

Köszi, tanulmányozom, bár vab, aki azt írja, hogy csak eBay-on kapható, ami nekem nem jó.

(#27027) b0bcat válasza uhu20 (#27026) üzenetére


b0bcat
addikt

Mi a baj az íbéjjel? :F

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27028) gps76 válasza DGery (#27021) üzenetére


gps76
őstag

Valamelyik reklámújságban láttam 29900-ért ilyet,de nem tudom már melyik volt.
Én nem azt írtam,hogy 20-25-ért ilyen biztos,hogy lesz,hanem 1 GB alatt ne kínlódj tablettel.Gyűjts hozzá egy kicsit és találsz használhatókat.
A tacskóban tegnap láttam a Myaudio 1008b-t 33-ért,csak hát elég gyatra az egész.Hulladék kijelző,érintő szintén, 10.1",1 GB rammal,egymagos procival.

[ Szerkesztve ]

(#27029) Sonja


Sonja
veterán

Tud valaki egy ugyan ezekkel a tulajdonsággokkal rendelkező tabletet, mint a Concorde tab NOVUM, csak 16:9-es 1280x768-as felbontású kijelzővel? :F Pont ideális lenne ez a tab számomra, erre csak 4:3-as kijelzője van. :( Érdekelne, hogy az "olcsóbbik" fajtából létezik-e hasonló 16:9-es kijelzős tab. Köszi!

Szerk.: A MyAudio Tablet Series10 1016DCC-t ismerem, de állítólag nem valami megbízható.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#27030) ugyeletes


ugyeletes
tag

pandawill ugyfelszolgalat aztmondja, hogy kupon kod kellett volna hozza, csak nem lattam.
na persze...
eloszor kitalalt minden mast, amikor rabizonyitottam, hogy en bizony idoben vettem, akkor:

"bella 13:21:53

i ma afraid there is coupon code to buy this product in happy hour "

rakerdeztem, hogy mi is lenne az a kod?

"bella 13:31:16

sorry, i am not sure for this one, there is always coupon for happy hour product
"

szoval kamu. es majd 2 napon belul talan visszafizetik a zset.

kellett volna inkabb a buyincoins -hoz mennem, ott rendesek...

(#27031) keszo válasza uhu20 (#27022) üzenetére


keszo
őstag

(#27032) fateless válasza ugyeletes (#27030) üzenetére


fateless
veterán

Én is úgy tudom, hogy a happy hour esetén nem kell hozzá kupon kód (Bár a válaszoló meg olyannak tűnik, mintha csak beugrott volna válaszolgatni).
Kérdezz meg mást is, aztán ha nem, akkor pénz vissza.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27033) JoeYi


JoeYi
őstag

van valakinek PRESTIGIO PMP5570 tabletja? Érdekelne hogy bírja az akksija

(#27034) b0bcat válasza JoeYi (#27033) üzenetére


b0bcat
addikt

Itt hangzott már el 2,5-3 órás és 4,5 órás infó is. :U (Engem is érdekelne. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27035) Tenager18 válasza b0bcat (#27034) üzenetére


Tenager18
senior tag

Gondolom ez igazán attól függ,ki mennyire használja......

(#27036) peestike


peestike
senior tag

sziasztok! érdeklődnék erről: ConCorde tab PLAY 16GB.
kiderült, hogy a 7es tablet kicsi, kellene 8as, aztán ezt gondolnám megfelelőnek ár terén. 45k felé nem szívesen mennék.
érdemes rá beruházni? mit gondoltok?
köszönöm!

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#27037) JoeYi válasza peestike (#27036) üzenetére


JoeYi
őstag

én próbáltam élőben, szép a képe, és jól reagált az érintésekre. Ami nem tetszett hogy sok game-t 16:9-re terveztek, a play meg 4:3 ezért torzul a kép

(#27038) JoeYi válasza b0bcat (#27034) üzenetére


JoeYi
őstag

hmm, na majd meglátjuk, lehet ma veszek egyet

(#27039) Tenager18 válasza JoeYi (#27038) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem 16:9-es a tabim,de a PES2012 kicsit széthuzott....akkor az valószinüleg azért,mert 4:3-sra van tervezve??

(#27040) b0bcat válasza Tenager18 (#27035) üzenetére


b0bcat
addikt

Valóban. Ugyanezt reagáltam én is, amikor beírta valaki, hogy nála 2,5 órát bírt (pedig 4100 mAh-s akku van a gépben elvileg). ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27041) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Pár hete bukkantam egy olyan kínai webáruházra, ahol plusz zsetonért be lehet pipálni valami olyasmit, hogy pluszban átnézik a vásárolt tabletet, hogy minden rendben van-e vele.
Nem tudjátok, hogy melyik lehet ez a webáruház? Nem találom, bárhogy guglizok. :B

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#27042) gps76 válasza JoeYi (#27038) üzenetére


gps76
őstag

Nyugodtan vedd meg nem fogsz csalódni benne,az akkuidő meg mindegyiknek ilyesmi ebben az árban.
A tok meg nagyon jó a Nexusom mostantól ebben lakik.Simán elkérnek 5000-et egy ilyesmi minőségű tokért.

[ Szerkesztve ]

(#27043) spiritex


spiritex
veterán

Elég sok tabletnél fellép az a jelenség, hogy Sleep (alvó) módban pattog a hangszóró. A WayteQ 70w-nél megoldotta a dolgot a gyári Naptár alkalmazás letiltása, de más tableteknél sajnos nem segít ez.
Tudja valaki, hogy ez mitől lehet és hogy hogyan orvosolható?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#27044) rokarudi válasza JoeYi (#27033) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Szerintem megfelelő az akkuideje. Legalábbis nekem nem tűnt fel, hogy annyival rosszabb lenne, mint mondjuk egy másik hasonló kategóriájú tablet-é. Ha mondjuk internetezel vagy filmet nézel, a 4 óra szerintem működik (legalábbis nálam müködött), játéknál (főleg 3d-s játékoknál ) ez azért jóval kevesebb lehet.

(#27045) edk- válasza Bici (#27041) üzenetére


edk-
őstag

A nemrég említett http://www.topnotchtablets.com/buy-pipo-movie-m3 említ ilyesmit. De ha jól látom, ott a célpiac US.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#27046) Bici válasza edk- (#27045) üzenetére


Bici
félisten

Ennél (látszólag) sokkal nagyobb áruház volt, de azért köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#27047) peestike válasza JoeYi (#27037) üzenetére


peestike
senior tag

köszi a reagálást!
nem hiszem, hogy olyan sokat futna játékkal esetlegesen, inkább film meg könyv és persze net.
női júzer lenne főleg:)
nekem max annyinak kellene, hogy TV-re kitenni a filmet, könnyebb lenne, mint laptopot hurcolni.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#27048) tib78 válasza tib78 (#27012) üzenetére


tib78
tag

Novum

http://gadgets.postr.hu/concorde-tab-novum-teszt

A hivatalos teszt is hasonlót mond, mint amit én, de azért érdemes megnézni, akit érdekel a készülék.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#27049) bipet válasza tib78 (#27048) üzenetére


bipet
tag

Kíváncsi leszek mit bír majd az aksi aktív használat mellett

(#27050) kovisoft válasza Bici (#27046) üzenetére


kovisoft
őstag

Múltkor a gadgetgreats-re írta valaki [itt], hogy kipróbálják a tableteket postázás előtt.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.