Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) RG4L válasza Colos1 (#6500) üzenetére


RG4L
őstag

Oké, ez nézőpont kérdése. Szerintem jól néz ki. :D

Hasonlítsuk mondjuk egy F1M2-höz vagy példlózhatnék a P-26-ossal, OS2U és társaival. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6502) Volfram42 válasza Colos1 (#6500) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem is tetszik. Olyan, mint egy villanyborotva.:-)
Az izles szubjektiv. Nekem nem tetszi a Ta 152 pedig mindenki odavan erte.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6503) Colos1 válasza Volfram42 (#6502) üzenetére


Colos1
őstag

A P-26 szintén agyonnevetteti az ellenséget, a Ta-152 nekem sem tetszik. A Messerek nagyon szépek G10 -től felfele, meg ami nagyon tetszik - és ezért szívesen lövöm le :D - a P-63.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6504) RG4L


RG4L
őstag

Azért az már egy kibaszott nagy vicc, hogy a landing craftokba kell kb. 100 lőszer a japán type 99-ből, mert a többi leszikrázik. Röhej! Oké, hogy még csak default ammom van, de 7mm-essel is ki lehet nyírni lazán őket.

War Thunder: Gelesztaa

(#6505) Francia91


Francia91
veterán

Végre fel lehet az összes pályán szállni a P-80-assal... Jó hogy eszükbe jutott végre. Hányszor összetörtem csak ezért a gépet :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6506) RG4L válasza Francia91 (#6505) üzenetére


RG4L
őstag

Remélem még mindig a P-80-at nyomod, mert én meg az N1K2-Ja-val repülök, szóval nagyon talán, de lehet hogy egy meccsbe kerülünk, de ha meglátlak :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6507) Francia91 válasza RG4L (#6506) üzenetére


Francia91
veterán

Azzal, fejleszteni kell :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6508) RG4L


RG4L
őstag

Miután felnyalattuk a padlót egy csapat amerikai/brit jet pilótával, konkrétan propelleres gép nem volt az ellenséges csapatban, nálunk meg egy Ki-200-as és pár Renzan, ezt kaptuk "válaszként" a végén:

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6509) Volfram42 válasza Colos1 (#6503) üzenetére


Volfram42
senior tag

A K4 az nekem is tetszik a többi 109 viszont különösebben nem. A bf110 és az me410 viszont szép az én szememnek. A kobráknak a fülkéjét imádom, olyan,mint egy helikopter és autóajtó van mind a két oldalon. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6510) Colos1 válasza Volfram42 (#6509) üzenetére


Colos1
őstag

A K4 és a G10 ugyanaz, legalább is ebből a szempontból.
Az Me410 -nek a pilótafülkéje rendkívül szép. Kíváncsi lennék, hogy a gyártónál mennyire szidták Messerschmitt kezét, hogy ilyet mert rajzolni :D

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6511) Volfram42 válasza Colos1 (#6510) üzenetére


Volfram42
senior tag

Na ja ez így is van az én ízlésemnek is tetszenek ezek. A bf110 fülkéje nem tetszik az valamiért kívülről jön be, mint a Mosquito. Annak különösebben nem kedvencem a fülkéje, de maga a gép alakja nagy kedvencem. Bár valamiért a kétmotoros gépek mostanában elkezdtek tetszeni. Régen nem így volt. Öregszem.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6512) Francia91


Francia91
veterán

Remekül módosítottak a B-17-esen és P-80-ason... Törik a szárnya szinte minden manővernél :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6513) RG4L válasza Francia91 (#6512) üzenetére


RG4L
őstag

Tehát úgy kell vele repülni, mint egy igaz bombázóval (B-17)? :U

Eddig elég idegesítő volt, hogy némelyik vadászt lefordulták a B-17-ek/Lancasterek.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6514) Szőrös 


Szőrös 
veterán

B-25 továbbra is balerina , Beu FM is egy kész vicc.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6515) RG4L


RG4L
őstag

Az N1K-at végre rendbetették, az egyetlen probléma csak a B-57/Canberra illetve néha a lézerlövészek a B-17-en.

War Thunder: Gelesztaa

(#6516) Találtgyerek válasza Volfram42 (#6509) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A K4 vitathatatlanul a legszebb a 109-esek között,de szerintem a G2 is jól néz ki.A legotrombább a G6.

06-3o/9759I39

(#6517) RG4L


RG4L
őstag

Nem tudom, hogy nekiálljak-e kifejleszteni...

War Thunder: Gelesztaa

(#6518) Találtgyerek válasza RG4L (#6517) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én nem állnék neki.Nagyon ronda,nem tudnám vele élvezni a játékot. :O

06-3o/9759I39

(#6519) donmackó


donmackó
őstag

Másnál is eltűnt a B-17-esből a lövészek? A két pilóta látszik, de a lövész állásokban nincs ember.

Release the cable hounds!

(#6520) Francia91 válasza donmackó (#6519) üzenetére


Francia91
veterán

Sgen, nálam sincsenek....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6521) RG4L válasza donmackó (#6519) üzenetére


RG4L
őstag

Full clientet használod?

War Thunder: Gelesztaa

(#6522) donmackó válasza RG4L (#6521) üzenetére


donmackó
őstag

Igen de Francia91-nél sincs.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#6523) RG4L válasza donmackó (#6522) üzenetére


RG4L
őstag

Bevittem test flightba, nekem az összes srác a helyén van.

War Thunder: Gelesztaa

(#6524) donmackó válasza RG4L (#6523) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor lehet hogy nálam részegek voltak és nem szálltak fel a pilótákkal. ;] Hiába, a hábórú józanon nem bírható.

Release the cable hounds!

(#6525) RG4L


RG4L
őstag

Valamikor most untam meg az amerikai jet pilótákat. Rosszabbak, mint a B-17-esben ülő spacebar spammerek.

Felmászok 6000 méterre az N1K-val, sehol senki. Csapatom közben halomra öli a P-80/F-80/F-84 pilótákat, marad kettő ellenség. Hogy nekem is maradjon valami, mondom lemegyek legalább anti-airt lőni. Oké, kitakarítjuk őket, majd megjelenik a két P-80-as. Ekkor kb. 10 perc telt el a meccsből, és innentől számítva még 25 percig emelkedtek/mentek ki a pályáról és fordultak vissza/próbáltak támadni/kiálltak a headon elől.

Komolyan nem értem. Mindkettő 0 killel végzett, egy ground targetet se lőttek és egy assistot se szereztek, komolyan ennyire fogyatékosak, hogy húzzák a többiek idejét?

A B-17-ekről meg ne is beszéljük.

War Thunder: Gelesztaa

(#6526) Találtgyerek válasza RG4L (#6525) üzenetére


Találtgyerek
addikt

B17-es-nél még rosszabb,mert felmászol értük nagy nehezen,és ha nem vagy elég óvatos kb. 10mp. alatt szét is lőnek realistic-ban. :W

06-3o/9759I39

(#6527) RG4L válasza Találtgyerek (#6526) üzenetére


RG4L
őstag

Majdnem. Könnyebb őket kilőni, mint meghalni általuk.

War Thunder: Gelesztaa

(#6528) Találtgyerek válasza RG4L (#6527) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Mármint én a B17-ről beszélek nem a jetekről.

06-3o/9759I39

(#6529) RG4L válasza Találtgyerek (#6528) üzenetére


RG4L
őstag

Ja. N1K kb. 3 perc alatt 5000 méteren van, tehát nincsen baj a mászással. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6530) Találtgyerek válasza RG4L (#6529) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az a baj,hogy ezek mindig a kör végére maradnak,addigra már jócskán 5000 felett vannak.Én Bf109 K4-el vagy FW190 D12-vel szoktam kergetni őket.Azok is elég jól másznak,csak akkor van gáz,amikor már csak 10 perc van hátra és 1000-2000-ről kell felmászni értük,úgy hogy még sebességed is legyen.Ha nagyon lassan érek oda pikk pakk és ég a Bf109 motorja.

06-3o/9759I39

(#6531) RG4L válasza Találtgyerek (#6530) üzenetére


RG4L
őstag

Hát nem tudom. 1.43 megjelenése óta inkább a B-17-ek hullanak, mint a vadászok. Még a japánok ellen is. Egyébként most megnéztem az N1K mászását, air start volt ugyan kb. 500 méterről, de reptérről való felszállás után is 20 fokban 320 IAS-t tart a gép kb. 1500-2000 méterig, elég bika.

Szóval:
5000m picit kevesebb, mint két és fél perc alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6532) Találtgyerek válasza RG4L (#6531) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát én az új frissítéssel még nem játszottam,de holnap kipróbálom akkor.Talán lesz 1-2 körre időm.

06-3o/9759I39

(#6533) RG4L


RG4L
őstag

Nem rossz. Első meccsem a J7W1-el:

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6534) Micsurin válasza RG4L (#6533) üzenetére


Micsurin
nagyúr

szép :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6535) munnergep


munnergep
senior tag

Ma a japókkal jól megy a játék, kb. 10/10 pilot knockout rögtön az elején és mehetek is a hangárba piros számokat nézni :D

Viszont a németeknél ez az fw a-4, nagyon ütős kis szerkezet, pedig még stock. Tetszik.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6536) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!
Melyek a legmegbízhatóbb gyártók, típusok a joy-ok terén?
Üdv:
A

(#6537) Szőrös  válasza anytime (#6536) üzenetére


Szőrös 
veterán

occsóbb : Thrustmaster (Stick X , T.16000M , HOTAS X )
drágább : Satiek ( X-52 /Pro , X-55 )
nagyon drágább : Thrustmaster ( Warthog )

genius/logit felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6538) anytime válasza Szőrös  (#6537) üzenetére


anytime
őstag

Koszonom!
Nezelodom, szeretnek majd egy szettet.
Kerdeznem, akinek van, mi a velemenye a pedalos repulesrol? Konnyebb vagy nehezebb vele, avagy nehezebb, de nagyobb jatekelmenyt ad?
Talan ha jol emlekszem, Volfram kolleganak van?
Koszi,
A

Ja, ezek a szettek mindegyike megvasarolhato itthon?

(#6539) Szőrös  válasza anytime (#6538) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pedállal egyszerűbb a pilóta élet ha van akkor nem csavarodik ki a csuklód. :D
De először csak egy olcsóbb belépő szintű joy-t vegyél és azt próbálgasd mennyire áll kézre és élvezed e így a repkedést. Ha igen akkor érdemes komolyabbra váltani.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6540) anytime


anytime
őstag

Azt látom azért pedálnál nehezebb dolgom lesz, talán karcsúbb a választék ...

Átolvastam a Saitek oldalát és ami itthon is elérhető az i betűs webshop-ban:

[link]

Kérdéseim:

- használ valaki ilyet?
- ha a jelenlegi Hotas X-el akarom használni, menni fog?
- netán tudtok helyette jobbat, olcsóbban :))

Ő mivel tudhat többet?

[link]

Köszi,
A

[ Szerkesztve ]

(#6541) Szőrös  válasza anytime (#6540) üzenetére


Szőrös 
veterán

Továbbra is azt mondom hogy ne a pedállal foglalkozz. Ha joy-t akarsz használni azt SB-n érdemes , inkább azt nézd meg hogy az egyáltalán tetszik e mert ha nem akkor csak feleslegesen költöd a pénzt. ;)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6542) PAtr0n válasza Szőrös  (#6537) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát a Thrustmaster se rossz, de azért én ennél alább nem adnám:

:DDD :DDD :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6543) RG4L válasza PAtr0n (#6542) üzenetére


RG4L
őstag

Én ilyennel nyomom:

War Thunder: Gelesztaa

(#6544) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a spawn point , hogy müködik ? haver nem tudja behoni a repcsit mert nincs elég lezdő pontja :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6545) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mi a szart csináál már gazsi a játékal :W nem elég , hogy mindenki baszot 20mm+ al rohangál , de baszameg a G2 sokkal gyorsabb mint a p47-em , pedig 6000-en kezdtünk el táncolni :W most lett végleg uninstalálva ez a fos.... komolyan WoWp sokkal kiegyensúlyozotabb még ha egy hulladék akkor is :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6546) RG4L válasza Micsurin (#6545) üzenetére


RG4L
őstag

1) Ki az a "mindenki", aki 20mm feletti fegyverzettel rohangál? Ki mondta, hogy neked amerikai gépekkel kell játszani, mikor köztudottan alig van cannonnal felszerelt vadászuk jelenleg?

2) Ha szerinted a G-2-nek nem kéne gyorsabbnak lennie a P-47-nél, akkor keresel hivatalos dokumentumokat mindkét gépről, szépen felmész a fórumra és csinálsz egy hiteles bugreportot a FM részlegen.

3) Nézd a jó oldalát, több szabad hely lesz a gépeden. Sok sikert a WoWP-hez.

Én nem sírok, hogy a Zéróknál és/vagy N1K2-nél gyorsabb az F6F, F7F, F8F, F4U, P-51, P-38, La-7, La-9, Tempest, Griffon Spitfire, stb.

Senki nem kötelez arra, hogy játszd ezt a játékot és ha csak felidegeled magad akkor az egészséged megóvása érdekében tényleg hagyd abba.

War Thunder: Gelesztaa

(#6547) Szőrös  válasza Micsurin (#6545) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért azt nem árt figyelembe venni hogy a max sebességet milyen magasságban mérték ....

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6548) Micsurin válasza RG4L (#6546) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Miután tudom , hogy sokat repülsz az amcsikal .... Szerinted normális az , hogy ma eddig 28 darab realisticot repültem , és abból talán most a 28 lesz nyertes ??? És csak azért mert van 2 b57 ? mert szerintem egyáltalán nem normális , már a nagy számok alapján is legalább párszor kellet volna nyerni ( a p51 meg még mindig úgy billeg mint a gólya fos , pedig az soha nem volt rossz gép csak gazsiék nem bírják ha valami jobb az ővéknél tipikus orosz hozzá állás...) , amúgy nem azt mondtam , hogy a WoWp jobb , át,megyek csak egy megállapítás , hogy ott VAN a gépeknek balansza :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6549) RG4L válasza Micsurin (#6548) üzenetére


RG4L
őstag

Nem, szerintem se a Canberra, se az amcsi verzió, se az IL-28, se pedig a japán R2Y2 széria nincsen jó helyen BR szempontból.

Lenyelem és kész, mert nem tudok többet csinálni ennél. Engem sem kényszerít senki arra, hogy játsszam ezt a játékot. Tudom, hogy vannak hibái, méghozzá elég sok, de ettől függetlenül pöpec és én nem idegesítem magam rajta.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6550) Micsurin válasza RG4L (#6549) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De ősszintén nem tudom mi értelme van az amcsiknak per pill csak veszteni lehet velűk , bementem p47-el jött az i185 , olyan fegyverzettel repül , hogy mehetne lazán mind 2 (a 82-es is ) tier 4-be :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.