Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) Francia91


Francia91
veterán

Második B-24D-s meccs :). Jó gép

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5602) RG4L


RG4L
őstag

úúúúú gyerekek, mit találtam :Y :Y

War Thunder: Gelesztaa

(#5603) Szőrös  válasza Colos1 (#5598) üzenetére


Szőrös 
veterán

Melegszenek egyébként a ruszki gépek is , Mig 3 és Yak 7-re nagyon oda kell figyelni mert azok baromi gyorsan túlhevülnek aztán elfő a motor . Volt már ilyen. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5604) Francia91 válasza Szőrös  (#5603) üzenetére


Francia91
veterán

Yak-9 és Yak-3 szintén :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5605) Colos1 válasza Francia91 (#5604) üzenetére


Colos1
őstag

Akkor ez valamikor most kerülhetett bele, mert a múltkor játszott valamelyik Jak -al a csapattársam (nem tudom, hogy pontosan melyikkel), és mérgelődött, hogy 40°C -nál nem melegszik tovább :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5606) Francia91 válasza Colos1 (#5605) üzenetére


Francia91
veterán

3 hónapja biztosan melegszik a Yak-9K, 80%-on használom a motorját, mert máshogy felforr

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5607) RG4L válasza Colos1 (#5605) üzenetére


RG4L
őstag

Az F6F miért produkálja ezt a hangot ebben a videóban? Arra a hangra gondolok, ami hasonlít egy lövésre.

War Thunder: Gelesztaa

(#5608) Malibutomi válasza RG4L (#5607) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Üzemanyag a kipufogóban gondolom, mint a teherkocsiknál régen.

(#5609) Colos1 válasza RG4L (#5607) üzenetére


Colos1
őstag

Ahogy (#5608) Malibutomi írja.

Ha sötétben indítanák, akkor az ilyenkor kicsapó kék lángnyelvek is látszódnának.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5610) Francia91


Francia91
veterán

F6F-fel es F4U-val hogy tudok leszallni a hajora? Kerek ki, szarny landing allason, hatul azt a beakasztos matyit kirakja, sebesseg 170-180, de tulfutok mindig a hajon, hiaba fekezek. Kell valami mast is nyomni? A japanokkal (A6M2/A6M3)siman tudok landolni hajon, de az amcsikkal nem megy.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5611) erikke17 válasza Colos1 (#5605) üzenetére


erikke17
őstag

Ezt én is tudom igazolni, ezelőtt nem melegedett sosem a Yak9 de most simán meg lehet főzni...
Egy darabig én sem értettem mi ütött bele mert alig melegedett most meg seperc alatt rottyan egyet.. :D Aztán ugrott be, hogy patch óta.

Egy kis off :) [link]

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5612) Fel válasza Francia91 (#5610) üzenetére


Fel
addikt

1. Szerintem az a sebesség sok.
2. Ha leért a főfutó, akkor nyomd le a gép farát is, hogy a kampó beakadjon. Ha túl nagy a sebességed, akkor úgyis felemelkedik a gép (adhatsz gázt, átsratolsz). Ha beakad a horog, akkor úgyis megállsz.

[ Szerkesztve ]

(#5613) Volfram42 válasza Francia91 (#5610) üzenetére


Volfram42
senior tag

Amikod hozzaersz a fedelzethez emeld meg az orrat, mintha fel akarnal szallni. Egybol beakad a horog.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5614) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Koszonom mindenkinek a heti meghivokat a squad-ba es elnezest a hol megyek es hol nem valaszokert, de eleg zuros volt az elmult 8-10 nap a melo miatt es sokszor csak 1-1 csatara maradt idom, vagy meg arra sem mindig. :(

Azt hiszem csutortok este sikerult egy ertelmesebbet jatszanom a japanokkal, amikor is 6-7 gyozelmem volt zsinorban :), mikozben eleg jol kerestem is.

Ugy dontottem, hogy egy idore lehorgonyzom a japanoknal. Megszereztem a III-ik tierben levo elso Zaro-t es bizony, nagyot neztem, hogy milyen fordulekony, milyen jol lehet hasznalni foldkozelben ...., csak el ne talaljanak, mert akkor faklya lesz belolem :)

Kozepben pedig ugy dontottem, hogy a nagy ugralasban kihagyott alacsonyabb szintu gepeket kimaxolom, hogy jobban nezzen ki a tech tree :)

Ma mar nem is ultem le mas nemzethez (igaz idom sem volt ra), csak a japokhoz, meg a szorzo sem erdekelt a fejlesztesek miatt :)

Nagyon tetszik a Zero-k kezelhetosege es fordulekonysaga, csak azt ne mondjatok, hogy kesobb meg "elszarodnak" ebbol a szempontbol. Egy picit lehetne erosebb a fegyverzet, igaz, arra ott vannak a ketmotoros gepek, na de azok azert nem egy szocskek :)

Udv:
A

UI: Francia91, munnergep, meg talakozunk :)

(#5615) K3NZO


K3NZO
senior tag

Amennyiben teszek valamilyen matricát a gépre, számít valamit a pontozásban?
(Vannak matricák ami alá valamilyen multipier van írva, vagy az csak a megszerzésüknél számít?)

"Per aspera ad astra"

(#5616) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Toltunk a haverommal pár RB-t a BF109cel... Az az igazság, hogy nagyon élveztem :D Kb 10-ből 1-et játszottunk végig, a többiben elhullottunk, és nem sikerült megölni élő embert, csak ground force-ot, meg legtöbbször az observational gépet. Az a probémám, hogy pl ketten rámentünk egy enemy Catalinára, és nem volt elég a 2000MG+120cannon, hogy megoljük. Hiába lőttük ki viszonylag hamar mindkét motorját, a maradék lőszer nem tudta megölni, és vígan visszavitorlázott a bázisra javítani. Bár ez még akkor volt, amikor az offenzív része nem volt kifejlesztve a gépnek, utána egy fokkal erősebb lett. A lényegen nem változtat, hiába sokkal lassabb, jobban tetszik, mint az AB jelenleg. Szerintem felváltva fogjuk csapatni innentől :))

(#5617) erikke17 válasza RockHaRD (#5616) üzenetére


erikke17
őstag

Te voltál ma velünk squadba BF109E3 gépekkel mentünk négyen? :D Biza kevés az a 120 lövedék cannonba.. Mákdarálóból meg van 2000 lövedék de az csak szikrázik :D Kellett is térnem egyszer, utána már csak egy ellenség volt de elmenekült bázisra AA végett inkább nem mentem oda, pedig kiiktattam egyik motorját...

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5618) RockHaRD válasza erikke17 (#5617) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nem hiszem. Én csak egyik haverommal voltam kettesbe. Valaki rámírt játékon belül, de mire össze tudtuk volna hozni a játékot, már eltűnt. Rakat nagy szar a játékban a chat :D

(#5619) RG4L válasza erikke17 (#5611) üzenetére


RG4L
őstag

Azért ez is elég aranyosan indul be :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5620) Francia91 válasza RockHaRD (#5618) üzenetére


Francia91
veterán

Én tűntem el, kaptam egy áramszünetet :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5621) Szőrös  válasza RockHaRD (#5616) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nagyobb bombázókon a szárnyvégeket és a hátsó vezérsíkot lődd.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5622) Fel válasza RG4L (#5619) üzenetére


Fel
addikt

A csillagmotorokat semmi nem múlja felül: [link]. Ugyan ezek mind amcsik, de akkor is.. A legjobb talán a Sea Fury (ugyan angol, de amcsi a motorja). Az indítómotorja idegesítő, de mikor beröffen. És az a fly by... hátborzongató :))

(#5623) RG4L


RG4L
őstag

Valaki jön Ki-10-esekkel ökörködni? :DDD

(#5622) Fel: gyönyörű gépek, gyönyörű hangok :K

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5624) Colos1 válasza K3NZO (#5615) üzenetére


Colos1
őstag

Az csak a megszerzésüknél számít, azt mutatja, hogy RB és SB módban hányszoros szorzóval számít a kritérium, az AB -hez képest.
Pl. ha az SB x6 -os, és 300 player kell, akkor SB -ben csak 50 -et kell lelőni.

(#5622) Fel: Technikailag a csillagmotor a legideálisabb elrendezés a belső égésű motoroknál, annyira egyenletesen jár, mint egy óramű. Csak a helyszükséglete nem optimális.
Azonban nekem a csillagmotoros repülők nem tetszenek, mert bumfordi orruk van. Mint egy bunkó szárnyakkal :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5625) Smallloser


Smallloser
újonc

Üdv!
Egy hosszabb 1-2 hónap kihagyás utáni első csatám:
[videó]

[ Szerkesztve ]

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#5626) Volfram42


Volfram42
senior tag

Előbb egy I-15el olyan csatát vívtam egy He-112 ellen eventen. A végére már ömlött rólam a víz. Szerintem biztosan leszedtem volna ha nem éppen most próbálom ki a stealth lőszert. Hát nagyon nem tudok azzal célozni. Nem baj mindketten hazamentünk, ő kicsit lesérült én épségben. Aztán elfogyott a ticket, pedig meg akartam neki köszönni. Jó harc volt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5627) Volfram42


Volfram42
senior tag

Dupla bocsi. Ide is kiteszem, Hebime kirakott egy posztot miszerint úgy néz ki magyar lesz az egyik hónap ásza. Viszont ehez kellene egy ki infó neki. Hátha tud valaki innen valamit. Köszi a segítséget.[link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5628) RG4L


RG4L
őstag

Visszatérve a motorhangokra. Nézegettem youtubeon ma a videókat és azt vettem észre, hogy japán gépekről alig találni.
Nem maradt fenn egy darab sem szinte? A Zérók is ritkaságszámba mennek. :F

War Thunder: Gelesztaa

(#5629) Volfram42 válasza RG4L (#5628) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szerintem nem mardt fent valami sok. Az ocean felett lelott gepbol sajnos nem marad sokminden. Meg azert a japanok is belepotyogtattak az ellenfelbe a gepeiket. Mondjuk a foszigeten csak kellett volna valaminek maradnia. Gondolom amikor leszereltettek oket akkor mindent bezuztak. Akkoriban sajnos nem volt nagy divat a megorzes.
Sajnos rengeteg olyan gepet semmisitettek meg mindenhol vagy hasznaltak logyakorlaton celpontnak ami mara mar kincs lenne.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5630) Norberto25


Norberto25
csendes tag

Szevasztok!

Ma másnak is behalt a gém vagy csak nekem?
Elindítom és a bejelentkezésnél kilép..
Mi lehet vele?

(#5631) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Mentem egy RB-t a P-47-el most, hát nem volt nagy élmény, szinte csupa japó volt szemben, ami ok hogy jobban fordul, de simán utolért zuhanásban, aztán simán közeledett emelkedésben is, aztán szépen utolért level flightban is :)
Élvezetes meccs volt, legalább egy 190-est lelőttem.

[ Szerkesztve ]

(#5632) RG4L válasza Malibutomi (#5631) üzenetére


RG4L
őstag

A Ki-84-es nem hagyott, mi?

War Thunder: Gelesztaa

(#5633) Colos1 válasza RG4L (#5632) üzenetére


Colos1
őstag

A Zerok itt jobbak, mint a valóságban, azonban a Ki-84 a valóságban sem volt rossz, a P51D -n kívül nem nagyon tudott vele más mit kezdeni. Brutális gép.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5634) Szőrös  válasza Colos1 (#5633) üzenetére


Szőrös 
veterán

Naja ha egy zéró kigyulladt akkor az amcsi pilóták ott is hagyták mert az fixen csutkára leégett .
Itt ez egy kicsit lazábban van kezelve.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5635) Colos1 válasza Szőrös  (#5634) üzenetére


Colos1
őstag

Jaja. Viszont meglepetten tapasztaltam, hogy ha egy angol, vagy orosz gépet kigyújtok, akkor pár másodperc múlva a tűztől kap valami olyan kritikalt, amelytől leesik. Azt is kitörő örömmel fogadtam, hogy a JAK -okat kezdik megcsinálni, mert volt egy nagy hibájuk, amelyet a fejlesztők eddig hanyagoltak: magas volt az átesési sebességük, ezért éles manőverek közben gyakran átbillentek. Tegnap többször tapasztaltam ilyent.

Ami még hátravan, hogy a DM -et megcsinálják, hogy ha a német gépem kap egy 7 mm -es találatot, akkor vagy ne zuhanjon rögtön le, vagy a többi gép is zuhanjon le egy ilyen találattól. Idegtépő, hogy tegnap egy JAK -ot vagy 15X eltaláltam (ebből legalább 6x 20 mm-essel), semmi baja, nekem megy 1 találattal leszedik a szárnyamat...

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5636) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Azt mondjátok meg nekem, hogy egyedi skint tudok készíteni vagy letölteni?

Ha igen, hogyan?

Köszi,
A

(#5637) Volfram42 válasza anytime (#5636) üzenetére


Volfram42
senior tag

http://live.warthunder.com
Innen tudsz letolteni. Csinalni is lehet, van tutorial a linkelt oldalon.
Viszont az egyedi festest csak te latod senki mas nem.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5638) Francia91 válasza Volfram42 (#5637) üzenetére


Francia91
veterán

Szerintem mas is latja, en is latom mas egyedi festeset. Meg is kerdeztem 1x - 2x chatben csapattarstol, latszik-e, asszondta, hogy latszik. Mikor squadban mentunk haverral, o is latta. Meg en is latom, ha vkinek egyedi festese van a csapatban, akkor is, ha nem squadban megyek.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5639) Szőrös  válasza Francia91 (#5638) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az nem egyedi festés hanem díszítés ( decal ) , a kettő nem ugyan az. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5640) Volfram42 válasza Francia91 (#5638) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha az egyedi festést úgy oldja meg, hogy a játékban levő matricákból hoz létre akkor azt látni, de az csak trükk.

Viszont a rendes festést, amit külön csinálsz és betöltesz a játékba azt csak te látod.
Nem is lesz olyan, hogy más lássa. Két okból.
Az első, hogy néhány percen belül minden második gépen horogkereszt vagy valamilyen fallikus szimbólum díszelegne. Ez nyilvánvaló okok miatt nem megengedhető.
A második, hogy a fájl ami a festést alkotja csak neked van meg másnak nincs. Ha azt akarod, hogy más is lássa akkor minden egyes csata előtt fel kéne töltened az összes játékoshoz és persze a többi játékos egyedi festését is fel kéne töltenie a kliensnek. Eléggé durván megnövekedett forgalom generálódna így, ráadásul minden csat előtt.
Ezen okok miatt más nem látja a saját festést, csak ha a decalokkal mókol az ember.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5641) Francia91 válasza Volfram42 (#5640) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor bocs :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5642) RockHaRD válasza Francia91 (#5641) üzenetére


RockHaRD
addikt

65 mega egy gépnek a festése, kb 40 emberből áll egy meccs, számold ki, hogy mi mindent kellene letöltenie maponként a játéknak ha mindenkinek egyedi festése lenne ;]

Én amúgy a sárga cobrának csináltam egy másik festést damage-dzsel együtt. Ha érdekel valakit, akkor megosztom. Full matt fekete szárnyak, a többi pedig króm. :))

(#5643) Szőrös  válasza Volfram42 (#5640) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk szerintem minimális idő és energia lenne a normális és korhű festéseket összeszedniük és egy camopatch-ben ledobni kliens oldalra is.
De hát ezektől én már ilyeneket nem is várok el.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5644) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Itt Véder. Jelentem fejlődőképes vagyok, mert csak Realisticot nyomok, amióta elkezdtem :))

Kicsit unalmas, hogy csak Ruhr, Bulge, meg Sicily van, de így is élvezem.

Vége.

más: nem akarok megbántani senkit, de amennyit gondolkodtatok ezen a Squadron nevet, kb annyira gagyi lett.(Ez csak saját vélemény). Nekem eleve a pontok közé tevés nem tetszik, akkor már inkább [], vagy ==, de ez a pont valahogy nekem nem jön be. Meg eleve a FEARS is vicces, akkor miért nem FEAR?

Bár az én nevemmel eleve mindkét változat hülyén néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#5645) Volfram42 válasza Szőrös  (#5643) üzenetére


Volfram42
senior tag

A festés a legkevesebb. Tudod jól, hogy én gyűjtöm az eredeti unlockolható skineket, de én erősen kisebbséghez tartozok ezzel a mániámmal. Főleg, hogy célom minden csatába a pályához leginkább illő camo-t vinni. Persze ilyen kevés van. A többség ráhány valami kanári színt azt jól van. SB-n kívül meg pláne mindegy, mert úgy is csak a piros négyzet számít mást nem kell figyelni.
Remélem egyszer lesz benne sok eredeti festés, de jelenleg ez az egyik legkisebb baja a játéknak.
Főleg, hogy amik bent vannak azok között is van ami eléggé vacakul lett megoldva. Már valamelyik fórumra egyszer leírtam az észrevételeimet, de szerintem nem ez volt az. Olyan hibákra gondolok, mint a FW190 D12 JG-26 skinje a leírás szerinta D9-hez volt az életben. A játékban nincs skinje a D9-nek.
A FW190 A5/U2 és sima A5 négy festése az A4-é és egy meg az A6-é. Ok ilyen nincs aj játékban szóval amíg nem lesz addig megbocsájtható. Viszont a "Blue 13" és a "White 6" festések is más géphez voltak. Az első az A8/R8 variánsé a másik a sima A8-é. Ez a gép viszont van a játékban, de festése nincs. Biztos van még több ilyen hiba is, ezekre emlékszem.
Ezek mellé még a típusjelzések se valami jók. Valahol Fw. 190A4 valahol Fw 190A4 vagy Fw 190 A4. Ugyan ez megfigyelhető a fejlesztési fán is. a Ju 87 és Do 217 gépeknél is. Mindegyiknél három fajta írás keveredik. Az egyiknél pont vagy egybe vagy külön vannak a dolgok. Ahol pont szerepel ott általában gyűjtőnévként használják, de a He-51 kivétel, mert gyűjtő és még sincs pont. Szóval tele van gépelési hibával.
Ez rrajtam kívül szerintem senkit se zavar. Akkor se vall valami nagy profizmusra, hogy a típusjelzéseket nem tudják egy forma szerint leírni.

Véder, vettem. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5646) Francia91 válasza RockHaRD (#5644) üzenetére


Francia91
veterán

Nemetekkel es oroszokkal nyomod?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5647) RockHaRD válasza Francia91 (#5646) üzenetére


RockHaRD
addikt

+amcsi.

Realisticot csak németekkel toltam eddig, de nem hiszem, hogy a másik két ország nagyon különbözne :)

(#5648) Francia91 válasza RockHaRD (#5647) üzenetére


Francia91
veterán

Amcsikkal engem viszonylag sűrűn betesz a japcsik elllen tengeri pályákra is

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5649) RG4L válasza RockHaRD (#5644) üzenetére


RG4L
őstag

Én sem akarlak megbántani, de fel lett téve a kérdés, hogy ki-mit javasol... és oké, emlékszem, hogy mondtál valamit, amit már máshol használnak, talán másik játékban ha jól emlékszem. Hogy [] vagy == vagy --, az meg olyan nagyon mindegy, és talán a két pont közé tétel a legjobb, szerintem legalábbis. Hogy miért nem lett FEAR? Azon nem gondolkodtál még, hogy talán foglalt már ez a név? Egyébként a létrehozás előtt vagy 5-ször sikerült olyan rövidítést beírni, ami már foglalt volt, szóval már a f*szom kivolt az egésszel, ezt remélem megérted. Az meg, hogy vicces vagy nem, mindenki döntse el.

Én ráköltöttem 2500 sast a létrehozásra (3-4 ezer forint), Benő haverom bérli a TS szervert, amit majd egyszer remélhetőleg bővíteni is kell (kb. 1000ft/hó), mindezt azért, hogy adott legyen a körülmény arra, hogy összeismerkejdenek az itteni tagok játékon belül is és legyen valamiféle közös kaland, mert lássuk be, egyedül SZAR. Sajnos nekem mostanában nagyon kevés szabadidőm van, ezért elnézést is kérek a tagoktól, és azért is, amiért nem tudok mindig TS-en lenni, amikor játszok, de remélem nektek sikerül valamennyire együttműködni és nekem csak pozitív élményem van azokkal kapcsolatban, akikkel eddig sikerült "találkoznom" TS-en vagy csak úgy játékon belül. Semmi ordibálás, idegeskedés ha valaki elront valamit, akkor sem csesztet senki senkit, ha nem úgy sikerül valami. Például én már ütköztem Atlantissal, BreeZeRr már nem egyszer égette fel a gépem és hasonló dolgok, és? Szerintem amikor van egy ilyen társaság, akikkel szívesen játszik együtt az ember, akkor a legkisebb gond az, hogy szar a név.

Nemrég találkoztam egy magyar csávóval a játékban, miközben Ki-84-essel repültem, azóta sokszor együtt játszogattunk. A squadron amiben van szintén egy teljesen magyar emberekből álló brigád, ezért nem is hagyta ott őket a hívásomra, de ettől függetlenül szoktam vele játszani. Egyszer meghívott egy közös meccsre, ahol még két társa volt, tehát így mentünk négyen. Az egyik idétlen gyerek meg megelégelt valamit a chaten, aztán bekáromkodott. Itt nem látsz ilyet.

Egyébként meg lehet változtatni a squadron nevét, de te is csak egyszerűen odalökted, hogy szar. Kösz. :K

War Thunder: Gelesztaa

(#5650) anytime


anytime
őstag

Egy kellemes kaland ma delutanrol. Megvettem a premes F2A-1 dongocskat, ebben a kanyarban szepen dongicselt :)

Amimor azonban Korea map-re kerultem, az orosz I16 es LaGG testverekkel nem tudtam mit kezdeni. A szamarak lefordnak, sot le- es fel is beeloznek, szoval keresem ellenuk a nyerot :)

Ha osszehuznak a BR besorolast mondjuk 0,5-re, ez a kis gep (BR1,3) bizony, aratna, az tuti. Combat flap-el nagyon jol fordul, es a 200 darab 12,7-es elegseges a biplane-ek ellen, sot ma fogtam 1-1 Bf109E3-at es Ju87-et is. Nem egy fordulobajnokok es ugy tunt, ezt a pilota nem tudta :)

Ami pedig a squad nevet illeti, egyetertek, pont a nev a legkevesebb! A lenyeg, hogy tudunk egyutt jatszani. Tegnap eleg sokat mentunk Bulls-al es a benazasom ellenere en sokkal jobban elveztem, mntha egyedul szarakodtam volna. Bocs utolag is :) - kar, hogy nem lattad a mai 5-ost :)

Emlekszem, anno RG4L ugy tarolt Koreaban, hogy nem hagyott ellent :), pikk-pakk leszedett 6 enemy-t :)

Ha jol tudom, +/- 1.0 folytatom majd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.