Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) RG4L válasza Micsurin (#6550) üzenetére


RG4L
őstag

Akkor az R2Y2 széria a 4x30mm-el mehetne Tier 8-ba, a 75 mm-es löveggel felszerelt PBJ se Tier 3-ba, hanem Tier 5-be való, a Swordfisht törölni kéne a játékból, az Arado pedig komplett fegyverzet nélküli gép, mehet Tier 0-ba.

War Thunder: Gelesztaa

(#6552) Micsurin válasza RG4L (#6551) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem erről beszéltem... de azért 3x20mm és azzal a rep modellel lazán mehetne a 82 egyel feljebb....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6553) RG4L válasza Micsurin (#6552) üzenetére


RG4L
őstag

Akkor az F4U-1c miért Tier 3? Miért számít, hogy milyen tierben van egyáltalán?

War Thunder: Gelesztaa

(#6554) Micsurin válasza RG4L (#6553) üzenetére


Micsurin
nagyúr

a c corsair úgy fordul mint egy hűtö , emelkedni sem szeret... az lazán kikapható , de az i185 az körbe táncikál egy corsairt vagy p47-et.... de ez a vita tök felesleges .

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6555) RG4L válasza Micsurin (#6554) üzenetére


RG4L
őstag

Persze, hogy felesleges, mert baromságról beszélsz. Nem tökmindegy, hogy tier 3 vagy tier 4 az a fos I-185? A battle ratingje lehet ugyanúgy 4.0 Tier 4-ben is, ahogy ha megnézed az oroszoknál Yak-9U Tier 4-es és 4.3-as BR-je van.
Ki-84 ko Tier 3, 4.3
F4U-1c Tier 3, 5.0
A6M5 otsu Tier 3, 5.3 !!!

Attól, hogy másik tierbe helyeznek egy gépet, nem fog változni semmi, csak a reward bonus. Ha feltolnák Tier 4-be az I-185 M-82-t, akkor effektíve azzal lenne a legkönnyebb jeteket fejleszteni. Attól még a gép ugyanaz marad és lehet, hogy jobb pilóta is ül benne és ne adj isten lelő. Húúúú :O

Az amerikai pilóták egy forintot nem érnek. Olyan szinten könnyű ölni a jet pilótáikat propelleres gépekkel is, hogy az hihetetlen és emellett még undertiered gépeik vannak. Nézd meg, amcsi Hellcat 3.0, angol Hellcat 4.0, szerintem nincsen alattuk különböző flight modell.

Mondtam már, hogy sok sikert, lődd WoWP-ben a 400 HP-s Beaufightereket. Egyébként meg ha küldenél egy replayt, akkor talán még megpróbálnék segíteni, hogy mit csinálj máshogy.

War Thunder: Gelesztaa

(#6556) Találtgyerek válasza Micsurin (#6554) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szerintem a F4U-1c-val semmi baj nincs.Elég jól manőverezhető.Hogy fordul egy "hűtő" ? :U

06-3o/9759I39

(#6557) munnergep válasza Találtgyerek (#6556) üzenetére


munnergep
senior tag

Basszus, emlékszem már a játékban sem tudtam játszani a nick neved miatt, de most is visítok ha meglátom :))

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6558) RG4L válasza Találtgyerek (#6556) üzenetére


RG4L
őstag

Minden, ami rosszabbul fordul, mint egy Zéró, hűtő. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6559) Francia91 válasza Micsurin (#6554) üzenetére


Francia91
veterán

Mondjuk azert be kell vallani, egy P-47-est nem nehez lefordulni sok mas geppel, foleg ami fele akkora :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6560) Micsurin válasza RG4L (#6558) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem igaz , mert vannak az un csodabogarak is akik mintha laggolnának és azonnal rám tudnak fordulni... hózzájuk képest azéro is hűtö.... :)) most mentem egy visszonylag normális kört , hol tlálom meg a replayt ? ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6561) Szőrös  válasza Francia91 (#6559) üzenetére


Szőrös 
veterán

De az a böszme tehén nem is arra való hogy pörögjön vele az ember. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6562) RG4L válasza Micsurin (#6560) üzenetére


RG4L
őstag

c:\Program Files (x86)\WarThunder\Replays\

más: kezdem megkedvelni ezt a J7W1-et, még akkor is ha alig lehet vele felszállni és kevés lőszere van, és a damage modelje elég fura :U

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6563) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ace Profile - Captain György Debrődy :R

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6564) PAtr0n válasza Szőrös  (#6563) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igazi hős volt, nem semmi mennyire mákja volt többször egymás után is. :R

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6565) Találtgyerek válasza Szőrös  (#6561) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Így van,minden gépnek megvan az előnye és a hátránya.Kivéve a "hűtőknek",azoknak csak előnyük van. :DDD
munnergep:Sokan szokták dicsérni. :))

06-3o/9759I39

(#6566) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Volt végre ma időm kipróbálni a játékot az új patch-el.Jó lett a németek fegyverzetének a hangja.Az MG17-nek lett a legjobb.Kár,hogy csak pálcikalövésre elég.

06-3o/9759I39

(#6567) RG4L


RG4L
őstag

R2Y2 party volt. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#6568) RG4L


RG4L
őstag

J7W1 anyahajón landolása, egy meccsen kétszer is :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6569) Találtgyerek válasza RG4L (#6568) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Felnézek rád komolyan,hogy ezzel a csúfsággal repülsz. :DDD

06-3o/9759I39

(#6570) donmackó válasza RG4L (#6568) üzenetére


donmackó
őstag

Az még a jobbik eset ha megjavítják. ;] :C

Release the cable hounds!

(#6571) RG4L válasza Találtgyerek (#6569) üzenetére


RG4L
őstag

Hehe! :D Szerintem tök csini, eleinte fura volt, de kezdem megkedvelni. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6572) RG4L


RG4L
őstag

Igényes meccs volt :D Még 4 perc se telt el, amikor már ennyi halottjuk volt:
:C

Valamikor nemrég volt szó a B-17-esekről, hát EBBEN a videóban benne van a véleményem róluk. MURICA!

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6573) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Én is nyomtam egy kört most a "hűtő"-vel.3db spitfire és 2db tempest. :))
Az utolsó tankoláskor meglepett,de a csapattársam elintézte.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#6574) RG4L


RG4L
őstag

Atya Isten, életem meccse, nemsokára feltöltöm a replay-t mert meg kell, hogy mutassam. 5v1-ben hoztam le a végét, de NEM HITTEM VOLNA.

War Thunder: Gelesztaa

(#6575) Francia91 válasza Találtgyerek (#6573) üzenetére


Francia91
veterán

Latom nemetul nyomod :D

Echte! ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6576) Találtgyerek válasza Francia91 (#6575) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát itt lakok az osztrák határon.Jövőre a tervek szerint Ausztriában fogok dolgozni.
És természetesen a német gépeket szeretem a legjobban. :)

06-3o/9759I39

(#6577) Francia91 válasza Találtgyerek (#6576) üzenetére


Francia91
veterán

Én majd Németo.-ba költözök ki 2 éven belül, CNC programozó szakmában elhelyezkedve :)

Német vadászokat én is szeretem (Bf-109 G széria, most az Me-262-est fejlesztem), a többi annyira nem fogott meg, talán az Me-410-es széria, abból is a B-6/R3-as

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6578) RG4L válasza RG4L (#6574) üzenetére


RG4L
őstag

Itt van hozzá a replay fájl, letölthető és megnézhető akármilyen kameraállásból. :U

(#6577) Francia91: K-4-essel mi van? :DDD

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6579) Francia91 válasza RG4L (#6578) üzenetére


Francia91
veterán

Az még nincs meg, nem is fejlesztem, Me-262-esre gyúrok :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6580) RG4L válasza Francia91 (#6579) üzenetére


RG4L
őstag

Na de a K-4 után van az Me 163, aztán a 262 :(((

szerk: vagy neked az 50mm-es troll verzió kell? :D

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6581) Francia91 válasza RG4L (#6580) üzenetére


Francia91
veterán

Ahogy mondod, a troll verziót fejlesztem :D

Élvezet lesz vele B-17-eseket gyilkolni, az Me-410 B-6/R3-mal is élem nagyon ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6582) Találtgyerek válasza Francia91 (#6577) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem is ajánlottak Németországban,de jobban szeretnék itt közelebb Ausztriában.
Nekem az FW-k is nagyon tetszenek.Me 262 nagyon jó gép,csak nem a jetek ellen kellene rakni. :DDD

06-3o/9759I39

(#6583) RG4L válasza Francia91 (#6581) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem akkor már a Horten jobb. A Pulkzerstörer-rel kevesebbszer fogsz B-17-ek ellen menni.

War Thunder: Gelesztaa

(#6584) RG4L


RG4L
őstag

Beszarok ezen a J7W1-en, eléggé el van cseszve a damage modellje. A kormányelemek párosával sérülnek és egyből feketére. Tehát olyan nincsen, hogy mondjuk csak a jobb oldali elevator sérülne és mondjuk csak halvány pirosra/pirosra, azonnal fekete sérülést jelez rajta és az egész gép irányíthatatlan lesz. Mindemellé kapott egy 43k feletti javítási költséget.

War Thunder: Gelesztaa

(#6585) erikke17


erikke17
őstag

Üdv :D
Lenne egy kis gondom, valahogy angol billentyűzet kiosztásra váltott játék alatt..
Ha fut a játék ledobom tálcára akkor HU van, de mégis angol a kiosztás..

Ilyenkor? :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6586) RG4L válasza erikke17 (#6585) üzenetére


RG4L
őstag

Tálcán állítsd át angolra, majd vissza magyarra és nézd meg. Indítsd újra a játékot és/vagy a géped. Többet nem tudok. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6587) RG4L


RG4L
őstag

Best. Landing. Ever.
Tanúlság: Q/E használatával ne akarj ezzel a géppel korábban megállni :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6588) Találtgyerek válasza RG4L (#6587) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Megbillent kicsit? :DD

06-3o/9759I39

(#6589) RG4L válasza Találtgyerek (#6588) üzenetére


RG4L
őstag

Kicsit, ja. :D Legalább nem kezdett el dubsteppelni, mint a Ki-200-asok. :DDD

Azért vicces ezzel a géppel leszállni, mert relatíve nagyobb sebességgel, 240 körül tudod tutira biztonságosan letenni, úgy, hogy ne törjön ki az első kereke és ezáltal a gép egész orra. Emiatt pl. Guadalcanal pályán a kis reptéren nem tudsz leszállni vele, mert egyszerűen túlfutsz a kifutón, New-Guinea pályán pedig ha picikét biztonságosabban akarsz landolni vele, vagy nem sikerül kellőképpen lelassulnod leszállás előtt, szintén túlfutsz a kifutón. :((

War Thunder: Gelesztaa

(#6590) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Arcadeban felkell szálni :Y Nem tudom megváltoztatni a kezdés helyét lol csak nekem van ez ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6591) RG4L válasza Micsurin (#6590) üzenetére


RG4L
őstag

Melyik pálya?

War Thunder: Gelesztaa

(#6592) Micsurin válasza RG4L (#6591) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Alpine Meadows (light vehicles)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6593) RG4L válasza Micsurin (#6592) üzenetére


RG4L
őstag

Ugyan rég mentem már AB-t, de tudtommal air spawn-nak kéne lennie alapértelmezetten és választás alapján lehet reptérről felszállással is kezdeni. Ha a többiek rendesen levegőből indulnak te pedig nem tudsz, akkor illik jelenteni a bugot a fórumon (ilyenkor screenshotokat jó, ha csinálsz).

Más: végreee :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6594) Micsurin válasza RG4L (#6593) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Grat , de nem csak én indultam földről , mind a 2 csapat , és mindenki írta , hogy választani sem lehet :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6595) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ilyen gyors realistic is régen volt valaki aki keni vágja a japánt nézze meg, hogy amíg támadtam legalább jól csináltam-e :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6596) RG4L válasza Micsurin (#6595) üzenetére


RG4L
őstag

Nemsokára megnézem.

War Thunder: Gelesztaa

(#6597) Micsurin válasza RG4L (#6596) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6598) RG4L válasza Micsurin (#6595) üzenetére


RG4L
őstag

Az igazat megvallva mindent rosszul csináltál :D Kezdjük ott, hogy ez egy repülős játék, csónakoknak a részvétel tilos! :((( Csak viccelek, de szerintem felejtsd ezt a gépet, majd az A6M2-vel lehet alkotni.

A meccsről csak annyit, hogy beálltál a Buffalo mögé, és mindenáron le akartad lőni, egészen annyira, hogy korábban lőtt ki téged a Buffalo csapattársa, minthogy te megszerezted volna a killt. Mikor az F4F leadta rád az első sorozatot, már akkor félbe kellett volna szakítanod a támadást és valahogy kibalerinázni onnan, biztosan adódott volna egy jobb alkalkom.

Mondjuk sokszor én is így szoktam cselekedni, főleg ha olyan ellenfél van mögöttem, aki elől nem fogok tudni lelépni... hát akkor magammal viszek valakit a sírba. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6599) Találtgyerek válasza RG4L (#6598) üzenetére


Találtgyerek
addikt

CSak nem az A6M2-N-ről van szó? :))

06-3o/9759I39

(#6600) RG4L válasza Találtgyerek (#6599) üzenetére


RG4L
őstag

De-de :)

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.