Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) BerserkGuts válasza Urna (#15976) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:N perszepersze

Tőled semmit nem láttam csak 2.nd accot meg a nagy pofát mondtam annyira megy lehet pénzt keresni vele.

Konkrétan semmit nem csináltál idáig szerintem tankod sincs de akkor minek pofázol???
Csak félre vezeted azt a pár embert aki egyáltalán nekiülne.

Itt lehet keresni másik oldalt easy módba ez bizonyíték és addig is várom leo-val a 100.000-es köröket de nem 1-et mert nem veszem be hülyék tudod a túloldalon.
Mert 2hét alatt kinyögsz egy jó meccset kb annyira megy ha véletlen mégis van leo a garázsodban.

Én meg ezt oroszal most most mentem azt adja rendesen de a németnél semmit ez itt a probléma csak nem fogod fel.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#16002) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok

WoT-ból érkezve, mire kell odafigyelni? :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16003) csongi válasza BerserkGuts (#16001) üzenetére


csongi
veterán

Ez premiummal. Free-be kb a fele. Az tisztazva van ki milyen statuszba van a jatekba?

(#16004) csongi válasza Phobion (#16002) üzenetére


csongi
veterán

Leginkabb a monitorra, de nagyon. :D

Milyen fegyvernemmel, es milyen jatekmodba akarsz jatszani? Arcad vagy Real?

(#16005) Francia91 válasza Phobion (#16002) üzenetére


Francia91
veterán

Szia
Nem HP alapú, hanem modulsebzés van. Itt tényleg az sérül, amit és ahogyan lövöd.
Ennyit tudok a WoT-ról, hogy ott HP alapú sebzés van

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16006) Urna válasza BerserkGuts (#16001) üzenetére


Urna
tag

here you go clownshoes:
megy tankkal is

meg repcsivel is:

Itt pedig egy szűk óra alatt lett 1.5m sl plusz, úgy hogy közben beszélgettem, nevetgéltem.
twitch
Szálj magadba picit, amíg kapsz egy leo-s screent pls, kb mintha egy ovissal beszélgetne az ember :D

[ Szerkesztve ]

S10 + Galaxy Watch 3

(#16007) Francia91


Francia91
veterán

Amúgy tudja valaki, hogy a fenébe lehet összekaparni 2500 belépési pontot, hogy hozhassak atomot?
Mert 11 kill /0 halál (10 tank+1 helikopter) sem elég nálam, akik hoznak atomot, azok mind prémium tankkal nyomatják, és 6-7 kill után már megvan nekik a 2500 sp... :U
Vagy ez csak prémiumnak jár, földi halandó free usernek nem? (Ahogy a csodálatos Ka-50, spawnoláskor teljes arzenállal kezd, és 1 perc alatt van meccs elején 8 killje.... :( )
Azért odab*sz, hogy YouTuber WT-sek 6-7 killnél már hozhatják az atomot, nekem 10 tank-1 heli/0 halál mellett még a 2000 sp sincs meg... :U
Vagy hogy működik ez? Magyarázza már el valaki, aki tankozik, és tud atomot hozni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16008) edari válasza Francia91 (#16007) üzenetére


edari
őstag

Nem csak a kill számít.
Nekem is összejött már párszor, kb 8 killnél is.

(#16009) Francia91 válasza edari (#16008) üzenetére


Francia91
veterán

Rendszeres 10-11 kill/0 halálnál 2 ezer sp-m sincs..... Nem AA-t, nem talicskát lövök ki, gondolom az számít, hogy medium tankot. Legalábbis sejtem. Csak nem értem, hogy ha megszakadok sem tudok összehozni 2 ezer feletti SP-t sem, annyi rendes killel (és még 2-3 Assistom is van mellette)
A metodikát nem vágom, hogy mit kéne teljesítenem hozzá.... :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16010) edari válasza Francia91 (#16009) üzenetére


edari
őstag

Kb mindenért kapsz SP-t, csak kérdés mennyit.
Base capture (multiplier főleg), ha "tankolsz" stb stb.
Tisztán killekért egyébként annyira nem adja az sp-t, gondolom a kempelők miatt találták ezt így ki.

(#16011) Urna válasza Francia91 (#16007) üzenetére


Urna
tag

Ha feldob több sp jön a killekből, de jól írja kolléga, a capsokat dob.
Nekem legutóbb egy teljes downtierbe 13 kill meg 2 cap kellett, de a rá következő meccsen ami ful uptier, már 7 kill 2 assistra volt 2400sp. Ha csak killek a kérdéses akkor ilyen 12-13 kell kb de a capek sokat dobnak, volt hogy 3 cap és csak 9 killre megvolt az atom.
A kamovos story meg már nagyon rongyos kb másfél-két éve nem spawnolnak se vihkr, se liqud rakétákkal, meg a prémium vs free ot play useres fosnak sincs semmi értelme pls stop tis bs

S10 + Galaxy Watch 3

(#16012) Francia91 válasza Urna (#16011) üzenetére


Francia91
veterán

Jaa, downtier nem fenyeget vagy 4 éve kb, állandó +1.0-ába rak :D
Foglalni ritkán foglalok, 10-ből 9x egyenlő az instant öngyilkossággal. Kivétel, ha megfelelő pályán vagyok, és akkor Radkampfwagen 90-essel szaladok pontra

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16013) Phobion válasza csongi (#16004) üzenetére


Phobion
őstag

"Leginkabb a monitorra, de nagyon. :D"
Volt egy ilyen megérzésem, de most már akkor betonbiztos. :DDD

Ground és Air járművek érdekelnek és Real módban szeretnék játszanék, PS5-ön, M+KB-al.

Mindenképp szeretnék pénzt fektetni ebbe a játékba is, de nem annyit mint WoT-ba. 🙈 (De az biztos, hogy a WoT-ot most jó időre letettem, szimplán csak nem érdekel.)

- Vannak 'must have' beállítások, amiket azonnal érdemes beállítani?
- Melyik ágakon érdemes elindulni?
- Youtuberek akiket érdemes követni hasznos tanácsokért?
- Első körben premium account mellett érdemes még venni valamit? Gondolok itt valami prémium járműre amivel több pénzt lehet grindolni.

#16005 - Vettem, köszi!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16014) edari válasza Phobion (#16013) üzenetére


edari
őstag

Nem tudok mindenre válaszolni (főleg úgy hogy én csak tankozok), de:
"Melyik ágakon érdemes elindulni?"
Németet piszkosul élveztem (hetzer, jgpz 4, jagdpanther, jpz 4 iszonyat adja), most leo2-vel kicsit átcsaptam grindelésbe és picit meguntam (meg szemműtét után nem is akarok annyira játszani :D )
Illetve még amcsik is jók, de ott a kezdés elég rossz, kb jumbo-től jó, leginkább a pershing-től indul be.
Oroszok nem jönnek be, én nem tudok ilyen alacsony gun dep-pel játszani (de itt is van russian bias, akárcsak wot-ban, sőt, szerintem itt még undorítóbb).
Olaszok még viccesek, OF-40 eszméletlenül op a maga kategóriájában, viszont szerintem elég érdekes játékstílust igényel ez a nemzet, így kezdésnek nem ajánlom.

"Vannak 'must have' beállítások, amiket azonnal érdemes beállítani?"
Én gunner nézetből kivettem a füvet, illetve a fa/bokor render minimumon van.

[ Szerkesztve ]

(#16015) 7Sony7 válasza Francia91 (#16012) üzenetére


7Sony7
addikt

Én meg pont azt élvezem, hogy br 6.3 ban, br 3.3-al befoglalok egy pontot, és meddig bírok életben maradni. :)

-

(#16016) András12345 válasza Urna (#16006) üzenetére


András12345
aktív tag

Szép körök! :)

Kár az energiát olyan emberekre pazarolni, akik olyan szinten vannak, hogy mindenhol összeesküvés elméleteket gyártanak, a saját tudásbéli hiányosságai pótlására. Ha ez egy ilyen játék kapcsán történik meg, az csak extra szánalmas :))
Read only vagyok általában, sajnos csak nevetni tudok a legtöbb bejegyzésen itt...

(#16017) Francia91 válasza 7Sony7 (#16015) üzenetére


Francia91
veterán

Abban a BR-ben még megy, ott nincs sok gyors jármű, én 10.0-ban vagyok most sokat némettel, ott elég sok az a jármű, ami a 70-es tempót simán tudja pl, mellé bőven jó tűzerővel
M18-assal és Ru 251-essel sokat foglaltam én is anno :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16018) 7Sony7 válasza Francia91 (#16017) üzenetére


7Sony7
addikt

Igen, azért tudok ilyet csinálni. :) Viszont M 18 itt is van, sokszor már várnak, mire odaérek. :)

-

(#16019) Francia91 válasza 7Sony7 (#16018) üzenetére


Francia91
veterán

Na igen, valamint a 7.0-ás Ru 251 (ha nem némettel vagy, nem írtad, így nem tudom :) )

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16020) Urna válasza András12345 (#16016) üzenetére


Urna
tag

Ja mondjuk ez tök jogos. Ez a fórum valóban elég elveszett, néha írok én is csak .. de akkor is minek ? :D

S10 + Galaxy Watch 3

(#16021) 7Sony7 válasza Francia91 (#16019) üzenetére


7Sony7
addikt

Ja, némettel megyek legtöbbször. Meg néha USA, Izrael. Mikor mihez van kedvem.

-

(#16022) Francia91 válasza 7Sony7 (#16021) üzenetére


Francia91
veterán

USA 7.0-át szeretem, de a legtöbbet némettel mentem, a mai napig némettel tolom, jelenleg 10.0-ban (mióta a gazdasági rendszert helyretették), van pár 11.7-es Leo-m is, de azok mellé még fejlesztek hasonló kategóriájú járműveket

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16023) 7Sony7 válasza Francia91 (#16022) üzenetére


7Sony7
addikt

Én direkt nem mentem eddig fentebb, mert csípem a gépeimet: Nashorn, Tiger E, M 109, Skdfz 234.

-

(#16024) csongi válasza Phobion (#16013) üzenetére


csongi
veterán

A vegyes harcban a legjobbak a 3 nemzet.
Német, orosz, USA.
Ha veszel prémium járművet azzal kapsz előfizetést is valamennyi időre.
érdemes olyan Tierbe vásárolni ami a középmezőnybe segíteni tud a fejlesztésben.
Tulajdonképen, kb mindhárom nemzet azonos szinten van, hol az egyiket hol a másikat támogatják jobban egy egy tapaszban.
Vannak a fizetős klánok, ott lenni egy kis pluszt jelent. A század jármüvek is gyorsabban megvannak.

Hogy melyik nemzet jön be azt csak te fogod tudni.

Ha kihívásra vágsz, Brit, Japán, és a többiek.
A kínai másolata az orosznak.

Beállítás szempontjából meg érdemes ott keresgélni ami zavar, vagy nem esik kézre.

A levegő és a földi gépekkel teljesen máshogy kell működni.

Sokat kell reál repülni, hogy ne legyél tenk reálba préda. És ott a légi járművek lassabban fejlődnek.

Belépő szinten minden mókás.
Közép tierben a legtöbben.
A top tier-t kevesebben tolják.

Javasolt egy két ismivel játszani ha lehet. Jobban lehet haladni.

(#16025) Francia91 válasza Phobion (#16013) üzenetére


Francia91
veterán

Szovjeteknél viszont minimális az ágyúsüllyedés, ami dombos pályákon elég sok fejvakarást/bosszúságot tud okozni. Ellenben sok tankjuk tipikus Russian bias

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16026) BerserkGuts válasza Urna (#16006) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ez a leo1? Biztos rossz a szemed :DD :C

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#16027) csongi válasza Francia91 (#16025) üzenetére


csongi
veterán

Ellenük nem tapasztalom sajnos.

(#16028) Urna válasza BerserkGuts (#16026) üzenetére


Urna
tag

Örülök akkor hogy a többi "érved" te se látod már validnak semmilyen szempontból.
Mondjuk a szövegértés hiánya nem lepett meg, hiába írtam a végén hogy majd kapsz leo-s képet, másba nem lehetett belekötni akkor ahogy nézem :N .
Mentem a kedvedért meccset vele:

Ilyen 2470sp körül volt kb mikor megjött a meccs végén a heli :D
Mentem még pár meccset 15, 25-40k + sl volt volt amikor az erősen meta orosz 8.7 ellen mentem. Bár ez kb minden nemzet azonos tierjére elmondható (orosz 8.0, usa 8.0) ahol nincs stabi.
Ez a fenti, meg még egy 62k-s kör volt amik nagyobbat mentek, szóval ja ki lehet hozni itt 100k -t ha erre tenném a boostereim (amit csak a te tudatlanságod miatt nem fogok eltapsolni, a nem prém vagy nem meta cuccaimra sry nem érsz ennyit :D ).

S10 + Galaxy Watch 3

(#16029) Phobion válasza edari (#16014) üzenetére


Phobion
őstag

#16024 +
Szuper, köszi nektek a válaszokat, akkor hamarosan belekezdek! 👀

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16030) Dr.Én válasza Phobion (#16029) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is pár hete kezdtem bele a wot helyett, eddig nagyon tetszik. Sok újdonság van wothoz képest. Itt is sok a tanulni való. :K

WOT: kissio

(#16031) András12345 válasza Urna (#16028) üzenetére


András12345
aktív tag

:C

(#16032) KROK640


KROK640
veterán

Amikor egy meccsből megvan a T3-as kötvény : (na ez tényleg engesztelés volt) :

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16033) Phobion


Phobion
őstag

A Crew rendszerre tudtok ajánlani egy jó összefoglalót?

#16030 - GL&HF! :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16034) KROK640 válasza Phobion (#16033) üzenetére


KROK640
veterán

Márt egy ideje tervezek róla videót csinálni... De amúgy nem tudok.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16035) csongi válasza Phobion (#16033) üzenetére


csongi
veterán

Kezd keves legenyseggel. A plusz kepzetseget ne eroltesd, csak ha teljesen ki van maxolva. Maradjanak kopaszok.
Akkor kevesbe tol felsobb br-be.

A hangaros javaitas lehet a vege fele.A tobbit nyomni kell
A radiosnal lehet eltolni a tuzersegi kepzest, ha nehez tankok vannak befuzve, azok nem kapnak tuzerseget.

Automata javitas es loszer feltoltes kikapcsoladaval s lehet sporolni.

Sztem realba repulovel egyutt elegendo 4 crew.
Ide befer 4 fo csoport. Vadasz, bombazo, tank es legvedelem, vagy raketas akarmi. Hasznalj tartalekokat.

Aztan mikor erosek, lehet melle nyitni.
Uj jarmunel agyfasz, kb 1 br-el vagy tobbel kisebb erteku egy jarmu. Sok szenvedes a fejlesztes

Bokrot-Alcat ha tudsz vegyel. Hasznos, szabadon pakolhatod mindenre. 3 db mar egesz jol fedi a vasat.
Tobbet nem is vehetsz.
Repuloknel, G turokepaseget elore hozni.
Annal a pilotaknal ahol csak vadaszgepek vannak, a loveszeket nem kell huzni, csak a legvegen.

Egyes gepeknel, realba erdemes kiszenvedni az Asz szintet.

(#16036) BerserkGuts válasza Urna (#16028) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ja ugye nem gondolod hogy a netről lopott képpel beérjük bro
Ez az uranvárosásza :C ja hogy te vagy az álnéven ugye :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#16037) Urna válasza BerserkGuts (#16036) üzenetére


Urna
tag

Ha köteles vagy mindenre valamivel copeolni, lehet jobban jársz ha fel keresel egy pszichológust, van tb támogaott is, nem kell egyből magán, hidd el jót fog tenni!
Nem kell hogy minden zugának az interneten ugyan az a nickem legyen, de igen az az account tartozik hozzám (amiról amúgy évekkel ezelőtt küldtem is ide képet amikor pl meglett az E100, keresd vissza nyugodtan --oof ezt nem találtam meg bevallom ezek szerit a hivatalos fórumra dobtam- én rosszam).
Komolyan remélem hogy csak ezen a játékon (és fórumon) belül vezeted le a problémáid, és nem így viselkedsz a való életben senkivel.
Olvasnivaló: Kognitív disszonancia

[ Szerkesztve ]

S10 + Galaxy Watch 3

(#16038) Kotomicuki válasza csongi (#16035) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"Maradjanak kopaszok. Akkor kevesbe tol felsobb br-be."

Ez (is) vmi P2W (és NEM AB) kedvezmény?!
Mert már többször előferdült itt (is), ki is próbáltam az új soraimnál, de a tapasztalataim szerint nem működik F2P-ben, sőt, még azt a kevéske kis előny sincs meg, hogy ne tűnjenek teljesen noob-nak a zsír új és a script által amúgy is leszedált, meg +1.0 BR-t már a legelső körükben megkapó egységeim - ha van gyorsító aktiválva, akkor aztán még ritkább, hogy a fentiekből eltűnjön 1-1 elem.
Sok évvel ezelőtt ez is más volt, akkor még talán működött is - repcsiknél inkább a modulok megléte számított, mint a BR (az alsóbb szinteken) - , de mára ez is eltűnt a játékból - szvsz.

#16002 Phobion:
Ha a wot szarságai miatt váltanál, azok uú megvannak itt is, sz'al ezen a ponton csöbörből vödörbe a két játék, mert a '"szokásos", "hát ez meg mi volt" lövések, MM lószarságok és az egyik irányba jobban lejtő térképek itt is megtalálhatóak.
Amennyiben fizetsz, akkor nem olyan szörnyű..., legalább is a "fejlődésben", új járművek és szintek elérésében érezhetően kedvezőbb a kép, de az általános szopatástól ez sem nagyon véd meg - lásd itt és a yt-on.

Ha mégsem lehet eltántorítani, akkor ezekre "érdemes" költeni:
- prémiumjárművek, amik OP-k (50%-os leértékeléskor)
- az általad jól játszható járművekre talizmán (50%-os leértékeléskor)
- prémium előfizetés (50%-os leértékeléskor)
- legénységképzés, bár ez már drága mulatság, még árengedményes aranyból is
F2P-kén ezeket érzem előrelépésnek, amikért hajlandó volnék pénzt áldozni, ha egy kevésbé lehúzásszagú játékmenettel bírna ez a jószág (is).

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#16039) Urna válasza Urna (#16037) üzenetére


Urna
tag

ÁÁ mivel 2 fórum van :F ott volt nyilván a másikban egy kép, a feltöltött képek közt láttam de nem ide volt feltéve :D
HSz
Ilyennel rendelkezem, bár nem hiszem hogy ez meg tud-e győzni, majd lesz más cope. De ha leírod hogy neked mi meggyőző, akkor lehet tudom teljesíteni és akkor majd más dolgon fogsz rugózni :D

S10 + Galaxy Watch 3

(#16040) csongi válasza Kotomicuki (#16038) üzenetére


csongi
veterán

F2P nél mindegy, sok taktika nem marad :(
Egy kínlódás csak az egész.
A free mód azért van, hogy legál legyen a fizetési rendszerben lévő előnyök, és legyen kellő préda a játékban.
Jogi oldalon szükséges, és mivel támogatást adsz, és nem jogot veszel, ez így is marad ahogy van.
A támogatásért cserébe kapsz valamit. Pl prémium járművet. De annak a tulajdonságaitól kezdve minden egyéb felett nincs rendelkezésed. Olyan amilyen, olyan lesz amilyen.
Vagy kapsz, teljes értékű elszámolási pontokat a játékban, de ez is idővel lejár.
Ha holnaptól csak 40% lesz a többlet fejlesztési pont a prémiumért, akkor sem tehetsz semmit. Elhagyod a játékteret és ennyi.
Ezért bármit bármikor egyoldalúan módosíthatnak.
Nincs bevált módszer. Ezért van kontenó. Mert a szabályok létrehozása a belső döntésük.
Semmilyen jogi rendszerben nem lehet tenni ellene, ha valami nem tetszik.
A finanszírozási rendszerből adódóan tud működni ott, ahol más cégek pereket vesztettek.
Mivel a reklámozás jelentős része közösségi csatornákon, és videómegosztókon történik, a kegyeltebb személyek gördülékenyebben tudnak játszani és elhiszik hogy skilesek.
Ez az ő hitük. Ez egy szoftver, az irányítási a kezükben. Keleti elven működik.
Orosz és kínai gondolkozással.
Volt mikor működött az Thunder skill vagy mi a tököm. Aranysassal jutalmazták azokat akik az orbitális bugszarokat felöltötték. Gyakorlatilag a hitvány motort méltatták. Szerintük ez szórakoztató volt. Vagy szánalmas?
De az is lehet, hogy config fájlal rendelkeznek, ami hozzám nem jut el.
Valamikor nekem is volt más játékokban. jelentős előnyhöz jutatott, nem lettem ügyesebb csak élveztem a szoftveres előnyöket. Ebben a játékban meg irdatlan beállítás van, itt lehet garázdálkodni rendesen.


Mai gyöngyszem. Nem tudom másnál milyen, de nálam ez rendszeres.
Lehet a hiba az én készülékembe van. PL0 ping 70
windows

(#16041) BerserkGuts válasza Urna (#16037) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Nyomi vagy hülyének nézel nem jött össze törődj bele :DDD
Személyeskedő ovodát máshol éljed ki itt nem divat.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#16042) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

igaz vesztes kör de akkor is örül az ember ha ritkán összejön valami nagyobb killzápor
de ha nem prémjárművel mész meg a jobb nemzettel máris nem fog annyit adni ez se lett volna nyeréssel se 100.000-es kör.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#16043) KROK640


KROK640
veterán

Komolyan mondom, egyre biztosabb vagyok benne, hogy a játék figyeli, hogy mi a kötvényfeladatom és milyen gépek vannak a presetben, és hosszas válogatás után a lehető legalkalmatlanabb pályát dobja be.
Az már rendszeres, hogy amikor bomberrel X mennyiségű bázist szedjek ki, vagy X tonna bombát dobjak le, a feladat, akkor tíz meccsből nyolc reptérbirtoklás, hogy esélyem se legyen teljesíteni...
Most, hogy csatarepülőkkel kell kiszedjek 28 földit, mit kapok? Na mit? Négy meccsből két légifölényt (ahol semmilyen ground unit nincs, ergo esélyem sincs haladni a feladattal), meg egy Peleliu reptérbirtoklást, ahol qrwa alacsonyan, qrwa hátul kezdek, és esélyem sincs elérni a kishajókat, a nagyokat meg nem tudom kiszedni 50-100kg-s bombákkal, ráadásul majdnem az ellenség spawn pontja alatt vannak, így ha odarepülök (egyáltalán odaérek) akkor free frag vagyok mindenkinek aki akkor spawnol.
Aztán Dánia reptérbirtoklás, a két Vywern ofc mindent is kiszed előlem...

Úgy érzem egy ideje, ez már túlmutat az alapvető balszerencsén.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16044) csongi válasza BerserkGuts (#16042) üzenetére


csongi
veterán

A kényeztetés :)
3. helyen ennyi jár.

(#16045) csongi


csongi
veterán

A hétvégremegint el lehet engedni ezt. 2-3mp laggok. Pl meg nulla.

(#16046) KROK640


KROK640
veterán

és még stock :

Egy igazi állat ez a ME410 A1 :D a végére 5 kill-t szedett össze

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16047) KROK640 válasza csongi (#16045) üzenetére


KROK640
veterán

Nálam is akad némi gond, az egyik meccsből (150+75% LB Booster) az elején az első géppel kidobott, mondván időtúllépés. A boosterek persze odalettek

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16048) Phobion válasza csongi (#16045) üzenetére


Phobion
őstag

ilyen sűrűek a szerver problémák?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#16049) csongi válasza Phobion (#16048) üzenetére


csongi
veterán

Nem tudom. Az én hálózatomról van rendesen.

(#16050) csongi


csongi
veterán

Kill arány
Kiszedtünk 45 enemyt, ők 37 et tőlünk, Nyertek és a csapatuk fele még életben volt.
:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.