Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) Francia91 válasza RG4L (#6650) üzenetére


Francia91
veterán

:D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6652) Micsurin válasza RG4L (#6650) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Valaki nagy troll :DDD De nem lesz olyan komoly ez a szarság figyeljétek meg... :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6653) RG4L válasza Micsurin (#6652) üzenetére


RG4L
őstag

Nem hát, de azért jó volt :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6654) anytime válasza RG4L (#6650) üzenetére


anytime
őstag

Izgulsz az ado miatt :)

(#6655) RG4L válasza anytime (#6654) üzenetére


RG4L
őstag

Csak annyira, mint Tibi atya a facebookon. :C

War Thunder: Gelesztaa

(#6656) Micsurin válasza anytime (#6654) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Izgul mint a pulyka hálaadáskor :DDD ja nem is , az izzad :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6657) Micsurin


Micsurin
nagyúr

hmmm... Én már tudom mi fog a fa alá kerülni :DDD egy pár tucat makett :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6658) RG4L válasza Micsurin (#6657) üzenetére


RG4L
őstag

jóóóó' megy.

War Thunder: Gelesztaa

(#6659) Micsurin válasza RG4L (#6658) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mért ,nem olyan horror itt az áruk , és nagyon szép maketekett lehet beszerezni , egy me 262 makett , vagy pár messer nagyon feltudja dobni az össz képet :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6660) RG4L válasza Micsurin (#6659) üzenetére


RG4L
őstag

Nekem valami dzsápáníz kéne. :U

War Thunder: Gelesztaa

(#6661) Micsurin válasza RG4L (#6660) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A linken van , a 2. vagy a 3, oldalon van Zero :)

szrk.: igen a 2, oldalon van type 52 , :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6662) Fel


Fel
addikt

Nagyon jók ezek a japán vadászok, de nekem még mindig ez a B7A2 a legnagyobb kedvencem az egész fáról:

Ha kell, akkor nagyon jó földi célok ellen (szárazon, vizen egyaránt), és ha szükséges még egy vadász ellenében is lehet vele nyerni.
A fenti csatában egy B-25-öt és egy AI TBF-1-t lőttem le. Aztán egy db 800 kg-os bombával eltakarítottam 3 tankot, majd a megmaradt 20 mm-es lőszeradaggal 1,5 SPAA menetoszlopot :)

(#6663) RG4L válasza Fel (#6662) üzenetére


RG4L
őstag

Ufo N1K jobban fog tetszeni, látom azt fejleszted. :D

War Thunder: Gelesztaa

(#6664) Fel válasza RG4L (#6663) üzenetére


Fel
addikt

Kíváncsi vagyok rájuk nagyon. Kb. addig érdekel az az ág. Adatlap alapján elég nagy különbség van a J és a Ja mászóképessége között.. Tényleg így van?
Eddig csak egy tesztrepülés erejéig próbáltam a J-t. Azon kissé meglepődtem, hogy alig 300 km/h-s sebességnél nyitottam egy combat flaps-t, erre leszakadt a jobb oldali fékszárny... :U

(#6665) RG4L válasza Fel (#6664) üzenetére


RG4L
őstag

A fékszárnyak úgy összességében bugosak most, én egyáltalán nem is használom őket mostanában, épp emiatt. Nem tudom pontosan, mert a J-ve 1.43 előtt játszottam, a Ja-t pedig 1.43 előtt kezdtem el és utánna fejeztem be a fejlesztéseket rajta. Hát mit ne mondjak, ufo, nagyon ufo. Ugye air startot kap, így 2 és fél percen belül 5000 méteren vagy vele, úgy fordul mint egy Spit ráadásul és szarásig van lőszerrel. Ja igen, és rohadt jól néz ki. :))

Más: ez a legrosszabb ebben az egészben...
szerk: Pumás gyerek hogy kihullott a csapatunkból :C


[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6666) Találtgyerek válasza RG4L (#6665) üzenetére


Találtgyerek
addikt

300 alatt én nem szoktam nyitni,de jelzi is,hogy nem ajánlatos. :)

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#6667) Colos1 válasza Találtgyerek (#6666) üzenetére


Colos1
őstag

Nem azt akartad írni, hogy 300 felett??

A flaps pont arra való, hogy alacsony sebességgel is tudj repülni, mert növeli a felhajtóerőt.

A combat flaps pl. arra jó, hogy alacsony sebességen is tudsz fordulni. Messerrel pl nem fordulsz 250 alatt, flaps nélkül. (Bár mostanában azzal sem, nem tudom mi a sz@rt csináltak... :W )

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6668) Francia91 válasza Colos1 (#6667) üzenetére


Francia91
veterán

Eleg sok repulo fizikajat atdolgozhattak, az uj patch ota majdnem minden gep szarnyat azonnal eltorom... Kiveve a Bf 109-es es FW-190-eseket, azokkat tudok fordulni 600-as temponal is. B-17-tel most mar himestojaskent kell banni, kulonben -1 szarny, P-80 szinten zenesz, 600 felett mar felek vele fordulot venni... Spitfire-ek szarnyat eddig is surun leszakitottam, mire epp megismertem a hatarait, az uj patch vmit alakitott rajta, mert megint nem lehet vele nagy fordulot venni 550 kornyeken. Egyedul a nemet vadaszok birjak a nagy sebessegu fordulasokat. Egyre jobban megszeretem a G6-os BF-et, a 3x20 mm-rel vadallat :). P-51 megint himestojas kategoria lett. Patch elott sosem tortem el a szarnyat, patch ota rendszeres dolog lett....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6669) Colos1 válasza Francia91 (#6668) üzenetére


Colos1
őstag

A Messerek a keskeny lamináris szárnyprofil miatt tudtak nagy sebességgel is fordulni. Sőt, nagy sebességgel tudnak igazán.

A P51-et van szerencsém ismerni, mert repültem az FSX -ben az A2A -s verziót. Az tényleg egy hímestojás, de nem letörik a szárnya, hanem könnyen átesik. Amúgy a P51D nem volt semmiben sem kiemelkedő, csak ez volt az egyetlen normális gép, amit az amcsik össze tudtak rakni. Bááár ez sem teljesen igaz. A Mustang MKI volt az első verzió, amelyre az összes angol pilóta, aki kipróbálta, azt mondotta, hogy céltáblának nagyon jó, még felderítő gépnek sem voltak hajlandóak használni. (Ezzel szemben a WT -ben egy OP gép) Aztán a Rolls Royce tesztpilótája miután kiszállt, mondotta: tegyetek bele egy Merlint, akkor talán tudni fog repülni. Na, azzal valóban tudott. Aztán az USA propaganda elterjesztette, hogy ez a világ legjobb gépe, pedig ez nem igaz, az amerikaiak legjobb gépe volt. Érdekesség: a háború utáni összehasonlításokkor kiderült, hogy pl. Ki84 -es minden tekintetben felülmúlja, csak a Japánoknak nem volt normális minőségű benzinjük, és ezért volt, hogy harci körülmények között csak kb. hasonlónak bizonyult. Amúgy a Bf109 G10 -től felfele minden jobb nála. Sőt, G6 -al is rengeteget szedtek le. Csak miután olyan sokan lettek, hogy 1 Messerre 3 P51 jutott, állandóan győzni tudtak. És ezért van az a tévhit, hogy nem volt nála jobb gép.

Összefoglalva: jó gép volt, de semmiben sem volt kiemelkedő.

A másik tévhit: A Spitfire egy nagyon jó gép. Ez is egy nagy marhaság. :W

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6670) Francia91 válasza Colos1 (#6669) üzenetére


Francia91
veterán

A Spitfire gepek nem jonnek be, nem is tudok veluk ertekelheto meccset lehozni... Angoloknal Thypon Mk 1b, de a zuhanasokat kerulom, mert piszok nehez kihozni beloluk :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6671) Colos1 válasza Francia91 (#6670) üzenetére


Colos1
őstag

Én azért szeretem a Typhoon -t, mert jó nagy, és könnyű eltalálni ;] A játékban kicsit OP az emelkedése és a gyorsulása, de szerintem nem vészes.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#6672) RG4L válasza Colos1 (#6669) üzenetére


RG4L
őstag

Mindig is tudtam, hogy a Ki-84 halhatatlan.

War Thunder: Gelesztaa

(#6673) Találtgyerek válasza Colos1 (#6667) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Elírtam,igazad van.Fél 2-kor,kicsi borozgatás után,már tévedhet az ember. :))

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#6674) RG4L


RG4L
őstag

Redditre posztolta valaki a weboldalát, valami új cucc, a lényege az, hogy beírod a WT nicknevedet és kilistázza, hogy milyen játékos vagy. Pöpec oldal, szerintem egy kis javítással és bővítéssel egy egész jó statisztika-figyelő oldal lehetne. :U

Hogy mit jelentek a százalékok:

Efficiency - this is your Quality Score in relation to other players in the game War Thunder. The average player efficiency is 50% and 100% of the best. If your efficiency, for example 65%, it means that you are playing 15% better than the average player, but does not mean that it is better you play 35% of the players.

War Thunder: Gelesztaa

(#6675) RG4L válasza RG4L (#6674) üzenetére


RG4L
őstag

Ja igen, minden leírtam csak nem linkeltem a weboldalt, hupszi :DDD
WarSkill

War Thunder: Gelesztaa

(#6676) donmackó válasza RG4L (#6675) üzenetére


donmackó
őstag

donmacko .FEARS. Bad player
prefers arcade mode

Csak azért mert bombázóval megyek, meg a tankokkal. XDDDD

Release the cable hounds!

(#6677) RG4L válasza donmackó (#6676) üzenetére


RG4L
őstag

Nálam a Realistic egész jó :))

War Thunder: Gelesztaa

(#6678) donmackó válasza RG4L (#6677) üzenetére


donmackó
őstag

Nálam egyik sem. ;] Keress rá a nevemre.

Release the cable hounds!

(#6679) donmackó válasza RG4L (#6677) üzenetére


donmackó
őstag

A 34 SB-t tankkal mentem.

Release the cable hounds!

(#6680) RG4L válasza donmackó (#6678) üzenetére


RG4L
őstag

Ahogy látom te főleg tonkozol. :)

War Thunder: Gelesztaa

(#6681) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Annyi töltelék játékos van RB-ben,hogy hihetetlen.Átlagban 6-7 ember semmit nem csinál egy csatában,még egy lövést se ad le,csak meghal.Van nekem is,hogy nem lövök le senkit és meghalok,de mindig van legalább assistom.Nem tudom ezek az emberek mit csinálnak. :(((

06-3o/9759I39

(#6682) RG4L válasza Találtgyerek (#6681) üzenetére


RG4L
őstag

AB huszárok, akik mellékattintottak. :DDD

War Thunder: Gelesztaa

(#6683) Találtgyerek válasza RG4L (#6682) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ezt se tartom kizártnak.Idegesítő,hogy leszedsz 2-3 gépet,és utána rád jönnek még 3-4-en.Ránézel a statisztikára és látod,hogy 2-3 emberen kívül senki nem csinált semmit,csak meghalt.

06-3o/9759I39

(#6684) superecneB


superecneB
őstag

Bombázni melyik géppel érdemes megtanulni? Az első B-25-tel próbálkozom, de mindig rámrepül két gép és lekapnak mielőtt megölnék 15-20 földi célpontot.
Sokszor láttam B-25ösöket akik 20+ földi célpontot lekapnak meg lebombáznak egy bázist különösebb nehézségek nélkül. Mi ennek a titka? Csak mákjuk van?

(#6685) Francia91 válasza superecneB (#6684) üzenetére


Francia91
veterán

A B-25 alja védtelen, oda nem tudnak lőni a lövészek. Ha ezt észben tartod, éa a földközelben mész, esetleg odafent ügyelsz rá, hogy alulról ne támadjanak, akkor tudsz vele jó köröket menni, és a lövészek is tudnak dolgozni.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6686) superecneB válasza Francia91 (#6685) üzenetére


superecneB
őstag

Amikor jön gép mindig átváltasz gunnerre vagy inkább manőverezel?

[ Szerkesztve ]

(#6687) Francia91 válasza superecneB (#6686) üzenetére


Francia91
veterán

Én mindig átülök a gunner helyére, úgy gyorsabb és biztosabb a dolog :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6688) donmackó válasza RG4L (#6680) üzenetére


donmackó
őstag

Igen. ;] Amióta elértem a tier3-at azóta fő irány lett.

Release the cable hounds!

(#6689) superecneB válasza Francia91 (#6687) üzenetére


superecneB
őstag

Viszont felhúzza a gépet és bejöhet alám ez szokott most lenni, meg lelövik a szárnyam...

(#6690) Francia91 válasza superecneB (#6689) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, ezt én is észrevettem, de attól mindig átülök a gunner helyére.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6691) RG4L válasza superecneB (#6689) üzenetére


RG4L
őstag

Kapcsold ki a "robotpilótát".

War Thunder: Gelesztaa

(#6692) Francia91 válasza RG4L (#6691) üzenetére


Francia91
veterán

Én sem tudtam eddig, hogy ezt ki lehet kapcsolni :C

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6693) PAtr0n válasza RG4L (#6691) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na ne már, melyik opció az a beállításokban? Ezen mindig agyaltam :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6694) RG4L válasza PAtr0n (#6693) üzenetére


RG4L
őstag

War Thunder: Gelesztaa

(#6695) Szőrös  válasza Találtgyerek (#6681) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mit vársz olyanoktól akik még felszállni se tudnak rendesen mert összetörik a gépet...RB-n ! Röhej. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6696) Francia91


Francia91
veterán

P 80-assal megyek 780 km/h-val, és 6 km magasról kilő az AA :U .....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6697) RG4L


RG4L
őstag

Mé' lyukas a gépem orra? :DDD

szerk: meg a segge is :(

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#6698) PAtr0n válasza Francia91 (#6696) üzenetére


PAtr0n
addikt

Miért? A repülő galamb elé is célozni kell. Mindenkinek lehet mákja az életben, most ennek az AA-nak volt. :)

R4GL:
Basszus, pedig pont múltkor nézegettem a beállításokat, ez jól elkerülte a figyelmem. Köszi!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6699) Francia91


Francia91
veterán

Egy jó meccs P 80-assal, ráadásul egy bot (Shoji) csapattárs nyerte meg a meccset :D
Elbújt egy Canberra valamerre, ketten maradtunk, meg a bot játékos. Csapattárs 6000 m-en pásztázta az eget, én meg odalent járkáltam a két ellenséges bázis között, hátha leszáll valamelyikre, vagy a föld közelében ólálkodik. Erre Shoji odafent olyan 10-11.000 m közötti magasságban lelőtte a Canberrát :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6700) RG4L válasza Francia91 (#6699) üzenetére


RG4L
őstag

Még mindig nem értem hogy hogy lehet ezzel a tré-80-assal játszani :D

War Thunder: Gelesztaa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.