Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115301) stewe780 válasza leslien (#115293) üzenetére


stewe780
őstag

A series s szerényebb hardverrel van építve. Marketing szerint tudja a 120Hz-et. Gyakorlatban meg sokszor a 60-at sem. Én is monitoron játszom series s-en. Egy sima 24-es fullhd 60Hz-es LG-n. Teljesen jó. 27-en a fullhd felbontás kevés ha monitorként az asztalon fél méterről nézik. A 120Hz meg series s-en ritka mint a fehér holló. Szóval nyugodtan vegyél bármit, amit kinéztél is bőven sok.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#115302) pzstm


pzstm
titán

Tudjuk esetleg, hogy az Everspace2 mikor kerul gamepassba a mai napon? Fizetosen mar megveheto persze :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115303) persil válasza pzstm (#115302) üzenetére


persil
nagyúr

2 pm cet.

Tegnap olvastam valami posztban. En is varom, mint a messiast, csak felek, hogy a remnant 2 es a diablo 4 mellett, hogy a francba lesz idom. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#115304) l.skywalker válasza icemad (#115280) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De lehet. Az Xbox PC appban ugyanúgy lehet partit csinálni mint konzolon, vagy az Xbox Game Bar-ral

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115305) leslien válasza stewe780 (#115301) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt nem mondom nekik mert ,akkor series x akarnának.. :N marad minden ahogy van..
ez
+
ez
Philips Oled tv-m nem adom... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#115306) F.B.I. válasza leslien (#115305) üzenetére


F.B.I.
veterán

Fiam egy ilyen [LG32”-os] monitoron nyomja (PS5, PC és a box van egyszerre rákötve), teljesen jó.
Nálam meg egy 32” Philips 2K monitor van.

Szerintem 2K megfizethető és még 1 méterről is teljesen jó, ekkora mérten, PC-el is ha jó a szemed (mint a fiamnak) és ha öreg vagy és szemüveges, mint én. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#115307) pzstm válasza persil (#115303) üzenetére


pzstm
titán

Remnantot nem szereztem be :N
Szeotember 1ig meg tuti kitart.

Tegbap ertem vegere a Plague Tale requiemnek, nagyon tetszett :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115308) icemad válasza l.skywalker (#115304) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen ezt tudom. Arra írtam, hogy az a probléma, hogy PC-n nem tud xboxos játékosokkal beszélni. Mert a kolléga a konzolt hozta fel. Mindegy, bonyolult... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#115309) Frod válasza pzstm (#115302) üzenetére


Frod
addikt

Én is nagyon várom, Starfield előtt ki kéne pörgetni - mondjuk családi okokból most kb heti pár óra játék jó ha van. :DDD

Do you see the white shadow?

(#115310) pzstm


pzstm
titán

váakozásig itt egy cikk:

Everspace 2: “Everyone Gets a Better Game Because of Xbox Game Pass”

Megjelenés:

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115311) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Kaptam az Enebatol egy 5%-os kupont Xbox jatekokra.
Nem tudom, hogy csak egyszer hasznalatos e vagy sem.

ha kell valakinek: 2m1cby7zxf

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115312) consono válasza pzstm (#115310) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy nekifutok majd én is újra boxon, de PC-n annyira nem húzott be az eleje. Vagyis nem volt rossz, de valami küldetést nem tudtam tovább lökni pedig mindent megcsináltam és nem éreztem a késztetést, hogy elölről kezdjem a checkpointtól...

"In God we trust. All others must bring data"

(#115313) pzstm válasza consono (#115312) üzenetére


pzstm
titán

meglátjuk....én kíváncsi vagyok rá nagyon....kiderül hogy mit tud vagy egyáltalán bejön-e....

leírás, képek és pár videó alapján jónak tűnik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115314) l.skywalker válasza icemad (#115308) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Yovan, én is figyelek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115315) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista

Augusztus 22. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:
This Week's Deals with Gold and Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115316) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok

XSX-en előrendeltem a Starfield Premium Edition-t, de az MS még nem vonta le az összeget. Ez ilyenkor normális?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#115317) smokin válasza Phobion (#115316) üzenetére


smokin
tag

Igen, 10 nappal a megjelenés előtt fogja levonni.

i'm too old for this shit

(#115318) Wesder válasza Phobion (#115316) üzenetére


Wesder
félisten

Igen. 10 nappal a megjelenès elött vonják.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115319) Phobion válasza smokin (#115317) üzenetére


Phobion
őstag

+ #115318 - szuper, köszönöm! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#115320) frankdelgado válasza Phobion (#115316) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mármint, h előrendeled a Starfildet? Az nem :)

(#115321) brumayyy


brumayyy
újonc

Tiszteletem

xboxra keresek olyan programot amibe összelehet törni a autókat.

(#115322) adam1991 válasza brumayyy (#115321) üzenetére


adam1991
tag

Wreckfest, ha jól emlékszem game pass-es is :)

(#115323) pzstm


pzstm
titán

Everspace 2 elvileg megy, de nekem gamepass nem mutatja, online meg ha tölteném PC-re akar csak irányítani :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115324) brumayyy válasza pzstm (#115323) üzenetére


brumayyy
újonc

köszi

(#115325) pzstm válasza pzstm (#115323) üzenetére


pzstm
titán

Sorry for the delay Xbox fans! The update is propagating through the Xbox store as we speak, it should be visible shortly. Thank you for your patience.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115326) NoMagix válasza adam1991 (#115322) üzenetére


NoMagix
addikt

Na ott aztán lehet zúzni és még a fizikája is rendben van.
Game pass-ban van.

(#115327) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Firewatch, Gris, Sea of Stars, and The Texas Chainsaw Massacre are coming soon to Xbox Game Pass.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115328) Gabor777 válasza pzstm (#115325) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Én már látom gamepassba boxon, viszont downloadra kattintva nem történik semmit.

(#115330) Joccc07 válasza Gabor777 (#115328) üzenetére


Joccc07
addikt

Szintén. :(((

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#115331) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The First Descendant - Official Bunny Trailer

"A crossplay open beta will be available from September 19 to September 25, 2023."

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#115332) negyven2


negyven2
veterán

Xbox Introduces Enforcement Strike System

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#115333) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

3 hónapos kódot nem küldik a családi móka megszünése után?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#115334) negyven2 válasza ƵøŁĭ (#115333) üzenetére


negyven2
veterán

Ma jött ez...

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#115335) Redneck válasza ƵøŁĭ (#115333) üzenetére


Redneck
veterán

Én is ezt vártam. Erre küldtek egy tök felesleges levelet, hogy nemsokára küldik. :C

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#115336) pzstm válasza Joccc07 (#115330) üzenetére


pzstm
titán

mindenkinél ugyanaz.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115337) persil válasza pzstm (#115336) üzenetére


persil
nagyúr

Ohm, nem. :U

Sokkal nagyobb problema, hogy series x-en olyanokat szaggat, hogy a szemem kiesik. -.-

Szrk.: neten leptem be a box store hu-ra es ott nyomtam egy letoltest(meg meloban). Ugyan nalam sem jott semmilyen visszajelzes, de hazaterve mar le volt toltve.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#115338) pzstm válasza persil (#115337) üzenetére


pzstm
titán

New Zealandon van a régiód :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115339) persil válasza pzstm (#115338) üzenetére


persil
nagyúr

Nem. 🤷

De, ha elolvasod, amit magad linkeltel, akkor is latod, hogy a tipp szerint, akinek nem jon le rendesen, az probalja a zelandi trukkot. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#115340) pzstm válasza persil (#115339) üzenetére


pzstm
titán

jah azt hittem azért jött le mert eredetileg is ott volt :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115341) Joccc07 válasza persil (#115337) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam még így se :(

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#115342) Phobion válasza Bep (#115329) üzenetére


Phobion
őstag

legjobb track ever, yess

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#115343) KD6-3.7 válasza ƵøŁĭ (#115333) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Az jó, mert nekem levonták tegnap ma meg egyik tag sem tud játszani, mert megszûnt az elôfizetés! :Y

(#115344) Frod válasza pzstm (#115338) üzenetére


Frod
addikt

Amúgy is csak holnap terveztem kezdeni, remélem addigra kipofozzák.

Do you see the white shadow?

(#115345) negyven2 válasza KD6-3.7 (#115343) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem július 27-én vonta le a családi előfizetés havidíját, de ma még mind én, mind a bent lévő tagok tudták még használni az Ultimate által adott dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#115346) Madoc válasza negyven2 (#115345) üzenetére


Madoc
veterán

Nálunk is megy még minden tagnál eddig.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115347) pzstm


pzstm
titán

Everspwce 2-ben a stuttering laget megnezik minokozza…objective complete-nal meg item felvetelnel leginkabb.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115348) KD6-3.7 válasza negyven2 (#115345) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát nekünk nem. :F
Azt mondta a support várjunk türelemmel a kódokra.
A legjobb, hogy én vagyok az elôfizetô és egy darab levelet sem kaptam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#115349) minilego


minilego
senior tag

Fifa 23 átvezető videók be-beszagattnak series x-en... Másnál is észrevehető?

[ Szerkesztve ]

(#115350) Madoc válasza negyven2 (#115345) üzenetére


Madoc
veterán

Ha nekünk még 1 évig volt friends-es gamepass akkor a tagok is 3 éves ultimate-t kapnak?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.