Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92151) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, 7 éves gyerkőc kapott egy nagyon alap tabletet 1 éve ajándékba (Samsung T290 Galaxy Tab A 8.0 32GB). Még a youtube is akad rajta, játékok el sem indulnak, nem is értem, minem gyártanak ilyen tabetet...

E helyett vennénk neki egy normálisat, youtube menjen rajta gyorsan, meg gyereknek játékok. 100e fölé nem nagyon mennénk.

Samsung s6 lite (2022)-nál van jobb alternatíva? Ceruza nem kell, inkább minél jobb processzor.

(#92152) Dr.NX válasza Dreadloord (#92151) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Kell egy 7 évesnek akkora tablet?
Ezt nézzétek meg:
Alldocube iPlay 50 Mini Pro Helio G99 8GB RAM 256 GB ROM 8.4" 1920*1200 5000 mAh Android 13

Elfogadom a sütiket.

(#92153) Dreadloord válasza Dr.NX (#92152) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Pont nagyot szeretne, itthon ágyban mesét nézni, játszani :)

Találtam aprón xiaomi pad 5-öt 70ért, de s6 lite 2022 is van 70-ért.

A mostani csodát talán valami apróért eladom, nem is vészes a csere költsége.

S23-amom szokott néha mesét nézni, az után tényleg gyötrelmes valami alsó polcosra visszamenni, még 7 évesen is.

(#92154) fecus


fecus
őstag

Ezzel a tablettel mi a tapasztalat?

Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 2023 4GB/64GB

Ha jó várok valami BF-et rá.

esetleg másik ajánlatotok van ebben a 50-70eFt kategóriában?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92155) Dr.NX válasza fecus (#92154) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Kicsit elkéstél, pont múlt pénteken volt akciós emagnál.
https://prohardver.hu/tema/android-os_tablet-ek/hsz_92075-92075.html
Ettől persze még lehet majd másnál is később.

Elfogadom a sütiket.

(#92156) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok, ismét :D

Ismerősömék kértek meg, hogy járjak utána rajzolós tabletnek milyen ajánlatok lennének.

Gyereknek kell középiskolába (művészeti suli) olyan tablet amin tud rajzolni és jegyzetelni.
Igények:
Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11" vagy 12"-nél nagyobb?
10"
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Mindkettő szóbajöhet
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?
Külföld is opció
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)
Rajzolás, böngészés, filmezés, jegyzetelés, socialmedia.
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj)
100k körül (ha a toll is benne van az mégjobb)

Van ilyen áron lehetőség egyáltalán?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92157) Dr.NX válasza racskobalazs (#92156) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Nem igazán értem, hogy miért kérdezed meg, amikor pont most vettél te is egy S6 Lite-ot. :)

Elfogadom a sütiket.

(#92158) racskobalazs válasza Dr.NX (#92157) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Azért, mert nem nagyon voltam/vagyok benne biztos, hogy ez komoly grafikai cuccokra is jó-.e :D Mert nekem jegyzetelni tökéletes, és nagyon király tab de művész suliba is jó lehet? :) Digitális rajz meg minden féle jegyért értékelt dologra.

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92159) fecus válasza Dr.NX (#92155) üzenetére


fecus
őstag

Értem, de magáról a tabletről van-e valakinek használati tapasztalata? Vagy más, kipróbált tabletről ebben az árkategóriában?
Pl. a Honor Pad X8 4/64GB tabletet jól lehúzták a megjelenéskor, hogy 10-es androiddal (Magic UI 4.0) adják. A mostani hirdetésekben meg Android S és MagicUI 6.1-el jön . Na de jól fut/működik-e vele?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92160) cidalain válasza racskobalazs (#92158) üzenetére


cidalain
veterán

Próbáld ki rajzra ;)
Olcsóbban nincs jobb egyébként, a drágább meg eleve nem összeegyeztethető a kerettel.
Esetleg Lenovo P széria jöhet még szóba.

Művészeti suliba elsősorban kézi cuccokat fognak kérni szerintem az elején. Ha kell digitálisan rajzolni, akkor úgyis kapnak ajánlást gépre szerintem.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92161) racskobalazs válasza cidalain (#92160) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Okés, ez jó ötlet.
Átviszem nekik a sajátot aztán próbálgassa ki magának. :D

Én nem tudom mit kérnek, csak megkérdeztek hogy járjak már utána, mint IT-s ismerős.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#92162) Éne


Éne
tag

Sziasztok!
Xiaoxin pad pro 2022-ről van valakinek saját tapasztalata?
Melyik lehet az a webshop, aki azt küldi amit ígér? Annyi a lehetőség, de annyi az apróbetűs rész... :F

(#92163) borbar válasza Éne (#92162) üzenetére


borbar
tag

Szervusz!
Tavaly én innen vásároltam. De ahogy nézem, van ahol még olcsóbb. És a BlackFriday során...Érdemes a követők számát, alapítás évét, és a pozitív visszajelzéseket figyelni, az alapján dönteni.
A tablet egyébként remek, főleg most, hogy már megkapta az Android13-at. Egyszerűbb irodai alkalmazásokra és tartalomfogyasztásra használom, játszani kevesebbett.
CN verziót válassz, ne engedd, hogy az eladó global ROM-mal behúzzon a csőbe. (A kínai verzióról szinte csont nélkül le lehet szedni a kínai programokat, nem nagyon akasztja meg semmi.)

(#92164) magellan2600


magellan2600
tag

Sziasztok!
Ez mennyire jó vétel ennyiért?
[Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 2023 4GB/128GB szürke]

Alap felhasználás a cél, böngészés youtube, email, semmi több.

(#92165) Dr.NX válasza magellan2600 (#92164) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Ajánlott vétel 70k-ért.

Elfogadom a sütiket.

(#92166) beach head válasza Dr.NX (#92165) üzenetére


beach head
senior tag

ezek a lenovok mennyire megbizhatok?

[ Szerkesztve ]

(#92167) Dr.NX válasza beach head (#92166) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Nem kell tippelgetni, elég megnézni a linket:
Qualcomm Snapdragon SDM680
:)

Elfogadom a sütiket.

(#92168) beach head válasza fecus (#92159) üzenetére


beach head
senior tag

az engem is erdekelne hogy ahonir pad x8 mennyiee hasznalhato alap dolgokra. mesiaban nezegettem es viszonylag akadas mentesen ment a bongeszes rajt... de reszletesebben nem volt idom megvizsgalni

a xiaoxin global rommal gondolom azt jelenti h nem lesz ra frissítés tobbet?
mennyiben jelent gobdot ha cn rommal veszek tabletet idehaza?

(#92169) fecus


fecus
őstag

Ezek közül melyik lenne jobb? Nagymama használat. E-mail, böngészés, Telegram, Whatsapp.
1, Samsung Galaxy Tab A8 WiFi Gray Tablet - 10,5" Full HD 1920 × 1200 TFT kijelző, Unisoc Tiger T618 2 GHz, 3 GB RAM, 32 G

vagy
2, Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 2023 4GB/64GB szürke Tablet - 10,61" Full HD 2000 × 1200 IPS kijelző, Qualcomm Snapdragon SDM680 2,4 GHz, 4 GB RAM, 64 GB tárhely

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92170) Dr.NX válasza fecus (#92169) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Mindenképpen a Lenovo.
A Samsung azzal a 3/32GB RAM-mal és tárhellyel már tegnap elavult volt.

Elfogadom a sütiket.

(#92171) magellan2600 válasza fecus (#92169) üzenetére


magellan2600
tag

Egyébként csak 4 ezer forinttal kerül többe a 128 Gb-os verzió, amit én linkeltem.

(#92172) fecus válasza magellan2600 (#92171) üzenetére


fecus
őstag

Láttam, de minek? A telefonom 256GB-s. Ezen dolgozom 4 email cím összes levelezése, bank, játék, stb. 44GB a használt.
A Nagyi nem fog ennyi app-ot használni az tuti.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92173) cidalain válasza fecus (#92172) üzenetére


cidalain
veterán

Az összes unoka összes fényképe, 4K videója pikkpakk telenyomja a tárhelyet ;)
(Ok poénkodom, de ne becsüld le a nagyit!)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92174) Dr.NX válasza magellan2600 (#92171) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Akkor nem kérdés, hogy a 128-as a jobb vétel.
Még akkor is, ha valakinek éppen pont nincs rá szüksége, később még jól jöhet.
Meg lehet nézni, hogy más gyártóknál mennyi az eggyel nagyobb tárhely felára (Samsung, Apple, stb.).

Elfogadom a sütiket.

(#92175) Helga0203


Helga0203
tag

Sziasztok.
35 év körüli pár szeretne Tabletet.
Jelenleg egy 2/32-es Lenovot használnak, de már lassú.

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
- 10" körüli
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
- Új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?
- Itthon
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)
- filmnézés, böngészés, youtube, ebook, semmi játék
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
- 100 körül

Szerintem ehhez egy 4/64(128) vagy 6/128-as gép elegendő.
Az összefoglaló alapján ezeket mondanám:
Redmi Pad vagy Redmi Pad SE = mi a különbség
Lenovo Tab P11 vagy P11 Plus = mi a különbség
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 = árban határeset
Xiaomi telefonokat használnak, nincs bajuk a miuival.
Ajánljatok kérlek.

(#92176) kotipas


kotipas
csendes tag

Sziasztok!

100e környékén melyik tabletet ajánlanátok?

Az alábbiról mi a véleményetek?
https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_lenovo-yoga-tab-11-za8w0053bg-11-128gb-wifi-sz%C3%BCrke-tablet-1372817.html

A felhasználás célja alavetően Netflix (FHD), FB, böngészés

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#92177) cidalain válasza Helga0203 (#92175) üzenetére


cidalain
veterán

Bármelyik mehet amelyik szimpi. Ha tudnak menjenek el egy elektronikai nagy boltba, taperásszák meg melyiket jobb fogni, melyiknek jobb a user élmény.
Redmi vs Redmi SE -> SE second edition, tehát ez újabb 2023-mas, kicsit nagyobb (SE javasoltabb)
P11 vs P11 Plus -> a plus komolyabb hardver, mint a sima. De figyelem, van P11-ből első széria, és második is. Elsőből van sima, Plus, Pro is erősségi sorrendben. A második szériában csak sima meg Pro van. Az első széria 2021-es azok már inkább nem. A második generáció 2022-es (viszont az újabbak nem állnak meg 100-ban, régit meg nem vennék már)

Tehát Redmi SE, vagy Samu szerintem
Samuhoz van gyárilag toll!

@kotipas
Yoga tab 11 2021-es gép.
Lásd feljebb. Redmi SE nem tudom tudja-e a Netflix HD szabványt, de majd jönnek hozzáértők, akik megmondják. A Samu tudja.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92178) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Sziasztok!

Elso tablet vasarlas elott allok es tanacsot szeretnek kerni. A parameterek:

Hány hüvelykes legyen a kijelző?
- 10-11"
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
- Új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Banggood, Aliexpress, stb.) is opció?
- Itthon va EU amazon
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés, rajzolás, böngészés, stb.)
- Netflix, HBO Max es egyeb filmnézés, böngészés, youtube, pici jatek de nem AAA jatekok hanem, amivel egy 7 eves lany elpotyog (logikai, rajzolos semmi akcio)
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
- 80e

Ezt neztem ki de mas velemenye is erdekel, mert meg nem volt tabletem: [link]

(#92179) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!

Nagyszülőnek keresek egy könnyen használható kényelmes tabletet.

A 9" -osak optimális méretűnek tűnnek.
Csak új jöhet szóba.
Külföldi beszerzés is szóba jöhet.
Célja: családi képek nézegetése, böngészés, youtube, egy kis filmezés esetleg.
Max. 60e.

Első kiszemelt is van: [Lenovo M9 4/64GB]

Ti mit javasolnátok?

Köszi előre is!

Ui.: MM-ben láttam egymás mellett a 3/32GB-os változatát az M9-nek a Samsung A7 lite-tal. Nem tudom, hogy csak valami beállítás ment-e el a Samsungban, de a Lenovo-nak élesebbnek tűnt a kijelzője és jóval simábbnak a rendszer. Pedig Samsung telóm van, amit nagyon szeretek, így előtte hajlottam afele.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#92180) Beni2360 válasza Seraph 16 (#92179) üzenetére


Beni2360
félisten

Tavasz óta használom, jó szívvel tudom ajánlani. Kezes bárány, van mellette egy iplay 50 mini közelébe sem ér. Én is nagyszülő vagyok már 29 éve, most is arról írok. Kellemes közép méret, a 10"-st ahogyan kaptam kézbe véve nagy és nehéz volt. Rögtön el is adtam. Ez még egy kézzel is tartható.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#92181) Seraph 16 válasza Beni2360 (#92180) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszönöm szépen a segítséget! Meg is fogom venni a héten.

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#92182) fecus


fecus
őstag

Ezt a Lenovo tabletet rendelném, de nem tudom kideríteni melyik verzió ez. Tudtok segíteni? Milyen processzor van benne és tud majd magyarul?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92183) cidalain válasza fecus (#92182) üzenetére


cidalain
veterán

pedig ott van a címében, hogy 3rd gen, azaz a harmadik generációs
(Lenovo Tab M10 (3. Gen) Tablet | 10,1" WUXGA Touch Display | OctaCore | 4GB RAM | 64GB SSD | Android 12 | grau)
Szóval ez az

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92184) fecus válasza cidalain (#92183) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm. Azért volt érdekes, mert a Lenovo Qualcomm 680-ról linkelt ide pedig nem is az a SOC. Ezért kérdeztem. Akkor a Plus lesz a 680-as procival.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92185) fecus


fecus
őstag

Megint én vagyok. :B Szerintetek Ehhez a tablethez melyik tokot kell választanom innen?
Erre tippelek: M10Plus 3rd TB-128FU, de nem vagyok biztos benne.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92186) cidalain válasza fecus (#92184) üzenetére


cidalain
veterán

Igen, az M10 Plus (3rd gen) verzió a Snapdragonos.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#92187) domjeno75


domjeno75
csendes tag

Sziasztok! Nekem van egy igazi (őskövület) tabletem: Samsung galaxy Tab E
Olyan jól néz ki, mintha most hoztam volna ki az üzletből...
Ám az android rajta, 4.4
Szeretném a tanácsotokat kérni, hogy egy (főzött) Rammal, lehetne-e 14-es android rendszerre frissíteni, vagy nem? XDA Developers oldalon létezhet bármi lehetőség? A Tabletem fölött eljárt az idő... A válaszaitokat előre is köszsönöm... :B

(#92188) [lAyCsI] válasza domjeno75 (#92187) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Gugli a barátod 😉
[link]

-= No way back from Here =-

(#92189) Dr.NX válasza domjeno75 (#92187) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Vanni van rá LineageOS, de szerintem kár erre időt és energiát pazarolni. (Quad-core 1.3 GHz, 1,5 GB RAM, 16 GB ROM)
Ez borzasztóan gyenge tablet, 40-50 ezerért kapsz használhatót is.

Elfogadom a sütiket.

(#92190) Dr.NX válasza [lAyCsI] (#92188) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Az első sor:
This ROM is ONLY for SM-T560NU, NOT SM-T560. I CANNOT and WILL NOT make a SM-T560/SM-T561 build as they are different CPU/SoCs.
Ez az amerikai modellhez van, ami Snapdragon chipes, míg az európai Spreadtrum.

Elfogadom a sütiket.

(#92191) sb


sb
veterán

Sziasztok!

Az új Fire HD 11 most 60k alatti áron van akcióban. Ez hogy viszonyul más tabletekhez ár/teljesítményben. Van vmi normális, ajánlott tablet:
- Ebben az ársávban ami hasonló tudású, sebességű? (esetleg akcióban vmelyik szolgáltatónál)
- Kicsit drágábban (70-80k-ig) ami esetleg jobb is arányosan (pl. kicsit gyorsabb, normál droid, jobb kijelző, stb...)?

Ugyanez 4/5G modemmel kb. milyen ársávban férne bele?

Nézelődtem én is de eléggé kiestem a témából egy ideje és egyrészt annyiféle SoC van, másrészt az sw oldali problémákkal (ha vannak) sem vagyok tisztában.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#92192) rmehesz


rmehesz
tag

Sziasztok! Két tablethez kapcsolódó kérdésem lenne mert sajnos nem vagyok expert a témában. Az egyik, hogy bármilyen tablet alkalmas arra, hogy egy pen segítségével kézírásos jegyzetet gépelt szöveggé alakítson - gondolom egy ehhez szükséges jegyzet app használatával vagy erre csak bizonyos típusú tabletek képesek? A másik kérdésem pedig, hogy type C töltő csatlakozón keresztül ki lehet küldeni egy általános tabletről a képet egy projektor HDMI bemenetére pl. egy ilyen átalakító segítségével? Köszi a segítséget.

(#92193) rothfb válasza rmehesz (#92192) üzenetére


rothfb
veterán

Röviden: Nem és Nem!
Amelyik tablethez jár pen, vagy kapni hozzá valót speciálisan, az tud ilyesmit, amelyikhez nem jár, vagy nem lehet kapni, nincs, az nem tud.
A töltésre szolgáló usb c nem alkalmas képtovábbításra. Korábban volt olyan tabletem, amelyiken volt hdmi kimenet, arra rá lehetett kötni tv-t, vagy projektort, de manapság nem láttam ilyen tabletet.
Majd a nálam okosabbak kiegészítenek, ha tévedek vagy lennének kivételek bármelyik kérdésed kapcsán is.

[ Szerkesztve ]

(#92194) Dr.NX válasza rmehesz (#92192) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Csak olyan USB-C portról tudsz HDMI jelet kiküldeni, ami minimum USB 3.0 specifikációjú. Ilyen jellemzően a drágább tabletekben van, pl. Xiaomi Pad 6, Samsung Galaxy Tab S széria, stb.

Elfogadom a sütiket.

(#92195) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Kellene vásárolnom egy tabletet amit edzés közben (futópad), illetve este lefekvéskor az ágyban használnám.
Gondolkodom, hogy iPad legyen vagy Androidos tablet. Van közületek olyan aki iPad-et váltott Androidra?
Mit tudtok mondani, ami jobb az Androidos készülékeknél? :R

(#92196) ÖregMackó válasza smallmer (#92195) üzenetére


ÖregMackó
tag

az ára mindenképpen :-)

(#92197) rothfb válasza Dr.NX (#92194) üzenetére


rothfb
veterán

Ezek a tabletek, amiken van c tipusú usb3-as töltő port, alapból vagy applikáció segítségével képesek képet kiküldeni hdmi átalakító segítségével pl tv-re?

Mert az oké, hogy pl usb otg-vel kezelnek pl pendrive-ot, vagy pc-vel összekötve gyorsabb az adatátvitel.

[ Szerkesztve ]

(#92198) gyulaszu válasza Graphics (#91985) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Folytatódik a Duraspeed történet.
Kikapcsolva [kép] mégis akadékoskodik [kép]
Most akkor mi van? :F

gyulaszu

(#92199) sb válasza sb (#92191) üzenetére


sb
veterán

Megfordítva a kérdést, 60-80k körül vmi ajánlott 10" FHD/FHD+ modell?

(#92200) rothfb válasza sb (#92199) üzenetére


rothfb
veterán

Ennyiért csak gagyit kapsz. Itthon.
Ha játszik kínai áruház, ott találhatsz 80-90-ért korrekt hardverrel 4g modemmel tabletet. Akár 8 Gb rammal és 256 Gb háttértárral.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.