Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92451) vacs válasza gyulaszu (#92448) üzenetére


vacs
veterán

PC-vel ADB AppControl-al tudod fagyasztani, vagy pc nélkül ezekkel tudod fagyasztani by Crok!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#92452) Bferibörs válasza Nikaré (#92447) üzenetére


Bferibörs
addikt

Még nem tudom,csak videón láttam, kb. jan.10-én kapom meg.

[link]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#92453) Nikaré válasza Bferibörs (#92452) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszi, ezt a videót pont nem láttam!

(#92454) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok,

Egy kis élménybeszámoló S6 Lite tabról.

Mr topikgazda (Dr.NX) ajánlotta még BF alkalmából, (amit ezúton, utólag is mégegyszer köszönök neki) be is rendeltem. Egy olyan tabletet kerestem, ami egyetemre, és a mindennapokra használható, kiváltja a füzeteket és akár a laptopot is bizonyos helyzetekben.

Nos azt kell mondjam, hogy nagyon bejön, tökéletes mindenre is amire kell. Remek eszköz, az áráért, megbízhatónak, minőséginek tűnik, akkuidőben teljesen jó ( kb egy nap intenzív használatot kibír, tölthetne kicsit gyorsabban de annyi baj legyen), a toll érzékeny, nekem nem volt semmi bajom a palm rejection-el sem. Kicsit érdekes volt átszokni papírról, de mióta megszoktam simán megy minden. Külön tetszenek a tollhoz csinált funkciók (pl smart select és hasonlók), valamint a sok extra amit csak a tollal lehet használni.

Én leginkább OneNote-ban használom, egyetemi tanulmányaimhoz, és szerintem így bő 1 hónap használat után nyugodtan mondhatom, hogy az elmúlt évek egyik (ha nem a) legjobb beruházása volt ez a szerkezet. Ha ezt tudtam volna, hogy ennyire jók a tabletek mikor kezdtem a sulit rengeteg fejfájástól megkímélt volna :D

Extra vélemények pedig egyik ismerős családtól, akikhez egyszer elvittem matekozni, annyira megtetszett a szülőknek, hogy ők és mindkét gyerek is kapott egyet. Amennyire tudom ők is teljesen meg vannak vele elégedve, annyi negatívumot kaptam visszajelzésnek, hogy rajzoláshoz használva elvileg viszonylag gyorsan kopik a toll hegye, viszont ez se olyan nagy gond, hisz kb bármelyik Samsung store-ban tudnak adni (ha nem is azonnal, de rendelni) póthegyet, ami kb 700 forintra jön ki darabja. (2000ft három darab).

Összegezve, nagyon erős 8/10, amire levonnék az értékelésből az a töltési sebesség (bár nem túl objektív, mert lehet el vagyok kényeztetve a 120W-os telefontöltéssel...), esetleg teljesítményben lehetne kicsit combosabb, így néha vannak azért akadások, szaggatások, de zavarónak nem mondható, valamint a külső visszajelzésből a tollhegy kopás problémája.

Ezen kívül jövőállóság szempontjából amit már nem számítanék a pontszámba, a 4GB ram amivel jött, kicsit félő, hogy nem lesz olyan sokáig elég. De ha még 1-2 évig kibírja normálisan már egész jónak mondható szerintem. S ha az ember nem vár egy csúcskészüléket vagy csodát tőle, akkor nem nagyon lesz vele semmi gondja.

A beszámoló egyáltalán nem specifikus, lehet ugrál is kicsit, de nem nagyon szoktam ilyeneket írni, nézzétek el nekem :)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92455) boborján2 válasza racskobalazs (#92454) üzenetére


boborján2
tag

Nálunk is bevált kategória.
Legalább is eddig úgy néz ki.

Illetve gyorsabb töltés nem elérhető , izmosabb "gyári" töltöfejjel? Erről nincs infód?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#92456) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Csak YT és böngészés, max kártya játákokra bevállalható az Oscal 15-18 valamelyike ?
Szegény Sony SGP-321-em 2 hete csak böngészőből engedi a YT-ot.
Az, hogy nem kap frissítést az Oscal, nem különösebben érdekel, de az már igen, hogy min. 6 évig ne kelljen másikat vennem.
Köszönöm.

ui.: Vagy más, hasonló árban is jöhet

[ Szerkesztve ]

(#92457) racskobalazs válasza boborján2 (#92455) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Én próbáltam feldugni a 120W-os töltőfejemmel és nem akart látványosan gyorsabban tölteni pedig annak van egy csomó féle kimeneti teljesítménye... Elvileg tud 15W töltést de egy 7000mah akksihoz nézve az úgy is lassú. Még ha a 15W úgy jön ki hogy 5V 3A akkor is 2,3 óra feltölteni. Ha meg mondjuk 12v ~1,5A akkor 5 óra töltés..

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92458) vacs válasza boborján2 (#92455) üzenetére


vacs
veterán

Ha minden igaz, akkor maximum 15W-al tölthető, ami manapság kb semmi, hiába dugsz rá gyorsabb töltőt, akkor se vesz fel több áramot!

(^)(>.<)(^)

(#92459) Dr.NX válasza racskobalazs (#92454) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Örülök, hogy sikerült jó tabletet ajánlani!
Annak még inkább, hogy írtál beszámolót, mert kevesen szoktak, pedig ezek alapján lehet bővíteni az ismereteinket és javítani az ajánlásokat!
:R

Elfogadom a sütiket.

(#92460) Dr.NX válasza LittleBoss67 (#92456) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Szerintem innen még senkinek nincs Oscal tabletje.

Majd vegyél egyet és számolj be róla! :)

Elfogadom a sütiket.

(#92461) LittleBoss67 válasza Dr.NX (#92460) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Egy próbát akkor is megér, ha csak mondjuk 2 évig tartom meg. Valószínüleg a 15-ös lesz, a 33W-os töltés miatt, meg az miatt, hogy nekem a fejes is opció kell legyen.
Amúgy este, reklámok között, ágyban használom főleg.

(#92462) LittleBoss67 válasza LittleBoss67 (#92461) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

reklámok alatt

(#92463) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!
Szeretnek tanacsot kerni. Anyosom vett karacsonyra vmi kids tabletet a gyereknek 512mb ram meg ilyenek, namarmost gondolom nem kell senkinek bemutatni milyen lassu ez a sz@r 10 eve az 1gb ram is keves volt.
Szoval keresnek olyan 40000ft korul vmi ertelmesebb termeszetesen kompromisszumokkal kinai tabletet ali vagy geekbuying. Elore is koszonom a segitsegeket. 1 evet kene neki kibirni kb. youtubera meg ilyen aprobb jatekokra kellene 8-10 meretben
Van remeny?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92464) Beni2360 válasza eisento (#92463) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha tudsz olvasni és vissza keresni van. Naponta többször leirva. Iplay 50 mini.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92465) Graphics válasza eisento (#92463) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alldocube iPlay 50 Mini / Mini Pro

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92466) eisento válasza Beni2360 (#92464) üzenetére


eisento
addikt

Megprobalok. Nagyon szepen koszonom :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92467) rothfb válasza eisento (#92463) üzenetére


rothfb
veterán

Alldocube Iplay Mini Pro-t vegyél 50-60 ezer között szokott lenni. Bangoodról vettünk kuponnal 46 körül nem rég, viszont most nincs európai raktáron, ha jól látom.

(#92468) Bferibörs válasza Bferibörs (#92444) üzenetére


Bferibörs
addikt

Mivel az árfolyam változott,nem 96 e.,hanem 99 e. a vége.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#92469) snake1977


snake1977
őstag

Sziasztok!
Biztosan nem ide való a téma, de talán útba tudtok igazítani. Kaptam egy Lenovo yoga tab3-ast, lenulláztam üzembe helyeztem, de kapott egy ota frissitést amit telepítettem, utána bootloppba ragadt a tab, a recoveryt nem tudom előcsalni, de fast bootba belép, a gyári lenovo szoftverrel hibába frissitem ugyanaz a végeredmény mintha nem is csinált volna semmit rajta. Tanácsot vagy útbaigazítást kérnék egy megfelelő topikhoz, köszönöm!

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#92470) eisento válasza rothfb (#92467) üzenetére


eisento
addikt

Koszonom de mar megrendeltem az iplay 50 mini-t mar igy is elszolta magat a felesegem most fel orankent kerdezi a lanyom mikor jon a tablet... :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92471) vacs válasza snake1977 (#92469) üzenetére


vacs
veterán

(#92472) snake1977 válasza vacs (#92471) üzenetére


snake1977
őstag

Köszönöm szépen. :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#92473) Reynaldo válasza rothfb (#92467) üzenetére


Reynaldo
kezdő

Aliexpressről is kifogyott a Mini Pro. Viszont akinek egy kicsit nagyobb méretű is megfelel, az vehet Alldocube iPlay50 Pro-t [link]EU(spanyol) raktárból most US $166.94 (kb. 58 ezer Ft.)

(#92474) Beni2360 válasza Reynaldo (#92473) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért a 24%-al nagyobb kijelzőt nem minősíteném "kicsit nagyobb" - nak. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92475) Dr.NX válasza Beni2360 (#92474) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Ha területet nézünk, akkor másfélszer akkora, kb. 200 cm2 vs 300 cm2.

Elfogadom a sütiket.

(#92476) Beni2360 válasza Dr.NX (#92475) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor így nézve már 50%-l nagyobb. Nem véletlenül adtam el anno a 10"-s tabomat. Most már szoknom az m9-s méretet és súlyt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92477) Donki Hóte válasza Dr.NX (#92460) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem van (Blackview Oscal Pad13), de túl sok pozitívumot nem tudok róla mondani.

Persze igazából rosszat sem, igazi tizenkettöegytucat alsókategóriás tabi.

Viszont nagyon problémás, hogy nem jön rá frissítés, van egy-két nagyon gáz gyerekbetegsége (nem működik a kijelzőn az automatikus fényerőszabályozás, a kameraszoftver hihetetlenül gagyi képeket csinál), frissítést kézzel letölteni meg fogalmam sincs, hogy honnan lehetne :(

SZERK:

Most nézem, hogy az ALZA 90 eft-ért árulja az Oscal Pad13 tabit [link] , szóval az ára nálunk nagyon nem alsókategóriás. Azért gondoltam alsókategóriásnak, mert én tokkal, stylussal és bluetooth billentyűzettel együtt 60 eft-ért vettem az aliról.

90 eft-ot ez a tablet nagyon nem ér :(

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92478) Graphics válasza Donki Hóte (#92477) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kósza kérdés, de van egyáltalán automatikus fényerő a tabletben? :) mert nem igazán találtam olyat, hogy lenne.

Képektől sokat ne várj, nem lesz jobb. Ezekbe nem tesznek hiperstuper kamerát ennyiért.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92479) Donki Hóte válasza Graphics (#92478) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha van benne szelfi kamera (és az ugye van benne), akkor az automatikus fényerőszabályozás csak szoftver kérdése.

Több mobiltelefon gyártó a közelségérzékelőt is kiváltotta az előlapi kamerával.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92480) Graphics válasza Donki Hóte (#92479) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát nincs benne, és nem is lesz.

Ez nem hiányosság, hanem tény.

Ez a kiváltás nem ebben a kategóriában fog megjelenni, mert ebben egy fapados szelfi kamera van.

Nem várható el egy olyan funkció, amit nem is ígértek soha...

De te közelségerzeklo kiváltásáról beszélsz, hogy jön akkor képbe a fényerő állítása?

Nem tudok olyan termékről, amiben a fényerő automatikus állítását a szelfikamerával oldanák meg. Hogy oldja meg a szoftver szerinted? Erre dedikált szenzor kell, nem pedig szelfikamera...

És akkor hogyan állítaná a fényerőt , ha épp videótelefonálok vele?

Ezt vállaltad a készülék vásárlása során , szóval ez nem a készülék hibája. Akkor nem ezt kellett volna megvenni.

De ha mutatsz nekem olyat, aki megoldotta a szelfikameraval az automatikus fényerőt, emelem kalapom.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92481) Donki Hóte válasza Graphics (#92480) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A közelségérzékelő kiváltása bármilyen fényérzékelő egységgel csak példa arra, hogy szoftveresen elég sok mindent meg lehet oldani.

"Nem tudok olyan termékről, amiben a fényerő automatikus állítását a szelfikamerával oldanák meg."

Adjuk be újításnak :C

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92482) Graphics válasza Donki Hóte (#92481) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocs, de amit szeretnél az nem oldható meg vele.

Így ez a példa nem oké. Meg nem is értem az elvárást, mikor a gyártó nem mondta, hogy ezt tudni fogja... Mégis az eszköz a szar...?

A példa akkor lenne jó, ha lenne rá példa is, hogy na akkor vki megoldotta ezt az igényt is...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92483) Donki Hóte válasza Graphics (#92482) üzenetére


Donki Hóte
veterán

"Meg nem is értem az elvárást, mikor a gyártó nem mondta, hogy ezt tudni fogja... Mégis az eszköz a szar...?"

Ez igaz, valóban nincs benne a specifikációjában, hogy ezt fogja tudni.

(Viszont pl. a mobiltelefonok 90%-ánál se írják, hogy tudja, aztán mégis tudja, hiszen ez teljesen alap elvárás.)

Az viszont benne van a leírásában, hogy lehet vele fényképeket csinálni, de valójában fényképet nem lehet vele csinálni, hanem csak színtelen vízfestményt :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92484) Graphics válasza Donki Hóte (#92483) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A telefonoknál oda van írva. Ez nem igaz, hogy 90%nál nincs odairva.
Miért írsz valótlant? Ezt nem igazán értem így...

Egy tetszőleges GSMarena oldalán is ott van a szenzorok típusa.
De most csak egy példa, Samsung A22... ott a leírásban...a szenzorok típusa...

Teszem offba, mert egy valamit nem viselek jól, ha total valótlant írnak és nem is ide való.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92485) Donki Hóte válasza Graphics (#92484) üzenetére


Donki Hóte
veterán

"A telefonoknál oda van írva. Ez nem igaz, hogy 90%nál nincs odairva.
Miért írsz valótlant? Ezt nem igazán értem így...
Egy tetszőleges GSMarena oldalán is ott van a szenzorok típusa.
De most csak egy példa, Samsung A22... ott a leírásban...a szenzorok típusa...
Teszem offba, mert egy valamit nem viselek jól, ha total valótlant írnak és nem is ide való."

Bakker, még az életben sem volt olyan, hogyha én írtam valamit (bármit!), akkor te nem rohantál oda, hogy belém köss. Valami figyelőd van beállítva rám? Szakadj már le rólam :(

Ráadásul hivatkozol itt a GSMArena Samsung A22 specifikációira, aztán linkelsz egy teljesen érdektelen oldalt a Samsung A34 telefonról :W

Amit írtam, az pedig teljesen valós, egy telefon tudását az emberek nem a GSMArena oldalain a szenzorok típusának böngészéséből azonosítják be, hanem a gyártók, kereskedők oldalain keresik ki.

Ráadásul a GSMArena oldalán sincs mindig fent ez az info, nagyon sok esetben nem írnak részletesen a szenzorokról.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92486) Graphics válasza Donki Hóte (#92485) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem belekötés.
De akkor remélem érted, hogy a gyártó oldalán is fent van az infó. Mindegy, hogy A22 vagy A34. :K ...

A GSMarena és a Samsung oldala két külön példa.
De akkor tessék.

Te azt írtad, hogy a gyártók 90%ban nem írják oda...Szerintem ez nem igaz.

Nem ellened szól. Ne láss rémeket. :DDD nemrég vettem tabletet és a topicot követem... Nem téged ..
Mivel az alldocube-nak nincs külön topic

Részemről zárva a dolog... :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92487) Nikaré válasza Graphics (#92486) üzenetére


Nikaré
őstag

Ez a tab , amit vettél, minden szenzor benne van? :B
Ja, egy fontos kérdés mindig felmerül, hogy meddig lesz frissítés a tablethez? Ezt honnan lehet tudni biztosan?

Én még mindig nem vettem.
Most a Lenovo vonalon nézelődöm.

(#92488) Reynaldo válasza Beni2360 (#92474) üzenetére


Reynaldo
kezdő

Oké, igazad van. Végülis a Mini Pro-t se egyszerű órákig kézben tartani, aki nem szokott hozzá. Viszont ha már BG és Ali is kifigyott belőle, Amazonon lehet venni akinek kellene ALLDOCUBE iPlay 50 mini Pro Tabletet. 159.99€

(#92489) Donki Hóte válasza Graphics (#92486) üzenetére


Donki Hóte
veterán

De akkor tessék.

Valószínűleg én vagyok túl értetlen, de hol látom ebben az összehasonlításban, hogy van-e a telefonban automatikus kijelző fényerőszabályozás :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#92490) rothfb válasza Reynaldo (#92488) üzenetére


rothfb
veterán

Ez az egy ajánlat van és ez is január közepére ígéri. Ezt tegyük hozzá.

(#92491) Beni2360 válasza Reynaldo (#92488) üzenetére


Beni2360
félisten

Most vab a BG-n Cz raktárból kb 60 e Ft a mini pro.
https://banggood.onelink.me/zMT7/d9t58lgv

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92492) Dr.NX válasza rothfb (#92490) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Mert ez is Kínából jön valószínűleg.

Elfogadom a sütiket.

(#92493) Dr.NX válasza Beni2360 (#92491) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

De te a nagyot linkelted, a mini csak HK raktárból van.
(Mondjuk az sem akkora probléma, meg szokott érkezni két hét alatt.)

Elfogadom a sütiket.

(#92494) rothfb válasza Beni2360 (#92491) üzenetére


rothfb
veterán

Ez nem mini pro. Hanem a 10,4 colos sima pro. A nagyobbik. Bangoodon jelenleg nincs eu raktáron mini pro.

(#92495) ÖregMackó válasza Graphics (#92480) üzenetére


ÖregMackó
tag

Az Alldocube iplay 50 pronál a selfie kamera a fényérzékelő... Ha letakarom, megemeli a képernyő fényerejét, ha nem visszasötétedik...

(#92496) Graphics válasza ÖregMackó (#92495) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na, és nincs véletlen mellette egy szenzor?

Ha a szelfikameraval oldja meg, akkor elnézést kérek Donki Úrtól. :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#92497) Beni2360 válasza Dr.NX (#92493) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt egy kicsit benéztem. :U
Még, mindig nem vagyok teljesen tiszta. :(

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92498) apszi válasza Dr.NX (#92493) üzenetére


apszi
őstag

És ilyenkor vajon mikor lesz? Mennyi idő alatt szokták a készletet feltölteni? Mert csak ígérgetnek a nyavajások dec. eleje óta. Már nagyon gondolkodom, hogy lemondom a fenébe. :W

(#92499) ÖregMackó válasza Graphics (#92496) üzenetére


ÖregMackó
tag

Nincs... Csak a kameralyuk. És a fénymérő teszt is azt használja...

(#92500) maestro87 válasza ÖregMackó (#92499) üzenetére


maestro87
őstag

Pedig az iPlay 50 Pro-ban van fényérzékelő a gyártó oldala szerint.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.