Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) RG4L válasza superecneB (#6949) üzenetére


RG4L
őstag

Én meg nem merek játszani, mert 10 másodpercenként van 80-100% közti packet lossom és teleportálok a pályán folyamatosan, többnyire egyenesen a föld felé. Holnap megyek kábelt venni. :(((

War Thunder: Gelesztaa

(#6952) superecneB válasza Micsurin (#6950) üzenetére


superecneB
őstag

9 csak sajna, pedig jól ment, a játék csak épp nem jött semmi eksön, akik rám jöttek nagy nehezen leráztam de nem tudtam hitet elérni rajtuk.

(#6953) Micsurin válasza superecneB (#6952) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ismerős , ma más is leszikrázik az amcsikal ? egyszerűen semmi.... f8f1b , és egy E1-es szedett le , szikrázok le a szárnyáról , és ő meg 4,7.7-el.... azt sem tudom milyért van tier 2-től 4-ig minden bent :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6954) superecneB válasza Micsurin (#6953) üzenetére


superecneB
őstag

Hát nem tudom hogy ami nekem szikrát jelez az valójában is az -e... P39-el most szárnyon szikráztam egy gépet 37mm-essel, de különösebben nem zavarta. Egy japó volt ráadásul.

(#6955) Micsurin válasza superecneB (#6954) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na , én is így érzem magam kb :U semmit nem éreznek meg tőlem én meg rögtön szakadok :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6956) superecneB válasza Micsurin (#6955) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem az amit nekünk jelez az valójában mellé megy.

(#6957) RG4L válasza superecneB (#6956) üzenetére


RG4L
őstag

Nem megy mellé.

War Thunder: Gelesztaa

(#6958) gainwardgs


gainwardgs
addikt

A prémium jagdpanther megéri vagy inkább su122P??? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#6959) RG4L válasza gainwardgs (#6958) üzenetére


RG4L
őstag

Várd meg az USA tankokat, akkor vegyél majd valami prémium járgányt. Egyébként van külön Ground Forces topik itt PH-n, ott talán többet tudnak mondani, de én ezt ajánlom.

War Thunder: Gelesztaa

(#6960) Francia91


Francia91
veterán

Kezd már a farkam is kilenni ezzel az új rendszerrel...
7 km magasan repülök, kilő az AA, erre letiltja a slotot 5 percre... Vagy a másik eset, amikor rám jönnek minimum 3-an és cafatokra lőnek a 30 mm-esekkel... Mintha direkt leszedettem volna magam
Csak tudnám, mi alapján függeszti fel a slotomat ilyenkor is. Mert ha crashelek, vagy kilépek a meccsből, megértem.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6961) RG4L válasza Francia91 (#6960) üzenetére


RG4L
őstag

Elég sok felháborodás volt már a crew lock-al kapcsolatban, nekem is volt olyan, hogy meccs elején head-on miatt meghaltam, leszedtem a srácot ugyan, de kiléptem mert nem akartam megvárni a meccs végét, X perc crew lock. :(((

War Thunder: Gelesztaa

(#6962) Colos1 válasza Francia91 (#6960) üzenetére


Colos1
őstag

Ezt a faszságot azok miatt tették bele, akik kilépnek a játék elején. Ebben igazuk is lenne, de ne kapjon már olyan Crew Lock -ot, aki csinál is valamit! Nekem volt olyan, beléptem, és azonnal lőttem 2 gépet - SB módról beszélünk - , majd egy akkor még OP sz@r nooB-25 rámjött, és lelőtt. Kiléptem, és Creew Lock.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6963) Micsurin válasza Colos1 (#6962) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Néha bugos az aa , de többnyire ne, az , de azért valljuk be aki kilép magától az úgyis kifog :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6964) Francia91 válasza RG4L (#6961) üzenetére


Francia91
veterán

Ma Tu-2-essel akartam menni, be is adott eloszor Kryms mapra. Fentrol indulok, mire a kikoto fole erek, hogy bombazzak (kb 4500 m magasan), 3 db F7F szetlo a fenebe. Errek 6 perces Crew Lock-ot kapok :U. Miutan lejart (mentem egyet a nemetekkel kozben), megint nekifutok, asszem Berlin map. Ugyanez, csak ott 2 db F7F, szinten cafatokra lottek, megint 6 perc Crew Lock.... Kulonboztesse mar meg kerem szepen, hogy otthagyom a meccset, vagy szetlonek a picsaba, es nem akarok még 30 percet Spectator modban nezelodni...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6965) Francia91 válasza Francia91 (#6964) üzenetére


Francia91
veterán

Na meg hogy az AA csak ugy tok veletlen pont a szarnyamat szakitja le ugy 7 km magassagbol. Maskor meg siman berepulok az ellenseg repterere a foldtol par meterre, es csak mellem lovoldoz az AA

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6966) munnergep


munnergep
senior tag

A tier 3-as yakok szerencsére jól bírják a 37mm-est is. 5-6 találat és megy tovább kacagva. Megnyugodtam.

Kb. mikor érkeznek az amerikai tankok? Onnantól fogom asszem a tankos részt is használni. Na nem azért mert amerikai tankot akarok vezetni, hanem 3 nemzet azért már érdekesebb mint a mostani 2.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6967) Találtgyerek válasza Francia91 (#6965) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az AA-nak is lehet szerencséje. :DDD Velem is előfordult már,hogy 800 méternék jóval messzebb volt az ellenség,2-őt utána lőttem és letéptem a szárnyát.

06-3o/9759I39

(#6968) Fel válasza munnergep (#6966) üzenetére


Fel
addikt

Még talán idén, a következő nagy patchben (1.45).

Nemrég jelentették be őket hivatalosan. Pár kép kedvcsinálóként: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6969) RG4L válasza Fel (#6968) üzenetére


RG4L
őstag

Jaja, Lassar azt mondta, hogy idén jön a patch, illetve amikor rákérdeztek, hogy mikor várható pl. az Fw 200 meg a J2M Raiden, akkor mondta, hogy "this year". Viszont annyi a baj vele, hogy a Ki-44 nem jön még, mert vagy a J2M vagy a Ki-44 ami bekerül a japánokhoz és a J2M mellett döntöttek.

War Thunder: Gelesztaa

(#6970) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Első jetem :C Ha nem is jó , akkor is , nagy nehezen meg lett végre a tier V :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6971) Francia91 válasza Micsurin (#6970) üzenetére


Francia91
veterán

Az elejen fejlesztesek nelkul picit szar lesz, de majd beletanulsz :). Szerencsere a felszallasi hibat javitottak, Te azt mar nem fogod tapasztalni, en rengetegszer tortem ossze amiatt a gepet. Meteor-ok ellen eselytelen, minden mas gep ellen szerintem csak BnZ-vel hatasos. Jol felemelkedsz, aztan fentrol lecsapsz. Maximum 10G-ig terhelheted, 11-nel mar elhagytad a szarnyat. Majd ha fejleszted a teljesitmenyt, erezhetoen jobb lesz, de az F-80C-tol messze lesz akkor is :). Emelkedesben nem a legjobb, a Fokak es Bf 109-esek jobban emelkednek, igy ha nemetek ellen mesz, erre figyelj oda. Japanok ellen ugyanez a helyzet, az oroszoknal meg a Mig-9-est keruld el, az IL-28-ast meg csak ovatosan kozelitsd meg, a hatso 2x23 mm-es agyuval pikk-pakk kiszedi a geped. Raadasul azt a mocsok IL-28-ast le sem tudod hagyni, ha egyszer moged kerul... Kezdo jetnek tokeleted, de eleg sok propelleres gep meg fog fingatni, arra keszulj fel. En mar szerencsere tulleptem rajta, bar a vegere egeszen jol ment, neha sikerult 5-6 kill is egy RB meccsen, az atlag 1-3 kill volt. Az F-80C-vel nyomom mostmar, sokkal jobb a P-80-nal. De most az F7F-et fejlesztem, egy OP allat gepnek tunik :D. Aztan jon az F-84B

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6972) Micsurin válasza Francia91 (#6971) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszönöm a leírást :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6973) D.Orion


D.Orion
veterán

Egy nagyon kedves enemy-t szeretnék megosztani veletek...
[LoPZ]Mr556

Norway map, természetesen szövetségesek elfoglalják A-t és így nyerni fognak. Öten maradunk életben három ellen. 3db HE 111 H-6, 1db SM79, és én HE112-ben.
Ellenféltől mind a hárman crash-t szenvednek, de ez a Mr556 nyom egy soft landinget valahol. És itt jön a trükk! 35percet ült a gépben és megvárta míg lepörög a pont és így ők nyertek! Négy bombázónk kicsapta a három bázis és már a Destroy-ereket ritkították, de minden hiába. Nem találtuk meg ezt a drága lényt...

Ui.: He51 reserve Hyrdo Prémium lett! :R

[ Szerkesztve ]

(#6974) RG4L válasza D.Orion (#6973) üzenetére


RG4L
őstag

Meg a LaGG-3-23 is.

War Thunder: Gelesztaa

(#6975) Colos1 válasza D.Orion (#6973) üzenetére


Colos1
őstag

Biztos, hogy nem reptéren szállt le? Aztán javítás után elbújt? Csak mert ezt a hibát már régen javították, SB -ben nagy szokás volt, hogy az utolsó leszállt valahova a reptéren kívül, és ott várakozott. Amúgy lehet jelenteni a játékost "passzív játék" miatt, bár nem tudom, hogy ennek a jelentgetésnek van-e értelme...

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6976) superecneB válasza RG4L (#6957) üzenetére


superecneB
őstag

Akkor amikor 37-essel egy ki-61-et szárnyon kapok, szikrázik és jelzi is a célkereszt a találatot, akkor csak jelző lövedéket lőttem rá? (Még default lőszer van)

(#6977) RG4L válasza superecneB (#6976) üzenetére


RG4L
őstag

Nem és nem csak az amcsi 37-essel van baj. A japán Ki-45-ös széria (+Ki-96) 37mm-ese is csak szikrázik szinte mindenen. Ez a jól ismert hit detection probléma (jelenleg elvileg dev szerveren van még javítás). Látszik, hogy eltalálsz valamit, de a lőszer nem fejti ki hatását.

War Thunder: Gelesztaa

(#6978) Francia91 válasza RG4L (#6977) üzenetére


Francia91
veterán

Meg tavasszal volt olyan, hogy a Ki-102-vel repultem rendszeresen, es Wellington-ba nem volt eleg 2 db 57 mm-es... Mondom WTF :D. A harmadikra ketteszakadt a torzse :). Bezzeg a B-17-est elsore vitte, az IL-2-eseket is elvezet volt vele daralni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6979) Szőrös  válasza RG4L (#6977) üzenetére


Szőrös 
veterán

De milyen régóta van már ez . Axis pilóták mennyit "sírtak" emiatt és még mindig nincs normális megoldás rá , MG FF-nél ez még mindig egy létező probléma .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6980) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Kihagytam egy pár hetet, segítsetek lécci, mi az a zöld nevű gép? :D

(#6981) superecneB válasza RG4L (#6977) üzenetére


superecneB
őstag

Szerencsére csak most tapasztaltam elsőnek :)

(#6982) RG4L válasza Andrewstarr (#6980) üzenetére


RG4L
őstag

Mi mi?

War Thunder: Gelesztaa

(#6983) Andrewstarr válasza RG4L (#6982) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Ugye mi vagyunk a kékek, ellenség a piros, és látok egy zöld nevű gépet a mi csapatunkban talán...

(#6984) BreeZeRr válasza Andrewstarr (#6983) üzenetére


BreeZeRr
tag

Amelyik gépnek zöldel van írva neve az azt jelenti, hogy egy squadban vagy vele.

RG4L: Vannak véletlenek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6985) RG4L válasza Andrewstarr (#6983) üzenetére


RG4L
őstag

Ja. Automatikusan párokba osztja a rendszer a játékosokat (auto-squad funkció), buzdítva ezzel a játékosokat az együttműködésre.

War Thunder: Gelesztaa

(#6986) RG4L válasza BreeZeRr (#6984) üzenetére


RG4L
őstag

Holy tits! Kit látnak szemeim?

szerk: egy hónapja írtam privátban, nem tetszik válaszolni? :((

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6987) RG4L


RG4L
őstag

Bad network connection

War Thunder: Gelesztaa

(#6988) Andrewstarr válasza RG4L (#6985) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek. :R

(#6989) Francia91 válasza RG4L (#6987) üzenetére


Francia91
veterán

Ismeros...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6990) madle válasza RG4L (#6946) üzenetére


madle
őstag

Most értem géphez, megnézem mit tud az új Update! :) Köszi

(#6991) BreeZeRr válasza RG4L (#6986) üzenetére


BreeZeRr
tag

Kielégítettem a vágyaidat? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6992) RG4L válasza BreeZeRr (#6991) üzenetére


RG4L
őstag

Ez elég fura kérdés így :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6993) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Annyira istenítik a Hurrican MK1 és MK2-tőt, nem is értem. Szerintem ezek is egy kicsit túlbuffolt gépek a jétékban. :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6994) Találtgyerek válasza PAtr0n (#6993) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szerintem nem annyira kiemelkedő gépek.Nem is rosszak,de babot lőnek. :O

06-3o/9759I39

(#6995) superecneB


superecneB
őstag

A Yak-9-nek mi a gyengéje? P39Q-val nem nagyon tudom lerázni, se fenn, se lenn, se kizuhanni, se lefordulni. Valami csak van ellene...
Az szokott segíteni hogy a függőleges vezérsíkot csapkodom jobbra-balra ekkor a gép bepördül és ilyenkor nem szokott eltalálni mert kicsit random hogy hol kötök ki a "manőver" után, viszont ha ezt lenn próbálom meg nagy esélye van egy sziklába csapódásnak.

(#6996) Francia91 válasza superecneB (#6995) üzenetére


Francia91
veterán

Az a gond, hogy AirCobra-val esélytelen vagy Yak-9 ellen :D
Jól fordul (marha jól), jól emelkedik, sebessége is rendben van. Gyenge pontja, hogy nem lehet folyton 100%-on pörgetni a motorját, mert hamar túlmelegszik. AirCobra-nál van WEP, esetleg meg tudsz előle lógni. Elég sokat repülök Yak-9K-val, nagyon jó masina :). Az AirCobra-k gyengéje, hogy hátul van a motorjuk, ezért fordulnak rohadt szarul. Nem sok esélyed lesz Yak-9 ellen, esetleg megpróbálod legyorsulni, mást nem tudok

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6997) RG4L válasza superecneB (#6995) üzenetére


RG4L
őstag

Ahogy Francia mondta, tényleg picit problémás náluk a a hűtés, de nem vészes, tehát nem fogja levenni 0%-ra a motorerőt 20 másodpercenként mint egy Bf 109 pilóta. :DDD

Hagyd, hogy durrantgassa a cannonját (37/45mm), mert az azzal való lövés bizony szépen lelassítja a Yakot, közben nézz magad mögé és kerüld a veszélyes lőszereket. Ha elégszer lő és ki tudod kerülni a lövéseit, egyszer bizony le fogod hagyni. Egyébként meg próbálj meg magassági fölényt tartani, nagyon fontos a Yakok ellen, viszont én valamilyen szinten biztos vagyok benne, hogy le tudod hagyni zuhanásban.

War Thunder: Gelesztaa

(#6998) Francia91 válasza RG4L (#6997) üzenetére


Francia91
veterán

Én 80% motorerővel repülök a Yak-9K-val, csak akkor nyomom fel 100-ra, ha azt kívánja a helyzet. Zuhanást még sosem próbáltam a Yak-kal, nem volt rá szükségem :)

A durrogtatásról: Aki sokat repül a Yak-9-essel és megtanulta, az nem nagyon durrant mellé ;). Hagyni kell időt a két lövés között (már persze, ha szükség van a másodikra :P ). Én a 29 töltényből elég ritkán lövök mellé, meccs végére is kb csak a felét használom el, ezalatt 3-4 kill megvan. de én külön használom a 12,7 mm-es MG-t meg a 45 mm-es cannont. Előfordul, hogy csak a 12,7-essel ellövöm a Tail Control-ját az ellenségnek, esetleg olyan sérülést adok neki, hogy nem tudja irányítani (ez nem sűrűn fordul elő, de volt rá jópár eset már). A 45 mm-es mindegy hova talál, a hatás garantált :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6999) superecneB válasza RG4L (#6997) üzenetére


superecneB
őstag

Általában jobban másznak úgy tapasztalom.
Tehát ha megindulunk egymással szemben és olyan 270-280 körül mászok, akkor felettem lesz. Ezt a plusz h-t kihasználva rám tud esni, hiába kezdek zuhanni WEP-pel meg minden.
Köszi a tippeket srácok! Lehet simán hanyagolom ezt a gépet, annyira nem csípem csak a 37mm az azért nem kérdez még egy bombázó ellen sem.

Az amcsiknál az F6F uncsi, az F4U borzalmas, P38-cal csapnivaló vagyok, P47-nekem olyan F4U hoz hasonló lomha lajhár, jó a tűzerő, de balfsz vagyok és lefordulnak, mögém kerülnek, onnan meg nincs esélyem csak a katapult... :D

[ Szerkesztve ]

(#7000) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez az AAA hatalmas komolyan..... 5k magaságban a hibátlan p80a-amatt , 1 lövésből knockedelte (100/100 a vitality a pilotnak ) jó meccs.... és persze erre ment a napi is :W Ezt tudom valahol jelenteni ? Mert azért az AAA ne legyen ilyen tápos :W

superecneB: Pedig a p47-et nehéz megkerülni (már ha nem fordulózól ), nincs t3-as gép ami szerintem zúhanásban beérné :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.