Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) Francia91 válasza RG4L (#6350) üzenetére


Francia91
veterán

szeretek vele menni, tudom, hogy Te nem csipázod, de jó gép a hátrányai ellenére (gyorsan melegedő motor, szórja a 45 mm-est, ha folyamatosan tüzelsz), de ha orosz géppel mész, jenki bombázók ellen nincs jobb gép :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6352) Francia91


Francia91
veterán

Na mit kaptam? :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6353) RG4L válasza Francia91 (#6351) üzenetére


RG4L
őstag

Nincsen vele bajom, csak mondjuk így, amilyen formában a játékban van, nem használták a valóságban. Igen, akkor lehet jönni azzal, hogy már pedig a most következő néhány japán gép meg prototípus igen, blaaablaaa.

A Yak-9K 45mm-es ágyúja nem volt valami okosan kitalálva, ez konkrétan a Yak-9T, csak átcserélték rajta a cannont. Ugyanakkor a valóságban 2-3 lőszert tudott "pontosan" kilőni egy sorozatban, azt is csak nagyobb sebességeknél, a pilóták elmondása szerint pedig akkora visszalökése volt annak a fegyvernek, hogy még magát a pilótát is előre-hátra rángatta lövésnél, valamint kárt tett a repülőgépben is.

Arról már ne is beszéljünk, hogy egy relatíve lassan haladó amerikai vadászgéppel (többnyire M2 Browning fegyverzet) ha leadtál egy 50-75 lövésből álló sorozatot, akkor kb. 1 percet kellett várnia a pilótának, hogy kilőhessen további 15-20 lőszert, majdnem megint kb. 1 percet várnia, és így tovább. Ezen a képleten természetesen módosít az, hogy milyen sebességgel és milyen sűrűségű levegőben mozog a gép.

War Thunder: Gelesztaa

(#6354) RG4L válasza Francia91 (#6352) üzenetére


RG4L
őstag

GRAT! :D Ritkán látom, hogy valaki megkapja a milliós battle trophyt, nekem se volt még szerencsém hozzá. :(

War Thunder: Gelesztaa

(#6355) RG4L


RG4L
őstag

Német MG FF cannonok sebzése hivatalosan is 0.

War Thunder: Gelesztaa

(#6356) Szőrös  válasza RG4L (#6355) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondj valami újat. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6357) Colos1 válasza RG4L (#6353) üzenetére


Colos1
őstag

És arról nem is beszéltél, hogy a Su-27 -es flight modelljét tették rá...

Ne magyarázza meg nekem senki, hogy a 45 -ös gépágyúval jobban repül, mint a 9T a kisebb kaliberű, sokkal könnyebb gépágyúval :W

(#6355): Pedig az a gépágyú a valóságban erősebb volt, mint az MG151/20.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6358) Colos1 válasza Colos1 (#6357) üzenetére


Colos1
őstag

Bocs, lejárt az idő... Erősebb volt, de pontatlanabb is.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6359) RG4L válasza Colos1 (#6357) üzenetére


RG4L
őstag

Pont tegnap olvasgattam Erich Hartmann-ról, és a cikkben le volt írva, hogy sokszor azt a taktikát alkalmazta, hogy nagyon közelről nyitott tüzet az ellenséges gépre, kb. 50 méternél is közelebbről. Na mondom, kipróbálom. :D Bf 109 E-3-assal rárepültem az F4F-re, aki vagy vak volt vagy hülye, de nem vett észre mert meg se mozdult, fú mondom tökéletes. Tüzet nyitok rá 200 méterről egészen addig, amíg célkeresztben van, na de annyi szikrát legutoljára karácsonykor láttam, mikor csillagszórót gyújtottunk.

War Thunder: Gelesztaa

(#6360) Colos1 válasza RG4L (#6359) üzenetére


Colos1
őstag

Hartmann: "Amikor a gép kitölti a szélvédőkeretet, lehet tüzelni" :DDD
Én egyszer próbáltam meg, rammolás lett a vége :D
Emiatt amúgy egy csomószor az ellenséges gépekből kihulló törmeléktől sérült meg a gépe.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6361) RG4L válasza Colos1 (#6360) üzenetére


RG4L
őstag

"Emiatt amúgy egy csomószor az ellenséges gépekből kihulló törmeléktől sérült meg a gépe."
Igen tudom, és nem egyszer kellett emiatt kényszerleszállást végrehajtania, viszont egyszer sem amiatt, mert rommálőtték volna a gépét.

Most nem mondom azt, hogy a valóságban könnyebb volt ezt megcsinálni, mint a játékban, de biztos ügyesebb volt a csávó, mint a játékosok WT-ben. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6362) munnergep válasza RG4L (#6361) üzenetére


munnergep
senior tag

Az attól függ volt-e bad network connection-je :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6363) RG4L válasza munnergep (#6362) üzenetére


RG4L
őstag

Lehet párszor belaggolt a csávó :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6364) Colos1 válasza RG4L (#6363) üzenetére


Colos1
őstag

Szerintem meg baromi alacsony volt a pingje, és jó volt a hit detection is. ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6365) RG4L


RG4L
őstag

Fórumról:
"B17 wont be that hard to shoot down after the fixed structural and material condition. The .50 calibre guns were also fixed, so as Lassar said even an A5M will be able to kill it."

A magyar fórum moderátor srác írta a kérdezd a fejlesztőket topikban. Na de hol van már az 1.43? :((

War Thunder: Gelesztaa

(#6366) anytime


anytime
őstag

Azt hiszem, ez egy elég jó kör volt, figyelembe véve azt, hogy lényegesen jobb gépeket szedtem le ....

(#6367) anytime


anytime
őstag

Szeretem ezt a gépet, az biztos.

Sokan alábecsülik, mikor földközelben szembejönnek velem, majd pár pillanat múlva, sírva veszik észre, hogy egy orsóval kombinált lefordulást követően - tudom Colos, ez nem volt túlságosan szakmai :) - , máris a seggükben vagyok és onnan, már nem igazán van menekülés :)

Ha nem tudnak kilőni szemből, általában nem szokott sikerülni :), akkor elég jó sanszom van, hogy kiforogva leszedem az ellent. Azt hiszem kezdek ráérezni az alkalmazandó taktikára.

(#6368) RG4L válasza anytime (#6367) üzenetére


RG4L
őstag

Én háromnegyed fordulatos csukafejessel szoktam az ellenség mögé kerülni, néha tolok bele egy Immelman-féle rögtönzést is, de abból nem sok jó szokott kisülni.

War Thunder: Gelesztaa

(#6369) Colos1 válasza anytime (#6367) üzenetére


Colos1
őstag

Alap manőverek

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6370) Francia91 válasza RG4L (#6365) üzenetére


Francia91
veterán

Mostanaban Tu-2-essel szoktam ranyomulni B-17-esekre, de eddig mindig kiszedtek a fenebe...
Me-410-zel, meg ha foldkozelbe teved, akkor IL-10 (1946)-tal sikerul leszednem. A G6-ossal is kerulom a B-17-eseket inkabb, foleg, hogy most visszavaltottam 3x30 mm-rol 3x20 mm-re. Most az Me-262-est fejlesztem az 50 mm-es agyuval, majd kivancsi leszek ra. Tegnap meglett az elso jetem is a P-80 szemelyeben, picit jobb gyorsulast vartam tole, na meg kulon meg kell tanulni az ezzel valo repulest, az biztos, hogy amig propelleres gepek ellen megyek, a sebessegem miatt elonyben leszek valamennyivel, jetek ellen mar nem annyira.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6371) anytime válasza Colos1 (#6369) üzenetére


anytime
őstag

Koszonom, hasznos. :R

(#6372) RG4L válasza Francia91 (#6370) üzenetére


RG4L
őstag

A P-80-as rosszabb, mint egy propelleres. Felejtsd el.

War Thunder: Gelesztaa

(#6373) Francia91 válasza RG4L (#6372) üzenetére


Francia91
veterán

F9F mennyivel jobb? A P-80 után azt keztem el fejleszteni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6374) Eagle16 válasza Francia91 (#6373) üzenetére


Eagle16
addikt

Sokkal jobb, de az meg top jetek ellen megy...

A P-80-val sok idő mire felérsz valami értelmes magasságba, de utána légcsavarosok ellen elég jó, mert 850+ km/órát tartja egyenesben. BnZ-re teljesen korrekt, jetek ellen nem valami jó, meg ha valaki fölötted van akkor is vége van. A Meteor sokkal könnyebben használható, csak az meg szétesik 7-8G-nél.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6375) RG4L válasza Eagle16 (#6374) üzenetére


RG4L
őstag

A P-80 elég szarul mászik és még ráadásul nagyon sok sebességet is vesztesz vele, ha fordulsz. Egy Ki-84-essel repülve könnyebb célpont egy P-80, mint egy Griffon Spit vagy Tempest. Az a gép egyszerűen fos és jobb egyből az F-80-asra hajtani, az már életképes.

War Thunder: Gelesztaa

(#6376) Francia91 válasza RG4L (#6375) üzenetére


Francia91
veterán

Azért nem annyira szar ez, tetszik a repülés vele

Tény és való, hogy egy jettől jobb mászást vártam, de kezdésnek nem rossz

Jól jött az 1 milliós Batlle Trophies, tudok gépeket vásárolni :D (Tu-2s, P-80, Ki-84 otsu)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6377) RG4L válasza Francia91 (#6376) üzenetére


RG4L
őstag

Persze, minden géppel lehet jó meccset menni, viszont én rengeteget repültem a Ki-84 / N1K2 gépekkel, és én úgy tapasztaltam, hogy könnyű őket lelőni.
Ettől függetlenül szép az a 3 kill :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6378) Francia91 válasza RG4L (#6377) üzenetére


Francia91
veterán

Tudom, ez a ket gep ott szokott loholni a seggemben, ha a japcsik ellen megyek :)
Ezt a 3 gepet is razuhanassal tudtam leloni. Egyenesben nemtom miert, de nem sikerult 780-nal nagyobb sebesseget elernem vele, zuhanva 900-ig siman tolom :D. Osszessegeben azt hittem, hogy rosszabb a jetekkel repulni, de tetszik. Most inkabb az F80C-re toltam a fejlesztest, majd aztan az F9F, ha mar jol megy a jetezes.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6379) Eagle16 válasza RG4L (#6375) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez mind igaz, de tanuló jetnek tökéletes.

Nemrég lett meg a Sea Meteor, na ahhoz képest látszik igazán hogy milyen erőtlen is a P-80 :) De én ezzel grindelem végig a maradék 120k RP-t az F-80C-hez. Egyrészt szerintem nem olyan borzasztó, főleg egy-két fejlesztés után, másrészt 220% RP-t ad, mert pont az F-80C előtt van.

Aztán egyelőre itt be is fejezem a jeteket, a Sea Meteor és az F-80C egyelőre bőven elég lesz, a többi már nagyon sokba kerül és van pár légcsavaros is, ami még kéne.

Ez a múltkori Meteor F. Mk.3-as csatám, szépen összejött minden :D

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6380) anytime válasza RG4L (#6377) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Anno írtatok az UHD pack-ről. A jelölő négyzet megjelent nekem is, de egyenlőre kihagyom, mert csak IGP-m van.

Kérdés, milyen igények merülnek fel VGA oldalról, ha az UHD-t kéred és legalább hihg grafon szeretném tolni?
VRAM-ból mennyit eszik meg?

Ezeket csak azért kérdem, mert a leendő VGA-m elsősorban ezen játék miatt lesz és a három monitort szeretném kihasználni. No, ott már biztosan vissza kell majd venni a grafikai igényekből, azért az 5760x1080 az már combos, még a 9xx szériának is :)

Köszi,
A

(#6381) RG4L


RG4L
őstag

(#6378) Francia91: pl. az Fw 190 D-13 (mert csak ezzel van tapasztalatom) jobban mászik mint a P-80 és az F-80-ak sem igazán voltak felettem ahogy emlékszek, de zuhanásban meg tudja szorongatni ezeket a gépeket. Ha nem is gyorsulásban, de végsebességben az is elmegy 900 IAS környékéig.

(#6379) Eagle16: Meteorom még nincsen, de párszor már játszottam ellene és olvastam róla, hogy milyen. Elvileg elég könnyű eltörni a szárnyát, de jól manőverezhető. Emlékszek egy meccsre, amikor elkezdtem üldözni egy Meteort a D-13-al, úgy döntött, hogy zuhanással próbál elmenekülni. Utánnamentem, de meglepően korán elérte a végsebességét és a srác nem igazán szarozott, mert "nyomta" neki tovább és crashelt.

A Bf 109 K-4 pedig csúcs, ha gyorsulásról van szó, az is jó jeteket vadászni. Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de nem igazán vonzanak a jetek. Tegnap sikerült kifejlesztenem az F-84-et, ezzel már van 4 amerikai jetem és 2 japán, de eddig még csak a P-80-assal mentem egy meccset összesen. Ha kijön az 1.43, a japán R2Y2 trió és a Kikka lesz, amit fejleszteni fogok, persze előtte Ki-27, Ki-43 és J7W1. Na talán ezzel a 3 jet bombázóval fogok is játszani. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6382) RG4L válasza anytime (#6380) üzenetére


RG4L
őstag

A legjobb talán az lenne, hogy ha egyszer van időd, akkor töltsd le a HD packot (ezt úgy tudod megtenni, hogy egyszerűen bepipálod a HD client-et) és akkor már nem kell majd később szenvedni vele, főleg ha a patch kiadása környékén le lesznek terhelve a szerverek. Én nem igazán vettem észre fps-beli változást, HD ide vagy oda.

Hogy milyen videókártya szükséges a 3 monitorhoz meg high grafhoz, na azt meg nem tudom. Egyébként fura a játék grafikai szempontból, mert millió meg megy egy felesleges beállítási lehetőség van, ami simán elhagyható és még minidg gyönyörű lesz a játék. Itt arra gondolok, hogy én pl. kikapcsoltam minden ilyen hülyeséget, hogy water reflections, motion blur, shadows, grass, bla bla bla, és még mindig nagyon szép a játék és nem eszi meg a videókártyát.

War Thunder: Gelesztaa

(#6383) anytime válasza RG4L (#6382) üzenetére


anytime
őstag

OK, letöltöm, aztán meglátjuk.
Nyilván, most csak letöltöm, mert IGP-vel low beállításról és 1600x900-ról nem megyek feljebb, így most VsyncOn mellett megvan a stabil 60 fps, így tudok játszani.
Köszi,
A

(#6384) Francia91 válasza RG4L (#6381) üzenetére


Francia91
veterán

A Bf 109-esek is jobban masznak a P-80-asnal, mert nekem meg azzal van tapasztalatom :) (G-6-os fullra fejlesztve). Volt, mikor Fw meg Bf K4 szorosan a seggemben volt, picit be is fostam, de szerencsemre ez 6000 m korul volt, igy zuhanassal meg tudtam logni eloluk. Masik meccsen le is szedett egy Bf K4-es.

De alapvetoen en is elvagyok a hagyomanyos repcsikkel, most az uj Ki-84-esemet nyuzom, meg a Tu-2-est, amcsiknak meg egyenlore még mindig a B-17G-vel megyek sokk meccsre, meg visszamegyek T2-be egy-egy P38G es A20-as meccsre.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6385) RG4L válasza Francia91 (#6384) üzenetére


RG4L
őstag

Nem vagyok benne biztos, de a top tier német vadászoknak tartaniuk kéne a lépést a P-80-assal zuhanásban, majd megnézem, bár a P-80-ason még semmi fejlesztésem sincsen.

Nekem megvan minden amcsi, német és japán propelleres gép, angoloknál az egyetlen hiányzó a Lancaster, de az is félig ki van fejlesztve, oroszoknál még talán 5-6 propelleres hiányzik, viszont az La-15 féltávon van. :U

Egyébként nem tudom olvastátok-e, de november 1-jén ünnepli születésnapját a War Thunder, szóval várhatunk valami nagy eventet, leértékeléseket, talán a Po-2 is elérhető lesz, vagy az orosz P-63, vagy bármilyen fajta golden eagle event. :))

War Thunder: Gelesztaa

(#6386) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sok idő kihagyás után (kb. 4 hónap :D), gondoltam hülyülök egy picit, és 3 kör árkád után, nyomtam egy RB-t. BF109 F2. A csapat 90%-a A1-es fóka volt, 2-en voltunk F2-esek. Sicily map. Gondoltam úgyis béna leszek, de egy próbát megér. Rögtön az elején kikaptam a AI Beau egyikét, azán visszamentem újratölteni. Addigra a bázisunkat egrecíroztatta egy AI biplane, és egy P63 Kingkobra. Az P63-at sikerült kigyújtanom, aztán úgy gondolta meglóg, de 2-3km üldözés után utolértem és vége lett. Megint újratöltés, vissza a bázisra. Eddigra már csak 2-en maradtunk a csapatban, egy fóka és én. A fóka elindult a tó felé, én 15 km-el lemaradva mentem utána. Egy Spit-el viaskodott, és mire odaértem volna egy B-25 Mitchell bekostolt. nagyon szépen fordultam rá a második forduló után, és előttem az egyik motorját, a második sorozat hatására viszont szétszakadt. Ennyire durva lett a 15mm-es cannon a német gépeken? :U
Aztán haver meglógott, de közben egy másik Spit jelent meg és egy Ki-61 (Amcsi lopott). Leálltam vele fordulózni, tán pár lövést kapott, de addigra a spit is rámszállt, próbálltam meglógni, de sorra lőtték a crit-et rajtam így végem lett hamar.
Ennyi kihagyás után ez tök jó élmény volt nekem. Ja és első lettem 2 kill-el. Persze az AI-t nem számolja. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6387) RG4L


RG4L
őstag

From 16.00 GMT on October 1st to (approximately) 23.59 GMT on October 1st
The Dev Server with Update 1.43 will be open for public!

War Thunder: Gelesztaa

(#6388) RG4L


RG4L
őstag

Az átrendezett német fa:


War Thunder: Gelesztaa

(#6389) Fel válasza RG4L (#6388) üzenetére


Fel
addikt

Az olaszokat beolvasztották a németek közé..?

(#6390) Szőrös  válasza Fel (#6389) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ahogy nézem a bombereket igen . A vadászok külön vannak csak betolták őket a fóka alá/felé ahogy nézzük de fejlesztési kapcsolat nincs. Mondjuk nemtom minek , állítólag lesz olasz ág ( van is még mit betenni tőlük ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6391) Francia91


Francia91
veterán

A P-80-nal hogy a p*csába lehet felszállni rendesen?
10 meccsből 7-szer ezért buktam, mert már a felszállásnál romá törtem magam, egyszerűen nincs meg a kellő sebesség a végére, de a játék is van olyan köcsög, hogy nem a kifutó elejére rak be, hanem vagy 100-150 m a hátam mögött van....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6392) Fel válasza Fel (#6389) üzenetére


Fel
addikt

Egészen jók lesznek ezek az új géppuska hangok. Talán csak a britt 7,7-es Browning hangja maradt a régi (valami mellékzörejt azért ez is kapott), az összes többi új. Tisztára veszélyesnek hangzanak... Úgy szólnak, mintha tudnának is valamit, de gyanítom továbbra is harmatgyengék lesznek (kivéve persze a .50-est)...

(#6393) RG4L válasza Fel (#6389) üzenetére


RG4L
őstag

Egyelőre úgy néz ki, hogy igen. Mondjuk nem értem miért...

Más: egyre idegesítőbb, amit a Gaijin csinál. Ez már a 3. dev szerver nyitvatartás, a J7W1 még mindig repülésképtelen mouse aim használatával (nem lehet felhúzni a gépet, csak billentyűzettel). Szintén a japánoknál, a J7W1, mind a három R2Y2 és a Kitsuka is rossz/hiányos nevet visel a stat kártyákon.
Az F-82-re tettek új fejlesztést, ami lehetővé teszi a 2000 fontos bombák felszerelését (ami eddig is lehetséges volt), viszont az ehhez tartozó modul kifejlesztése nélkül is engedi felszerelni őket (nem tudom összefüggésben van-e azzal, hogy én már maxra fejlesztettem az F-82-t a live szerveren). Ja, és még egy dolog az F-82-vel kapcsolatban... még mindig nem kapta meg a rendes flight modelljét, tehát ugyanolyan használhatatlan tégla lesz továbbra is, mint eddig volt.
Az F-84B amcsi jet megkapta a "rakétaterheit", viszont így nem tud felszállni elvileg.
A várva várt Ho 229, épphogy csak fel tud szállni 45 percnyi üzemanyaggal. Talán csak azért sikerült, mert hosszú a kifutó a német tesztpályán és csak a landing flaps miatt nem esett vissza. Szintén a Ho 229-nél, cockpit nézetben a zoomolásnál még mindig olyan, mintha másfél méterrel lentebb tolná a pilóta a fejét.
Nem tudom miért van még mindig Bf 110-nek írva az Me 410 egy single mission leírásában ("issue is known").
A német tech tree-t totál összegányolták az általad is említett olasz beolvasztással. MC.200 nevű csoportban van az MC.202 is. Szintén a német tech treen, a nemrég említett össze-vissza kevert neveket nem igazán szeretnék maguktól megcsinálni.
Az új Fw 190 A-4-en van MG FF/M és MG 151 cannon is, viszont a lőszerválasztásnál nincsen egyértelműen leírva melyik-melyikhez tartozik.

Tesztelem a német MG 151 cannonokat, és még mindig többségében van a szikrázás (FW 190 D-13 - air targets ammo), miközben a 12.7 M2 Browning sokkal effektívebben darálja a B-17-eseket.
Az N1K2-vel próbáltam saját bombázókat, G8N1-eket kinyírni test flightban. Pontosan szórtam a G8 szárnyait és géptestét, több szikra, mint sebzés. Hamarabb jammeltek a fegyverek, minthogy sebzést okozzanak.

Helyette kapunk faja skineket, 85 fajta új win streaket, auto squadot, új arcade és realistic battle módot, air race, és satöbbi.

Ha tesz az ember egy javaslatot a fórumon, látszik, hogy mindenki vevőre lenne rá, akkor lép egy másik topikba, onnan még egy másikba, majd talán fél év múlva dokumentálják és még egy év múlva be is teszik a játékba (ezek többnyire interfész is minimális módosítások).
Ha írsz egy bug reportot, akkor szépen megszámozzák, elküldik a fejlesztőknek, akik újból és újból szarnak rá, pedig néha csak pár betűt kéne átírniuk.

Ja igen, meg kapunk faja copy-paste prémium gépeket. :K

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6394) RG4L válasza Francia91 (#6391) üzenetére


RG4L
őstag

Kifutó végére érés pillanatában, illetve picit előtte állíts landing flaps-t. Ez is egy jelentett bug, szarnak rá X ideje. :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6395) Francia91 válasza RG4L (#6394) üzenetére


Francia91
veterán

Nagyon f*sza....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6396) Fel válasza Szőrös  (#6390) üzenetére


Fel
addikt

Azt láttam, hogy csak a bombázók lettek szerves részei a német ágnak. De hogyan...

...Valaki meg tudja fejteni, hogy mi alapján állt össze a sorrend?

Azért vannak ötletes újítások is, pl.: a tank nézegető:
Lehet vizsgálni a páncélzatot (még a nézőpont szögéből az effektív páncélvastagságot is kiszámítja...):

Vagy van röntgen kép is, ahol a belső elrendezést lehet vizslatni:

[ Szerkesztve ]

(#6397) Volfram42 válasza Fel (#6396) üzenetére


Volfram42
senior tag

Erre szerencsere tudom a valaszt.
Az utolso bomber mar nem elerheto, de aki anno kifejlesztette attol nem vettek el. Meg neked is hianyzik egy, mert kettot vettek ki. Ugy ahogy az SB-2 es a Yer 2 szeriabol is kivettek 2-2 darabot.
Az ok, hogy arcade-ban felboritanak az egyensulyt amikor bejonnek a tankok. Persze azota bejottek is nincs is arcade mixed, de ez mar mellekes.:-)
Nekem megvannak az SB-2-ok szerencsere, mert az egyikhez lehet unlockolni egy finn skint ami allatul nez ki. Ott is van a mai napig a skin listaban, de a gep mar nincs is bent.
Remelem kielegito volt a Gaijin logoka kis magyarazata.:-)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6398) RG4L


RG4L
őstag

Tegnapi eredmények és vélemény a dev szerverről.

Először az MK 108-at teszteltem Bf 109 G-6-ossal AI B-17-eseken. Volt olyan, hogy az első 2-3 lőszer levitte a B-17 jobb szárnyát, majd a már zuhanó és "halott" gépbe beleeresztettem még pár lőszert, ami levitte a bal szárnyát is. Tehát a német 30mm-es cannonok nagyon is jól üzemelnek mostmár, MK 103 is hasonló cipőben van gondolom. Az MG 151-et Fw 190 D-13-al teszteltem ugyanezen körülmények között, picit megbízhatatlannak tűnt elsőre, sokszor leszikrázott szárnyról, farokról, géptestről, miközben az amcsi 12.7mm továbbra is darál. Ezután kipróbáltam egy custom csatában rendes játékosok ellen, mixed tank-repcsi csatában. F9F Pantherre eleresztettem két sorozatot, talált, volt gépe. IL-2 előttem fordult, először csak hitet kaptam, lehet, hogy csak az MG-vel találtam el, utánna hátulról robbantottam szét a gépét, tehát jó lett a javítás, effektívek lettek a német cannonok. MG FF-ről nem tudok nyilatkozni. Hispano is javult, oroszt nem teszteltem, japán type 99 nekem elég fura, de többi visszajelzés szerint azok is nagyjából rendbe lettek téve. Néhány ember tapasztalata szerint a német MG 131 is használható már.

Ja igen, és az új lövéshangokról. Amikor egyszerre hallattszik 3-4 ilyen cannon/mg, talán több nemzeté is (AB), elég élethű háborús körülményeket teremtenek. :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6399) Colos1 válasza RG4L (#6398) üzenetére


Colos1
őstag

"Hispano is javult"

Akkor már el sem kell találni vele a gépet, hogy darabokra szedje? :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6400) RG4L válasza Colos1 (#6399) üzenetére


RG4L
őstag

A Hispanok is szikráztak a fail patch után. Az MG151/20 szerintem most jobb.

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.