Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) cidalain válasza tjb007 (#64999) üzenetére


cidalain
veterán

Acer.hu-n az egyiknél Wifi a/b/g/n a másiknál csak Wifi b/g/n van. De ez akár elírás is lehet, de jelentősége tényleg nincs.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65002) Deenee82 válasza tjb007 (#64999) üzenetére


Deenee82
csendes tag

Köszönöm a választ, én is erre jutottam. Eleinte arra gondoltam, hogy talán színben lesz különbség, de mindkettő fehér(és ahogy néztem, B3-A20 nem is létezik más színben), így ez is kiesett, mint lehetséges ok. Bár furcsa, hogy teljesen azonos készüléket gyártanak különböző kóddal.

(#65003) tjb007 válasza akoska07 (#65000) üzenetére


tjb007
nagyúr

2 év

(#65001) cidalain

A SoC az a/b/g/n-t tudja, az Acer oldalán az van amit írtál, a webshopban meg mindkettőnél b/g/n szerepel.

(#65004) Asztii


Asztii
tag

Sziasztok. Tablet vásárlás előtt állok, ebben kérném segítségeteket. 10 hüvelykes kéne, legyen új és belföldről beszerezhető. Netezésre kéne, youtube videók lejátszásához, meg max pár alap játékhoz ( billiárd, angry birds). A keret rá 60k. Előre is köszönöm a segítséget.

(#65005) Andrsaint


Andrsaint
csendes tag

Sziasztok:)

Még mindig vásárlás előtt állok. Melyik lenne a legjobb 7 colos tablet max 80 -90e ft ig? Fontos lenne a szép kijelző.

És akkor ugyanez a kérdés a 8 colos kategóriára is érvényes lenne:)

(#65006) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. 10"-osba mik vannak br. 30-35e-ig amik vállalhatóak? Netezésre kell. :R

(#65007) Orestes90 válasza tjb007 (#64907) üzenetére


Orestes90
újonc

köszi a választ!
a 10" os tabletek közül melyiket ajánlanád azonos feltételek melett : "max 35-40e Ft körül
olvasgatásra, netezésre ( plusz pont, ha van benne egy min. 2MP-es kamera és GPS) egyszerűbb játékok fussanak rajta." ?
Asus MeMO Pad 10 ME103K 16GB Refurbished tablet jó választás lenne?

[ Szerkesztve ]

(#65008) tjb007 válasza Asztii (#65004) üzenetére


tjb007
nagyúr

ASUS ZenPad 10 Z300C, Acer Iconia Tab B3-A20

(#65005) Andrsaint

7 hüvelykes kijelzővel a refurbished 32GB-os Nexus 7, 8 hüvelykes kijelzővel pedig az ASUS MeMO Pad 8 ME581CL, az ASUS ZenPad S Z580CA, és a Huawei MediaPad M2 8.0.

(#65006) KaiotEch

35 ezer forinttal bezárólag nincs ilyen, 38-ért viszont erősen ajánlott a refurbished ASUS MeMO Pad 10 ME103K.

(#65007) Orestes90

Igen, az ME103K jó választás lenne, az egyik legjobb. Ezen kívül még a szintén refurbished ASUS TF103C ajánlott, esetleg még az Alcatel Onetouch Pixi 3 10".

(#65009) Sziszilabi


Sziszilabi
csendes tag

Vásároltam az emagon Wink Highway tabletet.(bárcsak ne sikerült volna)
Alap az, hogy a google play nem megy, de a gps-t valakinek sikerült működésre bírnia?

(#65010) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hallo, megtetszett ket tablet.

Olcso, jonak tunik.

Chuwi Vi7
Teclast X70

Tapasztalata van-e ?

Illetve eu shippinges rendelessel tud-e valaki.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65011) tjb007 válasza Sziszilabi (#65009) üzenetére


tjb007
nagyúr

Te vagy eddig a harmadik ugyanezzel a problémával. Csak annyit tudsz tenni, hogy visszaküldöd.

(#65010) Duliee

Vi7

(#65012) Sziszilabi válasza tjb007 (#65011) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Engem a gps aktiválása érdekelne, a google áruház nem zavarna annyira.

(#65013) Andrsaint válasza tjb007 (#65008) üzenetére


Andrsaint
csendes tag

Köszönöm a választ! És ha esetleg az árszintet levisszük 60-70 ezer forintra akkor mi lenne jó? Néztem 7 colban a samsung tab 4et, azzal vam esetkeg gond? Leszámítva a 1,5 giga ramot?

(#65014) Graphics válasza tjb007 (#65011) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hallo, kb velemeny a SoCrol?

Ez EU-s? /bocsi csak korlatozott mobilnettel a vilag

Illetve van-e shipping cost EU warehousenal?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65015) szoszo75


szoszo75
aktív tag

Üdv. !

Segítséget szeretnék. Adott egy samsung galaxy tab amin elfelejtettem a jelszót, pin kódot.. hogyan tudnék ezt megkerülve belépni, vagy resetelni stb?

Köszi

DIGI 500 ról 1000-re

(#65016) geo 49


geo 49
újonc

Sziasztok. Alcor Q788L 4G tablet -el van e valakinek tapasztalata ?
a nagy T 20 Mb/s kábel netjét szertném lecserélni és modem ként is használni..
ár- érzékeny vagyok. :K

(#65017) tjb007 válasza Sziszilabi (#65012) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bemész a beállításokba és keresel egy Helyhozzáférés vagy Tartózkodási hely névre (vagy valami hasonlóra) hallgató menüpontot, ott tudod bekapcsolni.

(#65013) Andrsaint

ASUS ZenPad 8.0 Z380C, ASUS ZenPad 7.0 Z370C, Acer Iconia Tab B1-830, Alcor Access O819M, ASUS MeMO Pad 8 ME181CX, refurbished Nexus 7 (2013)

(#65014) Duliee

Igen, EU-s; free shipping van.
Általános dolgokra megfelel a SoC, egyszerűbb játékokkal is lehet játszani rajta, a komolyabbakhoz viszont már kevés lehet. Itt van róla egy részletesebb teszt: [link]

(#65015) szoszo75

[link]

(#65018) cidalain válasza Sziszilabi (#65012) üzenetére


cidalain
veterán

(Semmire nem mennel vele, mert a program, ami hasznalna is folyamatosan osszeomlana gondolom mint a play aruhaz...)
Android 4.4 alatt a "helyadatok" legyenek bekapcsolva, akkor van a GPS "aktivalva".
Ha nem ezt erted "aktivalas" alatt akkor lovesem nincs mire gondolsz. Nem kell aktivalni. Ha nem megy, akkor azert nem, mert rossz.
(Ahogy a pelda mutatja gyakorlatilag maga a tablet egy konstrukcios bakloves)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65019) Sziszilabi válasza cidalain (#65018) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Köszi, erre gondoltam, már próbálom is.

(#65020) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Jó estét mindenkinek!

Adott egy Lenovo Tab2 A7 4.4.2 Androiddal, bekapcsolás után felajánlja a 5-ös androidra frissítést.
Érdemes ez megtenni, nyerek vele bármit? Negatívuma nem lesz?

(#65021) KaiotEch válasza tjb007 (#65008) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem, köszönöm szépen! :R

(#65023) drzozo


drzozo
senior tag

A Nexus 7 2013-at van lehetőség Lollipop-ra frissíteni adatkábel és géphasználat nélkül? Értem ezalatt azt, hogy csak a tablet update-jét használva. Vagy ha frissíteném, akkor eleve a marshmallow-t dobná fel? Ahogy néztem a youtube-os videókat, Lollipop-on gördülékenyebb volt minden, az újon meg már szemmel láthatóan akadozik a böngészés is.

(#65024) vadasz70


vadasz70
aktív tag

sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy mennyit érhet ez a táblagép Asus MeMO Pad ME302KL mert nekem az egyik ismerősöm fel ajánlotta hogy vegyem meg 25000ft-ért De nem tudom hogy nem lejárt széria érdemes meg venni ennyiért? Köszönöm a válaszokat

(#65025) cidalain válasza vadasz70 (#65024) üzenetére


cidalain
veterán

De, lejart szeria (2013 augusztusban mutattak be). Viszont annak idejen ez egy csucs (vagy nagyon akozeli) tablet volt.
4 magos snapdragon, 2 gb ram, 10" fullHD kijelzo. 16, 32 vagy 64 GB belso tarhely. Sim foglalat, LTE 4G kepes!
Ha rendben van, siman meger 25 rongyot. Hasonlo kepesseggel uj nincs mostanaban 60-70 alatt, sot...
Asusok 2 ev garisak, ha makod van meg gyari gari is van ra valamennyi.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65026) Gausz


Gausz
aktív tag

Sziasztok,

tanácsot szeretnék kérni egy file manager programra. A routerem DLNA médiaszerverként működik a rádugott USB-s meghajtóval, PC-vel minden a legnagyobb rendben van, a routerre dugott HDD-t látom, annyit másolok és oda, ahova akarok.
Vettem egy Samsung Tab A-t, Android 5ös és elég nagy érvágás, hogy hülyének nézi a felhasználót, akinek semmire se legyen gondja, mindent inkább bolondbiztosan eldug előle, bízz bennem kedves gazdám alapon... Mindenre legyen az embernek külön appja, szép új világ. Mert hát nincs sajátgép, ahol látni lehetne a hálózatot, telepítettem tehát total commandert, ha PC-n működik alapon, de nem látja a hálózatot. Hát jó, akkor legyen a routerhez ajánlott asus aicloud, ez már eléri, amit kell, viszont nem tudok könyvtárakat másolni, csak fileokat, egyesével :W
Meg se kérdi hova mentse, neki szimpatikusabb a belső memkártyán levő 10GB, mint a 128GB-s SD-kártya :W Aztán ha van kedvem, akkor onnan másolgathatom át a már említett total commanderrel SD-re.
Tegnap szembesültem vele, hogy ez bizony nagy feature, hogy 3rd party programok nem írhatnak SD-re... Még a kérdést sem teszi fel, hogy engedélyezem-e, majd ő tudja helyettem: NEM!!!
Telepítettem hát az ES file explorert, mert az a menő, az meg bár látja a routert és a mappáit, de azokat nem tudom megnyitni, mert fel sem dobja a router bejelentkező ablakát és user/jelszó nélkül nem férek hozzá.
Találtam egy másik file managerta százból, ott már tudom azonosítani magam, ki is választhatom az egész könyvtárat, amit másolni szeretnék, kikeresem az SD-t, rányomok, hogy beillesztés, legalább szól, hogy engedélyezni kell az írást, leokézom, kiválasztom újra az SD célkönytárát, majd nem másol, mert csipkebokorvessző... :W
Belső memóriára viszont vígan...

Találtam egy cikket, mely szerint "A harmadik féltől származó alkalmazásoknak nem lesz alapból hozzáférése a külső tárhelyhez, hanem ehhez, egy a Google által kiadott API, a programba való integrálására lesz szükség, mely által az SD írása/olvasása külön alkalmazás engedélyként szerepel majd, s ezt a telepítéskor jelzi is a felhasználó számára. "
Mint mondtam, nálam nem teszi fel a kérdést installkor. Van valamilyen beállítási lehetőség, vagy erre is külön spec app kell?
Nagyon felhúztam magam a dolgon, bocs a hangnemért.

(#65027) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Kellene egy kis help....
Lenne pár kiszemeltem:
1. Asus MemoPad FHD 8" 2GB/16 GB Atom, Z3580, 4G= 80e Ft
2. Asus ZenPad Z300CG 10" 2GB/16 GB, SoFIA C3200, 3G= 65e Ft
4. Galaxy Tab S 8.4 v. 10.5 v. S2 8 v S2 9.7

Elsősorban netezés, kis filmezés, kis játék (Need for Speed MW és Asphalt 8) lenne a felhasználási terület.
Éppen elég lenne a 8" is de a 9.7 és 10.1 is jó nekem. A méret nem gond.
Esetleg más javaslatot is meghallgatok szivesen. ....
Nem ismerem ezt az új SoFIA SoC-t. Milyen egy Atom Z3580 vagy Z3745-höz képest?

Érdekel új vagy használt is. A lényeg a stabilitás és a gördülékeny működés. Árban olyan 70-90e a terv.......

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#65028) cidalain válasza SeatZola (#65027) üzenetére


cidalain
veterán

a 3. pont kimaradt :)

Kell a SIM hely? Asusoknál odaírtad, Galaxy-knál meg nem
Samu S szériák azért erősebb vasak az általad írt Asusoknál. Viszont azok többe is kerülnek mint a kereted -> csak használt férhet bele
Asusnál is van Zenpad S kategória ami van olyan mint a Tab S. Viszont ez is drágább, mint a terv, bár a ASUS ZenPad S Z580CA bizonyos kiépítésben néhol épp befér 90 alá.
És amiket írtál Asus, amik olcsóbbak, viszont egy kategóriával lejjebb vannak, de jó vasak. Viszont újonnan is belefér a keretbe.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65029) SeatZola válasza cidalain (#65028) üzenetére


SeatZola
őstag

Köszi a választ!
A Sim nem lét fontosságú. .....
Most nézegettem ezt a Chuwi Hi10 -e is. 10", Intel Atom x5-Z8300, 4 GB/64GB mindez bőven 80k alatt. Ez milyen lehet?

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#65030) csendes válasza Gausz (#65026) üzenetére


csendes
őstag

Itt leírják, hogyan lehet szerverre bejelentkezni ES File Managerből: [link]
Így lehet beállítani Lollipopnál az SD kártya hozzáférést: [link].
A jó hír az, hogy Android 6.0 MM-tól már választani lehet, hogy az SD kártya belső vagy külső legyen. Ha belső, akkor a "belső ROM" részéének látja a rendszer, viszont titkosítva lesz minden adat rajta, máshol nem lehet használni, lassúbb mint az eMMC, stb. [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65031) dragonfx válasza cidalain (#64976) üzenetére


dragonfx
veterán

beállitások van.értesitéskezelő nincs.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#65032) cidalain válasza dragonfx (#65031) üzenetére


cidalain
veterán

androidon belül nincs értesítéskezelő. programon belül van.
hogy ne fárasszuk egymást még sokáig, itt egy példa:

GMAIL app:
1. Gmail app elindítása
2. Jobb felső sarokban a programban lesz 3 pötty: megnyom előjön az app menü
3. Beállítások gomb
4. email címed almenüje kiválaszt *
5. Értesítések mellől pipa kivesz.

Eredmény: ha jön a kiválaszott emailre levél, akkor nem fog az értesítési sávra pakolgatni levél ikont. Csak akkor látod hogy action van, ha elindítod a Gmail appot.

* Ha több fiók van beállítva akkor minden fióknál meg kell csinálni.

Hasonló módon kell eljárni mind a 234 másik programmal is, ami értesítéseket cseszked az értesítési sávba, és nem akarod hogy értesítgessen.

Ha van olyan program, aminek a beállításaiban nem lehet kikapcsolni az értesítéseket, akkor az egy szar program. Nem nagyon találkoztam még ilyennel.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65033) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok, ezt kérdezném még egyszer. Érdemes lollira frissíteni egyértelműen? A tab 70 %-ban játékra lenne használva.

(#65034) sgery


sgery
őstag

Üdv mindenkinek!
Anyukámnak vennék egy újabb tabletet, most egy kb 4éves 7"-os samsungja van, megfáradt már szegényke.
Az igények:

- 10"
- Lehet új is vagy használt is - ha új akkor inkább Mo-on venném
- Könyvolvasásra, internetezésre, facebookra és egyszerűbb játékokra lenne használva
- Pénz ár arány kérdése. Többet is rá tudok szánni de csak ha megéri azt a többletet. 50-100e között gondolkoztam.

Ami további plusz kell még, hogy billentyűzet legyen hozzá csatolható.

Előre is köszönöm a segítségeket :R

- amire én gondoltam: Samsung XE500 T1C-H01 - ár arányban olcsó, nekem a xe700-as van de mivel az többet fogyaszt és nehezebb nem feltétlen lenne szükséges az a plusz (nem kevés plusz) erő.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#65035) kerxy válasza Bertiee (#65033) üzenetére


kerxy
senior tag

Nem véletlen van saját topikja: [link]

(#65036) VD válasza sgery (#65034) üzenetére


VD
őstag

Amire Te gondoltál az az ATIV sorozat. Windows alapú, nem android. Már nem forgalmazzák itthon. De amikor kapható volt sem fért volna bele a keretbe, mivel bőven 100 feletti ára volt.
Ha Android vonalon keresel, akkor az ASUS-nak vannak most forgalomban lévő billentyűzetes megoldásai. pl.: [link]

(#65037) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

a huawei mediapad T1 10 colos, az mennyire jó ajánlat még 48.000 Ft-ért (159 eur)
kap / kapott update-t kitkat-ról?

köszi
p.

#proudfather

(#65038) Bertiee válasza kerxy (#65035) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Köszönöm kedvességedet, itt mindennek van valami topikja, csak ember legyen aki megtalálja.

(#65039) Gilron


Gilron
újonc

Sziasztok,

Szülőknek szeretnék venni egy tabletet 7"-8" col méretben. Ha lehetséges itthoni beszerzéssel és a keret olyan 30-35 e lenne. A cél internetezés, jutub, fb, email esetleg ksiebb játékok lennének.

Tudnátok segíteni? A választ előre is köszönöm. :)

(#65040) johnny500


johnny500
tag

Látom, hogy többen is ajánlgattok Asus, Lenovo tabletokat 60ezer körül/alatt 8"-10" méretben. Szeretnék venni egyet de aggódom az 1GB ram miatt. Belakva pár hét után nem fog olyan szinten lassulni a vas, hogy földhöz vágja az ember? ;] Tudom nem mérvadó de Antutuban ezek a Sofia chipek olyan 20on párat gurítanak. Ez elég kevés manapság.

Másik kérdés: Ebben az ársávban vannak tabok amit TV-hez (nem okos) lehet csatlakoztatni Pl Filmnézés miatt. Köszönöm előre is a válaszokat!

(#65041) Boldih


Boldih
újonc

Sziasztok! Tabletet keresek szüleimnek 70 ezerig.

- irodai munka, böngészés
- nem gamerek
- ha leejtik, ne törjön
- könnyen ki lehessen rakni nagy monitorra vagy tv-re (hdmi, mhl???)
- sokáig bírja akksival
- itthon vásárolva számlával
- billentyűzetet fog kelleni hozzá

amiben főleg nagy a köd részemről:
- képátmérő (szerintem 10-12 között, mert rövidlátóak = kell a méret)
- windows vagy android? Mindhármunknak androidos telója van.
(éppen most szeretném meglépni a felhőben adat tárolást velük, Google drive, Google docs stb)

Bármilyen tanácsot ami megkönnyítheti az életünket, előre is köszönök nektek.
IT tanácsadót is keresünk. Megfizetjük, ha jó az illető.

[ Szerkesztve ]

(#65042) Gausz válasza csendes (#65030) üzenetére


Gausz
aktív tag

ES File managerből sikerült elérni, minő öröm.
A második leírás viszont nem működik, mivel teljesen más a felületet, SD-t csak formázni és leválasztani tudom...
Az zavar a leginkább, hogy ez a legelterjedtebb rendszer, minden évben akkora újdonságot hoz, hogy a verziószám egy egészet lép, de mégis szenvedni kell egy olyan funkcióért, amit a win már 10 éve tud...
Neked amúgy nagyon köszönöm a segítségedet.

(#65043) grosy


grosy
senior tag

Gondoltam megírom ide is, hogy az Asus 103cx micro-USB portja kevés ahhoz, hogy meghajtsa az 1 TB-s Seagate Expansion portable drive-ot. Konkrétan még az állapotjelző elé sem villant fel.

(#65044) cidalain válasza Boldih (#65041) üzenetére


cidalain
veterán

Ha leejtik ne torjon... Annyira ne torjon mint egy vasalo mondjuk?
Vagy eleg ha csak egy komoly utesallo tokba teszed? Ami a kijelzot nem vedi, arra tennek egy tempered glass foliat. De ez sem 100 %
Utesallo katonai szabvanyu is van, barmikor megkapod 3-400e korul :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65045) csendes válasza grosy (#65043) üzenetére


csendes
őstag

És ez a többi tablettel is nagyjából így van [link]. Connecting them to a tablet like the WinBook with USB-3 built in, I've noticed that my HGST works fine while my Seagate does not (HGST=Hitachi)
Ez egyébként USB 3.0 külső meghajtó. Az USB 3.x szabvány 900mA-t ír elő high-power módban (vagyis elméletileg max. 4,5W teljesítményt), az USB 2.0 csak 500mA-t (2,5W). De ahogy írták, USB 3.x csatlakozós tablettel is kellett a külső táp.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65046) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Vannak per pillanat AMDs androidos tabletek? Nem nagyon találok...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#65047) libamajas


libamajas
tag

Vásárlás előtt állok.

Legalább 4 magos
1 GB Rammal rendelkező
Legalább 8"
Ami nagyon fontos lenne azaz aksi idő. Legalább 8 órát bírjon.

Netezésre illetve kisebb játékokra lenne.

40K-t szánnék rá.

(#65048) cidalain válasza MichaelSD (#65046) üzenetére


cidalain
veterán

Hogy mik?
Tudtommal az Amd nem nagyon gyart ilyesmi alapot.
Bar letezik neki arm fejlesztese Hierofalcon neven, de nem nagyon hallottam hogy ezt barki is epitette volna mobil kutyube.
De windowsos vonalon sincs AMD alapu tab szerintem. Brazost csak netbookokban lattam megn tabletben nem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65049) gaylord


gaylord
csendes tag

Sziasztok,
Szeretnék egy 7-8' méretű tabot három konkrét dologra: ebook olvasásra, web böngészésre, és smart tv-hez távvezérlésre. Keret mondjuk max. 40e (akár használtan), és lényeges, hogy Mo.-n beszerezhető legyen. Olcsóbb kategóriás géppel eddig nem volt tapasztalatom, ezért kérem a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#65050) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv! Jártam már itt jómultkor, de mostanra jobban tisztázódtak a dolgok, így bátorkodok ismét kérdezgetni:

Hány hüvelykes legyen a kijelző?
legalább 7.9, maximum 9.7 Igazából valamilyen szinten a 4:3-as arány előnyt élvez (aka iPad kijelző), bár ez egy olyan tényező, amit könnyen nélkülözünk, ha arról van szó

Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új

Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
Tudok netről rendelni, nem akadály

Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Utazáskor olvasás, filmnézés, jegyzetelés, e-mail, internet... Barátnőmnek kell, szóval ilyen tipic női cuccok. Vágódeszkának használni ls hajat vasalni nem ezzel akar. Android vagy Windows, mindegy. Viszont mivel nő, a szín is fontos ( :((( ) , ahogy ő mondta: "lehet fehér, de inkább fekete" (aha, szóval csak fekete, értem én)

Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
55.000 HUF

Néztem 1-2 dolgot:
Igazából Xiaomi telefonom van, és a Mi Pad és Mi Pad 2 is felmerült, bár nem sok jót olvastam róla, attól függetlenül, hogy szép (és copy tudom, ezt hagyjuk)
Valamint az LG G Pad 8.3
SIM nem kell, elég a WIFI-s készülék

Tiétek innentől a szó :)
Mit ajánlotok?
Köszönöm a segítséget!!!!!!

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.