Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) munnergep


munnergep
senior tag

Ilyen amikor top gépnek tesz be a ki45 otsu-val :) Annyira élveztem a lagokat és a migeket lőni, olyan jó volt egy kis egyensúly a ruszkik ellen, nagyon jól esett. Igaz a végén az IL-4-nek 9 darab 37mm-es találat kellett, hogy elveszítse a tail controllt....
Meccs közben az egyik MIG még a kifutón leszedett, de 3 perc alatt javítottak :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5852) Fel válasza RG4L (#5848) üzenetére


Fel
addikt

A dev szerveres kliensben ezek vannak új modellként:
F7-F
Go.229
Ki-27
J8N (Kitsuka)
R2Y2 Keiun

(#5853) Alex Harley


Alex Harley
csendes tag

Üdv!

Ezeket a youtube-s videókat mivel csináljátok?
Valami szájbarágós/így csináld választ szeretnék kapni, mivel űberláma vagyok az ilyen dolgokban.

Motorozni kell !!

(#5854) RockHaRD válasza Alex Harley (#5853) üzenetére


RockHaRD
addikt

Ha az enyémre gondolsz, akkor a Replayt felvettem fraps-szal, és a tömör fájlt feldobtam youtube-ra, mindenféle editálás nélkül.

(#5855) Francia91


Francia91
veterán

Jó napkezdés A-20G-vel :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5856) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kis off bocsi , ti jobban értetek ezekhez a játékokhozz :DDD Tudtok mondani valami jó modern szimulátort ? Mert már jó lenne a bearcat-et lecserélni egy f18 super hornetre pl :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5857) Colos1 válasza Micsurin (#5856) üzenetére


Colos1
őstag

DCS: World + Flaming Cliffs 3

A DCS World ingyenes, az FC3 most 40$.

Arra figyelj, hogy csak 64 bites oprendszeren fut.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5858) Micsurin válasza Colos1 (#5857) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszönöm szépen , bearanyoztam a hetemet :C

szrk.: ilyenekből nincs a WT vagy a WoWp-hez hasonló ? MMO játék ? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5859) Szőrös  válasza Micsurin (#5858) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs , bár most készül az Armored Warfare ha beválik lesz talán repcsis része is bár nem tudok róla hogy egyáltalán terveznének ilyet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5860) Volfram42 válasza Szőrös  (#5859) üzenetére


Volfram42
senior tag

Sajnos HP rendszerű. Szóval a repcsiktől se várok sokat, ha valaha lenne olyan.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5861) Szőrös  válasza Volfram42 (#5860) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mixelt változat lesz hp / moduláris sérüléssel. Meglátjuk , mondjuk nyugati fejlesztők szóval legalább a "russian bias" kimarad ...remélhetőleg. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5862) Francia91


Francia91
veterán

Újabb A-20G-s meccs, munnergep kollégával. Guadalcanal mapon. 1 v 1-ben maradtam egy A6M2 Zero-val, mindenáron be akart vinni a hajói közé, azt hitte, hogy vagyok olyan hülye :). Ezt játszogatta vagy 4-5 percig, elfordultam, jött utánam, majd mikor ráfordultam, ment a hajói közé megint.... egyszer elkezdett akrobatikázni előttem, "majd Ő megmutatja" alapon, de egy sorozat lerendezte a Zero-t :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5863) RG4L


RG4L
őstag

F7F :))

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5864) Szőrös  válasza RG4L (#5863) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerencsétlen Japcsiknak nem elég a B-17 spam , jön még ez is. :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5865) RG4L válasza Szőrös  (#5864) üzenetére


RG4L
őstag

Még mindig várjuk a J7W1 bejelentését :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5866) lowzor


lowzor
veterán

Mit lehet tenni, ha elveszett az egész játékállásom? :F
Leformáztam a gépem, külső winyóra ki volt másolva a játék, viszatettem a gépre és 0-s szinttel fogadott. A ruszkikkal már a tier 4-ben tartottam, nem fogom újrakezdeni...
Azt hittem, felhőben tárolja az állást ez a szar.

[ Szerkesztve ]

(#5867) lowzor válasza lowzor (#5866) üzenetére


lowzor
veterán

már megoldottam :)

(#5868) Szőrös  válasza lowzor (#5866) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ott is tárolja , nálad van vmi gubanc. Max írj a supportnak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5869) RockHaRD válasza lowzor (#5866) üzenetére


RockHaRD
addikt

Be is baszna, hogyha a gépen tárolná a haladást. Könnyen lenne mindenkinek Jetje pikk-pakk ;]

(#5870) Micsurin válasza Szőrös  (#5859) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lesz akkor ottan OP Chíter M1A1 Abrams bácsi, ha hp-s lesz akkor kimarad.... Utáltam azt a rendszert WoT-ban is (nem fikázom, nekem nem jött be)

Ez a 120.000 nem akar meg lenni az utolsó medve macskába :( pedig utána jöhetne a panther :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5871) lowzor válasza RockHaRD (#5869) üzenetére


lowzor
veterán

Tudtam, hogy nem azon tárolja, ezért is csodálkoztam, hogy mi a retekért tűnt el az állásom :)
De már megoldottam szerencsére.

(#5872) Francia91


Francia91
veterán

Ezek az AAA-k egyre szarabbak... B-17-tel 6,5 km magasról kilő... Aztán meg A-20G-vel megyek egy másik kört 1000m-en, ott meg 4 km távolságből lő ki...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5873) donmackó válasza Francia91 (#5872) üzenetére


donmackó
őstag

Lézer géppuskások -> halálpontos aaa -> szerintem ugyan úgy vezérlődik mind kettő, szóval én nem lepődök meg.

Release the cable hounds!

(#5874) munnergep


munnergep
senior tag

B25j bombázó lövésze kettészakította a ki-102 otsu-m szárnyait miközben kapta az 57mm-esket.
A yakok a 20mm-es lövedékekre teljesen immunisak.
Talán még kifullozom a gépet, ha lesz hozzá türelmem.
De lehet, hogy SOHA többé nem játszom japánokkal.
Annyira felb@s-zta az agyam, hogy ....

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5875) Atlantis válasza munnergep (#5874) üzenetére


Atlantis
veterán

Én pont fordítva tapasztalom, tegnap nem bírtam lelőni egyetlen japán bombázót sem. Egyik esetben nem tudom, pontosan melyik típus volt, de Bf109 E3-mal vagy 2-3 percig kergettem, alulról-felülről-hátulról kapta a nyomorult, vagy 15 találat bement neki, 2 kritikus is és baszott leesni, közben velem mit se törődve lebombázta egyik bázisunkat. A végén meg feketére lőtte a motoromat és vidáman elrepült...szóval kemények azok a japán madarak, de még inkább szarok a német ágyúk... :) Még AB-ben sem szeretek német géppel repülni, asszem lassan meg kell követnem a német gépek miatt fanyalgók táborát... :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5876) RockHaRD válasza Atlantis (#5875) üzenetére


RockHaRD
addikt

Engem az borít ki, amikor egy ilyen 2-3 perces bombázó hajkurászás után odajön egy kék, belelő 1 golyót, és elveszi a killt...

na azokat a köröket általában nagyon kevés lionnal fejezem be a teamkill miatt, amit az ilyen esetek után elkövetek :)

(#5877) Atlantis válasza RockHaRD (#5876) üzenetére


Atlantis
veterán

No igen, olyan is van, de az is előfordul, hogy én vagyok a "kék". Nem feltétlen kibaszásból teszi az ember, de látva, hogy a csapattárs jó ideje nem bír vele, hát csak odamegy az ember segíteni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5878) RockHaRD válasza Atlantis (#5877) üzenetére


RockHaRD
addikt

úgy érted, "látva, hogy a csapattárs jól lesebzi, odamegyek befejezem helyette"

más:

ez a mostani event, ami van, hogy legyen az adott országgal minimum 25 victory 1 tieren belül, vagy 125 tiertől függetlenül, és vagy fixen kapsz, vagy van esélyed prémium gépre óriási hülyeség. Ha kill lenne, akkor azt mondom, hogy van értelme, mint 1-2 hónapja a Boston gépnél, de így... szétgyilkolhatom az agyamat, hogyha mellette a csapat egy fos..125 viktorim szerintem összesen nincsen.

(#5879) csaabz


csaabz
őstag

Pontosan hàny kg bomba kell egy bàzis elpusztítàsàhoz? Mennyi kell egy repülőtérhez?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5880) RockHaRD válasza csaabz (#5879) üzenetére


RockHaRD
addikt

bázishoz én úgy vettem észre, hogy 6000lbs, Kg-ban nem tudom, de fura ez is, mert néha 2x(3x1000) elpuszított egy bázist, 6x1000-nél meg maradt sokszor 1 milliméter...

reptérről fogalmam sincs, de sokkal több :D

(#5881) Atlantis válasza csaabz (#5879) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát nem tudom, a 4000 fontos angol bomba nem visz ki egy bázist egy találattal, de nem sok marad belőle. Szerintem inkább 5000 font körül lehet egy bázis.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5882) RG4L válasza RockHaRD (#5878) üzenetére


RG4L
őstag

Ehhez 0-24-ben kellene tolni 4 fős squadban full bomber line-uppal. Én nem veszek részt ebben, azaz meg serm próbálom.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5883) RockHaRD válasza RG4L (#5882) üzenetére


RockHaRD
addikt

én is így vagyok vele...

(#5884) Francia91


Francia91
veterán

Akárhányszor próbálkozok T4-ben és T3-ban menni, szétdarálnak, mint a szart... Szinte lehetetlen normális meccset menni... Ha B-17-tel megyek, akkor Me-410B vagy Bf-109 K4 szaggat darabokra (az a vicc, hogy rámjön 3-4 ilyen gép is egyszerre, mintha 1 db nem tudna szétszedni eléggé... Mire adok 2-3 gépnek critical hit-et, le vagyok szedve)
Maradok az A-20G-nél, azzal tudok normális meccseket menni

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5885) RG4L válasza Francia91 (#5884) üzenetére


RG4L
őstag

Japán Ki-84 hei is szétszedi őket, tehát.. rossz világ van. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#5886) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha TeCsőre akarok feltölteni vidit (bf3 válogatás lesz :D) és egy eminem számott tennék alá , s így töltöm föl nem lehet gond ? akarom mondani a yt-t , hogy müködik a szerzöi jog vagy mi ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5887) RockHaRD válasza Micsurin (#5886) üzenetére


RockHaRD
addikt

lesz gond, lefogják venni róla a zenét kb 2-3 nap alatt.

(#5888) Micsurin válasza RockHaRD (#5887) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5889) Francia91 válasza RG4L (#5885) üzenetére


Francia91
veterán

Tapasztaltam azt is... A B-24-esemet szetszedte pillanatok alatt 2 Ki-84-es. De az N1K-val is igy jarok.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5890) Atlantis


Atlantis
veterán

Istenem, ezek az angol bombázók is de szemétre valók...amúgy sem vagyok bombázó-párti, de az amerikait már kezdem megkedvelni. De ezek a britek...lassú, lomha, alig emelkedik, akkora, mint egy hangár és úgy is mozog, nincs rajta semmi önvédelmi fegyverzet, csak 4 lövész, abból is egyik-másik csak játékpuskával durrogtat. Ha ezzel megyek és szembejön valami, marad az ima...az amerikai bombázókkal legalább van némi lehetőség védekezni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5891) RG4L válasza Atlantis (#5890) üzenetére


RG4L
őstag

Tudtommal jelenleg két nehézbombázó van ténylegesen nehézbombázó flight modellel ellátva, ez pedig a G5N1 és a G8N1.

War Thunder: Gelesztaa

(#5892) Francia91 válasza Atlantis (#5890) üzenetére


Francia91
veterán

A többi bombázót ezért nem is játszom, csak az USA-nal, ott normális védelem van. Vicc az a 7,7 mm-es, meg 7,62-es gunner... Ijesztgetni talán elég, bár én mikor látok egy Wellington-t pl, simán rámegyek, az a pár lövés, amit abból kapok, nem sokat árt az A-20-asnak pl, meg kb a többi gépnek sem. H6K4-re már nem annyira megyek hátulról, ott azért a 20 mm-es kivisz, de a nagyobb tier-es Yer-2-nél is ez a helyzet.
B-17-tel már jó, bár ott meg az OP gépek szednek darabokra, viszont legalább criticalt tudok adni nekik

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5893) Francia91


Francia91
veterán

IL-10-nél megvettem a bombákat. Meccs előtt ki is választom, de mikor bead, nincs a gépen a bomba... WTF?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5894) donmackó válasza Francia91 (#5893) üzenetére


donmackó
őstag

Még mielőtt rányomsz a to battle gombra a játékba való belépés előtt, ott is nézd meg hogy rajta van-e a bomba. Sokszor nem rakja rá magától, hanem neked kell rárakni egyszer, utána már megjegyzi.

Release the cable hounds!

(#5895) Atlantis válasza Francia91 (#5893) üzenetére


Atlantis
veterán

No, akkor te biztos tudod, mire való az IL-széria. :) IL-2M-nél tartok és fogalmam sincs, mire használjam, azokat az eseteket leszámítva, mikor szembe jön valaki, szinte biztos hulla vagyok. Ráfordulni nem tud, emelkedni nem tud, hogy bombázóra menjek vele, szóval ez mire jó?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5896) RG4L válasza Atlantis (#5895) üzenetére


RG4L
őstag

Ground attacker.

War Thunder: Gelesztaa

(#5897) donmackó válasza Atlantis (#5895) üzenetére


donmackó
őstag

Lövöldözd az aaa-t, meg a light pillbox-ot.

RG4L: Este 8 után játék?

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#5898) Atlantis válasza RG4L (#5896) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahha. Azt meg fedezet nélkül nem lehet sokáig csinálni, mert pikkpakk szétkapnak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5899) Francia91 válasza Atlantis (#5895) üzenetére


Francia91
veterán

Tisztogatni marha jo, az A-20G-vel es PBJ-vel sorolnam azonos kategoriaba. Meg ha a foldfelszin kozelebe teved egy bombazo, vagy attacker, szetszaggatni (PBJ-t szetszedi pillanatok alatt :D ). Meg kategoriajahoz kepest jol fordul, viszont lassu dog. Az IL-10 mar viszonylag jo sebessegu, tehat olyan 320-410 kozotti sebessegget stabilan lehet vele tartani, me. Nemsoka meglesz az IL-10 (1946) is, na az szerintem buntetni fog :D. 4x23 mm cannon, hatul meg 1x20 mm SHVAK cannon a gunner-nel

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5900) RG4L válasza donmackó (#5897) üzenetére


RG4L
őstag

Most picit jegelem a WT-t, mert Minecraftban élem ki magam mostanában haverral illetve gépvásárlás előtt állok :)
Jövő héttől leszek kb rendesen.

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.