Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) RG4L válasza Francia91 (#6000) üzenetére


RG4L
őstag

Megyünk!

War Thunder: Gelesztaa

(#6002) donmackó válasza RG4L (#6001) üzenetére


donmackó
őstag

Fenn leszek én is. ;]

Release the cable hounds!

(#6003) RockHaRD válasza Francia91 (#6000) üzenetére


RockHaRD
addikt

mennék, de nem leszek itthon :O

(#6004) Atlantis válasza Francia91 (#6000) üzenetére


Atlantis
veterán

Elvileg leszek én is, szóval ha beférek, mehetünk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6005) Francia91


Francia91
veterán

Na meglett a 200 aranysaa. Bocs, hogy nem voltam, 20.00 kornyeken tudtam elkezdeni, kozbejott egy kis sorozes, a tarsadalmi elet meg csak fontosabb :D

Ennyire reg AB-zte, hogy sok jatekost hulyenek gondolok??
Domination palyan csak foglalnak, de az eszebe sem jut senkinek, hogy a bazisra tarto tankokat, AA-kat elpusztitsa... Csak azzal voltam elfoglalva ilyen mapokon, hogy ezt csinaltam, mert masnak meg sem fordult a fejeben :U
Vegul USA Tier2-vel megcsinaltam az ot meccset, tobbre nem volt idom. De ez felb*szott, hogy Domination map-on kizarolag foglalnak, tankot meg nem pusztit senki, aztan elvesztjuk, mert mindharom bazist befoglaljak az ellenseges tankok.....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6006) RockHaRD válasza Francia91 (#6005) üzenetére


RockHaRD
addikt

én meg havernak oda adtam az accountot, és szerzett nekem 100 sast, szóval tök jó :))

(#6007) RG4L


RG4L
őstag

na ne...

"Japanese B-17E skin and flight model appeared in dev CDK today.
Screenshot was taken on live server via custom skin from CDK."

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6008) munnergep


munnergep
senior tag

A bf-109 E1-el állandóan f6f-ek ellen kell mennem. Ez normális? 10 kib@szott lövésem talált és még csak kritikus sem lett a fos kis 7 millisektől, neki elég egy sorozat és szakad minden a francba. Ettől függetlenül élvezem, mert jó hülyére venni őket, de egy rossz forduló vagy 2 ellen és mentem a levesbe...

Bocs, csak jó volt sírni egy kicsit...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6009) Francia91 válasza munnergep (#6008) üzenetére


Francia91
veterán

Ismerős... Most a Ki-45 ko-val trollkodok pár napja :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6010) Francia91


Francia91
veterán

Ez a matchmaking mostanság rohadt szar lett... Egyszerűen nem lehet T3-ban boldogulni... Megyek T3-as géppel, beküld ellenem N1K-t meg T4-es atomágyús Me-410-est... De minden alkalommmal. Egy ideig maradok T2-nél, ott lehet normálisan boldogulni, ha nem az oroszok ellen ad be
T4-ben meg ha F8F-fel nyomatom, rám jön 3-4 Fw-190 meg Ta-152-es...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6011) RockHaRD válasza Francia91 (#6010) üzenetére


RockHaRD
addikt

az a TA-152...

amíg nem tudtam milyen gép, azt hittem, hogy prémium. Bombázómat, akármimet szarrá kiszedi..

Amúgy milyen felindulásból rendelkezik azonos BR-rel a B-17, meg a B-24?

(#6012) Francia91 válasza RockHaRD (#6011) üzenetére


Francia91
veterán

Csak a B-17G-vel van azonos BR-je, de nem kerdezd, hogy miert. B-24-et nem is nagyon szeretem, a B-17-es konnyebben mozog, raadasul a G-re 4x2000 lbs bombat tudok pakolni. A loveszekre tippelek, hogy azert lehet azonos a BR-juk. A B-17G-nek is eleg jo vedelme van, a B-24-nek is, vannak olyan pontok, ahova 3 lovesz lo egyszerre a B-24-nel. B-24-gyel szedtem mar ki jopar jetet is :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6013) Volfram42 válasza Francia91 (#6012) üzenetére


Volfram42
senior tag

A b24 több terhet tudott cipelni, de gyengébb a védelme. A b17 erősebb ilyen szempontból, gondolom ezért egyformák, mert a Gaijin nézi a védelmet és a terhet is. Azok meg mindegyiknél a másik felé billentik a mérleget.
Egy másik fórumon egy nálam többet tudó ember írta, hogy az amerikai pilóták között volt egy olyan mondás, hogy a b24-et azokból a dobozokból gyártották amikben a b17-eket leszállították. :)

SB-n jelenleg katasztrófa mind a kettő.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6014) RockHaRD válasza Volfram42 (#6013) üzenetére


RockHaRD
addikt

Simulatoron nem csak Német, meg Orosz van?

(#6015) Volfram42 válasza RockHaRD (#6014) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mindig változik. Volt amikor fél évig az volt, mindenki várta, hogy végre más legyen erre jöttek ezek a szörnyek. :)
Most váltott erre. Gondolom azért is,mert egy rakat játékos önbíráskodásba kezdett és alapított egy Sky Police nevű csoportot. Ők minden bombázót amit jelenleg az árkádból szabadult emberek farmolásra használtak lerammolnak. Mindegy, hogy ellenfél vagy saját.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6016) RG4L válasza Francia91 (#6010) üzenetére


RG4L
őstag

Az N1K elvileg alulteljesít most. Én szeretem repülni, mert jó gép, de ennél jobban kéne lennie. UFO volt, túlnerfelték, legalábbis ezt hallottam. A Ki-84-esektől jobban kell félni. Egyébként az N1K teljesítményéről csak annyit, hogy 4000 méter felett elveszti a teljesítményét, és jó ha 5 fokban képes normális sebességgel emelkedni. Régebben ezt tapasztaltam, most egy fokkal jobb volt az utóbbi időben, talán picit titokban javítottak rajta, de mindenképpen jobb érzés volt. Illetve pl. ha felemelkedsz 6000 méterre, teszem azt mész 250-el (IAS), kitolod a gépet vízszíntesbe, és szinte egyáltalán nem akar elkezdeni gyorsulni. :U

A Ta-152-ről meg csak annyit, hogy nagyon helyes, hogy kiszedi a bombázókat. Saipan eventen N1K-val is sikerült felrobbantanom pár B-24-est.

(#6010) Francia91: a Bearcattel le kéne nyomnod elvileg simán a német gépeket. Gyors és jól forduló gépről van szó, szerintem talán csak a Spit Mk 22/24 és a Ki-84 tartja vele teljesítményben a lépést, Tempest Mk II és La 9-ről nem tudok sajnos még nyilatkozni, mert nincsenek meg. Persze itt is kérdés, hogy mennyire van fejlesztve a géped.

War Thunder: Gelesztaa

(#6017) Francia91 válasza RG4L (#6016) üzenetére


Francia91
veterán

Nincs még fejlesztve az F8F, alap a gép, majd gyakorolgatom.
A Ki-102 otsu is le lett butítva vmelyik frissítéssel, az is olyan szépen emelkedett, mint az álom, most meg sehogy :U. A Ki-45-tel is ezt csinálták, ezelőtt az is nagyon szépen emelkedett, most meg WEP-pel is alig-alig....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6018) munnergep


munnergep
senior tag

Mentem az előbb egy meccset megint a BF109 E1-el.
Végre nem csak F6F-ek, hanem pár Hurricane, 3 P36, 3 Blenheim és 1 PBY volt az ellenfél. A "félidőben" már 1700 pontnál jártam (prémium nélkül, bár nem tudom, hogy már itt is számolja-e), 0 lelőtt ellenféllel, 0 ground targettel. Miért?
Mert majd minden lövésem talált, de senki meg sem érezte :) Illetve sikerült leszednem egy Hurricane-t és egy P36-ot, de persze valaki még becsapódás előtt beléjük lőtt, úgyhogy csak assist lett belőle.
Egyedül maradtam 2 Blenheimmel és egy PBY-vel. Harmadik felszállásom után, azon tanakodtam, hogy a lövészek egy pillanat alatt kiszednek, ha mögéjük megyek.
Emlékeim szerint a Blenheimnek és a PBYnek csak hátul vannak lövészei, tehát marad a szemből támadás. Az első Blenheimet úgy találtam meg, hogy előttem volt és egy irányba repültünk, úgyhogy lenyomtam a gép orrát, sikerült megelőznöm - közben a cseten jött, hogy mit csinálok, miért nem megyek rá, noob, stb. - forduló, két motort kiszed, lezuhan. A PBY próbálta megmenteni, őt is meg kellett előznöm és oldalról-szemből repkedtem rá, hogy elkerüljem a lövészeit. Vagy a 10. kanyar után szemből sikerült kritikust okozni (nem tudom már mit) és lezúgott. Közben persze alulról megállás nélkül küldte az áldást az AA.

A harmadik meg elmenekült és a ticketek miatt megnyerték :D

2 lelőtt gép, de 2300 ponttal fejeztem be meg vagy 30e ruppóval. Sokkal jobb eredményeim is voltak már, de nekem ez egy igazi izzasztós, agyalós csata volt, pont olyan ami miatt ezzel a játékkal játszom :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6019) RG4L válasza munnergep (#6018) üzenetére


RG4L
őstag

Szép gép az E-1-es és én is szeretem, de azok a konfettik amiket lő. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6020) donmackó válasza munnergep (#6018) üzenetére


donmackó
őstag

A PBY Catalina-nak hátúl van 3 (ebből 1 lefelé néz), és 1 van elől (de az kis kaliberű).

Release the cable hounds!

(#6021) munnergep


munnergep
senior tag

Köszi, akkor szerencsém volt, vagy béna volt :)

Ma kb. 20 defeat az E1-el (minden más nemzetet elsőre dupláztam):

A végére 5 kill és egy assist lett belőle. De ez sem elég :( Mára ennyi :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6022) Francia91 válasza munnergep (#6021) üzenetére


Francia91
veterán

Csak kerültél volna be ellenem, a nap folyamán A-20G-vel nyomattam nagyon jó meccseket :P. Minden meccsen megvolt 4-5 kill, nyertünk is :). Felmentem Tier 4-be, bukdácsoltam csak, szarrá szedtek a Ta-152-esek meg Me-410-esek :(((
Amúgy ez a PBJ nagyon sokat kibír, egy Thypoon Mk1b szarrá lőtt a 4x20 mm-essel, de simán elbírtam mászni a 20 km-re lévő bázisra 1 motorral

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6023) Francia91


Francia91
veterán

Végre egy normális meccsem lett Tier 4-ben :)
B-17G-vel voltam japánok ellen, lebombáztam egy Carrier-t, másik B-17-es a másik repülőgéphordozót. Eztán egy N1K jött rám, azt kiszedte a gunner magától :D (kellett bele anyag, végül levágta a szárnyát). engem persze jól megszaggatott, egy motoromnak lőttek. Egy Ki-84-es meg én maradtam, leszállni nem tudtam, a bázis nem volt még befoglalva, bombám nem volt... körözgettem, vártam a Ki-84-est, gondoltam úgyis bepróbálkozik. Meg is lett, adtam gunner-rel egy Critical Hit-et neki, aztán körözgetett, közben az egysége befoglalta a szigetet, leszállt javítani. Ekkor már csak 2 motorom ment a 4-ből, a másik kettő piros volt, odarepültem a leszállópálya felé, és gunner-rel szétlőttem a kifutópályán, ezt követően leállt a maradék 2 motorom is :DD . Épp kibírta a meccset, de végre jó volt. Piszok sokat kibír a B-17, nem véletlen hívják repülő erődnek :)

A gunnerek eddig vannak fejlesztve, azt mondom, hogy megéri a fejlesztésük:

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6024) RG4L válasza Francia91 (#6023) üzenetére


RG4L
őstag

Előzetes patchleírás szerint ugye javítják a német fegyverek pontosságát és találatfelismerését stb. Ehhez képest ez a videó dev szerverről van: Mk 108 fix
Utánna a videóban az amcsi 12.7mm, röhej.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6025) munnergep válasza RG4L (#6024) üzenetére


munnergep
senior tag

Ez... Mindegy. Inkább nem mondok semmit.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6026) donmackó válasza RG4L (#6024) üzenetére


donmackó
őstag

Már értem hogy miért van az hogy lövök a hátsó lövésszel és sosem találom el a mögöttem jövőt. Eddig általában 1 crit-et mindig sikerült lőnöm és ott hagytak. ;]

Release the cable hounds!

(#6027) Colos1 válasza munnergep (#6025) üzenetére


Colos1
őstag

Röhej... Ha már szóba került, had ragadjam meg az alkalmat, hogy belinkeljem nektek a csapattársam által összeszedett adatokat arról, hogy a különféle nemzetek lőszereinek mekkora volt a becsapódáskor átadott energiája. Értelemszerűen ez minél magasabb, annál hatásosabb volt a lőszer.

LINK

Mindenki vonja le a következtetéseket...

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6028) RockHaRD


RockHaRD
addikt

A D-5, és D-30-as Mustang között az Amcsiknál mi a különbség? Ránézésre minden egyezik (BR is).

(#6029) Colos1 válasza RockHaRD (#6028) üzenetére


Colos1
őstag

A játék szempontjából semmi. Az volt közöttük a különbség, hogy más radarrendszerrel voltak felszerelve. Ha nézegeted őket, láthatod, hogy mindegyiken máshol vannak a radarantennák.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6030) D013


D013
aktív tag

Egy pár hónapja vártam már ezt a pillanatot. Most próbálhattam ki először. Játék hangja föl, mélynyomón basszus ugyancsak. Aztán 900 km/h-nál vertikálisan egyenesen fel...majdnem 4000 m-ig mentem mire kifogyott a kakaó..eszement király. Lesz vagy 2 hónap mire ennyi xp-t összegyűjtök.


(#6031) Francia91


Francia91
veterán

Egyre jobban megszeretem az A-20-ast :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6032) donmackó


donmackó
őstag

Melyik képességgel növelhetem a hátsó géppuskások pontosságát? Automatán nem akarnak semmit eltalálni, de ha én irányítom akkor én találok is, ők meg nem.

Release the cable hounds!

(#6033) Francia91 válasza donmackó (#6032) üzenetére


Francia91
veterán

Fire Accuracy és Fire Precision
De csak akkor húzd ezeket, ha már van megfelelő számú tapasztalt lövészed, mert különben egy kalap kakit nem fog érni
Nálam már elég jól állnak, adják maguktól a Critical Hit-eket :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6034) Atlantis


Atlantis
veterán

Én egy időre leszálltam, elment a kedvem a játéktól. Jó röpködést mindenkinek, egyszer talán majd folytatom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6035) anytime válasza Atlantis (#6034) üzenetére


anytime
őstag

Miért hagyod abba?
A kérdés komoly!

(#6036) Atlantis válasza anytime (#6035) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyszerűen unalmas kissé, RB-hez balfasz vagyok, nincs benne sikerélmény és mivel mazochista nem vagyok, nem is erőltetem, az AB meg idegesítő, folyamatosan Domination, ami agyhalottakkal esélytelen. A többi csatát meg a bombázók szétkúrják teljesen, az győz, akinek jobbak/szerencsésebbek a bombázói és el tudnak jutni a bázisokig, én meg nem bombázókra akarok vadászni egész csata alatt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6037) Colos1 válasza Atlantis (#6036) üzenetére


Colos1
őstag

Van Joy -od?

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6038) Atlantis válasza Colos1 (#6037) üzenetére


Atlantis
veterán

Nincs.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6039) Francia91 válasza Atlantis (#6036) üzenetére


Francia91
veterán

Tier 3 tetejevel es Tier 4-gyel en is igy vagyok. Hiaba vannak jo T4-es gepeim (P-51, Fw-190D, stb), nem tudok jo meccseket menni veluk, mindig minuszba jovok ki... Ezert nyomom Tier 2-ben az A-20-assal es B-25-tel, meg B-17-tel, bar ott mar kemenyen beadja az atomagyus nemet ellenfeleket, N1K-rol nem is beszelve... Nagy tier-re rauntam en is, viszont az A-20G es B-25-tel nagyon szep meccseket tudok menni, igy nyomatom azt most.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6040) Atlantis válasza Francia91 (#6039) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez rendben, de nem unalmas folyton ugyanazzal a 2 géppel menni? Így meg nincs cél, hiába fejleszti ki az ember a nagy madarakat, ha utána inkább nem repül velük, mert vagy bombázókat kell hajkurásznod a győzelemért vagy bemész a sűrűbe, oszt minden második gépedbe belerammol valami zombi és még örülhetsz, ha nem a csapattársad. (Tudom, Gelesztaa-val nekem is volt szerencsém ütközni múltkor, néha nem látja az ember, ki hol van, az ilyen "versenybaleset" még rendben is van néha.)

Meg kéne tanulnom RB-t menni, ahhoz viszont türelmetlen vagyok, meg jobban szeretem, ha nem csak 1 gépet fejlesztek csatánként. Ez a "percekig csak emelkedek és nem történik semmi" stílus nem igazán nekem való...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6041) Francia91 válasza Atlantis (#6040) üzenetére


Francia91
veterán

A meccsek 70-80%-aban megyek ezekkel a gepekkel, de nincs olyan nap, hogy ne mennek par meccset T3-ban es T4-ben, ott csak tobb RP-t ad. Mint irtam, nem minden nagy Tier-es meccs veszteseges, csak a nagyreszuk :D. Mondjuk az Me-410 B-6/R3-mal altalaban leszedek 2-3 amcsi bombazot, aztan egy F8F vagy P-51 kiszed a p*csaba rogton...
B-17G-vel vagy B-24-essel ritkan jutok el a bombazasi celhoz, mert az Me-410, Ta-152, Fw-190D, N1K, Ki-84 hei kiszed pillanatok alatt, foleg amikor 3-4 ilyen gep jon ram egyszerre.... De neha vannak jo meccseim is, par hozzaszolassal ezelott is egy ilyenrol irtam. Hiaba adok 2-3 gepnek critical hit-et, ide keves a 12,7 mm-es M2-es... Na ilyenkor megy el a kedvem a nagy Tiertol, es maradok azon a napon Tier 2-nel.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6042) Volfram42 válasza Atlantis (#6040) üzenetére


Volfram42
senior tag

SB a megoldás, be kell szerezni egy joy-t. Ott nem unalmas még akkor sem ha csak egy gépet repülsz és ott nincs emelkedési verseny.

Ahol lehet reklámozom, hogy minél többen legyünk. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6043) anytime válasza Volfram42 (#6042) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Ezt mire értetted? - és ott nincs emelkedési verseny.

Eldöntöttem, ha újra kész az asztali gépem, akkor belevágok az SB-be, van is joy-om hozzá.

A

(#6044) Atlantis válasza Volfram42 (#6042) üzenetére


Atlantis
veterán

Az lenne már csak a szép...asszony így is furcsán néz, hogy ilyen "vén" fejjel még játszok. :)

Gondolom, akkor ott meg perceket vártok, míg csatába kerültök. Nincs emelkedési verseny? Ezt hogy érted? Az meg milyen szimulátor, ahol nem kell felszállni a géppel? :F

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6045) Szőrös  válasza Atlantis (#6044) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem az írta hogy nem kell felszállni...

Csak nem az megy mint RB-ben azaz hogy kilométerekre kell emelkedni a minél jobb target lock miatt.
SB-n legtöbbször földközelben megy a harc pont azért mert szabad szemmel kell kiszúrnod a célpontot.
Ha fent vagy az ellenség meg lent akkor a háttér ( felszín ) miatt sokszor nem veszed észre a mozgó célpontot sem.
Tehát nem kell baromira magasra emelkedni , nincs sok perces üresjárat.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6046) Atlantis válasza Szőrös  (#6045) üzenetére


Atlantis
veterán

Értem, kösz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6047) Colos1 válasza Atlantis (#6046) üzenetére


Colos1
őstag

Én is ezért kérdeztem a joy -t. Az SB teljesen más.

Kedvcsináló :)) Néha egész izgalmas harcok alakulnak ki ;)

Ha meg eventben vagy, ahol a német gépeket olyanokkal teszi össze, mint amik a valóságban is együtt harcoltak, akkor mészárlás vala ;]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6048) anytime válasza Colos1 (#6047) üzenetére


anytime
őstag

Valóban meghozta a kedvem :K
Csak már jönne vissza a gépem ... :)

(#6049) RG4L válasza Atlantis (#6040) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem nem unalmas. Én pl. sose fogom megunni a Ki-84-eseket vagy a Mustangokat. :U

Bombázóval menni, na az unalmas.

War Thunder: Gelesztaa

(#6050) Francia91 válasza RG4L (#6049) üzenetére


Francia91
veterán

Ez az! En sem unom meg az A-20-ast :)
Most egeszen kezdek belejonni a PBJ-be, meg a B-25-be. 1-2 honap es elerem veluk azt a szintet, mint az A-20-assal. Csak nemelyik ellenfel tudja, hogy hol van a loveszek holtpontja :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.