Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) Revolit válasza RG4L (#5247) üzenetére


Revolit
senior tag

Fear Amongst Us? Jelzi, hogy a félelem jelen van mindenhol, illetve ha mi belépünk akkor mi elszünk a félelem az ellenség számára... vagy nem :DDD

Amúgy vettem egy logitech extreme 3d pro-t, hát őőő na igen, kicsit más joy-al repülni :P

(#5252) munnergep


munnergep
senior tag

AgoraPhobic,
Farewell,
Cape Fear

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5253) anytime válasza RG4L (#5247) üzenetére


anytime
őstag

Errol az irasrol egy regi film jut eszembe (talan Montand jatszotta a foszerepet), ami a Felelem bere c. konyv alapjan keszult (olvastam is, nem csak neztem :) ).

A sofor ott is tudta, hogy az elvallalt fuvar nem eletbiztositas (talan nitrot kellett vinni), de valamibol meg kell / kellett (volna) elni ...

Ne kerdezzetek, hogy miert erre asszocialtam, de ez ugrott be egybol.

Szoval reszemrol, a Felelem bere. Most megneztem franciaul - "(Le salaire de la peur)".

Azt hiszem, le kellene szedni es ujra megnezni :)

(#5254) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amúgy ez a vegyes RB vicces, óvatos duhajként kipróbáltam egyes szinten, de valamiért mindig bf109-ek jönnek szembe. :U

(#5255) Francia91 válasza Malibutomi (#5254) üzenetére


Francia91
veterán

A tank/repülő közösre gondolsz?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5256) Malibutomi válasza Francia91 (#5255) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

aha
Mindenem egyes tankok repcsik, mégis ezek jönnek.

(#5257) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Azért 5 óra tanakodás után meg lett a név. Ebből 3 volt nem a témához kapcsolódó beszélgetés és 2 óra squadron név választás. :DDD

"Fearless". Rövidítése: .FE4R. (eredetileg FEAR lett volna,de foglalt volt aztán F3AR,de az is foglalt volt,így lett ez. :D )

Holnap megcsinálja RG4L kolléga és mindenkit felveszünk.

Ha nem jó a név szóljatok.

[ Szerkesztve ]

(#5258) PAtr0n válasza BreeZeRr (#5257) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát... nem rossz, de nem túl ötletes szerintem. Nem fikából, de én valami magyarokra utaló nevet csináltam volna. Persze ötletem az nincs, szóval könnyen pofázok. Én azért adtam volna még időt ennek a névválasztásnak. :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5259) BreeZeRr válasza PAtr0n (#5258) üzenetére


BreeZeRr
tag

Volt sok féle név:

Must not fear
Fear Amongst Us (revolit írta)
The Moment We/I Fear
Moment of Fear
Farewell (erre nem tudtunk jó rövidítést találni) (munnergep írta)

A név még nem fix mivel még nincs megalapítva a squadron. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5260) RockHaRD válasza BreeZeRr (#5259) üzenetére


RockHaRD
addikt

ennyi erőlvel lehetne Fearwell is. Az mondjuk poén lenne.

A mi klánunk amúgy (nem ebben a játékban) kb 10 éve FEARush :D ez is elég ötletes kis név :))

(#5261) Revolit válasza BreeZeRr (#5259) üzenetére


Revolit
senior tag

Akkor még egy ötlet: "Memento mori".
Ez egy latin kifejezés arra, hogy a halál elkerülhetetlen. Előbb utóbb meg fogsz halni. Használják olyan tárgyakra is, ami az adott személyt emlékezteti halandóságára. Vagy másképp fogalmazva, amitől félni fog a haláltól. Na a linkelt képen a feleségükről berakott kép pont valami ilyesmi.

Csak egy ötlet amúgy, SC-ben is latin klánnév lett :P

(#5262) munnergep


munnergep
senior tag

Törölve.
Csak sírt a szám a nagy br különbségek miatt RB-ben.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5263) Atlantis válasza BreeZeRr (#5257) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem nem rossz. Szintén WoT-os előítélet, de jobban örülnék, ha nem látszana a névből, hogy magyar.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5264) Volfram42 válasza BreeZeRr (#5259) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha meg van alapitva akkor is at lehet nevezni.

Azert a lovesz se volt jo moka. Itt egy wt cikk. Mielott elolvastam nem gondoltam volna, hogy ennyire durva lett vol a helyzetuk.http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/134645-the-brief-life-of-turret-gunner/

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5265) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem tudom volt-e mán róla szó: ehhez a játékhoz is léteznek hasznos modok, mint a WoT-hoz?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5266) Szőrös  válasza Atlantis (#5265) üzenetére


Szőrös 
veterán

Milyen hasznos modot hiányolsz innét ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5267) munnergep


munnergep
senior tag

Tényleg LA5F ellen kell mennem egy mc 202-vel?
11 hit-től semmi baja, semmi kritikus engem eltalált a társa 1x (szintén la5f) és már mentem is a hangárba.
Ez oké, mert más tűzerő, de tényleg nem lehet hasonló tierrel vagy br-rel csatáznom RB-ben?
AB-ben tökmindegy mivel rak össze, úgy is le lehet szedni vagy kimanőverezni vagy akármi, ott nem számított nekem soha, sőt azt szerettem ha nagy dögök vannak az ellenfelek között. De így a kurv@ életbe sem tanulom meg, hogy mit kéne csinálni, ha 1 lövéstől már végem is. A lecsapok és elhúzok sem jó, mert ezek lentről úgy jönnek utánam mint ha utánégetővel jönnének.
Mindegy majd a squadronban tanulgatok a profiktól.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5268) Atlantis válasza Szőrös  (#5266) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem hiányolok semmit, csak érdeklődöm, hogy ez is modolható-e.

Volfram42: értem, tényleg nem hiányzik semmi, de amíg a WoT-ot is natúrban nyomtam, addig onnan sem hiányzott, pedig ott vannak tényleg hasznos kiegészítők. Kérdést megért.

Szerintem is jó ez így.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5269) Volfram42 válasza Atlantis (#5265) üzenetére


Volfram42
senior tag

Itt ami lehet az szerver oldali nem pedig a kliens szamolja. Ezert nincsenek mindenfele gyengepontot jelzo modok. Nem is szabad ha csak picit is hozza nyul az ember valamihez azert ban jar. Jol is van ez igy.

Munnergep: ezert kell sb-ni. Ott 11 talalat utan ha nem esik le akkor azzal fog kuzdeni, hogy le ne essen. Nincs kepzeletbeli cerna ami huzza az eger utan.:-)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5270) Szőrös  válasza Atlantis (#5268) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem , mondanám hogy sajnos de igazából annyira nem baj sőt , bizonyos szempontból még örülök is neki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5271) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Az eddigi squadron nevekből kinek melyik tetszik? Aztán akkor az lesz a neve amit a többség akar.

(#5272) munnergep válasza BreeZeRr (#5271) üzenetére


munnergep
senior tag

A Fear amongst us nem rossz.

Eszembe jutott még :

Hell Divers
Bats from Heaven/Hell
Vagy valami ilyesmi :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5273) RockHaRD válasza BreeZeRr (#5271) üzenetére


RockHaRD
addikt

Prohardver? PH? :D

lehet FEARush is :))

(#5274) BreeZeRr


BreeZeRr
tag

Am béreltem TS3 szervert (15 fő). Ha netán majd jönnének star citizen játékosok bővítem a férőhelyet.

IP: 37.221.210.23:9952

Nekem eddig a Fear Amongst us tetszik a legjobban. :D

[ Szerkesztve ]

(#5275) RockHaRD válasza BreeZeRr (#5274) üzenetére


RockHaRD
addikt

az is jó amúgy, mert jelzi, hogy ott vagyok köztetek :DDD

(#5276) Revolit válasza RockHaRD (#5273) üzenetére


Revolit
senior tag

A PH nevet nem lehet használni a lap engedélye nélkül, és klánnévhez nem fogják az engedélyüket adni.

Amúgy nekem mindegy a név mindaddig, amíg nem ilyen "Wild Killer MotherFu*ers" kaliberű :DDD
De ha már Fear Amongst Us ennyi embernek tetszik és úgy is én mondtam, akkor arra +1 :P

(#5277) munnergep válasza RockHaRD (#5275) üzenetére


munnergep
senior tag

LOL :))
Ezzel én is így vagyok.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5278) RockHaRD válasza Revolit (#5276) üzenetére


RockHaRD
addikt

Ne haragudj,de ez nagy hülyeség. Simán csinálhatsz PH klánt. Ezer meg egy játékban voltam PH-s, és semmiféle engedély nem kellett. Szimplán azt jelezné, ami valóban van, hogy a PH-ról vagyunk.

(#5279) Revolit válasza RockHaRD (#5278) üzenetére


Revolit
senior tag

Akkor kérdezd meg légy szíves azokat az emberkéket, hogy ugyan megkérdezték-e a lap házigazdáit, hogy használhatják-e a Prohardver nevet a klánnevükben? Van egy erős tippem a válaszra... mert mi anno megkérdeztük Bad Company 2 kapcsán, és nem. El is lett magyarázva miért nem. A PH név klánnévhez történő használatához nem járulnak hozzá. Ha valaki mégis kreál egy klánt egy játékban PH névvel, persze hogy nem lesz semmi, mivel minden bizonnyal nem is jut az illetékesek tudtára, ha mégis, gondolom nem éri meg vele foglalkozni.

Attól, hogy nem tudnak és/vagy nem lépnek ellene, nem járulnak hozzá.
De a legegyszerűbb és legkorrektebb ha megkérdezitek...

[ Szerkesztve ]

(#5280) anytime


anytime
őstag

RG4L kolléga még nem járt erre, tehát akkor még nincs is squad, igaz?

(#5281) BreeZeRr válasza anytime (#5280) üzenetére


BreeZeRr
tag

Még nincs. Kb 6-kor ér haza.

(#5282) Volfram42 válasza Revolit (#5279) üzenetére


Volfram42
senior tag

A legkorrektebb es igy is kell tenni. Ugyanakkor a PH szoert nemhiszem, hogy szolhatnanak ha igen akkor elegge sok kozmetikai ceg log nekik. :-)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5283) RG4L válasza anytime (#5280) üzenetére


RG4L
őstag

Most értem haza és hulla vagyok, fürdök aztán dűlőre jutunk. Én egyébként úgy vagyok vele, hogy szinte mindegy a név, egy határig, itt utalok Revolit hozzászólására, hogy tényleg ez a wild killer god of war anyámkínja elég tróger... a lényeg, hogy végre meg lesz alapozva egy kis közös játék.

Időközben meg valami Guiness rekordot nyomott a WT, szóval From 12:00 GMT June 27th to 02:00 GMT June 30th +30% RP gain bonus for EACH battle with EVERY ground and air vehicle!

War Thunder: Gelesztaa

(#5284) RG4L


RG4L
őstag

A Fear Amongst Us név tényleg faja és jó ötlet, de kéne rá egy min 2 max 5 karakterből álló rövidítés, ami nem foglalt még.

War Thunder: Gelesztaa

(#5285) munnergep


munnergep
senior tag

FRAU :))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5286) RG4L válasza munnergep (#5285) üzenetére


RG4L
őstag

:DDD :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#5287) Revolit válasza RG4L (#5284) üzenetére


Revolit
senior tag

FAU foglalt már, mi? :) Egész jól hangzik, és németeknek pont "fau kettes" (V-2) rakétáik voltak a II. világháborúban :P

ha foglalt legyen V-2 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5288) RG4L válasza Revolit (#5287) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, pont ezt írtam skypeon BreeZeRrnek :D

szerk: FAU foglalt.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5289) RG4L válasza RockHaRD (#5260) üzenetére


RG4L
őstag

Ez nekem is kipattant az ökör fejemből tegnap! :D

[2014.06.25. 20:17:53 | Módosítva 20:18:10] Attila: kombózva meg fearwell :D
[2014.06.25. 20:19:39] Attila: no akkor?

War Thunder: Gelesztaa

(#5290) Revolit válasza RG4L (#5289) üzenetére


Revolit
senior tag

FEAUS ?

esetleg FEARU de ezzel azt sugalljuk, hogy rettegünk mindenkitől aki elolvassa klánnevünket :DDD FEARUS milyen jó lenne, csak az 6 karakter... :(

Esetleg FEARS

[ Szerkesztve ]

(#5291) BreeZeRr válasza RockHaRD (#5238) üzenetére


BreeZeRr
tag

wáháháhááháhháh :C :DD :DD

(#5292) RG4L


RG4L
őstag

Elkészült. Talán nem a legtalálóbb, de a miénk. Én és BreeZeRr vagyunk valamiféle vezető pozícióban, várjuk a jelentkezéseket ma késő estig, amíg ki nem dőlünk. Ha lehet írjatok nekem vagy BreeZeRr-nek ingame, hogy kinek mi az itteni nickje, persze csak akkor, ha van eltérés. (Ezt csak azért, mert egyelőre nem akarunk semmi "kívülállót".)

Szeretném megköszönni anyukámnak és az oroszoknak (?????), hogy itt lehetek és hogy támogattak, istennek nem, mert nem hiszek benne. Mindenesetre remélem tényleg sikerülni fog csapatmunkát létrehozni.

Köszönjük menő benőnek a bőkezűségét és hogy bérelt egy TS szervert, aminek az elérhetősége: 37.221.210.23:9952 (max. 15 fő).
Aki squadron tag és szeretne a többiekkel játszani, vagy a squadron chatbe jelezze ezt vagy pedig csak lépjen be TS-re, és hátha talál valakit.
Akinek segítségre van szüksége, továbbra is rendelkezésre állunk.
Szerintem hétvégén Blézerrel nyomatunk pár meccset, majd mindig szólunk valahogy.

Ja, és köszi Revolit a tippeket, a többiekét sem hagytuk figyelmen kívül, de Inna mellei valahogy... :Y sokkoltak minket.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5293) BreeZeRr válasza RG4L (#5292) üzenetére


BreeZeRr
tag

Fent vagyok TS-en. Ha bárki jön, majd jól elzavarom. ;]

(#5294) Revolit válasza RG4L (#5292) üzenetére


Revolit
senior tag

Kő-szőn-jűk-széé-pen-víí-szónt-kí-váán-júk! :DDD

Amúgy tényleg, köszönjük a squadron létrehozását és a TS szerót!

jelentkezek is, belépek addig játékba, de játszani csak szombattól tudok :(

[ Szerkesztve ]

(#5295) Atlantis válasza RG4L (#5292) üzenetére


Atlantis
veterán

Szpaszíííba. Már 3-an vagyunk. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5296) anytime


anytime
őstag

Na, akkor hogyan is találom meg a klánt? :B

(#5297) Atlantis válasza anytime (#5296) üzenetére


Atlantis
veterán

Squadronok közötti névre keresést javaslom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5298) anytime válasza Atlantis (#5297) üzenetére


anytime
őstag

Az meg is lett, de gondolom, ott a jelentkezesem engedelyezni kell?

(#5299) Atlantis válasza anytime (#5298) üzenetére


Atlantis
veterán

Így van, jelentkezést küldd el, oszt szólj valamelyik parancsnoknak, aki majd engedélyezi. Lehet, ha ugyanaz a játékbeli nickneved, mint itt, akkor automatikusan jóváhagyják a jelentkezést, mikor észreveszik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5300) anytime válasza Atlantis (#5299) üzenetére


anytime
őstag

Urak,
akkor tegnap este a justforfun99 neven en mereszeltem engedelyt kerni. Engedjetek be, legy szives!
Koszi,
A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.