Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) donmackó válasza RG4L (#5900) üzenetére


donmackó
őstag

Release the cable hounds!

(#5902) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Csak nekem tűnik úgy, hogy most akkor végülis még szarabbak lettek a német gépek, és az oroszok még erősebbek? :W

[link]

(#5903) RG4L válasza RockHaRD (#5902) üzenetére


RG4L
őstag

A BR változások csak AB-re érvényesek, azt meg leszarom :D

War Thunder: Gelesztaa

(#5904) Francia91


Francia91
veterán

Nem rossz ez az IL-10-es repcsi :). Light Tankokat lehet vele apritani, meg nehany foldkozelbe tevedt bombazot. Hatul az az 1x12,7 mm-es Berezin geppuska meglepoen eros, sikerul kiszednem vele egy-ket vadaszt, ha eppen nem letfontossagu reszt talalnak el a gepemen. Meg eleg jol birja ez az IL-10 a 20 mm-es cannon-okat is. Mondjuk mikor a PBJ meg B-25 gunnerjevel belelovok majd egy tarat az M2-esbol, es meg fustologve repul tovabb... Most mar ertem, miert :)
Az 1946-os meg utosebb lehet, ott hatul 20 mm-es cannon-nal megaldott lovesz van.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5905) munnergep válasza Francia91 (#5904) üzenetére


munnergep
senior tag

Most lett meg az il-2m, akkor gyúrok vele kicsit az il-10-re, ha ilyen jó.

Viszont a ki-102-otsu-ra kezdek ráérezni, csak meg kell tanulnom a vadászokkal nem leállni küzdeni, akkor az attackereket, bombázókat, menekülő sérülteket, lefoglalt elleneket nagyon lehet vele aprítani. Meg ki kéne fullozni :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#5906) Francia91 válasza munnergep (#5905) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem fullos, emelkedik, mint a barom. Bar 3000 m korul visszabb vesz az emelkedesbol vmiert. Vadaszokkal tenyleg ne jatszadozz, nem eri meg. Ez bombazok ellen van, amcsi bombazok rettegett ellenfele az 57 mm-es agyuval (utalom, mikor B-17-tel megyek, es egy Ki-102-es leszakitja a szarnyamat egyetlen lovesbol....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5907) Atlantis válasza Francia91 (#5906) üzenetére


Atlantis
veterán

57mm? Az igen, ilyen puskák vannak a japán madarakon? Vagy csak azon az egyen? Ez már tankra való ágyú, az ember lő egyet, oszt a sebességvesztés miatt átesik a gép... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5908) RockHaRD válasza Atlantis (#5907) üzenetére


RockHaRD
addikt

PBJ-n 75mm van :))

(#5909) Atlantis válasza RockHaRD (#5908) üzenetére


Atlantis
veterán

:Y Lehet nem kellett volna hanyagolnom azt a vonalat, csak nem szeretem a lomha, lassú gépeket. Viszont az amcsi gépek jók, ennek lehet tényleg nekiesek még. Kár, hogy nincs egy fölösleges 5 gunner-es legénységem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5910) superecneB


superecneB
őstag

Szemből nem tudok egyáltalán jól lőni. Mi lehet az oka, nekem a gép orrában van a fegyverem, egy f4f nek meg a szárnyán mégis kikap, és még csak egy hitet sem viszek be...

(#5911) Volfram42 válasza superecneB (#5910) üzenetére


Volfram42
senior tag

Lehetőleg ne menj szembe soha. A legjobb esetben is 50% az esélyed a túlélésre ami igen kevés.
Ha kénytelen vagy akkor időben térjél ki valamelyik irányba, ha elkezd forgolódni akkor géptől függően loop vagy horizontális fordulás és már előnyben is vagy, ha meg megy tovább egyenesen akkor vagy hagyod a fenébe és odébb állsz egy gyors süllyedéssel ami az előbbi szituációra is alkalmazható, vagy ha gyorsabb a géped akkor szintén egy energiatakarékos forduló után követed. Ekkor vagy ő ráz le vagy fordulni akar vagy kiemel és ekkor jött el a te pillanatod. Egeres irányítással nekem ezek beváltak anno.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5912) superecneB válasza Volfram42 (#5911) üzenetére


superecneB
őstag

Amiatt gondoltam hogy jó, olyan gépek ellen amiknek a szárnyon van a fegyverzete, mert aminek az orrában van az kvázi bármilyen távon életképes, az ellenfél meg adott távolságból tud csak hatékonyan lőni rám.
Ezek szerint nem jó ötlet...

Köszi a tippet

[ Szerkesztve ]

(#5913) Volfram42 válasza superecneB (#5912) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jól gondoltad, de a szembetámadás soha nem jó ötlet, mert túl nagy a kockázat. Mondjuk egy mosquito vagy egy bf110 vagy valamelyik me410 azért tud irtani úgy, de akkor is kerülendő. SB-n meg én nem nagyon találkoztam még olyannal, hogy valaki így akart támadni, max az ai-k. Ott mondjuk benne van az is, hogy ha látom, hogy felém jönnek a lövedékek ösztönösen próbálom kikerülni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5914) wall2


wall2
tag

War Thunder mindenek felett :R ma kipróbáltam unokatesóm unszolására a world of warplanes játékot :DDD Ó Borzalom téptem a hajamat, hogy lehet azzal a játékkal játszani. 10 perc bőven sok volt belőle. :D Konzekvenciákat leszűrve...... soha többet :DDD :DDD

(#5915) RG4L


RG4L
őstag

Visszatértem, picit szokni kell megint a játékot, mert kis kihagyás után nagyon fura. :)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5916) Francia91


Francia91
veterán

Az IL-10 (1946) egy szornyeteg :D. Szembol halalos, a 20 mm-es gunner pedig buntet rendesen :). Eddig nagyon bejon :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5917) RG4L válasza Francia91 (#5916) üzenetére


RG4L
őstag

Láttam az entak videót, tényleg beteg egy gép :)

War Thunder: Gelesztaa

(#5918) RG4L


RG4L
őstag

Öhm :B

War Thunder: Gelesztaa

(#5919) RG4L


RG4L
őstag

Kövi meccs :U

War Thunder: Gelesztaa

(#5920) csaabz


csaabz
őstag

Mi az a Mark of Distinction, amit fejlesztesz?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5921) Francia91 válasza RG4L (#5919) üzenetére


Francia91
veterán

Én ma nem tudok nyerni a németekkel, hiába szedek le 3-4 bombázót meccsenként... Talán vadásszal kéne próbálkoznom, nem Me-410 B6/R3-mal

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5922) Colos1 válasza csaabz (#5920) üzenetére


Colos1
őstag

Premium cheater gépeknél van, prémium fiók nélkül használhatod mind a 4 slotot a testreszabásnál.

Nekem is van :B A P-51D-20 Premium. Akkora egy UFO, hogy még a B25 -öst és a La-7 -est is le lehet vele lőni. :U Nem is UFO már, hanem egy csillagközi cirkáló :C

Más: Nekem a napokban tök olyan érzésem van, mintha javítottak volna a német gépek gépágyújának sebzésén :U

Nektek nem tűnt fel?

A Spacefirének letörik a szárnya, a P47 -et 3 hitből leszedtem, az OP-63 meg simán szétesett.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5923) Atlantis válasza RG4L (#5918) üzenetére


Atlantis
veterán

Te állat... :C :Y :R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5924) Francia91


Francia91
veterán

Ki-102 otsu gépet elcseszték a mostani frissítések? Ezelőtt RB-ben olyan szépen emelkedett, most meg vánszorog lassan felfelé...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5925) Revolit


Revolit
senior tag

Még élek! :)

Nem voltam rég, pont hogy létrejött a squad, el is tűntem. Magánéleti problémák közbeszóltak, de tervezem a visszatérést, már hiányzik a repülés, lehet ma este fel is nézek, remélem még egybe van a squad is ;)

Azóta remélem átírták egész játékot, csak hogy még kevésbé menjen :P

(#5926) Francia91


Francia91
veterán

Vegre rajottem, hogy kell sikeres meccseket menni a Thypoon Mk1b-vel :)
Felmenni 7000 m kornyekere, majd onnan lecsapni, mint a keselyuk, aztan vissza fel :D. Igy mar nagyon szeretheto gep lett szamomra, 3-4 kill megvan egy meccsen lazan. Meg kifejlesztve piszok jol emelkedik, veri a nemet vadaszokat.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5927) RG4L válasza Francia91 (#5926) üzenetére


RG4L
őstag

Ma pont láttam egy epic Typhoon gameplayt, nézd meg, nagyon sokat lehet tanulni belőle. Én csak lestem :Y

Ezt tessenek végignézni

War Thunder: Gelesztaa

(#5928) RG4L


RG4L
őstag

Wow, ez a gép de gyönyörű.

War Thunder: Gelesztaa

(#5929) Colos1 válasza Francia91 (#5926) üzenetére


Colos1
őstag

Pedig a valóságban egyetlen előnye volt a Fókákkal és a Messerekkel szemben: a végsebessége. Az emelkedése sokkal kisebb volt, mint az Fw -nek, a fordulása meg azonos volt velük. A WT -ben az emelkedése van elcseszve, az a valóságban csak kb. 14 m/s volt. A gyorsulása sem volt ekkora, a pilóták elmondásaiból tudni lehet, hogy ha egyszer elvesztette a sebességét, akkor annak ellenére, hogy masszív gép volt, szitává lehetett lőni. Nem is nagyon alkalmazták vadászként.

Próbáltuk ezt elmagyarázni a fejlesztőknek, de túlságosan töketlenek ahhoz, hogy ezt felfogják. :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5930) RG4L


RG4L
őstag

Bejönnek nekem ezek a first winek. Akarom mondani nagyon rosszak az amerikai pilóták.

War Thunder: Gelesztaa

(#5931) RockHaRD válasza RG4L (#5930) üzenetére


RockHaRD
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy Német oldalon játszol egy amerikai prémium géppel...

Nem mondom, hogy "így könnyű", de azért a prémium gépek érezhetően jobbak, főleg az oroszok, és az amcsik.

(#5932) RG4L válasza RockHaRD (#5931) üzenetére


RG4L
őstag

Azt is tegyük hozzá hogy 3 német Tier IV-es gépet szereztem meg 11 meccs alatt.

Előző meccsen pedig szemtől szembe jött egy P-38, lekaszáltam, aztán pedig a B-25-ös is szembefordult velem, egyik sem talált el, én mindkettőt rommálőttem.
Ezzel a kettővel lett volt 4 killem, de az égő P-38-ast elcsórták.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5933) superecneB válasza RG4L (#5932) üzenetére


superecneB
őstag

Ez a Német P-47 jobban is fordul mint a sima vagy csak a battle ratingje kisebb?

(#5934) RG4L válasza superecneB (#5933) üzenetére


RG4L
őstag

BR ugyanaz, fordulás és mászás is ahogy tapasztalom.

szerk: egyébként minden egyes darab golden eaglet megér.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5935) RG4L


RG4L
őstag

Hát ez váratlan volt! :)

fú, de csini :K

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5936) superecneB válasza RG4L (#5934) üzenetére


superecneB
őstag

Azért mert a többi gyári német gép ennyire gyenge ehhez képest?

(#5937) RG4L válasza superecneB (#5936) üzenetére


RG4L
őstag

Nem. Én jobban érzem magam egy 109-esben, mint ebben... mármint, hogy is mondjam. Ezt nagyon meg kell tanulni "vezetni". Viszont ha egyszer ráérzel és jó eredményeket érsz el (én majdnem minden meccsben top 3-ban voltam eddig vele), akkor hozza a meccsenkénti 10.000 RP-t.

War Thunder: Gelesztaa

(#5938) Volfram42 válasza superecneB (#5936) üzenetére


Volfram42
senior tag

A legnagyobb előny, hogy a levegőből indul. Ez RB-n felbecsülhetetlen. SB-re azért nem vinném be. Én szedtem már le társat ilyenben, mert ellenfélnek néztem.:) És szedtek is ki vele, mert azt hittem társ. Szóval én minden ellenséges gépet lövök. Inkább kérek bocsánatot egy tk miatt, de aki ilyeneket hoz be az számoljon a következményekkel.:) Ettől függetlenül RB-n nagyon állat. Lényegében BNZ-ni kell vele, amit úgy is alkalmaznaknak a németek. Felmész magasra. Főleg, hogy ott is kezdesz. Aztán Banzai.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5939) RG4L válasza Volfram42 (#5938) üzenetére


RG4L
őstag

Én játszottam vele kb. 20 meccset már, de egyszer sem kaptam air startot. Tenni kéne rá bombákat és rakétákat?

szerk: egyszer volt air start, de akkor az egész csapatnak [Britain map]

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5940) Volfram42 válasza RG4L (#5939) üzenetére


Volfram42
senior tag

Akkor lehet, már megoldottál. Régen mindig levegőben kezdett. A német verzióra nem lehet oldófegyvert rakni.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5941) Francia91 válasza RG4L (#5939) üzenetére


Francia91
veterán

Me-410-est ezert szeretem a nemeteknel. Ha az amcsik ellen ad be, akkor 3-4000 m kozott indit. Lehet egybol a B-17-eseket pusztitani :D
Forditva mar nem annyra szeretem... :)

Regebben engem is fentrol inditott az amcsi P-47-tel, de most sosem...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5942) RG4L válasza Volfram42 (#5940) üzenetére


RG4L
őstag

Ja, nem is figyeltem. :)
Nekem arra pont jó volt, hogy bemákoljam vele a prémium La-5FN-t :))

War Thunder: Gelesztaa

(#5943) Fel válasza RG4L (#5939) üzenetére


Fel
addikt

Pályája válogatja. Pl.: Sicily, Berlin ezeken a földön kezdesz, de Bulge mapon levegőben (3000m körül, ha jól emlékszem..).

Francia91: Amcsi P-47-essel legfeljebb az óceáni pályákon indulsz a levegőből, a többin inkább a földről.

[ Szerkesztve ]

(#5944) RG4L válasza Fel (#5943) üzenetére


RG4L
őstag

Most visszanéztem a match historymat, és kétszer dobta be a Bulge mapot, de ott sem volt air start.

War Thunder: Gelesztaa

(#5945) Francia91 válasza Fel (#5943) üzenetére


Francia91
veterán

Most már igen, de 1.27-nél még Berlin és Bulge map-on fentről indultam.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5946) Atlantis


Atlantis
veterán

Valaki okosítson már ki, legyen szíves, hogy ezekről a speciális eseményekről hogy lehet értesülni játékon belül? Értem ez alatt, hogyan lehet prémium gépet szerezni, hol látom, hogy esetleg hol tartok a folyamatban? Milyen task-okat kell teljesíteni SL-szerzéshez és abban hol tart a játékos?

Biztos triviális a válasz, de nekem még mindig logikátlan a UI ennél a játéknál.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5947) Francia91


Francia91
veterán

Mentem oroszok ellen B-17-tel, bizony az még azoknak az OP gépeknek is kemény dió :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#5948) RockHaRD válasza Atlantis (#5946) üzenetére


RockHaRD
addikt

Achievmenteknél van neki külön kategória. Legalábbis Bostonos prémium gépnél én tudtam ott követni.

(#5949) RG4L válasza Atlantis (#5946) üzenetére


RG4L
őstag

Asszem achievments->achievments->special

War Thunder: Gelesztaa

(#5950) Atlantis


Atlantis
veterán

Megnézem majd, kösz. Sosem kerestem volna ott, ennél jobban nem tudják elrejteni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.