Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92301) Dr.NX válasza Genesistibi (#92300) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Talán a Redmi Pad a legjobb ezek közül, a 90 Hz-es kijelző miatt.

Elfogadom a sütiket.

(#92302) Genesistibi válasza Dr.NX (#92301) üzenetére


Genesistibi
tag

Köszönöm! Még egy utolsó kérdés Redmi Pad vagy Redmi Pad SE?

(#92303) racskobalazs válasza cidalain (#92299) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Köszi! :)

Megkerestem az Experience Store-t 2500/3 hegy, egész korrekt ajánlatnak tűnik és így akkor eredeti. :)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92304) cidalain válasza racskobalazs (#92303) üzenetére


cidalain
veterán

hát így, hogy gyárilag ad megfizethető áron a Samu, akkor tényleg ez a legtutibb megoldás.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92305) DaVE-1 válasza rothfb (#92251) üzenetére


DaVE-1
tag

Nekem is van ilyen régi tabletem. És kizárt hogy te yt-oz rajta mivel az már ezer éve nem támogat 4-es droidot ezeken a gépeken. Már a 8 éves mobilon is csak böngészőbe megy a youtube..

Szóval érdekes hogy neked megy..

(#92306) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok! Havernek kellene segítenem, de még sosem vettem tablethez billetyűzetet.
Kérlek segítsetek, hogy gyártanak-e magyar kiosztású bluetooth billetyűzetes tokot Samsung vagy Lenovo tabletekhez?
Ehhez a modelhez kerestem, de nem találtam:
[link]

Ha nem, akkor tudnátok ajánlani olyan 11"-os márkás tabletet, amihez van magyar BT billentyűzet(-es tok)?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#92307) AtHoS válasza Dhampir (#92293) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szia!

Futtattam egy érzékelő tesztet Sensor Test és csak a fény + gyorsulás mutatott aktivitást, tehát gyroscope nincs a készülékben. GPS sincs, de meglepő, hogy Weawow alkalmazás házszámra belőtte a készülék helyét, mikor engedélyeztem neki a helyhozzáférést :Y

Notebookcheck-en elég részletes teszt van a készülékről [link] átolvasva az jött le, hogy médiafogyasztásra nem ez a legalkalmasabb készülék, mégha kategóriájában kenterbe veri hangzásban és töltési gyorsaságban a "versenytársait", de kijelzőben pont a hátsó sorban kullog.

Szóval aki ezen készülékben gondolkodik olvassa csak el a linkelt tesztet, hátha talál pro avagy éppen kontra okot irányában.

Én amatőr szintű használatban nem éreztem semmiben lassabbnak a saját S9-emhez képest. Már, ha ez bárkinek is segítség a döntéshez

Ja igen, nem lehet bővíteni a tárhelyet benne 128GB - ~10GB a rendszernek, viszont a USB-C az OTG képes

read-only mode on the forum

(#92308) spiritex válasza spiritex (#92306) üzenetére


spiritex
veterán

Illetve még azt kérdezném, hogy az említett modelre rá lehet kötni egy PC billentyűzetet? Mert hogy úgy látom OTG-s ...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#92309) rothfb válasza DaVE-1 (#92305) üzenetére


rothfb
veterán

Apszi az Alldocube Iplay 50 Mini Pro tablettel kapcsolatban kérdezte, hogy tud e Youtube-on 1080p-ben lejátszani. És igen tud. Az, hogy Graphics elmesélte, hogy neki van egy 12 éves tabletje, az egy másik történet. :U

(#92310) Nikaré válasza Nikaré (#92279) üzenetére


Nikaré
őstag

Hi!

Erre nekem, kicsi útmutatót valaki?
:U

(#92311) Dr.NX válasza Nikaré (#92279) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Samsung S6 Lite a támogatás miatt és Xiaomi Pad 6 a legjobb hardver miatt, de ebben nincs GPS.
Javaslom az összefoglaló megtekintését.

Elfogadom a sütiket.

(#92312) cidalain válasza Nikaré (#92310) üzenetére


cidalain
veterán

Hosszú SW támogatás = Samsung, ezen belül is inkább az S széria.
Az ársávodba leginkább a Samsung S6 Lite fér bele.
Hogy mi lesz tavasszal a piacon, és mennyibe fog kerülni az kérdéses :)
Szövegszerkesztést milyen androidos progival végeznél? Billentyűd van-e, vagy tokos bill kéne, vagy különálló BT bill is oké?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92313) Nikaré válasza Dr.NX (#92311) üzenetére


Nikaré
őstag

Olvasom összefoglalót és emeltem a tétet, 200 ezerig. Így csak csak nagyobb lehet a mozgástér.
Samsungot elkezdtem nézegetni, jaj mit találtam? Galaxy Tab S9 FE X510 :U
Látod, nem "ingyé" szeretnék egy jó gépet, jó akkuval stb. ;)
Csak a döntés, kiválasztás nehéz, én nem szeretném visszaküdözgetni.
(Xiaomi még nem került sorra)

#92312 cidalain
Van BT billentyűm, de majd keresek ékezeteset mert ez a bill. kombinácó nem nagyon megy nekem :N ha meg gyorsan kell írni valami rövidet és nincs összekapcsolva, akkor google sajátját használom, megszoktam, nincs vele bajom.
Szövegszerkesztésre próbáltam több programot is, még nem állapodtam meg.
WPSOffice, SmartOffice, OfficeSuite.

Érdekes.... közben feldobott egy fura szerzetet a keresgélés közben.
Oukitel OT5
Nincs Gshopper regisztrációm...
Érdemes lehet belevágni ilyenbe?

(#92314) Dr.NX válasza Nikaré (#92313) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

A kínai tabletek kevés pénzért jó hardvert adnak, de a szoftveres támogatásról le kell hogy mondj.

Elfogadom a sütiket.

(#92315) cidalain válasza Nikaré (#92313) üzenetére


cidalain
veterán

Nem nagyon vannak ékezetes BT billek egyébként. Csak azért kérdeztem mivel csinálod, mert bill nélkül szerintem neki se álljon az ember, hosszabb szöveget írni képernyőn szerintem halál :) (mondjuk nekem egy ilyen komment bepötyögése tableten kb kétszer annyi idő, mint bill-en, mert vissza is kell nézni, tele van gépelési hibával)
ha meg utána még szerkesztenék is, pl mondat kivág, kicsit később beilleszt, nálam szintén halál, hogy érintőkijelzőn nem lehet olyan gyorsan és pontosan kijelölni, mint egérrel (persze lehet, hogy ez az én hibám, mert béna vagyok).

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92316) Viharlovag


Viharlovag
csendes tag

Sziasztok!

Kolléganő szeretne tabletet venni ajándékba.

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11" vagy 12"-nél nagyobb?
10-11"
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?
Itthon
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)
Film, videó, játék, böngészés
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
100e Ft

Néztem pár opciót már:
Redmi Tab SE 8/256 most 90k
Redmi Tab 4/128 75k
Lenovo Tab P11 Gen2 6/128 97k

Előre is köszönöm!

(#92317) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
A gyereknek szeretnék mese nézős, youtube nézős egyszerű kis tabletet venni, meg talán kis ügyességi, logikai játékokat játszana rajta és oktató, tanuló, készség fejlesztő appokat használna. A keret úgy 40k lenne. Ezt néztem ki a célra:
https://www.alza.hu/doogee-t10e-lte-4gb-128gb-szurke-d7992618.htm
Van erről a típusról, vagy márkáról valami tapasztalat? Vagy tudtok esetleg jobb alternatívát? Előre is köszi!

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#92318) Dzsolo válasza Viharlovag (#92316) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Szia,

A Lenovo Tab P11 Gen2 6/128 hol kerül 97k-ba?
Néztem Párkányba ha kiemgyek akkor 90e lenne Paceta átvételi ponton, de ha ennyiért akad itthon is akkor nem utazgatnék.

(#92319) Dhampir válasza AtHoS (#92307) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, hogy mindezeket megosztottad! :R

(#92320) spiritex válasza Dzsolo (#92318) üzenetére


spiritex
veterán

Az alzánál, de beszállítótól megrendelős, emiatt csak dec. 21-e után érkezik meg.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#92321) Dr.NX válasza Spec (#92317) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Nem igazán szokott a Doogee előfordulni itt a topikban, bár valószínűleg nem rosszabb, mint az (általunk) ismertebb kínaiak.
Az alacsony felbontás miatt nem ajánlanám.
Banggoodról inkább ezt:
Alldocube iPlay 50, 44 ezer Ftért.

Elfogadom a sütiket.

(#92322) Brave_86


Brave_86
aktív tag

Nem találtam aktív fórumot hozzá, de talán itt elfér és tudtok segíteni.
Digitális, wifis képkeretet keresnék. (idős személy részére, okos telefon, tablet nem játszik)
[Ilyet] néztem ki eddig. (Frameo) Tudtok ilyet ajánlani? Magyar, vagy EU raktárból beszerezhető még jobb lenne.

(#92323) kunberci


kunberci
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy lenne e abból bármilyen gond, ha ez a (Alldocube iPlay 50 Mini PRO) tablet állandóan villanyba lenne dugva, kvázi ilyen másodlagos megjelenítőként használva.
Köszönöm.

(#92324) Dr.NX válasza kunberci (#92323) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Az akku élettartama rövidülni fog valamennyire.
(És magasabb lesz a villanyszámla. :) )

Elfogadom a sütiket.

(#92325) cidalain válasza Brave_86 (#92322) üzenetére


cidalain
veterán

De miért nem jó egy tablet megfelelő appal?
Ahhoz képest hogy ez csak egy képkeret eléggé drágának találom. Ok célhardver, van kitámasztója, stb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92326) kunberci válasza Dr.NX (#92324) üzenetére


kunberci
aktív tag

Tulajdonképpen fix helyen lenne, és NVR képét szeretném wifin nézni rajta, szóval éjjel nappal menne.

Köszönöm.

(#92327) Brave_86 válasza cidalain (#92325) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Mert egy 90 éves nem fogja tudni kezelni.
Képeket küldenénk neki wifin.
Hozzá sem kell érnie.
Automatán vetítené neki. Időzített be/ki képernyő kapcsolással.
Ilyet is lehetne tablettel?

(#92328) apszi válasza kunberci (#92323) üzenetére


apszi
őstag

Vegyél hozzá egy filléres időzíthető konnektort, és állítsd be, hogy X óránként kapcsoljon ki és be. :) Bár a fene tudja, hogy melyik verzió öregbítené jobban az akku élettartamát.

[ Szerkesztve ]

(#92329) cidalain válasza Brave_86 (#92327) üzenetére


cidalain
veterán

Hát passz. Hogy küldesz rá wifin képet? Vagy ott a helyszínen mellette állva, csak vezeték nélkül?
Hát akkor lehet tényleg kell a célhardver.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92330) Brave_86 válasza cidalain (#92329) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Frameo applikációval.
A telókat összekötöd a kerettel.
Távolról wifin keresztül fogadja a képet videót.

(#92331) boborján2


boborján2
tag

Samsung s6 lite 4gb tab. Menyire ajánott modell?
Gyereknek lenne roblox, stb ...stb... játékkkra + mese nézés (streaming)

Illetve létezik belőle több évjárat? Kell ezekre figyelni?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#92332) boborján2 válasza boborján2 (#92331) üzenetére


boborján2
tag

Estleg érdekel meg ajánlott nem kínai rendelős rendes garis alternatíva , hasonló árazással.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#92333) racskobalazs válasza boborján2 (#92331) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Nekem Topikgazda úr ajánlotta kb 3 hete, nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve. Sőt, azóta 2 másik ismerősömnek is lett, valamint egy harmadik van úton annyira bejött mindenkinek :)

Játszani még nem próbáltam de minden másra tökéletes eddig.

Annyi, hogy mindenképp az újabbik modellt kell nézni, (2022-es)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92334) janpier


janpier
tag

Sziasztok!
Egy Lenovo Tab M10 FHD Plus ( TB-X606X ) tablethez szeretnék érintő ceruzát venni.
Kicsit el vesztem a témában, mert nagyon sok közül lehet választani.
13 éves "kis" lányom számára.
Nem precíziós feladatokra lenne használva, csak rajzolgatásra, illetve írásra.
Passzív tollban gondolkodtam, de nem tudom hogy azok közül melyik alkalmas ehhez a tablethez.
Bízom benne, hogy van egy tapasztalt fórumtárs aki ajánlani tud pár típust.
A választ, illetve türelmet előre is köszönöm...

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#92335) cidalain válasza janpier (#92334) üzenetére


cidalain
veterán

Szia. Ez, ha jól nézem a 2nd generációs M10. Ez nem támogat semmi extra érintő stylust, így csak kapacitív érintővel tudod használni.
Mehet a sima bumszli végű párszáz forintért (vagy bármilyen repitoll, aminek ilyen a vége).

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92336) janpier válasza cidalain (#92335) üzenetére


janpier
tag

A bumszli végű van itthon, bár az kb. 4cm -es és nem igazán kézre álló. Gondoltam egy toll formájút veszek. Vannak vékonyabb hegyű kapacitív tollak, gondoltam azokkal talán tudna rajzolgatni, jegyzetelni. ... Vagy erre alkalmas a bumszli végű is, esetleg ezen a tabon felejtsem el hogy jegyzetet lehet írni és rajzolni lehessen. Úgy érzem rosszul gondoltam hogy köze van a toll hegyének a vonal vastagsághoz.
Akkor ezen csak azt lehet meg csinálni tollal, mint amit az újával?
Bocs hogy ilyen analfabéta vagyok ebben a témában...
Azt hittem minden tableten lehet olyat, mint pl. a bankokban lévő aláírós tableteken.

[ Szerkesztve ]

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#92337) lautnermark


lautnermark
aktív tag

Sziasztok

Vásárlás előtt szeretném a segítségeteket kérni:

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11" vagy 12"-nél nagyobb?
Minimum 10"
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?
Inkább itthonról (garancia párti vagyok)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)
Nagyobb részt filmnézés és zenehallgatás micro sd-ről egy Baseus H1Pro fejhallgatóval (BT5.3 HD). Kisebb részt Youtube, böngészés, Fb., Messenger. Nem fogok játszani és Netflix-elni sem.
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
120e Ft

Fontos lenne még:
-4G vagy 5G, sim foglalat
-érzékeny wifi
-nagyobb verziójú BT
-nagy(obb) fényerejű kijelző

Kiegészítőkből csak a tokra lesz szükségem. Egér, billentyűzet, pen nem kell.

Egyenlőre 2 készüléket néztem ki, de további tippek is jöhetnek:

LENOVO Tab M10 Plus 3rd Gen (TB128XU) 10.61" 2000x1200 4GB, 64GB Wi-Fi, 4G LTE

SAMSUNG Tab A9+ (SM-X216) 11" 1920x1200 64GB Wi-Fi + 5G

Előre is köszönöm!

(#92338) cidalain válasza janpier (#92336) üzenetére


cidalain
veterán

Jaja, pont annyit tudsz a tollal, mint az ujjaddal.
Vannak vékonyabb hegyű passzív kapacitív tollak, de drágábbak is, illetve van nagyon vékony hegyű is, de annak van egy átlátszó műanyag kerek talpa a hegy körül. Ez is párezer forint.
Vagy aktívot kell venni, de abba meg elem kell (vagy van tölthető akksis, de többet az sem tud majd, mint az ujjad max kényelmesebb vele kézírni)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92339) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Sziasztok,

Galaxy Tab S8-ra _tapasztalat_ alapján tudnátok kijelzővédőt ajánlani? Azért venném, hogy karcoktól, sérüléstől védjem, nem kell betekintésvédőnek lennie, viszont szeretném ha az SPen működését nem befolyásolná.

Köszi!

(#92340) cidalain válasza cidalain (#92338) üzenetére


cidalain
veterán

Ja és fontos infó még:
Kapacitív stylussal csak úgy írhatsz, hogy nem érsz hozzá a kijelzőhöz a csuklóddal, hisz azt is érzékeli a tablet.
Tehát vagy a levegőben tartod a kezedet, vagy csak a tablet szélétől max 5 centire tudsz írni. Egyik sem tűnik jó megoldának szerintem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92341) janpier válasza cidalain (#92338) üzenetére


janpier
tag

Köszönöm a fejtágítást, most legalább tiszta lett a kép ezen a téren is. Akkor marad a passzív toll, mert az aktív így is úgy is felesleges lenne. Mivel karácsonyi apró ajándéknak lesz, ezért keresek valami pár ezres szebb példányt neki, úgy is a kinézet fog számítani. Szórakozásnak jó lesz neki az is.
Egyébként találtam egy beszélgetést hivatalos oldalon, a Lenovo Active Pen 3 és a Lenovo Tab M10 FHD Plus ( TB-X606X ) tablettel kapcsolatban. [link]
Elvileg működik vele, de jól írtad, hivatalosan nem támogatott.
Ezt csak azért linkelem be és írom le újra az adatokat, hátha valaki hasonló okból tévedne ide a fórumra.
Elég sok keresgélésnek a végére sikerült pontot tennem a segítségeddel, még egyszer köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#92342) cidalain válasza janpier (#92341) üzenetére


cidalain
veterán

Az Active pen 3 egy sima aktív kapacitív stylus, mindennel menni fog.
A spéci nyomásérzékeny Lenovo toll, amit a P széria egyes gépeihez adnak, az a Lenovo Precision Pen.

De persze a Lenovo elnevezésfetisizmusa nem áll meg a tableteknél, a gyökereknek van van 6 féle stylusa is, döntsd el mi mihez jó, melyiknek mi a speckója (Lenovo Active Pen 2 és 3, Lenovo Precision Pen 2, Lenovo Real Pen, Lenovo Pen Pro, Lenovo Digital Pen amit így hirtelen találtam). Csak gratulálni tudok ismét az átlátható termékpalettához :DDD

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92343) fecus


fecus
őstag

Megjött a Lenovo tablet. A Whatsapp-ot szeretném rátenni a nagymamának, hogy tudjon rajta üzenni meg videotelefonálni. Csakhogy a Nagyinak butatelefonja van.
Hogyan kell felvenni a Nagyit a családi csoportba, meg partnerként, hogy hívható legyen? Próbáltam, de nem tudok neki QR kódot mutatni, mert az sms, meg minden ami a telefonszámhoz kapcsolódik az a butatelefonra megy.
A regisztrációkor SMS ellenőrzést választottam. Az a folyamat ugyebár le tudott folyni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92344) cidalain válasza fecus (#92343) üzenetére


cidalain
veterán

Átrakod a kártyáját ideiglenesen egy okostelóba?
Esetleg itt kérdezd

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92345) janpier válasza cidalain (#92344) üzenetére


janpier
tag

Pedig magával a tablettel elégedett vagyok, csak ugye jó lett volna valami utilapu legalább a gyártói oldalon, hogy mit ajánlanak hozzá. ... Vagy egy velős leírás, esetleg videók.
Nekem ez nagyon káosz volt. ( Még szerencse hogy közben ha elakadok, tudok írni a ph fórumra, és kapok segítséget hozzáértőbb fórumtársaktól.) Bár az nekik nem jó, ha kerek perec le lenne írva, hogy ehhez apukám ne keress komolyabb kiegészítőt, mert ennyit tud. ( Bár nekünk hál istennek nem is fontos, mert nem grafikusnak készül. ) Persze értem én hogy a termék káoszból ők jól jönnek ki, mert egy terméket sok néven, akár csak minimális módosítással eladhatnak újra és újra és újra stb.
Az aktív toll nekünk nem opció, mert ha megunja, már pedig meg fogja, csak le lesz rakva és töltés nélkül halna meg egy eldugott sarokban.

[ Szerkesztve ]

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#92346) newline610 válasza gyulaszu (#92222) üzenetére


newline610
csendes tag

Természetesen igazad van, nincs értesítési led és abban is igazad van, hogy nem kell kapcsolgatni a wifi-t, az egyszerű megszokás. Viszont ezt szeretném neki beállítani, de nem találom a beállításokban.

(#92347) Beni2360 válasza newline610 (#92346) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha nincs led nincs opció.
Értesítés beirása a beállításoknál sok minden mást kiad. Fejlesztői beállítást aktiváltad?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92348) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Alldocube iPlay 50 mini Pro
Nekem ma is jött valami frissítés [kép]
...már vagy 20 perce szüttyög vele...

gyulaszu

(#92349) rothfb válasza gyulaszu (#92348) üzenetére


rothfb
veterán

Nálunk is ez volt. A verify után még finalizing is lesz.:DDD Jó lassú lesz az is.
Amúgy nálad is lassan bootol be? Nálunk két ilyen tablet van, egyik a gyengébb 4/64-es változat, az kétszer bebootol, amíg ez a "gyorsabb" egyszer. Aztán ha már felállt a rendszer, gyors, csak a boot idő sok.

[ Szerkesztve ]

(#92350) gyulaszu válasza rothfb (#92349) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nem tudom hasonlítani csak a telefonomhoz (Redmi Note 11)
Ahhoz képest gyorsabban feláll a rendszer.

gyulaszu

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.