Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) wall2 válasza RG4L (#6049) üzenetére


wall2
tag

Ott a 10 pont ezt soha nem lehet megunni. :C nem beszélve a játékélményről. :K :K

(#6052) Colos1 válasza Colos1 (#6047) üzenetére


Colos1
őstag

Ez kimaradt :O :DD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6053) Francia91


Francia91
veterán

Kezdek ráérezni a Bf-109 G6-osra, nem olyan rossz gép :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6054) Volfram42 válasza anytime (#6043) üzenetére


Volfram42
senior tag

Kicsit megkéstem, de válaszoltak is helyettem és jól. Hiába emelkedsz ha nem látod azt aki alattad van. :)
Vannak gépek amik nagy magasságban jók, azokkal törekedni is kell rá, de hiába, ha az ellen nem megy fel hozzád, mert neki az alacsonyabb a jobb.

Ez fel is vet egy problémát, hogy akkor a nagy magassági elfogók és kísérőknek mi a haszna. Elvileg a bombázók a válasz, amik jelenleg nem jól vannak implementálva a játékba, mert általában alacsonyan verekednek a vadászokkal vagy a tankokat próbálják kiszedni ami azért egy stratégiai bombázónak nem igazán a feladata. Ezt, ha minden igaz akkor meg fogja oldani az új fajta csata amit már tesztelnek. Illetve, hogy a következő kis patch már jelentős DM változást hoz magával. Remélhetőleg megoldva a lelőhetetlen bombázók problémáját. Illetve ígérték a lövészek kordában tartására is valami megoldást.Végre volt szó a lőszerkészlet végessé tételéről is. Szóval ha jóval sebezhetőbbek lesznek és rászorulnak a vadászfedezetre akkor nekik is érdekük, hogy olyan magasságban legyenek ahol a védőik a legjobban teljesítenek. Ekkor már lesz emelkedés, de ez nem lesz verseny, mert a tervek szerint egyszerre három esemény lesz aktív a csatában és ez csak az egyik, aki nem akar az nem megy bombázóvadászatra. Persze ehhez kellenek normális célok is. Ezeket is megígérték. Ha nem cseszik el akkor egy remek módot fognak létrehozni. Már csak fülke kéne minden gépbe. :)

Illetve aki most örül a B-17, B-25, PBJ és A20G-nek. Az készüljön, hogy lényegesen sebezhetőbb lesz a gépe.
Végre rendbe teszik a nagy kalibereket, ha minden igaz. A DM az közös az összes módban. Szóval AB, RB is érintett lesz ebben szerintem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6055) munnergep válasza Volfram42 (#6054) üzenetére


munnergep
senior tag

A20G-vel csak egy nemzettől félek mindig, az oroszoktól. Szegény spitek, bf-ek, de főleg a japók, csak hullanak az A20G mögött/előtt (persze kis túlzással). Egy orosz gép véletlenül arra jár, már nem is vagyok a célkeresztben, max. a legszélén, 1 tök véletlen lövés és a szárny szakad. Mint mikor a B25 hátsó lövésze egy lövéssel kilövi a ki-102-ből a pilótát fordulás közben :D
Ha az új DM már csak annyit hoz, hogy a Yakok is lőhetőek lesznek és nem 10 hitet kap egymás után, nekem már öröm és bódottá'.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6056) Francia91 válasza munnergep (#6055) üzenetére


Francia91
veterán

Ja, mintha az orosz gepek gyemantbol lennenek, belenyomok egy tarat a lovesdzel, es csak fustol...
A japanok meg az ellentete :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6057) Francia91


Francia91
veterán

Egészen jó ez a G-6-os Bf-109. Kezdem megszeretni a Tier 4-et is :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6058) RG4L válasza Francia91 (#6057) üzenetére


RG4L
őstag

Én tegnap nagyon meglepődtem az egyik meccsen. Annyira mondogatják hogy a Bearcat mindennél jobb stb... gondoltam megint kipróbálom mert ezer éve nem mentem vele. Sicily pálya. Felszállás, úgy mászik mint egy őrült, de tényleg kb. 20 fokos emelkedést 300 IAS körül tartotta, aztán viszont elvesztette az erejét. Bf 109 K-k picit magasabrra is tudtak emelekedni mint én ugyanannyi idő alatt. Akármikor fordultam volna az egyik után, a Bf gyorsulása és sebessége egy másik dimenzió volt kb, egyáltalán nem tudtam velük menni, peddig fullos a gépem. Sajnos én még csak a G-10-esnél tartok asszem. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6059) Francia91 válasza RG4L (#6058) üzenetére


Francia91
veterán

Én a Bf-109-eseket jobban szeretem a BearCat-nél, pedig egyikkel sem mentem sokat, F4/trop-pal repültem rengeteget, azt nagyon szerettem, csak 5000 m felett nehezen irányítható, szitál minden felé
De most ez a G6-os nagyon jónak tűnik, nemsoká meglesz a +2x30 mm a szárnyak alá :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6060) Francia91


Francia91
veterán

Megint A-20-as meccs, oroszok ellen 4 v 1-ben maradtam...
Szétszedtek a f*szba, de éppen kibírta, hogy gunner-ral lerendezzem azt a 4 gépet, ami rám jött :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6061) RG4L válasza Francia91 (#6060) üzenetére


RG4L
őstag

Én valamelyik este nekiálltam pár meccsnek, elég régen játszottam már de valami olyan szinten pancser voltam, hogy hihetetlen. Egy hetet kihagyok, és valami olyan szinten romlik a "látásköröm"... ezt úgy értem, hogy rengeteg mindent nem látok meg, amit eddig igen, és olyan szitukba megyek bele, ami öngyilkosság.

Túlságosan várom már az új patchet, eddig jónak ígérkezik, de úgy látszik késik, elég sokat...

War Thunder: Gelesztaa

(#6062) Francia91 válasza RG4L (#6061) üzenetére


Francia91
veterán

Kihagyás után nekem is így van. Mostanság a Bf 109 G-6-osra álltam rá, szépen lassan egyre jobb és jobb meccseket tudok vele menni. Meglett a 3x30 mm cannon, most már fejlesztem a motort, hogy tudjak gyorsan emelkedni B-17-eseket pusztítani :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6063) Colos1 válasza RG4L (#6061) üzenetére


Colos1
őstag

Szeptemberre ígérték a pach -et.

(#6062) Francia91: A G6 egy nagyon rosszul besorolt gép abba a tierbe, mert túl lassú. Ugyan az, mint a G2, csak 13mm -es géppuskákkal. Ez is egy érdekes dolog: Oroszoknál alacsony tierben és BR -en pl. a Yak -on lehet 4 db 20mm -es, a Németeknél ha a 7,92 -es helyett 13-as van, akkor már 4,0 helyett 5,0 a BR -je, és a 4-es tierbe pakolják :W

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6064) Francia91


Francia91
veterán

Ez az Fw-190 csak emelkedni és lőni jó, de fordulni nem lehet vele :(((
Azt hittem jobb gép, de kár volt megvennem őket....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6065) Szőrös  válasza Francia91 (#6064) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nos esetleg úgy használd ahogy kell . :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6066) Francia91 válasza Szőrös  (#6065) üzenetére


Francia91
veterán

Nem tudok vele normális meccseket menni még eddig. Addig jó, amíg nem kell fordulni, de ott végem is van. Berángat, mint a fene, akárhogy próbálok fordulni. Még megyek vele pár kört, amíg van ingyenes javítás, de aztán lehet, hogy maradok a Bf G-6-osnál, az nem fordul olyan rosszul... Meglátjuk mi lesz, 2 Fw-t vettem most, összesen van még 9 ingyenes javítás, h addig nem tanulom meg, nincs kedvem -11-14k-s meccseket menni :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6067) Szőrös  válasza Francia91 (#6066) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ne forgolódj vele , energia harcra jobb inkább.Mindig tartsd meg a magassági előnyöd és akkor nem lesz olyan rossz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6068) Francia91 válasza Szőrös  (#6067) üzenetére


Francia91
veterán

Rohadt F8F mindig kivégez....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6069) Francia91 válasza Francia91 (#6068) üzenetére


Francia91
veterán

Legalább F8F-1B-vel sikerül tűrhető meccset mennem... Ennek is örülök USA T4-ben :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6070) munnergep


munnergep
senior tag

Én a héten 20 kört játszottam: 1 a20g győzelem, 1 yak győzelem, 18 bf vereség :D

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6071) RG4L válasza Colos1 (#6063) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, az 1.43-at szeptemberre, de mondták (speciel Lassar), hogy augusztusban kidobják az 1.41.30-at asszem, ami már tartalmazná a FM és DM frissítéseket stb. De ebből se lesz semmi. Igazából nem baj, ha dolgozniuk kell még rajta akkor csinálják, de minden örökkévalóság ezzel a játékkal.

Legalább most minden nemzet kapni legalább 3 gépet, Japán 7-et is elvileg. :)

Az 1.45-ben tovább folytatják Japán felzárkóztatását és csatlakoznak a Brit tengerészeti gépek, aztán a többi vegyesen. :K

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6072) Colos1 válasza RG4L (#6071) üzenetére


Colos1
őstag

Ez asszem úgy volt, hogy ha az 1.43 szeptemberre nem érkezne meg, akkor kiadják előtte egy másik patchben. De ez lehet nem erre vonatkozott... :U Én már nem tudom követni :O :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6073) RG4L válasza Colos1 (#6072) üzenetére


RG4L
őstag

A Lassar responds szériát végigolvastam mindet, abban volt először, hogy nyár végére tervezik az 1.43-at, na most ki tudja hogy náluk az mit jelent. Időközben volt olyan, hogy "probably august", aztán már tuti csak szeptember. Közben jött ilyen infó, hogy 1.41.30 is lesz, ezt augusztusra írta Lassar, a dev szerver ugye valami 1.41.X vagy 1.41.30.X vagy tököm tudja milyen verziószámmal futott nemrég és meg volt nyitva a publikumnak is, ugye ez tartalmazza elvileg a német fegyverzetek javítását valamint FM és DM fixeket, de ez sincsen sehol. Szóval kb. hamarosan jön a kis patch, szeptember végére meg remélhetőleg az 1.43, év végére meg az 1.45 TALÁN, de nem hinném, csak abból gondolom, hogy sok gépre azt írta Lassar, hogy "til new year". Meglátjuk, de tényleg elég lassan haladnak. Ha már lassan haladnak, legyen ez egy jó patch!

War Thunder: Gelesztaa

(#6074) RockHaRD válasza RG4L (#6073) üzenetére


RockHaRD
addikt

Mikor jönnek a hajók?

(#6075) RG4L válasza RockHaRD (#6074) üzenetére


RG4L
őstag

Jövőre, talán.

War Thunder: Gelesztaa

(#6076) Francia91


Francia91
veterán

RB-be is beszabadul néha pár hülye...
Berlin mapon mentem Bf 109 G-6-ossal, jött két B-17-es, rajta kettő Me-410-es csapattárs. Criticalt adott az Me-410-eseknek a 2 B-17, odamentem, lelőttem mindkét B-17-est. Erre rámjön a két Me-410, hogy "noobkiller" vagyok, az egyik elkezdi lőni a maradék 20 mm-esét rám... Nem is engedtek leszállni, hogy újratöltsek... Végül a 2x13 mm-essel leszedtem még 2 db F4U-t, aztán sikerült megnyerni a meccset.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6077) rollaz


rollaz
tag

Rászántam magamat az SB-re. Használ esetleg valaki Saitek X-52 joyt? Nem a pro verzió, hanem az alap. Volna néhány kérdésem.

(#6078) Szőrös  válasza rollaz (#6077) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pro-m van de mond mi a kérdés , nem hiszem hogy használat terén lényeges különbség lenne. Na jó egy picit talán .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6079) Volfram42 válasza rollaz (#6077) üzenetére


Volfram42
senior tag

Dettó pro van, de még nem törtem be. Azaz nem égett bele a kezembe. Mióta megvan vagy lehetőségem vagy kedvem nem volt repkedni, de amiben tudok segítek én is szívesen.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6080) Szőrös  válasza Volfram42 (#6079) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én tegnap repültem SB-t , jól fel is baszta az agyam. :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6081) Volfram42 válasza Szőrös  (#6080) üzenetére


Volfram42
senior tag

A en ugye beteg voltam. Mondom ha jobban leszek akkor. Erre miota jobban vagyok valahogy nincs kedvem hozza. Mentem egy adag testflight-ot meg belottem a fejkovetot es szoktam a pedalt, de csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6082) munnergep


munnergep
senior tag

Nem tudom mi van velem, de kb. 70. vereség, néha 1-2 győzelem. Pedig 2-3 kilőtt gép alatt nem nagyon állok meg, kivéve ha az elején leszed egy yak 40 km-ről. wr átment negatívba, kedv szintén, lehet egy pár hét szünetet be kéne iktatni...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6083) RG4L


RG4L
őstag

Senior Community Manager Borisych an hour ago:
Yes, my friends, we will try to give you 1.43 this month probably - there are massive changes and improvements, so testing takes time.
Also, most likely tommorow we will release a minor update - change notes will be posted on the website, so stay tuned.
Cheers

War Thunder: Gelesztaa

(#6084) Volfram42 válasza RG4L (#6083) üzenetére


Volfram42
senior tag

Koszi. Loptam is egyben. Gyorsabb, mint kikeresni, de azert ugyereztem illik szolni.:-)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6085) RG4L válasza Volfram42 (#6084) üzenetére


RG4L
őstag

Egyik reddit post-ban találtam rá. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6086) Volfram42 válasza RG4L (#6085) üzenetére


Volfram42
senior tag

Azota megleltem en is. Csak innen gyorsabb volt. Koszi meg egyszer.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6087) RG4L


RG4L
őstag

Berlin pálya, Spit Mk 24-et fejlesztem valamennyire. Lancaster a repterről indul a vadászokkal együtt, úúú mondom de rohadt jól néz ki ez a nagy dög a gépem mellett. Ezután elkezdett gunerekkel minden gépet lőni, egy Bearcatet lelőtt, engem és egy Mustangot pedig annyira megsebzett, hogy újra le kellett szállnunk. Gratulálok az ilyeneknek. :K

War Thunder: Gelesztaa

(#6088) RG4L


RG4L
őstag

Update 4.09.14 (1.41.30.X)

On Thursday, September 4th, the War Thunder game servers will be unavailable from 07.00 until around 10.00 GMT due to the installation of Update 1.41.30.

War Thunder: Gelesztaa

(#6089) RG4L válasza Fel (#5963) üzenetére


RG4L
őstag

Most feltettem az MSI Afterburnert, pöpecnek néz ki. Eddig voltam hajlandó szenvedni az Action!-nel... valami FICV kodeket használ, amit a YouTube nem támogat, VLC csak a hangot játsza le belőle, miközben a Windows Media Player viszi, az általad ajánlott Handbrake nevű konvertáló sem ismeri fel, szóval...

War Thunder: Gelesztaa

(#6090) RG4L


RG4L
őstag

(#6091) Colos1 válasza RG4L (#6090) üzenetére


Colos1
őstag

[CINIZMUS] Valóban, hiszen detektálta a találatot, amelyet szép füsttel jelzett. :K
Most már akkor teljes körű tűzijátékot produkál, mert eddig csak villogott, most meg már füstje is van :C [/CINIZMUS]

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6092) RG4L válasza Colos1 (#6091) üzenetére


RG4L
őstag

Tudod/tudjátok mi a vicces ebben az egészben?
Múltkor linkeltem, ahogy lószart sem csinálnak a német 30mm-es lövedkékek, míg az amerikai 12.7 szétszed mindent. Dev szerverről volt a videó, jelentették, hogy ez még mindig nem oké. Telik az idő, jön a patch, ugyanaz marad minden. Mit csináltak edddig?

Hogy van az, hogy mondjuk nekem nem szedték le a gépekről a engine throttle/injection modulokat és nem is kaptam kompenzációt, ergó nem kell újra kifejlesztenem őket, ahogy látom fórumon a többieknél?
Miért van az, hogy nem látszik melyik gépre van szerelve rakéta/bomba (tab gomb csapatnézet)?
Valami olyat is olvastam, hogy csapattárs AI egységek saját csapatra támadnak/lőnek a pillboxok?

A lövedékek nagy százalékban csak szikráznak. Egyik meccsen (RB) a felszállásra 20 másopdercet kellett várnom (miután kiválasztod az üzemanyagmennyiséget stb.)

Japán 20/30mm ugyanúgy csak szikrázik, ráadásul ezt nem B-17-esen, hanem G8N1-en teszteltem.

Hogy tudnak olyan dolgokon is rontani, amihez elvileg (ismétlem elvileg) hozzá se nyúlnak?

War Thunder: Gelesztaa

(#6093) Eagle16


Eagle16
addikt

Amcsi AN/M3-as ágyú nevetséges lett, nem sebez semmit, de szépen villog mindenen...ez a patch egy katasztrófa, 300-400db 20mm-est kell ellőni egy Fw-190-re hogy beadjon egy kritikus sebzést. Tegnap 50 lövésből szétszakadt bármilyen egymotoros.

Mig-9 ellen mentem szemtől szembe F8-F1B-vel, vicces volt nézni hogy én is eltaláltam és nem sebeztem, meg ő is eltalált és ő sem sebzett...de egyáltalán semmit se.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6094) RG4L válasza Eagle16 (#6093) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem felesleges most erőletetni a játékot, amíg ezt ki nem javítják. Kb. minden lőszer csak villog.

War Thunder: Gelesztaa

(#6095) Colos1 válasza Eagle16 (#6093) üzenetére


Colos1
őstag

Akkor úgy látom, hogy nem a német ágyúkat erősítették meg, hanem a többit nerfelték hozzá ;]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6096) Eagle16 válasza RG4L (#6094) üzenetére


Eagle16
addikt

Csináltam róla videót, az FW utána szépen elrepült mintha nem történt volna semmi. :C

[link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6097) RG4L válasza Eagle16 (#6096) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, tudom... Reddit és a fórumok is ezzel vannak tele.

War Thunder: Gelesztaa

(#6098) donmackó válasza Eagle16 (#6096) üzenetére


donmackó
őstag

Ez nagyon jó. Nem csak a bombázók nem tudnak senkit lelőni, de őket sem lehet. JU-88 forever!!!!!

Release the cable hounds!

(#6099) Colos1 válasza Eagle16 (#6096) üzenetére


Colos1
őstag

Ezzel semmi gond nincs, ha eddig ha német géppel lőttél szövetséges gépre, ugyan ez volt. :K Legalább most már megértitek, hogy miért nyavalyogtunk. ;)

Megyek, játszok is gyorsan egyet, ezt megnézem.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6100) RG4L válasza Colos1 (#6099) üzenetére


RG4L
őstag

Olaszok? :D

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.