Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) Micsurin válasza Találtgyerek (#6900) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Leszeded , wt-ben user skin mappa (kicsomagolód oda , winrar , 7zip , vagy csak sima windows intézőben belelépsz és kimásolód) , és adott gépnél a customizationban katt a user skinre és ott válaszd ki :) figyelj a tipusokra mert pl p51-ből amijó a d5-re az a d30 nem biztos és ez igaz lehet a bf-ek al tipusaira :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6902) PAtr0n válasza RG4L (#6898) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ezek nagyon szépek! 1-2 kivétellel, mindegyiket szívesen látnám a madarakon. Mivel eddig a skineléssel nem nagyon foglalkoztam, így ma ráveszem magam, hogy pár gépen kipróbáljam őket.
Van még ajánlott muksó aki hasonlóan jókat csinál?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6903) RG4L válasza PAtr0n (#6902) üzenetére


RG4L
őstag

gudkarma
BombMarley

War Thunder: Gelesztaa

(#6904) PAtr0n válasza RG4L (#6903) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi, ezek is remek skinek!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6905) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Szerintetek ,gerinctelen dolog volt , a landoló D13 megsorozni ? ő volt az útolsó enemy , és pont a bázisokun találtam őt felszállás közben :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6906) PAtr0n válasza Micsurin (#6905) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az volt naná, ne is merj közénk állni többet! :(((

Na jó, néha olyan jó a védtelen enemyt lealázni. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6907) Francia91 válasza Micsurin (#6905) üzenetére


Francia91
veterán

En is szoktam ilyet. Haboruban nincs semmi sajnalat! ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6908) Találtgyerek válasza Micsurin (#6905) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Landolót felszállás közben? :DDD Én akkor is szoktam őket mikor állnak.Sokkal szarabb a bázisukon lőni őket.Mondjuk ha már a bázison kilőttétek az AA-t akkor nem vészes. :)

06-3o/9759I39

(#6909) Francia91 válasza Találtgyerek (#6908) üzenetére


Francia91
veterán

En legutobb az F-80C-vel csinaltam, hogy egy repteren allo Ho 229-est lelottem, 920-szal beszaguldozva a repterre :). Szerencsere nem talalt telibe az AA, csak az egyik szarnyam lett piros :)

(#6910) Micsurin:
Eltalaltad, nem lehet beallitani
Tan folyton kikapsz a Meteoroktol? :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6910) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , akkor nyugodt a lelki ismeretem :DDD Hülye kérdés lesz: Nem lehetséges beállitíni valamit, hogy azt a nyamvadt [Millitry exercise] mapot ne keljen repülnöm ? :D (gondolom tutti nincs :W )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6911) RG4L válasza Micsurin (#6905) üzenetére


RG4L
őstag

Én 4 Bearcatet vadásztam egy meccsen, nem volt rossz. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6912) RG4L válasza RG4L (#6911) üzenetére


RG4L
őstag

Na itt van a felvétel a replayről. Beercans get rekt.

Az első Beercan valszeg afk mászásban volt, na de eddig...? Nem értem.
A második srác konkrétan... nem tudom mit csinált. Az utolsó két áldozat pedig szintén vak ... ?

Ez csak egy dolgot jelenthet: 5.3 BR-t az F8F-1B-nek!

War Thunder: Gelesztaa

(#6913) PAtr0n válasza RG4L (#6912) üzenetére


PAtr0n
addikt

Amúgy ez fair-play? :U
Sírtok, hogy Bearcat-eket kaptok (ami amúgy propelleres) A6M3-mak ellen, erre R2Y2-vel szétszopatod az agyukat, ami ugye el is várt. Ne érts félre, de akkor hol itt az igazság? :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6914) RG4L válasza PAtr0n (#6913) üzenetére


RG4L
őstag

Persze, meg milyen dolog már, hogy prototípus géppel repülök. Lőjjenek azonnal főbe!

Kitárgyaltuk már a japán gépek problémáját, ebbe nem akarok most belemenni, de csak említésszerűen visszaolvasol pár hozzászólást, az egyik általam írtban van egy kép egy replayből, ahol szinte full jet csapat ellen megy egy olyan japán csapat, ahol talán max 3 jet van (Ki-200 is beleszámolva a maga 5 percnyi üzemanyagával és a még mindig megoldatlan landolási buggal).

Míg a japán pilóták hónapokig szenvedtek a szövetséges jetek ellen, az amcsiknak kb. 3 hete kell ezt átélniük, és még így se full propelleres vs. full jet meccseik vannak.

Az R2Y2 egy nagyon lomha dog, ezt úgy értem, hogy hiába a két sugárhajtómű, 10 fokos emelkedésben is lassul, tehát egy Bearcat simán leemelkedi ugyanolyan körülmények között. A videó nem arra szolgál, hogy megmutassam tudok lufit lőni, avagy jettel propelleres gépet (mert ezt már nem egyszer megtettem pl. a J7W1-el is), hanem arra, hogy rávilágítsak milyen töketlen pilóták léteznek és mennyire nem kell semmit tenni azért, hogy killeket szerezz...

A japán pilóták mégis felveszik a harcot a jetekkel, és rendre sikerül kilőniük őket, propelleres gép ide vagy oda, míg ezek szó szerint a kisujjukat se mozdították meg, hogy túléljék a helyzetet.

Még valami az R2Y2-höz. Elég egyetlenegy lőszer, és tipikus japán módra repülhetetlen lesz. Ahogy a J7W1 damage modellje sincsen rendben, ezé meg aztán főleg. Szituáció: F-84 ellen head-on. 1.3-1.4km-ről elereszti a lövéseket, kitér, nem fordulok utánna, nehogy eltörjem a szárnyam. Néhány koppanás a jobb szárnyra, a képernyő bal oldalán még csak fel se villan a damage indicator, tehát szinte semmi sérülést nem kaptam, illetve a gép skinjén se látszik semmilyen lövésnyom vagy sérülés. Eredmény: ha balra próbálok fordulni a géppel, a gép felmegy szinte függőleges mászásba és talán 5-10 fokot ha sikerül vele fordulni balra, de többet egyáltalán nem, semmilyen módon... ha jobbra fordulással próbálkozok, akkor azonnal megbillen a gép és pilótafülkével lefele találod magad. Kétszer is sikerült reprodukálni ugyanezt a fajta sérülést, tehát nem véletlen van.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6915) munnergep


munnergep
senior tag

A meccs átlagos, sajna sokat hibázok, de a vége: Like a Boss...

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6916) munnergep válasza munnergep (#6915) üzenetére


munnergep
senior tag

Ja meg budira rohangáltam egész nap, úgyhogy 4-5 pálesz után játszottam...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6917) Colos1 válasza Micsurin (#6905) üzenetére


Colos1
őstag

Igen az, legalább is SB -ben. De amíg mindenféle jöttment mouse sniper bomberes árkádhuszárok is járnak SB -re, néha én is szoktam ilyent csinálni.

A múltkor volt egy mintameccs. Ketten maradtunk 4 ellen, volt egy La7-es, két La5, és egy Yer valamennyi. Én Messer G2 -vel, csapattársam A5 -el. Már fura volt, hogy amikor elmentünk leszállni, a 4 enemy nem próbált meg minket lelőni a reptéren, hanem tisztes távolságban köröztek. Úgy landoltunk, hogy először a csapattársam szállt le, én addig köröztem, majd fordítva. Az egyik La5 közel jött, azt biztos ami biztos alapon megsoroztam 20-assal, de utólag visszanézve a replay -t nem akart ránk támadni, csak véletlen közelebb került a bázishoz. Utána én szálltam le, majd miután végeztem, és felszálltam, megindult a másik La5. Azonban nem várta meg, hogy távolabb érjek a bázistól, ezért a légvédelem lelőtte. A másik kettő eltűnt. Megtaláltuk a Yer -t, aki a bázisukon állt, de nem akart felszállni. Tettünk pár kört, majd jeleztük neki, hogy ha nem akarja, hogy a kifutón szarrá lőjük, akkor szálljon fel. Felszállt :C Közben azonban megljelent a La7 -es is, aki miatt - repülőnyelven szólva - bonyolult helyzetbe kerültünk, de egy nagyon szép (és kemény) légiharc keretein belül sikeresen leradíroztam az égről. Itt jött a második fura dolog: nem csíterezett le, nem anyázott, nem is lépett le, hanem bennmaradt nézőként. Mivel nekem szellősre lőtte a gépemet, elkezdtem a seggét visszarugdosni a bázisra. Közben a csapattársam ráment a Yer -re, aki átült a gunnerbe. Erre a volt La7 -es elkezdte szidni az all csetben, hogy mekkora egy mouse sniperes buzi gyerek, és biztatott minket, hogy azonnal lőjük le ezt az idiótát :DDD :C Ez sikerült is, majd ahogy kell, megköszöntük egymásnak a játékot :C

Ellenpélda: A hülyegyerek P-47 -el próbált előlem zuhanással menekülni, amely nem lett volna rossz ötlet, mert a P-47 zuhanni baromi jól tudott. Csak nem 1000 méterről... Még a meccs után is kaptam tőle, hogy egy rohadt szemétláda hacker vagyok, mert G2 -vel utolértem a P-47 -esét... :W

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6918) PAtr0n válasza RG4L (#6914) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem is a proto mivolta miatt írtam amit írtam, csak tényleg lufivadászatnak tűnt amit csináltál, holott múltkor még (a nagyobb peccs előtt) arról ment a diszkurzus, hogy mennyire egyenlőtlen Japán vs USA magasabb Tierben. Akkor ezek szerint javult a peccs óta, de még mindig kiegyenlítetlen, főleg hogy vannak kifejezettem rossz damage modellel rendelkező japó gépek Ezt nem tudtam, köszi hogy leírtad. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6919) Micsurin válasza RG4L (#6911) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ahogy figyelem az amcsi oldalon a csapat társakat sírok , néha könyörögnöm kell , hogy a head ont felejtsék már el :W be ment a hülye gyerek is ma 4x12mm a J7W1 ellen , mondanom sem kell , a Shinden karcok nélkül úszta meg :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6920) Francia91 válasza Micsurin (#6919) üzenetére


Francia91
veterán

Ja, meg mikor Fw 190 es Ta-152H ellen mennek szembe, bator huzas :D

Most repulgetek az F-80C-vel, hat a P-80-hoz kepest hatalmas javulas! Van WEP, normalisan gyorsuk, sebessege is rendben van, meg mintha a Browning M3-as jobb MG lenne. Csak azok a franya Mig-9-esek, meg Vampire gepek lelonek a p*csaba...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6921) Micsurin válasza Francia91 (#6920) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tudom , ne is mond már félek mit fogok szívni p80-al meg az útána jővő 2-vel :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6922) Francia91 válasza Micsurin (#6921) üzenetére


Francia91
veterán

A nemetektol nem kell fosni, inkabb az oroszoktol. Ott a Mig-9-es utoler, donget a 37 mm-essel, engem mindig kiszednek. Meg az IL-28-ra ramenni is batorsag kell, a lovesz 23 mm-es agyuval van felszerelve. Nem szabad sokat mogotte idozni, megsorozod az egyik hajtomuvet, ha az felgyullad, akkor az esetek 90%-aban szet is szokott egni. M2-esben es az M3-asban is a default befuzest hasznalom, meg vagyok elegedve, gyorsan kugyulladnak tole a gepek. A brit jetek ellen viszont picit keves az F-80C, a P-80-ast inkabb nem is mondom... :). Meteor meg Vampir leszed pillanatok alatt. Talan annyi elonyod lesz veluk szembe, hogy a P-80/F-80C gepeket 10G-ig terhelheted, a Meteor 8-9-ig birja csak. En 11G-nel mar leszakitottam a P-80 es az F-80C szarnyat is :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6923) Micsurin válasza Francia91 (#6922) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi a kis tipp gyűjteményt :) , más nem majd repülhetnénk párat :)) most azon filózom , az F2 Sabre mennyire jó a top jetek közt ? Szóval van e értelme végig szívni , f80c , f84 aztán a kis sabrekat :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6924) RG4L válasza Micsurin (#6923) üzenetére


RG4L
őstag

Nagyon szórja az ammot, óvatosan kell vele. Jnorbz247 youtubeon, ajánlom a videót.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6925) RG4L


RG4L
őstag

1.45-ben jön majd a J2M Raiden.

War Thunder: Gelesztaa

(#6926) madle


madle
őstag

Sziasztok, amatőr kérdés, most kezdeném a játékot, feltelepítettem. Elindítom, belépek egy game-re és semmi mást nem látok csak a hangárt egy parkoló repülővel. A tankom hangját hallom, hogy megy meg a térképen is látszik hogy mozog és tudok lőni is, de semmi mást nem látok magam előtt csak egy álló képet a hangárról. Volt valakinek hasonló gondja?

(#6927) Találtgyerek válasza RG4L (#6925) üzenetére


Találtgyerek
addikt

És hányas Tier-be rakják majd a 4db 20mm-es ágyújával? :(((

06-3o/9759I39

(#6928) Micsurin


Micsurin
nagyúr

OFF: Ha jól láttom Saitek X52 már nem gyártanak ? Vagy csak kis hazánkban nem árulnak már ? Mert F.L.Y5-öm van lassan 1 éve ,de örültem volna , ha lehetne újonan x52 szerezni , vagy esetleg van az x52 hasonló joy max 30e ft-ig ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6929) RG4L válasza madle (#6926) üzenetére


RG4L
őstag

Fórumon láttam ugyanerről a problémáról jelentést. Windowsod van?

War Thunder: Gelesztaa

(#6930) madle válasza RG4L (#6929) üzenetére


madle
őstag

Nem nem, Mac-ről próbálkozom. Videó kártya baj lehet? Pedig ebben a legújabb HD5000 van. 2014 Early Air

(#6931) Micsurin válasza madle (#6930) üzenetére


Micsurin
nagyúr

milyen HD5000? Intel HD ? Mert az kicsit gyengécske lenne ide :)

MÁS : Életem nagy hibája: bele olvastam az SG fórúmba..... És még itt megy a sírás ? :Y jeszus..... azért ami ott megy az oszt igen :DDD és ezt most ámblokk értem

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6932) madle válasza Micsurin (#6931) üzenetére


madle
őstag

Intel, de egyébként szépen fut a játék, indításnál is. Meg Rome Total War II is gyönyörűen elmegy rajta. Azért nem értem, hallom a játékban a hangokat, lehet lőni, lehet mozogni, csak épp a hangárat látom magam előtt meg a célkeresztet amit mozgathatok össze vissza, de ugye semmi más, a tank a térképen meg mozog :)

(#6933) Micsurin válasza madle (#6932) üzenetére


Micsurin
nagyúr

driver , játék reinstall , OSX frissítés minden klappol ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6934) Francia91 válasza Micsurin (#6931) üzenetére


Francia91
veterán

Nem olyan gyenge az a WT-hez. Az en VGA-mhoz kepest joval erosebb. Nekem egy ThinkPad T500-asom van (Intel Core 2 Duo P9700 2,8 GHz, 8 GB DDR3 RAM, ATI Mobility Radeon HD3650 256 MB DDR3 128 bit). Ez 60 fps korul viszi Low Quality beallitassal 1680x1050-es felbontasban. Az Intel IGP-k a HD3000-tol kezdve ennel joval erosebbek, csunya lenne, ha nem vinne :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6935) RG4L válasza madle (#6932) üzenetére


RG4L
őstag

Had tippeljek, fullscreenen játszol. Próbáld meg átteni valamelyik másik opcióra, windowed/full window és próbáld ki úgy. Ahogy említettem már hallottam erről a hibáról a hivatalos fórumon, és csak azért kérdeztem az oprendszert mert úgy emlékeztem nem windowsnál tapasztalta az illető és mintha rémlene valami, hogy azt írták rá kapcsold ki a fullscreent. Talán segít.

Ha nem, akkor jelenteni kell fórumon.

War Thunder: Gelesztaa

(#6936) RG4L válasza Francia91 (#6934) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem asszem Intel HD4600 van az AMD mellett, de elég pusztulat módon megy rajta, direkt kipróbáltam, hogy azzal milyen. Mondjuk nem is vettem le lowra a grafikát, de nem hatott meg.

War Thunder: Gelesztaa

(#6937) madle válasza RG4L (#6935) üzenetére


madle
őstag

Okés kolléga, Megpróbálom úgy futtatni, mivel tényleg fullscreenen ment a game. Előző segítőnek: Yosemite van fent most, minden frissítés okés.

(#6938) madle


madle
őstag

Sajnos, így sem jó egyik formában sem, szóval megpróbálok egy reinstallt.

(#6939) RG4L válasza madle (#6938) üzenetére


RG4L
őstag

Mindjárt megpróbálom neked megkeresni, hogy hol olvastam, csak nemsokára előadásom lesz, szóval lehet délután fogok válaszolni, attól függ mennyi idő mire megtalálom. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6940) RG4L válasza madle (#6938) üzenetére


RG4L
őstag

Te is ilyen képet kapsz ezek szerint játék közben?

War Thunder: Gelesztaa

(#6941) madle válasza RG4L (#6940) üzenetére


madle
őstag

Pontosan, és a térképen mozog a tank, meg tudom a célkeresztet is mozgatni és hallom ha lő a tank.

(#6942) RG4L válasza madle (#6941) üzenetére


RG4L
őstag

Oké, király. Illetve nem király, megtaláltam a jelentést róla, a bugreport jelenlegi állása:

Posted 31 October 2014 - 04:10 PM
issue has been forwarded at high priority to the developers
ID: 0020031

Ami azt jelenti, hogy lényegében cirka 5 napja van jelentve, magas prioritással javításra kerül, én pedig lehet összekevertem valami másik Mac problémával. Reméljük mihamarabb javítják.

A kiadott frissítéseket itt találod dátumok szerint.

War Thunder: Gelesztaa

(#6943) madle válasza RG4L (#6942) üzenetére


madle
őstag

Okés köszi szépen a segítséget, akkor addig várok vele, nem törlöm le. Hátha egy következő frissítés megoldja.

(#6944) RG4L válasza madle (#6943) üzenetére


RG4L
őstag

Biztos vagyok benne, hogy hamarosan jön a javítás hozzá, és ha nem felejtem el szólok róla.

War Thunder: Gelesztaa

(#6945) madle válasza RG4L (#6944) üzenetére


madle
őstag

Okés! Köszi majd figyelem a topicot is meg a frissítéseket is! :)

(#6946) RG4L válasza madle (#6945) üzenetére


RG4L
őstag

Talán-talán jó hír?!

Mai updateből kiemelve: Correction for MacOS X and AMD on old cards.

Próbáld ki a játékot.

War Thunder: Gelesztaa

(#6947) Francia91


Francia91
veterán

A 12,7 mm-es Berezin geppuska javitva lett vmikor?
Tu-2S-sel szoktam repulgetni, de alig hiszem el, hogy ezzel a 12,7-es Berezin MG-s lovesszel kiszedem azt, aki mogottem van :D. Bf 109 meg F8F gepeket ki tudom vele szedni meglepoen hamar. Eddig nem tapasztaltam, hogy ilyen eros lenne...
Esetleg azert nem tunhetett fel, mert sokat mentem La-5-ossel es Yak-9K-val, bar a Yak-on is van Berezin 12,7 mm-es.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6948) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha erre lett volna napim is :C no tessék , sokat érnek azok a hittek is :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6949) superecneB válasza Micsurin (#6948) üzenetére


superecneB
őstag

Nekem ma a napi win a németekkel, 9 pontot hozott összesen...

(#6950) Micsurin válasza superecneB (#6949) üzenetére


Micsurin
nagyúr

9k vagy csak 9 ? :Y nekem is szoktak lenni igazán szar , múltkor a pecsnél 0-a volt kereken :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.