Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) berzebub válasza Sdmv8 (#55999) üzenetére


berzebub
aktív tag

Ha így érzel akkor irány a bolt. Nem normális ez a működés, addig kell verni az asztalt amíg ki nem cserélik vagy pénz vissza. Hol vetted ha megkérdezhetem?

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#56002) Sdmv8 válasza berzebub (#56001) üzenetére


Sdmv8
tag

E-digital-ban Székesfehérváron. Holnap megyek és próbálom intézni a dolgot. Most egy LG-G PAD 7.0-ban gondolkozom, mivel az is 40.000 remélem ott nem lesz laggos lapozás vagy Ti mit javasoltok?
Köszi.

(#56003) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok. Lehet nem ide tartozik de nem talàltam ide vonatkozó topicot. Kína tablettemen nem megy a google play. Simán indul a program majd folyamatosan a "nincs kapcsolat" feliratot kapom pedig netem jól müködik. Valaki jàrt màr ìgy? Google fiókot beállítottam és a play "làtja is".

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#56004) he7edik.


he7edik.
addikt

Sziasztok!

Anyósnak szeretnénk karácsonyra egy 3G/4G 7"-8" tablettet venni 30-40 forint közötti árkategóriában.Ti melyik típust ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#56005) howey


howey
csendes tag

Sziasztok!
Tablet vásárlás előtt vagyok,ebben szeretném a segítségeteket kérni.Nem tudom eldönteni, hogy e 2 készülék közül melyiket válasszam: Asus Transformer Pad (TF103CX-1A007A) 10" Wifi 8GB vagy Alcor Zest Q933RS 16GB
Az Alcornak nagyobb a képernyő felbontása, az Asus név meg szerintem önmagáért beszél.
A tablet a feleségemnek lenne, játékra egyáltalán nem lenne használva, internetezésre illetve film nézésére kellene ,a fő szempont inkább a wifi érzékenysége, hatótávja lenne.Valamint érdekelne, hogy otg kábelen keresztül melyik készülékkel tudnék mobil internet modemet használni.
Nem tudom eldönteni,ebben várom a segítséget, hogy most akkor melyiket szerezzem be? Esetleg hasonló árú másik 10 colos készüléket?
Elöre is köszönöm a választ.

(#56006) berzebub válasza Sdmv8 (#56002) üzenetére


berzebub
aktív tag

Nekem is Lg-m van,eddig nekem bevált.Nincs lag és nem is melegszik. A Kitkat is jól optimalizált.

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#56007) Milka 78 válasza martina79 (#55993) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha a 7.0-ás LG-ről van szó akkor azzal jól jársz,probléma mentes gép.
Az Asus is jó,de egy két játék/app nem fut az Intel soc miatt (folyamatosan dolgoznak a javításokon).

(#56008) martina79 válasza Milka 78 (#56007) üzenetére


martina79
tag

Igen arra, azt láttam 40-ért.Köszönöm a segítségedet !

(#56009) stewe780


stewe780
őstag

Nem értem :F :F
Szóval itt ez a jó kis benchmark táblázat kátú jóvoltából, linkeléséből: android cpumark

Lenovo a3500-FL
MTK 8121 (1,3 GHz Quad Core) Mali400
CPU Mark: 9672
3DMARK: 964

LG 7.0 V400
Qualcomm MSM8026 Snapdragon 400 (1,2 GHz Quad-core) Adreno 305
CPU Mark: 7348
3DMARK: 799

Na most azt nem értem, hogy az LG 40ezer, a Lenovo meg 28 az MM-ben. Tudja valaki, hogy mi az a plusz, amiért megéri LG-t venni? Elvileg a programok és a játékok is gyorsabbak a lenovón, legalábbis ha a teszt eredményeket nézzük. Mondjuk én a Qualcommot mindig is az MTK fölé pozicionáltam, de a számok nem azt mutatják. :F A kijelzőjük is egyforma (1280*800), ránézésre nincs különbség a színeket illetően. Mindkettő kitkat (bár ahogy nyomogattam, minden totál más az lg-n és a lenovón, nem tudom, hogy melyik áll közelebb az eredeti kitkathoz...) Talán egyedül a hangszóró rosszabb lehet a lenovban, a fórumán legalábbis mindenki szidja.

Szóval van valakinek tapasztalata, erről a 2 tabról, tényleg gyorsabb a lenovo kevesebbért?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#56010) Milka 78 válasza stewe780 (#56009) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ja az Mtk8121 Mali400mp simán jobb mint a Snap400&Adreno 305...és a 79qci a Mali400 mp4 a teremtés csúcsa :DDD
Szerintem hanyagoljuk az ilyen táblázatokat,antutukat és hasonló hokuszpókuszokat.
A 79qci/Vonino Primus a benchek szerint érezhetően erősebb mint az Lg 10.1-em.Csak a való világban ez mese habbal.A Mali400mp4 úgy hal el egy kicsit is komolyabb játék alatt,hogy öröm nézni,míg a Snap400 vígan szaladgál ugyan azon szitu alatt.
Ugyan ez az tf103cx ami benchek alatt bődületesen eltiporja az Lg-t.Mindkettő a kézben,de nem érzem ezt az átütő erőt,mindkettő szépen gyorsan teszi a dolgátjátékok alatt.

[ Szerkesztve ]

(#56011) cidalain válasza stewe780 (#56009) üzenetére


cidalain
veterán

Anyukamnak lenovot vettem, nekem lg van.
Atlagos hasznalat mellett nincs nagyon kulonbseg (en nem erzekeltem), total jol hasznalhato netre, facera, youtubera mindketto tab. Jatekrol nem tudok beszamolni, a szokereso ugyanolyan jol hasit mindketton :)
Az lg rendszeret gordulekenyebbnek erzem, rohadt jol van optimalizalva, felhasznaloi elmeny elso osztalyu. Lenovo kozelebb van a gyari droidhoz, nincs annyira megdolgozva. Lg-n keves gyarilag telepitett program, ami van az jo, lenovon sokkal tobb marhasag van. Az lg valamivel tovabb birja, en optimalis beallitasokkal 15 orat elnyomogatom 60% kepernyoido mellett. A lenovo ennyit nem tud, de azzal is 10 ora folott vagyok. Az lg kissebb meretu, kisebb a kava, konnyebb.
Lg kepe talan kicsit szebb, de most nem tudom egymas melle rakni. Lg hangja szebb, mar amennyire lehet szep hangrol beszelni egy tabletnel. Lg 2 ev garival van ha hivatalos forgalmazotol veszed.

Aki arerzekeny, nyugodtan veheti a lenovot ha csak ez a ketto jatszik, nem fog benne csalodni. Most akcioban 25 valamelyik muszakiban.
Amikor meg en vettem az lg-t akkor 30-33 korul volt a lenovo (azt akcioban 30-ert vettem), nekem megerte a tobbletpenzt az lg, igy utolag nezve. De a mostani 25 iszonyu jo ar a lenovoert.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#56012) kpityu2 válasza he7edik. (#56004) üzenetére


kpityu2
őstag

Most vettem édesanyámnak egy Alcor Access Q881M-et, úgy tűnik bevált. A képe szép, jól reagál, FB, Messenger, hír és apró appok jól futnak rajta, gugli hangkeresésre azonnal reagált. 40e volt speedshopban (+ tok hozzá 3500, gumis sarkokkal, nem takar el semmit).
Az 1G RAM tűnik kissé kevésnek, mert ugye nem lövöldözi ki az appokat ezért eléggé fullra van járatva, de eddig nem okozott gondot. Képek, videók gyorsan betöltődnek, Szulejmán gond nélkül megy. :D
3G nem tudom milyen, eddig csak wifin próbáltuk.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#56013) stewe780 válasza Milka 78 (#56010) üzenetére


stewe780
őstag

"Mtk8121 Mali400mp simán jobb mint a Snap400&Adreno 305"
Ez most ilyen szarkazmus? vagy komoly?

Számomra ha android, akkor qualcomm a proci, és az ilyen MTK meg Rockchip meg társai az alsó polcra való, lábbal rugdosni típusok. .. :DDD
A táblázat viszont nem azt mutatja. Azért támaszkodom a táblázatra, mert nincs más. Az MM-ben nyomkodtam mind2őt, de hát a menüben nagy erőlködés nincsen, 3d játékokat meg nem tudtam telepíteni ott hirtelen, szóval ezért kérdezem, hogy ha kicsit játszanék ne-adj Isten scannelt pdf könyvet/újságot olvasgatnék, amin azért izzadnak a gépek, ha elég nagy a PDF(ez utóbbi erősen terven van), akkor melyik az ajánlottabb? Igazából az a 13kHUF különbség belefér a költségvetésbe, de az, hogy ugyanazért, vagy rosszabbért fizessek többet nem járja.

cidalain: köszönöm a jellemzést. :R :R A kijelzőt én néztem, kb ugyanaz. A hang, a gari mindenképp az lg mellett szól, de az a lenovo a maga 28 ezres árcédulájával, sőt, ha még 25ért meglenne, best buy!

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#56014) he7edik. válasza kpityu2 (#56012) üzenetére


he7edik.
addikt

Köszi!

Lehet inkább az Asus, Lenovo vonalon maradok de megnézem.

Égő szöveg a flém vázon

(#56015) cidalain válasza stewe780 (#56013) üzenetére


cidalain
veterán

Mar nincs 25-ert, most neztem. Asszem edigitalban volt az, de mar nem

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#56016) daniel2121


daniel2121
senior tag

Sziasztok egy Samsung tab3-ra esett a választás. Egy gondom van hogy időnként eldobálja a wifit,pedig más wifis eszköz jól működik. Mi lehet a probléma.

(#56017) stewe780 válasza cidalain (#56015) üzenetére


stewe780
őstag

Lesz az még annyi, nem sietek. Nem tudom kari után egyből akcióznak a két ünnep között a boltok vagy csak szilveszter után szoktak? ;] MM-ben ott volt egy raklap lenovo 3500FL, kizárt, hogy mindet eladják... ;)

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#56018) cidalain válasza stewe780 (#56017) üzenetére


cidalain
veterán

Passzolom.
Black friday alatt is nagyon levittek az arat, akkor 23 volt ha jol remlik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#56019) stewe780 válasza cidalain (#56018) üzenetére


stewe780
őstag

Na 1 olyanba beszavaznék. Kb annyit meg is ér :DDD , 2 év múlva úgyis dobható ki, mert annyira újabb ketyerék jönnek ki.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#56020) WinZol válasza tjb007 (#55930) üzenetére


WinZol
aktív tag

Szia!

A közép kategóriától felfele (LG G Pad 8"-tól) van olyan készülék, ami garancia vesztés nélkül
root-olható és két év garis?

Köszi

WinZol

(#56021) tisn


tisn
addikt

ez a lenovo a10 mennyivel rosszabb
az lg gpad 10.1-nel?

lenovo a10

kisgyereknek, elsosorban jatekra (autos, logikai, td, stb.)

(emiatt esett ki az asus trafo tf103cx)

(#56022) howey


howey
csendes tag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt vagyok,ebben szeretném a segítségeteket kérni.Nem tudom eldönteni, hogy e 2 készülék közül melyiket válasszam: Asus Transformer Pad (TF103CX-1A007A) 10" Wifi 8GB vagy Alcor Zest Q933RS 16GB
Az Alcornak nagyobb a képernyő felbontása, az Asus név meg szerintem önmagáért beszél.
A tablet a feleségemnek lenne, játékra egyáltalán nem lenne használva, internetezésre illetve film nézésére kellene ,a fő szempont inkább a wifi érzékenysége, hatótávja lenne.Valamint érdekelne, hogy otg kábelen keresztül melyik készülékkel tudnék mobil internet modemet használni.
Nem tudom eldönteni,ebben várom a segítséget, hogy most akkor melyiket szerezzem be? Esetleg hasonló árú másik 10 colos készüléket?
Elöre is köszönöm a választ.

(#56023) tisn válasza tisn (#56021) üzenetére


tisn
addikt

[link]

itt ugy latom az lg-gpad azert jobb jatekra

(#56024) tisn válasza tisn (#56023) üzenetére


tisn
addikt

aposomnak viszont webre

lenovo tab a10 vagy asus trafo 103cx?

(#56025) czanga


czanga
őstag

Sziasztok.

Édesanyámnak vennénk egy 10"-os tabletet filmezésre, youtube nézegetésre, böngészésre, és UPC HBO-Go szolgáltatására. Ergo főleg filmezni. :D

10"-os méretben gondolkodtunk, de a 4:3-as arányról lebeszélhető vagyok. Így a méretről is.

ami fontos:
-kijelző minősége
-ASUS, LG, Samsung (én már vettem egy nagyon ajánlott Prestigio-t, de annyira rossz volt, hogy maradtak ezek a márkák)
-a szoftver fusson jól, és egyenletesen, akadások nélkül.
-játszani nem fogunk, max Angry Birds szinten, de ezt sem hiszem
-nem árt ha normális aksi van benne.

Összeget nem tudok írni, mert minnél olcsóbb annál jobb, mert a fentieken kívül másra nem lenne, így nem érdemes sokat köldeni rá.

[ Szerkesztve ]

(#56026) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Sziasztok!

Karácsony....

10éves kislánynak keresek tabletet. 20-25K max. keret. Márka nem fontos, fogalmam sincs mire fogja használni, mivel én semmire sem használnám :D
Nagy legyen és csillivilli :)) Meg ne menjen gallyra 2 hónap után.

Ha valaki tudna ebben segíteni hálás lennék.

Erősen ellenmotivált vagyok ebben a vásárlásban (okostelefon és jól működő PC mellé nem értem minek, de kell, nem én veszem csak megkértek segítsek, de rájöttem hogy iszonyat választék van és elvesztem benne)

Tea az élet!

(#56027) ClioRS válasza tisn (#56021) üzenetére


ClioRS
őstag

Játékra inkább az LG-t venném.

Böngészgetni meg elég az Asus is.

(#56022) howey
Mindkettő tud OTG-t, de, hogy melyik típussal menne biztosan a modem, az csak a próba után derül ki, biztosra nem lehet megmondani. Az Alcornál azt írják a tesztben, hogy kicsit gyenge a wifi. Az Asus biztos, hogy gyorsabb, mint az Alcor, aminek nagyobb felbontású a kijelzője és 2GB RAM van, szemben az Asus 1Gb-jával.

(#56013) stewe780
Szarkazmus :)
Az Andreno 305 erősebb a Mali400-nál.

(B)(#56025) czanga(/B)
Lenovo A10, Asus Transformer TF103CX (meg kellene nézni, hogy megy-e intel processzoron az HBO GO), LG G Pad 10.1, Samsung Galaxy Tab 4 10.1

(#56026) ttamashu
Wayteq 7Q

(#56028) kátú válasza ClioRS (#56027) üzenetére


kátú
őstag

+1

It still works!

(#56029) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Itt ha a letöltés gombra nyomok hova és milyen formába tölti le a play a zenéket?

Dikk egy százas...

(#56030) howey


howey
csendes tag

Sziasztok!
Tablet vásárlás előtt vagyok,ebben szeretném a segítségeteket kérni.Nem tudom eldönteni, hogy e 2 készülék közül melyiket válasszam: Asus Transformer Pad (TF103CX-1A007A) 10" Wifi 8GB vagy Alcor Zest Q933RS 16GB
Az Alcornak nagyobb a képernyő felbontása, az Asus név meg szerintem önmagáért beszél.
A tablet a feleségemnek lenne, játékra egyáltalán nem lenne használva, internetezésre illetve film nézésére kellene ,a fő szempont inkább a wifi érzékenysége, hatótávja lenne.Valamint érdekelne, hogy otg kábelen keresztül melyik készülékkel tudnék mobil internet modemet használni.
Nem tudom eldönteni,ebben várom a segítséget, hogy most akkor melyiket szerezzem be? Esetleg hasonló árú másik 10 colos készüléket?
Elöre is köszönöm a választ.

(#56031) tjb007 válasza TechRobot (#56029) üzenetére


tjb007
nagyúr

/sdcard/Android/data/ com.google.android.music /cache/music

[link]

(#56030) howey

Az Alcor szép nagy felbontású kijelzővel rendelkezik, csak épp a processzor (vagyis pontosabban az SoC-ben található GPU) elég gyenge, kevés ennyi pixel mozgatásához. Ebből fakadóan előfordulhatnak akadások, akár még a menüben való mászkálás során is, és szoftveresen sem a legjobb (ez mondjuk szinte az összes RK3188-cal szerelt modellről elmondható).
Én inkább az ASUS-t ajánlanám, főleg úgy, hogy az még biztosan fog kaőni frissítést, frissítéseket.

„Valamint érdekelne, hogy otg kábelen keresztül melyik készülékkel tudnék mobil internet modemet használni.”

Az Alcorral 100%, a támogatott modemek listája megtalálható az oldalukon. Az ASUS-ra nem tudok sem igent, sem nemet mondani. Annyira rétegigénynek számít ez már így 2015 derekán, hogy nem is szokták kipróbálni, így én sem tettem.

(#56032) kátú válasza tjb007 (#56031) üzenetére


kátú
őstag

+1 az a GPU ténleg nem túl acélos

It still works!

(#56033) sbazsi válasza BaginZe (#55909) üzenetére


sbazsi
veterán

Hol látod, hogy nincs agyondicsréve?
Csak mert kerestem a fórumot, de nem találtam.

Viszont engem is érdekelne, hogy mi a véleményetek a CUBE TALK9X u65gt tabletről.

A korábban rendelt, csalódást okozott Onda V989 tablethez képest van benne GPS, és sim foglalat. (Utóbbi amolyan egyszer jól jöhet címszóval, nameg lehet vele telefonálni. ;] )

Szóval mi a véleményetek erről a Cube talkról?
A jövőben lehet számítani gyári frissítésekre?

(#56034) TechRobot válasza tjb007 (#56031) üzenetére


TechRobot
aktív tag

mp3 lett volnaa lényeg de közben megtaláltam, hogy pc-n is be lehet lépni a play zene alkalmazásba és letölti ott mp3ba a megvásárolt ill ingyenes zenéket.

köszi a helpet.
:R

Dikk egy százas...

(#56035) czanga válasza ClioRS (#56027) üzenetére


czanga
őstag

Köszönöm! :R

Ahogy elnézem elvileg mennie kellene, hiszen egy webes felületről van szó, App szerintem nincs hozzá.

(#56036) Milka 78 válasza stewe780 (#56013) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szarkazmus volt :) Mindegyik gép volt/van a tulajdonomba és a Snapit tartom a leg kiegyensúlyozottabbnak.

(#56037) ttamashu válasza ClioRS (#56027) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Köszi!

Tea az élet!

(#56038) ClioRS válasza czanga (#56035) üzenetére


ClioRS
őstag

Dehogynem: [link] ;)

Nekem is van ilyen előfizetésem, párszor használtam már tabon.

(#56039) Sdmv8


Sdmv8
tag

Hali egy olyan off kérdésem lenne, hogy accuweather mindig egy nappal elvan csúszva jelen esetben az írja, hogy vasárnap, dec. 13. 2014, tehát nem 14-et ír, hanem 13-at, hogy lehet ezt javítani?!

[ Szerkesztve ]

(#56040) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok.
A Lark Ultimate 7i-t ismeri valaki? Megér 22K-t?

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#56041) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok! Szerintetek melyik a jobb?

[asus]

vagy

[lenovo]

Átlagos használatra kellene:
böngészés
videokamerázás
filmnézés
navigáció

játszani nem akarok rajt de azért ne akadjon a gép használat közben.

igazából nem sok infót találok róluk, cput se tudom összehasonlítani, annyira nem vagyok bennfentes. az asus vonzóbb a 2 év gari miatt, a lenovonak viszont nagyobb a felbontása.
Mit gondoltok?

(#56042) Milka 78 válasza Chris78 (#56040) üzenetére


Milka 78
nagyúr

2 magos Intel soc,ami nem mai sütés a 2gb memória meg hiába,ha az soc "gyengécske".Szerintem jobban jársz egy 7q-val,annak van normális támogatása,topickja,több szolgáltatást nyújt és összességében kiegyensúlyozottabb a gép.

[ Szerkesztve ]

(#56043) R19 válasza beach head (#56041) üzenetére


R19
senior tag

Elég sokat olvasgattam a különböző fórumokat, teszteket és így szűkítettem le a kört erre a 2 tabra.
Szerencsém volt, hogy a MM-ban majdnem egymás mellett volt kirakva mindkettő.
Jó alapos tesztelés után lett a befutó az ME70C.
Egy hangyányival gyorsabbnak tűnt az Asus, jobban bejöttek a kijelző színei, tetszik a Zen UI felület, a 2 év gari is mellette szólt.
Kicsit tartottam az Intel proci miatt a kompatibilitástól, de eddig csupán 1 app ( Smart Tools ) nem települt fel, a többi szépen fut rajta.
Mindenképpen azt javaslom, hogy lehetőleg próbáld ki mindkét tabot és meglátod melyik jön be jobban.

(#56044) Chris78 válasza Milka 78 (#56042) üzenetére


Chris78
aktív tag

Értem. Köszi. :R

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#56045) beach head válasza R19 (#56043) üzenetére


beach head
senior tag

Köszi! A felbontás különbség a kettő közt mennyire észlelhető 7 colon egyébként?

(#56046) rwin5


rwin5
őstag

Üdv kedves topicosok,

Barátnőmnek vennék karácsonyra egy olcsóbb tabletet.

-max 30e ft
-"7-es kijelzőméret

Tudtok ajánlani valamit? Ezt néztem ki, mert ezt lehet a közelben kapni, de ezért is írtam ide, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre. köszi :R [link a tablethez]

(#56047) cidalain válasza Sdmv8 (#56039) üzenetére


cidalain
veterán

Frissitsed, hatha. nalam tok jol megy, nincs elcsuszva

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#56048) cidalain válasza rwin5 (#56046) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem ez jo, van vele tapasztalatom.
Esetleg a wayteq 7q, az csajos full feherben is van meg az lcd melletti keret is feher...

Muszakilag hogy melyik a jobb arrol nem nyilatkoznek, mindegyiknek van elonye-hatranya a masikhoz kepest. Mindegyik jo valasztas, nyugodtan lehet a donto tenyezo a kulso megjelenes szerintem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#56049) rwin5 válasza cidalain (#56048) üzenetére


rwin5
őstag

Köszi, akkor ez marad szerintem. Színe nem lényeg, nekem is lenovom van azért gondoltam erre, pedig elég sokat láttam ebben az árkategóriában

(#56050) cidalain válasza rwin5 (#56049) üzenetére


cidalain
veterán

Edigitalban most 28-ert meg lehet venni, ingyen kiszallitassal.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.