Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Colos1 válasza Szőrös  (#5049) üzenetére


Colos1
őstag

Az miért van, hogy néha nem látom a másik csapat chat üzeneteit?
A chat filter ki van kapcsolva, és máskor is volt már ilyen.

Téged sem láttalak, Berci olvasott fel :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5052) Szőrös  válasza Colos1 (#5051) üzenetére


Szőrös 
veterán

1.: kabbe amiért kilőttél :DDD jellemző hogy a nyüves légvédelem ilyenkor nem müxik úgy ahogy kéne , bezzeg ha én lettem volna a helyedben az első lövedék szétkent volna. :D
( amúgy szép volt ).

2.: interface - chat message all-ra van állítva ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5053) RockHaRD válasza Colos1 (#5051) üzenetére


RockHaRD
addikt

beállításokba van egy olyan is, hogy ne csak a team-et, meg a squad-ot jelezze, hanem az all-t is. Külön be kell állítani, nézd meg.

(#5054) Colos1 válasza Szőrös  (#5052) üzenetére


Colos1
őstag

Team and Squad -on volt. Áttettem All -ra.

Egy kis kulisszatitok. Utána még kétszer úgy eltalált, hogy ha nem pörög le a tikett, akkor átmentem volna tengeralattjáróba. :DDD
Bercit meg úgy szétkapta, hogy csak pislogott :D

Amúgy az fasza volt, az "A" pontnál rám jött 4 bot, és az egyik úgy eltalált, hogy bezuhantam a fák közé. Ott ültem a gépben, és éppen fogalmaztam a jókívánságaimat a Gaijin felé, amikor rászántam magam, hogy kiszállok, és hagyom magam leégetni, hogy "colos shot down by noob bot" Amikor hirtelen a reptéren találtam magam, mert még éppen a hatáskörön belül voltam, és összeácsolták a gépemet :C

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5055) Szőrös  válasza Colos1 (#5054) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na csezd meg...kicsit húzom még akkor meg is nyerhettem volna a meccset ? :DDD
Bercit láttam szétrobbanni , de téged nagyon nem tudtalak lezárni. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5056) Colos1 válasza Szőrös  (#5055) üzenetére


Colos1
őstag

Kb. 30 másodperc kellett volna :DD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5057) Atlantis


Atlantis
veterán

Két kérdés:
1., Hogy a bánatban lehet jelszót változtatni, ha weboldalon belépek a profilomba?
2., RB-ben is ugyanazok a játékmódok vannak? Ott is van pl.: domination? Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni? :) Engem rohadtul bosszant, valahogy ennél a játékmódnál jön elő mindig a WoT-érzés, hogy a csapatomba egy morzsányi agy sem szorult. Én se vagyok ász, távolról sem, de legalább a stratégai célt értem, még ha a megvalósításba hiba is csúszik. Azt el tudom fogadni, ha a csapat próbálkozik és vesztünk, de hogy a fele banda csak röpköd 5 km magasan a bombázójával és láthatóan fogalma sincs, mi a csata célja, az eléggé lehangoló.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5058) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

Ez az RB egyre jobban tetszik, egyre jobban megy. Mar minden csataban van egy-ket elejtett gep, foldi celpont es a manuverek is kezdenek bejonni. Az is igaz azonban, hogy egyenlore csak tier1-2-ben jatszom.

Tenyleg igaz, hogy gyakorlat kell ehhez is. Ahogy RG4L irta, a celponvalasztas valoban kulcsfontossagu (lenne), ezen a teren biztosan van meg hova fejlodnom, mint ahogy abban is, hogy a gepeket jobban megismerjem es a lehetosegeikhez illo repulesi modot probaljak alkalmazni.

Ez ugyben lehet, hogy majd kerek egy kis segitseget, ha lehet.

Koszi az eddigi segitseget is ! :R

(#5059) RG4L válasza Atlantis (#5057) üzenetére


RG4L
őstag

Látom kezdesz kiégni az AB-ből, mondtam én. :U
RB-ben nincsen domination.

War Thunder: Gelesztaa

(#5060) Atlantis válasza RG4L (#5059) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet, hogy igazad lesz. Visszaveszek egy kifullozott 2-es BR körüli gépet és lehet elkezdek RB-t gyakorolni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5061) RG4L


RG4L
őstag

Valaki nézze már meg, akinek van prémiumja, hogy ha megcsinál egy first wint (x2) és a prémium is dupláz, akkor megkapja-e rendesen az RP-t a fejlesztésekre? Csak mert nekem úgy tűnt, hogy arra nem pörgetett kétszer kettőt, remélem így érthető.

War Thunder: Gelesztaa

(#5062) Volfram42 válasza anytime (#5058) üzenetére


Volfram42
senior tag

Idovel majd lehet megelegeled, hogy az alattad egy kilometerrel energia nelkul bukdacsolo gep felkop a levegobe es leesel. Akkor kell majd SB-re tovabbalni. Nekem ez nagyjabol haromnegyed ev volt. Termeszetesen ez nem mindenkinel van igy.

RG4L: elvileg igen bar jo ideje nem neztem. Regen igy voltak 50k kortes negyszerezoim 150k ezustel egyutt.:-)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5063) Atlantis válasza RG4L (#5059) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem ide...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5064) munnergep


munnergep
senior tag

Mivel láthatóan nem tudok RB-ben magasabb tierben számomra elfogadott szinten játszani (persze nem tier 3-4-ben kéne elkezdeni), ezért elhatároztam, hogy vissza a suliba :) Minden nemzet tier 1-esét elővettem és ami BR 2.0 alatt van, azokkal most szépen repkedek vagy 500 csatát.

RG4L: sok? kevés? tanulni akarok... beszippantott az RB mint porszívó a pókot...

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5065) RG4L válasza munnergep (#5064) üzenetére


RG4L
őstag

500? o.O

War Thunder: Gelesztaa

(#5066) munnergep válasza RG4L (#5065) üzenetére


munnergep
senior tag

Ja, nem ugy ertem, hogy most fogok ennyit repulni :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5067) RG4L válasza munnergep (#5066) üzenetére


RG4L
őstag

Pedig nyomathatnád :K

War Thunder: Gelesztaa

(#5068) RockHaRD


RockHaRD
addikt

van egy fura kérdésem:

A főmenüben lent a gépek ikonjának jobb-alsó sarkában némelyik gépnél a Tier kijelzés mellett van egy pikk jel. Az micsoda?

(#5069) Atlantis válasza RockHaRD (#5068) üzenetére


Atlantis
veterán

Az jelzi, hogy fullosan fejlesztett a gép, ha jól tudom. Egyébként nálam fehér színű... :D

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5070) RockHaRD válasza Atlantis (#5069) üzenetére


RockHaRD
addikt

színt nem mondtam, csak a jelet. ;)

(#5071) RG4L


RG4L
őstag

Aki nem használ automatikus szerelést, hogy spóroljon, az slotban hagyja a rommátört gépeket, vagy "visszarakja a hangárba"?

War Thunder: Gelesztaa

(#5072) RockHaRD válasza RG4L (#5071) üzenetére


RockHaRD
addikt

automatikus szerelést használok.

(#5073) donmackó válasza RG4L (#5071) üzenetére


donmackó
őstag

Én benn szoktam hagyni. Legalább látom hogy mennyi idő amég megtörténik a free repair.

Release the cable hounds!

(#5074) RockHaRD


RockHaRD
addikt

még egy kérdés: a reserve felirat mit takar? Csak az egyik gépemnél írja ki.

(#5075) RG4L válasza RockHaRD (#5074) üzenetére


RG4L
őstag

Azok a kezdő gépek/tankok. Amerikánál a P-26, ruszkiknál az I-15, angoloknál a Fury talán, japó Ki-10, stb. Ezeket ugye alapból kapod, ha feloldod a nemzetet, hogy legyen 3 géped, amivel azonnal tudsz repülni.

War Thunder: Gelesztaa

(#5076) Fel válasza RockHaRD (#5074) üzenetére


Fel
addikt

Tartalékos gépek. BR 1.0, kezdő gépek, ingyenes javítással.

----------------------------------------------

Hazarepültem ezzel a kis szutyokkal ilyen állapotban: (megjegyzem, egész türhetően repült; nehezen, de lehetett irányítani)

Letettem, sikerült megállítani, és nem összetörni, erre:

Máskor meg a szányak nélküli, motor K.O. gépet is összerakják... :U

(#5077) RG4L


RG4L
őstag

Mai story. Megcsináltam a japán first wint a G8N1-el, de aztán nem volt kedvem tovább menni azzal, szóval kerestem egy másik gépet, mondom legyen a Ki-102.

Iwo Jima, nem szeretem ezt a mapot. Azonnal jön egy PBJ, mondom ez az enyém, 500-600 méterről elkaptam az 57-es cannonnal, annyira büszke voltam magamra (khm), hogy odanyomtam neki all chatbe, hogy "rekt". :DDD Erre a srác elkezdett szövegelni, hogy olyan repülővel menjek, amihez skill is kell, mondom nekem olyan nincsen, hülyítettem kicsit, aztán szépen elnézést kért, amiért szövegelt, majd megkérdezte, hogy rámírhat-e privátban meccs után. Mondom... oké, írjon nyugodtan. A meccs további részében kinyírtam egy botot, meg lefeleztem egy B-25-öst, megnyertük, még a gépet is hazavittem (többnyire).

Ezután a srác rámírt tényleg, és meghívott a squadronjába. Igaz, csak valami 7-8 fős klánról van szó. :U

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5078) Fel


Fel
addikt

A PBJ-1H-ba végre tudok pakolni bombát, erre látom, hogy RB-ben nincs bombázó nézet... Khm...
Kérdés: A PBJ-1J is hasonló (nincs bombázós célkereszt)? Mert akkor neki se fogok a fejlesztésének.

[ Szerkesztve ]

(#5079) RG4L válasza Fel (#5078) üzenetére


RG4L
őstag

Egyiken sincsen, de igazából felesleges bombákat tenni rá. Olyan tűzereje van mindkettőnek, hogy azzal öröm szétverni egy térképnyi ground cuccot.

War Thunder: Gelesztaa

(#5080) Szőrös  válasza Fel (#5076) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nono ! Buffalo nem szutyok ! Az egy igazi kis méregzsák.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5081) Francia91 válasza Fel (#5078) üzenetére


Francia91
veterán

Nem kell rá bomba célkereszt. Ha egy sor tank felett elmész (szemben a sorral pl), és nagyjából vágod az esés helyét, akkor mind a 4 db 500 lbs-as bomba talál, és 4 tankot kibombáztál. Nekem szokott sikerülni az esetek 90%-ában.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5082) RG4L válasza Francia91 (#5081) üzenetére


RG4L
őstag

Én rakétákat jobban elviselnék rajta :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5083) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Mi a különbség a Tier 2-es, és 3-as B25-ös között? Ránézésre csak a skin.

(#5084) PAtr0n válasza Fel (#5076) üzenetére


PAtr0n
addikt

Teljesen meg tudom érteni a szerelőbrigádot, a képen látszik, hogy a hátsó ablakmosófúvókát is ellőtték, és az meg nincs minden légibázison, csak rendelni tudnak a Lyunikszból vagy a Bárditól, az meg nem 1 nap mire megjön. :D

(#5080) torz on borz:
Nem bizony, utálom üldözni, elég sokat kibír a kis szemét.

(#5061) RG4L:
Gyanús, hogy igen, tegnap este második körre összejött a first win, és hirtelen 2 dolgot is tudtam fejleszteni T3-mas japó gépeken. Utána hiába nyertem közel azonos csata teljesítménnyel, kb, 2 körönként tudtam fejleszteni valamit. Persze ez így nem szám adat, de nekem az az érzésem, hogy működik.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5085) RG4L válasza PAtr0n (#5084) üzenetére


RG4L
őstag

Ha van prémiumod, akkor csata után nézd meg, hogy a "modification RP" nem pörög mégegyszer, tehát mindig pont fele annyi RP-t kapsz fejlesztésekre, mint amennyit a következő gép fejlesztéséhez jóváír.
Lehet ennek így kell lennie, de én nem így emlékszek.

War Thunder: Gelesztaa

(#5086) Francia91 válasza RockHaRD (#5083) üzenetére


Francia91
veterán

Egyenlőre csak annyit tudok, hogy a T2-esen 5 x 12,7 mm, a T3-ason 6 x 12,7 mm M2-es van az orrban, amivel a pilóta tud lőni. Talán még lőszer mennyiség, de alaposabban nem tanulmányoztam még az adatlapját. Már elég régóta megvannak nekem, még mikor nem ez a rendszer volt.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5087) Atlantis válasza RockHaRD (#5083) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó kérdés, én a "nagyobbat" meg se veszem, felesleges lenne azt is fullosra fejleszteni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5088) RG4L válasza RockHaRD (#5083) üzenetére


RG4L
őstag

The B25J-20, added a second 12.7 mm machine gun to the nose; in a fixed position along with additional floor armor for the bomber/navigator in the nose, a hydraulic braking system and reinforced top turret completed the changes.

War Thunder: Gelesztaa

(#5089) RockHaRD válasza RG4L (#5088) üzenetére


RockHaRD
addikt

Szóval gyakorlatilag nincs értelme. Akkor kifejlesztem, de nem veszem meg. A flying fortress érdekel engem igazán :K

(#5090) RG4L válasza RockHaRD (#5089) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem jók a B-25-ösök, úgy mint a PBJ-k. A B-17-essel meg siess, mert a következő nagy patchben javítják. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#5091) RG4L


RG4L
őstag

A frissített brit tech tree:

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5092) munnergep válasza RG4L (#5090) üzenetére


munnergep
senior tag

Mit javítanak rajta?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5093) RG4L válasza munnergep (#5092) üzenetére


RG4L
őstag

DM javítás biztos lesz, remélem FM is.

War Thunder: Gelesztaa

(#5094) RockHaRD válasza RG4L (#5090) üzenetére


RockHaRD
addikt

Jók persze, imádom a B-25-ömet, de az alatta lévő másik B-25 nem éri meg. Csak azért fejlesztem ki, hogy nyomathassam alatta a B-17-et, de használni nem fogom, csak az első B-25-öt.

(#5095) RG4L válasza RockHaRD (#5094) üzenetére


RG4L
őstag

Azt nem tudom, hogy esetleg van-e rajta nagyobb reward, most nem vagyok ingame, de ha másért nem, azért megéri.

War Thunder: Gelesztaa

(#5096) RockHaRD válasza RG4L (#5095) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nincs, viszont a BR-je jóval magasabb, és nem értem miért... :F

(#5097) RG4L válasza RockHaRD (#5096) üzenetére


RG4L
őstag

Tudod, nagyon meg szokták nyomni a gépeket, ha jobb/több a fegyverzete, mint az előző modellnek. Ha jól tudom a játékbeli adatlapjaik szerint nincsen különbség az F4U-1a-1d-1c között, de mivel a C-s verzión 4 szájbavert erős cannon van, az kapott +1,7BR-et a többihez képest. (Lehet tévedek valamennyit, mert fejből mondom).

Viszont érdekes a szituáció BR tekintetében azA6M3 mod 22 és az A6M3 mod 22 ko között.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5098) PAtr0n válasza RG4L (#5097) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jajj de imádom én ezt a japó csodát, tudom hogy AB nevetséges, de legutóbb Wake Island-on 7 kill gond nélkül zsinórban. Sok idióta, jön szemből, kitérek lazán, és pár mp múlva a picsájában vagyok. Ráadásul sikerült egy jó skuló kombót kitapasztalni hozzá, szakítok vele. Az tetszik még, hogy nézem a tabellát játék közben, kábé én vagyok az egyedüli japán, és vezetek :D
Matchmakingnél is mindig nézem, hogy japó játékos alig várakozik. Minden esetre jó velük alázgatni.
Viszont szerintem van egy bugom:
Ki-102 otsu. Viszem minden meccsre, de amikor ki akarom választani halál után köv. gépnek, mindig pofázik, hogy 12.7mm-es sukólól 0 van betöltve, így nem játszhatok vele. Holott az auto refill ammo be van pipálva. Elég alap még szegény, szóval arra a puskára nincs is fejlesztés még. Szóval ezt rohadtul nem értem, így hogy a picsába játszak vele? :F

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5099) Francia91 válasza RG4L (#5097) üzenetére


Francia91
veterán

Az F4U-1c tényleg marha jó gép :C
924 db 20mm-es cannon a világ végéig elég majdnem :). Sosem fogytam még ki belőle egy RB meccs alatt sem. Ráadásul ha mind a 4 betalál egy vadászba, akkor annak 90%, hogy annyi

B-25-höz hozzászólva: Jó gép, ha a lövészek is ki vannak fejlesztve, akkor erős a védelme is. Csak arra kell figyelni, hogy a hasa felől ne támadjanak, ott védtelen (oroszokkal be szoktam játszani :) ). Ha szemből jönnek, akkor az 5 vagy 6 db 12,7-es M2-es mindent visz :). Sokat használtam a B-25-öst, meg voltam vele elégedve. Most visszatértem az A-20G-hez, arra lehet tenni rakétát, a védelme meg 2 lövésszel is elég erős :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5100) RG4L válasza PAtr0n (#5098) üzenetére


RG4L
őstag

Ismert bug a patch óta, hogy azt észleli, nincsen hozzá lőszer véve. A Ki-102-esen a 12.7mm-es lőszert a gunner használja. Redditen láttam egy képet, ahol a B-17-est nem engedte berepülni ugyanezen probléma miatt.

(#5099) Francia91: valóban elég gyenge a hasa, ezért is kapott extra páncélzatot oda a játékbeli "második" B-25-ös.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.