Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) Krisz0630 válasza cyberkind (#42295) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Nekem a Sony-nál az Uncharted 4 tetszett egyértelműen, bár nem tűnt "különbnek" egy Tomb Raidertől. A Last Guardian is jópofa játék volt. Viszont a többitől nem voltam elájulva...

XBOX-on most mennyiségileg is több exklúzív cím volt. Nálam tuti vétel a Forza 6, Halo 5, Tomb Raider és a Gears 4. Ezenkívül tetszetős volt a Rare kalózos játéka is, illetve a Recore. :)

Meg ha azt nézzük a Sony-nál szinte az összes játék csak jövőre jön, vagy nincs is megjelenési dátuma.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#42302) Lefty válasza Krisz0630 (#42301) üzenetére


Lefty
addikt

Tényleg, Quantum Break-el mi van? Azt hittem lesz róla valami most az E3-on.

(#42303) cyberkind válasza Krisz0630 (#42301) üzenetére


cyberkind
félisten

A Gears-t nem is említettem, nekem valamiért nem jön be, nincs Fenix, nincs GoW, legalábbis nálam.
Tomb Raider jön pc-re, GoW sorozat lehet hogy jön, Forza-s körözgetés uncsi és nem jön be.

De nem akarom sorolgatni hogy onnan mi érdekel, ez nem az a topik. :D

Paranormal Cocktivity

(#42304) Krisz0630 válasza cyberkind (#42303) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Talán egyedül az nincs az ínyemre, hogy a Microsoft-nál kevés az új IP. Jók a folytatások is, de több teljesen új cím kellene. A Sony bátrabb ebből a szempontból. :)

(#42302) baker_: Sajnos nem volt az E3-on. Már az előtte lévő napokban pletykálták, hogy nem lesz kint. Lehet, hogy a Gamescomra tartogatják. :)

[ Szerkesztve ]

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#42305) oriic válasza Lefty (#42302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt róla szó, hogy nem lesz itt bemutatva. Majd Gamescomon.

Live-Die-Respawn

(#42306) Lefty válasza oriic (#42305) üzenetére


Lefty
addikt

Az mikor is van :F

(#42307) oriic válasza Lefty (#42306) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Augusztus 5-9. :) Cologne. Két nagy gamer rendezvényre akarok mindenképp eljutni az életemben. E3 és Gamescom. Idén TALÁN utóbbi sikerül...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42308) Lefty válasza oriic (#42307) üzenetére


Lefty
addikt

Köln azért elérthető távon belül van, E3-ra meg azt tudom mondani, hogy még jó, hogy nem az ideire mentél ki :P

(#42309) oriic válasza Lefty (#42308) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10 éven belül oda is kijutok azt már megfogadtam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#42310) boost válasza cyberkind (#42303) üzenetére


boost
addikt

Ha meg váltasz, pont a szomszéd tehene lesz zöldebb.

Másik, hogy Sonynál, amiket most bemutattak exkluzívokat, azok kb 3 év múlva jönnek, ismerve a japcsik tempóját. Tehát ha Nier2, Sham.. 3 felkeltette az érdeklődésedet, akkor még nyugodtan válrhatsz a váltással 2-3 évet. Sonyra idénre kb semmi nem jön, ami XBO-ra ne jönne. Legközelebbi játék az Uncharted 4, kb egy év múlva. Ellentétben MS-el, ami hozza ki az XBO only címeket.

(#42311) cyberkind válasza boost (#42310) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem kell a TLoU is, meg a UC Trilogy, és ezek pc-re nem jönnek.
Ami meg itt izgat, de nagyon, az a Tomb Raider, de az nekem pc-n lesz az igazi, mint a Gta 5.

Paranormal Cocktivity

(#42313) boost válasza cyberkind (#42311) üzenetére


boost
addikt

Értelek, akkor mindenképpen válts. Viccen kívül. Tutti találsz olyat, aki pont PS4-et cserélne XBO-ra. Hírdesd meg hardveraprón. Ha meg van digitális játékaitok, akkor a profil fennhagyásával még majd ahhoz is hozzáfértek. (Azért TILOS külön pénzt kérni).

Én kb évente cserélgetem a konzoljaimat, volt XB360, PS2, PS3, PS4, most WiiU, ami marad is most már év végéig, de közben lehet, hogy mostanság beszerzek egy XBO-t.

Az, hogy milyen konzolod van, teljesen mindegy, ne foglalkozz azokkal, akik szerint csak ez a jó, vagy csak az a jó, akiknek a márkahűség fontosabb a tisztánlátásnál.
A lényeg a játékok. Mint a TLOU ( én megvettem PS3-ra, amdj PS4re is, annyira jó játék), mind az Uncharted széria jó játék, szerintem se érdemes kihagyni. Ahogy a Forza széria is, meg a Halo sorozat is. Ha bírod a parásabb, keményebb dolgokat, akkor a Bloodborne is remek szórakozás lesz, amig befutnak az őszi multiplatform címek, meg az Uncharted Remaster.

👍

[ Szerkesztve ]

(#42314) cyberkind válasza boost (#42313) üzenetére


cyberkind
félisten

Van ilyen, de nincs értékelése, meg nem régóta van fent, így ezt kerülöm.
Digitális cuccom csak 1 van, az ingyenes Horizon 2 kiegészítő, + a live-om, ezeket osszam meg?

A Bloodborne pont az a cím, ami nem hoz lázba, bár nem tudom, lehet hogy kipróbálom majd.
Itt kipróbáltam a Halo-kat, jók, de valamiért nem visz á semmi hogy bedobjam a gépbe, Forza 5 uncsi, hiába jó, Horizon 2-vel meg akármikor játszok, de csak ezért tartani a gépet, nem tudom, nem éri meg, főleg hogy utoljára akkor volt bekapcsolva, amikor rossz volt a gépem, és nem tudtam ott játszani.

Paranormal Cocktivity

(#42315) boost válasza cyberkind (#42314) üzenetére


boost
addikt

Nekem nincs klasszikus gémer pécém. Ha neked van, és azon szívesebben játszol, akkor talán nincs is értelme fenntartani egy konzolt. Nemhiszem, hogy PS4el is nem ugyanez lenne a helyzet, mint most XBO-val. Jó jó, de nem találnád jobbnak, mint a PC-vel való játékot, főleg, ha GTAV-öt speciel szívesen játszod ott, haverokkal.

(#42316) cyberkind válasza boost (#42315) üzenetére


cyberkind
félisten

A konzol nálam csak az exkluzívokra lenne, meg persze a Gta-ra amíg ki nem jön pc-re, és exkluzívok terén jobb a Sony, + azt is tekintve hogy nem adnak ki semmit pc-re.

Paranormal Cocktivity

(#42317) papp_no1 válasza boost (#42315) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szerintem is felesleges két platformot tartani, egyrészt az anyagi vonzat miatt másrészt pedig én kb 3 éve konzolon játszok nincs az a pénz amiért visszaülnék pcre...

(#42318) Mankó


Mankó
veterán

Van itt valaki aki KontrolFreek Vortexxel Fifa 15-el nyomja? Mire számíthatok, elmegy, nem arra van kitalálva stb.

(#42319) Rage47 válasza papp_no1 (#42317) üzenetére


Rage47
veterán

nekem sem hiányzik már a pc-s szarakodás

(#42320) gianni85 válasza Mankó (#42318) üzenetére


gianni85
veterán

ott talán jobb lenne két rövid cucc. Nekem a Vortex tökéletes egyébként mind fps, mind tps játékra, valószínűleg FIFA is ok lenne, de pár éve hanyagolom a sorozatot

(#42321) gduck válasza cyberkind (#42299) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem meg felnőttél :P "Gyerek" soha nem mondja hogy uncsi játszani :D Én még szerencsére nem nőttem fel :P

(#42322) gulb


gulb
senior tag

Nah kinek van Win10 es prew dash ???

http://www.engadget.com/2015/06/15/stream-xbox-one-games-to-windows-10/

Sajna 3 het mire xbox kozelbe leszek:(( nem tudom kiprobalni bedig nagyon izgat a kerdes:)

(#42323) pzstm válasza gulb (#42322) üzenetére


pzstm
titán

írtam már hétfőn vagy kedden hogy kipróbáltam és tökéletesen működik a stream.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42324) Mankó válasza gianni85 (#42320) üzenetére


Mankó
veterán

Azért gondoltam a Fifa-ban is a Vortexre, mert azért ott is keményen igénybe van véve a jobb stick. Hátha ténylegesen megkönnyítené a játékot. Remélem nem fogok mellé vele! Gta-ban, fps-ben és autós játékokban dícsérték, remélem fifa-hoz i beválik. Aztán lehet, hogy csak szokás kérdése az egész.
Ha meg mégis akkor majd kénytelen leszek beújítani egy focis verziót is.

(#42325) Lefty válasza pzstm (#42323) üzenetére


Lefty
addikt

A nem preview win10 boxra mikor jön?

(#42326) boost válasza Lefty (#42325) üzenetére


boost
addikt

Gondolom mikor megjelenik a Win10is nem preview módban. Június vége, vagy július vége?

(#42327) pzstm válasza boost (#42326) üzenetére


pzstm
titán

rosszul gondolod, bár ez is volt már többször.

Július 29 a desktop, az jön elsőre.

Ősz végefelé várható az Xbox is meg a WP 10 is, pontos dátumot még nem közölt hivatalosan a Microsoft.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42328) gulb válasza pzstm (#42323) üzenetére


gulb
senior tag

Kontrollerrel toltad? vagy billentyuzet eger? kozben a boxal mit lehet csinalni? mehet rajta egy film vagy masik jatek? bocs a kerdesekert de nem tudom probalgatni viszont 3hetig meg....nelk ha nem tudnam:)

(#42329) cyberkind válasza gduck (#42321) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, ezért van a Gta 5-ben eddig 300 órám, de mondhatnék mást is.

Paranormal Cocktivity

(#42330) oriic válasza pzstm (#42327) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz ehhez hozzájön hogy a desktop is kap egy nagy update-t ősszel.

Live-Die-Respawn

(#42331) pzstm válasza gulb (#42328) üzenetére


pzstm
titán

boxon mást nem toltam, csak Xbox kontrollerrel megy az irányítás, bill+egérrel nem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42332) tunkiih válasza papp_no1 (#42317) üzenetére


tunkiih
őstag

Így van.. az xbox 360-as modern warfare idők óta számomra a pc mindenre van csak játékra nem. :)
Jobban nem megyek bele, mert páran mellre szivják, de számomra halott dolog röviden.. :D

[ Szerkesztve ]

(#42333) boost válasza tunkiih (#42332) üzenetére


boost
addikt

Azért van pár nagyon jó PC exkluzív. 😉 (csak nekem mind kimarad. 😁)

(#42334) zkas90


zkas90
senior tag

Sajnos a végére értem Witcher 3-nak. Ennyire jól rég költöttem el 17 ezret. :) Ajánlom mindenkinek. Nálam fixen az év játéka.

(#42335) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Maris uj jatekokkal bővül az Xbox360-ás lista

Na kiraly, megyek Reachezni.

Live-Die-Respawn

(#42336) JamesHun válasza oriic (#42335) üzenetére


JamesHun
addikt

azért mekkora lenne, ha a Halo 3 nál a felújítottat kapnánk meg :D

SeriesX: JamesSHun

(#42337) pzstm válasza oriic (#42335) üzenetére


pzstm
titán

ilyen ütemben elég gyorsan elérjük a 100-as határt :C :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42338) tunkiih válasza oriic (#42335) üzenetére


tunkiih
őstag

Alakul.. gyere MW széria, gyere! :C

(#42339) cyberkind


cyberkind
félisten

Azt jól gondolom hogy a saját hibámból letört optikai kis ajtót nem cserélik gariba? :D
Illetve lehet ezt cseréltetni hivatalosan?

Paranormal Cocktivity

(#42340) #20844032 válasza Krisz0630 (#42304) üzenetére


#20844032
törölt tag

Fogalmam sincs ott hol vannak az új ip-k, pedig honi launch óta vagyok jelen ps4-en :D

(#42342) papp_no1 válasza Rage47 (#42319) üzenetére


papp_no1
senior tag

Igen itt berakod a lemezt és indul a játék, digitális esetén ráböksz... Nincs sz.rakodás a rammal, vidkártyával , driver gondok miegyéb....... hála az égnek megszabadultam tőle :D

(#42343) tunkiih válasza papp_no1 (#42342) üzenetére


tunkiih
őstag

Az optimalizációról és a csalókról nem is beszélve.. ;)

(#42344) a.sebi válasza oriic (#42341) üzenetére


a.sebi
őstag

Sziasztok hogyan tudom letolteni ezeket a jatekokat a boxra ?
Nem talalom a storeba ...

(#42345) oriic válasza a.sebi (#42344) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még sehogy. Még nem elérhetőek.

Live-Die-Respawn

(#42346) a.sebi válasza oriic (#42345) üzenetére


a.sebi
őstag

Mikortol lesz elerheto...????
En is pewieves vagyok

(#42347) hitchins


hitchins
őstag

Ha mar visszafele kompatibiltad a tema...a live is kompatibilis?
Ugy ertem x1 van otthon ezzel is jatszok. Ettol meg a x360 havi gold jatekokat is le tudom szedni?
Ha kesobb kompatibilis lesz akkor lehet megneznek egyet egyet...

(#42348) oriic válasza hitchins (#42347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, gold játékokat Xbox 360-nál már eddig is hozzá tudtad kötni profilodhoz.

Live-Die-Respawn

(#42349) EmThor


EmThor
addikt

Halo MCC-ben elértem a 4-es részig!
HÁT MI EZ?! HOGY NÉZ KI?? Elképesztò csodálatos, God of War 3-ban láttam utoljára ennyire egyben levő, concept art-szerű látványvilágot! Nagyon tetszik!

Witchert próbáltam ki vanillában pc-n, mert vannak fenntartásaim - 10+ évig szerepjátékoztam papír-ceruza alapon (ad&d, mágus, stb.), de nagyon fura ez a világ nekem, mert nem ehhez vagyok szokva, süt róla a kelet-európai tulipán festéses kultúra, ami a készítőket és az eredeti regényeket figyelembe rendben van, és tényleg borzasztóan kidolgozott, de a gyomrom egyelőre nem veszi be.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#42350) oriic válasza EmThor (#42349) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na és most gondolj bele, hogy ez ugyanígy néz ki XBox 360-on. :)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.