Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71501) zsoltzsolt válasza tatararpad (#71499) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem pontos. A fordulónapok egyeznek?

(#71502) tatararpad válasza zsoltzsolt (#71501) üzenetére


tatararpad
őstag

Nemvolt korlát megadva így az elmúlt 30 napot mutatja, a mobilnet pedig 22-től indult, és használni szoktam de eddig 200MB-ből mindig bentmaradt hónap végére, de most meg mindjárt elfogy, pedig böngészési szokások nem változtak.

(#71503) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok! A héten próbáltam konferencia hívást indítani 2 vodás és egy telekomos számmal. Nem müködött. Lehet ez a különböző szolgáltatók miatt?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#71504) kory24 válasza D4ni (#71503) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

2 telekom és 1 telenorral működött nekem nemrég a konferencia.

(#71499) tatararpad

Nálam nagyjából egyezik a telefon adatforgalmis egédje és a telekom elszámolása. (1-2Mb eltérés max)

[ Szerkesztve ]

(#71505) D4ni válasza kory24 (#71504) üzenetére


D4ni
őstag

Köszönöm, majd kipróbáljuk valamikor máskor ujra:)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#71506) tatararpad válasza kory24 (#71504) üzenetére


tatararpad
őstag

Akkor vagy én nyeltem be valamit vagy a telekommal szaladt el a ló, végső soron egyikkel sem tudok mit kezdeni.

(#71507) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Családban lecserélésre kerül egy régi nyomógombos Nokia (telenor függő) szolgáltatóváltás miatt egy Microsoft Lumia 640-re (vodafonos) az lenne a kérdésem, hogy van bármi lehetőség arra h átvarázsoljuk a telefonszámokat egyikről a másikra?

Matthew 24:42

(#71508) Bukk900 válasza @matthew@ (#71507) üzenetére


Bukk900
őstag

Ha a régi Nokiában van bluetooth, akkor az adatátvitel alkalmazással megoldható.

(#71509) confuser válasza br.rak (#71498) üzenetére


confuser
senior tag

Én is majdnem beírtam ezt, mint megoldási lehetőség, de ez csak a Nokia/MS specifikus beállítási elemekre működik, gyári appokat nem törli így (noha felajánlja, de nem csinálja meg).

(#71510) donmackó


donmackó
őstag

Ez mégis mi akar lenni?:

Androidnak álcázza magát a Windows Phone? Ekkor csináltam a hard resetet, onnan tudom hogy én jelentkeztem be a telóval. ;]

Release the cable hounds!

(#71511) Plazmacucci válasza donmackó (#71510) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen, annak hazudja magát, hogy tudja a honlap hogy kell a mobil nézet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#71512) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Nem tudok belépni a Microsoft fiókba (frissen gyári állapotba visszaállított telefon, L925) azt írja ki, sikertelen csatlakozás, , várjon egy kicsit majd próbálkozzon újra, de már fél órája ez a helyzet, tud valaki erről valamit? A Microsoftnál lehet valami leállás, vagy nálam van a gáz? Mobilneten és wifin is próbálom de semmi.

(#71513) monosgeri21 válasza Real Ghoost (#71512) üzenetére


monosgeri21
tag

Gépről betudsz jelentkezni?

(#71514) Real Ghoost válasza monosgeri21 (#71513) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Igen, gépről működik simán. De a telón addig el sem jutok, hogy felhasználó nevet jelszót megadjak, már rögtön ez jön hogy sikertelen a csatlakozás.

[ Szerkesztve ]

(#71515) monosgeri21 válasza Real Ghoost (#71514) üzenetére


monosgeri21
tag

Talán adhatsz neki még egy HR-t. Tudod, ez Windows :D

(#71516) @matthew@ válasza Bukk900 (#71508) üzenetére


@matthew@
őstag

Igen van benne, akkor megpróbálom, köszi :)

Matthew 24:42

(#71517) boncser válasza Real Ghoost (#71512) üzenetére


boncser
aktív tag

[link]
Ezek szerint a hiba naluk van. En is most csinaltam HR-t es nem tudtam a microsoft fiokba bejelentkezni.

(#71518) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Van egy L920-am meg tervben lesz egy L640, és utóbbi miatt lenne pár kérdésem.
1. Here SD-re tud tölteni?
2. SD-re lehet telepíteni?

Ha valamelyik nem akkor W10 esetén fog változni valami?

Köszi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#71519) Real Ghoost válasza boncser (#71517) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Köszi, valóban így lehetett, megjavult azóta.

(#71520) chipesz válasza szabonagyur (#71518) üzenetére


chipesz
őstag

SD-re nem tudsz térképet rakni, a jelenlegi Win10 builden sem.

Alkalmazások (néhányat kivéve) telepíthetők SD-re.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#71521) MIG21


MIG21
tag

Létezik olyan dual-SIM Windows-os telefon, amelyik már LTE/4G képes?

(#71522) Mr. Nimbus válasza MIG21 (#71521) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Igen, csak Magyarországon hivatalosan nincs forgalomban, szürkeimportos GSM boltokban itthon is beszerezhető.

(#71523) saby97


saby97
tag

Sziasztok!

640 LTE-men gond adódott a VLC-vel.
A gond az, hogy hang van, de a kép zöld.
Próbáltam párszor újradobni, SD-re és belsőre is, de nem lett jó.

Eddig semmi gond nem volt vele, a 6 csatornás (5.1) hangminőségű videókat csak a vlc vitte, ráadásul a stream is pozitívum, az utolsó update után kezdődtek a gondok.

Tud valaki megoldást? :F

(#71524) saby97 válasza saby97 (#71523) üzenetére


saby97
tag

Az mennyire igaz, hogy az 550-be AMOLED-et raknak, a 640-ből meg "kispórolták"?... Nem mintha nem lenne elég az IPS ClearBlack :)

(#71525) BobTail válasza saby97 (#71523) üzenetére


BobTail
őstag

Már tudnak a hibáról, valószínű hamarosan javítják egy frissítéssel.

(#71526) bluemirage válasza saby97 (#71524) üzenetére


bluemirage
őstag

#71460-os hsz szerint sanszos, hogy AMOLED lesz.
Szerintem is szebb, elvileg kevesebbet is kellene fogyasztania. Az erős kontrasztra építő, fekete uralta WP alatt nem is értem, hogy miért erőltetik az IPS-t. Nem photoshoppolni fognak rajta a tulajok, hogy színhelyes megjelenítés kellene :F Ahhh. mindegy...

Meliora sunt bono inimica

(#71527) bigsee


bigsee
addikt

Régi kívánságom feldobom itt is, hátha...

Nekem egy olyan progi kellene, amiben határidőt szabhatok meg. Konkrétan egy feladat mondjuk lejár 12-én, de már jelezzen nekem 01-én, hogy ez le fog járni, tenni kell valamit. Általában ez a 12-14 nap a kellő, de ha mondjuk meg lehetne neki adni, hogy mennyivel előbb jelezzen, mint a lejárat, akkor az jó lenne, ha meg még figyelembe venné a munkanapokat is, tehát ha hétvégére/ünnepre esik a példában írt 01-e, akkor tegye elé.

Ha emlékeztek még, a Windows Mobile tudta azt, hogy meg lehetett neki adni, hogy mennyi legyen a riasztási dátum, a mostani okostelók - pl. android, WP - is tudják ezt, csak napokra, hetekre bontva, a WinMo pedig napokat engedett beállítani.

A progit alapból Windows Phone-ra keresem, de Windows 8.1/10 se lenne rossz, ha meg még szinkronizálni is tudnának egymással, na az lenne az igazi... :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#71528) tomboy0013 válasza bluemirage (#71526) üzenetére


tomboy0013
veterán

Meg mintha nem lehetne variálni a színbeállításokon is AMOLED-nél, hogy valós színeket kapjon az ember.

(#71529) csabi94 válasza tomboy0013 (#71528) üzenetére


csabi94
őstag

+ ugye a Glance is Amoleden a legszebb. ;]

(#71530) tomboy0013 válasza csabi94 (#71529) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pontosan. 920-on elég kiábrándító volt az IPS panelen este.

(#71531) consono válasza tomboy0013 (#71530) üzenetére


consono
nagyúr

Ellenben 830-on pont tegnap este nézegettem a kocsiban is, meg az ágy mellett is, hogy mennyire jó. Persze kinek a pap, kinek a paplan...

"In God we trust. All others must bring data"

(#71532) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! Ismerősöm megkeresett, hogy hogyan lehet a lumia 800-as telefonjáról áttenni a névjegyeket most vásárolt androidos telefonjára? Nem láttam és nem is ismerem a telefont csak feltette nekem a kérdést. Köszönöm!

(#71533) Gery1987 válasza zojjektum (#71532) üzenetére


Gery1987
őstag

Ki kell menteni SD-re .vcf formátumban és átrakni az SD-t a droidosba. Onnan meg beimportálni.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#71534) zojjektum válasza Gery1987 (#71533) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi! Van olyan opció a névjegyeknél vagy külön le kell tölteni? Bocs a láma kérdésért, de csak a 8-as rendszert ismerem!

contacts+message backup ez működik a 7-es rendszeren?

[ Szerkesztve ]

(#71535) no1r válasza bigsee (#71527) üzenetére


no1r
őstag

semmi

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#71536) Gery1987 válasza zojjektum (#71534) üzenetére


Gery1987
őstag

Hú most lehet marhaságot írtam mert a telómban nem találtam erre opciót csak SIM-ről importálást.

De ha jól tudom Android-on van Exchange szinkronizáció. Ahhoz meg MS fiók kell (hotmail e-mail cím). Egy próbát megér.

Ha nem akkor asszem az MS fiókban ott vannak a névjegyek a people.live.com oldalon asszem.

A WP 7.8-at meg egyáltalán nem ismerem. 8.1-el rajtoltam. Még Prestigio-val és 2 Droid kitérő után már Nokia-ra tértem vissza és maradok is. WP vonalon biztos.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#71537) zojjektum válasza Gery1987 (#71536) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi

(#71538) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Vettem nemrég egy 16 Gb-s micro sd kártyát. De a telefonom valahogy nem szereti. Többször is kiírta, hogy nincs rajta hely, holott tele volt. A zenéket akadozva játssza le rajta sokszor. Illetve ha másolok rá az sd kártyára valamit adatkábellel , sokszor hibaüzenetet ír ki, hogy nem másolható rá a fájl. Ez sd kártya hiba lehet, esetleg a telefonnal van valami?

(#71539) adesz444 válasza dangerzone (#71538) üzenetére


adesz444
csendes tag

Másik telefonban, PC-re kötve próbáltad a kártyát? Más működő kártyát próbáltál a telefonodban?
Ez a leírásodból lehet bármilyen hiba.

(#71540) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Sikerült beszereznem egy 640-est, és ez az eső W8-as mobilom. Nagyon tetszik a rendszer, de Android 2.3 után elég szokatlan, szóval lenne néhány kérdésem, ill. folyamatosan lesz majd.

- microSD kártyát hogyan formázzam használat előtt (droidban volt)?
- outlook fiókot mindenképpen össze kell kapcsolnom / szinkronizálnom, vagy csak az Alkalmazásbolt használatához?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#71541) nicu71 válasza AxBattler (#71540) üzenetére


nicu71
addikt

elvileg ha sd kártyát észlel a rendszer,feldobja a formázás lehetőségét,ha nem akkor a beállitásoknál a tárterületsegédet kell megkeresni és ott egyértelmű.
igen,mindenképpen, ez a kulcs a Windows áruházhoz is ,erősen ajánlott.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#71542) Zsoleszhun válasza bigsee (#71527) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ezt próbáld ki, ma ráadásul ingyenes is :D

¯\_(ツ)_/¯

(#71543) bigsee válasza Zsoleszhun (#71542) üzenetére


bigsee
addikt

Köszi, lennvan!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#71544) AxBattler válasza nicu71 (#71541) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#71545) KunEmber


KunEmber
senior tag

Skacok, a 730DS biztosan megkapja majd a Win10-et? Holnap váltanék rá 520-ról, de nem akarom, hogy megszívasson a Microsoft. Ha nem biztos az upgrade, inkább megveszem a 640DS-t.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#71546) ZavaBalazs válasza KunEmber (#71545) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Igen

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#71547) AxBattler válasza KunEmber (#71545) üzenetére


AxBattler
félisten

De így is vedd meg inkább a 640 DS-t, nagyon jó kis telefon ez 45k-ért! ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#71548) KunEmber válasza AxBattler (#71547) üzenetére


KunEmber
senior tag

Mondjuk sokat elmond a közösségről meg a telefonok minőségéről is, hogy a 640 topicban senki nem venne 730(5)-at, a 730 topicban pedig mindenki leszólja a 640-et. :)
(Persze, ez elég sarkított, de az látszik, hogy mindkét telefon jó.)

@Zava: kössz.

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#71549) AxBattler válasza KunEmber (#71548) üzenetére


AxBattler
félisten

Ámen. :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#71550) saby97 válasza KunEmber (#71548) üzenetére


saby97
tag

Hát a 730/735 azért tud pár profi dolgot, amit a 640 valószínűleg szándékos butítás miatt nem.
Pl.: Dolby Digital Plus, 6 csatornás videofelvétel, AMOLED...

De a 640 ezeket leszámítva ugyanolyan jó, raadasul spec alapján a kamerától eltekintve egy 830, csak nem fémházas... :D

640 hátlappal nincsen senkinek gondja? Nekem eléggé mozog, recseg, ami 50k-s telefonnál nagyon idegesítő, de telenornál nem akarok ilyen apró dolgokért reklamálni... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.