Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) kisza25 válasza csendes (#63000) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok köszi :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63002) StellaArtois válasza tjb007 (#62981) üzenetére


StellaArtois
csendes tag

Ezek a tabletek mobilnet nélkül is képesek használható módon navigálni?

Köszönöm!

(#63003) oba


oba
addikt

Help! :) Tablet kerestetik az alábbi paraméterekkel. 8-10" kijelző méret és ami fontos hogy 4:3 -as screen ratio. PDF olvasásra használnám a leginkább. Processzor, ram, kamera, ilyesmik nem annyira fontosak. Meg tudjon nyitni egy scannelt vagy gépelt könyvet pdf formátumban és el tudjam olvasni. Az sem hátrány ha nem túl vastag és nehéz mivel sokat lesz kézben tartva. Az összeg pedig minél olcsóbb legyen, max. 40ezerig. Itthon vásárolnám. Használt is szóba jöhet. Köszönöm a segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#63004) cidalain válasza oba (#63003) üzenetére


cidalain
veterán

Tesco, opendott 7,85-os 4:3-mas. (Akcios ujsag elejen) Pdf-re kivalo.
Slusszpoen: 15 rugo, meg ma-holnap.
2 ev garancia van ra raadasul.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63005) kisza25 válasza csendes (#62997) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

rendeltem egyet kíváncsi vagyok :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63006) oba válasza cidalain (#63004) üzenetére


oba
addikt

jól hangzik! :) részletesebb specifikációt tudnék róla nézni valahol? ha megvan az 1024x768 -as felbontás szerintem már megyek is megvenni :D

(#63007) cidalain válasza oba (#63006) üzenetére


cidalain
veterán

Annyi a felbontasa.
Tesco.hu akcios katalogusok, es a muszakisnak az van az elejen a bal felso sarokban. Van par info rola. 2 magos Intel proci 1 gb ram. Altalanos netezosnek is ajanlott. Igy csak pdf-re meg egyenesen tokeletes ar-ertek arany.
A kijelzot kell megnezni hogy elegge eles e, nem tul fako, stb.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63008) csendes válasza kisza25 (#63005) üzenetére


csendes
őstag

Miből rendeltél egyet :F ? Ja, az Asus Transformer Pad-ból :C

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63009) oba válasza cidalain (#63007) üzenetére


oba
addikt

Köszi szépen! Szerintem elmegyek a legközelebbi Tescoba, remélem lesz készleten és megnézem magamnak élőben is.

(#63010) kisza25 válasza csendes (#63008) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

abból amit ajánlottál, én sem találtam jobbat ennyi pénzért :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63011) glovemaker válasza csendes (#62996) üzenetére


glovemaker
csendes tag

Köszi a tanácsokat! Később talán a Lollipoppal kapcsolatban is több tapasztalat lesz vagy esetleg orvosolják a hibát.

(#63012) jksx


jksx
senior tag

Üdv!

Erről mi a véleményetek Alcor Q111m?
PDF-ek olvasásához, zenéléshez kellene elsősorban. A mobilnet nem létfontosságú, de ha már ha van nem baj.

(#63013) ocsi19 válasza tjb007 (#62952) üzenetére


ocsi19
senior tag

Köszönöm!

Az ajánlottak közül ezt néztem ki:
- Samsung Galaxy Tab 4 10.1 (2015 Edition) SM-T533

viszont egy helyi MM-ben most ezt találtam:
- Samsung Galaxy Tab E SM-T560

Az utóbbit helyben be tudom szerezni és még olcsóbb is, ezért jobb választás lenne számomra.
Hardverben nagy különbség lehet a kettő között?

(#63014) tjb007 válasza Ngeri11 (#62991) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]
Windows 2in1, dual OS: ha szükséged van a billentyűzetre, az Android mellett a Windows rendszerre, akkor érdemes ilyet venni. Ezt neked kell tudnod, más ezt nem mondhatja meg helyetted.

Az Ainol jó ideje nem gyárt már tabletet, szóval őket el lehet felejteni. A Teclast modelljei rendben vannak, mellettük ott van még a Cube, a PiPO és a Chuwi is. Ezen gyártók modelljei között érdemes szétnézni.

(#62992) bostone

Chuwi Hi8
Ennél korszerűbb egyelőre nincs, de talán majd később (jövőre) lesz.

(#62994) vadasz70

Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik

(#62999) Lacikaaa007

Ennyiért még az eBay-en sem kapsz semmi használhatót, megbízhatót és hosszú élettartamút meg főleg nem.

(#63002) StellaArtois

Igen, képesek.

(#63012) jksx

Papíron rendben van, PDF-ek olvasására tökéletesen megfelel (a zenélés alatt nem tudom mit kell érteni). Egy tízessel olcsóbban ott van még a refurbished ASUS Transformer Pad TF103CX is.

(#63013) ocsi19

Igen, nagy a különbség.
A T560-ban egy régi, rém gyenge, korszerűtlen SoC van benne. 60 ezer forintot akkor sem ér meg, ha kitakarít helyetted.

(#63015) stickermajom válasza tjb007 (#62981) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszönöm! :R Megvettem ma végül délelőtt a TF103CX-t, eddig tetszik így az alap felhasználás során. :)

(#63016) Ngeri11 válasza tjb007 (#63014) üzenetére


Ngeri11
csendes tag

Kösz! A nagy fejtörést inkább ez az akció okozza most nekem: Teclast X98 Pro még fél napig 240$-ért (win10/and5.1 dual boot, Intel Cherry Trail cpu, 4GB/64GB, Retina), elég jó üzletnek tűnik, viszont mégiscsak Kínából jött vendég, ha valami gáz van vele akkor kidobtam egy rakás pénzt.

A fő kérdés inkább általánosan az, hogy megéri-e kockáztatni és Ázsia tájékáról rendelni egy ilyen tabletet, vagy inkább szerezzek be valami márkás LG/Sony/samsung/mittudomén tabletet ugyanolyan specifikációval kétszer annyiért (vagy egy rosszabbat ugyanannyiért), de akkor kapok egy jóval megbízhatóbb terméket rendes supporttal és garanciával. Konkrét elvárásaim nincsenek, minél jobb legyen, de olcsón :D

[ Szerkesztve ]

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#63017) tjb007 válasza Ngeri11 (#63016) üzenetére


tjb007
nagyúr

Megéri-e? Meg. Aki meg biztonsági játékos, az maradjon a belföldi vásárlásnál és az A brandeknél.
Ha gáz van vele, akkor visszaküldöd (a PayPal megtéríti a visszaküldés költségét). Olyanra is volt már nem egyszer példa, hogy az eladó arra kérte a vevőt, hogy ne küldje vissza, hanem javíttassa meg és megtéríti a költségeket. Nem mese, megtörtént.

(#63018) zaskar válasza Ngeri11 (#63016) üzenetére


zaskar
senior tag

Ha megnyugtat, már két tabletet rendeltem tőlük, és minden rendben volt. Ha rendelnél, szállítási opcióként csakis a "Sellers shipping method" opciót válaszd 10.53 USD-ért. Azt viszont senki nem tudja előre megjósolni, hogy el fog-e romlani az adott eszköz garanciális időn belül, vagy sem...

(#63019) cidalain válasza Ngeri11 (#63016) üzenetére


cidalain
veterán

Markas tab ketszer annyiert nem jo.
Ha a kinainak nem lesz baja, akkor ugyanolyan jo (vagy jobb) fele annyiert. Ha elromlik veszel meg egy kinait, es meg mindig ugyanott vagy. Azert azt meg lehet latni hogy azert egy ilyen kinai cucc is elmegy.
(A markas jo aruakra itthon is csak 1 ev bolti gari van. Azzal meg ugyanugy nem lehetsz halal nyugodt)
Ugyanakkor total megertelek mert ugyanezen dilemmazok. Es az agyam azt mondja hogy siman megeri, de a penztarcam nem termelodik ujra, ha veletlenul szart fogok ki

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63020) Troy. válasza Ngeri11 (#63016) üzenetére


Troy.
addikt

Csatlakozom a dilemmázok sorába. Nagyon-nagyon szimpi a készülék!

.

(#63021) Tangerine válasza tjb007 (#63017) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én azért azt is megnézném, hogy kitől veszem: [link]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#63022) tjb007 válasza Tangerine (#63021) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint mindenki más, aki tisztában van az eBay/Aliexpress működésével. :)
Az első oldalon amúgy van kapásból kettő user error/tájékozatlanság miatti semleges és negatív értékelés.

(#63023) jksx


jksx
senior tag

Köszönöm :R
A zenélés alatt kissé pongyolán megfogalmazva a zenehallgatást értettem :)

[ Szerkesztve ]

(#63024) bostone válasza tjb007 (#63014) üzenetére


bostone
addikt

A chuwi kizárólag dualbootos készülékeket dob piacra?

(#63025) keszo válasza tjb007 (#63017) üzenetére


keszo
őstag

Csak halkan jegyzem meg ez így nem teljesen igaz.
(privátban nagyon szívesen elküldöm a levelezésemet, hogy nem csináltak semmit)

Attila

(#63026) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Került hozzám egy Lark Evolution X2, 7" tablet, ami ugyan bekapcsol, de a töltőképernyő befagy, és onnantól semmi aktivitás.
Megnyomtam a hátulján a reset gombot, kikapcsolt, ezután nem történt semmi. Bekapcsoltam pár perc múlva, ugyanúgy befagyott a töltőképernyő. Próbáltam hard resettel, meg is csinálta, de most is befagy a töltésnél.

Van valami ötletetek, mivel lehetne rávenni, hogy elinduljon?

Köszi előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#63027) napoleon2323


napoleon2323
tag

Sziasztok!

A következő kérdéssel fordulok hozzátok: Szeretnénk venni Tesómmal, Anyunknak egy tabletet. Elvárás túl sok nincs, igazából Android rendszerrel ellátottat szeretnénk, illetve játékra, zenehallgatásra és ritkán egy-két videó lejátszására lenne használva. Ha akkumulátora erősebb az nem lenne probléma sőt nagy pozitívum lenne számunkra (is). A pénzügyi limit olyan 20-25.000 Ft lenne.

Teljesen laikus vagyok a tablet világban, ezért is fordulok hozzátok. Tudnátok ajánlani valamilyen készüléket a korábban leírt szempontok alapján? Illetve Allview készülékekről mi a véleményetek, nagy kockázattal jár egy ilyen márkájú tablet megvétele?

Köszönöm előre is a válaszotokat.

[ Szerkesztve ]

With every conflict I grow stronger!

(#63028) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Samsung Galaxy Tab 4 T533-t, szeretnék hozzá tokot és fóliát is, viszont nem igazán találok hozzá passzolót, csak a T530-ashoz. Tudja esetleg valaki, hogy ezek különböznek e valamilyen méretben külsőleg?

Köszi.

(amúgy tényleg szuper a tablet, nagyon gyors és a WiFi jelet jól veszi: router mellett és 1 szobával arrébb is ugyanúgy ~53Mbit/s-t mér, a régi Wayteq xtab9 a router mellett 18Mbit/s, 1 szobával arrébb 5-6Mbit/s-t tudott...)

(#63029) csendes válasza napoleon2323 (#63027) üzenetére


csendes
őstag

Ma még 15000 Ft-ért akciós a TESCO-ban az Op3ndott tablet.
Az Allviewnak több modellje is van, melyikre gondoltál? Olyat érdemes választani, amiben legalább 1 GB RAM van, legalább 1024x600 a kijelző felbontása, és négymagos a CPU (illetve ATOM-ból a kétmagos is megfelelő). Egyébként kínai tablet, pl. az emag is árulja, két év garanciával.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63030) Ngeri11 válasza tjb007 (#63017) üzenetére


Ngeri11
csendes tag

Hát végülis nem vettem meg, nem akarok elsőnek rögtön 80.000 forintért rendelni valamit kínából :(((
(De holnap hétig még érvényes egy rendelésem Szegedre ha valaki gondolja, csak ki kell fizetni :D )

Inkább kezdek vallami olcsóbbal, keresgélek aztán ha kialakult valami visszanézek még ide :D .
Amúgy mik a tapasztalatok, mennyire esélyes egy elvámolás?

[ Szerkesztve ]

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#63031) Ngeri11 válasza csendes (#63029) üzenetére


Ngeri11
csendes tag

Az Op3ndott egy TESCO sajátmárka, nem biztos hogy ez a minőség garanciája (mondjuk legalább olcsó :D ). De nem néztem utána abszolút, csak szubjektív vélemény.

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#63032) Ngeri11 válasza ocsi19 (#63028) üzenetére


Ngeri11
csendes tag

Pont a T533-ról nem találtam infót, de itt látszik hogy a T530, a T531 és a T535 teljesen ugyanaz a méret. Nem hiszem, hogy a T533-ra ez ne állna, annyira biztos nem tér el, hogy ne lenne rá jó a T530-as fóliája. :)

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#63033) Ngeri11 válasza Ngeri11 (#63030) üzenetére


Ngeri11
csendes tag

Ezt a csodát felejtsem el ugye? Túl szép hogy igaz legyen... :D

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#63034) csendes válasza Ngeri11 (#63033) üzenetére


csendes
őstag

De nem igaz. Majdnem ugyanilyen áron viszont lehet megbízható webshopból EU raktárból hasonló tabletet rendelni: [Cube Talk9X U65GT]. Bár úgy nézem, most éppen elfogyott a spanyol raktárból... :F

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63035) csabyka666


csabyka666
addikt

Valaki?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#63036) tjb007 válasza bostone (#63024) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, akad azért náluk single OS modell is (Androidos és Windowsos egyaránt).

(#63025) keszo

Nem is állítottam, hogy nincsenek kivétek. :)
Amúgy ez itthon egy Samsung vagy ASUS termék esetében is ugyanígy megtörténhet, szóval ebből a szempontból a hazai garancia sem garancia semmire.

(#63026) csabyka666

Mivel a recovery-s móka is megvolt, így már csak a szoftver frissítése, újrarakása marad.

(#63030) Ngeri11 & (#63033) Ngeri11

Mennyire esélyes a vámolás? 90%. Persze van már aránylag elég sok EU-s raktár, illetve több Aliexpress-es eladó is kínál olyan trükköző szállítási módot, amivel garantálják, hogy nem kell semmit sem fizetned pluszban.

Szó szerint csak a fele (vagy az sem) igaz belőle. :D :DDD
Kapásból ott kezdődik történek, hogy kamu a Samsung logo rajta, 4 helyett "csak" 2GB RAM van benne, és az akku is csak 5000mAh-s 8000 helyett, de megeshet, hogy még ezek sem fedik a valóságot igaz. Messziről kell kerülni ezeket a valóban noname tabletelek.

(#63034) csendes

Nem lenne meglepő, ha nem is lett volna soha a spanyol "raktárban", mint az itt listázott öt termékből három. Érdemes odafigyelni erre, főleg a nagyobb értékű termékeknél, nehogy meglepetés érje az embert.

(#63037) csabyka666 válasza tjb007 (#63036) üzenetére


csabyka666
addikt

Ettől tartottam, hát bíztam benne, hogy van más megoldás. Akkor indul a YouTube-ozás. :)
Ha valami kérdésem lenne, zaklatlak majd benneteket. Köszi! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#63038) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Ezzel találkozott már valaki?
samsung
Vagy inkább yoga2?

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#63039) keszo válasza tjb007 (#63036) üzenetére


keszo
őstag

Igen, teljesen igazad van.

(#63038) netkoo

Én tulajdonképp a nagy testvért használom. Nagyon jól hangzik hogy nyolc magos de ennek ne ülj fel. Csak négy magosak. Ezt leszámítva király egy gép.

[ Szerkesztve ]

Attila

(#63040) golango


golango
csendes tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen érdeklődöm. Kollégám Memopad 7 ME572CL tabletjének a kijelzője betört. A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e esetleg olyan helyet/fórumtagot, akire rá lehetne bízni a javíttatást? Ha nem kéri el a tab árát javíttatás gyanánt, az kifejezetten előny lenne. :)

Köszönöm előre is! :R

"Minden agyban dől el."

(#63041) DougButabi válasza tjb007 (#63036) üzenetére


DougButabi
tag

Az honnan derül ki, hogy van e spanyol raktárban egy termékből a tinydeal-on.

Sajnos gearbest-en elfogyott a HI8 ezért nézegetem ezeket:

Ez ugyebár a spanyol warehouse, és itt megjelenik a Cube talk9x ás a Cube I6, amiket kinéztem.

A kérdés, hogy meg tudom e rendelni ezeket EU raktárból, és, hogy ajánlottak e ezek a gépek, vagy nem?

(#63042) netkoo válasza keszo (#63039) üzenetére


netkoo
senior tag

Szia.
Ha jol látom gyakorlatilag ipad koppintás?😈

Samsung S22+

(#63043) csendes válasza DougButabi (#63041) üzenetére


csendes
őstag

Onnan derül ki, hogy ki tudod választani a spanyol vagy német raktárat. Ha nem tudsz választani, akkor csak Kínából szállítanak, és akkor arra jön 27% ÁFA.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63044) keszo válasza netkoo (#63042) üzenetére


keszo
őstag

Szia

szerintem nem
teljesen más
[link]

Attila

(#63045) kisza25 válasza csendes (#63008) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szia meg is jött a vas, most ismerkedek vele, eddig tetszik, jó tapintású, bőrhatású, jó minőségű a hátulja, jó az összeszerelés minősége. Egyelőre ennyi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63046) csendes válasza Ngeri11 (#63033) üzenetére


csendes
őstag

Most éppen ezeket a 10" legalább FHD tableteket lehet EU raktárakból rendelni dupla operációs rendszerrel:
[Pipo W3f 32 GB] 144 USD + 9 USD (szállítás)
[ONDA V919 3G Air] 206 USD
[TECLAST X98 Air II] 202 USD
[TECLAST X98 Air 3G] 230 USD (presell)

Kicsit kisebb felbontással (1366x768) 10", dupla OS:
[Chuwi VI10 32 GB] 138 USD + 9 USD (szállítás)
[Chuwi VI10 64 GB] 158 USD + 9 USD (szállítás)

EU raktárból nyolcmagos 64 bites ARM CPU, MALI-T760 GPU 10" 2048x1536; Android 5.0 4G:
[Teclast P98 4G] 216 USD

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63047) floratm válasza Ngeri11 (#63016) üzenetére


floratm
senior tag

Én is hasonloakat nézegettem és a Cube i7 Remix- re esett a választásom. Ez lesz a második kinai tabletem kinábol:)
Elvileg euroline-al jön és vámmentes lesz... Egy majdnem 12 colos tablet érdekes lesz a megszokott 8 után :DD

[ Szerkesztve ]

(#63048) jksx


jksx
senior tag

Üdv!

10"-os tabletet vásárolnék, max. 50ezer forint összegben.
Elsődlegesen olvasási célra, ezért fontos az üzemidő, ips kijelző legalább 1280x800 felbontással.
Ezeket néztem ki:

Memopad ME102a refurbished

Transformer Pad TF103CX refurbished

Az Asusok esetén kb. 5Ao-ás akku elég karcsúnak tűnik, és a TF103Cx esetében töltési problémákról is olvastam a logout fórumán.

Prestigio Wize 5002 Ez tűnik a legszimpatikusabbnak, de nemigen szerezhető be.

Alcor Q111m Ebben van 3G modul is.

Ti melyiket ajánlanátok, illetve van-e más típus hazai forgalmazásban?

Köszi a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#63049) csendes válasza jksx (#63048) üzenetére


csendes
őstag

A TF103CX refurbished-ben van a legerősebb SoC, jó vétel (ha van kedvenc játék, akkor a kompatibilitást érdemes előre ellenőrizni).
A ME102a-nál lehetnek kisebb megakadások és az A9-es CPU miatt jobban is melegszik, de olcsóbb is.
A Q111m csak akkor jöhet szóba, ha mindenképpen 3G-s és 10" tablet kell, az MT8282 SoC egy kicsit ma már kevés, bár alapdolgokra elég. Olcsóbban, 40 ezer Ft-ért az emag-on van hasonló 3G tablet, de csak 1024x600 a kijelző felbontása: [link], 45 ezerért már 1280x800 felbontású kijelzővel: [link]
Wize 5002-t legfeljebb használtan lehet venni.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63050) zs-mate


zs-mate
tag

Sziasztok!

Igyekszem megfelelni az összefoglalóban írtaknak, tab vásárlásban gondolkodom viszont teljesen szűz vagyok ezen a téren, eddig megoldottam mindent telefon+laptop kombóval.

Mivel kényelmi funkcióról lenne csak szó szimplán, semmiképp sem csúcskategóriás készüléket keresek, inkább valami jó ár/érték arányú smart choice-ra vadászok. Játszani, böngészni, sorozatozni egyaránt haszálnám terveim szerint.

-kijelzőméretet rátok bízom, nem tudom még én se hogy mekkora felelne meg, ha mindegyikből mondanátok alternatívát az jó lenne
-újat szeretnék vásárolni, vagy valami nullperc közeli cuccot, semmiképp sem agyonhasználtat
-itthon vásárolnék
-ha jól láttam a prémium kategória 100 felett van masszívan, ezért 50-100 közé lőném be a ranget

Előre is köszi a segítséget, viva la PH :R

Máté

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.