Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71651) tomboy0013 válasza #78032384 (#71650) üzenetére


tomboy0013
veterán

Lesz, csak várni kell egy picit az appokra. Resuming feliratot meg a 930 esetén se nagyon találsz a 950-nél meg pláne nem fogsz. Én abszolút pozitívan látom a Windows platform jövőjét :) Bár igazából nekem a jelenlegi appokkal sincs bajom pedig jó sokat használok. Amire kitalálták őket arra tökéletesen megfelelnek számomra.

(#71652) Morris válasza tomboy0013 (#71651) üzenetére


Morris
veterán

A microsoft mostanában (és szvsz már korábban is) állandóan arról szólt, hogy várni! Itt mindenre várni kell. Appokra, készülékekre, WIN10-re....
Lassan 2016-ban ez marha kevés. Megvan még a 925-öm, de egy héten kétszer használom. Szégyen-nem szégyen...ez van...

[ Szerkesztve ]

(#71653) tomboy0013 válasza Morris (#71652) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha nem akarsz várni akkor át kell menni más platformra. Nekem hibátlanul funkcionálnak az alkalmazásaim is és a rendszer is. Bizakodóan kell a platform jövőjéhez állni, mint mindenhez. Ennyi. Ha valaki türelmetlen meg negatív vagy az élete szerves részét képzi egy mobil operációs rendszer ( izgi lehet az élete :D ) akkor van más alternatíva, de folyton ugyanezeket a köröket futni minden WP hírnél és topikban egy hangyányit unalmas. Örüljünk, hogy van választási lehetősége az embereknek. Én nem örülnék neki, ha csak android létezne, vagy csak iOS. Mindenki választja ami a legjobb számára. Nincs alkalmazás és zavar valakit? Hát legyen fejlesztő és írjon és meg van oldva a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#71654) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

nagyon megtetszett ez a "lumia storyteller" alkalmazás. Ezt valahogyn nem lehetne letölteni PC-re is, és ott is elérném laptopról ?

(#71655) no1r válasza tomboy0013 (#71653) üzenetére


no1r
őstag

"van más alternatíva, de folyton ugyanezeket a köröket futni minden WP hírnél és topikban egy hangyányit unalmas. Örüljünk, hogy van választási lehetősége az embereknek."

ezzel maximálisan egyetértek

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#71656) #78032384 válasza tomboy0013 (#71651) üzenetére


#78032384
törölt tag

Várok én, 2 éve várok. :)
Majd a 8.1, majd a denim, majd a 10...
A jövőre mindig lehet pozitívan tekinteni, csak én így 2 év után már szeretnék a jelenben is látni valamit. És akkor én még viszonylag elégedett vagyok, mert szerencsére a 7.8 kaszálás a 8 miatt zűrből kimaradtam, pedig nézegettem sokat a 800-at. És most is azt mondom alsó- és középkategóriában remek a WP ár-érték arányban, több appot is megvettem, de flagship árat ezért soha nem fizetnék. Ráadásul amíg vártam a majd minden jó lesz ígéretre, közben a Microsoft inkább még rontott a dolgokon.

(#71657) #78032384 válasza fulton (#71654) üzenetére


#78032384
törölt tag

WP-nél vigyázz azokkal ami megtetszik, a Microsoft azokat törli. A Storyteller október végén megy a süllyesztőbe. (Lumia Panorama, Refocus szintén) Azt hiszem már letölteni sem lehet, akinek fent van a telefonján még használhatja, de az online service is kukázva lesz hónap végén. Ez is tipikus MS, sokan panaszkodnak jó appok hiányára, erre ami van tényleg jó azt kivégzik. Hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#71663) ZavaBalazs válasza #78032384 (#71657) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

az meg se fordult a fejedben, hogy nem eltörlik, hanem integrálják a W10M galéria / kamera appba, ugye?

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#71664) skroy


skroy
senior tag

Én is ilyen igénytelen vagyok, hogy tökéletesen megvagyok a Windows Phone-al. Felőlem lehetne 1 milliárd app is az áruházban, ha ténylegesen és rendszeresen nem használok tízet sem. Akinek többre van szüksége, az valóban váltson másra. És aztán vissza. És ismét másra.... És így tovább. Minden rendszeren lehet rengeteg hibát találni, főleg ha folyamatosan csak keresi az ember...
De ne bántsatok ezért, hisz én csak simán igénytelen vagyok. :B ;)

(#71668) #78032384 válasza ZavaBalazs (#71663) üzenetére


#78032384
törölt tag

Persze majd. Tudom csak várni kell. És ha így is lenne miért nem akkor törlik a Storytellert, ha már kész a sajátjuk?
És ha elolvasod a Microsoft közleményét, konkrétan leírják nem ígérik a most kukázott Lumia appok minden funkcióját beleteszik a sajátjukba. "Many of the Lumia features are already included in the Windows 10 Photos and Camera apps. While we can't promise that any particular feature is coming back,"

(#71671) savoo válasza #78032384 (#71668) üzenetére


savoo
addikt

Amúgy az esetleg nem jut eszetekbe hogy statisztika alapján törölnek valamit? Szerintem a kutya nem használta a storytellert. Tudom ti igen. ;]

(#71674) npnp


npnp
tag

Hello!

Ismerősöm vett Lumia 530-ast. Meglepődtem, hogy nincs rajta a Here Drive+. Van valami oka?

Ha nincs a gyári navi, akkor mi az ajánlott?

köszönöm

P

(#71675) tomboy0013 válasza npnp (#71674) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Store-ból le kell tölteni :D

(#71676) npnp válasza tomboy0013 (#71675) üzenetére


npnp
tag

Próbáltam, de nem ajánlja fel az áruház :(

P

u.i

Sygic, Waze stb van

[ Szerkesztve ]

(#71677) Gömbike válasza npnp (#71676) üzenetére


Gömbike
senior tag

Titkos trükk:

Állj át U.S.A régióra, teló újraindít, majd le tudod tölteni a HERE-t. Utána visszaállítótd Magyarországra, teló újraindít és kész. Nálam így ment fel a Prestigióra. Azóta is tökéletesen működik. Mármint a navigáció.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#71682) npnp válasza Gömbike (#71677) üzenetére


npnp
tag

Köszönöm, kipróbálom

P

(#71685) MrCsiT válasza savoo (#71671) üzenetére


MrCsiT
addikt

Gondolom, a Családi szobát is valami idióta statisztika miatt törölték.

Ahelyett, hogy csináltak volna mögé egy Wordwide reklámkampányt, ilyen, mostanában hangzatos szlogenekkel, hogy "Exclusive family care ONLY on WP mobiles" meg, hogy "Maradj kapcsolatban", vagy "Összetartjuk a családokat" ..és hirtelen lett volna +3 millió WP user. Nem. Ez helyett, megszüntették, hogy az egyetlen, valóban családbarát szolgáltatás is megszűnjön. Grat.. :W

..és ez az oka, hogy szegény WP userek telesírják a fórumokat: mert hiába stabil a WP, ha egyszer a szolgáltatásait szépen, sorban, kikapcsolják.. :U

tomboy0013: a vegyél mást duma meg lol, mert hát nem mást akarsz venni, csak egy - a Te igényeidnek megfelelő - szoftverkörnyezetet szeretnél. Ehhez nem kell a marsról importálni űrlényeket fejlesztőnek, csak némi gondolkodás kellene. Ezek után, nem fura, hogy a platform leépítéséről, megszűnéséről, meg egyéb furcsaságokról találgatnak ki híreket az emberek, hiszen, ez a "not-care" hozzáállás épp erre mutat.

240k-ért is sokan meg fogják venni a 950-et, mert aki nem szereti az Apple-t, de nem bízik az átjáróház droidban, annak nem marad más opció.
A kereskedők meg, ha pl. a Voda az LG G3-at rá tudta sózni 3 hónapja 24 havi 5k/hó részlettel az ügyfeleire, akkor egy hardveresen iszonyatosan rendben lévő vasat, biztosan szintén képesek lesznek eladni.
Igaz, ha pl. Cortanát is lusta az MS megcsináltatni magyarra, akkor nincs miről beszélni. Az, hogy bizonyos szolgáltatások nem érhetőek el anyanyelven, az probléma. Persze, Magyarország kis piac, de ha 2-3 millió ember venne WP-t, mert annyira elterjedne, hogy jó a szoftver rajta, akkor már csak számítana valamit. Így, befektetés nélkül, visszafejlesztésekkel, megnézném, melyik vállalkozás tudna egy akármilyen szegmensben is terjeszkedni.. :U

mondok egyszerű, aktuális példát: lassan a nyakunkon a WP10 RTM, de a legújabb, fast-ring-es preview-ban nem létezik az a Glance opció, amivel a glance képes WP-ken 8.1 alatt pl. az éjszakai megjelenítést tudtad szabályozni. Hát mi a francért nem? Az volt a WP10 megrendelésre írva, hogy "legyen rosszabb, mint a 8.1 volt?!" Én nagyon szeretem a 830-at, amim van: minden kézbe vételkor annyira jó érzés végigsimítani a kijelzőjén, hogy örülök, hogy megvettem. Ettől még nem fogok tapsikolni, hogy sorra elrontanak valamit a szoftverében.. eh..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#71686) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Takarítottam egy kicsit. Legyetek szívesek az offot, személyeskedést befejezni maradjatok a topic témájánál elvégre ez egy szakmai topic. Aki pedig pihenni akar az nálam jelentkezzen.

(#71687) #78032384 válasza savoo (#71671) üzenetére


#78032384
törölt tag

Szerinted nem használta kutya se. Szerintem sokan, különben nem panaszkodnának az emberek win blogokon. Én is használtam a storyteller, beamer és a rooms funkciót is, néha a refocus-szal is elszórakoztam. Storyteller helyett ugyan van egy photo story nevű app az MS-től, de ott neked kell kézzel összedobni a sztorit, nem automatikus. És ha holnap az általad használd funkciókat kukázzák, akkor is tapsolsz hozzá?

(#71688) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Nem tudjátok hova menti a számitógép ha :
rácsatlakoztatom a lumia 520 telomat bejön egy 'windows phone" alkalmazás, és ott a fényképeket felkínálja hogy mentsem számítógépre. Igen ám de nem tudom hova menti. Egyszerúen nem találom.
Előre is köszönöm.
windows 8.1 oprendszerem van a számítógepen.

(#71689) erahurka válasza fulton (#71688) üzenetére


erahurka
félisten

Hagyd a fenébe és nyisd meg a telefont az intézőből. Egyébként szerintem a dokumentumok/fényképek közé kellene (bár ott biztos próbáltad).

(#71690) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Valaki tudja, hogyan törölhetem a Windows Device Recovery Tool által letöltött szoftvereket? Jelenleg egy 520 és egy 930 szoftver van valahol a gépemen és nem találom. Le kellene törölni őket mert a tabletemen 3 giga is sokat jelent :D

(#71691) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! MMS és vcf fogadás nem működik, nektek ez itt hogy van beállítva (Telekom, Lumia 735)?

(#71692) BobTail válasza d@minator (#71691) üzenetére


BobTail
őstag

Kapcsold ki a wifit.

(#71693) d@minator válasza BobTail (#71692) üzenetére


d@minator
addikt

Csak LTE-re raktam wifi OFF és így sem. A Telekom oldal alapján állítottam be: [link] Neked működik?
Annyi jelenik meg hogy "Mediatartalom beolvasása" és a mérete de nem nyílik meg. Hosszan rányomva meg csak a törlést ajánlja fel.

[ Szerkesztve ]

(#71694) BobTail válasza d@minator (#71693) üzenetére


BobTail
őstag

Nekem telenoros és vodás kártyáim vannak, de még soha semelyik telefonon nem kellett a beállításokkal szarakodnom.

(#71695) foxymaci válasza d@minator (#71693) üzenetére


foxymaci
senior tag

Menj át 3g-re egyből betölti

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#71696) a1bb


a1bb
újonc

Sziasztok!
Próbáltam megtalálni a megoldást a következő problémára, de nem ment ezért is írok.
Adott egy Lumia 735-ös telefon. Elfelejtettem a microsoft fiókom jelszavát+annak a mailboxnak a jelszavát is ahol helyre tudnám állítani. Így nem tudok belépni a fiókomba, ezáltal nem tudok semmilyen appot letölteni, sem biztonsági mentést készíteni. :F
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék másolatot készíteni a névjegyekről (és ha lehet az alkalmazásokról), a rendszer visszaállítás előtt?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#71697) d@minator válasza foxymaci (#71695) üzenetére


d@minator
addikt

Nem megy 3G-n sem wifi kikapcsolva. Azok a beállításaid?

(#71694) BobTail : Más fajta Telekomos telefonon sem kell. Lumia 520-on sem kellett...

(#71698) spider80 válasza a1bb (#71696) üzenetére


spider80
őstag

Tipp: adj hozzá egy google fiókot,és szinkonizáld le oda is a névjegyeket telón.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#71699) a1bb válasza spider80 (#71698) üzenetére


a1bb
újonc

Sajnos nem működik, mert a Gmail kéri, hogy az eredeti Microsoft fiókban engedélyezzem a szinkronizálást...
Esetleg más ötlet?

(#71700) gyurkikrisz válasza tomboy0013 (#71690) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

C:\ProgramData\Microsoft\Packages\Products\RM-xxx

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.