Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92251) rothfb válasza apszi (#92249) üzenetére


rothfb
veterán

Miért ne lehetne. Képernyő felbontás full hd.

(#92252) apszi válasza rothfb (#92251) üzenetére


apszi
őstag

Köszönöm a válaszodat. Nagyon nem vagyok otthon tablet témában, ezért a buta kérdések. ☺️

(#92253) Dr.NX válasza apszi (#92248) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Nem tud duplakoppos ébresztést, csak mozgatásra ébresztést.
Természetesen lehet 1080p YT videókat lejátszani.

Elfogadom a sütiket.

(#92254) apszi válasza Dr.NX (#92253) üzenetére


apszi
őstag

Köszönöm. Bocsánat egy kis off. Ha ezt Bangood-on berendelem, ott van valami garancia rá?

(#92255) Beni2360 válasza apszi (#92248) üzenetére


Beni2360
félisten

Menny el ahol ki van állítva egy Lenovo m9 és nyugodtan teszteld le. Nekem van 50 mini is de a közelébe sem jön az m9-nek hd ide vagy oda. Na és a hang is szuper. Ha el tudsz hozzám jönni nyúzhatod itt nálam. Az oplay 50 minit fapadosnak érzem, magasabb hangerő már recseg, torzit. Olyan érzés amikor váltok mint mikor a Ladából át ültem a Toyotába.
Alza a most akciós az LTE verzió és vissza küldhető 14 napon belül.
Ui: BG garit felejtsd el max 6 hónap.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92256) Graphics válasza Beni2360 (#92255) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megintcsak iPlay Mini Pro volt a kérdés. A tiéd sima, jóval gyengebb hardverrel.

Ez már annyiszor ki volt vesézve, hogy a tiéd persze hogy fluidabb lesz azzal a hardverrel HD felbontással szemben az UniSoc + Full HD kombónál.

De ha valaki az iPlay mini Pro-t kérdezi a te két tableted nem releváns a témában, mert total más.!

Nem értem miért kevered+kavarod bele? :N

Egyik UniSoC T606 másik MediaTek G99, két eltérő hardver, különböző típusú hardverek.

Ezen két proci között van egy durván 70%-os eltérés... HD felbontással a te tableted meg persze, hogy gyorsabb lesz az iPlay minihez képest. :U Mivel a GPU is sokkal combosabb a G80-ban... Nem kezeled helyén a két terméket, nem veszed figyelembe a hardveres eltéréseket, és a kérdező kérdését sem...

A menny meg odafent van :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92257) apszi válasza Beni2360 (#92255) üzenetére


apszi
őstag

Köszönöm az ajánlatod, ha úgy alakul zargatlak majd, jófej vagy, mint mindig. :R Igazából szeretnék nagyobb felbontást, mert tulajdonképpen hasonló felbontás van most is, és egyszerűen nem éles a kép.

Graphics
#92256

Köszönöm a helyesbítés.

(#92258) rothfb válasza Graphics (#92256) üzenetére


rothfb
veterán

A számból vetted ki a szót. Beszél valaki valamiről, erre tök másról ír, ráadásul a Lenovo sokkal drágább.
Itt inkább az a kérdés, itthon akar venni vagy bevállalja a Bangoodot például. A mini Pro más kategória, ne hasonlítsuk már a 8 Gb ramot, 256 Gb tárhelyet, fullhd-t, sim helyet, G99-es procit egy kétszer annyiba kerülő 4/64-es, sim nélküli Unisoc procis tablethez.

(#92259) Beni2360 válasza Graphics (#92256) üzenetére


Beni2360
félisten

Mennyből az angyal el jön hozzátok...... Jogos.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92260) Beni2360 válasza rothfb (#92258) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a Lenovo Tab M9 LTE 4GB/64GB szürke + tok és fólia | alza.hu 57400 Ft és simmel rendelkezik és nem a mini duplája. Szvsz.
Ui: itthoni 2 év garival kaptam.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92261) Graphics válasza Beni2360 (#92260) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó, én meg 55-ért kaptam az iPlay Mini Pro-t, erősebb hardverrel, dupla memóriával és 4x annyi tárhellyel..

:)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92262) Beni2360 válasza Graphics (#92261) üzenetére


Beni2360
félisten

Rendben de apszi arról érdeklődött, hogy milyen a mini hangja? Innen indult ki az egész. Én 40 e Ft-t vehettem volna proot a fekete pénteken de kihagytam. És akkor itt be is fejezetem részemről.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92263) Graphics válasza Beni2360 (#92262) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt kérdezte, milyen a mini Pro hangja...
Tök jó lenne ferdítés nélkül lehozni ezt.

Nem, nem kérdezte milyen a Mini hangja. Ezért lenne jó arra reagálni, amit kérdeznek.

És nem bantasbol írom, de felesleges köröket futunk ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92264) Beni2360 válasza Graphics (#92263) üzenetére


Beni2360
félisten

Kimaradt a pro de a hsz-ben is reagáltam a hangra.
Nekem van 50 mini is de a közelébe sem jön az m9-nek hd ide vagy oda. Na és a hang is szuper

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92265) Graphics válasza Beni2360 (#92264) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hagyjuk .. úgy látom ez így értelmetlen... Én vagyok a baromállat, hogy reagáltam...:W

Nem folytatnám. Üdv.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92266) Beni2360 válasza Graphics (#92265) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs de írtam, hogy én itt be is fejeztem.
Jó éjszakát és ne mergelödj. Az egész nem ér annyit.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92267) Reynaldo válasza apszi (#92248) üzenetére


Reynaldo
kezdő

Általában a tabletek hangszóróinak a méretéből adódóan inkább csak tűrhetőnek mondható a hangjuk, ezért filmnézéshez érdemes venni pl. egy ilyen soundbart(vagy akármilyen másikat), ez most BG-n a legolcsóbb: Lenovo Lecoo DS111
Aliexpressen még nagyobb a választék. Nekem egy ELEGIANT SR500 bluetooth 5.0 Soundbar Speaker 20W van, de mellette még egy hasonló méretű Blitzwolf is van, továbbá BT-s órás rádió....., Most megint vettem egy ilyen minit Aliexpress a Choise akcióban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92268) Dr.NX válasza Graphics (#92263) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Mondjuk meglepődnék, ha a Mini és a Mini Pro hangszórója különbözne egymástól...
persze van rá esély, de kevés.

Elfogadom a sütiket.

(#92269) Beni2360 válasza Dr.NX (#92268) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha szabad folytatom csakis a hang tekintetében?
Van egy Bluedio AS-BT aktív hangfal és rádugtam a mini re és utána az m9-re. Ugyan az a klippet inditottam a YT-ról a mini alig hajtotta meg, alig lehetett hallani, míg az m9-sen szépen szólt a dal. Nem tudom mi vezérli a "hang kártyát" ha van benne?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92270) apszi


apszi
őstag

Mindenkinek nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat és tippeket, akár a mini, akár a pro verzióról legyen is. :R :R :R

#92267Reynaldo
Hangra csak annyi az elvárás, hogy hallhatóan, tabblethez mérten normálisan megszólaljon (nem szükséges sztereó), ha beszélnek az tisztán érthető legyen. Semmi extra. :) Egyébként az ELEGIANT SR500 bluetooth 5.0 Soundbar Speaker 20W az egész érdekes. Régebbi LCD tv hangszóróinak kiváltására vajon mennyire alkalmas?

(#92271) gyulaszu válasza apszi (#92270) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Leginkább a mini pro :R
A hangszóró ennyit azért teljesít. :K

gyulaszu

(#92272) apszi válasza gyulaszu (#92271) üzenetére


apszi
őstag

Köszönöm, az már akkor nekem elég. És igen, mini pro lesz, ha összeszedem a tökeimet és elég bátor leszek a Bangood-os Aldocube-hoz. 😀 Hazaiban, most még belefutottam a Lenovo m10 pluszba (3.gen.), ami hardveresen gyengébb, de mégis hazai piac. Azok vajon milyenek?

(#92273) apszi válasza apszi (#92272) üzenetére


apszi
őstag

Visszaolvastam, úgy látom vállalható darab. ☺️

(#92274) Reynaldo válasza apszi (#92270) üzenetére


Reynaldo
kezdő

A tablethez képest nagyon jó hangja van az SR500-nak, de Aliról komolyabbakat is lehet rendelni, mint pl. Anker, Tronsmart,stb. én a laptophoz is ezt használom, bár én még ~20$-ért rendeltem anno Banggood-ról. Tévéhez is jó, ha tudod csatlakoztatni, Ha van külön vezetékes hangkimenet, akkor azzal kell, viszont ha csak egy jack van rajta, mint nálam, azt a tv menüben át kellett állítani "Külső hangszóró(Audio kimenet)"-re, mert alapból a fejhallgató kimeneten volt.
Újabb tévéken pedig már BT-vel is mehet, már ha van rajt, és nincs pl. csak a saját márkára korlátozva.

(#92275) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!
Nemrég írtam, hogy akkut akartam cseréltetni az Iplay 40h-ban. Megtörtént, de így is lekapcsol a tablet 47-50% töltöttségnél... mi lehet még az oka?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#92276) apszi


apszi
őstag

Még egy vélhetően buta kérdés, és kérlek ne röhögjetek fel hangosan. :D Ezeken a tabletteken (iplay mini pro) mennyire bátor dolog banki alkalmazást futtatni?

(#92277) rothfb válasza apszi (#92276) üzenetére


rothfb
veterán

Telefonodon használsz banki alkalmazást?

(#92278) ÖregMackó válasza apszi (#92276) üzenetére


ÖregMackó
tag

Szerintem virtuális kártyával, kettős azonosítással nem veszélyes. Éles kártyát amivel korlátlan fizetés lehetséges én nem használnék.... Én mondjuk mobillal se bankolok.

[ Szerkesztve ]

(#92279) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Nem azonnali beszerzés lenne, de elkezdek érdeklődni nálatok.
Legkésőbb márciusban lenne aktuális. Tehát fogok még jelentkezni. :B

Az igény:
10" vagy felette
RAM 4GB vagy felette
Hosszú sw támogatás
(a lmar egfrissebb az előny )

Amire főképp kellene:
Böngészés, YouTube, Spotify, szövegszerkesztés/levelezés, könyv olvasás.

Nem hátrány:
Jó akkukapacitás
SIM foglalat
GPS

Az összeg (bár nem tudom a besorolás szerinti értékeket)
130-150 ezer közöttre gondoltam.

A processzorokhoz nem értek, úgy le vagyok maradva, hogy ... csak na!!! :DD
Szeretnék egy időtállóbb tabot.
Ha kihagytam valamilyen szempontot szoljatok!

Köszönöm.

(#92280) vacs válasza TripleB (#92275) üzenetére


vacs
veterán

Ez így valószínüleg hardveres hiba!

(^)(>.<)(^)

(#92281) apszi válasza rothfb (#92277) üzenetére


apszi
őstag

Jól van na, csak kérdeztem. :B :)

(#92282) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Ezekkel a paraméterekkel létezik jó, ajánlott tablet?
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11" vagy 12"-nél nagyobb?

12-nél nagyobb
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?

Csak új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?

Külföld is opció
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)

Csak filmet nézek rajta plex-el, illetve böngészés
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).

Egyelőre fel szeretném mérni a piacot, hogy milyen lehetőségeim vannak, ezért nem írok árat.

Ami a legfontosabb szerintem, az a gyönyörű kép. Mivel leginkább filmezni fogok rajta, ezért OLED vagy ahhoz közelítő képminőséget szeretnék. :R

(#92283) Dr.NX válasza smallmer (#92282) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

12" fölött a Samsung Galaxy Tab S Plus széria ami OLEDes.
Ha olcsóbb kell (IPS), akkor Honor Pad 8.

Elfogadom a sütiket.

(#92284) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Sziasztok, Redmi Padhoz (nem xiaomi) szeretnék vásárolni tollat. Láttam aktív meg sima passzív tollak, magához a készülékhez a Redmi nem gyárt semmilyet. Milyet lenne érdemes venni csak arra hogy kitámaszta ne az ujját használja a user?

Köszi előre is! :R

(#92285) Dr.NX válasza Janoo_07 (#92284) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Szerintem csak ujj helyett böködni bármelyik jó, a sima gumivégű passzív is.

Elfogadom a sütiket.

(#92286) apszi


apszi
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, ha netán többet szeretnék mint a stock android egy iplay 50 mini pro esetében (még nincs meg a gép), akkor tapasztalatok alapján, melyik neki a "legjobb", legkevésbé erőforrás igényes launcher?

(#92287) Dr.NX válasza apszi (#92286) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Attól hogy más launchert teszel rá, még stock android marad.
Egyébként meg próbálj ki egy párat és amelyik legjobban tetszik, azt használd.
Kezdd pl. a Nova Launcherrel.
Az androidos alkalmazások topikból néhány említett: Lawnchair, Niagara, Smart launcher, Microsoft

Elfogadom a sütiket.

(#92288) Janoo_07 válasza Dr.NX (#92285) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Köszi a javaslatot. Ha mégis pontosabb végűt szretnék (toll szerű) akkor bármeilyik kapacitív tölthető jó ugye?

Volt egy ilyen komment korabban:

4. Aztán van az aktív kapacitív toll, ami ugyanúgy csak bökni jó, de mivel van benne akku/elem sokkal vékonyabb heggyel is létre tudja hozni azt az elektromos mezőt, mint a bumszli, vagy az ujjad hegye.

(#92289) Dr.NX válasza Janoo_07 (#92288) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Igen.

Elfogadom a sütiket.

(#92290) AtHoS válasza smallmer (#92282) üzenetére


AtHoS
nagyúr

BF időszakban jutottam hozzá 79k magasságában egy Honor Pad 8-hoz.
Múlt heti érkezését követően előzetes tesztelés után végül tegnap került átadásra az ajándék Tab és kezdődött a beüzemelés egy GG fiók eltávolítás + FR művelettel 79% akku állásról.
Nap végére 38% maradt az akkuban és 5 óra 38 perc napi képernyő használati időt jelzett, tehát elég jól bírja akkuval (volt kamerahasználat és messenger videotelefonálás is).

Képminőséggel és fényerővel nem volt probléma, bár képernyőmódot nem állítgattuk, alapértelmezett pont megfelelő volt a világos módú használathoz.
Hangja is elég brutál, de a nagyméretű beépített hangszórók miatt ezen nem is csodálkoztam, tehát filmezéshez is jól használható. Persze egy nagyobbacska BT hangszóró azért jobb mélyeket tud produkálni.

YT APP, Chrome + YT oldal is akadásmentesen működött, nem találkoztunk anomáliával, akadásokkal. A SOC és 6+2GB RAM jól viselte az egyszerre több nyitott alkalmazás kezelését is, eléggé pörgős volt az alkalmazások közötti váltás, új APP-ok telepítése, megnyitása. Szóval gyorsaságra nem volt panasz.
Kamerája tűrhető, lámpafénynél picit zizis képpel, de udvaron a mostani felhős időben szép éles képeket lehet vele lőni....már ugye a kamerák adta kategóriában.

WiFi jelet is jól veszi, S23 telóhoz képest (legalábbis a térerő ikon kijelzése alapján) jobb térerőt mutat ugyanazon a helyen és időben.

Kijelző alvásidőt lehet SOHA beállítással is használni, gondolom ez a kijelző IPS mivolta miatt engedélyezett, OLED-nél 10 perc maxokkal találkoztam csak eddig.

Plusz pont, hogy gyorstöltő + kábel is van hozzá a dobozban.

read-only mode on the forum

(#92291) apszi válasza Dr.NX (#92287) üzenetére


apszi
őstag

Igen, az tiszta sor, hogy marad stock android, ami egyébként csak jó számomra. Köszönöm, akkor próbálkozom majd. :R

(#92292) Reynaldo válasza smallmer (#92282) üzenetére


Reynaldo
kezdő

Vannak még esetleg 11-12" Lenovo-k Oled kijelzővel, pl. Lenovo Tab P11 Pro, Aliexpress-en is lehet keresni, például itt , vagy másik boltban.

(#92293) Dhampir válasza AtHoS (#92290) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a beszámolót! :R

Giroszkóp van benne?

(#92294) Genesistibi


Genesistibi
tag

Sziasztok!

Ezekkel a paraméterekkel létezik jó, ajánlott tablet?
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11" vagy 12"-nél nagyobb?
9-10" környéke
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Csak új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?
Itthonról, de ha az Alldocube a legjobb ár/érték akkor mehet a Banggood is
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)
Böngészés, kis hardverigényű játékok (szülőknek lesz)
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
60 000 - 70 000,-

Köszönöm!

(#92295) vscotina


vscotina
aktív tag

sziasztok
Nekem inkább alap kérdésem lenne.... Androidos vagy Windows-os tablet a jobb... Mi az egyiknek előnye, illetve hátránya? Egyelőre nehezen igazodom el a sok tulajdonság között. 60+-os nő vagyok. Film-internet-böngészés-levelezgetés lenne a cél, sok évig használhatót szeretnék. Nem a csúcsot szeretném, de nem is a legalja kellene. Csak Magyarországi beszerzés.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#92296) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok,

Samsung Galaxy Tab S6 lite-os S-penhez hegyet lehet külön kapni vagy csak tollal együtt? Valamint milyen tollakkal működik? Csak eredeti 20ks Samsung tollal vagy van esetleg olyan utángyártott amivel szintén jó?

Előre is köszönöm! :)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92297) Dr.NX válasza Genesistibi (#92294) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Ha nem kell FHD Netflix, akkor az iPlay 50 Pro a legjobb bang for the buck.
Itthonról most talán a Lenovo M10 3rd gen., ha van még akciós. Honor Pad X8, Realme Pad, Redmi Pad.

Elfogadom a sütiket.

(#92298) Dr.NX válasza vscotina (#92295) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Androidos. ;]
Egyrészt van választék és nem 300 ezer Ft a legolcsóbb modell.
Windowsos akkor javasolt, ha specifikusan arra van szükséged valami miatt.
A kérdésből ítélve neked nincs.
Az összefoglalóban találsz ajánlott modelleket méret és ár szerint csoportosítva is.

Elfogadom a sütiket.

(#92299) cidalain válasza racskobalazs (#92296) üzenetére


cidalain
veterán

természetesen a Samsung toll olyanokat tud, pl nyomásérzékenység, amit egy sima kapacitív toll nem. Nem ismerem a Samsung S-Pen utángyártott témát, de elvileg jó lehet (hacsak nem egy sima aktív kapacitív tollra hazudják rá, hogy S-Pen clone)
Lehet S-Pen hegyet cserélni, legalábbis egy régebbi Samu Tab Active-hoz kaptam gyárilag 3 hegyet. Na ebben viszont nincs semmi truváj, szerintem lehet venni utángyártott hegyet. (S-Pen stylus nib a kulcsszó Aliexpressen)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92300) Genesistibi válasza Dr.NX (#92297) üzenetére


Genesistibi
tag

Mivel nagyjából mind 70-80 között mozog, mi lenne az említett tabletek ranglistája?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.