Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93051) snooze válasza jilian (#93050) üzenetére


snooze
veterán

.

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#93052) snooze válasza jilian (#93050) üzenetére


snooze
veterán

valamit biztos,vagy kodot vagy mintát mert csak ugy engedi a többit aktiválni..
mit tudsz csinálni?teljes reset..
link
egyébként az uj droid 72óránként kéri a kodot pont ennek elkerülése végett..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#93053) aprokaroka87 válasza jilian (#93050) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egy örök tanulság, ezért érdemes megjegyezni az ilyen dolgokat...

(#93054) jilian válasza snooze (#93052) üzenetére


jilian
addikt

Hiába tartom 2 percig a kikapcsolás gombot, nem történik semmi.
Ha meg kikapcs + hangerő le, újra indul.

Tehát még csak kikapcsolni se tudom, hogy recoverybe kerüljek.

Újra indításnál próbálok gyorsan a hangerő minuszról átlépni a pluszra de semmi ugyan úgy bebootol. :DDD

Egyéb? Amit nem próbáltam, rosszul csináltam?

(#93055) aprokaroka87 válasza jilian (#93054) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tehát tulajdonképpen le sem tudod kapcsolni?

(#93056) Dr.NX válasza jilian (#93043) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Bal alsó ikon, adatok törlése.

Elfogadom a sütiket.

(#93057) rothfb válasza Dr.NX (#93056) üzenetére


rothfb
veterán

Ott a pont...:K

(#93058) snooze válasza jilian (#93054) üzenetére


snooze
veterán

ezzel sem megy? link

GO Gunners!!!

(#93059) jilian válasza Dr.NX (#93056) üzenetére


jilian
addikt

És hogyan ha egyszerűen nem tudom megnézni a kódot? :D

(#93060) jilian válasza snooze (#93058) üzenetére


jilian
addikt

Ha haza érek kipróbálom, eddig csak gép nélkül próbáltam.

(#93061) Dr.NX válasza jilian (#93059) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

A telefonodról.
Amit tettél be képet a smartthingsfind.samsung.com oldalról, ott az ikon az adatok törlésére.

Elfogadom a sütiket.

(#93062) Nikaré


Nikaré
őstag

Hi!
Tudom van topikja...
APK mirrort néztem, de nem találtam - Akciók - applikációt Android 5 -re. Esetleg tudtok ebben segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#93063) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Egy ősrégi chuwi hi10 tablet kell lecserélnem.
Sok funkciót már nem látott el, a legfontosabb feladata az volt, hogy ha a műhelyben vagyok, amíg alszik a gyerek, akkor tudjam nézni appon keresztül mikor kel fel. (bébiőr hatótáv nem ér el)
Az új tabletnek is lesz a fő feladata.
Szóval 10-11" kellene, új, lehetőleg hazai beszerzésből, de ha az ár tükrözi, jöhet kintről is.100 ezernél többet nem szánnék rá, az olcsóbb jobb jelen esetben.
Ha már új, akkor a kameraappon kívül kellene még a Videwine L1, szállodába sorozatozni jó lenne.
Az árhoz képest a legjobb tudást szeretném kihozni.
Amit néztem és teszt alapján szimpi (főleg az árával)
Honor pad x9 4/128 most 65780 Ft hátrány nincs gps.
Redmi pad se 4/128 67490 Ft
Lenovo tab m10 plus 4/128 lte verzió most 77 ezer forint, igaz kocsikázni kell érte kicsit. sajnos tok+stylus nem jár hozzá.

esetleg még samsung tab s9+ kuponozva 4/64 89700, 4/128 107 ezer.
Melyiknek a leghosszabb az sw támogatása?

Ezeken kívül van még valami vállalható az olcsóbbakból? a fentiekből melyik a jobb vétel? (összefoglalót olvastam)

[ Szerkesztve ]

(#93064) Rigormortiis válasza Bornie127 (#93063) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Samsung jó lesz A9 plusznak is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#93065) Bornie127 válasza Rigormortiis (#93064) üzenetére


Bornie127
senior tag

Jogos, elírtam.

(#93066) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Alldocube iplay 50 mini pro-n pontosan melyik stream-ek nem mennek hd-ben a netflixen kivül az L1. hiányában? Köszönöm!

GO Gunners!!!

(#93067) eshe válasza Bornie127 (#93065) üzenetére


eshe
tag

A kérdés hogy kell-e gps,mert ha igen akkor csak a Samsung ès a Lenovo marad.Egyértelműen a Samsungnak van a leghosszabb támogatása .Esetleg lehet még a fentebb írt Lenovo tab p11 gen2 ami állítólag p1 -es mint a Samsung.

(#93068) jilian válasza Dr.NX (#93061) üzenetére


jilian
addikt

Igen. És ha rá bökök akkor az a kép fogad amit a 93059-ben látsz.
:U
Hogyan lássam a kódot amit küld ha nem tudom feloldani a készüléket?
:F

(#93069) snooze válasza jilian (#93068) üzenetére


snooze
veterán

hmm..érdekes..ha ellopják a tabletet,akkor távolrol lehetne törölni az adatokat róla,akkor minek a kod?probáld meg kivenni a pipát a kétlépcsős ellenörzésböl akkor mit csinál?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#93070) Bornie127 válasza eshe (#93067) üzenetére


Bornie127
senior tag

Köszönöm. Én tab m10 plus - t írtam fentebb. Alternatíva lehet a p11 is?
Ezalatt mit értesz? Lenovo tab p11 gen2 ami állítólag p1 -es mint a Samsung.
A gps nem feltétel.

(#93071) jilian válasza snooze (#93069) üzenetére


jilian
addikt

Lejjebb volt egy opció, hogy más lehetőség választása...hát telefonszámmal sikerült .
DE.
Most kér valamilyen qr kódot. A dobozán lévő qr kód nem jó neki. :W
"kérje el a helyes kódot a rendszergazdától"

[ Szerkesztve ]

(#93072) snooze válasza jilian (#93071) üzenetére


snooze
veterán

azt sem értem miért nem lehet kikapcsolni?ahhoz nem kell semmiféle azonositás..

GO Gunners!!!

(#93073) jilian válasza jilian (#93071) üzenetére


jilian
addikt

Újra kellett indítani. Ez csak valami recovery módból való indítási kisérleti szerűség.
Most már megy a beállítás.

snooze

Szerintem ez náluk valamiféle ficsőr, hogy még "biztonságosabbá" tegyék. :U
De mint látod elvileg csak ezzel a megoldással sikerült lenulláznom, pedig tényleg mindent vagy 100x próbáltam.
Hát okozott némi gondolkodást az biztos.

(#93074) jilian válasza snooze (#93072) üzenetére


jilian
addikt

Hihetetlen, de megint kérte a kódot, amit ő "elküld az S8 Tab Ultrámra".
Most ez komoly? Ezek tényleg ekkora ökrök? :U
A beállítási folyamatban lévő készülékre küldi a kódot? :DD

Még szerencse, hogy apró betűvel de van másik lehetőség.

(#93075) Beni2360 válasza jilian (#93074) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha nem adsz meg a beállításban másodlagos elérést nem tud mást fel ajánlani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93076) jilian válasza Beni2360 (#93075) üzenetére


jilian
addikt

Ez az egy androidos készülékem van. :D
De amúgy ezt a Samsung fiókban látni kéne, hogy van-e egyáltalán második. :U

(#93077) Beni2360 válasza jilian (#93076) üzenetére


Beni2360
félisten

Telefon számra meg emailre gondoltam ha van ilyen opció. Samu nekem nem volt a haver teloját szoktam állitgatni egy éve tért át a marokntelefonról. Most tanulja. Nekem is új a rendszere.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#93078) eshe válasza Bornie127 (#93070) üzenetére


eshe
tag

Az m10 plussz 3.generációs amit érdemes lehet venni esetleg,de a p11 erősebb és állítólag volt akcióban.Én a Mi tabot is bevenném a listába,mert l1-es szép és jó,toll is van hozzá.Ha lenne benne gps én is azt vettem volna a Samsung A9 plus helyett.

(#93079) Bferibörs válasza jilian (#93050) üzenetére


Bferibörs
addikt

Most járt így a lányom a Huawei tabbal amit neki adtam.
Én mintát használtam feloldáshoz,tőlem soha nem kért kódot.
Ö ujjlenyomatot vagy arcfelismerést használ, pár indítás után kódot kért,amit persze ő anno nem adott meg,azt állítja.🤔
Az 123456 feloldotta a tabletet végül,valszeg gyári beállítás, 3 maradék kísérlet előtt.😂

Csak tanulságnak írtam le.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#93080) sanca72


sanca72
csendes tag

Sziasztok Jelenleg egy xiaomi 4plus tabletet használok, jó kis gép, de most váltani szeretnék, már az akku sem bírja olyan jól, mint az elején, de a gyorsasággal nincs gond. Főleg hírtartalmak és filmekre használom, játékra nem. Kérdésem a 3,5 jack fontos lenne, de sajnos sem xiaomi 5 sem a 6 nem támogatja és átalakítót nem igazán akarok használni, milyen tabletet ajánlanátok helyette ? Tippeket előre is köszönöm

(#93081) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Német amazonról olcsón (~125EUR) volt egy elvileg alig használt Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) tablet (SDM680-nal), meg is jött, tetszik, használható, viszont: 25-ből kb. egyszer sikerül rávenni hogy elkezdjen tölteni, és akkor is 1-2%-ot tölt óránként.

Próbáltam minden itthon fellelhető töltő/kábel kombóval (saját töltője nem volt a dobozban, csak kábel). Az amazon support annyit tudott mondani, hogy 25 eurót refundolnak és mondták hogy küldjem vissza ha továbbra sem lesz jó... szóval most itt vagyok egy lassan csurig merült tablettel :D Pedig amúgy tetszik, kicsit (khm.. NAGYON) röcög, de pont megfelel a célnak.

Googleben csak ilyen generic Lenovo fórumbejegyzések jöttek be hogy persze, "M10 3rd gen not charging", illetve 1-2 indiai emberke cserélgetett USB portokat youtube-on hasonló címen, de az a helyzet hogy tök tisztának és sértetlennek tűnik az USB port is. Szoftveresen már mindenféle akksikímélő módokat kapcsolgattam ki és be, semmi változás.

Valakinek van erre ötlete? :R Tényleg simán hibás lehet?

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#93082) eshe válasza updog (#93081) üzenetére


eshe
tag

Valószínűleg nem ok nélkül vitték vissza....
Töltésvezérlő hiba, felejtős.

(#93083) cidalain válasza eshe (#93082) üzenetére


cidalain
veterán

Nem feltétlenül felejtős. Töltés csati panel Aliról 7 dollár. Az is lehet, hogy csak kimozdult a szalagkábel. Persze lehet töltésvezérlő hiba is, vagy akku hiba, de ez is orvosolható ésszerű pénzért (10-15 usd). Ha minden igaz, itt a töltésvezérlő az akkuban van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#93084) Öcsielvtárs válasza updog (#93081) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Mintha itt is lett volna már téma, hogy valakinek nem tölt folyamatosan. A gyàri töltőjét én elő sem vettem, nem túl vàlogatós... Töltést jelzi, ha felteszed? Csatlakozó nincs eltömődve?

Samsung A54

(#93085) eshe válasza cidalain (#93083) üzenetére


eshe
tag

Ja csak az a gond hogy ha szétszeded ugrik a gari.Ezek az újfajta cuccok általában ragasztva vannak és melegítőpad nélkül hajszárítóval nyom nélkül lehetetlen szétszedni. Ha nagyon olcsón hozzájutsz egy hibáshoz akkor esetleg el lehet gondolkodni rajta.100 eur azért nem az.Akkor inkább egy Alldocube újonnan.

(#93086) updog válasza eshe (#93082) üzenetére


updog
senior tag

Hmm. Update hogy bekapcsolva ugye kb. 20-ból kb. 2x hajlandó egyáltalán jelezni hogy tölt, kikapcsolva nem írja hogy töltene de most délután 4 és este 10 közt felment kb. 20%-ot így kikapcsolva töltve. Biztosan nem normális amit csinál.

#93084Öcsielvtárs kb. látszólag érintetlen újként jött, a töltőcsati látszólag hibátlan és tiszta, bármilyen kábel áll benne mint a cövek.

szerk: aha, közben megnyitottam a Lenovo appot ami defaultból rajta van, egyrészt persze bőven garis még azt írja, de helyszín Németország (nyilván, onnan van, nem tudom itthon foglalkoznának-e egyáltalán vele), másrészt serial alapján javítási előzmény: Warranty / Battery. Hát ebből amazon visszaküldés lesz... kár érte, elfogadható cucc volt (főleg 125 euróért :D többet mondjuk lehet nem is adtam volna érte, tényleg max. elfogadható kategória, és max. ennyiért).

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#93087) Reynaldo válasza updog (#93081) üzenetére


Reynaldo
kezdő

NAGYON röcög, és nem töltődik fel; ennyi hiba bőven elég, hogy visszaküldd.

(#93088) eshe válasza sanca72 (#93080) üzenetére


eshe
tag

A redmi pad se-én elvileg van fejhallgató csatlakozó.

(#93089) Dr.NX válasza sanca72 (#93080) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Samsung A9+ is jackes.

Elfogadom a sütiket.

(#93090) tlala válasza sanca72 (#93080) üzenetére


tlala
addikt

Lenovo P11 2nd gen vagy Samsung A9+ - ezeken van 3.5 mm-es audió csatlakozó.

(#93091) sanca72 válasza tlala (#93090) üzenetére


sanca72
csendes tag

Köszi az infót, legooglizom őket, lehet a samu talán jobb egy kicsit, de az üzemidő is fontos

(#93092) sanca72 válasza tlala (#93090) üzenetére


sanca72
csendes tag

A lenovonak nagyobb az aksija, de nagy különbséget nem látok. Nagyobb aksist nem tudtok mert a xiaomi 8600 mA egész nap bírta
Ezt találtam 140 dollár: OUKITEL OT8 Smart Tablet 11-Inch 2K Display TÜV SÜD Certified 8800mAh Big Battery With Pen (30GB+256GB)

[ Szerkesztve ]

(#93093) tlala válasza sanca72 (#93092) üzenetére


tlala
addikt

Talán az IPS /TFT kijelző a legnagyobb különbség.


Korrekt összehasonlító teszt videó.

[ Szerkesztve ]

(#93094) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Na megkaptam ma végre az iPlay50 mini Pro NFE-t. Első benyomás nagyon pozitív. Mind kinézetben, méretben, működésben. A tokhoz, ami már korábban megjött hozzá (bár sajna nem mágneses, de mindegy), kaptam stylust is, marha jó, kényelmes vele a használat! :C Ami kérdés volt korábban, hogy vajon valóban HD-e a Netflix. EZt hogyan lehet ellenőrizni? Tartalmaknál HD-t ír ki, elindítottam egy videót (pl. Our Planet 2), látványta is elég HD :) De van valami trükk, app, amivel a felbontást meg lehet jeleníttetni?

(#93095) snooze válasza Gabesz87 (#93094) üzenetére


snooze
veterán

honnan jött?mennyi idö alatt?

GO Gunners!!!

(#93096) Gabesz87 válasza snooze (#93095) üzenetére


Gabesz87
addikt

BG. Ha jól emlékszem, jan.10-én rendeltem, akkor még Pre-Order volt, de gondolom a nagy érdeklődés miatt olyan készlethiány volt, hogy 2x is tolódott a várható kiszállítás. Végül is Kínából az 1 hónap még hagyján.

(#93097) sanca72 válasza Gabesz87 (#93094) üzenetére


sanca72
csendes tag

Én is tablet keresőbe vagyok, majd írnál véleményt róla ? Köszi

(#93098) Gabesz87 válasza sanca72 (#93097) üzenetére


Gabesz87
addikt

Igazából arra amire vettük - gyereknek mesenéző tablet - tökéletes. Sok mindent egyelőre nem tudok elmondani róla, rosszat meg pláne nem. A mono hangszórótól féltem kicsit, de abszolút nem gáz. Hangereje is van, minőségre is teljesen rendben van. Nem dobozhang, nem recseg, ilyesmi :) Külsőre a tablet rettentően bejön, abszolút olyan, mint egy szögletes forma iPhone. (Ja, és én egyáltalán nem vagyok Apple fan, szóval ezt csak a külsőre, minőségre vonatkozóan írom). Képe nagyon szép szerintem. Gyereknek a méret is tökéletes. Majd nyilatkozom az akku időről is.

(#93099) sanca72 válasza Gabesz87 (#93098) üzenetére


sanca72
csendes tag

Kiderült meddig bírja az akku ? Lehet én is rendelek

[ Szerkesztve ]

(#93100) Gabesz87 válasza sanca72 (#93099) üzenetére


Gabesz87
addikt

Még nem volt töltve. 2 napja megy, kibontás után olyan 8x%-on volt, most 21%, és még 14 órát ír. De még nincs részletes statisztika, alkalmazáshasználat/képernyőidő. Vagy csak én nem találtam meg :F

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.