Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) anytime válasza Szőrös  (#6239) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Addig eljutottam, hogy egy picit ki tudok tekinteni jobbra és balra előre, de jobbra - balra nem fordul oldalra :(

A hátranézés megy, de csak balra - hátra, szóval nem az igazi.

Tudnál erről a beállításról képet küldeni, vagy megnézed az enyémet, hogy egyáltalán jó helyen keresgélek?

Előre is köszi!
A

(#6252) Micsurin válasza anytime (#6251) üzenetére


Micsurin
nagyúr

láttom probálkozol a joy-al sok sikert :)) én elég sokat probáltam mire meg lett az 1.-ső killem , javaslóm az Britt/Japcsi gépeket én ezeken tanultam meg :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6253) RG4L


RG4L
őstag

Ugyan sajnos én kimaradtam a rendes darálóból és csak egy assistot kaptam meg a sokból, de ... hát igen.

War Thunder: Gelesztaa

(#6254) Micsurin válasza RG4L (#6253) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az oszt igen :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6255) RG4L válasza Micsurin (#6254) üzenetére


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#6256) Micsurin válasza RG4L (#6255) üzenetére


Micsurin
nagyúr

OFF Befejezve :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6257) RG4L


RG4L
őstag

Csináltam egy gameplay videót a Bf 109 G-6-ossal, egész jóra sikerült a meccs, szóval nemsokára feldobom YouTube-ra, hátha van igény rá :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6258) Francia91


Francia91
veterán

Mi az, hogy adok 3 gépnek Critical hit-et, és még csak Assist-ot sem kapok? :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6259) RG4L


RG4L
őstag

Itt is lenne a videó, előre is bocsi a szar minőségért, de nem tudom működésre bírni az Intel Quick Sync-et, így egy jó 25 gigás fájlt konvertáltam .mp4-be :D

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6260) Micsurin válasza RG4L (#6259) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bandicamot probáltad felvevéshezz ? ;) jó progi , és nem csinál mamut méretű fájlokat ha 720p-be veszel :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6261) RG4L válasza Micsurin (#6260) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, próbáltam már, ahogy a Mirillis Actiont is. A baj ott van, hogy a processzor gyorsítótt quick sync nem megy, mert akkor OBS-el tudnék egyből mp4-be felvenni.

szerk: de ami a poén benne, hogy megvan ugye a gépemen a konvertált mp4, ami egy folyamatos videó, viszont youtubera feltöltés után eléggé szaggatott lesz, ennyit rontana a minőségén a feltöltés?

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6262) munnergep válasza Francia91 (#6258) üzenetére


munnergep
senior tag

Valaki más lőtte le vagy még röpképes volt és odacsapta valaminek? Utóbbitól szoktam tépni a hajam, bár néha kib@szásból én is megcsinálom ha úgysem menekülhetek (csak oroszok ellen).
Ha valaki más lőtte le, akkor nekem akkor nem szokta megadni az assistot, ha pilot killel végzett vele a csapattárs. Ha se ez, se az, akkor egy bug.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6263) munnergep válasza RG4L (#6259) üzenetére


munnergep
senior tag

Ahogy azt a Tempest-et kiszedted.... 3x néztem meg :DD

Köszönöm, hogy megmutattad, hogy miért vagyok középszerű lóf@...jóska játékos :D
De már ebből a videóból is látom, hogy a rossz döntések miatt nem tudok egy csatát lehozni, mikor rajtam áll.
Jöhet még!!!!
:R :R :R

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6264) Micsurin válasza RG4L (#6261) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mekorra a feltöltésed ? :F Mert amikor gyenge volt a feltöltésem akkor nekem is szagata az általam feltöltöt yt vidiket.

Milyen procid van ? Mert a gen 2-s core I-kben is benne van az a rossz tulajdonság , hogy ha nem az igp használod letiltja a Quick Sync-et :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6265) Micsurin


Micsurin
nagyúr

MKV hasonloan pici mint az .mp4 , de jobb a mínősége , probáld meg xmediarecode-val átkonvertálni az eredetit mkv-ba és töltsd fel azt is , hátha :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6266) RG4L válasza Micsurin (#6264) üzenetére


RG4L
őstag

i7-4702MQ, és igen, pont ezzel van bajom, hogy csak akkor tudom felvenni quick sync-el, ha az intel hd-val futtatom a játékot.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6267) RG4L válasza munnergep (#6263) üzenetére


RG4L
őstag

Ja, az faja kill volt :D végén amúgy rammolni akartam a B-17-et, de meglepett, hogy levágtam a szárnyát, miközben nem is oda lőttem :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6268) Francia91 válasza munnergep (#6262) üzenetére


Francia91
veterán

Lelotte valaki mas...
Most tanulgatok a Zerokkal repulni, agyba - fobe szivatom az oroszokat vele :D. Lassu vagyok, de elkezdenek fordulozni velem, en meg pillanatok alatt a seggeben vagyok, es durr :). Eloszor csak a 7 mm-essel kostolgatom, ha mar biztos, akkor jon a 20 mm-es. Eszmeletlen, hogy fordulnak ezek a gepek. Kezdek veluk jo meccseket menni. Csak talalat ne erje, egy-ket loves es alig lehet iranyitani.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6269) RG4L válasza Francia91 (#6268) üzenetére


RG4L
őstag

"Eloszor csak a 7 mm-essel kostolgatom, ha mar biztos, akkor jon a 20 mm-es."

Akkor jön a 20mm-es, és a szikraparádé :C

Velem meg nem mernek kiállni, mert látják, hogy az OS2U-val akarok RB-t menni :(((

War Thunder: Gelesztaa

(#6270) Francia91 válasza RG4L (#6269) üzenetére


Francia91
veterán

Kell is a Yakokba anyag, csodalkoztam is, hogy a Yak 3-as mikor pusztul mar el a 20 mm-esektol :)
IL-2 ellen nem is probalkoztam, Tu-2-es ellen meg a hatso 20 mm-es gunner miatt nem megyek, egy olyat bekap a Zero, annak annyi...
Ezt leszamitva tetszik

(#6262) munnergep: akarmelyik is van, bosszanto. Azert a Critical-lal csak besegitettem a levadaszasba, foleg mikor a szarnyat lyuggatom szet, es nem tud normalisan fordulni... Illene assist-ot adnia, ha mar nem tudtam leloni, az is pont, meg RP.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6271) munnergep válasza Francia91 (#6270) üzenetére


munnergep
senior tag

Persze, hogy illene, szerintem amikor az assistot programozták, akkor ezt a logikai részt benézték.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#6272) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amikor útoljára játszotam ezt a szar halmazt nem volt az , hogy a prémium p51(mos már nem csak billeg mint a golya fos ) túl melegitette a vizet SŐT az A10-es is.... hol gratulálhatok a gazsinak , hogy az egyetlen épkézláb repülős mmo-t szét baszta , csak mert az orosz gépek legyenek mindenek felet.... amikor egy peshka szárnya 5 darab 37-estől nem törik le , aztán az elsö turret golyó pilotozik 60 pontos pilot vitality-nél..... :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6273) Szőrös  válasza Micsurin (#6272) üzenetére


Szőrös 
veterán

Állítólag a mostani 1.43-as lesz a csudapöcs amitől majd minden szép meg jó lesz.
Mondjuk én kétlem , kutyából nem lesz szalonna nem fognak ezek semmin komolyabban változtatni de persze ne legyen igazam.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6274) RG4L válasza Szőrös  (#6273) üzenetére


RG4L
őstag

Lassar azt írta legutóbb, hogy megtalálta a programkódbeli hibát, ami miatt csak szikráznak a cannonok.

War Thunder: Gelesztaa

(#6275) Micsurin válasza Szőrös  (#6273) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyon remélem mert amilyen lendületel beleugrottam a gépbe , olyan gyorsan jött meccs végén az alf+f4 :D

szrk.: kitalálom , 1.43 kapunk rendes fm , cnn stb az oroszok meg FTL meghajtót :DDD (fénynél gyorsabb ugrásra képes , csak ha lenne olyan aki nem ismeri a scifiket :) ) és kapnak lézer ágyukat is mert ők az oroszok :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6276) Volfram42 válasza Szőrös  (#6273) üzenetére


Volfram42
senior tag

Engem inkabb az bosszant, hogy ugy nez ki tendencia lett, hogy amelyik jatek tetszik az mind beta es mindegyiknel azzal telik az ido nagyresze, hogy varom a mindent megvalto nagy patch-et. Majd ha kijott akkor a kovetkezot, mert kozben kiderul, hogy ez meg nem az a nagy patch. Idovel vagy megunom es mar nem erdekel vagy marad gane az egesz vegleg.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6277) RG4L válasza Volfram42 (#6276) üzenetére


RG4L
őstag

Mennyi munkát megspórolt volna már a gazsi, ha nem publikálnák folyamatosan a félkész munkáikat... nem kéne félkész gépeket betenni, bombázóknak a rendes bombaterhüket adni, rendes teszteléseket kéne végezni, a DEV szerver pl. állandóan nyitva lehetne a játékosoknak, de nem.

War Thunder: Gelesztaa

(#6278) Szőrös  válasza RG4L (#6274) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem az a fő probléma és csak egy a sok közül . Kétlem hogy a német gépek BR besorolása változna , azt is hogy az .50es nerfet kapna , azt is hogy rendes FM/DM update lesz ( többek között a bombereknek ).
SB-re konkrétan olyan nagy ívben szarnak hogy az elképesztő . Pedig lenne ott játékos dögivel.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6279) RG4L válasza Szőrös  (#6278) üzenetére


RG4L
őstag

Tudom, ezt most azért írtam, mert emiatt fog késni a patch elvileg, tehát örülhetünk szerintem, ha október elején megkapjuk és akkor még lehet reménykedni, hogy jól fog sikerülni tényleg. Kétséges.

Amiket írtál jogos, fura dolgai vannak a gazsinak. Pl. az F8F-1 1600 ammoval volt, csináltak hozzá fórumon topikot, hogy a-a, 1200 vagy max. 1250 ammoval mentek, erre levették 1050-re. :U
Tehát nekik nem kell semmiféle hivatalos forrás hogy változtassanak valamin, de ha valami hibát észlelsz, ezzel segítve az ő munkájukat, akkor neked KETTŐ hivatalos és megbízható forrásból kell alátámasztani az állításodat. Pl. én sehol nem olvastam, hogy az F8F-1 M3-as Browningot használt volna.

War Thunder: Gelesztaa

(#6280) Micsurin válasza RG4L (#6279) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pedig abban az volt : [link]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6281) Volfram42 válasza Micsurin (#6280) üzenetére


Volfram42
senior tag

A jo oreg wiki. En ugy tudom, hogy az volt benne. A haboru utan. A haboru alatt legyartott, de nem bevetett peldanyokban meg M2 volt. Kesobb mindet atszereltek. Szoval jol van benne, de azar erosen koreai gep abban a formaban.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6282) Micsurin válasza Volfram42 (#6281) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem is kicsit :D

más: Benézztem WoWp-be , még mindig egy otvar valami , DE ott van balansz :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6283) RG4L


RG4L
őstag

Emperor_Tiberius
The Oblivious One

Technical Moderator

Posted 14 September 2014 - 01:02 AM
alrighty, our research pilots state you are correct, however, we will still need a second valid source before we can forward this"

War Thunder: Gelesztaa

(#6284) Micsurin válasza RG4L (#6283) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R :R :R nosza támadjuk meg a gazsiékat ;] tönkre teszik a játékot :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6285) Szőrös  válasza RG4L (#6283) üzenetére


Szőrös 
veterán

bammeg egy eredeti gépkönyv nem elég hiteles nekik ? :Y

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6286) RG4L válasza Szőrös  (#6285) üzenetére


RG4L
őstag

Szarkazmus vagy nem?

War Thunder: Gelesztaa

(#6287) Micsurin válasza RG4L (#6286) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem komolyan kérdezi :DDD ledőbbenten !!! :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6288) Colos1 válasza Szőrös  (#6285) üzenetére


Colos1
őstag

Mi egyszer repoltoltuk, hogy a Typhoon jobban emelkedik, mint az Fw190. Kérték a hiteles dokumentumokat". Erre én: "ti küldjétek el a hiteles dokumentumaitokat, amely igazolja, hogy a játékban valósághű". Küldtek egy gépkönyv részletet, ami nem tartalmazott semmilyen adatot, amelyből tudni lehetett volna a climb rate -t. Ezt a tudomásukra is hoztam, hogy bocsi, ebben nem látom. Eddig kb. 3-an linkeltek adatokat, mindegyiknél kevesebb volt a climb rate. Természetesen semmilyen válasz nem jött a hsz -emre, és zárták a topikot.
Azóta mindenkit bíztatok arra, hogy kérje a fejlesztőktől az ő dokumentumaikat!

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6289) Szőrös  válasza RG4L (#6286) üzenetére


Szőrös 
veterán

" we will still need a second valid source " Egy gépkönyv után milyen más forrás kell még. Már ha az eredeti ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6290) Micsurin válasza Szőrös  (#6289) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem szóltam...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6291) RG4L válasza Colos1 (#6288) üzenetére


RG4L
őstag

:DDD
Szerintem azt is lehetne jelenteni, hogy a Bf 109 G szériára extraként felszerelhető 2xMk108 vagy 2xMk151/20 cannon többet ront a teljesítményen, mint amit kéne neki.

War Thunder: Gelesztaa

(#6292) Francia91 válasza RG4L (#6291) üzenetére


Francia91
veterán

Na ja... Ezért repülök én is inkább csak az orrban lévő 1x30 mm-essel...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6293) RG4L válasza Francia91 (#6292) üzenetére


RG4L
őstag

Szerintem a 3x20mm jobb :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6294) Francia91 válasza RG4L (#6293) üzenetére


Francia91
veterán

B-17 szárnyat azzal is szépen lehet szakítani, egyre jobban belejövök :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6295) Volfram42


Volfram42
senior tag

Colos1 topikjara emlekszem azt en is olvastam. Szornyu. Olyan jol emelkedett, hogy azert hasznaltak CAS feladatokra.

A bf-nel a gondolak leszakadtak viszonylag alacsony g hatas alatt. Az se lenne jo.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6296) RG4L


RG4L
őstag

Spaghetti Air Force - Macaroni 202 :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6297) Francia91 válasza RG4L (#6296) üzenetére


Francia91
veterán

Ezzel a geppel ma en is nyomattam, T2-ben szerintem marha jo gep :). 5 meccset mentem vele, mindegyik nyertes volt, minimum 3 killel :D. Mult heten fedeztem fel ezt a gepet, pedig asszem, hogy a kezdetek ota benne van a jatekban.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6298) Volfram42 válasza RG4L (#6296) üzenetére


Volfram42
senior tag

Mi macchiato-nak hívtuk ismerősökkel. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#6299) anytime


anytime
őstag

Sracok!

RB-n beultem egy stock Typhoon I.-be. Talan az eddigi legjobb repulesem volt a ketfedelesek utan.
Nagyon jo volt a belso nezete is, kimondottan tetszett a fulkes repules.

Mondjatok, Typhoon vagy Spitfire?
Igazsag az az, hogy most szeretnem kifejleszteni a II-es Typhoon-t is, azok a Hispano-k erosnek tunne:)

Ja, volt ket killem es az osszes FireBoat es az osszes Landing Craft. Tudom, nem nagy kunszt, de nekem jo menet volt, plane, hogy stock volt a gep.

Szoval, kinek van tapasztalata veluk? Pro // kontra?

Koszi,
A

(#6300) Colos1 válasza anytime (#6299) üzenetére


Colos1
őstag

Én a másik oldalon játszom, annyit tudok mondani, hogy mindkettő UFO, de a Typhoon -t Bf109 F4 -el combat flaps-el ki lehet fordulni, ezért nem szabad leállni fordulózni, hanem el kell húzni, mert a Typhoon sokkal gyorsabb. Jobban is emelkedik, de az emelkedése jelenleg OP. A Spitfire nehezebb célpont, főleg azért, mert egyrészt kisebb, másrészt kerámiabevonattal készült, ezért míg a Typhoon -nál sok esetben 1-2 találattól leszakad a szárny, addig a sz@rfirén az eleve villogós német lőszer csak mégjobban villog. Természetesen nem mindegy, hogy milyen sz@rfiréről vagyon szó, az MK I és II esetében csak le kell nyomni a Messer orrát, és már előnyben is vagyok, mert azokon a vackokon karburátor van ;] Az MK V valami borzasztóan repül, de az MK Vc -n OP a gépágyú. Az MK XIV nehezen repülhető le F4 -el, de általában 1 perc légiharc után mindig átejtik, és földbe verik :P

Összességében az MK XIV -től és az efölöttiektől tartok, ez alatt, meg a Typhoon -ok könnyű célpontok, de a nagyobb méret miatt és a sérülékenyebb mivolta miatt a Typhoon - ha nem hozzáértő vezeti -, csak gyakorló céltábla.

Tehát ha SB -re adnád a fejed, és ellenem jössz, akkor Typhoon -al vagy max. MK V -ös sz@rfirével gyere ;]

Gyanítom, hogy RB -ben is hasonlóak az erőviszonyok.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.