Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129201) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

New colosssus-on agyalok még, találtam egész jó ajánlatot lemezesen.. Bár pc-n végigtoltam, de az achik miatt csábító. :D

Ettől féltem.. elkezdődött.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#129202) atee válasza hackeeeee (#129201) üzenetére


atee
őstag

Én is úgy indultam neki, hogy kap mellé a gyerek karácsonyra +2 játékot. Most tartunk 15 nél és egy lemezes
Lego marvelt már eldugtam valami alkalomra neki :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#129203) DaveHutt válasza hackeeeee (#129123) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fordítsd meg, seggel előre. :D

(#129204) AMD Power válasza GERIlla83 (#129193) üzenetére


AMD Power
titán

En is ennyiert vettem,kb egy honapja! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129205) hackeeeee válasza DaveHutt (#129203) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naja, aztán majd rakok kábelcsatornát visszafelé, vagy zsugorcsövezem a kábeleket. :DDD

@atee: Én főként csak digitálisat gyűjtök, mindegy, hogy single, vagy multi, de most baráti árban találtam, lehet, hogy le kéne rá csapni.. Bontatlan. De tartok attól, hogy ha lesz egy, lesz több is.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#129206) Silεncε válasza hackeeeee (#129205) üzenetére


Silεncε
őstag

A lemezt meg majd a fal túloldaláról átdugod :P

(#129207) hackeeeee válasza Silεncε (#129206) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Áh nem, majd mandínerből. :)

Véleményem szubjektív...

(#129208) fityere válasza Zoleee83 (#129114) üzenetére


fityere
senior tag

Ha esetleg Ausztriaban szetnezel a Willhaben oldalan mar 300 es 350 eur-ert is volt X. Utobbit egyik kollegam vette meg, es semmi baja nem volt.
Nem kell ev vegeig varni. Amazon is picivel lejjebb vitte az arat. Itt nalunk egyre többen el akarjak adni.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#129209) Ragnar95 válasza AMD Power (#129204) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valahonnan eszméletlen sok Unity kódot szerezhetett a cdkeys, mert én még tavaly Márciusban csaptam le rá ennyiért és azóta kb folyamatosan ennyi az ára :D Ráadásul december óta csomó játékhoz ingyen adtak Unity kódot (Originshez is pl).

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#129210) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Saturn ajánlat:

(#129211) M@no válasza Ragnar95 (#129209) üzenetére


M@no
tag

Kár, hogy erről lemaradt és csak pár hete láttam először. Megvettem még november végén 6 répáért. :((( :((( :W De most erősen gondolkodom rajta, hogy beviszem bontatlanul egy olyan boltba, ahol beveszik és hozok el helyette mást. :D

(#129212) l.skywalker válasza oriic (#129183) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Annyit tud a rendszer, hogy minden nem Xbox által gyártott kontrollert 3rd Party-nak jelez.Most akkor letiltanak minden Scuff-ot meg Razor-t meg mindent? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129213) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Spanyol amazon szivárogtat:

State of Decay 2 - május 25.
Crackdown 3 - június 29.

Live-Die-Respawn

(#129214) axlfsi válasza oriic (#129213) üzenetére


axlfsi
veterán

SoD 2 - ó, be kár! valamiert biztam benne, hogy elobb jon. No, sebaj, addig tologatom az elsot :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#129215) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Pubg X eladásokról tudni valamit?Elég brutál h pillanatok alatt betalál 100 embert..

(#129217) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Sziasztok! Nézegettem a uk.amazont és találtam akciósan 1 prey-t + the evil withint amiket beraktam a kosárba hogy kb mennyire jön ki. Megvan adva a bankkártya adatom és rámentem a fizetésre amit elis fogadott. Ahogy nézem annyi pénz viszont nincs rajta egyenlőre. Létezne hogy csak csomagátvételkor kell fizetnem?

(#129218) turikoczka válasza bulikavagyok (#129216) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Durva...Egyre több arc nyomja a friendlistemen, olyanok is akik ódzkodtak a játéktól.

(#129219) Ragnar95 válasza Nandinagy (#129217) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem rögtön von az Amazon, általában mielőtt feladnák a csomagod, azelőtt vonják le az árát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#129220) hackeeeee válasza bulikavagyok (#129216) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet Én vagyok rosszul bekötve, de ez a játék engem valahogy, nagyon nem.. :)

Véleményem szubjektív...

(#129221) sugarforce válasza bulikavagyok (#129216) üzenetére


sugarforce
őstag

Kifejezetten nem sz@r számokat hoz a játék, annak ellenére, hogy mekkora bug fészek, viszont valahogy nem vonzott még be, pc-n játszottam vele egy keveset, de valahogy nem kötött le. Mondjuk nekem maga a stílus nem jön be, a fortnite-tal sem találtunk egymásra.

(#129222) hackeeeee válasza sugarforce (#129221) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem játszanom sem kellett vele, Én csak videókat néztem, és, valahogy arra a következtetésre jutottam, hogy ez nem az Én világom.. :)

Véleményem szubjektív...

(#129223) bulikavagyok válasza turikoczka (#129218) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hétköznap esténként általában kb 30 ember online a barátlistámról, abból legalább 4-5 a PUBG-vel játszik.

hackeeeee: Eleinte én sem értettem, h miért nyomják ennyien, de engem is beszippantott. Mondjuk én alapból szeretem az TPS játékokat.

sugarforce: Akkor Neked szerencséd van! :P

(#129224) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Sziasztok! Ha most kértem gamepasst egy hónapra 200 ft-ért, akkor ha újra lesz ennyiért lehetőség rá, ki lehet használni, vagy csak akkor lehetséges ha még nem volt?

(#129225) AMD Power válasza KardosAttila (#129224) üzenetére


AMD Power
titán

Ha nincs aktiv Game Passod akkor kerheted. Az meg,hogy mar vettel egyszer egyet nem akadaly. De a 200Ft Pass csak akkor tudod megvenni ha nincs aktiv elofizetesed ra.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129226) KardosAttila válasza AMD Power (#129225) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Na az jó,köszi! Mondjuk a felhozatal nem a legerősebb,de a Mad max miatt már megérte. Tegnap fejeztem be, megnézem azt a Sherlock Holmes-os játékot is,írták itt is páran, hogy érdemes. Van még ezen kívűl szerintetek valami amit érdemes kipróbálni? Recore pl? Gears 4,Halo 5,mgs5 már megvolt.

(#129227) kuruzslo0307 válasza bulikavagyok (#129216) üzenetére


kuruzslo0307
kezdő

Szerintem a PUBG sikere már régóta "benne volt a levegőben.
Ha végiggondoljuk akkor látjuk, hogy a "Last Man Stanging" tipusú filmek is nagyon sikeresek voltak, már a 80-as évektől.
Az hogy a nagy játékfejlesztő cégek nem csaptak le erre az ötletre, az a Bluehole szerencséje, szerintem egy hasonló játékmódot be lehetett volna építeni valamelyik lövöldözős "nagy cím" multijába. Ezt a ziccert kihagyták sokan.
Ha a Bluehole ügyes lesz, hosszú távra megalapozza a jövőjét. Ehhez szerintem az kell, hogy azon túl, hogy gatyába rázza a jelenlegi játékok és csinál néhány térképet, új játékmódokat kell fejleszteniük. Előbb utóbb a jelenlegi játékmenet kifullad mindegy hány térkép lesz. Az alapötletet meghagyva (utolsó emberig) sok lehetőség rejlik még ebben. Lehet ötletelni. Meglátjuk mit hoz a jövő.

(#129228) sugarforce válasza bulikavagyok (#129223) üzenetére


sugarforce
őstag

lehet, csak cserébe a The Division fut, amikor csak lehet. :DD

(#129229) sugarforce válasza hackeeeee (#129222) üzenetére


sugarforce
őstag

Rengeteg videót néztem róla én is, de úgy voltam vele, hogy mindenképp ki kell próbáljam, aztán úgy lesz teljes képem róla.

(#129230) Nandinagy válasza Ragnar95 (#129219) üzenetére


Nandinagy
addikt

Köszönöm szépen! Egyébként király a nickneved :D

A Prey-t próbálta már valaki? Valami tapasztalat? :)

(#129231) AMD Power válasza KardosAttila (#129226) üzenetére


AMD Power
titán

En a Passbol a Bioshock Infinity , GOW4, Mad Max, es a WRC 5 nyomtam vegig. Most a MGS5 van teriteken. Utana nem tudom mi dog jonni. Talan a Halo 5 vagy a Dirt 2

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129232) MunezXBK válasza AMD Power (#129231) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Halo-t multiban érdemes tolni. Hétvégén mi rárepülünk, ha gondolod, társulj be.

(#129233) AMD Power válasza MunezXBK (#129232) üzenetére


AMD Power
titán

Koszonom , de dolgozok vegig. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129234) sting2 válasza bulikavagyok (#129216) üzenetére


sting2
addikt

Az új Minecraft...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#129235) MunezXBK válasza AMD Power (#129233) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Úgy hallom csúnyán köhögsz. ;]

(#129236) negyven2 válasza Nandinagy (#129230) üzenetére


negyven2
veterán

Prey szerintem egy nagyon korrekt játék volt. Sőt! Bár az is igaz, hogy legalább egy fél év fejlesztési idő még mehetett volna. Plusz a Cry Engine nem biztos, hogy jó választás volt neki.

De amúgy nekem a tavalyi év egyik legjobb élményét adta.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#129237) RudY válasza kuruzslo0307 (#129227) üzenetére


RudY
addikt

A '99-ben megjelent Unreal Tournament-ben is volt már Last Man Standing mód, az összes DM pályán játszható volt. A későbbi verziókban sem volt igazán komoly sikere, de azért sokan tolták.
Nyilván nem véletlen, hogy az EPIC - felmelegítve és újragondolva a saját ötletét - megcsinálta a Fortnite-ot.

(#129238) Keksz válasza kuruzslo0307 (#129227) üzenetére


Keksz
senior tag

PUBG alapötlet jó, a vége amikor beszűkül a világ az elég para, gyorsulni kell, közben hentelni, nagykirály.
Viszont ami engem iszonyat zavar a "Lobby", meg amikor ott állunk 97en ás várunk 30-50 másodpercet hogy jöjjön a bugos repülős rész. És a játék nettó 3 perc múlva kezdődik csak. Na, azon változtathatnának. :-D

A squad is egy jó találmány, amikor 4en dübörgünk egy szakadt dácsiában. Halálra röhögöm magam. :-D

(#129239) juve600


juve600
nagyúr

üdv

FIFA18 -hoz vennék Ultimate points-ot, van különbség a pc és a xbox points között,mert láttam külön hirdetni is

:R

(#129240) ollie válasza Nandinagy (#129217) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közvetlen a csomagfeladás előtt vonják a pénzt. Szerintem törölni fogják a rendelésed, ha nem lesz elég pénz a kártyádon.

***

(#129241) kuruzslo0307


kuruzslo0307
kezdő

Tudtok olyan oldalt ajánlani, ahol multi játékhoz lehetne cimborákat keresni. Az ismerőseim közül nincs senkinek konzolja sajnos.

Gamertag: KuruzsloHUN

[ Szerkesztve ]

(#129242) ollie válasza kuruzslo0307 (#129241) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az összefoglalóban van egy rakás gamertag, gondolom azért, mert felveheted őket ismerősnek.

***

(#129243) kuruzslo0307 válasza ollie (#129242) üzenetére


kuruzslo0307
kezdő

Köszönöm szépen! :DD

(#129245) Zoleee83 válasza bulikavagyok (#129244) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pont most olvastam én is.
Kicsit lábonlövés szaga van ennek, lehet jobb lett volna várni még egy kicsit és egy egészen új konzolgenerációt kiadni, ahelyett hogy 2 gépre fejlesztenek egy nagyon alapra és egy nagyon erősre.
A M$ így elaprózza majd az X-ben rejlő lehetőségeket, mondom ezt S tulajként.
A játékfejlesztésre/stúdiók támogatására kellett volna fordítani nagyobb összegeket.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#129246) DaveHutt válasza kuruzslo0307 (#129241) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nézz be Xboxon a játékok oldalára, azon belül a Looking for Group részbe. Itt lehet társat keresni, te is tudsz postot létrehozni itt.

(#129247) 3L1T3 válasza Zoleee83 (#129245) üzenetére


3L1T3
addikt

Hosszútávon ugyan ez lesz a PS4-nél is. Fejlesztői szempontból komolytalan az alapgépek ebben a generációban is. Még az X és a Pro is, így hogy a GPU erejével próbálják meg kiküszöbölni, hogy a CPU egy hulladék.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#129248) l.skywalker válasza ollie (#129242) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt még frissítenem kéne csak lusta disznó vagyok... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#129249) bulikavagyok válasza Zoleee83 (#129245) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem szinte kizárt egy ilyen forgatókönyv. "Lábon lövés szaga" van ennek, pont ahogy mondod.
A két-három évenkénti generációváltást/frissítést viszont támogatom. :B

[ Szerkesztve ]

(#129250) l.skywalker válasza 3L1T3 (#129247) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hali! Na minden rendben az új géppel már? Még nem írtad meg, hogy melyik üzletben tudtad becseréltetni 12 óra alatt úgy, hogy vadiúj gépet adtak. Érdekelne, mert ha veszek X-et akkor én is ilyen helyen venném.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.