Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) Colos1 válasza Szőrös  (#5149) üzenetére


Colos1
őstag

Csak amikor a noob csapattársad enemy géppel jön... :W A múltkor jártunk úgy, hogy az oldalunkon volt 2 enemy gép, párban. 2X fordultunk rájuk, és mindig szentségeltünk, amikor megláttuk, hogy csapattárs. Később aztán látjuk, hogy mögénk jön a két enemy gép. "Ááááá, csak a két majom." Erre lelőnek mindkettőnket, mert tényleg enemyk voltak. :W

Akkor kitaláltuk, hogy ha legközelebb a csapatunkba enemy gép jön, lelőjük, és beírjuk neki, hogy sorry, ki volt kapcsolva a HUD ;] ;] ;]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5152) Szőrös  válasza Colos1 (#5151) üzenetére


Szőrös 
veterán

No mondjuk igen , SB-n csöppet kiábrándító hogy néha több ellenséges prémium gép van a csapatodban mint saját.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5153) Volfram42 válasza Colos1 (#5151) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hu igy jartam mar en is. Legalabb ne lehetne teljesen atfesteni ezeket akkor latnam a szinebol. Van, hogy en is megkinalom oket. Tudtak a kockazatot.:-)

Bar egyik nap us/jap csataban us oldalon egy tars leszedett egy sajat wellingtont p39-el. Gondolom pont kritet lott neki messzirol, mert utana irta, hogy bocsi nem volt rajta kek iras azt hitte enemy. Hat egy wellingtont japannak nezni. Akkor kicsit kiabrandultam az emberisegbol.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5154) RG4L


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#5155) RockHaRD válasza RG4L (#5148) üzenetére


RockHaRD
addikt

Jól gondolom, hogy ha én Amerikaival, haverom pedig Német gépekkel megy, akkor egy squadba eventeket soha nem fogunk tudni együtt csinálni?

(#5156) RG4L válasza RockHaRD (#5155) üzenetére


RG4L
őstag

Jól.

War Thunder: Gelesztaa

(#5157) Atlantis válasza Volfram42 (#5150) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszönöm a tanácsokat. Én mindig a WoT-ból indulok ki, ugyanis azon kívül nem játszottam mással 15 éve és abban azért eléggé útban tudnak lenni a ...kezdők és el tudják rontani mások játékát.
Egyébként én is csak a duplákat szoktam megcsinálni, viszonylag gyorsan eljutottam oda, hogy szorzózás után nem volt kedvem újabb csatát menni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5158) Szőrös  válasza Atlantis (#5157) üzenetére


Szőrös 
veterán

No de a wot-al ellentétben itt azért van még +2 játékmód ami bővíti a lehetőségeket.

Egyébként meg szerintem az a legrosszabb ha az ember a fejlődés ( xp+pénz szerzés ) miatt repül csak.
Nagyon rá lehet így görcsölni és az a játékélményt teljesen megöli.
Én most SB-n erre már nem is figyelek , nem ez a fontos.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5159) Revolit válasza Szőrös  (#5158) üzenetére


Revolit
senior tag

Ne is mondd. RB-ben abszolút nem érdekel RP szerzés, mert nem megyek oroszokkal. De már csak egy tier4-es gép kell és megvan a 6, jöhet első jet, amit már nagyon ki akarok próbálni, csak ezért szoktam még egyedül oroszokkal AB-zni, és képzelheted mennyire mondom a magamét néha :DDD Eleve AB is idegesítő tud lenni, főleg hogy sokszor kedvem sincs csak szorzó miatt megyek oroszokkal első nyerésig...
Viszont néha meg még mindig kedvet kapok AB-hoz, akkor jó :P
És amúgy AB-ban is jobb lettem mióta azért RB-t is tolok. Bár sok manőverrel fölösleges próbálkozni az érdekes fizika miatt...

(#5160) Colos1 válasza Volfram42 (#5153) üzenetére


Colos1
őstag

Hát, annak is 2 szárnya, és több propellere van ;]

Meg a kérdés, amelynél kedvem volna kilépni, és uninstallálni a játékot: "How start the engine" :W
Legalább annyit kiadna az esze, hogy megnézi a beállításokban, vagy - de ez már nagy kérés - végigcsinálná a tutorialt :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5161) Szőrös  válasza Colos1 (#5160) üzenetére


Szőrös 
veterán

Egy normális SB-s tutorial tényleg lehetne benne. Legtöbben még arra is lusták hogy tesztben megnézzék hogy kell felszállni egy géppel aztán csodálkoznak ha első repülésnél kapásból belevágódnak a földbe. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5162) RG4L


RG4L
őstag

Azt csicsergik a madarak, hogy az 1.43-as nagy patch "japános" lesz. :U :C

War Thunder: Gelesztaa

(#5163) Atlantis


Atlantis
veterán

Érdekes ez az RB, de valahogy hiányzik az AB pörgése és hogy nem mehetek a nagyobb gépeimmel. Viszont mikor leszedtem RB-ben egy bombázót, az jó érzés volt... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5164) Colos1 válasza Szőrös  (#5161) üzenetére


Colos1
őstag

Pont tegnap volt Eventbe, hogy egy játékos miután negyedszer törte össze magát felszálláskor szóltunk neki, hogy guruljon még egy picit, és 180 fölött emelje el azt a szerencsétlen Messert.
Majd együtt örültünk a sikeres felszállásának :C
Utólag kiderült, hogy 150 -el akart felszállni, ezért mindig kidőlt... :( (A felhajtóerők stabilizáló hatása nem tud ellentartani a propeller csavaró hatásának.)

Lehetne egy hasonló, mint ami FSX -ben van. Vagy az eggyel régebbibe, nem emlékszem már melyikbe csináltam meg, egy Cessnát kellett vezetni. Az jó volt. :K

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5165) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok, orosz oldalról tud valaki goldot venni? Rohadtul nem fogadja el a kártyáimat. Eddig ment minden pöpecül, most meg csak kínlódás.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5166) RG4L válasza PAtr0n (#5165) üzenetére


RG4L
őstag

Mit akartál venni? Csak mert ha Dora packot, az lehet szarakszik, Steamről már le is szedték elvileg.

War Thunder: Gelesztaa

(#5167) RG4L válasza RG4L (#5166) üzenetére


RG4L
őstag

Hülye vagyok, most látom, hogy goldot akartál venni.

War Thunder: Gelesztaa

(#5168) PAtr0n válasza RG4L (#5166) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hé, te vakegér, mondom goldot! :)

Csak mert eddig simán ment, de most lejárt a prémem, és akarok megint. Eddig ment a dolog, de most már valamiért nem fogadja el az orosz oldal a kártya adatok megadása után. Két kártyával is próbáltam, azokkal amikkel eddig ment

Szerk: Na látod :D.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5169) RockHaRD


RockHaRD
addikt

mi ez az orosz oldal?

(#5170) Fel válasza RockHaRD (#5169) üzenetére


Fel
addikt

warthunder.ru

PATr0n: Az RBK Money nevű fizetési módot használtam korábban. Talán nem bankkártyás módként jelzi alapból, de ha megkapod mailben a számlát, utána el lehet navigálni a kapott linken kártyás fizetésig. Eddig nálam működött.

[ Szerkesztve ]

(#5171) Atlantis válasza RG4L (#5166) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi az a Dora pack? :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5172) RG4L válasza Atlantis (#5171) üzenetére


RG4L
őstag

Fw 190 D-13, valamennyi golden eagle és talán két hét prémium egyben.

Más: csak egy rövid emlékeztető, hogy mennyire broken a B-17 és a .50cal turretek rajta. G8N1-ben megyek, utolsó gép a csapatomból, mikor megtámad az ellenséges csapat utolsó repülője, egy B-17. Megszórjuk egymást, én kinyírom egy gunnerét, aztán lehagytam, ő kinyírta egy motoromat. Kimentem a pályáról, visszafordított, én már alig tudtam fordulni a géppel, a B-17 lenyomott egy Spitfire-ös fordulást, beállt mögém 600-700 méterre és onnan pilot knocked out. :(((

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5173) Atlantis válasza RG4L (#5172) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz. Tök jó, hogy nincs egy normális oldal, ahol a gépekről meg lehet tudni bármit is. Wiki szart se ér...Gaijin sokat tanulhatna még a Wargamingtől, ott legalább bárminek utána lehet nézni játékon kívül is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5174) Colos1 válasza RG4L (#5172) üzenetére


Colos1
őstag

Mind egy csíter sz@r :(
Lézerpuska van rajtuk, uránmagvas lőszerrel, mert a közelébe lévő gépet azonnal eltalálja, ami rögtön le is zuhan :W
Meg helyből megfordul.
És leemelkedi azokat a hordozórakétákat, amelyekkel az űrsiklókat lövik ki a földről :W

Abból is elegem van már, hogy a német gépeket állandóan 2-4 évvel későbbi angol, amerikai és orosz gépekkel rakja össze. (Hát igen, ennyire le voltak maradva technikailag a németek mögött, hogy több évvel későbbi fejlesztésű gépekkel kell összeraknia.)
Jó példa volt a múltkori Siege of Malta event, ott azokkal tesz össze, amelyek valójában is találkoztak. Csúnya darálást végeztünk a szarfirék és hurrikánok között, még úgy is, hogy előtte változtatták a Bf-109 repülési modelljét, és mindenki szerencsétlenkedett vele, mert újra meg kellett szokni.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5175) Szőrös  válasza Atlantis (#5173) üzenetére


Szőrös 
veterán

??? legtöbb gépről elég részletes leírás van angol wiki-n.

colos : én mostanság szövetséges gépeket repülök ( leginkább amcsi ) és nyugi , ott is lazán összedob az mm nagyobb gépekkel. a legszebb eddig az volt amikor buffaloban ülve fóka jött szembe...a hülye állatja még le is állt velem fordulózni , szépen le is szedtem :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5176) RG4L válasza Atlantis (#5173) üzenetére


RG4L
őstag

Tényleg, muta már a wargaming milyen leírásokat csinál a gépeiről, hogy miről kéne példát vennie a WT-nek.

War Thunder: Gelesztaa

(#5177) Atlantis válasza RG4L (#5176) üzenetére


Atlantis
veterán

Erről. Látja az ember, egy adott jármű hol van sorban, mit mennyiért lehet fejleszteni, elérni, megvannak a paraméterek, stb. Ehhez nem kell 50 sor szöveget elolvasni, hanem áttekinthető formában megvan minden. Javaslatok vannak, hogy célszerű használni, előnyök-hátrányok, stb.
Ehhez képest, amit a Gaijin Wiki-nek nevez, az egy talicska híg libafos. Nincs egy aktuális Tech tree sem, most pl.: megpróbáltam utánanézni az IL-2 Avenger gépnek, ami szerepel valamelyik minicsomagjukban és nincs róla sehol semmi. Miben különbözik a simától, milyen szintű gép, fegyverzet, stb. egyáltalán megéri megvenni?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5178) RG4L válasza Atlantis (#5177) üzenetére


RG4L
őstag

Nem hinném hogy ennek van értelme, lapozgatni millió oldalt oda-vissza a wikin, hogy megtalálj valamit. Lépj be a játékba, és nézd meg amit akarsz. A bejelentkezés kb. 15 másodpercet vesz igénybe összesen.

De ha szeretnéd nyomok neked pár printscreent a tech tree-ről.

War Thunder: Gelesztaa

(#5179) Atlantis válasza RG4L (#5178) üzenetére


Atlantis
veterán

Melóhelyen nincs fent a játék, de ha eszembe akad egy gondolat, hogy valaminek utánanéznék, mert van pár szabad percem, akkor az praktikus, ha meg lehet tenni a játék nélkül is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5180) RG4L válasza Atlantis (#5179) üzenetére


RG4L
őstag

Videó

War Thunder: Gelesztaa

(#5181) Atlantis válasza RG4L (#5180) üzenetére


Atlantis
veterán

Köszönöm, ezt ismertem, egészen jó, de nem hivatalos Gaijin applikáció, hitelessége, aktualitása is kérdéses. Nem vált ki egy összeszedett webes felületet, de nem is az a célja.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5182) Colos1 válasza Szőrös  (#5175) üzenetére


Colos1
őstag

Ja, sokan azt hiszik, hogy ha sokkal alacsonyabb szintű géppel találkoznak, akkor azt fordulóharccal könnyű kiszedni. Éppen fordulózni nem szabad velük, az általában a magasabb terű gépekkel szemben működik.

Csak itt van egy kis különbség a valóság, meg a WT között. Pl. a valóságban a P51D -t az F-4 -es Messer kifordulta. Ez így is volt, a múltkori patch -ig :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#5183) RockHaRD válasza Fel (#5170) üzenetére


RockHaRD
addikt

itt olcsóbb a sas?

(#5184) anytime


anytime
őstag

Sziasztok!

RB-ben az eddigi legjobb és legeredményesebb összecsapásom volt :)

Az első hat gépet mire sikerült leszednem, piros volt a gép törzse, de a bázisra visszajutottam. Volt, hogy egyszerre három gép támadott, de sikerült kimanőverezni őket, majd egyenként leszedni :)

Karbantartás és hevederezést követően már csak egy korai Bf maradt, aki időközben kifogyott a munícióból és elindult a bázisukra. Miután észrevett első körben megpróbált egy ütközés, azonban az új géptörzzsel és szárnyakkal nem volt nehéz kimanőverezni, majd egy gyors fordulóval már mögötte is voltam. Nem tudott lerázni, pedig táncolt szépen. Két sorozatot benyelt. Lehet, hogy már üzemanyaga sem volt elég (lőszer zéró), nem tudom, de a történeti hűség megköveteli, hogy leírjam, ~ 1 - 1,5 perc után feladta és egyenes repülésben kivárta, hogy bevigyem neki a kegyelemsorozatot. Természetesen chat-ben megköszöntem.

Szóval, ez a csata nekem hatalmas élmény volt, izgalmas és eseménydús, sok győzelemmel. Ilyet AB-ben tuti, hogy nem lehet átélni.

köszi, hogy elolvastátok.

Üdv:
A

UI: csatlakozom az előttem szólókhoz, a Buffalo-k borzasztóan jók!!!

(#5185) RockHaRD válasza anytime (#5184) üzenetére


RockHaRD
addikt

jó dolog az a RB, de nem kell azért folyton szidni az AB-t :B

Én pl azt élvezem AB-ben, hogyha bombázok, és valaki veszi a fáradságot, hogy feljöjjön 6 ezer méterre, és leszedjen, akkor van rá esélyem, hogy én is behozzam a BadAss fighteremet, majd percekkel később meglepjem szintén hasonló magasságban, és hullára lőjem. :P

Tegnap egyébként először találkoztunk a tipikus magyar mentalitással. Valaki az ellenfélből belém jött, szokásomhoz híven elküldtem chatben a krvnyjba, de kivételesen magyarul (aminek ugyebár semmi értelme, mert csak én értem többnyire, meg a haver akivel játszom), és persze hogy elő lehet csalogatni a szerveren a többi magyart, akik ráadásul nem is ellenem voltak. Három HunHighMasterPilot kezdett el egyből ugatni, hogy csicska, meg azért mert béna vagyok, nem kell hisztizni, stb. Mindezt úgy, hogy kb életem legszarabb köre volt, és a tabella közepén voltam 2 aircraft killel, ők pedig mind alattam vagy 0 ponttal, 0 killel, vagy 1 surface unittal. Szóval igazán bénák voltak na :D Megemlítettem, hogy fura a bénázást tőlük hallani, naná, hogy pár perccel később, mikor épp a szokásos bosszúhadjáratomat folytattam a bombázómat kilövő emberke ellen, egyszer csak a még mindig nulla pontos egyik magyarf.sz ott van mögöttem, és mielőtt ki tudtam volna lőni az ellenfelet, kilőtt engem... Ki is írta a nevét, megmutatta a gépét miután lezuhantam, stb. Írtam neki, hogy nagyon ügyes, ment is a report, erre még elkezd ugatni, hogy crash-eltem, béna voltam, nem is ő lőtt le...

Szal a magyar emberek ebben a játékban is alkotnak. Sajnos nem kerültem vele össze a következő körökben, pedig szívesen lettem volna ellene... :(

(#5186) RG4L válasza anytime (#5184) üzenetére


RG4L
őstag

Szép, gratulálok!

Nekem is volt tegnap egy vicces meccsen Ruhr-ban. Angol Havoc-kal mentem, kitisztítottam egy light pillbox-artillery-aaa kupacot, elfogyott mindenem, leszálltam a közelebbi reptérre, ám ekkorra már utolsó játékos voltam a csapatunkban. Megtámadott egy G.50-es miközben szereltek, az AAA nem akarta leszedni (szokásos), majd felszálltam és sikerült meggyepálni a srácot, kezdő volt szerintem. Közben mögém repült egy AI, azt gunnerrel öltem meg. Az ellenséges csapat többi tagja pedig az AI gépeket farmolta. :D Láttam, hogy kb. 20-25 ticket előnyünk van, mondom az király, csak hogy nekem le kell szállnom megint, mert bombákat eldobtam, hogy el tudjam kapni a G.50-et, illetve lőszerből is fogytán voltam, tehát elmentem a távolabbi reptérre. Felszereltek újra, nézem már csak 300 ticketjük van (3 tank), elindultam lebombázni őket. Mire felszálltam már csak 200 ticketjük maradt, útközben 100, mire pedig odaértem a tankhoz hogy dobom rá mind a 4 bombámat, az is kinyiffant. Kb. 4-5 ellenséges gép maradt még, de egyik sem tervezte, hogy lelőjjön, vagy megkeressen engem, mint utolsó gépet a csapatomból, így nyertünk.

Ma pedig egyik meccsen találkoztam egy magyar sráccal, megnyerte a meccs végét, azóta vele játszok, és teljesen normális, jól is nyomja, darálunk. :K

Eddigi meccsek:

...és milyen szép is ez a Ki-84 (hei)

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#5187) Szőrös  válasza RockHaRD (#5185) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na látod én pont az ilyenek miatt hagytam ott az AB-t , tele van gyerekekkel az egész.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5188) anytime válasza RockHaRD (#5185) üzenetére


anytime
őstag

Nem szidom, ígérem :)
Igen, sokszor nagyon büszkék vagyunk magunkra, de azt hiszem, van mit tanulnunk, szinte minden téren :R

RG4L: - neked is grat, szép sorozat, az már biztos, de azt, hogy jól nyomod, azt már tudtuk eddig is :C :R

(#5189) RG4L válasza anytime (#5188) üzenetére


RG4L
őstag

Előtte a G8N1 bombázó fejlesztését fejeztem be, aztán fura volt "átülni" vadászba, első meccsen el is törtem a stock Ki-84-es szárnyát. Második meccsen 3 Meteort már nem tudtam kerülgetni folyamatosan, de a csapat lehozta, sajnos engem néztek ki maguknak először... szóval eleinte bénáztam, de sikerült szóra bírni azt a 30mm-es ágyút. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#5190) anytime válasza RG4L (#5189) üzenetére


anytime
őstag

Akkor most a japókat favorizálod?
Mi a véleményed a Ki-45-ös nehéz vadászról?

(#5191) RG4L válasza anytime (#5190) üzenetére


RG4L
őstag

Eddig is favorizáltam őket. Japókat és amcsikat nyomom együtt, angolokkal elvagyok, németeket tanulnom kell, oroszokra nem vagyok kíváncsi. :)

A Ki-45 egyik fajtájával sem mentem még RB-t, de voltam már ellene és nagyon jól fordul vadászokhoz képest is, a 37mm szinte alapfelszereltség, egyiken van Schräge Musik, és mindegyiken van gunner, szóval összességében nem olyan rosszak, de nem játszottam még velük.

War Thunder: Gelesztaa

(#5192) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Tényleg, a light pilbox, sima pilbox-okat mi a tökömmel kell lőni? Néha még az 1000bls-es bombától se halnak meg :D

más: létezik, hogy az Airacobra 37 mm-es cannonja kőkeményen sebzi groundstrike-ban a 3 kis bázist?

(#5193) RG4L válasza PAtr0n (#5168) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem se engedi a vásárlást.

Нам очень жаль: платежи из страны, в которой выпущена ваша карта, сейчас не принимаются.
Если у вас есть другая карта, попробуйте использовать ее. Или выберите новый способ оплаты.

gugli fordító:
Nagyon sajnálom: az ország fizetési a kibocsátó a kártya nem fogadja el most.
Ha van egy másik kártyát, próbáld meg használni. Vagy válasszon egy új fizetési módot.

Tuti az ukrán-orosz baromkodás miatt.

War Thunder: Gelesztaa

(#5194) RockHaRD válasza Szőrös  (#5187) üzenetére


RockHaRD
addikt

Én úgy vagyok vele, hogy amíg nekem, meg haveromnak nincs 1-1 kimaxolt Tier 4-es repülőnk, addig nem RB-zek. Megnéztem kb 1 hete mikor átváltottam az amcsikra az alap kapott gépekkel, és azzal egy örökkévalóság volt bármit is elérni, szóval amíg nincs normális sebességű, erejű gépem, addig nem RB-zek.

Így is sokszor azt csinálom, hogy visszamegyek a bázisra a sérült gépemmel (AB) , és inkább megjavíttatom, feltöltetem, mint hogy kivárjam a 6 perces rakéta reload-ot, vagy hagyjam lelőni magam, és hozzak másik gépet :B

(#5195) RockHaRD válasza RG4L (#5193) üzenetére


RockHaRD
addikt

még egyszer megkérdezem :DDD

olcsóbb az orosz oldalról sast venni?

(#5196) RG4L válasza RockHaRD (#5195) üzenetére


RG4L
őstag

Olcsóbb lenne, ha engedné.

War Thunder: Gelesztaa

(#5197) anytime válasza RockHaRD (#5192) üzenetére


anytime
őstag

Ez engem is érdekelne!

Meg azt mondjátok meg, a tankokat mivel és milyen irányból tudom kilőni?
A 20-as MG elég neki oldalról - hátulról?

Köszi!

(#5198) RG4L válasza anytime (#5197) üzenetére


RG4L
őstag

Kipróbáltam, és nem sebzi a 37mm-es a kis bázisokat.
Tankokat, hát... attól függ milyen lőszert töltesz bele, hogy egyáltalán sebezni fogod-e. De pl. a light tankokat nagyon könnyű levágni, medium tankokat is le lehet, ha toronyra lősz, vagy hátulról a seggét szórod.

War Thunder: Gelesztaa

(#5199) RG4L válasza Fel (#5170) üzenetére


RG4L
őstag

Az RBK elfogadta a kártyát, a Yandex vagy mi, az nem.

War Thunder: Gelesztaa

(#5200) RG4L


RG4L
őstag

4 oldallal visszamenőleg 12-13 aktív/aktívabb fórumozót találtam. Nem gondoljátok, hogy ennyi emberrel már megérné megcsinálni egy squadront? Legalább lenne egy kis közös játék.

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.