Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) RockHaRD válasza RG4L (#5697) üzenetére


RockHaRD
addikt

és repülővel mit kell indítani, hogy ilyen meccsbe kerüljek?

(#5702) Malibutomi válasza RockHaRD (#5701) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csak úgy mehetsz vegyesbe ha viszel tankot is. Egy tierben kell lenniük.
Annyira nem nagy élmény, a tankos részek körül van 15-20 AAA, szétkapnak pikkpakk

Hamár szóbakerült, az hogy van vajon megoldva illetve bug vagy feature hogy tankból nézve marha lassúak a repülök? Main gunnal kis szerencsével le lehet löni.

[ Szerkesztve ]

(#5703) Francia91 válasza Malibutomi (#5702) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem nincs egy darab tankom sem, megis nyomatom a vegyes RB-t. Egy slotra sincs berakva tank :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5704) Malibutomi válasza Francia91 (#5703) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor ezt rosszul tudtam.

(#5705) RG4L


RG4L
őstag

Ez a Gaijin totál hülye, esküszöm.

War Thunder: Gelesztaa

(#5706) Szőrös  válasza RG4L (#5705) üzenetére


Szőrös 
veterán

Esetleg valami újdonság ? Eddig ezt is tudtuk . :DD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5707) RG4L válasza Szőrös  (#5706) üzenetére


RG4L
őstag

Gondolom nézted a BR változtatásokat.

egyébként ti be tudtok lépni a szerverre? engem nem enged be, a fórumokra se tudok bejelentkezni.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5708) Francia91 válasza RG4L (#5707) üzenetére


Francia91
veterán

a játékba sem enged be engem...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5709) Micsurin válasza RG4L (#5707) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Se game , se fórúm , SŐT a weblap sem enged be :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5710) RG4L


RG4L
őstag

Fú, most nem tudom, hogy mit reagáljak...

A6M2: 3.3->3.7
A6M3: 3.7->4.0

F8F-1: 5.7->5.3
P-38: 3.7->3.3
P-47: 3.7->3.3

??????????????????????????????
Gyönyörű. Még egy patch és mehetünk az A6M3-akkal jetek ellen :))

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5711) Szőrös  válasza RG4L (#5707) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem , azt még nem néztem. Mit csesztek el már megint ?

szerk : ja látom. hááátööö. ez most mi ? :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5712) RG4L válasza Szőrös  (#5711) üzenetére


RG4L
őstag

43.000 silver lionos szerelés a Ki-84 hei-nek! :C

War Thunder: Gelesztaa

(#5713) Szőrös  válasza RG4L (#5712) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezek amúgy milyen BR értékek ?

Mondjuk nem tudom minek baszogatják japókat így is kevesen repülik azokat a gépeket.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5714) RG4L válasza Szőrös  (#5713) üzenetére


RG4L
őstag

RB értékek. Az SB szinte ugyanez.

Azért baszogatják őket, mert rengeteg amerikai gépeket használó játékos van (látszik a queue számokból is) és többnyire szar pilótákkal. Ami azt illeti, megmondta a Gaijin, hogy nem fogják használni ezt a saját BR formáló rendszerüket, de látszik, hogy ebből se lett semmi, hiszen olyannyira valótlan számok kerültek elő sok gépnél. Továbbra is csesztetik a japókat és a németeket...

szerk: 13:00-ig kitolták a karbantartást.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5715) RG4L


RG4L
őstag

wow

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5716) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Már nagyon únóm ezt.... A tigris a béka segge alá van nerfelve..... már tultetem rajta magam...
DE most nem lehet menni se , 1 kör volt (kursk 4 bot , 2 player , egész jó volt nem haltam :C)

Meddig lesz ez a nyomorult karbantartás ? :W
Hamár a gépeket baztatják a p51-eket is baztasák , hogy jók legyenek , és ne imbolyogjanak mint a gólya fos.... :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5717) munnergep válasza RG4L (#5710) üzenetére


munnergep
senior tag

Azt a büdös k&#@{ |Ä[]Đ [#&@#Đ đĐ[đĐ[, azt. Miért? Miért?

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5718) anytime válasza RG4L (#5710) üzenetére


anytime
őstag

Ez igy tenyleg vicc lesz .... :(

(#5719) Atlantis


Atlantis
veterán

Csak én nem értem a felháborodást? Nem kell azzal a géppel repülni, oszt kész. Lehet, balfasz vagyok, de nem értem, miért olyan súlyos változtatás ez... :F

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5720) munnergep válasza Atlantis (#5719) üzenetére


munnergep
senior tag

Mert pont ott járok, erre mehetek meg durvább amerikai gépek ellen. Mindegy, ha nem megy hagyom a francba. Meg hogy a hulyekhez igazítják a repülőgépeket.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5721) Colos1 válasza Atlantis (#5719) üzenetére


Colos1
őstag

A játéknak az lenne a lényege, hogy REÁLIS CSATÁKAT lehessen vele menni.

Az nem reális, hogy 1942 -es gépek mennek 1946-os gépek ellen.

De tovább gondolva: ha pl. a németek ugyanakkor készült angol és amerikai gépekkel állnának párban, akkor senki nem játszana GB/US nemzetekkel, mert agyaggalamb lövészet lenne a német gépek javára. Ja, nem, mert amíg a német géppel a szövetséges gépekbe bele kell lőni 5...10 db 20 mm-est hogy lezuhanjon, addig a német gépeknek elég 1 db 7 mm -es, hogy irányíthatatlan legyen.

Másrészről: hogy nézne az ki, ha a háborút elveszítő német és japán nemzetek gépeit nehéz lenne lelőni, hisz történelemórán azt nem tanítják, hogy a szövetségesek csak a létszámbeli fölényük miatt tudták leverni a német légierőt.

Szerk.: A japánokat a valóságban is könnyű volt lelőni.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5722) Szőrös  válasza Atlantis (#5719) üzenetére


Szőrös 
veterán

Úgy néz ki visszavonták a BR változtatásokat.

Amúgy meg nem az a megoldás hogyaszongya : nem kell azzal a géppel repülni.
Normális BR besorolást kéne csinálniuk , ez nem az. Nagyon nem.
Inkább RB/SB-t érintette és az ott repülő játékosok történelmi hűséget szeretnének nem matinét.
Főleg nem oroszt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5723) PAtr0n válasza Szőrös  (#5722) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mert enyhén szólva is nevetséges volt, gondolom a hivatalos fórumon is sokan lázongtak érte.
Amúgy tényleg hihetetlen, hogy a bénákhoz reszelik a játékot.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5724) Volfram42 válasza Colos1 (#5721) üzenetére


Volfram42
senior tag

Arénaharcra van a normál, történelemre meg az event. Ezt megmondták. Az meg, hogy csak létszámfölénnyel nem igazán csak. Ha még csak az lenne akkor is a létszámfölény egy előny nem egy csak. Mint már írtam valahova ez nem protoss vs zerg játék volt. Az élet nem balanszol. Nincs költői igazságszolgáltatás és nem is Frank Miller féle 300.
Ha meg megkapnánk a történelmi hűséget és a 15-20 messzerre jutna 800 bombázó és ehhez elegendő vadászkíséret akkor meg azon menne a nyivákolás, hogy jaj igen ez történelem hű, de nem úgy ahogy ÉN akartam, mert ez a lényeg az ÉN. Mindenki sír a komet landolási bugjára, hozzáteszem jogosan. Fura azért senki nem panaszkodik, hogy a valóságban a hajtómű vagy ment vagy nem. Nem volt állítgatás. Itt van. Meg, hogy a 84% Hidrogén-peroxid képes a spontán öngyulladásra illetve bármilyen szerves anyaggal érintkezve azonnal ég. Mindenkinek van egy olyan történelem hű megoldás ami az Ő saját igényeinek felel meg. Csak szerencsére változatosak vagyunk úgy ahogy az igényeink is, ami itt persze hátrányt jelent.
Tudom, hogy vacak a BR rendszer. Én is inkább annak örülnék ha lenne 20 event aztán a normál csatákat meg hanyagolnánk, de sokan meg azt szeretik. Sőt én sem szeretem amikor a He112 B0-al repkedve vérengzenek körülöttem a kobrák és a corsairok, de ugyanúgy azt sem szeretem amikor az f4f-re vagy a spiti II--re csapkodnak a fókák meg a g2 messzerek, mert számomra egyik sem történelem hű. Szóval mindegy milyen nemzettel mész ugyan úgy meg tud szívatni a MM rendszer. Csak az emberek szeretnek vinnyogni. Én is, csak most már nem érdekel megyek egyet aztán kész. Néha írok a dühöngőbe, de akkor is mindig az idióta társakat szapulom, na azok fel tudnak húzni. Ha sakkozok és kikapok akkor sem borítom fel az asztalt, hogy de a te huszárod gyorsabb volt vagy mit tudom én. Pedig ott is van olyan aki panaszkodik, mert nem ő volt a világos és ezért kapott ki. Mi van akkor? Majd legközelebb ő lesz azzal akkor meg az lesz a baja.
Ez olyan amikor egyik csapattársam írta RB módban, hogy végigdarálta a 6 20mm-s fóka mindenét és túlélte sőt talán le is szedte a fókát. Örült, hogy jaj de jó. Aztán néhány napra rá meg hallom, hogy üvölt (Azzal a fókával volt). " HÁMÉ nem hal meg belelőttem mindent, nincs igazság, stb. A valódi tanulság az, hogy vacak a húszas és javítani kell, mert bugos. Neki az jött le, hogy szar a játék, direkt őt szívatja, meg mindig veszít. A néhány nappal az előtti esetre természetesen nem emlékezett. Szeretünk mi a fasz jó oldalán állni, csak azt hamar megszokjuk. A rossz oldalra meg sokáig emlékezünk. :)
A lényeg menni kell azt kész. Főleg ha csapatban mész akkor úgy is ledaráltok mindent.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5725) Szőrös  válasza Volfram42 (#5724) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért az Te is tudod hogy a játékosok azért vinnyognak - főleg a régiek - mert a játék nem arra tart amerre kéne. Konkrétan most semerre .
Valamit mindig kitalálnak , elkezdik aztán fene tudja lesz e belőle valami.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5726) Colos1 válasza Volfram42 (#5724) üzenetére


Colos1
őstag

Azzal bőven elégedett lennék, ha kijavítanák a DM -et. Már nem érdekel, hogy 4-5 évvel későbbi gépekkel megyek, sőt, néha, ha a csapattársaim 4-es szinttel mennek, viszek 3-as szintűt, mert azzal a 4-esek között is lehet(ne) darálni.

Már csak az az 1 dolog idegesít, hogy engem 1 db 7 mm-es leszed, én meg belelövöm fél tárat, és semmi. Hasonló a helyzet a légvédelemmel is.
Ha angol, vagy amcsi géppel a német légvédelem fölé repülök, vagy netán elkezd rám lőni egy német gép, egyszerűen hidegen hagy. Német géppel meg nem merek berepülni a légvédelem közelébe sem, és ha mögém jön valami gép, akkor lassan már inkább kiugrom, mert 1x eltalál, és leszakad a szárnyam. Ezt kellene javítaniuk, de az általam vázolt probléma miatt tartok tőle, hogy ezt nem fogják megtenni.

Az Event jelenleg nem jó megoldás. Egy igazi SZIM -es játékos max 3-5 gépet használ szívesen, azokat, amelyek kézre állnak neki. (Nekem a Bf-109 F-4, G-2, a Ki-61 és kész, más géppel nem megyek szívesen, max csak trollkodni, pl. ha már felqrtak a bombázók op lézerpuskásai, akkor be szoktam kukkantani a csíter Me-410 -el, megmutatni nekik az 50 mm -es gépágyút. :DDD ) Nekem van olyan, hogy 1 hétig nincs olyan event, amelyben a 3 felsorolt gépből akár 1 is benne lenne. :(

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5727) RG4L válasza Atlantis (#5719) üzenetére


RG4L
őstag

Elmondom én neked mi ezzel a baj. Az A6M2 Zéró BR-je realisztikus csatában néhány patchel ezelőtt 3.0 volt ha jól emlékszek. Ezután lett 3.3, majd 3.7 most, ami mint kiderült, visszavonásra került egyelőre.

Nézzük a szituációt. Létezik ez a BR dolog, ami jó kigondolás meg minden, viszont van 1-2 fura dolog benne, mégpedig a lépcsőzés és a felső korlát. A lépcsőzése 0.3-as és 0.4-es eltérés, miszerint 1.0, 1.3, 1.7, 2.0, 2.3 ... a besorolás. Mint tudjuk, a propelleres gépeknek 1.0 (reserve gépek) és 6.3 (top T4-es gépek minden nemzetnél: amcsi F8F-1B: 6.3, brit Tempest Mk.II: 6.3, oroszoknál a legutolsó Yak és La: 5.7, németeknél Ta 152: 6.0, japán N1K2-J/Ja és Ki-84 hei 6.3) között mozog ez az értékelése. Gaijinék használnak egy rendszert a BR automatikus balanszolására, miszerint ha mondjuk az A6M2 pilóták nagy százalékban nyernek meccset, akkor lépcsőzik fel, ezért kapott valószínűleg most is egy emelést.

Én már megfigyeltem, hogy japán csapatban sokkal jobb játszani. Mikor a Ki-84 hei-t fejlesztettem, tehát a top kategóriában mentem sorozatosan meccseket, sokkal jobb volt az együttműködés és a "hozzáértés" is a csapatban, nagyobb győzelmi arány, satöbbi.

Gaijin megmondta, hogy ezt a rendszert visszábbszorítják vagy kikapcsolják blabla, de a jelek nem erre utalnak.
Na most, te lerendezed annyival, hogy akkor ne repüljünk azzal. Az A6M3 is BR emelést kapott, az A6M5-ök pedig már eddig is szembekerültek amerikai jetekkel, de ami talán még rosszabb, a Bearcatekkel.
Ezek után, a maroknyi japánnal játszani szándékozó pilóta mit csináljon? Hagyja az egész Zéró ágat vagy szenvedjen vele RB-ben? Vagy hogyha mégis Zéróval szeretne játszani, mert márpedig neki történelmi vonatkozásban ez a kedvenc gépsorozata, akkor játsszon egész meccseken keresztül fogócskát? Vagy menjen felszíni egységekre és kössön fogadásokat a csapatával, hogy kit lő ki először az AAA?

Egyik sem túl jó dolog, mert elméletileg 7 új géppel töltik fel a japán ágat a következő nagy patchben, amik "akárhova" beékelődhetnek.

Örömmel hallom, hogy visszavonták a BR változtatásokat. Csak nyisd meg a stat kártyákat, és hasonlítsd össze a P-47-et az A6M2-vel. Értem én, hogy ez nem event, tehát nem a valósághű ellenfeleikkel harcolnak a gépek, ami oké is lenne, ha nem mindig menekülni kéne a Zéróval.

Hogy miért kell menekülni vele mindig? Nézzük csak. A P-47 gyorsabb, sokkal de sokkal nagyobb sebességet tud elérni zuhanásban, agyig van lőszerrel, tehát egy amerikai pilóta ezzel a géppel, aki nem a füvet nyírja, véleményem szerint elég nehezen kerülhet olyan helyzetbe, hogy egy A6M2 lelője. Mögéd kerül? Zuhansz, és otthagyod, majd elkezdesz mászni, úgy sem fog tudni követni. Ha pedig a kis Zéródban csoszogva eléred a 450km/h-t és rádzuhan egy P-47, későn veszed észre, elrántod a gépet, volt szárnyad... és ugyanez igaz a P-38-ra is.

Viszont amilyen ügyesek az amerikai pilóták, kinézem belőlük, hogy még így is képesek lesznek folyamatosan csatát veszteni, tehát következő patchben az A6M2 BR-je 4.0-ra nő, ami azt jelenti, hogy jöhetnek ellen Bearcatek. No ne vicceljünk már...

Ja és igen... a Ki-84 hei 6.3-as BR-el csücsül, ami oké is, mert egy eszméletlen jó gépről beszélünk. Mivel már nem tudják hova növelni a BR-jét, rányomtak egy 43.000-es szerelési költséget. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#5728) Volfram42 válasza Colos1 (#5726) üzenetére


Volfram42
senior tag

Engem is lekapkod a légvédelem mindegy mivel megyek. Volt, hogy saberrel mentem 900km/h-al a fák szintjén és kiszedett a kiskocsi ami mellett elrepültem még csak nem is csaptam rá azt se tudtam, hogy ott van. Fene se tudja tök random az egész. Viszont Mind Szőrösnek és neked is igazatok van. Írták, hogy a nagyobb kaliberek bugosak. A németek pont ezt használják. Szerintem ez egy olyan probléma ami nem tűrhetne halasztást. Ezt azonnal meg kellene oldani. A bombázók dm javítását az 1.43-ra ígérik, a mikor meg szerintem szeptember.
Lehet az a baj, hogy túl hamar fedeztük fel ezt a játékot, ha két év múlva találnánk rá és próbálnánk ki akkor akár még minden jó is lehetne.
Ez a van néhány kedvenc gépem is jogos. Főleg simen. Reméljük amit fordítottam csatlakozási forma megoldja ezeket a gondokat.
Nekem az usa tengerészeti ág jött be nagyon japán ellen. Sajnos az is ritkán van. A ki61 is nagyon megtetszett míg a zérók nagyon nem jöttek be. A hayabusát meg úgy földhözcsapkodtam, hogy most sem értem mit rontottam el. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5729) RG4L válasza Volfram42 (#5728) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem a múltkor úgy tűnt, hogy a Ki-61-esnek Bf 109 hangja van. Valami tapasztalat erről?

War Thunder: Gelesztaa

(#5730) Volfram42 válasza RG4L (#5729) üzenetére


Volfram42
senior tag

Már régen nem mentem egyikkel se, Colos majd megmondja a frankót.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5731) Atlantis válasza RG4L (#5727) üzenetére


Atlantis
veterán

Látod, a tudatlanság boldogság, én nem tudtam erről a BR-kiegyensúlyozó rendszerről, csak röpködtem magamnak több-kevesebb sikerrel. Elvégre ez csak egy játék, francot akarok én (és a legtöbb játékos) túl sokat agyalni ezen is. Egy hozzád hasonló jó játékosnak meg tök mindegy kéne hogy legyen, örülj, hogy plusz kihívást kapsz és nem csak mészárolsz. :) A hozzám hasonló balfaszokat meg úgyis lelövi még egy bot is, ha épp olyanja van.

Colos1 írásait olvasva meg egyre inkább a korai WoT-topicban érzem magam: csúnya orosz fejlesztők nem szeretik a németeket, meg a germán gépek milyen használhatatlanok, bla-bla, stb. Szánalmas, pláne, hogy (valószínűleg) ő is jó játékos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5732) Fel válasza RG4L (#5727) üzenetére


Fel
addikt

Én sehogy sem látom 43k-nak a szerelési költségét.

Ez RB-re vonatkozik, SB adatoknál 33k van.

Ellenben ezek egész érdekesek (szintén RB stat):

45k WTF... Értem én hogy opészarmocsok mindkettő, na de ennyire... Ja SB módban érdekes módon kevesebb mindkettőnél (24k ill. 26k). Ez lehet valami hiba is akár..

[ Szerkesztve ]

(#5733) RG4L válasza Fel (#5732) üzenetére


RG4L
őstag

Mert visszavonták a változtatásokat mind BR terén, mind javítási költségek terén.
Egyébként a fórumon található táblázatból vettem, mégpedig:

Ki-84 hei régi RB javítási költség: 28490, az új pedig 43000 lett volna.
Ugyanez SB módban: régi 33000, új 50000.

Egyébként ezekre még rá kell számolni a felszerelt fejlesztéseket. Nekem pl. maxos a Ki-84 hei, és jelenleg RB-ben 36438-ért szerelem, SB-ben pedig 42207-ért.

szerk: ja, arról ne is beszéljünk, hogy SB-ben így alakult volna az N1K2-k javítási költsége:

N1K2-J: 35820-->51480
N1K2-Ja: 33000-->50000

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5734) RG4L


RG4L
őstag

Pici off: van itt valaki, aki high/max beállításokon futtatja a játékot? ha igen, elküldhetené privátba a gépe specifikációját, ill. hogy noti vagy asztali gép-e.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5735) RockHaRD válasza RG4L (#5734) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nekem minden maxon van. Gépem az adatlapomnál.

(#5736) Colos1 válasza RG4L (#5729) üzenetére


Colos1
őstag

A Ki-61 -ben egy licencelt DB601 -es motor volt, amit a Kawasaki gyártott.
Ezért ugyanazt a hangot tették hozzá, mint ami a Bf-109 -nek van. Mivel működőképes gépről nem tudni, senki nem tudja megmondani, hogy valóban ugyanolyan hangja volt-e.
Az M.C. 202 -nek is Bf-109 hangja van, mert DB601 volt benne.

(#5734) RG4L: Az adataimnál lévő gépen "movie" beállításokon fut folyamatos 60 FPS -el. (vSync bekapcsolva) Egy-egy pályán - pl. Grozníj - esik csak néha le 50 -re.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5737) RG4L válasza Colos1 (#5736) üzenetére


RG4L
őstag

És tényleg DB van benne. Csak annyit láttam a leírásban, hogy Kawasaki a gyártó, gondoltam nem ugyanazt csináltál, de így már tiszta. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#5738) Colos1 válasza Atlantis (#5731) üzenetére


Colos1
őstag

Repülj te is 250 órát SB módban úgy, hogy ennek kb. 75% -a német, aztán gyere vissza újra elolvasni amit írtam.
Eleinte én sem hittem ezt el...

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5739) Atlantis válasza Colos1 (#5738) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt úgy írod, mintha kötelező lenne velük repülni. De nem az, ha vacak vagy nem jön be egy gép, hát nem használom, nem vagyok mazochista állat, hogy direkt szívassam magam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5740) Szőrös  válasza Atlantis (#5739) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez sem megoldás . Akkor aki kifejezetten a német gépeket szereti az ne is játsszon ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5741) Colos1 válasza Atlantis (#5739) üzenetére


Colos1
őstag

Továbbra is fenntartom, hogy repülj min. 250 órát szimulátor módban. Utána vitatkozhatunk, addig nem.

Az említett dolgok árkádban és realistic -ban nem érvényesek.
Szimulátorban nem egérrel irányítasz, és a gépek között is nagy különbség van.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5742) Atlantis válasza Szőrös  (#5740) üzenetére


Atlantis
veterán

Én ilyet nem mondtam. Ha szereti, játsszon velük, csak ne nyafogjon, hogy leesik egy darab madárszartól is, mert a csúnya oroszok direkt rosszul írják a játékot, bezzeg az orosz, meg amerikai gépek.... Ugyanez volt a WoT-ban is, hogy a Tigris ilyen meg olyan szar, holott valójában az volt az Isten szekere, csak ezek a büdös ruszkik szándékosan nem akarják, hogy jó legyen, mert elveri az ő gépeiket.

Szeretem én a németeket, nincs velük semmi bajom, de ezek a felesleges összeesküvés-elméletek...Tisztelem, becsülöm Colos1-t is, a szakmai tudása nyilván nem kicsi, éppen ezért nem értem, ezzel az intelligenciával miért süllyed erre a nyavalygós szintre.

Téma részemről lezárva.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5743) Szőrös  válasza Atlantis (#5742) üzenetére


Szőrös 
veterán

Megkérdezhetem mennyit repültél SB-ben , főleg német gépekkel ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5744) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Én csak röviden annyit szólnék hozzá a "játék hibái" témához, hogy kb 2,5 évet játszottam a World of Tankszel (még a zárt bétában kezdtem) és mikor elkezdtem a WarThundert egyetlen dolgot tudtam mondani: "OMG, ez a játék mennyire tökéletes!" Sehol egy hiba, beakadás, sehol egy anyázás (a részemről) Mennyivel egységesebb, összeszedettebb... Nem kell a hivatalos fórumon hisztizni naponta...

Persze biztos vannak ennek a játéknak is hibái, de higyétek el, ezek eltörpülnek más online játékokéhoz képest.
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5745) Atlantis válasza Szőrös  (#5743) üzenetére


Atlantis
veterán

Egy büdös métert sem és nem is szándékozom. Elismerem, én hülye vagyok az SB-hez, ill. nem is érdekel, még akár az is lehet, hogy a német gépek tényleg nem jók ott, de hogy ezt direkt írták volna így csak mert a játék orosz, az szánalmas. De tényleg nem fogok erről írni többet, aki akarja, érti, miről beszélek.

csaabz: egyetértek, hasonlóan éreztem én is, mikor áttértem erre a játékra.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5746) Colos1 válasza Atlantis (#5745) üzenetére


Colos1
őstag

Ok, akkor kérem a magyarázatot a jelenségre, amelyet nem csak én tapasztalok. :U

Ha cáfolunk valamit, azt úgy illik, hogy másik magyarázatot adunk.

Szóval az alábbiakra kérnék egy kis esszét:

1. A német gépek FM -je reális, a többi nemzetnél több gép is UFO -ként viselkedik.

2. A német gépeket sokkal könnyebb lelőni, mint német géppel a többi gépet. Pl. a német kap egy 7 mm -est, máris irányíthatatlan. Amcsi, orosz vagy angol gép kap 1db 7 mm -est, és semmi baja. Kap 2-3db 20 mm -est, akkor sincs semmi baja. ha szerencséd van, akkor az 5. 20 mm -estől elkezd kicsit billegni. Néha előfordul, hogy 1 hittel lelövünk valakit, de az ugyan annyira ritka, mint amennyire ritka az, hogy egy német gép nem lesz irányíthatatlan rögtön az 1. találattól.

3. A légvédelem a német gépet sokkal könnyebben leszedi, mint más gépeket. Német gépnél a 1.-3. találat már szétqrja a gépet, míg más gépeknél a 4.-6. találat után kezdek csak el aggódni, hogy el kéne menni innen. Az, hogy az első pár találattal nem szed le, annyira ritka, mint az, hogy más nemzet gépeit leszedi az első pár találattal.

Kérem a másik magyarázatot. Nem ragaszkodom az általam leírtakhoz, meggyőzhető vagyok.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5747) Atlantis válasza Colos1 (#5746) üzenetére


Atlantis
veterán

Ehh...tudod mit, igazad van.

Tessék a másik magyarázat: csúnya fejlesztők is biztos a német gépeket szeretik a legjobban, így azoknak a fejlesztésére szentelték a legtöbb időt, pechetekre így azok lettek a legrosszabbak. Kérjetek nerfet, hogy ugyanolyan mesebeliek legyenek, mint a többi nemzet gépei...bízom benne, hogy ezt a verziót a sok hobbináci is el tudja fogadni. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5748) Colos1 válasza Atlantis (#5747) üzenetére


Colos1
őstag

Ezen már mi is elgondoltunk.

Azonban ekkor a többi gépet, amelynek a fejlesztésére még nem szenteltek elég időt, rosszabbra csinálnák, hogy ne szívjon az a nemzet, amelynek a fejlesztését előbbre vették. Ha így lenne, akkor előbb-utóbb a többi gépet is a valósághoz kellene rontani. Akkor meg lesz nagy sírás-rívás, hogy a Typhoon már nem fordulja ki a messert, meg nem emelkedi le, mint ahogyan a valóságban sem.
A fejlesztők inkább abba az irányba mennének, hogy legyen alapból rossz a gép, hogy ha realizálják, akkor jobb legyen, mert az pozitívan hat a játékosok lelki világára.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5749) erikke17 válasza csaabz (#5744) üzenetére


erikke17
őstag

Őszintén én már elő sem szedem WoT-ot :)
Beleuntam a folytonos pénz faromlásba, vesztett csatákba, a sok lúzerba. 2 hónapja felment mondom mi ez a ocsmány grafika? o.O Aztán még a szép FSP laggok.. mediumon WT high-on megy gond nélkül! :)
Meg az 1 éve igérgetett multicore támogatást 2014-ben :(((

Egyszer még majd lehet előszedem, de nem most :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5750) Atlantis válasza Colos1 (#5748) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehetne úgy is, ahogy írod. Én viszont megértem azt a fejlesztői logikát is, hogy ugyebár az ő szemszögükből mi célja a játéknak? A bevétel. Miért fog fizetni az átlag játékos? Hogy németeket, meg japánokat lőhessen, ugyebár őket történelmi okokból nem nehéz utálni. Ha túl jók azok a gépek, akkor az átlagos játékos nem tudja lelőni, nem lesz sikerélménye, nem játszik, a fejlesztőknek meg elmarad a bűvös profit...

A való életben műszakilag jobbak voltak azok a gépek, egyfajta legenda övezi őket és itt jön képbe egy másik része a játékosközönségnek, aki ilyen-olyan meggyőződésből pont a német és japán gépeket óhajtja repülni. Valószínűleg belőlük realizálható a kisebb bevétel, ezért érezhetik néha magukat a bré rosszabbik végén.

A harmadik csoport meg a magamfajta balfasz, aki csak röpköd bele a világba különösebb filozófia nélkül és nagyon unja, hogy a másik két tábor folyton nyühög valamiért.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.