Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) Murrin válasza sharkypeti (#70992) üzenetére


Murrin
újonc

Köszönöm, de hiába koppintok rá, nem történik semmi. A Firefoxnál működik.
A Chrome súgója is azt írja, amit Te írtál, de nem működik.

Az a baj, hogy teljesen másképp néz ki tableten a Beállítások menü Chromban, mint a laptopon. (2., 3. kép).
Az elsőn látható a tablet menüje, a másodikon pedig a laptopé.
Nincs indulási oldal beállítási lehetőség, nincsenek bővítmények.

A Play áruházban kizárólag browsereket találok, tehát nincs kimondottan reklámblokkoló.

Továbbá nincs olyan beállítási lehetőség a tablet Chromjában, hogy olyan könyvjelzősávot tudjak csinálni, mint a laptopon (3. kép).

[ Szerkesztve ]

(#71002) Exian válasza air (#71000) üzenetére


Exian
őstag

Ennek biztos van IP-je, ez egy egyszerű TP-LINK AP és igen, én adtam neki, eddig ment is mindig rendesen. Csak most sehogy sem érem el az elvileges IP-vel, meg ami végképp meglep, hogy a hálózat listában sem szerepel. Most vagy nagyon elállítottam legutóbb, vagy meghülyült :D Viszont működni működik, osztja a netet.

Hasonló hibával dobtam ki nemrég egy másik TP-LINK eszközt, az egy rendes router, az meg azt műveli, hogy bekapcsolás után egy kis ideig elérhető az admin felülete böngészőben, utána meg nem.

Nah de bocs, nem offolok tovább, nyomok majd egy resetet aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#71003) sharkypeti válasza Murrin (#71001) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Az az alaphelyzet, hogy a tablet nem pont olyan mint a PC, sokkal inkább olyan mint az okostelefon.

OnePlus 12

(#71004) keszo válasza Murrin (#71001) üzenetére


keszo
őstag

Az új chrome- ban már kivették a könyvjelzősáv megjelenítést.
ha asztali pc-n vagy laptopon használsz chrome-mot, akkor az ott használt google fiókodat állítsd be a tabon is. Tabon lévő chrome-ba jelentkezz be a a google fiókoddal és lefogja szinkronizálni a könyvjelzőidet.
A tabon a könyvjelzők a jobb felső sarokban lévő 3 függőleges pötty megérintésével csalogatható elő.
A tabon azok az oldalak fognak betöltődni amivel utoljára bezártad a böngészőt.
A könyjelzőt még úgy is elérheted a tabon ha az üres megnyitott lapot lejjebb görgeted, és ott lesznek a legutóbbi könyvjelzők + egyéb cikkek

Attila

(#71005) Norbbika1985


Norbbika1985
csendes tag

Sziasztok! Hol kapok ehhez kijelzővédő fóliát

Lenovo TAB3 8 TB3-850F

(#71006) #88470784 válasza sharkypeti (#70996) üzenetére


#88470784
törölt tag

Én a nochromo-t használom beépített adblockkal. Csodálkoztam is hogy a chrome-nak van engedélyezett adblockere.
Xda-s srácok fejlesztik én szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#71007) kacsento1


kacsento1
senior tag

Sziasztok!

Végül Lenovo Tab2 A10-30 lett a választás. Egy olyan kérdésem lenne, hogy bármelyik usb hub működik androidos tablettel is? Vagy csak win alatt?

(#71008) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

Némi böngészés és itteni segítség kérés után megvettünk egy Lenovo Tab 2 A10-70-et. Tökéletesen működött, azonban felajánlott egy szoftverfrissítést, ami után viszont akadozik és eléggé döcögős lett a rendszer. Ha nyomunk egy gyári beállításokra visszaállítást akkor megoldódhat a probléma? Akkor a régi rendszerre dobna vissza vagy a már lefrissítettre?

Köszi előre is!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#71009) #88470784 válasza 3800+ (#71008) üzenetére


#88470784
törölt tag

A frissitettre

(#71010) 3800+ válasza #88470784 (#71009) üzenetére


3800+
őstag

És a frissített mitől lassulhat be ennyire? :F

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#71011) iref-h


iref-h
tag

Sziasztok!
Már többször írtam Tablet ügyben Navon Predator 10" - Android 6.0.1. - ről van szó.
Megpróbálom még egyszer, ugyanis a három napos csereidő holnap lejár.

Mint korábban írtam, SD kártya problémáról van szó.
A leírásban két SD használatról ír a kézikönyv, de egyik sem úgy működik ahogy írva van.

Két formázási lehetőséget dob fel a gép az SD - re kattintva:

1. mint külső tárhely fotók, videók stb. tárolására használatára. Ebben az esetben a formázás olyan a leírás szerint, hogy bármelyik erre alkalmas eszközön olvasható, lejátszható a kártya.

2. belső tárhely bővítésre formázás, valahogyan növeli a belső tárhely kapacitását, bizonyos programokat átvehet a belső tárhelyről. Az eredetileg kb. 2Gb - os belső tárhelyről 0,7Gb alkalmazást át tudtam tenni, amely alkalmazásoknál felajánlotta a lehetőséget a rendszer, nem tudom miszerint válogatott. Az így formázott SD csak ezen a tableten működtethető, így ha a készülék tönkremegy, oda minden tartalom.

Az első esetben, úgy szerettem volna üzemeltetni a külső SD - t, mint az Android 4.4.2. - ben is, hogy a galériában lévő képek videók, a hangfelvétel, meg egyéb tartalmak egy beállítás után az SD - re kerüljenek. Ilyen opciót nem találok. A tárhelynél csak az "adatok törlése" és a "gyorsítótár törlése" jelenik meg, a várt tárhely megválasztása nem jön elő.

A második esetben arra gondoltam hogy ha nem megy az első megoldás, választom másodikat - legfeljebb lesz egy nagy belső tárhelyű tabletem, Ebben az esetben igaz hogy mint félig-meddig belső tárhelyre rá is telepíthető alkalmazás, - illetve a meglévő alkalmazások közül, melyeknél nem csak az jelenik meg hogy "adatok törlése" "gyorsítótár törlése" hanem az is hogy "tárhely választás" de a galéria tartalma, hangfelvételek, megint csak az eredeti belső tárhelyre kerülnek, tehát belső tárhely megtakarítás néhány alkalmazásnyi kivételével elég kevés.

Felhívtam PC szervizt is, nem foglalkoznak Androiddal, az egyik speciális zerviz meg azt mondta, hogy a Navon kihagyta ezt a lehetőséget a programból, és ajánlott 50 ef. körüli rendes tabletet.

A kérdésem az lenne:
Szerintetek létezik ilyen, hogy a tárhelyet nem lehet megválasztani a fenti esetek közül egyikben sem?

Üdv.: iref-h

(#71012) tboy93 válasza 3800+ (#71010) üzenetére


tboy93
nagyúr

Attol hogy szarul optimalizalt romot keszitettek a fejlesztok. Vasarloi nyomasra kell a friss android, viszont penzt nem szannak ra eleget a lenovonal, igy osszecsapjak es ez lesz a vege. Regebbi droidot csak manualisan lehet ra visszarakni, de akkor ugrik a gari es ha nem vagy ugyes teglasithatod is a kutyut.

(#71013) ZotyOoO92


ZotyOoO92
csendes tag

Sziasztok!
Egyáltalan nem értek a tabokhoz, ezért fordulok hozzátok!
Szeretnék egy
netezős, filmnézős tabletet olyan 20-30ezer ft. környékén legalább HD felbontásút.
Tudnátok párat ajánlan?

Előre is köszönöm!

(#71014) KubanitoS válasza ZotyOoO92 (#71013) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szia!

7"-es méretben Lenovo.

Dupla annyi tárhellyel szintén Lenovo.

+1 Huawei

10"-es méretben Alcatel.

Van a fenti Lenovo (8 gigás) és a "nagy" Alcatel is a családomban, korrekt kis gépek, ajánlott vételnek számítanak a fórumon is.

A két Lenovo ugyan nem HD felbontású (ebben az árkategóriában ilyet nem igazán lehet találni), de szép képpel rendelkeznek. A Pixi viszont HD felbontású, bár a méretéhez ez kell is. Ez utóbbit én is filmezésre használom és bátran ajánlanám neked. (Persze a filmjeidet SD kártyán kell tárolni a kis tárhely miatt.)

A Huawei-ről nem tudom, hogy itt a fórumon ajánlottnak számít-e, de szerintem nem rossz vétel az sem (bár nem volt még a kezemben ilyen tablet).

Ha ezek nem is tetszenek, azt javasolnám, hogy olcsó, ismeretlen nevű tabletet (Lark, Myaudio, Concord stb) ne vásárolj, ezekkel lehetnek minőségbeli és működésbeli gondok is.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#71015) ZotyOoO92 válasza KubanitoS (#71014) üzenetére


ZotyOoO92
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

(#71016) maxime


maxime
csendes tag

Sziasztok! Úgy látom a Wayteq topik nem pörög, így itt kérek tőletek segítséget.
Szóval Wayteq xtab 8x quad tabletem van. Egyik napról a másikra a kamerája megadta magát. De olyan, mintha szoftveres gond lenne, bár én teljesen laikus vagyok. Rákoppintik a fénykép gombra, olyan mintha csinálna is képet, a jobb felső sarokban ott a pici képecske. Amikor erre rákoppintok, hogy megnézzem, akkor viszont kiírja, hogy a bélyegkép készítése sikertelen volt, és a galériában csak egy szürke kocka van.
Letöltöttem egy másik galéria programot, de nem ez volt a gond. Valahol azt olvastam, hogy törölni kellene a fotók bélyegképeit, mert azok a fotók törlésekor sem törlődnek. Ez nem sikerült, mert bár felkínálja a törlés lehetőséget, de utána kiírja, hogy a törlés nem sikerült.

Találkozott már valaki ilyennel? Mit tegyek?
Minden választ előre is köszönök.

(#71017) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok!
Van egy Asus memopad hd7 Tabletem, amin a Google Play Áruház nem működik rendesen. Ha rákeresek bármire akkor kiírja hogy az alkalmazás sajnos leállt és kilép.
Ha lecserélem a play áruházat gyári verzióra 4.1, akkor működik, de kivéve az automata frissítéseket is felrakja a legújabb Play áruházat és ismét nem jó.
A tableten 4.2.2 gyári ROM van, belenyúlás nélküli.
Ha van valami mód a hiba kiküszöbölésére, akkor nem raknám újra a rendszert, mert amúgy minden tökéletes.
Adatokat és Cache-t töröltem már. Rendszer viszaállítás alapra megvolt, de ugyanaz.

Újra raktam teljesen a gyári 4.2.2 Rom őt, de úgysem jó. Tegnap tettem rá Custom Rom őt, ugyanúgy 4.2.2 és működik.

Mi lehet a gyárival hogy nem jó? És csak keresésnél áll le!

(#71018) pusihusi válasza iref-h (#71011) üzenetére


pusihusi
addikt

és ajánlott 50 ef. körüli rendes tabletet.-Melyiket?

Üdv. Feri!!

(#71019) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nos pár napos tapasztalat a Lenovo Tab2 A10-30-al:
Rendszer a 6.0-val szépen gördülékeny, nagyon jól használható. Kijelző nagyon szép(hd, asszony 70%-on használja). Hangja rendben van, de be kell állítani hozzá. Az aksi: 2 nap használat után 6:37h kijelző használat és még 36%-ék van benne. Eddig nagyon jó vétel volt(szlovák Nay 155€)! Ami tetszik még, hogy bár a tesztek alapján kicsit gyengébb mint az inteles asus z300C, mégis gördülékenyebbnek érzem a lenovot. Talán az appok jobban vannak optimalizálva a snapira.........részemről ajánlott tablet.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71020) bogdanfy válasza iref-h (#71011) üzenetére


bogdanfy
csendes tag

Szia,
Egy másik fórumon írtam ezt
Talán segít a megoldás irányában.
A neten utána tudsz még olvasni. Ez csak a 6-ostól van, ha jól tudom, de neked már felajánlja, csak a particionálást nem. Azt Windows alatt kell megcsinálni

[ Szerkesztve ]

(#71021) MriXYon


MriXYon
csendes újonc

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok. Amit kinéztem gép: Samsung T580 Galaxy Tab A 10.1 16GB Erről van esetleg tapasztalat? Milyen gépeket tudtok ajánlani ebben a kategóriában?(Rendelésre tudnának csak hozni, mivel nincs készleten, így más hasonló modell is érdekel.)

Szempontok:
8-10 hüvelykes legyen a kijelző.
Új készülék jöhet csak számításba.
Hazai forrásból szeretném a gépet.
Használat: játék, net, film.
80ezer Ft lenne a T580-as, tehát kb ebben az ársávban mozoghatunk.
2GB RAM

Full HD kijelző mennyit számít ilyen kijelző méret mellett? Észrevehető a különbség normál HD -hez képest?
Az hogy a készülék 4G/LTE -t is tud, a gyakorlatban jelentős plusz?
SD kártyán lévő tárhelyet lehet használni kiegészítő rendszer tárhelyként? Tehát lehet rá programot telepíteni vagy csak média tatalmat (kép, videó) lehet tárolni rajta? Samsungról olvastam egy vásárlói visszajelzést hogy a bővítőkártyára nem enged programot telepíteni, kérdés hogy ez valóban fenáll vagy csak beállítási hiba lehetett?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#71022) 3800+ válasza tboy93 (#71012) üzenetére


3800+
őstag

Az f@sza. Köszi!

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#71023) Norbbika1985 válasza Norbbika1985 (#71005) üzenetére


Norbbika1985
csendes tag

Erre valaki?

(#71024) superg válasza Norbbika1985 (#71005) üzenetére


superg
senior tag

Ha nem találsz itthon rávalót vagy drágállod. Ebayen,Aliexpressen vehetsz rá,ha nem találsz rávalót,jó lesz arra bármilyen univerzális vagy nagyobb,max körbe kell vágni.
Mondjuk ha említett külföldi helyekről vásárolsz,mindenképp érdeklődj utánna honnan vedd mert van aki nem atombiztosan csomagolja és és a összegyürtet te nem fogod soha normálisan felhelyezni.Amúgy is kisebb művészet pontosan buborékmentesen feltenni,érdemes többet venni és gyakorolni.
Ezt úgy mindenkinek szántam aki kij.védőt akar venni.

(#71025) kalasz


kalasz
tag

Üdv mindenkinek!
Van a családban egy Overmax Qualcore 1021 3G-es tablet. A kérdésem az, hogy tudja-e valaki, hogy kell az ugy nevezett "recovery" menut elocsalogatni rajta? Bármilyen gomb kombinációt nyomok csak a bekapcsolás működik.
A válaszokat előre is köszönöm. Udv kalasz

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#71026) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok
Hogyan lehet megcsinálni hogy a play áruház ne frissüljön a legújabbra?

(#71027) Zs1111


Zs1111
csendes tag

Sziasztok! :D

Meglett a ASUS ZenPad 8.0 Z380KNL készülék pár napja. Kérdésem mellé lőttem-e ezzel a vásárlással vagy nem?
A Lenovo Tab 3-at (8", 16GB, LTE) ajánlották nekem és most nagy dilemmában vagyok, hogy mit csináljak, a ASUS-t még visszatudom küldeni 14 napon belül.

Ti mit javasoltok?

[ASUS]
[Lenovo]

Azt, olvastam, hogy ASUS garanciális ügyintézése, eléggé nehézkesen működik, mert hát ezt is a csodás TMX Kft. végzi, mint szinte minden mást. Erről mi az igazság?

Várom mielőbbi válaszotokat. :R :R

(#71028) KubanitoS válasza Zs1111 (#71027) üzenetére


KubanitoS
veterán

A specifikációit nézve gyakorlatilag ugyanaz a két gép. Nem igazán értem mire fel a nagy dilemma. Nem vagy megelégedve az ASUS-szal?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#71029) tboy93 válasza Zs1111 (#71027) üzenetére


tboy93
nagyúr

Teljesen jo az az asus, szerintem nem lottel vele melle.

(#71030) NeBeLa


NeBeLa
csendes tag

Helló! Tabletvásárlás előtt állok, de sajnos mindig találok valamilyen jó ajánlatot ami megtetszik.
Kérném a segítségeteket egy ütős ajánlat találatához.
Maximum 60 000 Forintot szánnák rá. Lényeg hogy egy év után ne kelljen negyede annyiért eladnom amennyiért vettem. Telefon is lehet ha nagyobb a kijelzője mint 6,5".
Paraméterek:
-7", de lehet nagyobb is ha tényleg jó.
-komolyabb játékok ne szaggassanak rajta.
-erős wifi
Ezeket néztem:
-Samsung Galaxy Tab 3 (10.1) [Sajnos nem találok ujjonan]
-Samsung Galaxy Tab A (7.0)
-Lenovo Phab széria valamelyik tagja amelyik megfelel az árnak.

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

(#71031) kuntics


kuntics
aktív tag

Sziasztok!

Elgondolkodtam egy tablet vásárláson,pontosabban egy Samsung Galaxy Note 10.1 2014-es verzión.Mennyire használható még egy közel 3 éves tablet?Netezés,kisebb játékok és rajzolás,jegyzetelés lenne a cél, ezért is néztem ezt az S-pen-es tabletet.1-2 évig még kellő sebességet produkálhat ez a gép?Nem vagyok otthon android témában,apple terméket meg nem úsznám meg 100 alatt nyomásérzékelős stylussal.

üdv
Balázs

(#71032) Tuja1 válasza pusihusi (#70989) üzenetére


Tuja1
aktív tag

Végre pont került több napos kálváriámra az [AKAI 9800Q TAB-al előzmények itt!!!] ;]

Sokat segített:
[Kínai TAB pontos típusának meghatározása]
[ PhoenixUSBPro -val ROM teletítése TAB-ra .]

Legalább 30 ROM-ot töltöttem le és telepítettem PhoenixUSBPro -val. Ebből 4-5 bizonyult használhatónak.
Előforduló hibák: érintőképernyő össze-vissza érzékel, kijelzőfelbontás nem kompatibilis..... stb.

A ROM-ok szerkesztését DragonFace V2.25-el végeztem. Mivel laikus vagyok a sysconfig1.lhs szerkesztésében ( DragonFace ), sokat segített a hardverek sysconfig1-ben való megtalálásához [ez a leírás]

Már csak át kellett írni a kijelző felbontását, az érintőkijelző típusát, felbontását (ami nem feltétlen egyezik a kijelző felbontásával és cumiztam is miatta :DDD ) tükrözését, forgatását (mert mindenki másként építi be a keretbe :U ) Giroszkóp típusa, forgatása..... stb
Egyszóval MŰKÖDIK a Tab! :C
Tanulság ezek a kínai tabok egyszerűen téglásíthatatlanok, bármilyen "elcseszett", farigcsált ROM lett telepítve mindig engedte, hogy telepíthessem a következőt!!!!
Ja és az eddigi 512MB RAM duplájára növekedett a "mókolás" után.
SOk időmbe telt laikusként:
1, TAB belső hardverének meghatározása.
2, Konfiguráció megadása az új szoftverben.
3, ROM feltelepítése.
UI: Azóta kaptam egy OP3N DOTT TAB-ot is javításra.
Hibája: Factory reset után tökéletesen működik. A képernyő pihentető felbukkanása után, Android frissítése és telepítése, villódzik a háttér és a képernyő pihentető. :(((
Automatikus rendszerfrissítés kikapcsolva. Online és Offline állapotban is ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#71033) Dißnäëß válasza cidalain (#70974) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Köszönöm, ránézek ! :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#71034) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok tisztelettel.Segítséget szeretnék kérni.8 éves kis fiam részére szeretnék tabot venni.9 vagy 10 col méretben.You tube videók,fb,és némi on line játékra lenne használva.A keret 55 körül lenne.használt is szóba jöhetne.Több kérdésem is lenne.1.Ugyan annyi pénzért Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE vagy Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) lenne a jobb választás.Mind 2 garis. 2:Sajnos nem tudom hogy a tab procik sorrendben hogyan követik egymást teljesítmény szempontjából.PL,Exynos 7870,ARM Cortex A5,Snapdragon 800, X5-Z8300?Ezek sorrendben hogyan követik egymást.Ho, lehet találni ilyen listát?Köszi előre is az ajánlásokat. :R

(#71035) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

A Lenovo oldala szerint 2016 decemberében frissül Android 6.0-ra a Yoga tab 3 8. Az enyém a Telenortól lett véve, van esély, hogy frissülni fog? Ha nem, hogyan tudnám én frissíteni?

(#71036) iref-h válasza pusihusi (#71018) üzenetére


iref-h
tag

Az a helyzet, hogy nem emlékszem pontosan hogy milyen típusokat ajánlott, mivel a kérdésemre adott válasza igen rövid volt "a navon kihagyta az androidból az SD-re mentés lehetőségét". Ettől kezdve nem nagyon érdekeltek a vásárlásra felajánlott termékek. Már csak azért sem, mert nem akarok másikat venni.

(#71037) Quqesz válasza kromatika (#71034) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezen az oldalon nézd meg a chip adatait. Sztem elég gyereknek egy 7-8 colos is(nálunk az van).

Kb S800,exynos7870,ezek erősek, az a5 és x5 már gyengébb sztem, de az oldalon lecsekkolod látni fogod.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71038) iref-h válasza bogdanfy (#71020) üzenetére


iref-h
tag

Szia!
Köszönöm válaszodat, valószínűleg ez lesz a végső megoldás. Tegnapelőtt du. még nagyon úgy nézett ki a dolog, hogy vissza cserélem a készüléket, de arra a következtetésre jutottam hogy átmenetileg külső tárhelyként formázva használom az SD-t, és a belső tárhelyről időnként átmentem a felszaporodott képeket, videókat, stb.
A tablet a feleségemé, a három napos reggeltől estig tartó tesztelés igencsak igénybe vette türelmét, most egy darabig hagyom nyugodni a dolgokat, de a particionálást később feltétlenül megcsinálom.

(#71039) perzeus


perzeus
tag

Mint korábban írtam, nagyon jó vétel volt az Asus Zenpad Z300M. Szép külső és valóban 32 GB a háttértár.
Karácsonyi ajándéknak szántam, de sajnos nem jött össze a dolog, ezért most eladó sorba került itt a hardveraprón.
Végső esetben visszaküldöm oda, ahol vettem, de gondoltam előtte megadom az esélyt, hátha valaki pont ilyet keres és most olcsóbban hozzájuthat, mert ez szinte újnak mondható. (2016. december 20-ai vásárlás.)

[ Szerkesztve ]

Gábor

(#71040) kbkuno


kbkuno
csendes tag

Sziasztok!

A kisfiam (8) kapott egy X7-es (Irulu?) gyerek tabletet karácsonyra, és eddig bírta.. Mármint, egyszer csak jön, hogy elromlott.
Újraindítás után nem indul el a rendszer, folyamatosan az "google.process.akármi leállt" kifejezést dobja ki, és OK-ra vár, de ezt ismétli a végtelenségig.

1. mi történhetett?
2. hogyan lehet ezt orvosolni?

Hiába indítom újra, semmi.
Felül elvileg lenne egy reset tűszúrásnyi lyuk, de ott se gomb se semmi, nincs, amit megnyomhatnék

Köszi!

(#71041) duda1978


duda1978
tag

Sziasztok. Vettem egy ..Acer Iconia One 8 GB. B-1. 780-ast. Kérdésem az,hogyan tudom rootolni.

(#71042) Zs1111 válasza tboy93 (#71029) üzenetére


Zs1111
csendes tag

Szia tboy93!

Köszönöm a választ.

#71028 KubanitoS

Neked is köszönöm.

(#71043) Tompie


Tompie
őstag

sziasztok!

Azt akarom kérdezni, hogy vannak akik Lenovo IdeaTab 3 A8 TB3-850F 8" 16GB tabletet használnak?
A tapasztalataikra lennék kíváncsi. Valahol valaki azt írta kicsit lassúcska az 1GHz proci miatt.

Köszönöm

(#71044) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok!

BEEX E2 tablethez hol lehet érintőpanelt beszerezni olcsón?

(#71045) tboy93 válasza Tomika86 (#71044) üzenetére


tboy93
nagyúr

En alin probalkoznek elso sorban.

(#71046) bbronn


bbronn
csendes tag

Sziasztok! Tesco-s Open Dott tabletem van, amelyben kicseréltettem a miniUSB csatlakozót. A visszakapott tableten azonban nincs hangjuk az alkalmazásoknak-videóknak, fülhallgatóval sem. Eddig a tabletnek semmi baja nem volt. A rendszerhangok működnek. Visszaállítottam a gyári beállításokat, de nem oldotta meg a problémát. Elronthattak valamit a szerelésnél vagy egyéb baj lehet? Találkozott valaki már ilyen problémával? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#71047) beg


beg
veterán

Üdv,

Chuwi, teclast, pipo, onda. Jelenleg ezek vannak versenyben. Chuwi már volt, ismerem, de ha a többi ajánlotabb, akkor választanék mást. 8-10 col körül keresek, inkább droidot használok, de a dual boot sem kizáró ok. Jelenleg a chuwi hi10 van porondon, de bármi másra nyitott vagyok ha van jobb ár/érték. Van?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71048) Quqesz válasza bbronn (#71046) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem vidd vissza, nem jól javították meg. Ha pesti vagy VIII.Práter u 51 a szervíz(ha még a flag a szervíz)

Más
Lenovo tab2 A10-30 első feltöltés után: 4 nap/ 9:16h kijelzőidő/6%-on lett felrakva. :R sztem 10h valós kijelzőidőt tud.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#71049) Tomika86 válasza tboy93 (#71045) üzenetére


Tomika86
senior tag

Próbálkoztam a szalagkábelen lévő típus alapján 32Euro Ali-n, Ebay-en nincs.
Tablet típus alapján sincs.

Pedig csak a szalagkábelébe van beleszakadva, ezért 2cm sáv nem jó középen.

(#71050) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Érdeklődnék, hogy milyen tabletet ajánlanátok a következő célzattal:
- akár babamonitorként (útban lévő gyerkek szobájába esetleg tennénk egy IP kamerát, de ez csak egy ötlet) is funkcionálhat
- médiacenter irányítása (pl. Raspberry Pi 3)
- esetleg autóba utazás közbeni film/sorozatnézésre
- elég a wifi
- használttól sem zárkózom el, ha makulátlan, és esetleg garis is
- árban max 50e-ig gondolkodunk.
- méretben úgy 7-10" közt. Inkább a 10 felé, mint a 7 irányába.

Vagy csak válasszak egyet az összefoglalóban lévők közül, ami tetszik, és kész?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.