Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) pc360 válasza tttzshd (#12000) üzenetére


pc360
addikt

Válasz:

#11362
#11943

Értelemszerűen a Gunner részt csak azokkal a csapatokkal fejleszd elsősorban, akiknél lesz a bombázás is, én általában csak az utsó csapatomat fejlesztem ilyen irányba.

// saját tapasztalat

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12002) pc360 válasza pc360 (#12001) üzenetére


pc360
addikt

Ha a bombázó(ko)n kívül van még olyen attacker, amit nagyon megszeretsz, akkor a Number of Experienced Gunners skillen kívül dobálgathatsz pontokat a Gunner részhez. Nekem pl. a P-61C-1 az egyik kedvencem. Azon a gépen ugye csak egy turret van, viszont a játék egyik legmókásabb darabja:
Thunder Show: EPIC TAIL GUNNER 1:28

Plusz egész jó kis 1st bombázó árkádban a 4x1000 fontjával, az attackerek szintjéről ilyen mozgással süllyedve: Brachistochrone. :) Nézd meg, nagyon jó videó! Annyi különbséggel, hogy a WEP és a légellenállás bekalkulálandó, tehát akkor kell légvonalba hozni a tankok felé az útvonalát, amikor eléri a max sebességet.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12003) pc360


pc360
addikt

Végre volt értelme fityiszt gyűjtögetni a Battle throphy ládára... +700%

// a P51D-30-at nem most kezdtem fejleszteni, épp, hogy ez az utolsó upgrade :K

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12004) csongi válasza tttzshd (#12000) üzenetére


csongi
veterán

Nem kell. Csak azoknal a hajozoknal fejlezd akiket bomberekre, csatarepulokre ultetsz fel.
Ha van ilyen, ezt a legenyseget hagyd is meg ezeknek a gepeknek.

(#12005) csongi


csongi
veterán

19.00 magassagaban egy repule

(#12006) csongi


csongi
veterán

Ismét oly felesleges volt belenyúlni a hitregbe...
Agyatlan megint ami megy AB.

(#12007) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Megjelent a 1.71! Nem vette észre senki? :D Új járművek is vannak. :) És a first person gunner nézet a repcsiken is jól néz ki sztem! :)

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#12008) Találtgyerek válasza wollnerd (#12007) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én időben észrevettem,mert 2 órán át nem lehetett játszani. Pont akkor lett volna időm játszani.. :(((

06-3o/9759I39

(#12009) csongi válasza wollnerd (#12007) üzenetére


csongi
veterán

Pénteken repültem utoljára:)

(#12010) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Sőt,még most sem lehet repülni... :O

06-3o/9759I39

(#12011) wollnerd válasza Találtgyerek (#12010) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Annyira túl vannak terhelve a szerverek? :Y A 1.69 megjelenésekor nem így vettem észre emlékeim szerint...

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#12012) Találtgyerek válasza wollnerd (#12011) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Most már lehet játszani... ;) Csak már nem igen van időm játszani ma vele.

06-3o/9759I39

(#12013) pc360


pc360
addikt

A főmenü HUD méretét lehet állítani? Akkora batár nagy lett minden, mintha 2 fokozattal kisebb felbontásra váltott volna, pedig nem. Ez azért túlzás, nem vagyok vak retard. A fejlesztési fa is sokkal átláthatóbb volt. Nem attól fog megújulni a játék, hogy minden átszíneznek és megnövelnek, mintha 5 colos telefonon játszanám... Ezeknek a balfaszoknak se volt köze még UI-tervezéshez, az jól látszik.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12014) csongi


csongi
veterán

Eddig tetszik az update :)
pc 360, igen lehet.
Belepes utan alap beallitas, es ott lehet.
Nallam Magyar, de ilyet keress, 86%

[ Szerkesztve ]

(#12015) pc360 válasza csongi (#12014) üzenetére


pc360
addikt

UI Scale! Köszi, 66%-on már sokkal jobb. Az nagyjából az előző, normál méret.

Bedobták az új flat koncepciót, és összedarálták a régivel, aminek ez az eredménye:

Ha kinyitok mondjuk egy opció ablakot, már így néz ki a dolog:

UI redesign - russian mode... :C

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12016) csongi válasza pc360 (#12015) üzenetére


csongi
veterán

Egesz jo, meg szokni kell!
Mintha a grafikan is javitottak volna. A fust es egyeb efektek.
Egyes gepeket szinesztek. F4u.
Uj mapot is talaltam. :).
Jo lesz ez.

(#12017) Francia91 válasza csongi (#12016) üzenetére


Francia91
veterán

A füstök biztosan javítva lettek, ezt írják is a frissítésjegyzékben

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#12018) csongi válasza Francia91 (#12017) üzenetére


csongi
veterán

Nem olvastam, csak jatszottam.
Mintha a talalti megjelenitesen is fonomitottak volna, az apro loszeres talalt is nyomot hagy, ott maradnak a lyukak.
Kozben nem lett jelentosen kevesebb fps.
Remelem idovel meg lesz az a dx12 is :)

(#12019) Francia91 válasza csongi (#12018) üzenetére


Francia91
veterán

Nemtudom mennyit hozna a DX12, jelenleg a Quadro 3000M videokártyával (2 GB GDDR5 256 bit) közepes beállításokon szépen megy :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#12020) SP4C3 válasza Francia91 (#12019) üzenetére


SP4C3
veterán

Hogy a franczba fut neked szépen közepes beállításokon szépen? :D

Nekem a 7770-nel minimumon FHD-ben beesik az fps, ha sok a fa és visít a hűtés. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#12021) Francia91 válasza SP4C3 (#12020) üzenetére


Francia91
veterán

Nem szokott leesni annyira az FPS , hogy zavaró legyen. 50-60 FPS-sel játszok, de 45 alá akkor sem esik, ha erdőben megyek vagy füst van
Egy DELL Precision M6600-as notiról nyomom az alábbi hardverrel:
- Intel Core i7 2720QM (2,2 GHz, 4 mag/8 szál)
- 2x4 Gb DDR3 1.600 MHz RAM
- 256 Gb mSATA SSD
- nVidia Quadro 3000M (2 GB GDDR5 256 bit)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#12022) Luperator


Luperator
tag

Sziasztok!

Nemrég újrakezdtem a játékot, igaz, elsőre is 50 csatám volt csak. Később majd akarok a tankokkal is menni, egyelőre elég ismét a repülés.

Kérdésem, jól döntöttem, hogy a német, amerikai, orosz ágat húzom? Németet kissé nehéznek találom jól repülni, az orosz meg orosz itt is.

Később át akarok térni az rb repüléshez, videón meg amit olvastam komolyabb élményt ad mint az árkád. Ti mikor javasolnátok ezt?

Ha tudtok esetleg magyar streamert, aki repül azt megköszönöm.

(#12023) Találtgyerek válasza Luperator (#12022) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia!
Szerintem nyugodtan elkezdhetsz realisticot játszani.
Teljesen más,mint az Arcade. Ha sokáig arcade-zol,akkor még nehezebb lesz megszokni a reál-t.
Nézz pár videót,próbálgasd a gépeket test módban,hogy hogy viseledkednek realistic módban. Aztán próbáld ki!! ;)

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#12024) csongi válasza Francia91 (#12019) üzenetére


csongi
veterán

Nem is a VGA szintjén gondoltam, mert pont azt fogja terhelni.
Az R9 280X viszi szépen. Inkább a 4 magos FM2-es CPU egy kicsit teher mentesülne. Amúgy észveszejtő lemaradást nem tapasztalok az FX6300-al szemben. Igaz, itt minden mag megy 4Ghz-en :)

Luperator:
Mindhárom nemzetet repülöm, BR3-6 szinten.
Egyik itt jobb, másik ott. BR szintektől eltérően.

[ Szerkesztve ]

(#12025) Francia91


Francia91
veterán

Gondoltam, sok tankozás után visszatérek repülni, de ott is ugyanolyan csapatokat kapok, mint tankban... Remek! :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#12026) SP4C3 válasza csongi (#12024) üzenetére


SP4C3
veterán

Az bizony szívás, mert WT szereti az erős egyszálas teljesítményt, de sok pici gyengusz maggal nem tud mit kezdeni (NINCS MULTITHREADED RENDERING), ami elég nagy baj, de gondolom ezt ők is tudják, de ilyen az engine. Más játékok, mint pl. a Friday The 13th: The Game simán elvan sok gyengusz maggal, WoT már nem, ott az összes mag pörög, de alacsony az fps. :C

DX12 megoldást jelenthet, de az sem biztos, hogy a játék megkapja illetve segít majd a gyengébb cpu-s gépeknél.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#12027) csongi válasza Francia91 (#12025) üzenetére


csongi
veterán

En a helyedben mar nem eroltetnem. :)) ;] ;]

SP4C3:
Majd csak hegesztnek valamit. Kenytelenek lesznek alkalmaszkodni a kozonseg igenyeihez, mert elforsulnak a jatektol.
Idovel mindenki fejleszti javitja a motort dx verziot.
Ezt az evet kihuzzak, de jovore noncs mese :).
Vagy elodurok valami egymagos cuccot a szekreny aljabol. :)
A

(#12028) Találtgyerek válasza Francia91 (#12025) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Németeknél nem lepődök meg ezen.
Általában nem emelkedik a német csapat 70%-a. Ezek kb. 10 perc alatt elhullanak. Esetleg 1-2 kill-t összeszednek headon-ból. A maradék 3-4 ember ha elég ügyesek,megnyerik a meccset, de ez nem mindig kivitelezhető.

06-3o/9759I39

(#12029) pc360 válasza csongi (#12027) üzenetére


pc360
addikt

Igen, ez az optimális hozzáállás. A valóság meg az, hogy játék motort borzasztó drága fejleszteni, és mindaddig nem fogják megtenni, amíg nem muszáj. Nem minden váltás kivitelezhető apránként.

Egyébként ezt a sebesség-dolgot nem érzem akkora problémának akkor, amikor egy mai full alap proci egy jobb videokártyával teljesen jól elbánik a játékkal.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12030) SP4C3 válasza csongi (#12027) üzenetére


SP4C3
veterán

Egy maggal meg nem elégszik meg, mert 1 render thread van a másikon meg physics-et számolja. Szóval egy két magvas modern pentium vagy celeron erős egyszálas teljesítménnyel tuti jó alá, persze egy "i" széria is megteszi, mert ott már van boost clock, ami pont az ilyen játékoknál nyomja az fps-t.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#12031) Francia91 válasza SP4C3 (#12030) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem az i7-es esetében ki van kapcsolva a Turbo Boost. Bírja, akár 1 óráig is tartja max órajelen, de csak videorendereléskor engedélyezem neki. 50-60 fps megvan medium beállításokkal, ennyivel elégedett vagyok egy laptop esetében. Így amúgyis 70 fok körül tetőzik a procim (i7 2720QM 2,2 GHz 4 mag/8 szál, mobil), a videokártya pedig nem megy 66 fok fölé. 1 óra folyamatos Turbo Boost max órajel (3,0 GHz) után sem emelkedik 85 fok fölé, tehát a hűtés elbírna vele. Egyszer azért megnéztem bekapcsolt Turbo Boost-tal a WT-t, annyit javult csak, hogy a minimum FPS 45 helyett 52 volt nálam. Ennyiért nem melegítem jobban a procit :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#12032) SP4C3 válasza Francia91 (#12031) üzenetére


SP4C3
veterán

100*C-ig rendben vagy, utána throttlingol és küzd az életbenmaradásért. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#12033) Francia91 válasza SP4C3 (#12032) üzenetére


Francia91
veterán

Tudom nagyon jól, de minek hajtsam feleslegesen? :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#12034) csongi


csongi
veterán

Francia91:
Csak ironia volt. :). Irtsad oket, engem nem er :D

Pc360:
Persze ertem en. Csak ez van, a sikerhez ez fog vezetni. Van meg potencial a jatekba, es ezt mar beszeltuk.
Ehhez motort kell valtani, mese nimcs.
Ebben a " takolansos" rendszerbe par ev es a cod szintjere jut. Elfogy.
De valoszinuleg, ha lesz olyan csapat, aki belep ilyen szinten konkurencianak... Nah akkor lesz erdembeni fejlodes.
Nekem ez a grafika boven elegendo, inkabb az fps stabilitas miatt kellene a fejlesztes.

SP4C3: Csal vicc volt az egymagos....

[ Szerkesztve ]

(#12035) PAtr0n válasza csongi (#12034) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem semmi baj nincs a Dagor engine-el, van még benne potenciál, anno díjat is nyertek vele. Amikor kijött a játék, rá kb.1 évre kezdtem el vele játszani. Már akkor leesett az állam milyen szép maxon. Pedig, akkor még nem volt ilyen szép mint most. Sokat csiszoltak rajta, és én azt mondom elég gépbarát és jól skálázható. Nyomom laptopról is (Lenovo Y700), mediumon 40 fps alá ritkán megy.
Reméljük a jövőben is foglalkoznak a motorral, és nem mindig csak a kontentet bővítik.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#12036) csongi válasza PAtr0n (#12035) üzenetére


csongi
veterán

Azt nem mondtam, hogy rossz. A CPU kihasznalasa nem a legjobb.
120fps, es ez be esik 45-re. Szerencsere nem erezheto, es a jatek dinamikaja miatt ez fokozoatos, nincs olyan hirtelen kepvaltas mint egy FPS jateknal. Nem ugralnak ugy a tavoli, es kozeli rajzolatok.
Mar az is megoldas lehet, ha engedik a tobb magot vagy szalat hasznalni a CPU-n.
Sajnos a Az A5400 APU laptopba mar nem jo, pedig hardveresen elegendo lenne.
Elfut, de total butitott grafikaval, es ott meg az egyszalas futtatas miatt nem jo, alacsony az ora jele, pedig ket maggal mar elboldogulna vele.
Pont ezeknel van gon. Mint Francianak is hiaba van I7, nincs kihasznalva, pedig mehetne az oszes mag optimalisabb orajelen is.
Mivel nem mai a jatek, gondolom a koncepcio az volt, hogy egymagos erosebb cpu is elvigye.
Eltelt 5ev, lassan a 6.ba erunk. Szal lehet kellene egy rancfelvarras.
Persze ettol meg jo, :). Szep a grafika, meg buta dx9 alatt is. Szeretem nezegtni a gepeket :).
Tetszik a fizikaja, a leszakado alkatreszek, ugyes, es jol idozitett a roncsok kepernyon levo ideje is.
A hitregbe bele bele nyulnak, de ezt mindig csesztetik. :) Most HC van szinte. 10-20 loszerbol leszedheto egy gep. Erezhetoen huztak a BR rangok gepei kozott, es a fejlettsegi szintje is jobban erzodik a gepeknek.
Most majd ujra megszokom, ennyi :D
A szerver kiszolgalas olyan amilyen, online game. Szerintem jo, ennel sokkal rosszabbak is vannak AAA jatekoknal. Vannak szutyok idoszakok, de ez barmitol lehet, nem egyertelmuen az o hibajuk, sot...
A COD Balck Ops ota nem volt game ami ennyi ideig ultetett volna vissza. Masfel eve tolom, meg mindig tanulok, es hot bena vagyok. :)
A gepem downgrad es nem Upgradeten esett at :).
Ennek is orulok, mert meg elegendo igy is.Tenyleg annyi elegendo lenne, ha kitolnak hasznalhato magok szamat. Biztos vagyok benne, hogy ki simulna az fsp, es jotekony hatasa lenne a laptokon is.
Ez csak egy gondolat volt, nem kritizalok, vagy barmi ilyesmi, ne ertsetek felre :).

Az android TV a wiki szerint benne a tamogatott platformok kozott, azon probalta valaki, valobam elerheto?
A kliens alkalmazasa fent van nalam, hasznos kis ap, szeretem. :)
Most kb ossze vam skinelve a jatek vele.

(#12037) stork13 válasza csongi (#12036) üzenetére


stork13
aktív tag

"kliens alkalmazas van fent nálam": Ez mit jelent, milyen alkalmazás és mire hasznos?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#12038) csongi válasza stork13 (#12037) üzenetére


csongi
veterán

Cset, ranglisták, barátok állapota.
Gépekről információ, történetek.
A játékba módosítani nem tudsz, de az infókat lekérheted, akár a barátokét is.
Nem sűrűn, de használom, ha egy gépet meg akarok nézni mit tudhat, játék közben is rá tudok nézni egy kiszemelt távoli célnál mire számítsak :), fejbe úgysem tudom tartani az összeset.

(#12039) stork13 válasza csongi (#12038) üzenetére


stork13
aktív tag

Ez merre elérhető?

Illetve van nekik ez a böngészőben működő alkalmazás, ami kijelzi a repülésadatokat (sebesség, magasság, pitch stb.). Erre van valami megoldás, hogy játék közben megjeleníthető legyen, repülés közben és ne kelljen kitaszkolni ha meg akarom nézni?

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#12040) csongi válasza stork13 (#12039) üzenetére


csongi
veterán

A böngészőset nem tudom. De ha van egy tablet vagy telefon, gondolom azon párhuzamosan futtatható.
Az alkalmazás a google Play-ből elérhető War thunder néven.

(#12041) stork13 válasza csongi (#12040) üzenetére


stork13
aktív tag

Köszi!

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#12042) Luperator


Luperator
tag

Sziasztok!

Kipróbáltam repülésben az rb módot és habár túl sikeres nem voltam, de élményben jobb volt. Tényleg technikásabb leszedni egy gépet és eddig többet voltam én kiiktatva mint fordítva, de az élmény azért ott van. Leszállásra adhatna több pontot is, eddig háromból az utolsó volt, hogy ott értem földet ahol kellett :D igaz, egyiknél felforrt a motor és leállt pont megközelítés közben állt le aztán a kifutó előtt ért véget a karrier.

(#12043) Találtgyerek válasza Luperator (#12042) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Kis idő és megszokod. Utána rá se bírsz majd nézni az arcade-ra. ;)

06-3o/9759I39

(#12044) pc360 válasza Találtgyerek (#12043) üzenetére


pc360
addikt

Nemtom, én így, 13 ezer lelőtt gép után sem érzek ilyet, pedig szoktam próbálgatni a reált. Nekem az unalmas, mert a 90%-a a repülésnek arról szól, hogy valamerre szenvedsz. Lehet, hogy a reggeli kávé mellé jobb, mert belövöd a szöget, és ott hagyhatod mászni, miközben megreggelizel. Az, hogy minden meccsen csak azt nézzem, hogyan berreg előre a gép, és 5 percig sehol semmi, ahhoz nekem nincs türelmem. Az a 2 perc is bőven elég árkádban.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12045) csongi


csongi
veterán

Hogy lehet a relive -al felvetelt csinalni?
Sikerult a spiti pilotakat feljebb huzni, es eleg jo koroket sikerult repulni. Utolagosan szeretnem a visszajatszast rogziteni.

(#12046) pc360 válasza csongi (#12045) üzenetére


pc360
addikt

Be kell állítani egy hotkeyt neki, egy célmappát, a minőséget kiválasztani a 3 közül, és nagyjából ennyi.

De azt hagyd szerintem, én tesztelgettem, de nem az igazi. Már az AMD pultot se rakom föl, csak tisztán a divert. Az OBS Studio a fasza. A minősége, és a különböző források könnyebben kiválaszthatók. Sebességben nem marad el szerintem, nem vettem észre különbséget - bár 8 x 4 GHz-en ne is tegye.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12047) pc360 válasza pc360 (#12046) üzenetére


pc360
addikt

[ OBS Studio ]

A telepítésnél szól majd, ha hiányzik a Visual Studio 2013 Runtime, ezeket érdemes előtte felnyomi. Az első indítással megjelenő varázslóval szépen belövi automatikusan a minőséget, AMD-n nálad is valami ilyesmit kellene látnod (lehetett választani streamingre, és csak felvételre optimalizált módok közt).

Alul, a Sources résznél tudod kiválasztani a képforrást:

+ > Game Capture > OK > OK

A Mixer boxban csak a Desktop Audio maradjon, a mikrofon legyen letiltva - hacsak nem akarsz aládumálni. :D

A beállítások Output / Recording szekciójában a Recording format-ot állítsd MKV-ra, és ugyanott tudod belőni a célmappát.

A Hotkey-eknél a Start Recording és a Stop Recording funkciókhoz kell csak gombot rendelni (pl: F11 és F12). Nagyjából ennyi.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12048) pc360 válasza pc360 (#12047) üzenetére


pc360
addikt

A probléma max az lesz, hogy miként tudod WT-ben átállítani a kamerát az eredetihez nagyon közeli nézelődésre... Elfelejtettem, hogy mivel lehet ilyet - már ha még mindig megvan rá az opció. Hiába nyomorászom végig az összes F-gombot Shift-tel, CTRL-lal és minden anyám kínjával is kombinálva, csak nem találom.

Anélkül pedig, ha csak a seggét követi a gépnek, nem lesz érthető egy csomó jelenet. Nem látni majd, hogy miért fordultál rá egy takaros felhőre, vagy adott esetben miért verted magad a földhöz hirtelen felindulásból, mikor semmi fenyegető nem látszott a képernyőn. :D

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12049) bela455 válasza csongi (#12045) üzenetére


bela455
csendes tag

Szia. Hogy kell beloni az emelkedesi szoget? Vagyis hogy, rogzited? Koszi meg kezdo vagok.

(#12050) hans989 válasza Francia91 (#12021) üzenetére


hans989
tag

Megtennéd, hogy lefotózod a grafikai beállításaidat? Mert -
építészként - pontosan ugyanilyen Dell gépen játszok, de nekem 28-35 fps közé be-be szokott esni.
Értelemszerűen pont mindig a legrosszabbkor, pl. Hurtgen Forest esetén emiatt úgy félek menni az erdőben, mint Hófehérke :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.