Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) t.imi válasza Colos1 (#6798) üzenetére


t.imi
addikt

Home-m van, nincs is csoportházirendem és szigorúan itthonról nyomom :D
Letöltöttem a gpedit installert és felraktam :DDD
Ott a gond, hogy hónapokig tökéletesen megy, ok, 1-2 bad internet connection előfordult, de több nem, aztán két napig zsinórban kidobál ez is, meg a wot is.
Más megoldást hirtelen nem találtam, ill. hozzáadtam a norton kivételekhez a két progit.
Előtte itt is hasonló ping volt mind két játékban mint nálad.
Itt legalább segítséget kaptam :R . Másik topikban még semmi :N

[ Szerkesztve ]

(#6802) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Erre tudtok mondani valamit?

Köszi,
A

(#6803) Micsurin válasza Colos1 (#6800) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De gonosz :D ;] , kis sunyiban amikor a főnök nem nézz oda :D pont mint tegnap előtt egyik ismerősöm , mondja is megy kajál és megy melózni mielőtt a főnök észre veszi :DDD (előtte 2 realisticot gyorsban azért repültünk :) )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6804) RG4L válasza anytime (#6802) üzenetére


RG4L
őstag

Ezt kell megvenni hozzá.

Költözés után csak most lett net, és igen, csak vicc volt a mandulaszemes valami. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6805) RG4L válasza t.imi (#6801) üzenetére


RG4L
őstag

Töröld le a nortont.

War Thunder: Gelesztaa

(#6806) Micsurin


Micsurin
nagyúr

ÜNNEPLÉS Hát ez tényleg eszméletlen nagy ünneplés :W minden szar a prémiumal kapcsolatos , így is meg akartam venni a tier 4-es zérot , csak , hogy ne kelljen szaros bombereket húznom de akkor még ezzekhez is kell :N elmehetnek a....

szrk.: -50% a 90 és a nagyobb prémium árából , 14 euróért adják a 90 napos prémet :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6807) RG4L válasza Micsurin (#6806) üzenetére


RG4L
őstag

Ajándék lónak ne nézd a fogát. Szerintem minden leértékelés jó és ami a legjobb:

War Thunder: Gelesztaa

(#6808) anytime válasza RG4L (#6804) üzenetére


anytime
őstag

Koszi!

Ebben a kampanyban a japok tenylegesen a korabeli amcsikkal harcolnak csak es kizarolag?
Ezt a Zero-t szerintetek tudom majd "normal"-ban is hasznalni?

Koszi,
A

Az az 50% nem roszz, veszekegy 1 eves-et, igaz, hetfotol nem lesz deszkam :)

RG4L: mi ez a Po-2?

[ Szerkesztve ]

(#6809) Fel válasza anytime (#6808) üzenetére


Fel
addikt

Kétfedeles szovjet bombázó. Régebben része volt a szovjet techtreenek, de kivették a játékból.
Most így lehet megszerezni: [link].

(#6810) RG4L válasza anytime (#6808) üzenetére


RG4L
őstag

Ha megveszed, orosz oldalról tedd, csak azért linkeltem az európait, hogy érthető legyen mi van a csomagban. :)
Ja igen, és az A6M5 ko használható "normál" meccseken is, a megvásárolt japán hadjáratban pedig többnyire ilyen F4F meg SBD-k ellen fogsz menni, asszem. :K

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6811) anytime válasza RG4L (#6810) üzenetére


anytime
őstag

Elovastam, koszonom, tiszta.
Orosz oldalrol annyival olcsobb lenne?

Koszi a PO-2 infot is! :R

(#6812) RG4L válasza anytime (#6811) üzenetére


RG4L
őstag

500 rubel, ha az orosz oldalról veszed, 15 euró pedig ha az európairól.

War Thunder: Gelesztaa

(#6813) anytime válasza RG4L (#6812) üzenetére


anytime
őstag

Az iskolajat, koszonom, hogy szoltal. :R
1.700,- HUF kulonbseg ... :Y

(#6814) Micsurin válasza RG4L (#6812) üzenetére


Micsurin
nagyúr

és rubelben is vásárólhatom ? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6815) RG4L válasza Micsurin (#6814) üzenetére


RG4L
őstag

Jaja.

War Thunder: Gelesztaa

(#6816) Micsurin válasza RG4L (#6815) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most feldobtad a napomat :C köszi :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6817) t.imi


t.imi
addikt

Dettó köszi a linket :R . OTP-s kártyát mennyi idő alatt csekkolják, nehogy vége legyen az akciónak ? :)

(#6818) t.imi válasza t.imi (#6817) üzenetére


t.imi
addikt

Megjött. :)

(#6819) PAtr0n válasza Fel (#6809) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na ehhöz nekem nincs türelmem, 4 kör elég is volt. Úgy vettem észre a Ki-10 a leggyorsab a mezőnyben, próbáltam azzal is, a legjobb hely 4. lett. Ha lenne türelmem hozzá, még meg is érné, de így hogy 3x kell az első 3.-ban benne lenni, így felejtős.
vagy van valami taktika, amivel könnyebb nyerni? Azt észrevettem, hogy checkpointok szélét is elég súrolni, így lehet egy kis előnyt szert tenni. Más esetleg? :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6820) anytime


anytime
őstag

1 ev az most mennyi arany lenne?
Meg tudna valaki nezni?
Nincs most gepem :(
Koszi!

Elkepeszto a kulonbseg ru vs eng.

(#6821) Eagle16 válasza anytime (#6820) üzenetére


Eagle16
addikt

7600

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6822) anytime válasza Eagle16 (#6821) üzenetére


anytime
őstag

Koszonom, akkor veszek 10.000 aranysast. Koszonom!

Ez most az 50%-al csokkentett osszeg?

[ Szerkesztve ]

(#6823) RG4L válasza anytime (#6820) üzenetére


RG4L
őstag

7600 gold most az éves prémium.

(#6819) PAtr0n: trükk? a trükk annyi, hogy ne nagyon ütközz :DDD illetve az igaz, hogy elég csak súrolni a checkpointok szélét, viszont pontosítanék rajta annyit, hogy elég "nagyon durván a közelében lenni" :K

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6824) Fel válasza PAtr0n (#6819) üzenetére


Fel
addikt

Én meg úgy vettem észre, hogy pont a Ki-10 a legjobb a célra. Elsőként Fury-val próbálkoztam, de 5-6. helynél előrébb nem tudtam jönni. Viszont azt láttam,hogymindenki Ki-10-I c-vel nyer, úgyhogy váltottam én is, és viszonylag hamar meg is lett 1 győzelem + 2 második hellyel a feladat. Azért nem árt, ha a teljesítményt befolyásoló fejlesztések mind rajta vannak.

Igen, ahogy tanult kollégánk is mondja, nem kell a karikák közepében áthaladni, elég csak közel menni hozzájuk. Egy kört rászánsz, és ki lehet tapasztalni.

[ Szerkesztve ]

(#6825) RG4L


RG4L
őstag

Az orosz Gaijin Online oldalon lehet szerezni 5+11 ingyen Golden Eaglet. Nem sok, de ha van rá igény leírom, hogy mit és hol kell csinálni.

Nekem csak az 5-öt sikerült megszereznem, nem tudom miért nem kaptam meg a 11-et. :(

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6826) RG4L


RG4L
őstag

10 halott a csapatunkban. Amik oké is, de csak 4 gépünket lőtte le az ellenség, biztos a bermuda háromszög felett harcoltunk Norvégiában.

War Thunder: Gelesztaa

(#6827) t.imi


t.imi
addikt

Ez az akció nov 1 11-ig tart jól tudom?

(#6828) RG4L válasza t.imi (#6827) üzenetére


RG4L
őstag

Melyik?

War Thunder: Gelesztaa

(#6829) RG4L


RG4L
őstag

Basszus, ez is valami új cucc most, amikor kifejlesztesz egy gépet és el kell költeni a "görgetett" RP-t.


War Thunder: Gelesztaa

(#6830) Fel válasza RG4L (#6829) üzenetére


Fel
addikt

Igen a legutóbbi (10.30.) mikor patchben jött.

-----------------------------------------

Reggel 8-tól hétfő reggelig ilyen "akció" is lesz: [link] Random ajándék prémium gép a felsoroltak közül 5 bármilyen, de nem AI ellenfél ki-/lelövése után.

Details:

You may destroy your enemies in any gaming mode except Custom Battles;
You are free to destroy planes or tanks, or both;
Bots are out of score;
Right after the task completed, you will recieve one of the planes randomly, but you are guaranteed to get an aircraft you never had before in your hangar.

A másik akció ez lenne: [link]
Ezek sem nov. 11-ig (vagy nov. 1. 11:00?) tartanak.

[ Szerkesztve ]

(#6831) RG4L


RG4L
őstag

Basszus, mégilyet :DDD :DDD

Van ez a PhlyDaily srác, YouTube-ra dobál fel videókat meg hasonlók és épp most megy a 24 órás streamje. Mondom belepillantok, és láttam, hogy 4 fős squadban mennek T4 japánt (Ki-84 hei-t választott Phly).

Mondom hmm, van kb. 1 perc delay a streamen, gyorsan beugrok én is a queue-ba, és egy meccsbe dobott minket. Szóval indul a meccs, Iwo Jima, R2Y2-t választottam és lett 3 killem a meccsen, ebből szerintem mind a hármat úgy öltem meg, hogy Phly is a környékükön volt vagy valami hasonló szituban, mert meccs közben hallgattam a streamet és mondta, hogy that R2 is a fucking beast meg ilyenek és büszke voltam magamra. :B

Ott vagyok a kép bal szélén :DDD 4. killem lett volna a B-57, de katapultált... :((

War Thunder: Gelesztaa

(#6832) Fel


Fel
addikt

Ki mit kapott?
Én egy ilyet:

Előtte pedig egy ilyen üzenetet:

Még ha április 1. lenne, akkor azt mondanám, hogy poén, de így... :DDD

(#6833) RG4L válasza Fel (#6832) üzenetére


RG4L
őstag

Ez a Tier VI már előkerült redditen és emlékszem, hogy egy Gaijin tag is írt hozzászólást, hogy hát ezt meg hogy hoztad elő? :DDD
Szóval szerintem el lesznek választva a jetek kétfelé, vagyis nagyon remélem.

War Thunder: Gelesztaa

(#6834) RG4L


RG4L
őstag

Én LaGG-3-23-at kaptam, mondjuk oroszokkal szereztem meg az 5 killt, lehet ez közrejátszott. Akkor inkább lett volna a TB-3 :O

War Thunder: Gelesztaa

(#6835) Találtgyerek válasza RG4L (#6833) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az jó lenne.Végre az Me 262-vel nem kellene a hiper-szuper jetek ellen menni. :(((

06-3o/9759I39

(#6836) Szőrös  válasza RG4L (#6834) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én A4-el csináltam meg és DB-7-est kaptam , ez még egész jó gépnek tűnik.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6837) t.imi válasza RG4L (#6828) üzenetére


t.imi
addikt

Az 50%-ra gondoltam, most hogy magamnál vagyok, már tisztult a kép :DDD

(#6838) RG4L válasza t.imi (#6837) üzenetére


RG4L
őstag

Be vótá' baszcsizva? Vagy nem magadnál voltál, hanem másnál? Ejnye. :(((

War Thunder: Gelesztaa

(#6839) munnergep


munnergep
senior tag

Lagg-3 lett nekem is, A-4-el csináltam murikák ellen, szóval ez tényleg random, hogy mit ad. Jó lett volna másik, erre ránézni sincs kedvem, de ajándék laggnak ne nézd a propellerét.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6840) anytime


anytime
őstag

Ha jól értem, akkor a WT - 2 years achi alatt 5 gépet kell kilőnöm és kapok valamilyen random repcsit?

A gold - ajánlást köszönöm :R , meglett a 365 napos és megvettem a japó történelmi kapmányt!

[ Szerkesztve ]

(#6841) PAtr0n válasza Fel (#6824) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én is ezt írtam, hogy a Ki-10 a leggyorsabb. :)
Minden esetre, mivel ma korán ébredtem, így megcsináltam az eventet. kb. 10 kör alatt meg volt. A taktika az volt, hogy az elején minél magasabbra mentem, és nagyon "levágtam a kanyarokat" a körök mentén. Gyakorlatilag volt olyan rész ahol elég volt egyenesen menni, akkor is beadta a kört.

Amúgy ezek az akciók most elég jók, 3 hónapra elő is fizetek, csak 500 sassal több így mint az 1havi.

Ja, és nekem ez lett meg:

Ronda, de legalább ingyér volt. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6842) t.imi válasza RG4L (#6838) üzenetére


t.imi
addikt

Rég volt reggel 6 :O Bokáig álltam a hüvelyekben, hideg volt, kikapott Taktaharkány, mittomén :DDD

(#6843) RG4L válasza t.imi (#6842) üzenetére


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#6844) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ehhez a prémium raisenhe kaptam valami küldetés cuccot , kis magyarázatott pls , előre is köszönöm :R

(#6840) anytime: Micsóda ? :Y Custom Battleban kell ? Vagy sima arcade , v realistic ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6845) RG4L válasza Micsurin (#6844) üzenetére


RG4L
őstag

Írjuk már le a gépek nevét rendesen, köszi. :))

Bárhol (kivéve CUSTOM) lelősz 5 játékos által irányított gépet/tankot, akkor kapsz egy véletlenszerű rejtett repcsit. Pl:

War Thunder: Gelesztaa

(#6846) Micsurin válasza RG4L (#6845) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendbn köszi , nem figyeltem a gép névre , bocsesz :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6847) Francia91


Francia91
veterán

Még most sem olyan rossz az a B-25-ös :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6848) RG4L


RG4L
őstag

Épp a Gaijin CEO válaszol kérdésekre, fordítás többnyire a chaten. Akit érdekel, lesse. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6849) Micsurin válasza RG4L (#6848) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Még milyért is nem kaptál a War Thunder topikban , szakértő rangot ? :) Tefigyeled ezeket a legtőbbet , szinte te írod a legtöbb "kisregényt " (ami persze jó dolognak értendő ) :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6850) RG4L válasza Micsurin (#6849) üzenetére


RG4L
őstag

Elég csak a fórumot és redditet követni. Fórumon minden megvan, redditen pedig kiemelik a dolgokat.

Mivel ez egy élő játék, sok mindent meglehet tudni a jövőképről. Pl. az már kiderült, hogy 1.45-ben jönnek az amcsi tankok (el is kezdték promózni), de már lehet tudni 1-2 titkot az 1.45 és 1.47-ről. :K

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.