Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Máté94 válasza rollaz (#4000) üzenetére


Máté94
addikt

Azokat csak OBT-ben kapod meg, de le is van írva. :N

(#4002) rollaz válasza Máté94 (#4001) üzenetére


rollaz
tag

Köszönöm, hogy nem vetted a fáradtságot és nem értelmezted a kérdésemet.

(#4003) munnergep válasza rollaz (#4002) üzenetére


munnergep
senior tag

Nem tudom használni. Hogy miért? Lásd #4001 :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#4004) Szőrös  válasza rollaz (#4002) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az éles serveren CBT event van tehát ott nem tudod használni...majd csak OBT-ben ami még odébb van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4005) bullseye válasza Colos1 (#3998) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz, de sajnos az kevés volt :) Multipliert kellett még feljebb rakni 1.6-ra, hogy jól menjen.
Nem érte meg a vacakolást, mert ez a játék még mindig nem fekszik nekem. Én lövöldözök valakit kis sorozatokkal, és szinte semmi, engem viszont egy rárepülésből kiszedni. Akár egérrel, akár joyjal.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4006) rollaz válasza Szőrös  (#4004) üzenetére


rollaz
tag

Azt írja, hogy special item-et kell vásárolni hozzá, ergo mintha meg sem lenne véve a pack. Tehát a kérdés, hogy mindenkinek ezt írja vagy csak esetleg azoknak, akik a ruszki oldalon vásároltak? Remélem sikerült érthetően fogalmaznom. Abban az esetben, ha mindenkinek ezt írja, nincs gond, csak szerencsétlenül fogalmazott a Gaijin. Ellenkező esetben mi, akik az orosz oldalon vásároltunk olcsóbban, elég kellemetlen helyzetbe kerülhetünk.
Annak felfogásával eddig sem volt gondom, hogy teljes értékűen OBT-ben lesz használható, köszönöm a kioktatást.

[ Szerkesztve ]

(#4007) Fel válasza rollaz (#4006) üzenetére


Fel
addikt

Az a baj, hogy szükség van a "kioktatásra", mert sokadjára sem vagy hajlandó felfogni, hogy azért nem használhatod most a prémium tankodat, mert majd csak a nyílt bétában lesznek elérhetőek... Az, hogy most nem elérhető, semmi köze nincs, ahhoz, hogy hol vetted a pakkot.

Premium tank purchases should not be active.

(#4008) Colos1 válasza bullseye (#4005) üzenetére


Colos1
őstag

Majd menni fog :)

Ha nincsen gyakorlatod joy használattal, először test flight -eket menjél, és gyakorolj. Amikor elkezdtem Flight Simulatorozni, kb. 3 órát szenvedtem, mire sikerült elérnem, hogy landoláskor legalább a kifutó környékére zuhanjak le :DDD 6 óra után már csak picit törtem össze a gépet a kifutón leszálláskor, és kb. 10 órámba telt, mire először leszálltam úgy, hogy nem törtem össze semmit :)

Esetleg próbáld eleinte RB módba instruktorral, majd ha már megy, instruktor nélkül.

Amúgy melyik géppel repültél?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4009) mikron válasza rollaz (#4006) üzenetére


mikron
tag

:K

(#4010) bullseye válasza Colos1 (#4008) üzenetére


bullseye
addikt

Kimaradt egy pár év, de azért elég sokat szimulátoroztam régen, úgyhogy alapvetően tudnék repülni + amúgy tesztben kezdtem a beállítások miatt. Egyes szintű USA vackokkal mentem, de ellenem is azok jöttek, elméletben egyenlők lettek volna az esélyek nagyjából.

Majd egyszer lehet kipróbálom az RB módot is, de ahhoz tutorial kellett volna, amit már rég végigmentem, csak a Steamre valahogy nem vitte át. Első felindulásomban szépen töröltem az egészet. Nem vagyok biztos benne, hogy muszáj átküzdenem magam a kezdeti nehézségeken, hátha aztán jobb lesz. Egy csomó játék akad, ami már az elején is elég jó. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4011) nemeth989


nemeth989
senior tag

(#4012) Szőrös  válasza bullseye (#4010) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez is bőven jó már az elején. Ahhoz hogy igazán jó legyél itt is tapasztalat kell mint minden más játéknál , meg türelem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4013) RG4L válasza nemeth989 (#4011) üzenetére


RG4L
őstag

Tehát akkr ezt csak megcsinálom, és megkapom a tankos részt is? Ahhoz nem kell külön játék kliens stb?

War Thunder: Gelesztaa

(#4014) PAtr0n válasza RG4L (#4013) üzenetére


PAtr0n
addikt

Már nem kell, mert mindig ugyan abban az időpontban lesznek elérhetőek a tankos eventek a rendes szerveren. A nightly most le van lőve egy darabig amúgy is.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4015) nemeth989


nemeth989
senior tag

Ahogy felettem a kolléga írta. Teljesíted a leírtak szerint megkapod a hozzáférést, ezután kijelentkezel majd vissza lépsz újra. A rendszer érzékeli hogy cbt-s vagy, és kapsz majd egy üzenetet, hogy van frissítés/update, kidob asztalra, és azt hiszem egy olyan 700mb-os "patcht" fog leszedni. Nekem így volt, mikor berakták a rendes kliensre. Mikor megvan a letöltés, a garázsban fog várni a tankold :-)

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#4016) RG4L válasza nemeth989 (#4015) üzenetére


RG4L
őstag

Fasza! Köszi, holnap kill party lesz :D

War Thunder: Gelesztaa

(#4017) Colos1 válasza bullseye (#4010) üzenetére


Colos1
őstag

Hidd el, a többieknek is ugyanolyan volt a gép, csak ők már ismerik :K Ha SB módban akarsz játszani, ott meg kell tanulni a gépet.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#4018) Zadia


Zadia
senior tag

Meg tudjátok mondani,hogy az egyik gépem ikonján megjelent egy pilótafej és az mire való?

Konkrétan a Blenheim MK IV-en.

(#4019) Szőrös  válasza Zadia (#4018) üzenetére


Szőrös 
veterán

Túl sok el nem költött crew skill pont van rajta.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4020) Zadia válasza Szőrös  (#4019) üzenetére


Zadia
senior tag

Ezt mire érdemes egy bombázó esetében felhasználni? :U

(#4021) Szőrös  válasza Zadia (#4020) üzenetére


Szőrös 
veterán

Gunnerekre mindenképpen és ha AB-ban játszol akkor reload.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4022) Zadia válasza Szőrös  (#4021) üzenetére


Zadia
senior tag

Ok köszi.

Awarenes= tudatosság. Ez mit jelent pilótánál ?

(#4023) RG4L válasza Zadia (#4022) üzenetére


RG4L
őstag

Ráhúzod és rajta tartod az egeret és minden skillt kifejt, hogy mire jó :)

War Thunder: Gelesztaa

(#4024) predator00


predator00
tag

nem tudtok valami oldalt ajánlani ahonnan normális sebességgel lehet letölteni a gamet? torrentet is próbáltam de vicces ez a 250 seeder meg 15k leecher xd

(#4025) anytime válasza Szőrös  (#4021) üzenetére


anytime
őstag

Szia!
Te melyikben tolod es mivel?
Csak azert kerdem, mert a multkor irtad, hogy AB-n joy-al ugye kiszednek a mouse sniperek (nemi ironiat veltem felfedezni :) ).
Akkor inkabb RB es jo joykezeles vagy joy-ra tenyleg csak az SB (sok idovel es turelemmel)?
A

(#4026) Szőrös  válasza anytime (#4025) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én már áttértem SB-re egy TM Hotas X-et használok ( track ir-t talán ma már össze is barkácsolom ).
AB-n szerintem tényleg nem érdemes joy-t használni annyira könnyített az FM hogy azt csiricsáré mozgást lekövetni joy-al...hát elég érdekes lehet a célzásról nem is beszélve.
RB-n már érdemesebb kipróbálni , jobb manővereket lehet vele összehozni mint egér/bill. párossal de a célzás még mindig problémás.
SB-re meg kell a gyakorlás és legfőképp kitartás. Az elején elég sokszor megrépáznak , érdemes fullos T1es géppel bemenni akkor még hasonló kaliberű lámákat is kifog az ember és lesz némi sikerélmény is. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4027) RG4L válasza predator00 (#4024) üzenetére


RG4L
őstag

Steam.

War Thunder: Gelesztaa

(#4028) RG4L


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#4029) RG4L


RG4L
őstag

A CBT-n megszerzett tonkok elvesznek, ha lesz open beta?

War Thunder: Gelesztaa

(#4030) Szőrös  válasza RG4L (#4029) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igen , CBT végén teljes wipe lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4031) BreeZeRr válasza RG4L (#4029) üzenetére


BreeZeRr
tag

Igen.

(#4032) Mister_X válasza RG4L (#4029) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El. Ki is írja belépés után.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4033) Revolit


Revolit
senior tag

Ha aktiválok egy nap prémiumot, még mindig megkapom visszamenőleg is erre a napra a bónusz ezüstöt meg RP-t? Mert már nem írja csata után, hogy megkapnám...

(#4034) Szőrös  válasza Revolit (#4033) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem , ez nem az adott napra vonatkozik hanem az aktiválástól számított 24 órára.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4035) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Ha egy gépet kifejlesztettem teljesen, de még mindig repülök vele, akkor továbbra is kapok RP-ket. Azokkal mi lesz ilyenkor? Kuka?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#4036) RG4L válasza longwild (#4035) üzenetére


RG4L
őstag

Amit maxos géppel szerzel RP nem vesz kárba, hiszen a tech treen a következő gép fejlesztésébe beleszámítja, de mive az adott gépen megvan minden fejlesztésed, oda már nem fog adni.

Mister_X: oké, de nem léptem még be. :U

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4037) longwild válasza RG4L (#4036) üzenetére


longwild
aktív tag

Köszi!

Úgy értve, hogy a következő gép upgradejeibe? Vagy szimplán a következő repülőgép kifejlesztésébe?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#4038) predator00


predator00
tag

nem gondoltam volna hogy előbb meglesz az 50 kill mint a 10 győzelem...

(#4039) erikke17 válasza predator00 (#4038) üzenetére


erikke17
őstag

Katasztrofális volt.. Hamarabb megcsináltam 50 killt chaikákkal mint a 10 győzelemet.. :S
Utolsó 4 győzelemhez 9 csata kellet.. Mondom azt majd tier 3-4-ben megcsinálom, aha persze alig akart menni gyerünk vissza chaikákhoz megint.. :D

Egyébként most már elérem a tankokat kliensből? Vagy hogyan lesz? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4040) RG4L válasza longwild (#4037) üzenetére


RG4L
őstag

Szimplán a kövi gép fejlesztésébe.

szerk: közben megint haldoklik a szerver.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#4041) Mister_X válasza RG4L (#4036) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eddig is kiírta a nightly alatt. Vagy kost kezded?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4042) RG4L válasza Mister_X (#4041) üzenetére


RG4L
őstag

Hát én most szereztem hozzáférést a tonkokhoz.

War Thunder: Gelesztaa

(#4043) erikke17 válasza RG4L (#4042) üzenetére


erikke17
őstag

Neked valamit kiirt mikor megcsináltad a feladatokat? Vagy valami változás? :) Mert nálam semmi, még azt a spéci tankos fórumrészt sem érem el.. :F

Szerk: Hát nálam semmi.. :-/ Akkor igy jártam hiába küszködtem vele? :S

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#4044) RG4L válasza erikke17 (#4043) üzenetére


RG4L
őstag

Kiléptem, beléptem, kiírta hogy van letölthető tartalom, elfogadod a feltételeket és patchel.

War Thunder: Gelesztaa

(#4045) BreeZeRr válasza RG4L (#4040) üzenetére


BreeZeRr
tag

Se friend list se semmi...ki-ki dobál a game... :(

(#4046) predator00 válasza RG4L (#4044) üzenetére


predator00
tag

kiléptem beléptem elfogadtam de nem tölt semmit :F

(#4047) RG4L válasza predator00 (#4046) üzenetére


RG4L
őstag

Mind a két achievmented kész? 10 win meg a repülő killek.

War Thunder: Gelesztaa

(#4048) predator00


predator00
tag

igen :K

(#4049) Th1sN04ll válasza predator00 (#4048) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem sok mindenről maradtál le... 2 szerver crash, és másfél óra után lelőtték az egészet a picsába... fasza elgondolás volt ez... a megvalósítás már sajnos átment a hulladék kategóriába :K

Szerk:
Nem is a kínlódás érted, ha nem az hogy adnak egy eventet, megcsinálja x százezer ember, akik várják az este 6 órát... elindul a cucc, erre az első 12 percben elszáll az egész... na jó újra próba és olyan háromnegyed 9 fele megint elszállt aztán még az eventek közül is kivették... magyarul jelezve hogy ennyi volt.... Hát milyen megvalósítás ez kérem szépen... Dilettáns parmok ülnek ott vagy szakértők? :F

[ Szerkesztve ]

(#4050) predator00 válasza Th1sN04ll (#4049) üzenetére


predator00
tag

és én meg ezér killódtam 4 órát :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.